Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
σαμπαντικααπ !!!!

@μπικου: κανε αυτο που νιωθεις! εφοσον ομως δεις οτι ειναι καπως βατα τα πραγματα φυσικα ε?

ααα και μην παραμεινεις πολυ εκει με το συγγενολοϊ, υποτιθεται ειστε ερωτευμενο ζευγαρακι που θελει εχει το χρονο του !
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Πρωτη μέρα (δηλαδή νύχτα) στο Angeles και το Φιλιπινεζάκι έκανε σκόνη και θρύψαλλα κάθε φετεινό γαμήσι. Μέ αφησε κλινικά νεκρό. Ούτε το κουράγιο να σηκωθώ να βγάλω μια φωτογραφία δεν είχα.
Η πτήση με την Pal καλή, αλλά σ' αυτήν περιλαμβάνονται οι υποψηφίες για τις πιο γηρασμένες και άσχημες αεροσυνοδούς plus το χειρότερο φαγητό ever.
Στα συν το πιο γελοίο video με τις οδηγίες ασφαλείας!
Το bar του Angeles είναι ψιλοάδεια, τη στιγμή που τα ξενοδοχεία είναι όλα σχεδόν τίγκα. Τι διάολο όλοι με ραντεβουδάκια από το DIA είναι εδώ;

Η συνέχεια από εδώ και πέρα στο thread των Φιλιππίνων.
(ελπίζω με μερικές καλές φωτογραφίες)
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
Ημερα 8η και προτελευταια στην παταγια ...Τιτλος Νικη στο 90 με 2 ακυρωμενα γκολ και 1 οφσαιντ

πρωινες περιπλανησεις στους δρομους , μπυριτσα με μια μικρη στο SOi  7 που ομως με ξενερωσε γιατι ηταν αξυριστη παντου και ηταν και shy ...2 απο τους στοχους που ειχα στην παταγια ηταν να κανω παρτουζες και να χτυπησω κατι απο soi 6 ...ειχα περασει πολλες φορες απο εκει αλλα δεν βρηκα ποτε κατι να μου γυαλισει ..χτες ομως στην απογευματινη μου βολτα βλεπω ενα Lolitaκι 19χρονο κοντοπουτανο με πολυ εξυπνη και ταυτοχρονα πονηρη φατσουλα στο O bar ..AM το ονομα της ...παμε μεσα για ποτακι ...φιλακια εκφυλα βλεματα ..πονηρα αγγιγματα ...σκουλαρικακι στην γλωσσα ...αλλα το πονηρο της βλεμα σε συνδιασμο με το καυτο σορτς αλλα και την πολυ φτηνη τιμη (1000 bat για να παμε στο δωματιο πανω ) εδεσαν το γλυκο ..την ρωτησα αν εχει καμια φιλη να παμε μαζι ..μου εφερε μια ..δεν ηταν του γουστου μου αλα συπαθης και με καλο σωματακι ...παμε ολοι μαζι πανω ..ντουσακι και αρχισε το παρτυ .. δεν συμμετειχαν πολυ μεταξυ τους τα κοριτσια ..η φιλη ηταν υπερβολικα shy αλλα την ξεσκισα μεχρι που εγκατελειψε τον αγωνιστικο χωρο με πονους ..το λυπηθηκα το κοριτσακι ...παντως ηταν καλη μεχρι τοτε ...μετα ομως ηρθε η ωρα της AM ...εκει εγινε θεικο σεξακι ...δεν ειπε οχι σε τιποτα ...το να βλεπω την φατσουλα της στον καθρευτη σε doggy ηταν ολα τα λεφτα ...πολλες εναλλαγες και τελιωμα στην φατσουλα ...υπεροχο ...φευγοντας ειχε παρα παρα πολλες που αξιζαν στο Soi ..ισως τα σαββατα εχει καλυτερο υλικο ...παρολο που μολις ειχα καταθεση θα επαιρνα ανετα πολλες απο αυτες ...

μετα πηγα τον φιλο στο Honey οπου ειχε μια καλη πιστευω εμπειρια μασαζ ..ισως δοκιμασω και εγω την επομενη ..
βραδακι επισκευτηκα το Office gogo .στην LK Metro ...ιδια εντυπωση οπως και την προηγουμενη φορα ..επισης νομιζω τα ποτα στην LK  μετρο ειναι λιγο πιο φτηνα αποτι στην walking ..

μετα περασα απο lucifer και insomnia ..τελικα θα διαφωνησω με αυτους που λενε οτι το Insomnia ειναι για μετα τις 3 ..απο τις 1 βλεπω καλυτερα μωρα ..πιο amateur ..το βραδυ ερχονται ολα τα σκυλια που εχουν μεινει χωρις BF και Boyfriend ..Γνωμη μου ....τσεκαρω 2 πολυ ομορφα μελαχρινα μωρακια ..το ενα που μου εκανε πολυ εντυπωση πιπινακι ..οχι Petite ...αλλα τρομερη φατσουλα και σωματακι που ηθελα να εξερευνησω ...την πλησιασα ...χορευαμε για αρκετη ωρα με γλωσσοφιλα κλπ ...και η φιλη της ηταν δυνατη και ηξερε και καλυτερα αγγλικα ..πραγματικα ειχα την αισθηση οτι ειμαι πολυ τυχερος ..το μωρο τα εσπαγε ... και παρτουζα και υπεροχο μωρο για το βραδυ θα ηταν μια τελεια μερα ...κατεβαινουμε κατω (συμφωνησε για 1500) ...πως μου ερχεται και ρωταω αν εχει μαζι ταυτοτητα ..δεν ειχε ..γαμωτο φελεκι μου ...τσαμπα τοση ωρα ....κερασματα κλπ ...την αφησα με μεγαλο αισθημα απογοητευσης ..ηταν και 4 η ωρα και τα περιθωρια στενα ...(θελω να παιρνω απο τα καλα οχι οτι νανε) ...περναω απο Lucifer που ειχε αρχισει να αδειαζει ...για καλη μου τυχη πεφτω σε ενα πολυ καλο πιπινι ..λεπτο ..καλοντυμενο ..προσεγμενο ..μου αρεσε που καπνιζε κιολας ...τρομερο κορμακι cute φατσουλα ...ωραια λεω ..ισως ειναι και καλυτερη απο την προηγουμενη ....ξανα μανα φιλακια αγγαλιτσες κλπ ...Go with me ?? yes ////  εχεις id ?? no ......γαμωτο και παλι γαμωτο ...

παω πισω insomnia ..Πολυς  κοσμος ...ερχεται διπλα μου ενα θεικο μωρο ..στυλ μοντελου αλλα μικροκαμωμενο ..σκεφτειτε σαν thai Καγια στην φατσα ..καφε ανοιχτοι φακοι ..πολυ μακρια νυχια ..λιγο λιγοτερα εξωτκα χαρακτηριστικα απο τι οι αλλες κοπελες ..σκεφτηκα οτι αν εχει πειραξει το προσωπακι της πιθανον να εχει πειραξει και αλλα και να ειναι ισως το πιο πετυχημενο ladyboy στην ιστορια των ladyboys ..παρολο τον πειρασμο και αφου τσεκαρα οτι γουσταρε ειπα να μην παρω το ρισκο ...πιθανον να εκανα τρομερο λαθος αλλα φυλαγε τα ρουχα σου που λενε ...τελικα βρηκα ενα αλλο κοριτσακι ,.γλυκο αλλα οχι στα κυβικα των 3 προηγουμενων ...την φορτωσα ...καλο seχακι .χαμογελουσε συνεχεια και εβγαλε υπεροχες κραυγουλες που με εφτιαξαν ..fun κοριτσακι και ενα καλο (οχι τελειο αλλα καλο ) τελειωμα βραδιας ...και ξεκινημα της επομενης οπου με μεγαλη της απογοητευση με ειδε να την διωχνω ......αλλη μια μερα εμεινε ...τι να πρωτοκανεις ...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
mandipl,αν εισαι walking street και θες να σκισεις κανα μωρο ανευ ταυτοτητος,πηγαινε τη σε short time hotel..
Το καλυτερο απο ολα και πιο καθαρο,ειναι διπλα στο sweethearts a go go,πανω στη walking street απεναντι απο lucifer...
Δινεις εσυ τα στοιχεια σου και νοικιαζεις το δωματιο για 1-2 ωρες στα 300 μπατ...
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
προτιμω να μην το ρισκαρω ...για να μην εχει Ιd κατι θα παιζει ....και δεν θελω να μπλεκω με τετοια ...γκομενες υπαρχουν χιλιαδες ...By the way περνοντας σημερα απο το soi 6 noμιζω την ειδα την πρωτη που ηταν χωρις Id sto ιδιο μαγαζι που ειχα παει και χτες (στο O) ...ισως πρεπει να κανω μια επισκεψη ξανα ...
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Μπορει καποιος να μου πει ποιο ειναι το Νο 6 που εχει το καλυτερο Pai tan για να το τιμησω αυριο; Οπως βγαινω απο την εισοδο του c&n, απεναντι; Εχει ενα μικρο δρομακι που αριστερα εχει 2 μπαρακια και δεξια ενα εστιατοριο που γραφει thai food.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Εννοείς Pad Thai  :grin:
Παρακαλώ ο PadThai-φάγος Μπικου να αφήσει τα μέλια και να απαντήσει  :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Pad Thai.jpg
    Pad Thai.jpg
    13,8 KB · Εμφανίσεις: 16

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Μπορει καποιος να μου πει ποιο ειναι το Νο 6 που εχει το καλυτερο Pai tan για να το τιμησω αυριο; Οπως βγαινω απο την εισοδο του c&n, απεναντι; Εχει ενα μικρο δρομακι που αριστερα εχει 2 μπαρακια και δεξια ενα εστιατοριο που γραφει thai food.
Οπως κοιτας απο το C&N,απεναντι και λιγο αριστερα.Μερικα μετρα απο την "εισοδο" των πολλων "ταβερνιων" και επι του δρομου...
Το καλυτερο Pad Thai ever... Το λενε & οι ιδιες οι Ταυλανδεζες....

Καλησπερα απο το ψαροχωρι...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ακομα ενα ΜΕΓΑΛΟ μπραβο σε οσους και φετος  κρατησαν το θρεντ ψηλα.
σε οσους αφιερωσαν χρονο στο βωμο της ενημερωσης, διαβαζοντας τις προηγουμενες μερες θυμηθηκα το καλοκαιρι του 2007, με πρωτεργατη τον ακουραστο πιπινομανιακ παντα.
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
ακομα ενα ΜΕΓΑΛΟ μπραβο σε οσους και φετος  κρατησαν το θρεντ ψηλα.
σε οσους αφιερωσαν χρονο στο βωμο της ενημερωσης, διαβαζοντας τις προηγουμενες μερες θυμηθηκα το καλοκαιρι του 2007, με πρωτεργατη τον ακουραστο πιπινομανιακ παντα.

Που έχει χαθει εσύ ρε κώστα? Θα κάνεις καμια αποβαση εσυ κατω? Χαχα 47 και σημερα εγω!!! :grin:
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Καλα εχω μπερδευτει τελειως. Απεναντι και λιγο αριστερα νομιζω οτι εχει μονο μπυραριες...
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Οκ το βρηκα, εγω ειχα καταλαβει οτι ειναι μεσα στο στενο που ειναι η εισοδος του c&n hotel, που ειναι αδιεξοδο... γίαυτο μπερδευτικα.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Πιο σκληρο πορνο απο το γαμο υπαρχει; :s&m_3: Η γυναικα να πηδαει χωρις σαλιο τον αντρα  :zfuck: :2funny: Πρεπει να ετοιμασουμε ομαδα κρουσης (Λακη ακους;) για να επεμβει στα βαθη της ζουγκλας :ak: και να σωσει το παληκαρι μας. :2funny:

Τον εχω στα υποψη μου,φιλε μου.............ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΠΑΛΛΗΑΚΡΙ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟ "ΦΑΝΕ" ΛΑΧΑΝΟ!!!! :grin:
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Πω πω ρε παιδια με καψατε!!!! Παω και εγω να φαω το Pad Thai και ξαφνικα αρχιζω να βγαζω καπνους απο τα αυτια!!!! Ποσο πιπερι ειχε μεσα;;; Δεν τρωω και καυτερα, μεσα σε 2 λεπτα ειχε αρχισει να τρεχει η μυτι μου!!! Παντως σαν γευση ηταν ωραιο δε μπορω να πω..
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Taou,πρέπει να είσαι ο μοναδικός που διαμαρτύρεται ότι το pad Thai είναι spicy... :grin:
Μάλλον ετυχες στη περίπτωση...ίσως είχαν μαγειρεψει πριν κάτι πολυ spicy στο wok και δε το καθάρισαν πριν φτιάξουν το δικό σου...
Κανε άλλη μια προσπάθεια...
Κι αν θες μια συμβουλή,για να γίνει η γεύση του ακόμα πιο "δυτικού τύπου",πες τους να μη βάλουν tofu...Αυτα τα κίτρινα κυβακια...

Όσον αφορά πάντως τα spicy,πρέπει να ξέρεις πως είναι θέμα συνήθειας..όσο πιο πολυ τρως,τόσο αποκτά ο οργανισμός ανοσια...
Και κάτι που για τους Ταυλανδους είναι λίγο spicy,για σένα που δε το έχεις συνηθίσει,να είναι σκέτη φωτιά...
Που να φας κάτι πραγματικά spicy και γι αυτούς...
Είχε πάρει φέτος μια γκομενα ένα πιάτο που δεν θυμάμαι πως το λεγανε και βουτηξα στη σάλτσα ένα χιλιοστο απο το πηρουνι μου...Αφου το εγλυψα για να δοκιμασω (μιλαμε για μια-δυο σταγονες),καηκα και για μισή ώρα δεν είχα γεύση στη γλώσσα... :2funny:

Υ.Γ...mimikos...που είσαι ρε spicy boy? :2funny:
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Μπορει να ειναι κι ετσι, αλλα δεν προλαβαινω να κανω νεα προσπαθεια, καθως αυριο το μεσημερι την κανω για πρωτευουσα.
Οσο για το τοφου, το ειχα διαβασει καπου εδω μεσα και το οηρα ετσι...
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Προσωρινα αναβαλεται η συνεχεια και το τελος του "αρλεκιν"....

Μετα απο ενα "βαρυ" ταξιδι, απο ενα απο τα "εργοστασια" παραγωγης "μαγισσων".Το "μαγευτικο" Μπουριραμ... "ενλιμενιστηκα" στο θρυλικο Ψαροχωρι...(οπως αποκαλει την Παταγια,μια "ψυχη" :dancing:)

Ελαφρυα ξεκουραση και παρα τον πονοκεφαλο, κινησα για τον "αραβοδρομο"(ευτυχως,μονο κατ'ονομα αυτη τη φορα,ενεκα ραμαζανιου....)
Διαδρομη φυσικα μεσω beach road...
Παρα πολλα κοριτσοπουλα (και οχι μονο) σε ολο το μηκος της παραλιακης απο το Mikes και περα,αλλα απο ποιοτητα αστα να πανε... Μονο 2-3 περιπτωσεις αξιες αναφορας, προσωπικα δεν ελκυωμαι απο τα "ψωνια" του δρομου,οποτε δεν εδωσα & ιδιαιτερη προσοχη...

Alkatraz,σταθερα υψηλη ποιοτητα και τιμες....δεν ασχοληθηκα ιδιαιτερα,ηταν και η 1η μπυρα... :S

Supergirl 1 & 2,πηγα λογω του οτι θυμομουν οτι ειχε καλα 'θεματα',αλλα δυστυχως θα χρησιμοποιησω την λεξη "Μπαζα" αυτη τη φορα,αν & δεν ειναι σωστο,οταν μιλαμε για κοριτσια...

Shark,απο το "μπροστινο" μαγαζι εφυγα "τρεχοντας"... Στο πισω μερος η κατασταση σαφως καλυτερη,με πολυ κεφι και 5-6 κουκλια να τα "πιεις στο ποτηρι" :tits:.Κατι ομως η μαμασαν κατι καποιες παλιες γνωστες... Εχασα τον "προσανατολισμο"μου :P.

Κατα 600 μπατ φτωχοτερος... κινησα για Insomnia.Μ' εφαγε το μαυρο σκοταδι και την κοπανησα leo leo... Βρε παιδι μου δεν μου αρεσει καθολου αυτο το μαγαζι....

Επομενη σταση (και τελευταια)Marine.
Γεματη...αναλογια 5 "μαγισσες" του Σιαμ ανα 1 Φαλανγκ...Αυτο τις εκανε & "επιθετικες",χαμογελα πολλα και κωλοπιασιματα...
Η μοναδικη ισως, που θα μου "γιατρευε" τον πονοκεφαλο,συνοδευοταν απο εναν "ωριμο" Φραγγολεβαντινο συναγωνιστη,παρ ολα αυτα,τα χαμογελα και τα νοηματα πηγαιναν συννεφο...Δεν ασχοληθηκα περαιτερω...
2 μπυρες αργοτερα "πηρα" τον πονοκεφαλο μου και γραμμη για το δωματιο....

ΑΑ !!! ξεχασα να πω οτι πηρα μαζι και μια κορμαρα γυρω στα 30... :s&m_1:

Την οποια και "απελυσα" μετα τις κυλιωμενες,οταν μου ζητησε 2 χιλαρικα :headbang:.Αν δεν τα ζηταγε εκεινη τη στιγμη,μπορει και να της τα δινα αργοτερα.

Αυτα προς το παρον εις αυριον τα νεωτερα.... :rockon:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Μπορει να ειναι κι ετσι, αλλα δεν προλαβαινω να κανω νεα προσπαθεια, καθως αυριο το μεσημερι την κανω για πρωτευουσα.
Οσο για το τοφου, το ειχα διαβασει καπου εδω μεσα και το οηρα ετσι...
Σιγουρα κανανε καποιο λαθος...
Συνηθως το Pad Thai για τους Φαλανγκ,το φτιαχνουμε πολυ ελαφρα πικαντικο.
Εγω παντως καλου κακου το ζηταω παντα μαι πετ...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Μπίκε χάρηκα για την ανταπόκριση, το διαζύγιο και την επιστροφή στο Ψαροχώρι :rockon:
Να περάσεις καλά εκεί και άσε τα μέλια και τις αγάπες  :smitten:.
Να πας στη τζαμαρία και να μου φιλίσεις τη Νόι :kissass:
και αν είσαι εύκαιρος ρίξε της ένα δυό μανίκια :fuck1:
no problem.... :dunno:
αλλά μακτυά από τη δικιά μου στο Baccara θα σφαχτούμε  :argue:

Λέμε τώρα :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom