Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ειναι δυνατον να μενω τοσο καιρο κατω, να περναω καθε μερα εξω από το Windmill, αφου αφηνα απο πανω το μηχανακι μου και να δω μετα τα ποσταρισματα γι αυτο; Το μαμημενο δεν γεμιζει με τι τιποτε το ματι οταν περνας απ εξω. Την τυχη μου...
Εγω έγραφα γι αυτο το μαγαζί απο πέρυσι...και μάλιστα το ανέφερα συνέχεια γιατί είναι πραγματικά το απόλυτο μνημείο της πορνοδιασκεδασης στα a go go της Πατταγια...απο κοντα ακολουθει και το baby dolls...
Κάτι που ξεχναω συνεχει να αναφέρω (τώρα επιτέλους το θυμήθηκα) είναι για τα ladyboys έξω και γυρω απο το Νανά...
Δεν έχουν καμμια σχέση με τα κραγμενα της Πατταγια και της Πατονγκ...Γυναικοφερνουν πολυ περισσότερο και απο ομορφιά,100 σκάλες πιο πάνω...
Είναι δε 3  απο αυτα που συνανταω κάθε μέρα παιρνωντας απέξω,που ειλικρινά είναι εκπληκτικής ομορφιάς...Στη Πατταγια είναι σαβουρες μπροστά σε αυτές..
Αν δεν ήμουνα τόσο στενομυαλος και δεν είχα τόσα ταμπού,ειλικρινά θα τα φόρτωνα...
Πέρασα πριν λίγο και έπιασα συζήτηση με ένα απο αυτα,μόνο και μόνο για να μπορώ για λίγο να θαυμάζω την ομορφιά του...Αν ήταν γυναίκα,θα ήταν απο τις πιο όμορφες που υπάρχουν...
Ένα άλλο δε που μου την έπεσε πριν 3-4 μέρες,δε μπορούσα ειλικρινά να πιστέψω ότι ήταν αγοράκι...Αν δεν την είχα δει να μιλάει με τα αλλα ladyboy,θα την είχα φορτώσει αβλεπη,γιατί ακόμα και το ύψος του (γύρω στο 1.60),δε σε έβαζε σε υποψίες...Κι απο φωνή,γυναικεία...Καμμια σχέση με τους νταλικερηδες που κάνουν πιάτσα στη Πατταγια..
Πιστευω ότι οποιος γουστάρει ladyboy,αν δει αυτα που κάνουν πιάτσα εδω,δε πρόκειται να ξαναπαει Πατταγια...
Μιλαω βέβαια για τους σκατοσπρωχτηδες αποκλειστικά και όχι γι αυτούς που ενίοτε,αλλάζουν και ρόλους και γαμουν με την όπισθεν...
Ο νοών νοητω... ;)
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Μιλαω βέβαια για τους σκατοσπρωχτηδες αποκλειστικά και όχι γι αυτούς που ενίοτε,αλλάζουν και ρόλους και γαμουν με την όπισθεν...
Ο νοών νοητω... ;)
Μην μασας και εσυ οτι οσοι πανε με ραβελια ειναι σκατοσπρωκτηδες, λες και οι Ταυλανδεζες δεν τον δινουν τον λοκω αβερτα. Ρωτησα καποτε γιατι τα τραβελια ζητανε 3000-4000, οταν οι γυναικες ζηταν 1000-1500; Μα γιατι πρεπει να γαμησουν κιολας, ηταν η απαντηση.
 

Επισκέπτης
Εμένα γιατί δεν μου έδινε καμιά ρε γμτ; Σε ελληνοταϋλανδέζες έπεφτα;  :'(
Χμ...μαλλον αρχιζουν και βγαζουν τα κομπλεξ τωρα!!!τα παληκαρια ,και δεν μπορω να διαβαζω μαλακιες χρονιαρα μερα...
χα...τραβελια και 3-40000 !!!αυτο δεν συμβαινει πουθενα στην Ταυλανδη 1000 κο και πολυ....παει...
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
χα...τραβελια και 3-40000 !!!αυτο δεν συμβαινει πουθενα στην Ταυλανδη 1000 κο και πολυ....παει...
Oτι πεις εσυ, απο το wikipedia εγω το ξερω. Αχ.. πονεμενη ιστορια Ελληνες και τραβελια στην Παταγια. Εγω τι κομπλεξ να εχω, ότι θέλει κανει ο καθενας στο κρεββατι του, απλα δεν γουσταρω να λενε οι τραβελοπνικτες οτι πανε με τα τραβελακια μονο και μονο να παρουν λοκω. 3000-4000 παιρνουν διοτι πηδανε. αν εχει και καποιους ελάχιστους που μονο θελουν να τα πηδηξουν τοτε μάλλον κανενα 1000 θα δινουν.
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
αλλαγή πλάνων. μετακόμιση στο C&N. καλό, χρυσό, τεράστιο (100 τμ) το διαμέρισμα που μέναμε, αλλά στην γειτονιά κάνουν έργα και κάθε πρωί με ξυπνούσαν τα τρυπάνια και διάφορα άλλα από τις οικοδομές.
Δωμάτια πολλά δεν είχε το C&N και αναγκαστικά μείναμε σε στούντιο με 1000 baht/night.
Σήμερα έχει πολύ ήλιο και λέω να πάω για κανένα μπανάκι

Τα λέμε
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
kalhmera sas apo tin  hliolousth shmera patagia meta thn xtesinh vroxoula.....sunexizontas thn xtesinh moy empeiria anoigw to rantar mou sto isomnia prws anazhthsh tou partener mou gia to vrady..den dyskoleythka katholoy kai paralhla mazi me ta xoreytika arxise kai to test drive prin kanonisw gia foprtoma....afou perase ton apaitoumeno elegxo kai kanonistike h timh sto 1000 voyr gia to xenodoxeio.....ena agrotiko taxaki me 120 bat kai namaste rcon.........kai oi mouggoi milhsan einai h swsth ekfrash pou tha omologisw dioti to koritsi htan fwtia kai laura sto krevati kai to prwto efyge sto ntoyzaki panw sto tsimpoukomaselo...........akoloythisan 2 akoma temaxia se ena dywraki me axalinoto sex kai thn voithia enos red boul endiamesa pros enisxusi.....meta apo ayto o morfeas mas ekleise sthn agkalia toy agkaliasmenous xwris na to katalavoume.....ola ayta kata tis 6 to prwi kai kata tis 12 mas diakoptei varvara h katharistria gia na katharisei ...afoy pernw mish wra diwria gia na xipnisoume   thn apoxeretw sthn eisodo toy xenodoxeiou kai travaw pros ena peripoiohmeno prwino gia anakthsh dynamewn.......gasi ta xtesinovradina tha sas grapso arga an prolavw dioti pame koh san simera gi axalarwsi kai kamia boytia.....
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
sorry pali gia greek english alla mallon exei provlima dioti opws kai extes enw ta metatrepei se ellhnika ta pernaei ystera greek english....tha vrw alloy na grafw to kathimerino reportaz elpizw na min exw to idio provlima alliws tha deixete ipomoni me ta greek english.........elpizw to koymanto tou sait na mhn ta svisei logw tis sugekrimenis sigirias.....venaia ftaiw kai egw pou sen pira to laptop mou ,mazi alla pou mualo..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Oτι πεις εσυ, απο το wikipedia εγω το ξερω. Αχ.. πονεμενη ιστορια Ελληνες και τραβελια στην Παταγια. Εγω τι κομπλεξ να εχω, ότι θέλει κανει ο καθενας στο κρεββατι του, απλα δεν γουσταρω να λενε οι τραβελοπνικτες οτι πανε με τα τραβελακια μονο και μονο να παρουν λοκω. 3000-4000 παιρνουν διοτι πηδανε. αν εχει και καποιους ελάχιστους που μονο θελουν να τα πηδηξουν τοτε μάλλον κανενα 1000 θα δινουν.

τα περισσοτερα που εχω δωσει σε ladyboy ειναι 1500 και αυτα στην Nicky που ειναι ενα απο τα πιο διασημα ladyboys της παταγια.
και δεν ειναι υποχρεωτικο να σε γαμησουν κιολας. εγω δεν εχω δωσει πουθενα την κωλοτρυπιδα μου και δεν προκειτε.
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
λοιπον sos για τους πιο εμπειρους γιατι νομιζω οτι εχω μπλεξει ....μετα απο μια γυρα σε διαφορα gogos ( θα γρψω αργοτερα τις λεπτομερειες) πηγα για 1η μου φορα στο Insomnia ..φαινομενικα μοιαζει με νορμαλ κλαμπ ...αλλα ενω ημουν κανα τεταρτο εκει απλα πινοντας το ποτο μου , μου κολλησε μια ομορφουλα ταυλανδη σε πολυ χαλαρο και ομορφο στυλ ......ψιλο συζητηση , ψιλοχορος ψιλοφιλακια ... μετα απο κανα 10 λεπτο της λεω u want to come with me ?? απαντησε θετικα αλλα ειπε και κατι που δεν καταλαβα ...δεν ξερω αν ανεφερε η ειχε στο μυαλο της χρημα η οχι ..μετα την ξαναρωτησα οταν φυγαμε αλλα δεν καταλαβενε τι ρωτουσα ( η εκανε πως δεν καταλαβαινε) ... με ρωταει αν θελω να παω για μπιλιαρδο ..οκ λεω ( εχω χρονια να παιξω αλλα το ευχαριστηθηκα) ...η γκομενα φοραει ενα πολυ σεξυ θυλικο φορεμα ...ψιλοκυριλε ...μου ειπε ειναι 23 ...αργοτερα μου ειπε εχει 4χρονο παιδακι ...(δεν της φαινεται με τπτ εχει τελειως Babyface) ...μετα μου λεει να παμε στο ξενοδοχειο μου ..οκ ...πιασαμε αρκετη ωρα συζητηση στο μπαλκονι ...μετα της ειπα να παμε μεσα ..πολυ καλο σεξ αν και μετρια πιπα ..οστοσο της εκανα ενα φοβερο facefuck και τελειωσα στο στοματακι της ...κοιμηθηκαμε μαζι ...το θεμα ομως αρχισε το πρωι της αφησα 2000 κατω απο την τσαντα της αλλα δεν τα πηρε (?????)(απο  την δουλεια της βγαζει μολις 5000 τον μηνα)   ..με ρωτησε αν θελω να παρουμε πρωινο μαζι ..οκ ......κανονικα δουλευει room service σε γνωστο ξενοδοχειο ..αλλα σημερα εχει ρεπο ...και με ρωταει τι θελω να κανουμε το βραδυ ...ηθελε να μου καθαρισει το δωματιο κλπ ...εχω αποκτησει Girlfriend και δεν το ειχα καταλαβει ?? οχι οτι θα με χαλασει να εχω ενα girlfriend experience αλλα θελω να χαρω και τις υπολοιπες απολαυσεις της πολης ...
τι κανω σε αυτες τις περιπτωσεις για να παγωσω λιγο την κατασταση χωρις να εχω δραματα ???  Help pleasee
τωρα με αφησε λιγο να παει στο δωματιο της να αλλαξει ..μου ειπε θα ερθει αμεσως ..της λεω δεν χρειαζεται εχω καποιες δουλιες να κανω ..και μου ειπε το πιο τρομακτικο " μα στο δωματιο δεν εχω τπτ να κανω" .οι πιο πολλες κοπελες δεν εχουν ουτε tv ...ελπιζω αυριο που θα δουλευει να μπορεσω να ξεκοψω λιγακι ...αλλα παλι αν δεν την πληρωσω θα νιωθω ασχημα ...να τις κανω κανενα δωρακι ??

επισης ενα προβλημα με το ινσομνια ειναι οτι δεν μπορεις να καταλαβεις πως ακριβως ειναι η γκομενα μεσα στο σκοταδι ..πχ η συγκεκριμενη ειναι αρκετα σκουροχρωμη ( μου ειπε ειναι απο τα συνορα με Γκαμποτζη η κατι τετοιο ) ..οχι οτι χανει σε ομορφια ..απλα λεω οτι κατι τετοια δεν θα μπορουσε ποτε κανεις να τα διακρινει στο ινσομνια ...

περιμενω συμβουλες  ..επισης δεν ηξερα ποοσα να της αφησω ...ποιο ειναι το νορμαλ που δινουμε σε τετοιες κοπελες ??

παρτε και μια γευση
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.105
Πόντοι
18.565
Απ οτι βλεπω η ομαδα κατω στην Ταυλανδη πεταει. Ολα τα παιδια το πανε πολυ γερα το παιχνιδι και στο  :knockinb: και στην ενημερωση.Βεβαια εμεις εδω ζηλευουμε, εσεις εκει κατω να πιανετε ασιατικα κωλαρακια και μουνακια (Suadam) στα καταγωγια της Παταγια και εμεις εδω να προσπαθουμε να βολευτουμε με κανενα ανατολικοευρωπαικο υποκαταστατο διακινδυνευοντας την σωματικη μας ακεραιοτητα  :s&m_1: (παντρεμενοι ενεκεν) και παιρνοντας τις περισσοτερες φορες δουλεια για το σπιτι  :jerking: :2funny: Να ειστε καλα ολοι σας και σας ευχαριστουμε για τις ενημερωσεις. 
 

Andrew19

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
109
Like
18
Πόντοι
1
Ελα συναγωνιστή!
Υπάρχουν 3 περιπτώσεις...
Η μία είναι να έχει αυτή κάποιον καραλεφτά γκόμενο, ο οποίος της στέλνει κάτι φανταστικομύρια το μήνα και να μην έχει ανάγκη λεφτά. Αλλά τότε δεν θα έμενε σε τέτοιο δωμάτιο ούτε θα δούλευε για 5Κ στο ξενοδοχείο.
Η δεύτερη είναι να σε είδε νεαρό και να σε γούσταρε (όχι κάτι τόσο παράξενο όσο μπορεί να νομίζεις) ΑΛΛΑ το θέμα είναι ότι σε βλέπει πιο μακροπρόθεσμα και δεν την νοιάζει να πάρει λεφτά. Το θέμα είναι τώρα πως να της το φέρεις ότι θες να κάνεις και άλλα με άλλες...
Η τρίτη περίπτωση είναι να μην θέλει λεφτά, να γουστάρει και άλλες γκόμενες και να έχεις κερδίσει και το τζόκερ!

Πάντως καλό είναι να της κανεις κάποιο δώρο αντί για τα λεφτά, να μην στραβώσει μαζί σου.

Να πας όπως και δήποτε στο X-Zone (είναι στο ίδιο μέρος που είναι η αραβοντίσκο Irany όπου θα βρεις διάφορους να μοιράζουν χαρτάκια στη Walking St. Αντί να πας όμως στη ντίσκο πας από τις σκάλες ΔΕΞΙΑ.

Στις γκόμενες αν τις μαζεύεις αργά από ντίσκο με 1Κ είσαι ΟΚ (και τις ακριβοπληρώνεις κιόλας), πάνω από 2Κ αν δώσεις σε οτιδήποτε σε θεωρούνε κορόιδο. Τώρα δίνε ότι νομίζεις ανάμεσα στις 2 αυτές τιμές.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
1000 σε ολες τις freelancers αν δεν σου πει απ'την αρχη για λεφτα.

αν πραγματικα σ'αρεσει (καλουτσικη ειναι) κρατα την για κανα διημερο και ρωτα την αν εχει καμια φιλη για τριο.

πες της μετα οτι εισαι εκει για διακοπες και θελεις να περασεις καλα και με αλλες γκομενες. η πες της οτι εισαι butterfly και τελειωσε η ιστορια!  :2funny:
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
thanx φιλος  ...το πιθανοτερο ειναι να παιζει η δευτερη περιπτωση ...πριν λιγο μου το εφερε απεξω αποξω ...μου λεει αυριο που δεν θα βρεθουμε θα βρεις αλλη lady και θα με ξεχασεις ??? απαντησα διπλωματικα ...δεν ηθελα να πω τπτ στα ισια γιατι σιγουρα θα στεναχωρηθει η θα στραβωσει ... η κοπελα σιγουρα δεν εχει πολλα λεφτα ...μπορω να το καταλαβω απο καποιες  λεπτομερειες ...δεν νομιζω να εχει χορηγο δλδ ...και σιγουρα μου εχει πει αληθεια σε ολα ..υπεκλεψα τις φωτο απο την μηχανη της ..βεβαια ειχε και 2-3 ακομα Farangs αλλα λογικο το βρισκω ...αλλα οτι μου εχει πει για την δουλεια και την οικογενεια της ισχιουν ...

θα προσπαθησω να τα συνδιασω ολα και βλεπουμε

σας χρωσταω κριτικες απο gogo ..με τα πολλα που ακουσα για το windmill ειπα να ξεκινησω εκει ...με το που πηγα βλεπω 3 λεσβιακα show απο ολογυμνα πιτσιρικακια ....μοιαζουν τοσο μικρα σε σωματοτυπο που το βρισκω λιγο αηδια ..κατι show με shower μπανανες κλπ κλπ ..ποιοτητα κοριτσιων πολυ κατω του μετριου ,και συμπεριφορα οσο προστυχη μπορειτε να φανταστειτε ..με προκαλουσαν να τις δαχτυλωσω καμια δεν φορουσε εσωρουχο κατω απο την κοντη φουστιτσα ( πολυ κακη μερα για να φορεσω το νεο μου σινιε παντελονι) ...με το που μπηκα πεσαν 3 πανω μου και με προκαλουσαν με οποιον τροπο μπορειτε να φανταστητε ..με χουφτωναν παντου και με εβαχζαν να τις χουφτωνω ακομα και με το ζορι .. καθοτι 30 κοριτσια - 5 πελατες (πηγα κατα τις 11) ...κερασα μια που ηταν ψιλη με γλυκια φατσουλα αλλα τπτ παραπανω ...συνεχεια στο airport ...πολυ χαβαλετζιδικη φαση ...κοριτσια με πολυ κεφι ...ενδιαφεροντες φατσες για ολα τα γουστα ... μου την επεσε ενα showgirl που ενω δεν ειναι τρομερα ομορφο ειναι τσαπερδονοκωλοσφυριχτρα και σου κανει κλικ ..την κερασα αυτην με μια κοπελα που διαλεξα που χορευε με ιδανικο σωματακι που ηρθε και μου κωλοτριφτηκε ...καλη φαση ..τα κοριτσια τα κερασα απο 2 σφηνακια ..ακριβο μαγαζι κυριως για χαβαλε ..αξιζει να δοκιμαστει ..επισης ειχε shower σοου με πολυ προικισμενες κοπελες (απο αποψη στηθους) ....η μια κοπελα μετα πηγε και εκανε show ολογυμνη και μου ηρθε πανω μου για λιγο αργοτερα ...ειχε πλακα ...3η σταση στο whats up ...με διαφορα ο καλυτερος  χωρος αλλα πολυ κιριλε για τα γουστα μου ...ενιωσα καπως αβολα ...γκομενες πολυ καλου επιπεδου ..καποιες αστερια (δεν ξερω αν ειναι coyote ) αλλα καμια δεν μου εκανε κλικ για φορτωμα ..επισης οπως και στο airport το μαγαζι ηταν γεματο πελατες ...επισης ολογυμνα shower show .μαστιγοματα στους πελατες και γενικα κεφατη ατμοσφαιρα που ομως βρωμουσε κωλοπιασημο...ηπια μιση μπυρα και εφυγα ... μετα πηγα Insomnia και την συνεχεια την ανεφερα ηδη ....

 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
..με τα πολλα που ακουσα για το windmill ειπα να ξεκινησω εκει ...με το που πηγα βλεπω 3 λεσβιακα show απο ολογυμνα πιτσιρικακια ....μοιαζουν τοσο μικρα σε σωματοτυπο που το βρισκω λιγο αηδια ..κατι show με shower μπανανες κλπ κλπ ..ποιοτητα κοριτσιων πολυ κατω του μετριου ,και συμπεριφορα οσο προστυχη μπορειτε να φανταστειτε ..με προκαλουσαν να τις δαχτυλωσω καμια δεν φορουσε εσωρουχο κατω απο την κοντη φουστιτσα ( πολυ κακη μερα για να φορεσω το νεο μου σινιε παντελονι) ...με το που μπηκα πεσαν 3 πανω μου και με προκαλουσαν με οποιον τροπο μπορειτε να φανταστητε ..με χουφτωναν παντου και με εβαχζαν να τις χουφτωνω ακομα και με το ζορι .. καθοτι 30 κοριτσια - 5 πελατες (πηγα κατα τις 11) ...κερασα μια που ηταν ψιλη με γλυκια φατσουλα αλλα τπτ παραπανω ...
ειναι δυνατον να περνουσα καθε μερα απ'εξω και να μην μπηκα ποτε μεσα, ενω πηγαινα καθε μερα σε ολα τα αλλα; Εμενα δωστε μου παρακμη και παρτε μου την ψυχη
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Μπανγκόκ 2...

Φέτος εχει ξεσκιστει να βρέχει...
Πέρυσι ίδια περίοδο ήταν καλύτερα τα πράγματα...
Μου εχει κάνει τρομερή εντύπωση,το πόσο μεγάλο ποσοστό της νεολαίας και μη της πρωτεύουσας είναι κάτοχοι iPhone και iPad...
Στα βαγόνια μέσα στο bts όλοι παίζουν με τα κινητά..
Περπαταγα στα υπαιθρια μαγαζιά στα πεζοδρόμια και οι μισοί είχαν ένα iPad (η Galaxy tab) και παίζανε...
Εδω δεν έχουν να φάνε και σκάνε 16000 μπατ για να πάρουν iPad..
Αν δε,κάνετε μια βόλτα στο MBK,στο digital underground και στο Pantip plaza,θα παθετε πλάκα με τη πληθώρα των αξεσουαρ για αυτα...Πρέπει να υπάρχει σε αυτα τα εμπορικά Στοκ εκατομμυρίων θηκων και λοιπών αξεσουαρ...Ήθελα να ξέρω τι θα τα κάνουν που σε λίγο θα είναι άχρηστα μιας και κυκλοφορεί σε λίγο καιρο το iPhone 5...
Εκτός απο το iPhone βέβαια,τη τιμητική του εχει και το blackberry...Και γενικά,σπάνια βλέπεις να έχουν φτηνά κινεζικά κινητά που πουλάνε στο ΜΒΚ...Και το τελευταίο βλαχακι απο το Ισααν,εδω στη πρωτευουσα εχει Nokia η Samsung...
Δε μπορώ επίσης να καταλάβω,που βρίσκουν τα λεφτά και πλημμυρίζουν τα εμπορικά κάθε μέρα..Για να μη πω για τα δυτικού τύπου φαγαδικα και φαστ φουντ,που για ένα χαμπουργκερ,μια κοκα και πατάτες,πρέπει να πληρώσουν ένα μεροκάματο τους..
Γενικά πάντως, η ακρίβεια στη πρωτεύουσα είναι υπερβολική..Με το ευρω στα 42 μπατ,η κατάσταση εχει ξεπεράσει κάθε όριο,ειδικά για εμάς τους Έλληνες που βιώνουμε την ευρωπαϊκή κρίση στο μέγιστο...
Φέτος παίζει πολυ Κορέα στη Ταυλανδη...Τα δε κορεατακια,είναι πραγματικά κουκλια..Αναμφισβήτητα απο τα πιο όμορφα ασιατακια...Κάτι μου λεει πως του χρόνου (οικονομιάς και θεου θελοντος),θα περάσω μια βόλτα...Άλλωστε εκανα ένα καλο κονε με ένα απο αυτα...Το καμακιασα και ανταλλαξαμε mail και Facebook..Θέλει κι αυτο πολυ να έρθει Ελλάδα...Μπορει λοιπόν να παίξει κάποια ανταλλαγή..Να το φιλοξενησω εγω Ελλάδα,κι αυτο στη Σεούλ που μένει...Κι αν δε κάτσει αυτο,όλο και κάποια φίλη θα εχει στο Facebook... ;)

Χτες το απόγευμα μετα το μασάζ στο thonglor,είχα ραντεβού με το αγκογκοκοριτσο απο τη Πατταγια για να πιούμε μια μπύρα με τις φίλες της και να το φέρω στο ξενοδοχείο μου για ύπνο...
Η φίλες της έμεναν σε μια περιοχή της Bangkok που λέγεται lad prao...Είναι κάτι πανεπιστήμια εκει και επειδή οι φίλες της σπουδάζουν,μένουν εκει για να είναι κοντα...
Πηγαίνοντας στη σημειο του ραντεβού,,ειλικρινά αισθάνθηκα ότι είμαι σε άλλη πόλη...Ούτε μια ταμπέλα σχεδόν στα αγγλικά...Ακόμα και κάτι Mac donalds που είδα στο δρόμο πηγαίνοντας με το ταξι,είχαν τη πινακίδα γραμμένη στα Ταυλανδεζικα...Τη περίμενα κανά δεκαλεπτο στο σημείο που είχαμε συνάντηση και δεν είδα φαρανγκ ούτε για δείγμα...Για να πω την αλήθεια,αισθανόμουν λίγο άβολα και αγριεψα γιατί ήταν και λίγο ερημιά εκει που είχαμε ραντεβού...Ευτυχώς δε μου την έπεσε κανένας...Ήθελα και περιπέτειες τρομάρα μου,να δω πως είναι η Μπανγκόκ έξω απο το Κεντρο..

Σήμερα το Πατταγιανο γύρισε πίσω να πιάσει βάρδια στο what's up..μου εχει ζαλισει τα παπαρια στα μηνυματα και τα I miss you...Νομιζει βεβαια οτι και καλα εγω μεθαυριο θα κατεβω Πατταγια για να μεινουμε μαζι καμμια 15αρια μέρες...Το εχει χαψει το παραμυθι για τα καλα...Ε ρε και να ηξερε...Ετσι κι αλλιώς θα το καταλάβει βέβαια απο μεθαύριο που το κινητο θα κλείσει λόγω επιστροφής στην Ελλάδα και οχι στη Πατταγια...
Και ειλικρινά δεν αισθάνομαι καμμια τύψη για το παραμυθιασμα που της έριξα...Όπως άλλωστε και η συντριπτική πλειοψηφία των μπαροκοριστων,είναι μόνο για μερικές πουτσες και τίποτε παραπάνω...Άλλωστε εξ αρχής,υπάρχει ο συναγωνισμός,ποιος θα παραμυθιασει ποιον...Άλλες φορές θα το καταφέρεις καλυτερα εσυ,άλλες αυτές...
Ευτυχώς το πρωι κατευθασε αγαπητος συναγωνιστής και αποψε δε θα είμαι μόνος...θα τα πιούμε παρέα,αλλα όχι σε πονηρά μαγαζιά γιατί θα σέρνει μαζι του και το τιλακ...
Αύριο τελευταία μέρα,θα έρθει στη Μπανγκόκ η επίσημη γυναίκα μου και θα τη περάσω οικογενειακά..Λαδωσα και τους 2 ρεσεψιονιστ για να μη βγάλουν αχνα για τις ατασθαλίες μου και όλα οκ...
Επόμενη ανταπόκριση,μάλλον απο Αθήνα...
Χαιρετισμούς σε όλους τους συναγωνιστες που ήρθαν η πρόκειται να έρθουν τις προσεχείς ημέρες και Καλά να περνάτε...

Ασπλαχνε Πιπινο!!!!!!θα τα βρεις μπροστα σου αυτα!!!!!  :grin: :grin: :grin:

Να μου τον προσεχεις τον Συναγωνιστη που ηρθε.δωσ του και καμια συμβουλη μην "ερωτευτει" και τον χασουμε!!!τον Περι,ενω μετα Πατταγια!!!!
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Αντε λακη πλησιαζει και η δικια σου σειρα για την αποβαση στο αμαρτωλο εδαφος ΧαΧαΧαΧα...

Αντε αλλες 50 μερες εμειναν για να κατεβω και εγω  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom