Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Gortsos82

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Soi cowboy στην Bangkok είναι ανοιχτά όλα κανονικά σήμερα χωρίς όμως μουσικές και τρελά πράγματα. Τα κορίτσια δουλεύουν κανονικά. Nana plaza δεν ξέρω.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.720
Πόντοι
21.896
Ακριβως γιαυτο τον λογο ,οτι δηλ .τα μαγαζια (πολλα) ανηκουν σε ξενους ,αλλα και αρκετες απο τις κοπελες ειναι κατοικοι γειτονικων χωρων δεν συμφερει την κυβερνηση να τα κλεισει.Οι ταιλανδοι ειναι φιλοχρηματοι και εισπρατουν παρα πολλα απο την εν λογω βιομηχανια, πιστευω πως η αναπτυξη οσο και αν ακουγεται περιεργο συνδεεται με την πορνεια ,παρα πολλοι επενδυτες πηγαν και γιαυτον τον λογο (ιαπωνες κινεζοι αυστραλοι)αν σταματησει ολα τα γκογκο ,μπαρ κ.τ.λ. θα πανε σε γειτονικες χωρες αυτο σιγουρα θα παρασυρει παραπολλους επενδυτες.
Οπως εχουν γραψει αλλοι ολο το πακετο ειναι που σε προσελκυει δηλ.σεξ ηλιος θαλασσα μπαρακια  κ.τ.λ.σιγουρα δεν πανε οι ανθρωποι εκει για να γαμησουν (ετσι λενε) αλλα αν λειψει το σεξ πειτε μου γιατι να παει καποιος τοσο μακρια και τοσες μερες να δει ναους και αξιοθεατα οταν μπορει να τα δει και αλλου φτηνοτερα,ασχετα το σεξ οπως και νατο κανουμε αυτη η ατμοσφαιρα που δημιουργει η γουολκιν στρητ,μασατζιδικα ,κ.τ.λ. ειναι που σε κανει να  διασκεδαζεις σου εμπνεει κατι διαφορετικο .Εχω γνωρισει ανθρωπους ειδικα μεγαλυτερης ηλικιας που γαμησαν μια φορα στις 15 μερες και ομολογησαν πως χωρις το σεξ δεν θα πηγαιναν καθολου πηγαινει δηλ για την ολη ατμοσφαιρα
+1000
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Ακριβως γιαυτο τον λογο ,οτι δηλ .τα μαγαζια (πολλα) ανηκουν σε ξενους ,αλλα και αρκετες απο τις κοπελες ειναι κατοικοι γειτονικων χωρων δεν συμφερει την κυβερνηση να τα κλεισει.Οι ταιλανδοι ειναι φιλοχρηματοι και εισπρατουν παρα πολλα απο την εν λογω βιομηχανια, πιστευω πως η αναπτυξη οσο και αν ακουγεται περιεργο συνδεεται με την πορνεια ,παρα πολλοι επενδυτες πηγαν και γιαυτον τον λογο (ιαπωνες κινεζοι αυστραλοι)αν σταματησει ολα τα γκογκο ,μπαρ κ.τ.λ. θα πανε σε γειτονικες χωρες αυτο σιγουρα θα παρασυρει παραπολλους επενδυτες.
Οπως εχουν γραψει αλλοι ολο το πακετο ειναι που σε προσελκυει δηλ.σεξ ηλιος θαλασσα μπαρακια  κ.τ.λ.σιγουρα δεν πανε οι ανθρωποι εκει για να γαμησουν (ετσι λενε) αλλα αν λειψει το σεξ πειτε μου γιατι να παει καποιος τοσο μακρια και τοσες μερες να δει ναους και αξιοθεατα οταν μπορει να τα δει και αλλου φτηνοτερα,ασχετα το σεξ οπως και νατο κανουμε αυτη η ατμοσφαιρα που δημιουργει η γουολκιν στρητ,μασατζιδικα ,κ.τ.λ. ειναι που σε κανει να  διασκεδαζεις σου εμπνεει κατι διαφορετικο .Εχω γνωρισει ανθρωπους ειδικα μεγαλυτερης ηλικιας που γαμησαν μια φορα στις 15 μερες και ομολογησαν πως χωρις το σεξ δεν θα πηγαιναν καθολου πηγαινει δηλ για την ολη ατμοσφαιρα

Να μου επιτρέψεις  να διαφωνήσω σε αρκετά  θέματα:
Το ότι   κάποια από αυτά τα καταστήματα φέρονται να  ανήκουν ιδιοκτησιακά  με  πλάγιο  παράνομο τρόπο  σε αλλοδαπούς, είναι κάτι που δεν κάνει τους Ταϊλανδούς  ιδιαίτερα  χαρούμενους.
Το ίδιο θα έλεγα  και για το  κύμα  των κοριτσιών από τις γύρω χώρες, ιδιαίτερα εκείνων που έχουν ξεφύγει  από τον χώρο της γεωργικής καλλιέργειας η των άλλων εποχιακών εργασιών και έχουν προσχωρήσει στον χώρο του  θεάματος και της διασκέδασης.
 Ίσως δεν έχεις  διαπιστώσει  ότι  οι επενδύσεις που γίνονται στην περιοχή  και περισσότερο στην περιοχή του Wongamat  και της Naκlua αλλά και στην ευρύτερή  της Παττάγια  γίνονται  εις βάρος της  τουριστικής αυτής “βιομηχανίας”, όπως  αναφέρεις,  σεξουαλικού περιεχόμενου

Η ίδια η  πόλη της  Παττάγια έχει διαθέσει τεράστια ποσά  για τον εξωραϊσμό ακτών και κοινοχρήστων χώρων στις περιοχές  αυτές,  που κινούνται μακρυά  και   σε άλλο τρόπο διασκέδασης και διακοπών, σε αντιδιαστολή  με την υπόλοιπη πόλη.
Εάν  σε αυτό προσθέσεις  και το  οικοδομικό οργασμό στις περιοχές αυτές  και με  σκέψη  επέκτασης στην υπόλοιπη πόλη συγκροτημάτων κατοικιών και χώρων αναψυχής τελείως  διαφορετικού  χαρακτήρα.
Θα διαπιστώσεις  ότι τα επόμενα χρόνια η πόλη λίγο θα θυμίζει την Παττάγια  των προηγουμένων χρόνων  ακόμα πολύ περισσότερο  της  δεκαετίας του 90 που εγώ γνώρισα.
Από την περσινή ανάλυση   της εισροής τουριστών προκύπτει  ότι   εισήλθαν στην χώρα  8 εκατομμύρια  Κινέζοι, 5 εκατομμύρια Ρώσοι,2 εκατομμύρια Μαλαισιανοί αλλά και άλλες  εθνικότητες που  απέχουν παρασάγγας  από τον χαρακτηρισμό του σεχοτουρίστα.
 
Η Ευρωπαϊκή  αλλά και η  κρίση στις Ηνωμένες Πολιτείες  μετά το 2008 μείωσαν  την  είσοδο  αυτού του τουρισμού  από τις χώρες αυτές  και η είσοδος ατόμων από την αραβική χερσόνησο δεν έφερε  τα απαιτούμενα  αποτελέσματα σε αυτόν τον τομέα.
Η δε μαζική  είσοδος  Κινέζων και Ρώσων η άλλων κάτοικων της πρώην Σοβιετικής ένωσης, οι οποίοι δεν δείχνουν η ελάχιστα και ιδιαίτερο ενδιαφέρον για  το συγκεκριμένο αγώνισμα  αναζήτησης  καθημερινώς   ερωτικού συντρόφου δημιούργησε την ανάγκη η την επέκταση άλλης μορφής δραστηριοτήτων η καταλυμάτων για ποιό οικογενειακές καταστάσεις
Η χώρα  προσπαθεί να στραφεί  σε   άλλον τουριστικό προσδιορισμό αφήνοντας σε  άλλες κοντινές χώρες τα σκήπτρα στον τομέα του σεξουαλικού προορισμού.
Άλλωστε   η εν λόγο “βιομηχανία”  ελάχιστα προσέφερε  στον κρατικό κορβανά  διαχέοντας τα όποια χρήματα αποκτούντω από αυτήν περισσότερο στην μαύρη εργασία και την διαφθορά
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
38
Πόντοι
6
newfan ενταξει εχεις μια αποψη για το θεμα ,αλλα διαφωνω,δηλ.  και εγω δεν θα πηγαινα οικογενειακες διακοπες στην ταιλανδη ,οι φυλες που αναφερεις σιγουρα δεν πανε για το σεξ η μονο για το σεξ ειχα παει ταιλανδη πριν 3 χρονια ,σε μια εκδρομη ημουν μαζι με κινεζους οικογενειαρχες μεγαλης ηλικιας 65+ ε το βραδυ τους ειδα τσονταδικο αληθινο,δηλ. γαμιοντουσταν στην σκηνη κατι σαν θεατρο στο πουκετ ,με εισητηριο 2500 μπατ γεματο απο οικογενειαρχες ,δεν υπαρχει ανθρωπος που δεν ενδιαφερεται για σεξ ,και αφου το πακετο του το δινει γιατι να μην παει .Τωρα ενταξει οι ταιλανδοι λενε διαφορα παρι ηθικης και καλα κανουν
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ο διαδοχος του θρονου ζει στο εξωτερικο και εχει δειξει κρουσματα διαφθορας,
Γενικως ειναι μη αξιοπιστο ατομο, αυτο κυριως φοβουνται οι ταιλανδοι.
Ευχαριστουμε νιουφαν  για το ρεπορταζ.
ο διαδοχος πρεπει να ειναι μια ΚΑΡΑΠΟΥΣΤΑΡΑ που αν δεν ηταν τα φραγκα στη μεση πιατσα θα εκανε με τους δικους του τα αγοροκοριτσα
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Πως ειπατε?..1 μηνα?..1 εβδομαδα?..3 ημερες?,κλειστα τα μαγαζια?..
Μπαααα...θα ανοιξουν απο σημερα καποια στη πατταγια στο soi 6..
Δε ξερω αν θα εχει πιωμα,χορους και πανηγυρια,αλλα φορτωτικες σιγουρα...
Καποια ταυλανδα πορνιδια,θα "θρυνησουν" το βασιλια,"καβαλα"..!!
ανοιχτα ολα ρε , το μπατ ειναι THE KING και live for ever
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.387
Κριτικές
36
Like
37.814
Πόντοι
18.565
Πριν απο λιγο σε επικοινωνια με κοπελα απο Μπανγκοκ, που δουλευει σε δημοσια υπηρεσια. Εχουν εξαφανιστει τα μαυρα ρουχα, ολοι οι δημοσιοι υπαλληλοι πρεπει να φορανε μαυρα για ενα χρονο και αυτο οχι επειδη τους το επιβαλλουν, αλλα απο αποψη.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Εχει πλακα να διαβαζεις αυτον που εχει παει Ταυλανδη 1-3 φορες να λεει σε καποιον που μενει μονιμα εκει 10+ χρονια οτι εχει αδικο και αυτος (ο τουριστας) εχει δικιο. :grin:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.387
Κριτικές
36
Like
37.814
Πόντοι
18.565
Iσως σε εμας να φαινεται λιγο περιεργο, αλλα οι Ταυλανδοι στη  πλειοψηφια τους αγαπουσαν τον Βασιλια τους. Τουλαχιστον αυτο εχω αποκομμισει εγω αυτα τα δεκα χρονια που κατεβαινω κατω.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Iσως σε εμας να φαινεται λιγο περιεργο, αλλα οι Ταυλανδοι στη  πλειοψηφια τους αγαπουσαν τον Βασιλια τους. Τουλαχιστον αυτο εχω αποκομμισει εγω αυτα τα δεκα χρονια που κατεβαινω κατω.
και πολυ καλα κανανε ο τυπος τους κρατουσε εκτος πολεμων 2 ζωες
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
για να παραθεσω την προσωπικη μου αποψη για τον βασιληα , θα πω οτι ηταν ενας αξιολογος πολιτικος που ενδιαφεροταν 100% για τη χωρα και το λαο του
μακαρι να ειχαμε και εμεις εναν σαν και αυτον παρα τα σκουπιδια που εχουμε να κουβαλαμε 45 χρονια τωρα
για το γιοκα του ομως δεν χρειαζετε να πω πολλα παραπανω απο αυτα που ειπα
οι εικονες μιλανε μονες τους
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.720
Πόντοι
21.896
Εχει πλακα να διαβαζεις αυτον που εχει παει Ταυλανδη 1-3 φορες να λεει σε καποιον που μενει μονιμα εκει 10+ χρονια οτι εχει αδικο και αυτος (ο τουριστας) εχει δικιο. :grin:
διοτι ο τουριστας βλεπει πιο καλα τα πραμαα περι τουρισμου απο οτι αυτος που ενει εκει τοσα χρονια φιλε
και εγω μενω βουλγαρια κια εχω πολλες αποψεις περι βουλγαριας αλλα οχι περι τουρισμου διοτι δεν ειμαι  τουριστας εκει ;)οποτε καλο ειναι να σεβεσαι τν τουριστα που τελικα αυτος εινια που θα αφησει το χρηματου και αυτος θα κρινει τι ειναι ωραιο και τι οχικαι γενικα ια την ταυλανδη θα  δειξει ο χρονος!!!
παντως μην κανουν καμια μαλακια και κυνηγιισουν το σεξοτουρισ εμενα θεν ιθα με ξαναδουν :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
διοτι ο τουριστας βλεπει πιο καλα τα πραμαα περι τουρισμου απο οτι αυτος που ενει εκει τοσα χρονια φιλε
και εγω μενω βουλγαρια κια εχω πολλες αποψεις περι βουλγαριας αλλα οχι περι τουρισμου διοτι δεν ειμαι  τουριστας εκει ;)οποτε καλο ειναι να σεβεσαι τν τουριστα που τελικα αυτος εινια που θα αφησει το χρηματου και αυτος θα κρινει τι ειναι ωραιο και τι οχικαι γενικα ια την ταυλανδη θα  δειξει ο χρονος!!!
παντως μην κανουν καμια μαλακια και κυνηγιισουν το σεξοτουρισ εμενα θεν ιθα με ξαναδουν :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
σιγα μη τον κυνηγησουν.....ξεσυνηθισαν το νεροβραστο ρυζι και τις νεροκαλυβες που ζουσαν , τωρα δηλαδη δεκαετιες με το σεξοτουρισμο λιγδωσε το αντερακι τους
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Λόγο του  σεχοτουρισμού  η χώρα δηλαδή έφτασε στα σημερινά επίπεδα παρ όλη την κρίση του 1997;

Όποιος δεν γνωρίζει είναι προτιμότερο να σιωπά.
Η  ημιμάθεια  η  η στρεβλή γνώση    καταντά  και τον πιο ευφυή άνθρωπο φαιδρό.

Η  διαφορά  είναι ότι ο τουρίστας γνωρίζει την Ταϊλανδή.
Ενώ  ο κάτοικος γνωρίζει την Ταϊλανδή και την Ταϊλάνδη.

Μιας και απευθύνομαι σε Έλληνες πατριώτες, μήπως γνωρίζεται τι συνέβη το 1997;
Ποιά η σχέση  του ΔΝΤ και σε πόσα χρόνια έφυγε από την χώρα;
Η ακόμη περισσότερο ποιά ήταν η κατάσταση πριν την Ασιατική κρίση του 1997  και ποιές χώρες έπληξε;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.387
Κριτικές
36
Like
37.814
Πόντοι
18.565
Λόγο του  σεχοτουρισμού  η χώρα δηλαδή έφτασε στα σημερινά επίπεδα παρ όλη την κρίση του 1997;

Όποιος δεν γνωρίζει είναι προτιμότερο να σιωπά.
Η  ημιμάθεια  η  η στρεβλή γνώση    καταντά  και τον πιο ευφυή άνθρωπο φαιδρό.

Η  διαφορά  είναι ότι ο τουρίστας γνωρίζει την Ταϊλανδή.
Ενώ  ο κάτοικος γνωρίζει την Ταϊλανδή και την Ταϊλάνδη.

Μιας και απευθύνομαι σε Έλληνες πατριώτες, μήπως γνωρίζεται τι συνέβη το 1997;
Ποιά η σχέση  του ΔΝΤ και σε πόσα χρόνια έφυγε από την χώρα;
Η ακόμη περισσότερο ποιά ήταν η κατάσταση πριν την Ασιατική κρίση του 1997  και ποιές χώρες έπληξε;
Ορισμενοι κρινουνε μονο πανω στο τομεα του σεξοτουρισμου, επειδη μονο αυτο γνωριζουν.
Εγω θελω να  πω οτι η Ταυλανδη πανω στον τομεα του κοσμηματος, χρυσου η ασημενιου, οπως και στο τομεα των πολυτιμων λιθων, κατεχει ενα πολυ μεγαλο μεριδιο της παγκοσμιας αγορας.
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Ορισμενοι κρινουνε μονο πανω στο τομεα του σεξοτουρισμου, επειδη μονο αυτο γνωριζουν.
Εγω θελω να  πω οτι η Ταυλανδη πανω στον τομεα του κοσμηματος, χρυσου η ασημενιου, οπως και στο τομεα των πολυτιμων λιθων, κατεχει ενα πολυ μεγαλο μεριδιο της παγκοσμιας αγορας.

Το Δεύτερο μετά την Ολλανδία.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.720
Πόντοι
21.896
δεν παυει να ειναι μια φτωχη χωρα που ακομα και η τελευταια βουλγαρια ατην ευρ ενωση ειναι κατα πολυ πλουσιοτερη απο την ταυλανδη οποτε μιλαμε για αναπτυσομενη μεν οικονομια αλλα φτψχη δε
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.278
Κριτικές
1
Like
35.303
Πόντοι
6.256
δεν παυει να ειναι μια φτωχη χωρα που ακομα και η τελευταια βουλγαρια ατην ευρ ενωση ειναι κατα πολυ πλουσιοτερη απο την ταυλανδη οποτε μιλαμε για αναπτυσομενη μεν οικονομια αλλα φτψχη δε
δεν ειναι ετσι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom