Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

lamrbos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια και απο εμενα,

η δουλεια μου εχει πολλα ταξιδια αλλα οχι στην παταγια.

θελω να κανονισω να παω , εχω διαβασει παρα πολλες σελιδες απο την αρχη του φορουμ και εχω τις εξης ερωτησεις ¨

1. εκτος των εισητηριων , ποσα περιπου χρειαζονται για ενα 10ημερο φουλ στο μπουμ μπουμ , να εχεις μαζι σου
2. ειναι καλυτερα μονος ή με παρεα και για ασφαλεια.
3. τελευταια ειχα παει στην σαιγκον , πολυ φτηνα καλα αλλα ημουν μονος μου και δεν πολυ κινιομουν ευκολα , ολα στα κοντα ημουν και οτι εβρισκα εκει. Δεν υπηρχε θεμα ασφαλειας παρα μονο οτι αλλο μονος σου να εξερευνεις και αλλο με παρεα.
4. το να πας στα πουκετ ειναι ακριβα ?? σκεφτομουνα να φορτωσω τις τελευταιες μερες 2 γκομενακια και να παμε τριο στα πουκετ τις 3 τελευταιες μερες... αξιζει?? ειναι δυσκολο να γινει ?

ευχαριστω εκ των προταιρων
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Χθές έλεγα να μείνω «σπίτι», γιατί είχα και ένα μικροπρόβλημα με κάτι που έφαγα. Αραχτός λοιπόν στο κρεβάτι, παρήγγειλα ένα chicken hamburger που μου το έφερε το ladyboy του ξενοδοχείου, (ναι μπήκα για λίγο στον πειρασμό  :s&m_1:) αλλά με πήρε κατά τις 10 ο Angel που είχε βάλει το γιο του για ύπνο και με έβγαλε έξω με το ζόρι.
Ραντεβού λοιπόν στο Secrets, το αγαπημένο σημείο του Angel. Μέχρι να φθάσω είχε κάνει πάλι ένα λογαριασμό γύρω στα  6000B, αφού κάθε φορά κερνάει το μισό bar. Το Secrets, δεν έχει πια τα κορίτσια που κάποτε μάζευε, αλλά είναι πάντα πολύ «καλωλαδωμένο» και οργανωμένο bar, με καλά ποτά, καλό φαί και επειδή δεν είναι ακριβώς gogo μπορείς να πας ακόμα και με άσχετη παρέα ή το tilak και να δεις ένα αγώνα ή να πιείς ένα ποτό.
Μαζί μας ήταν και ένας Άγγλος παλιόφιλος από την Bangkok. Όταν τον είχα γνωρίσει, ήταν στα πολύ ψηλά της ιεραρχίας του Βρετανικού προξενείου, τώρα πια βγήκε στην σύνταξη και ζει στην Αγγλία. Είχε έρθει μια βόλτα από Ταιλάνδη και επιτέλους  :dancing: στην παρέα υπήρχε κάποιος μεγαλύτερος από εμένα.
Αφήσαμε το Secrets και πήγαμε λίγο παρακάτω στο Beach Club που ήταν ψιλοβαρετό.
Φύγαμε στο 10λεπτο.
Συνέχεια στο Cavern, όπου υπάρχει ένα τρομακτικό μουνί, αλλά την ώρα που πήγαμε έλειπε. Όπως λέει και ο Angel με το που εμφανίζεται στον πρώτο στύλο της πίστας το έχουν κάνει barfine πριν προλάβει να φθάσει στον δεύτερο.  :grin: Τα υπόλοιπα κορίτσια φιλότιμα, αλλά μέτρια.
Με ψιλόβροχο περνάμε απέναντι στο Sweet hearts, όπου η μουσικούλα (rock) είναι το καλύτερο που θα βρεις. Συμπαθητικό gogo αλλά το lineup του θέλει επειγόντως βελτίωση. Πάντως σχεδόν κάθε φορά περνάμε από εκεί.  
Ανεβαίνοντας την Walking street μπαίνουμε στο Living Dolls 2. Αχ, περασμένα μεγαλεία διηγώντας τα να κλαις. Σκιά του εαυτού του πια.
Μαζεύω ένα μικρό που χορεύει στην πίστα και φωνάζει και τη φίλη του για τον Angel. Από κοντά δείχνει ακόμα πιο μικρό. Σέξυ μικρό κορμάκι, μεγάλα χειλάκια και μικρό σφικτό βυζάκι. Αφού μαλακιζόμαστε καμιά ώρα έχει λυσσάξει να το κάνω barfine, αλλά εξακολουθεί να μου μοιάζει πολύ μικρό. Βάζω τον Angel να τη ρωτήσω και η απάντηση είναι κάτω από 18. Πάμε παρακάτω. Το περίεργο είναι ότι αυτή την μία ώρα πού ήταν μαζί μου, δεν ανέβηκε καθόλου στην πίστα, αλλά ξέχασα να ρωτήσω την mamasan το γιατί.
Το παρακάτω ήταν το Baccara που αυτό το βράδυ φαίνεται πως είχε μαζέψει όλες τις βασίλισσες της Σιβηρίας. Ούτε ένα βλέμμα δεν έφυγε για την μεριά μας, μη συζητήσουμε για χαμόγελο. Check bin και έξω με προορισμό το…
…Νui’s gogo, που είναι τόσο μικρό και θαμμένο ανάμεσα στα μεγαθήρια του neon, που είναι εύκολο να μη  μπεις ποτέ μέσα. Είναι στο στυλάκι του Windmill και του Babydoll, αλλά πολύ μικρότερο. Παρ’ όλα αυτά, έχει μέσα 5-6 αξιόλογα κομμάτια, αλλά φυσικά εξαρτάται τι ώρα πας, τι έχει γυρίσει από το shortime και όλα τα σχετικά. Είχαμε περάσει και πριν 2 μέρες με τον Angel, οπότε με το μπήκαμε η κοπελίτσα που μαχάλευε την προηγούμενη φορά, πήδηξε πάνω του, η «δική μου» έλειπε, αλλά στην πίστα υπήρχε ένα ωραίο κομμάτι που μου έστειλε ένα χαμόγελο και το φώναξα κάτω. Πολύ δεμένο κορμάκι, χωρίς ίχνος λίπους, μικρό βυζί και παιχνιδιάρικο κώλο που όταν του έβαλα λίγο κωλοδάχτυλο μου είπε I like boom boom here, οπότε μετά από 2 τεκίλες και μία κόλα πλήρωσα το 600σαράκι barfine και φύγαμε για το τελευταίο ποτό της βραδιάς στο Secrets που είναι φυσικά καρπουζοχυμός μπας και ανταπεξέλθουμε. (Από τότε που ο κωλο-γερος έγραψε για το καρπούζι πρέπει να πίνω τουλάχιστον 60 καρπουζοχυμούς την μέρα  :2funny:).
Στο δωμάτιο είχαμε πίπα επιπέδου «μου φεύγει το ρίμελ από τα δάκρια γιατί προσπαθώ να σε καταπιώ ολόκληρο» και μετά από αρκετή –γιατί να κρύψωμεν άλλωστε- προσπάθεια (και το μισό σωληνάριο Κ-Υ jelly) απολαύσαμε το τρίτο φετινό Ταιλανδέζικο κωλαράκι. Δεν πρέπει να έχω πηδήξει πιο σφικτό – μικρό στη ζωή μου. Το κοιτούσα καθώς πηγαινοερχόταν πάνω μου και πραγματικά αναρωτιόμουν που στο διάολο έχει χωρέσει το πουλί μου.  :fuck2:
2 ώρες και 1500Β μετά την πέσαμε ευτυχισμένοι για ύπνο.
Υ.Γ.  1. Τα bar τύπου Windmill, Babydoll, Nui’s φαίνονται «κάπως» στους καινούργιους. Λογικό. Ακόμη δεν έχουν εξοικειωθεί με την πουτανιά των μπαρ και νομίζουν ότι όλες αυτές οι φατσούλες που βλέπουν είναι τα αγγελάκια  που περίσσεψαν από την διαφήμιση του AXE.  Κι εγώ έτσι ένοιωθα, αλλά όχι τώρα πια.
Υ.Γ. 2  @ Costas ch. Πρώτο μήνυμα και μπαίνεις να ρωτήσεις για ναρκωτικά, ε δεν ακούγεται «κάπως»; Για να μη σε τρώει η αγωνία πάντως, όποιο gogoκόριτσο και να ρωτήσεις, κάτι θα σου προτείνει.
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
γεια σας παιδια και απο εμενα,

η δουλεια μου εχει πολλα ταξιδια αλλα οχι στην παταγια.

θελω να κανονισω να παω , εχω διαβασει παρα πολλες σελιδες απο την αρχη του φορουμ και εχω τις εξης ερωτησεις ¨

1. εκτος των εισητηριων , ποσα περιπου χρειαζονται για ενα 10ημερο φουλ στο μπουμ μπουμ , να εχεις μαζι σου
2. ειναι καλυτερα μονος ή με παρεα και για ασφαλεια.
3. τελευταια ειχα παει στην σαιγκον , πολυ φτηνα καλα αλλα ημουν μονος μου και δεν πολυ κινιομουν ευκολα , ολα στα κοντα ημουν και οτι εβρισκα εκει. Δεν υπηρχε θεμα ασφαλειας παρα μονο οτι αλλο μονος σου να εξερευνεις και αλλο με παρεα.
4. το να πας στα πουκετ ειναι ακριβα ?? σκεφτομουνα να φορτωσω τις τελευταιες μερες 2 γκομενακια και να παμε τριο στα πουκετ τις 3 τελευταιες μερες... αξιζει?? ειναι δυσκολο να γινει ?

ευχαριστω εκ των προταιρων
1. Γύρω στα 7-8000Β (προσωπική άποψη). Αν Full boom boom εννοείς τουλάχιστον 2-3 γκόμενες την μέρα.
2-3. Και μαζί και μόνος καλά θα περάσεις, ξέχνα τη Σαιγκόν, η Πατάγια δεν έχει καμιά σχέση.
4. Εύκολο, αλλά αν τα κορίτσια τελικά δεν κολλήσουν μεταξύ τους (ακόμα κι αν είναι φίλες) δεν θα περάσεις και τόσο καλά. Στην τελική θα ξοδέψεις περισσότερα για κάτι που θα βρεις και στο Πουκέ, εκτός κι αν πας σε κάποιο πιο ερημικό νησί.
Για πτήσεις και τιμές έχω καιρό να πάω.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
. (Από τότε που ο κωλο-γερος έγραψε για το καρπούζι πρέπει να πίνω τουλάχιστον 60 καρπουζοχυμούς την μέρα  :2funny:).
Στο δωμάτιο είχαμε πίπα επιπέδου «μου φεύγει το ρίμελ από τα δάκρια γιατί προσπαθώ να σε καταπιώ ολόκληρο» και μετά από αρκετή –γιατί να κρύψωμεν άλλωστε- προσπάθεια (και το μισό σωληνάριο Κ-Υ jelly) απολαύσαμε το τρίτο φετινό Ταιλανδέζικο κωλαράκι. Δεν πρέπει να έχω πηδήξει πιο σφικτό – μικρό στη ζωή μου. Το κοιτούσα καθώς πηγαινοερχόταν πάνω μου και πραγματικά αναρωτιόμουν που στο διάολο έχει χωρέσει το πουλί μου.  :fuck2:
Ειχες τουλαχιστον κανενα αποτελεσμα η ετρεχες συνεχεια στην τουαλετα; :grin: Ρε γμτ εγω 32 μερες συνολικα στην Μπανγκοκ εννια διαφορετικα πιπινια, κωλαρακι ταυλανδεζικο δεν εχω δοκιμασει ακομα. :headbang: Και ειμαι και κωλας. Τι κανω λαθος;
 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
η κοπελα σιγουρα δεν εχει πολλα λεφτα ...μπορω να το καταλαβω απο καποιες  λεπτομερειες ...δεν νομιζω να εχει χορηγο δλδ ...

και σιγουρα μου εχει πει αληθεια σε ολα .

το χρυσαφικο στο χερι το ειδες????????

ΗΜΑΡΤΟΝ
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Ειχες τουλαχιστον κανενα αποτελεσμα η ετρεχες συνεχεια στην τουαλετα; :grin: Ρε γμτ εγω 32 μερες συνολικα στην Μπανγκοκ εννια διαφορετικα πιπινια, κωλαρακι ταυλανδεζικο δεν εχω δοκιμασει ακομα. :headbang: Και ειμαι και κωλας. Τι κανω λαθος;


Δεν έχεις υπομονή ο κώλος θέλει την ώρα του,σαν το ψητό στο ξυλόφουνο..............
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Και μην ξεχνάτε ότι ο κώλος είναι το μουνί του μέλλοντος...........

Και άμα είναι και στενό Ταυλανδέζικο τόσο το καλήτερο................... :humpleg: :fuck1: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Ειχες τουλαχιστον κανενα αποτελεσμα η ετρεχες συνεχεια στην τουαλετα; :grin: Ρε γμτ εγω 32 μερες συνολικα στην Μπανγκοκ εννια διαφορετικα πιπινια, κωλαρακι ταυλανδεζικο δεν εχω δοκιμασει ακομα. :headbang: Και ειμαι και κωλας. Τι κανω λαθος;


Δεν έχεις υπομονή ο κώλος θέλει την ώρα του,σαν το ψητό στο ξυλόφουνο..............
Υπομονη εχω (κωλο-γερος ων και μαλλιστα παντρεμενος 32 χρονια με την ιδια γυναικα :headbang: :2funny:).Απλως οταν βλεπεις την δυσκολια-προσποιητη η μη- να εισελθεις στο μουνακι τους σου ειναι δυσκολο μετα να ζητησεις και κωλαρακι.
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Είναι λίγο θέμα τύχης να βρείς κώλο, αλλά είναι και από που "ψωνίζεις".
Πάντως χθες με τιμώρησε ο Θεούλης, αφού πέσαμε σε ένα τόσο στενό μουνάκι που τελικά τα παράτησα και το γυρίσαμε στη  :pipa1:
Και να πείς ότι ήταν και κανένα μικρό. 27 χρονών, αλλά χωρίς παιδί και πολύ μικροκαμωμένη.
Χθες ήταν ημέρα Soi LK Metro όπου το Champagne έχει ξεφύγει από τα υπόλοιπα gogοs και στέκεται σε επίπεδο Walking street.Κάναμε την περατζάδα σε όλα τα υπόλοιπα (το barfine μου ήταν από το Mash, όπου έχει 3-4 ακόμα καλά κομμάτια) για να καταλήξουμε κατά τις 2 και πάλι στο Champagne που και τέτοια ώρα είχε θεματάκια να παίξεις.

Πέρασα και από το ξενοδοχείο Sea Me να ρίξω μια ματιά. Όπως μου είπαν, μαζί με το Page 10, ανήκουν στην ίδια εταιρία και όντως μοιάζουν αρκετά. Η διαφορά είναι ότι δεν κράτησαν το τε-ρα-στι-ο μπάνιο και έδωσαν το χώρο στο δωμάτιο, συν την μεγαλύτερη πισίνα και το μεγαλύτερο μπαλκονάκι. (Πρέπει να έχουν ένα ανεξήγητο μίσος με τις ντουλάπες, αλλά τουλάχιστον στο Sea Me είναι πιο κοντά στο δωμάτιο)
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ειχα πετυχει μια freelancer στο insomnia που μου ειχε πει οτι τα ειχε για ενα χρονο μ'εναν γαλλο και την γαμουσε μονο στο κωλο.

οταν πηγαμε στο ξενοδοχειο και αρχισα να την γαμαω στο μουνι μεσα σ'ενα λεπτο με παρακαλεσε να την γαμησω στο κωλο.  :2funny: :2funny: :2funny:

παντως περσι τον μαρτιο που ειχα παει με τον λακη πετυχα πολλες που γουσταραν και απο πισω και καποιες μου το λεγανε απ'την αρχη!
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
μηπως τον Γαλλο τον ελεγαν Pierre Woodman >??
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
To  :shit: το θέμα  :headbang:
Ρε μαυροτσούκαλε ακόμα να στείλεις νέα από την άγρια δύση τι έπαθες χάλασε ο τηλέγραφος :think:

Κ-γερε οι τρανές στο Beer Garden είναι asshole-free,
Εγὠ εἰχα επιτυχία 100%  :kissass2:

 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
μόλις γύρισα από το μάικ mall shop όπου από το μεσημέρι βρισκόμουν εκεί για μια βουτιά στην πισινα του και kapoioa αγορά αναμνηστικών για φίλους και γνωστούς...έχει πολλή ωραία θεα από εκεί πάνω και τραβήξαμε αρκετές φωτογραφίες με φόντο όλη την πατάγια.....ρε φιλε πολύ παζάρι και στο τέλος τα παίρνεις όλα τσάμπα στην κυριολεξία από τα μαγαζιά μέσα και το οξύμωρο είναι ότι και η αρχική τιμή που σου λένε είναι αρκετά φτηνή αλλα μονο αν δείξεις λίγο αδιαφορία αμέσως πέφτει η τιμή ....απέναντι μετά για φαγητό σε ένα ιταλικό λίγο πριν βγείς στο σόι diana....τώρα βρίσκομαι στο ξενοδοχείο και απολαμβάνω ένα καφεδάκι γράφοντας τις εμπειρίες μου πριν την νυχτερινή εξόρμηση......θα κινητής απόψε στο baffalo στην third road αν δεν κάνω λάθος ..έχει πάρτι σήμερα εκεί γενέθλια μαγαζιού....σε μια πολύ γρηγορη επίσκεψη εκεί πριν 2 μέρες για ένα ποτό είχα εντοπίσει την on ένα πολύ ωραίο κοριτσάκι και λέω να πάω να το φορτώσω....αν προλάβω και δεν έχει ήδη φορτωθεί...βεβαια υπάρχουν ακόμα μερικά αξιοπρόσεχτα και δεν πιστεύω να μείνω έτσι ....εχτές πέρασα όλο το βραδυ με ένα μωρό που γνώρισα σε ένα 7-11 επί τις σόι buakhao και δεν έφυγα από το δωμάτιο πέρασα  ζάχαρη αφού το μενού είχε στοργή και "προθερμ" ....μεγάλη δουλειά κάνουν ρε μάγκες τα ταϊλανδέζικα νούμερα που έβαλα στο κινητό δεν χρεώνεσαι πολύ και ήταν η αφορμή για γνωριμία με την κοπέλα...τηλ όταν σχόλασε και τσούρ νάτι στο δωμάτιο....μου είπε βεβαια ότι 9 το πρωί θα έφευγε γιατί δούλευε και μου ήρθε κουτί για να μπορέσω να κινητής μετά για τις καθημερινές ανάγκες πρωινό μασαζάκι και τα σχετικά......λοιπόν σας αφήνω τώρα και θα τα πούμε αύριο με λεπτομέρειες από το baffalo και όχι μονο....να περνάτε όλοι καλά όπως εγώ εδώ κάτω στην asia
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
14 Αυγουστου του  ετους 2011 (μετα ΔΝΤ...)

Στην πλατφορμα του μετρο,ειμαι ο μονος Ελληνικης ιθαγενειας..... ???  :S
Μετα απο καμια ωρα εφτασα επιτελους στον "Βενιζελο".Γρηγορο τσεκ ιν & 5-6 τελευταια τσιγαρα !!!
Η πτηση της Qatar καλη οπως παντα,στο κομματι απο Ντοχα προς Βκκ αρκετο "κουνημα"...
Στο λεωφορειο προς την αιθουσα αναμονης, στη Ντοχα δεν επικρατουσε η γνωστη ησυχια... Οι συμπατριωτες φροντισαν γι'αυτο...καποιοι για την "Πατριδα" Αυστραλια,καποιοι για Ντουμπαι,καποιοι για τον "γνωστο" προορισμο...
Μια παρεα απο 5-6 ζευγαρια ακολουθουσε την διαδρομη προς τον "παραδεισο" του Πουκετ,μεσω Κουαλα Λουμπουρ.7 ωρες αναμονη στην Ντοχα... Χαρας το κουραγιο τους...
Στο 777 προς Βκκ γνωρισα & 2 συναγωνιστες στο δρομο τους προς Παταγια.
Οσο αφορα εμενα,με "παρελαβαν" απο το Σουβαρναπουμι,το Τιλακ & η ξαδελφη της...
Το "μαυροτσουκαλο" εχει "στρωσει" κορμακι απο τοτε που σταματησε να τρωει τις δυτικες αηδιες που χαλανε τα κορμια των "μαγγισων μας"....

1η σταση bangkok... ημερα 1η
Ψωνια βολτουλες & πολυ "Μπουμ Μπουμ".... Καπως ετσι προλαβα να δω μονο για μια στιγμη τον αδελφο Pipin.Ελπιζω να μη μου το "κρατησει"... :s&m_1:
Ξενοδοχειο εκλεισε το Τιλακ,στην περιοχη Πρατουναμ.Οχι κατι το ιδιαιτερο,απλα μεγαλο δωματιο & καθαρο, στο Χιλιαρικο....Καποτε το Εuropa inn ισως ηταν απ'τα καλα ξεν/χεια.
Τωρα ειναι επιλογη μονο & μονο λογω τιμης...

Βangkok ημερα 2η
Ψωνια στο MBK,τσιμπησα & το τηλεφωνακι της Tip,μιας πωλητριουλας μες'τη γλυκα & το ναζι... και μ'ενα κορμακι σκετη τρελλα... Α ρε μαγισσες δεν αφηνετε ανθρωπο ν'αγιασει...
Θα την "τιμησω" συντομα...
Βangkok ημερα 3η
Πρωινο ξυπνημα,και κατευθειαν στο σταθμο λεωφορειων...
Επομενη σταση Nang Rong του Buriram...

Συνεχιζεται....
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Παιδια ενας φιλος μου που πηγε μπανγκογκ.. μου ειπε πως με 10 ευρω γαμας ολη την ημερα..κτλ τοσο ειναι?Οχι οτι δεν τον πηστευω αλλα μου ελεγε οτι οι αστακοι να τουσ φας ειναι σαν να τρως τυροπιτα στην ελλαδα απο τιμες.. κτλ..εχουν καμια σχεση αυτα που μου λεει?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Παιδια ενας φιλος μου που πηγε μπανγκογκ.. μου ειπε πως με 10 ευρω γαμας ολη την ημερα..κτλ τοσο ειναι?Οχι οτι δεν τον πηστευω αλλα μου ελεγε οτι οι αστακοι να τουσ φας ειναι σαν να τρως τυροπιτα στην ελλαδα απο τιμες.. κτλ..εχουν καμια σχεση αυτα που μου λεει?
Ο φιλαρακος σου μάλλον δεν εχει πατήσει ποτε το πόδι του στη Ταυλανδη...
Στο σκέλος βέβαια του πηδηματος,βρίσκεις με 10 ευρω την ημέρα,αλλα μιλάμε για Ταυλανδεζες άνω των 50 ετών...
Όσο πιο νέες,ανεβαίνει και η τιμη...
Ο αστακος όντως βρίσκεται σε αφθονία,όπως έχουμε εμείς τις τυροπιττες,αλλα η τιμη είναι διαφορετική...
Συγκεκριμένα πριν 4 μέρες εφαγα εναν και μαζι με μια μπύρα κι ένα πιάτο ρύζι,πληρωσα 40 ευρω...Φτηνος μεν,ακριβοτερος απο τυροπιττα δε.. :grin:
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Ευχαρηστω για τις απαντησεις.. Οχι πηγε ειδα και φωτογραφιες..Αλλα μου τα ειπε μαλων στα γρηγορα γιατι βαριοτανε να του κανω ερωτησεις..Με 700 ευρω μου ειπε περνας μια εβδομαδα πασας αν εχεις και μερος απο καποιον αλλωνα που εχει παει και σου πει πως και τι..Αυτος πηγε με καποιον που πηγαινει καθε χρονο και ξερει poly καλα αγγλικα.. (ο φιλος μου δεν ξερει να πει ουτε hi)Τα ειχε ολα ετιμα στο πιατο εδωσε τα λεφτα μια φορα στον φιλο του και δεν ασχοληθηκε μετα για τιποτε αλλο ολα τα κανονιζε ο φιλος του γαμησια με 2 γκομενες κτλ φαγητα κτλ..αυτα μου ειπε¨))
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom