Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
μαζεύουν ρύζι στο Ισσαν,  είναι και το Ραμαζανι :2funny:  και τα μπάζα μένουν πίσω γιατί έχει κάργα αγαμητους ο πλανήτης........
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
χαχα τωρα που ειπες ραμαζανι ρεμπετη.......
πιστευα οτι οι χειροτεροι γενικα για μενα  ηταν αυτοι οι αραβοτουρκοπακοινδοι κατι γυφτομουτρα που ειναι η αδυναμια μου......
αμ δεν ειναι!
οι χειρωτεροι ειναι αυτοι οι ΒΛΑΧΟ ΡΩΣΟΙ που ειναι σαν ζομπι ...που τα ζομπι ειναι ποιο ξυπνια και με καλυτερους τροπους
πρωτη φορα ξεφυγα απο την ψυχραιμια μου στα 9 χρονια που παω...
ενας ηλιθιος στο φουντ παρκ και ενω περιμενα να παρω την παραγγελια μου ειχε κολλησει πανω μου αυτος και η βλαχοοικογενεια του τρωγοντας με τα χερια απο το πιατο τους για να βλεπουν τι παραγγελια κανουν οι μπροστινοι τους με αποτελεσμα να μου ριξουν το δισκο κατω
ενα 5λεπτο χριστοπαναγειες δεν μου εφτασαν για να ηρεμησω
να ηταν τουλαχιστων η ρωσιδα λιγο καλη να με κουμανταρει....απομπαζο
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
μαζεύουν ρύζι στο Ισσαν,  είναι και το Ραμαζανι :2funny:  και τα μπάζα μένουν πίσω γιατί έχει κάργα αγαμητους ο πλανήτης........

Κάτι σαν και αυτό δηλαδή ;  :2funny: :2funny:
2019.jpg
URL]]
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
ωραιος Steffan στη χλιδα ησουνα και το γκομενακι αγριμακι..Ποσες μερες εκατσες,μονο pattaya?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ωραιος Steffan στη χλιδα ησουνα και το γκομενακι αγριμακι..Ποσες μερες εκατσες,μονο pattaya?
μια χαρα ηταν
2 μερες μπανγκοκ (επεσα σε μερα του βουδα και βροχη γαμισε τα)
9 μερες πατταγια με καιρο τελειο
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ποιο μπροστα μια βδομαδα φιλλιπινες
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Και φιλλιπινες ξηγηθηκες ρε φιλε?ειχες Ξαναπαει?Βαλε καμια φωτο να δουμε
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.
Επιτέλους μετά από 6 χρόνια ψησίματος (ναι, ξέρω μην το πείτε...με τόσο ψήσιμο κάηκε) πλησιάζει επιτέλους και η δική μου στιγμή για το ταξίδι των ονείρων μου. Έχω διαβάσει ήδη πολλά αλλά όσα και αν διαβάζω πάντα γενιούνται απορίες. Θα ξεκινήσω από τις δύο βασικές μου. Θα πάω σίγουρα πρώτο εξάμηνο του 2014. Απλά ψάχνω την περίοδο. Μάρτιος με καλύτερο καιρό και πιο υψηλές τιμές ή Μαϊος με χαμηλότερες τιμές αλλά χειρότερο καιρό? Θα είναι τόσο χαμηλότερες οι τιμές ώστε να αξίζει τον κόπο καιρού και αναμονής?

Επίσης όπως το σκέφτομαι θα πάω 3 μέρες Bangkok και 7 Pattaya. Με 100€ την ημέρα για φαγητό, ποτά και χμμμ λοιπές δραστηριότητες γίνεται δουλειά ή είναι πολύ φτωχικά? (με τις νέες τιμές που έχω διαβάσει ότι παίζουν εκεί πάντα).

Τελευταία ερώτηση για αρχή. Το μπάτζετ ξενοδοχείου είναι γύρω στα 500€ για 10 διανυκτερεύσεις. Βρίσκω κάτι κυριλέ σε αυτά τα λεφτά? Αν ναι έχετε να προτείνετε κάτι που να μη χρεώνει και τις "επισκέπτριες" ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

ΥΓ PM με Τips ευπρόσδεκτα. Πρώτο ταξίδι και θα πάω μόνος. Παρέα πολύ δύσκολο να βρεθεί.
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
Κάτι σαν και αυτό δηλαδή ;  :2funny: :2funny:
2019.jpg
http://[URL unfurl="true"]www.babemansion.com/wp-content/uploads/2011/12/slim-girl-nude-on-a-crop-field6.jpg[/img[/URL]]

[/quote]
ο μουνος μηπως θελει βοηθεια στο μαζεμα προσφερομαι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
ststory Μαρτιος με μαιο δεν νομιζω να εχει μεγαλη διαφορα στις τιμες.
Οσο για το καιρο ειναι και θεμα τυχης...Εχω παει μαιο και ηταν super εχω παει ιανουαριο που καθε μεσημερι συννεφια κ ψιλοβροχο..
Τα 100 ευρω τη μερα ειναι καλα αλλα οχι και τελεια.
Αφου εχει να διαθεσεις 50 ευρω την μερα για hotel θα σου λεγα pattaya με 25 ευρω να βρεις ενα εξισου πολυ καλο για να ανεβασεις το μπατζετ σου για αλλα πραματα.
Απο κει και περα ειναι στο χερι σου εαν καθε μερα θες να βλεπεις και καποιο αξιοθεατο κτλ και ποσο πινεις.
Εγω φετος ημουν με 85-90 ευρω μεσο ωρο και δυσκολευτηκα στο να κανω καποια πραματα που ηθελα.
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
ststory Μαρτιος με μαιο δεν νομιζω να εχει μεγαλη διαφορα στις τιμες.
Οσο για το καιρο ειναι και θεμα τυχης...Εχω παει μαιο και ηταν super εχω παει ιανουαριο που καθε μεσημερι συννεφια κ ψιλοβροχο..
Τα 100 ευρω τη μερα ειναι καλα αλλα οχι και τελεια.
Αφου εχει να διαθεσεις 50 ευρω την μερα για hotel θα σου λεγα pattaya με 25 ευρω να βρεις ενα εξισου πολυ καλο για να ανεβασεις το μπατζετ σου για αλλα πραματα.
Απο κει και περα ειναι στο χερι σου εαν καθε μερα θες να βλεπεις και καποιο αξιοθεατο κτλ και ποσο πινεις.
Εγω φετος ημουν με 85-90 ευρω μεσο ωρο και δυσκολευτηκα στο να κανω καποια πραματα που ηθελα.

Καταρχήν ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

Πίνω ελάχιστα, ουσιαστικά θα πίνω τα απαραίτητα ώστε να κάθομαι σε κάποια μπαρ. Καμία κατάχρηση. Αξιοθέατα θέλω οπωσδήποτε να δω (τώρα για κάθε μέρα δε ξέρω). Σίγουρα πολλά μασάζ (τα οποία απ' όσο έχω καταλάβει δεν έχουν μεγάλο κόστος) και από εκεί και πέρα τα "ερωτικά". Αν, όπως τα έχω υπολογίσει, για ένα long time τη μέρα θες περίπου 50€-60€ τη μέρα, με άλλα 40-50 δεν είσαι καλυμένος για τα υπόλοιπα?

Όσο για το ξενοδοχείο θέλω να μείνω σε κάποιο καλό και προτιμώ να μην κάνω εκπτώσεις σε αυτό το θέμα.

Edit : Να προσθέσω ότι εισιτήριο έχω βρει για Μάρτιο με Εgypt Air 615€ τελική τιμή.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Αν δεν ψωνισεις τιποτα εαν δεν πηγαινεις καθε μερα να βλεπεις απο κατι και αν δεν γυρνας ολη μερα σε κλαμπς και σε Gogo και δεν κερνας δεξια και αριστερα πουτανες κατι γινεται.Εχεις σκοπο να πηδας καθε μερα?Η να γινεις αγαπουλης με καμια?
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Αν δεν ψωνισεις τιποτα εαν δεν πηγαινεις καθε μερα να βλεπεις απο κατι και αν δεν γυρνας ολη μερα σε κλαμπς και σε Gogo και δεν κερνας δεξια και αριστερα πουτανες κατι γινεται.Εχεις σκοπο να πηδας καθε μερα?Η να γινεις αγαπουλης με καμια?

Έ οχι και με τη μια αγαπούλης. Κάθε μέρα άλλη/ες θέλω να πιστεύω :P Αν και ποτέ δε ξέρεις.

Και νόμιζα με 100 τη μέρα θα ήμουν κομπλέ...Έτσι όπως τα λες ούτε 200 δε φτάνουν :(
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
130 ευρω ειναι ενα καλο ποσο την ημερα για μενα.Γιαυτο σε ειπα δες και πιο φθηνο χοτελ στη pattaya.Τα λεφτα φευγουν ευκολα στην Ταυλανδη.Θα σε γραψω μια λιστα με ποια αξιοθετα ειναι καλα να δεις.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
το αντζελες ειναι μια πατταγια της δεκαετιας 80
ετσι υποθετω γιατι τοτε δεν ειχα την τυχη να παω τοτε στην πατταγια
 

Συνημμένα

  • DSC_0024.jpg
    DSC_0024.jpg
    389,9 KB · Εμφανίσεις: 31

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
και ειχε ωραια μωρα με ποιο ''αθωα'' και ''ρομαντικη'' διαθεση να στα παρουν
 

Συνημμένα

  • DSC_0020.jpg
    DSC_0020.jpg
    239,2 KB · Εμφανίσεις: 38

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Αν δεν ψωνισεις τιποτα εαν δεν πηγαινεις καθε μερα να βλεπεις απο κατι και αν δεν γυρνας ολη μερα σε κλαμπς και σε Gogo και δεν κερνας δεξια και αριστερα πουτανες κατι γινεται.Εχεις σκοπο να πηδας καθε μερα?Η να γινεις αγαπουλης με καμια?
100 καλα ειναι...απλα καποια μερα θα κανεις αλλα και καποια μερα δεν θα τα κανεις (ξωνια ,εκδρομες) μιλαμε 100 χωρις χοτελ ετσι?
και ψωνοσμα αρκετο απο φριλανσερς χωρις μπαρφαιν
ετσι βγαινει για καθε μερα αλλη με 100 συνολο (φαι ποτα καφε γαμισι)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom