Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Καταρχήν ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

Πίνω ελάχιστα, ουσιαστικά θα πίνω τα απαραίτητα ώστε να κάθομαι σε κάποια μπαρ. Καμία κατάχρηση. Αξιοθέατα θέλω οπωσδήποτε να δω (τώρα για κάθε μέρα δε ξέρω). Σίγουρα πολλά μασάζ (τα οποία απ' όσο έχω καταλάβει δεν έχουν μεγάλο κόστος) και από εκεί και πέρα τα "ερωτικά". Αν, όπως τα έχω υπολογίσει, για ένα long time τη μέρα θες περίπου 50€-60€ τη μέρα, με άλλα 40-50 δεν είσαι καλυμένος για τα υπόλοιπα?

Όσο για το ξενοδοχείο θέλω να μείνω σε κάποιο καλό και προτιμώ να μην κάνω εκπτώσεις σε αυτό το θέμα.

Edit : Να προσθέσω ότι εισιτήριο έχω βρει για Μάρτιο με Εgypt Air 615€ τελική τιμή.

Γειά σου φίλε.
Απο την μικρή μου εμπειρία σε τέτοια ταξίδια μπορώ να σου δώσω κάποιες πληροφορίες αν και θα σε βοηθούσε πολύ και το άλλο θρεντάκι με τις χρηστικές πληροφορίες ...
- Τα ξενοδοχεία στη Ταυλάνδη γενικά παρέχουν πολύ καλή ποιότητα, σίγουρα δεν σου προτείνω κάτι στα 20€, αλλά με ένα ποσό 25-30€ στη πατάγια και 40€ στη ΒΚΚ θα είσαι αξιοπρεπέστατα ! Μία πρόταση μου είναι το Pattaya Bay Resort, ευρύχωρο, πενακάθαρο, τέλεια εξυπηρέτηση, σε πολύ καλό σημείο και λιγότερο απο 30€ !
- Αν πηγαίνεις με 1 γυναίκα/μέρα ένα μπάτζετ στα 40-60 ευρώ είναι πολύ ρεαλιστικό για καλή σχετικά ποιότητα !
- Αν δεν είσαι του ποτού και βολεύεσαι με μπυρίτσες, μπορείς να γλυτώνεις κάποια λίγα χρήματα παραγγέλνωντας τη "προσφορά" που πάντα υπάρχει σχεδόν όλες τις ώρες 1,5-2€ και στα μπαρ αλλά και στα gogo . Άρα και 5-6 μπύρες τη βραδιά να πίνεις δεν ξεφεύγεις απο τα 15€ .
- Απο φαγητό μπορείς να βρεις τα πάντα και σε ότι τιμές μπορείς να φανταστείς, αν είσαι του καλού φαγητού ένα μπατζετ 10-15€/μέρα είναι πολύ ρεαλιστικό χωρίς καθόλου "τσιγκουνιές" !
- Έξοδα μεταφοράς δεν θα έχεις σχεδόν καθόλου αν το ξενοδοχείο που θα επιλέξεις θα είναι σε βολικό σημείο, για μένα είναι σημαντικό !

Υπ`οψιν όλα αυτά ισχύουν κυρίως για Παττάγια , υπολόγισε ένα 15-20% επι πλέον για ΒΚΚ απ`οπυ δεν έχω καθόλου εμπειρία !
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
thanks stefan..ο μονος που βαζει φωτο κ με πρωσοπο.Γλυκα μωρακια μας ξεσηκωσες.
Και εγω ειχα στο μυαλο μου φιλλιπινες καποιες μερες την επομενη φορα αλλα θα αργησει η επομενη.
Εχω μια φιλλιπινεζα ηδη ετοιμη απο το fcb εδω κ 2 χρονια που με χει ζαλισει τα αρχ..να παω.
Στα γεννεθλια μου πριν 4 μηνες με στειλε με coorier μια καρτουλα που εκανε και ενα βραχιολακι που εφτιαξε και πληρωσε 2 ευρω ακριβα με ειπε.
Ειναι απο cavity city αυτη.
Μετα απο αυτα που ειδες θα ξαναπας την επομενη φορα φιλλιπινες?Ποσες γκομενακια πηρες εκει και τι τιμη?
Τελικα πιστευεις ειναι καλυτερες απο τις ταιλανδεζες?
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
με εχει κανει και στιπτιζακι η συγκεκριμενη στο skype.Αν παω θα την ξεσκισω
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
thanks stefan..ο μονος που βαζει φωτο κ με πρωσοπο.Γλυκα μωρακια μας ξεσηκωσες.
Και εγω ειχα στο μυαλο μου φιλλιπινες καποιες μερες την επομενη φορα αλλα θα αργησει η επομενη.
Εχω μια φιλλιπινεζα ηδη ετοιμη απο το fcb εδω κ 2 χρονια που με χει ζαλισει τα αρχ..να παω.
Στα γεννεθλια μου πριν 4 μηνες με στειλε με coorier μια καρτουλα που εκανε και ενα βραχιολακι που εφτιαξε και πληρωσε 2 ευρω ακριβα με ειπε.
Ειναι απο cavity city αυτη.
Μετα απο αυτα που ειδες θα ξαναπας την επομενη φορα φιλλιπινες?Ποσες γκομενακια πηρες εκει και τι τιμη?
Τελικα πιστευεις ειναι καλυτερες απο τις ταιλανδεζες?
φιλε στο λεω , εκει εχουν ακομα καποια ''πομαντικη '' διαθεση για παιχνιδι
πουτανες οι μεν πουτανες και δε αλλα τελευταια οι ταυλανδες αρχισαν να με ξενερωνουν αρχισαν να ρωσοφερνουν πολυ σε συμπεριφορα
φιλλιπινες σαφως ποιο φτηνα και στανταρ στη μια εχει μια δωρο αν οχι δυο με ελαχιστη διαφορα σε τιμη
και εδω οταν λεμε λονγκ εννοουμε λονγκ
σχεδον 24 ωρες αν θες να τη διωξεις μετα
τεσπα θα ξαναπαω ας μη βγαινουμε οφ τοπικ
φατσα βαζω παντα δεν εχω να κρυφτω......χαχα εχω προκαλεσει κατα καιρους να βαζουν φατσα ολοι στις φωτο εκτος των παντρεμενων
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
thanks stefan..Φωτο να βαλεις ναι αλλα οταν εγω ανεβαζω ενα βιντεακι απο το youtube που ηδη το εχω στο youtube εδω και ενα χρονο και το βαζω εδω στα μπουρδελα και βλεπω την αλλη μερα στο βιντεακι να εχει γινει αναφορες για πνευματικα δικαιωματα και οτι θιγει τριτα προσωπα μου λες μετα γιατι να ασχοληθω εδω μεσα και να βαλω και φωτος? Ισως να ταν και τυχαιο δε ξερω.
Εχει πολλους κακοθελητες και ζηλιαρηδες κ το ξερεις.Αν σε βρουν στο fcb καποιοι ειναι ικανοι να σε κανουν και ρομπα.
Και ολα αυτα επηδει ισως σε κατι εδω μεσα δεν συνφωνησετε και αρχισει διαμαχη.
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Γειά σου φίλε.
Απο την μικρή μου εμπειρία σε τέτοια ταξίδια μπορώ να σου δώσω κάποιες πληροφορίες αν και θα σε βοηθούσε πολύ και το άλλο θρεντάκι με τις χρηστικές πληροφορίες ...
- Τα ξενοδοχεία στη Ταυλάνδη γενικά παρέχουν πολύ καλή ποιότητα, σίγουρα δεν σου προτείνω κάτι στα 20€, αλλά με ένα ποσό 25-30€ στη πατάγια και 40€ στη ΒΚΚ θα είσαι αξιοπρεπέστατα ! Μία πρόταση μου είναι το Pattaya Bay Resort, ευρύχωρο, πενακάθαρο, τέλεια εξυπηρέτηση, σε πολύ καλό σημείο και λιγότερο απο 30€ !
- Αν πηγαίνεις με 1 γυναίκα/μέρα ένα μπάτζετ στα 40-60 ευρώ είναι πολύ ρεαλιστικό για καλή σχετικά ποιότητα !
- Αν δεν είσαι του ποτού και βολεύεσαι με μπυρίτσες, μπορείς να γλυτώνεις κάποια λίγα χρήματα παραγγέλνωντας τη "προσφορά" που πάντα υπάρχει σχεδόν όλες τις ώρες 1,5-2€ και στα μπαρ αλλά και στα gogo . Άρα και 5-6 μπύρες τη βραδιά να πίνεις δεν ξεφεύγεις απο τα 15€ .
- Απο φαγητό μπορείς να βρεις τα πάντα και σε ότι τιμές μπορείς να φανταστείς, αν είσαι του καλού φαγητού ένα μπατζετ 10-15€/μέρα είναι πολύ ρεαλιστικό χωρίς καθόλου "τσιγκουνιές" !
- Έξοδα μεταφοράς δεν θα έχεις σχεδόν καθόλου αν το ξενοδοχείο που θα επιλέξεις θα είναι σε βολικό σημείο, για μένα είναι σημαντικό !

Υπ`οψιν όλα αυτά ισχύουν κυρίως για Παττάγια , υπολόγισε ένα 15-20% επι πλέον για ΒΚΚ απ`οπυ δεν έχω καθόλου εμπειρία !

Καλησπέρα!

Λοιπόν, όσο αφορά το ξενοδοχείο, θα ήθελα να μείνω σε κάποιο που απαραιτήτως να έχει πισίνα, ευρύχωρα deluxe δωμάτια και να μη χρεώνει τις επισκέπτριες. Σημαντικό θα ήταν να έχει μια εξωτική αίσθηση (διακόσμηση) και όχι να είναι απλά τέσσερις τοίχοι που το βρίσκω και στην Αθήνα. Αν δεν καταφέρω να βρω κάτι τέτοιο μέχρι τα 50€-60€ ανά ημέρα, τότε θα πάω σε κάποιο ποιοτικό στα 30€-35€.
Τώρα για τα οικονομικά, το short απ' ότι έχω καταλάβει κοστίζει 20-25€ (και έχει μια ώρα διάρκεια?) και το Long 50-70€ και κάθεται η άλλη μαζί σου πόσο? μέχρι το πρωϊνό ας πούμε? Υπάρχει περίπτωση να σε γουστάρει και να κάτσει μαζί σου με λιγότερα χρήματα μια-δυο μέρες ακόμα, να σε πάει να δεις και τίποτα (εννοείτε πληρωμένα από εσένα) ή αυτά last year? Τα πράγματα έχουν αλλάξει πλέον τόσο που όλα είναι στεγνά επαγγελματικά? Και ρωτάω γιατί αν πάρεις κάποια 5 το πρωϊ και την πληρώσεις 60€ για να την πηδήξεις μία στις 5 και μία στις 7 και γειά σας τότε αξίζει περισσότερο το short. Στο μυαλό μου τουλάχιστον.

ΥΓ Τσέκαρα και το Pattaya Bay Resort, η τιμή που παίρνω 37€ η βραδιά (από Booking). Μοιάζει πράγματι αξιοπρεπής λύση αν δε βρω το ιδιαίτερο που ψάχνω.
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Η μικρή μου πείρα από Ταϊλάνδη λέει ότι πρέπει να σκέφτεσαι στο τοπικό νόμισμα που είναι το baht (μπατ) και όχι σε ευρώ

 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
thanks stefan..Φωτο να βαλεις ναι αλλα οταν εγω ανεβαζω ενα βιντεακι απο το youtube που ηδη το εχω στο youtube εδω και ενα χρονο και το βαζω εδω στα μπουρδελα και βλεπω την αλλη μερα στο βιντεακι να εχει γινει αναφορες για πνευματικα δικαιωματα και οτι θιγει τριτα προσωπα μου λες μετα γιατι να ασχοληθω εδω μεσα και να βαλω και φωτος? Ισως να ταν και τυχαιο δε ξερω.
Εχει πολλους κακοθελητες και ζηλιαρηδες κ το ξερεις.Αν σε βρουν στο fcb καποιοι ειναι ικανοι να σε κανουν και ρομπα.
Και ολα αυτα επηδει ισως σε κατι εδω μεσα δεν συνφωνησετε και αρχισει διαμαχη.
ε καλα τωρα , απο μαλακες......και απο μαγκες του λαπτοπ αλλο τιποτα οι ελληναραδες
τωρα οποιος θελει ας με βρει στο φεις η εδω και ας κανει μαλακιτσες
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Καλησπέρα!

Λοιπόν, όσο αφορά το ξενοδοχείο, θα ήθελα να μείνω σε κάποιο που απαραιτήτως να έχει πισίνα, ευρύχωρα deluxe δωμάτια και να μη χρεώνει τις επισκέπτριες. Σημαντικό θα ήταν να έχει μια εξωτική αίσθηση (διακόσμηση) και όχι να είναι απλά τέσσερις τοίχοι που το βρίσκω και στην Αθήνα. Αν δεν καταφέρω να βρω κάτι τέτοιο μέχρι τα 50€-60€ ανά ημέρα, τότε θα πάω σε κάποιο ποιοτικό στα 30€-35€.
Τώρα για τα οικονομικά, το short απ' ότι έχω καταλάβει κοστίζει 20-25€ (και έχει μια ώρα διάρκεια?) και το Long 50-70€ και κάθεται η άλλη μαζί σου πόσο? μέχρι το πρωϊνό ας πούμε? Υπάρχει περίπτωση να σε γουστάρει και να κάτσει μαζί σου με λιγότερα χρήματα μια-δυο μέρες ακόμα, να σε πάει να δεις και τίποτα (εννοείτε πληρωμένα από εσένα) ή αυτά last year? Τα πράγματα έχουν αλλάξει πλέον τόσο που όλα είναι στεγνά επαγγελματικά? Και ρωτάω γιατί αν πάρεις κάποια 5 το πρωϊ και την πληρώσεις 60€ για να την πηδήξεις μία στις 5 και μία στις 7 και γειά σας τότε αξίζει περισσότερο το short. Στο μυαλό μου τουλάχιστον.

ΥΓ Τσέκαρα και το Pattaya Bay Resort, η τιμή που παίρνω 37€ η βραδιά (από Booking). Μοιάζει πράγματι αξιοπρεπής λύση αν δε βρω το ιδιαίτερο που ψάχνω.

Λίγο δύσκολο να βρεις σε ξενοδοχείο στη Παττάγια όπως το φαντάζεσαι...ίσως σε άλλα μέρη της Ταυλάνδης. Το short μπορεί να έχει ως 3 ώρες διάρκεια (όπως έτυχε και σε `μενα). Το long είναι ακριβώς έτσι, και συνήθως πάντα σου προτείνουν και τις περισότερες μέρες με το ίδιο ή άλλο διαπραγματεύσιμο αντίτιμο, εδώ μάλιστα σκαρφίζονται διάφορες ιστορίες-τεχνάσματα όπως "θέλω να κάτσω περισότερο μαζί σου γιατί είσαι διαφορετικός απο τους άλλους farang',"φοβάμαι να γυρίσω στο μπαρ για να μη με δείρει το παλιό boyfriend","θα σου δείξω διάφορα μέρη που κανένας farang δεν έχει πάει" ή το πιό αφελές "σ`ερωτεύτηκα και θα σε περθμένω πάντα για να ξανάρθεις (χαχα !!!)"
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Η μικρή μου πείρα από Ταϊλάνδη λέει ότι πρέπει να σκέφτεσαι στο τοπικό νόμισμα που είναι το baht (μπατ) και όχι σε ευρώ
Σωστός Θανάση αλλά αφού το "πιάσαμε" απο την αρχή με € ...σήμερα πάντως το μπατάκι άρχισε να πέρνει λίγο πάνω (δυστυχώς) 1000μπατ=24,1€
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Τα μέσα Μαρτίου χαρακτηρίζονται (απο πλευράς τιμών και κόσμου) high season, low season ή κατι ενδιάμεσο (αν αυτό υπάρχει). Ρωτάω γιατί προτιμώ να μην υπάρχει τρελή πολυκοσμία. Μειώνεται και ακριβαίνει η προσφορα.
 

Xristoforidis

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2012
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα συντροφοι απο Patong!! το ταξιδι εγινε πραγματικοτητα τελικα!!  :rockon: :rockon: :rockon:

απο τα λεγομενα σας η ποιοτητα ειναι σχετικα πεσμενη και δεν εχει και πολυ λαο!! καποιες νυχτες η Bangla ειναι πολυ χαλαρη!! πολλες βροχες αυτες τις μερες αλλα μικρης διαρκειας και απο τιμες οπως τα αναφερουν οι περισσοτεροι στο φορουμ!!
καυτες λεπτομεριες και πληρη αναφορα οταν με το καλο επιστρεψω ;)

Θα θελα να κανω μια ερωτηση σε ολους σχετικα με το Κραμπι!
θα το επισκευτω για 3-4 μερες μιας και με παιρνει ανετα με τον χρονο και μετα επιστροφη και παλι Patong!
θα βρω εκει νινια ή καλυτερα να φορτωσω απο εδω?

Thanks!!!!!   :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
παιδαρε στο Κραμπι μπορει να βρεις καμια μανα ξεχασμενη απο το τσουναμι αντε και κανα μωρο ετων 80, (υπερβαλω για να καταλαβεις τι πρεπει να κανεις).

 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Bonkai resort Ιανουαριος 2013 στο Ρεστοραντ.
 

Συνημμένα

  • DSC00604.JPG
    DSC00604.JPG
    324,1 KB · Εμφανίσεις: 36

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
ποιο ευκολα θα βρεις γκομενα να παρεις απο ελλαδα παρα στο Krabi,οποτε ψαξε απο patong κατι σιγουρο που θ σε ακολουθησει
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
41,5723 το Baht σήμερα. Μακαρι να αντέξει εκει 6 μήνες ακόμα :-P
 

Xristoforidis

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2012
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
παιδαρε στο Κραμπι μπορει να βρεις καμια μανα ξεχασμενη απο το τσουναμι αντε και κανα μωρο ετων 80, (υπερβαλω για να καταλαβεις τι πρεπει να κανεις).

Το μερος ειναι μαγικο για ησυχια αλλα τιποτα παραπανω!!!!! Thanks συντροφοι!
το ταξιδι συνεχιζεται.....

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom