Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

BMF21031981

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ανοιξα λογαριασμο, μονο και μονο επειδη εχω σκασει με την κατασταση εδω περα και επρεπε καπου να τα πω.
Μια μονο φραση : χορτασε η ψειρα και βγηκε στον γιακα!
Ξεκινησα να ερχομε πριν απο πεντε χρονια διαβαζωντας τις αφηγησεις των παιδιων που υπαρχουν στις εκατο
πρωτες σελιδες,και πραγματικα ηταν ωραιοτερα απο οτι περιεγραφαν.
Σημερα, πρεπει να κρατηθει ολο το θρεντ σε αρχειο και να το διαβαζουμε σαν παραμυθι.
Αλλος για Χιο τραβηξε και αλλος για Μυτηληνη.Απο του χρονου θα κανω μια εξορμηση στις Φιλλιπινες
και εαν η κατασταση ειναι ιδια με εδω,(που δεν το νομιζω) θα αρχισω να φλερταρω με την ιδεα να ακουμπαω
τα ωραια μου ευρωπουλακια στον ταβερνιαρη τον κυρ Μπαμπη που οταν μου φερνει τον λογαριασμο μου κανει και κοπλιμεντα
για την περικεφαλαια μου τετοιοσ μαλ..ας που ειμαι και τρωω στο μαγαζι του.
Αντε και εις αλλα με υγεια.
Τα ειπα και ξελαφρωσα
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Ανοιξα λογαριασμο, μονο και μονο επειδη εχω σκασει με την κατασταση εδω περα και επρεπε καπου να τα πω.
Μια μονο φραση : χορτασε η ψειρα και βγηκε στον γιακα!

Kαλησπέρα φίλε
Χίλια δίκια έχεις αλλά καλό θα είναι να μας πεις την γνώμη σου (χωρίς παρεξήγηση εννοείται) και για το ποιός φτάιει για αυτό.
Τέλοσπάντων πρώτη μέρα στην Πατόγκ και τα πράγματα φαίνονται όντως πεσμένα.
Βρώμισε ο τόπος από τους Κινέζους με ολίγην από Ρώσους με τους μεν να τριγυρίζουν φυσιολατρικά στους δρόμους και τους δε να έχουν κάνει εγχείρηση συγκόλησης της μπύρας στο χέρι. Ιταλοί, Ελληνες, Κύπριοι και λοιποί φαλανγκ ελάχιστοι. Αρα τα νέα είναι καλά αλλά ελπίζω να μην το διαψεύσει το βράδυ. Είναι η μεγάλη ευκαιρία να  χορέψει κάποιος τα πουτανάκια στο ταψί. Η ψείρα έχει κάνει πρόσκαιρη αναστροφή.....  :s&m_3:
 

BMF21031981

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Το ποιος φταει ειναι ενα κουβαρι που για να το ξετυλιξουμε, θελει συζητηση με αλλες τοσες σελιδες.
Η γνωμη μου χωρις να το αναλυσω τωρα, ειναι οτι στο τελος φταιμε εμεις οι φαραγκ.
Εμεις τις φεραμε στα χαλια που ειναι τωρα.
Φυσιολατρης δεν ειμαι. και εχω ριξει παρα μα παρα πολα τεμαχια στην ζωη μου.
Οποτε τι μενει να απολαυσω εδω? το gfe που χαριζαν απλοχερα τα κοριτσια.
Μαλλον ομως τα απλετα ευρωπουλακια μας που συσσωρευτηκαν σε αυτο τον βοθρο,(σουκχμιβιτ-παταγια)
το εδιωξαν.
Γι αυτο και αναφερα τις Φιλλιπινες,γιατι με βεση τις περιγρφες,κατι μου λεει οτι θα ειναι σαν την παλια Ταιλανδη εκει.
Μεχρι βεβαια να χορτασουν και εκει.!!!
Και για το αντικειμενικο του θεματος ενοειται οτι αξιζει ενα ταξιδι εδω, για καποιον ο οποιος δεν εχει ερθει ποτε.
Απο εκει και περα ο καθενας οπως την δει.
Σας αφηνω. παω σοι τεσσερα και το βραδυ κλιμαξ, που εχω μισο μπουκαλακι να το ποιο με κανενα τελειωμενο τιλακ.  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

BMF21031981

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξεχασα να πω οτι για δεκαπενταυγουστο αποτελει εξαιρετικη επιλογη.

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Εσυ στο σοι τεσσερα, για τιλακ και για Σινγκα,
και εμεις εδω να πηζουμε,στη μαλακια τιγκα.
 

irkanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
122
Like
12
Πόντοι
230
Γεια σας παιδιά. Εγώ μόλις γύρισα από Ταυλάνδη (μόνο Μπανγκοκ)και οι εντυπώσεις μου είναι καταπληκτικές.
Βέβαια για να είμαι ειλικρινής δεν έκανα "σεξοτουρισμό" παρόλο που επισκέφτηκα αρκετά πονηρά μέρη του ΝΑΝΑ και του ΠΑΤΟΝΓΚ (στριπτηζάκικα, πινγκ-πονγκ κ.λ.π).
Γνώρισα μια σε ένα μασαζίδικο και της πρότεινα να βρεθούμε και έξω. Αυτό ήταν. Με 1500 Μπατ την είχα νύχτα - μέρα. Στο ξενοδοχείο δεν είχαν κανένα πρόβλημα.
Έτσι, πέρασαν ευχάριστα οι μέρες μου εκεί κάνοντας και κανονικό τουρισμό.
Αν ξαναπάω θα επισκεφτώ οπωσδήποτε και το Πουκέτ.
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Καλημερίζω
Η Παναγία η Πουκετιανή έδωσε χτες βράδυ βοήθεια και είχαμε μια  εξαιρετική νύχτα. Ως κλασσικοι φρεελανσερακιδες αφού κάναμε μια γρήγορη  βόλτα κατά τις δώδεκα την Μπάγκλα για να πάρουμε την πρώτη μυρωδιά από το πουτανοχώρι καταλήξαμε ως συνήθως στην Τιγκερ. Αρκετός κόσμος αλλά όχι τόσος που να δημιουργεί πρόβλημα για να βρει κάποιος ένα πολύ καλό γκομενάκι. Σε κάθε ένα τραπέζι με δύο τρεις άντρες αντιστοιχούσαν τρία τέσσερα τραπέζια με παρατεταγμένα 4-5 πουτανάκια έτοιμα να δώσουν την μάχη τους για το νυχτοκάματο.Για αυτό πάντα λέμε low season και ξερό ψωμί. :rockon: Αφού καθήσε η παρέα μας σε τραπεζάκι  δεν περασαν 5 λεπτά και γύρω μας είχαμε καμιά δεκαπενταριά ζευγάρια μάτια έτοιμα να περιμένουν την πρώτη κίνηση από την μεριά μας για να μας κατασπαράξουν. Οι μαλακίες και τα σταριλίκια της high season δώσαν την θέση τους στην αγνή πατροπαράδοτη ταϊλανδέζικη πουτανιά αυτή που τραβάει από την μύτη τους κάθε λογής σεξοτουρίστες στα βάθη της Νοτιοανατολικές Ασίας. Αφού έγινε το σχετικό παιγνίδι μετά από κανα δίωρο τραβηξα τρελλό μωρό στο 1.75 (με τα τακούνια), εξωτικό προσωπάκι και πάτο άπατο. Την έκανα για 25άρα αλλά ώς συνήθως έπεσα έξω μιας και τελικά μας βγήκε πατημένα 33. Δεν γαμιέται όμως δεν πάμε και για ληξίαρχοι ούτε κάνουμε τους στατιστικολόγους. Η ηλικία βέβαια δεν την εμπόδισε να μου χαρίσει μια αξέχαστη βραδυά που κράτησε μέχρι τις τρεις το μεσημέρι. Τα δύο χιλιαρικάκια που θα μπορούσαν να ήταν και πολύ λιγότερα έπιασαν  τόπο χαλαρά. Το ξεκίνημα των διακοπών ήταν άξιο των προσδοκιών. :rockon: 
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
32-36. Η καλυτερες ηλικιες. Η γυναικα εχει ολα τα "ζουμια" της ολη την εμπειρια
και συνηθως το κορμι αψεγαδιαστο. Να σαι καλα ρε φιλε και κυριως να περνας καλα,
και σ ευχαριστουμε που μας θυμασαι και εμας.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Γεια σας παιδιά. Εγώ μόλις γύρισα από Ταυλάνδη (μόνο Μπανγκοκ)και οι εντυπώσεις μου είναι καταπληκτικές.
Βέβαια για να είμαι ειλικρινής δεν έκανα "σεξοτουρισμό" παρόλο που επισκέφτηκα αρκετά πονηρά μέρη του ΝΑΝΑ και του ΠΑΤΟΝΓΚ (στριπτηζάκικα, πινγκ-πονγκ κ.λ.π).
Γνώρισα μια σε ένα μασαζίδικο και της πρότεινα να βρεθούμε και έξω. Αυτό ήταν. Με 1500 Μπατ την είχα νύχτα - μέρα. Στο ξενοδοχείο δεν είχαν κανένα πρόβλημα.
Έτσι, πέρασαν ευχάριστα οι μέρες μου εκεί κάνοντας και κανονικό τουρισμό.
Αν ξαναπάω θα επισκεφτώ οπωσδήποτε και το Πουκέτ.
Φιλε καλη προσαρμογη. Σου ευχομαι την επομενη φορα να μη κολλησεις με μια.
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Ξενοδοχειάκι στο soi san sabai πεντακάθαρο με τηλεόραση LCD,safety box, pc στο δωμάτιο !!!!! , joiners free, πισίνα στην ταράτσα και μεγάλο ατού μπαλκονάκι με θέα τον δρόμο για μάτι και χαβαλέ όπου το βράδυ γινεται κακός χαμός με τα κορίτσια που κατεβαίνουν για δουλειά.Τιμή με παζάρι 900 μπατάκια.

 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
ομορφο στυλατο με παιχνιδιαρικα Χρωματα...Για ποσες μερες σου δωσαν αυτη τι τιμη?Θα κατσεις Patong μονο?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ξενοδοχειάκι στο soi san sabai πεντακάθαρο με τηλεόραση LCD,safety box, pc στο δωμάτιο !!!!! , joiners free, πισίνα στην ταράτσα και μεγάλο ατού μπαλκονάκι με θέα τον δρόμο για μάτι και χαβαλέ όπου το βράδυ γινεται κακός χαμός με τα κορίτσια που κατεβαίνουν για δουλειά.Τιμή με παζάρι 900 μπατάκια.

πολυ ωραιο λυστ , sea wiew δωματια ?
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
μουνι view lyst εχουν ολα....
H θαλασσα είναι στα 400 μέτρα μακρυα, το ξενοδοχείο βρίσκεται  στην προέκταση στης Bangla road. Αρα δεν βλέπει θαλασσα.
Μόνο φρεντάκι στην βεραντούλα και χάζι τα άπειρα γκομενάκια που περνάνε από κάτω.
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Καλημέρα
Δεύτερο βράδυ και μετά από το απογευματινό μασαζάκι και το καθιερωμένο βραδυνό ύπνο έτοιμοι ξανά για την μεγάλη μάχη. Αγωνιστικός χώρος η γνωστή πουτανοντίσκο.Τα γκομενάκια στο μαγαζί πολλά αλλά αρκετά υποτονικά, λόγω έλλειψης πελατών τα είχε πάρει η κάτω βόλτα. Πιάσαμε το συνηθισμένο τραπέζι παραγγείλαμε ποτάκια και ξεκινήσαμε με σκανάρισμα του χώρου. Δίπλα μια παρέα μουνόδουλων μεσήλικων Ιταλών έχει χάσει την μπάλα από μια παρέα πανύψηλων αστεριών. Σε ένα εικοσάλεπτο τα τραπέζια γύρω μας έχουν γεμίσει ξανά από κορίτσια.Στην παρέα προστιθονται και τα περσινά καλόπαιδα από την Θεσσαλονίκη και το γλέντι ξεκινά με χορό και σφηνάκια. Πανικός. Τον κολλητό πλησιάζει η γκομενίτσα της προηγούμενης νύχτας. Είχε καλοπεράσει και δεν είχε πρόβλημα να την ξαναφορτώσει όπως και έγινε. Αυτή φωνάζει την φίλη της να έρθει στο τραπέζι.Θεόμουνο.Παραγγέλνουμε μπουκαλάκι τεκίλα με σφηνάκια.Είναι το μόνο ποτό στο οποίο κάνουν κράτει η καριολίτσες , αν πάρεις κανα ουϊσκυ το έχουν εξαφανίσει σε ένα μισάωρο. Το κακό με τον μούναρο ήταν ότι είχε το υφάκι μαλακισμένης Ελληνίδας που μόλις πρωτοκυκλοφόρησε  με την καινούργια της τσάντα. Παίρνει τ'αρχίδια μου με συνοπτικές διαδικασίες. Πλησιάζει η γκόμενα που πήρα προχτές με μία χαρακτηριστική άνεση και σιγουριά ότι εδώ θα βγάλουμε το μεροκάματο πάλι. Παίρνει και αυτή μία από τα ίδια. Παραδίπλα κάθεται ένας Ελληνας φυσιολάτρης από αυτούς που παροικούν στις παρυφές της Νανάι στο γνωστό ξενοδοχείο των Ελλήνων. Κρατάει με ζέση στην αγκαλιά του το σαρανταβάλε σιτεμένο κορίτσι του. Το οπτικό του πεδίο είναι περιορισμένο στο μισό μέτρο. Το όνειρο της αληθινής αγάπης είναι γι'άυτόν μια πραγματικότητα. Ένα δάκρυ συγκίνησης κύλησε από τα μάτια μου για τον τυχερό αυτό άνθρωπο....
Σκουπίζω τα μάτια μου και σκανάρω το χώρο. Στο βάθος σε ένα τραπέζι στέκεται όρθια με μπυρίτσα στο χέρι μια κοντή. Ωραίο γκομενάκι με φωτεινό χαμόγελο. Την καλώ στο τραπέζι και πλησιάζει με χίλια. Είναι κοντή, τόσο κοντή που παρόλο ότι φορόυσε δεκάποντα αν πηδούσε με αυτά παίζοντας μπάσκετ με τον Ρίζο δεν θα του έπαιρνε ριμπάουντ με την καμία.
Αυτή θα ήταν τελικά η ιέρια της βραδιάς. Η ώρα έχει πάει τέσσερις και είμαστε σχεδόν ντίρλα.Τα μαζεύουμε και την κάνουμε για το Ιταλικό που βρίσκεται στην αρχή της San Sabai. Πίτσα για στανιάρισμα και ανάκτηση δυνάμεων για την μάχη που θα ακολουθούσε και στην συνέχεια βουρ για το δώμάτιο.
Η κοντή μπαίνει για μπάνιο και γω διαβάζω τα τελευταία mail από την γαμοδουλειά αλλά δεν πιάνω μία γιατί είμαι κόκκαλο. Το μωρό βγαίνει από το μπάνιο τυλιγμενο με την συνηθισμένη λευκή πετσέτα.Παίρνω σειρά εγώ για ντουζάκι μπας και έρθω στα ίσια μου. Βγαίνω και τρυπώνω κάτω από τα σκεπάσματα. Το μωρό αποκαλύπτεται. Παναγία μου κάτι δράκοι και φίδια παντού ξημερώματα. Δεν υπάρχει κενό από τα τατουάζ στο κορμί της ούτε να χωρέσει μονόστηλη αγγελία γάμου.
Ψιλοξενερώνω αλλά το μωρό κάνει βουτιά ανάμεσα στα πόδια και με επαναφέρει. Και είναι στενή, πολύ στενή...
Ξανά ντουζάκι και στην συνέχεια το μωρό προσφέρει μασαζάκι και την ιστορία της ζωής της. Το μασαζάκι τέλειο αλλά η ιστορία της ζωής της με κοιμίζει.
Ωρα οκτώ το πρωϊ και το χέρι της γκομενίτσας με σκουντάει. Ανοίγω το μάτι από το χάος που ήμουν και την βλέπω από πάνω μου ντυμένη να περιμένει.Κάτι είπε , κάτι είπα τράβηξα το παντελόνι μου και της έδωσα δύο τρία χαρτονομίσματα. Πολλά , λίγα ούτε που κατάλαβα. Με φίλησε στο μάγουλο και την έκανε σιγά σιγά.
Επέστρεψα στον λήθαργο μου......
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Παραδίπλα κάθεται ένας Ελληνας φυσιολάτρης από αυτούς που παροικούν στις παρυφές της Νανάι στο γνωστό ξενοδοχείο των Ελλήνων. Κρατάει με ζέση στην αγκαλιά του το σαρανταβάλε σιτεμένο κορίτσι του. Το οπτικό του πεδίο είναι περιορισμένο στο μισό μέτρο. Το όνειρο της αληθινής αγάπης είναι γι'άυτόν μια πραγματικότητα. Ένα δάκρυ συγκίνησης κύλησε από τα μάτια μου για τον τυχερό αυτό άνθρωπο....
:2funny: :thumbsup:Τι κριμα που ειμαι ενας κλασσικος μπατερφλαι και δεν θα νιωσω
ποτε αυτα τα συναισθηματα. :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom