Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε mandipl σε ευχαριστούμε για την εκτενή αλλά και λεπτομερή σου ανταπόκριση-μου θύμισες τη δικιά μου γραψοδιάρροια...

Από την άλλη αν ήμουν νέος σαν και σένα 32 ετών εμφανίσημος αλλά και προικισμένος με ¨εύρος¨ δεν θα άφινα την πανέμορφη ελλάδα μας Αυγουστιάτικα με τόσες χιλιάδες κορίτσια για να ιδρώνω στον αραβοπεζόδρομο της Πατάγιας και να πηδάω μέτριες κορασίδες. :crazy:
Μην το πέρνεις προσωπικά όμως πολλοί φίλοι ταξιδεύουν τώρα κατακαλόκαιρο γιατί μόνο τώρα πέρνουν άδεια. :cool2:
Κοίτα να περάσεις από το Baccara το Alkatraz το Angel Witch το Pipermint το Supergils αλλά και το Happy Agogo και εκεί θα βρεις μωρά  :tits:  :tits2:  για να μας στείλεις φωτό και να ανέβουν λίγο οι καλές κριτικές. :thumbsup:

Καλά να περνάς και συνέχισε τις ανταποκρίσεις φίλε  :rockon: 
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Na Ευχηθω και εγω Καλη διαμονη στα παιδια που ειναι κατω..............ΑΔΕΛΦΙΑ,σε 10 μερουλεσ τα λεμε και απο κοντα.............Οσοι ειστε κατω ειστε ευπροςδεκτοι για ποτακι και "ποδογυρο"!!!!!
Ευχαριστουμε,παιδες για τις ανταποκρισεις!!!Ζωντανεψε το Forum!!!!!

Μην ακουτε τον Παγκταο!!!!!!Εχει "τρελλαθει" απ'τισ Μαγισσες του Ανατ.Μπλοκ!!!!!Ομως η "Ιθακη" του(και η δικια μου ειναι Η ΑΣΙΑ!!!!)

Να ευχηθω καλη διαμονη σε φιλους που φυγαν αυτες τις Μερες........Στον Αγγελο,Τον Λευτερη και ΣΤΟΝ "ΑΔΕΛΦΟ" Ακη(Ο οποιος εφυγε Ξαφνικα για κατω και καλα εκανε)

Ακη.........πιστευω να σε δω κατω και να μην παρασυρθεις απ'το Καλεσμα της Σιαμεζικης Σειρηνας που πας να βρεις!!!Σε θελω κανα 2ημερο μαζι μου Πατταγια!!!!!

Ειμαι λιγο στεναχωρημενος για τι 3 μελη απ'την "Ομαδα Κρουσης" τελικα δεν θα μπορεσουν να ερθουν(ο καθενας για τους δικους τουε λογους)..........Δεν πειραζει,παιδες!!!!Θα "αναπληρωσουμε" το κενο οι υπολοιποι!!!!!

Μιλωντας με τον φιλο Suadam(ο οποιος βαριεται να γραψει στο forum........kai απ'την μια καλα κανει.....θα εχει να γραφει οταν με το "κακο" γυρισει  :grin:)
Μου επιβεβαιωσε οτι το πιο "μπουρδελο-Γκογκο"(με την καλη εννοια......δηλαδη με την εννοια των sexy KAI "Aνωμαλιαρικων" καταστασεων ειναι το WindMill.....Χαμος στο ισιωμα!!!!
και για τα πιο ωραια κοριτσια μου ειπε οτι einai to what's up

Μεγαλη απογοητευση το Diamond(το οποιο περσι ηταν απ'τα καλυτερα σε θεμα ομορφιας κοριτσιων)

Πιστευω να γραψει και ο ιδιος κατι!!! :-*

αλλα απ'τα  :knockinb: εχει γινει "λιωμα"!!!  :grin: :grin: :grin:

9 μερουλες ακομα!!!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μπανγκόκ...
Θα ξεκινήσω με τη συζήτηση που είχα με συναγωνιστή που ερχόταν πρώτη φορα στη πρωτεύουσα..( είχε παει μόνο Πατταγια πριν)...
Ρε συ μου λεει...Νομίζω πως είμαι σε άλλη χώρα!!!...Ρε εδώ οι γκομενες είναι άσπρες!!
Απάντηση...
Και ποιος σου είπε πως οι Ταυλανδεζες είναι μαύρες?...Οι μαύρες είναι μόνο στη Πατταγια...κατεβαίνουν απο τα χωρια για να βρούνε κανένα φαρανγκ να τις πηδηξει γιατί έτσι μαυροτσουκαλα που είναι δε τις πηδανε οι Ταυλανδοι!
Αφού λοιπόν ξεπέρασε το πρώτο σοκ,με τα αμέτρητα άσπρα μωρακια της πρωτεύουσας,ξεκινήσαμε τις τσάρκες..
Κατ´ αρχας...το ΝΕΡ (Νανά),βρίσκεται στα πολυ κάτω του...Πολυ χαμηλή ποιότητα και a go go σαν το what's up και το moon της Πατταγια,δεν υπάρχουν εδω ούτε για πλάκα...
Το soi cowboy,εχει πάρει ξεκάθαρα τα σκήπτρα...Απο ότι παρατήρησα πάντως,το έχουνε ριξει πολυ στα κογιοτια...Κοινώς βλέπεις,αλλα δεν αγγιζεις...Προχτές στο midnite,είχα στην αγκαλιά μου ένα κογιοτι,που με άριστα το 100,έπαιρνε 1000...Ήταν το απόλυτο Ταυλανδικο πιπινι...Δεν εχω συναντησει ποτε τετοιο πραμα ξανα..Υψος γύρω στο 1.55 ,κορμι απλά αψεγαδιαστο,βυζακι θεοστητο 1 προς 2,βάρος 35 κιλά,18 ετών...Το κερασα ένα ποτάκι (200 μπατ),το χαιδεψα για κανά μισάωρο και έφυγα καβλωμενος...
Παρότι στο soi cowboy,η ποιότητα γενικά είναι πολυ πιο ανεβασμένη σε σχέση με Νανά ακομα και  στα μωρά που φορτωνονται (όχι δηλαδή τα κογιοτια),υπολείπεται φανερά σε σχέση με τα a go go της Πατταγια...
Η πρωτεύουσα λοιπόν δυστυχώς δεν ενδυκνειται πια για φόρτωμα απο a go go...Αν προσθέσεις σε αυτο και τις μετριοτατες freelancers που μαζεύονται στα φρηλανσεραδικα της Σουκουμβιτ,beer garden, climax και Bangkok beat,η μονή λύση για πιο ποιοτική εκτόνωση,είναι τα μασαζερι...
Γύρισα πολλά και αυτη τη φορα...Απο σαπουνομασαζερι μέχρι απλά λαδομασατζιδικα...
Στη Ρατσαντα (ratcadaphisek road),η κατάσταση ψιλοτζιφος...Το emanuelle και το nataree κάτι λέγανε,αλλα γενικά τα Καλά κομμάτια λίγα στα σαπουναδικα...Αν προσθέσεις και τις τιμές,που παίζουν στο 3χιλιαρο και πάνω για να πάρεις καλο μωρο,δεν είναι value for money γενικά...
Αντίθετα θεωρώ την ιδανική επιλογή στη Μπανγκόκ για ποιοτική εκτόνωση τα teen massage...
Γύρισα κι απο αυτα καμμια 15αρια...Σχεδον σε ολα,πήγα-είδα-έφυγα...Σε οσα δε,μου βγάζανε το άλμπουμ με τις φωτογραφίες να διαλέξω και να πάρω γουρούνι στο σακί ουσιαστικά (γιατί το photoshop κάνει θαύματα),εκανα άμεσα μεταβολή και την εκανα...
Διαλέγεις απο τη φωτό ένα μωρο άσπρο-άσπρο σα το γάλα και σου έρχεται στο δωμάτιο,ο Καζαμπουμπου...
Γι αυτο,αν δε δω το μωρο ζωντανό μπροστά μου,δεν αγοράζω...
Δε μου αρέσει επίσης που εχει αρχίσει και επεκτείνεται σχεδόν σε όλα,η μόδα της προπληρωμης...Δηλαδή να σκασεις το διχιλιαρο για τη full περιποίηση,χωρίς να τη τσεκαρεις πρώτα τι καπνό φουμαρει στο δωμάτιο..
Σε μερικά απο αυτα,δέχεται η μαμασαν να πληρώσεις μετα τη γκομενα,σε μερικα όχι..
Ενω σε αλλα οπως στο thonglor που είναι και το αγαπημένο μου,πληρώνεις 400-500 μπατ για μια ώρα λαδομασαζ και ΑΝ γουσταρεις,δίνεις στη γκομενα αλλα 1500 για να σε τελειώσει...Αν τη κοψεις ότι είναι ψόφια,κανείς μόνο το λαδομασαζ και τη κανείς...Ασε που απο τη στιγμή που έχεις πληρώσει ΜΌΝΟ για το μασάζ,δίνεις και έξτρα κίνητρο στη γκομενα για να σε καβλωσει και να τσιμπήσει το 1500αρι...

Τι ΔΕ μου αρεσει στη Μπανγκόκ...
α)Τα μουνια οι ταριφες...Όταν βλέπουν φαρανγκ,ξεχνανε ότι έχουν ταξιμετρο...Ειδικά κατα τη διάρκεια της ημέρας που εχει το γνωστό μποτιλιάρισμα,για μια απόσταση της τάξης των 60-70 μπατ,σου ζητάνε 200...
Είμαι σήμερα το μεσημερι,εξω απο pantip plaza (εμπορικό με είδη υπολογιστών) και θέλω να γυρίσω ξενοδοχείο...Παίρνω τους ταριφες με τη σειρά...Ποσά θες? 200..150...200..μετα απο 14 ταριφες,ο 15ος δέχτηκε να με παει με taximeter..έγραψε 65 μπατ,του έδωσα 100...
β)Η ακρίβεια...
γ)Το απίστευτο κυκλοφοριακό και η μόλυνση...Έχω άλλωστε απαγορεύσει στον εαυτό μου να ανεβαίνει σε τουκ τουκ,γιατι τη τελευταία φορα απο τα καυσαέρια που εισεπνευσα κατα τη διαδρομή,γύρισα στο ξενοδοχείο σχεδόν λιπόθυμος..
δ)Οι πάγκοι στα πεζοδρόμια,που αφήνουν χώρο για να περάσει μόνο ένας άνθρωπος και όταν υπάρχει συνωστισμός,για να κανείς μια απόσταση 100 μέτρων μπορει να θες και 15-20 λεπτά..

Τι μου τη σπάει στα εμπορικά MBK και pantip plaza?
Ορισμένα μουνια Ταυλανδοι,που πανε να σου πιάσουν το κωλο...Ήθελα να πάρω ένα ζευγάρι ακουστικά...Αρχική τιμη σε όλα τα μαγαζάκια του ΜΒΚ 1200 μπατ,τα έριξα στα 900 με πολυ παζάρι,γιατί εκει είναι όλοι συννενοημενοι και κρατάνε τις ίδιες τιμές...Πάω στο pantip και ρωτάω σε ένα μαγαζάκι για τα ΊΔΙΑ ακουστικά,τη τιμη απο περιέργεια για να δω μήπως τα πληρωσα ακριβά...2800 μπατ μου λεει...Ευτυχώς που κρατήθηκα (για να μην έχω ντραβαλα) να μη του ρίξω ένα μπουκέτο και να μετράει τα δόντια του το μουνοπανο που ψάχνει για μαλακες...

Και για όσους διερωτηθουν,τι κάνω τέτοια ώρα στο ξενοδοχείο και στέλνω ανταπόκριση,το αγκογκοκοριτσο κοιμάται...
Ειναι αυτο που καμακιασα στο what's up,και εχει έρθει για λίγες μέρες Μπανγκόκ...Του πούλησα έρωτες και παραμύθια και τα εχει χαψει...και επειδή το πηδαω τζάμπα,τουλάχιστον το κοιμιζω εδω για να μη πληρώνει ξενοδοχείο..(τι μεγαλοψυχος που είμαι ε?)
Τράβηξα και ένα άγχος μη με πάρει χαμπάρι,γιατί το απόγευμα που είχε παει να δει μια φίλη της εγω πετάχτηκα στο thonglor για ένα χυσιμο...και τριβομουνα ένα τέταρτο μετα στο μπάνιο για να φύγουν τα λάδια...
Ευτυχώς όλα πήγαν Καλά...Εκανα και το καθήκον μου σα "σύζυγος" και μετα το πήδημα την έπεσε για ύπνο γιατί εχει πρωινό ξύπνημα για να γυρίσει Πατταγια...
Κοιμάται τωρα σα πουλάκι το χρυσό μου...
Ε ρε και να ήξερε με τι απατεωνα εχει μπλέξει... :grin:
 

Επισκέπτης
Suadam @ Pipinomaniac: Ειναι γνωστο εδω και πολλα χρονια -και συ Suadan που απότι εχεις πει εισαι πολυ παλιος γνωστης της Ταυλανδης-οτι η Μπαγκονκ δεν ηταν και φυσικα περισσοτερο τωρα δεν ειναι σεξουαλικος προορισμος...παντα ηταν ετσι οπως τωρα τα αναφερετε ...για να μην πω και χειροτερα!!!και για να το κανω πιο γενικο,ολες οι μεγαλες πολεις -πρωτευουσες ανα τον κοσμο εχουν την ιδια λογικη...-.ποτε λοιπον η Μπανγκονκ οσο εγω την γνωριζω δεν ηταν καλυτερη!!!
Επισης θα πρεπει να ξερετε οτι οι καιροι αλαζουν χρονο με τον χρονο και θα πρεπει να γινεται και η αναλογη προσαρμογη απο μερους μας....τα'χουμε πει πολλες φορες αυτα, οσο η παγκοσμια αγαμησια αυξανεται και οι διαθεσιμοι πορνοπροορισμοι μειωνονται και γινονται οι εξης ενας!!!δηλαδη η Ταυλανδη , θα συμβαινουν αυτα....και ακομα χειροτερα....Προσαρμοσθειται λοιπον με το παγκοσμιο σεξουαλικο- και οχι μονο-γιγνεσθαι και αφηστε την γκρινια και την κακομοιρια!!!!
Εγω ημουν 20 μερες κατω -επεστρεψα χθες-και η κατασταση ηταν μια χαρα για τα δεδομενα της εποχης....
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Από την άλλη αν ήμουν νέος σαν και σένα 32 ετών εμφανίσημος αλλά και προικισμένος με ¨εύρος¨ δεν θα άφινα την πανέμορφη ελλάδα μας Αυγουστιάτικα με τόσες χιλιάδες κορίτσια για να ιδρώνω στον αραβοπεζόδρομο της Πατάγιας και να πηδάω μέτριες κορασίδες. :crazy:
 
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Μπανγκόκ...
Θα ξεκινήσω με τη συζήτηση που είχα με συναγωνιστή που ερχόταν πρώτη φορα στη πρωτεύουσα..( είχε παει μόνο Πατταγια πριν)...
Ρε συ μου λεει...Νομίζω πως είμαι σε άλλη χώρα!!!...Ρε εδώ οι γκομενες είναι άσπρες!!
Απάντηση...
Και ποιος σου είπε πως οι Ταυλανδεζες είναι μαύρες?...Οι μαύρες είναι μόνο στη Πατταγια...κατεβαίνουν απο τα χωρια για να βρούνε κανένα φαρανγκ να τις πηδηξει γιατί έτσι μαυροτσουκαλα που είναι δε τις πηδανε οι Ταυλανδοι!
Αφού λοιπόν ξεπέρασε το πρώτο σοκ,με τα αμέτρητα άσπρα μωρακια της πρωτεύουσας,ξεκινήσαμε τις τσάρκες..
Κατ´ αρχας...το ΝΕΡ (Νανά),βρίσκεται στα πολυ κάτω του...Πολυ χαμηλή ποιότητα και a go go σαν το what's up και το moon της Πατταγια,δεν υπάρχουν εδω ούτε για πλάκα...
Το soi cowboy,εχει πάρει ξεκάθαρα τα σκήπτρα...Απο ότι παρατήρησα πάντως,το έχουνε ριξει πολυ στα κογιοτια...Κοινώς βλέπεις,αλλα δεν αγγιζεις...Προχτές στο midnite,είχα στην αγκαλιά μου ένα κογιοτι,που με άριστα το 100,έπαιρνε 1000...Ήταν το απόλυτο Ταυλανδικο πιπινι...Δεν εχω συναντησει ποτε τετοιο πραμα ξανα..Υψος γύρω στο 1.55 ,κορμι απλά αψεγαδιαστο,βυζακι θεοστητο 1 προς 2,βάρος 35 κιλά,18 ετών...Το κερασα ένα ποτάκι (200 μπατ),το χαιδεψα για κανά μισάωρο και έφυγα καβλωμενος...
Παρότι στο soi cowboy,η ποιότητα γενικά είναι πολυ πιο ανεβασμένη σε σχέση με Νανά ακομα και  στα μωρά που φορτωνονται (όχι δηλαδή τα κογιοτια),υπολείπεται φανερά σε σχέση με τα a go go της Πατταγια...
Η πρωτεύουσα λοιπόν δυστυχώς δεν ενδυκνειται πια για φόρτωμα απο a go go...Αν προσθέσεις σε αυτο και τις μετριοτατες freelancers που μαζεύονται στα φρηλανσεραδικα της Σουκουμβιτ,beer garden, climax και Bangkok beat,η μονή λύση για πιο ποιοτική εκτόνωση,είναι τα μασαζερι...
Γύρισα πολλά και αυτη τη φορα...Απο σαπουνομασαζερι μέχρι απλά λαδομασατζιδικα...
Στη Ρατσαντα (ratcadaphisek road),η κατάσταση ψιλοτζιφος...Το emanuelle και το nataree κάτι λέγανε,αλλα γενικά τα Καλά κομμάτια λίγα στα σαπουναδικα...Αν προσθέσεις και τις τιμές,που παίζουν στο 3χιλιαρο και πάνω για να πάρεις καλο μωρο,δεν είναι value for money γενικά...
Αντίθετα θεωρώ την ιδανική επιλογή στη Μπανγκόκ για ποιοτική εκτόνωση τα teen massage...
Γύρισα κι απο αυτα καμμια 15αρια...Σχεδον σε ολα,πήγα-είδα-έφυγα...Σε οσα δε,μου βγάζανε το άλμπουμ με τις φωτογραφίες να διαλέξω και να πάρω γουρούνι στο σακί ουσιαστικά (γιατί το photoshop κάνει θαύματα),εκανα άμεσα μεταβολή και την εκανα...
Διαλέγεις απο τη φωτό ένα μωρο άσπρο-άσπρο σα το γάλα και σου έρχεται στο δωμάτιο,ο Καζαμπουμπου...
Γι αυτο,αν δε δω το μωρο ζωντανό μπροστά μου,δεν αγοράζω...
Δε μου αρέσει επίσης που εχει αρχίσει και επεκτείνεται σχεδόν σε όλα,η μόδα της προπληρωμης...Δηλαδή να σκασεις το διχιλιαρο για τη full περιποίηση,χωρίς να τη τσεκαρεις πρώτα τι καπνό φουμαρει στο δωμάτιο..
Σε μερικά απο αυτα,δέχεται η μαμασαν να πληρώσεις μετα τη γκομενα,σε μερικα όχι..
Ενω σε αλλα οπως στο thonglor που είναι και το αγαπημένο μου,πληρώνεις 400-500 μπατ για μια ώρα λαδομασαζ και ΑΝ γουσταρεις,δίνεις στη γκομενα αλλα 1500 για να σε τελειώσει...Αν τη κοψεις ότι είναι ψόφια,κανείς μόνο το λαδομασαζ και τη κανείς...Ασε που απο τη στιγμή που έχεις πληρώσει ΜΌΝΟ για το μασάζ,δίνεις και έξτρα κίνητρο στη γκομενα για να σε καβλωσει και να τσιμπήσει το 1500αρι...

Τι ΔΕ μου αρεσει στη Μπανγκόκ...
α)Τα μουνια οι ταριφες...Όταν βλέπουν φαρανγκ,ξεχνανε ότι έχουν ταξιμετρο...Ειδικά κατα τη διάρκεια της ημέρας που εχει το γνωστό μποτιλιάρισμα,για μια απόσταση της τάξης των 60-70 μπατ,σου ζητάνε 200...
Είμαι σήμερα το μεσημερι,εξω απο pantip plaza (εμπορικό με είδη υπολογιστών) και θέλω να γυρίσω ξενοδοχείο...Παίρνω τους ταριφες με τη σειρά...Ποσά θες? 200..150...200..μετα απο 14 ταριφες,ο 15ος δέχτηκε να με παει με taximeter..έγραψε 65 μπατ,του έδωσα 100...
β)Η ακρίβεια...
γ)Το απίστευτο κυκλοφοριακό και η μόλυνση...Έχω άλλωστε απαγορεύσει στον εαυτό μου να ανεβαίνει σε τουκ τουκ,γιατι τη τελευταία φορα απο τα καυσαέρια που εισεπνευσα κατα τη διαδρομή,γύρισα στο ξενοδοχείο σχεδόν λιπόθυμος..
δ)Οι πάγκοι στα πεζοδρόμια,που αφήνουν χώρο για να περάσει μόνο ένας άνθρωπος και όταν υπάρχει συνωστισμός,για να κανείς μια απόσταση 100 μέτρων μπορει να θες και 15-20 λεπτά..

Τι μου τη σπάει στα εμπορικά MBK και pantip plaza?
Ορισμένα μουνια Ταυλανδοι,που πανε να σου πιάσουν το κωλο...Ήθελα να πάρω ένα ζευγάρι ακουστικά...Αρχική τιμη σε όλα τα μαγαζάκια του ΜΒΚ 1200 μπατ,τα έριξα στα 900 με πολυ παζάρι,γιατί εκει είναι όλοι συννενοημενοι και κρατάνε τις ίδιες τιμές...Πάω στο pantip και ρωτάω σε ένα μαγαζάκι για τα ΊΔΙΑ ακουστικά,τη τιμη απο περιέργεια για να δω μήπως τα πληρωσα ακριβά...2800 μπατ μου λεει...Ευτυχώς που κρατήθηκα (για να μην έχω ντραβαλα) να μη του ρίξω ένα μπουκέτο και να μετράει τα δόντια του το μουνοπανο που ψάχνει για μαλακες...

Και για όσους διερωτηθουν,τι κάνω τέτοια ώρα στο ξενοδοχείο και στέλνω ανταπόκριση,το αγκογκοκοριτσο κοιμάται...
Ειναι αυτο που καμακιασα στο what's up,και εχει έρθει για λίγες μέρες Μπανγκόκ...Του πούλησα έρωτες και παραμύθια και τα εχει χαψει...και επειδή το πηδαω τζάμπα,τουλάχιστον το κοιμιζω εδω για να μη πληρώνει ξενοδοχείο..(τι μεγαλοψυχος που είμαι ε?)
Τράβηξα και ένα άγχος μη με πάρει χαμπάρι,γιατί το απόγευμα που είχε παει να δει μια φίλη της εγω πετάχτηκα στο thonglor για ένα χυσιμο...και τριβομουνα ένα τέταρτο μετα στο μπάνιο για να φύγουν τα λάδια...
Ευτυχώς όλα πήγαν Καλά...Εκανα και το καθήκον μου σα "σύζυγος" και μετα το πήδημα την έπεσε για ύπνο γιατί εχει πρωινό ξύπνημα για να γυρίσει Πατταγια...
Κοιμάται τωρα σα πουλάκι το χρυσό μου...
Ε ρε και να ήξερε με τι απατεωνα εχει μπλέξει... :grin:
wtf?θελουν ταισμα οντως
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
επισης ας εισαι και 50 αν εισαι καλοδιατηρημενος με καλο παρουσιαστικο παλι τα ιδια ισχυουν.εχεις θεματα πολλα...αρκει να εχεις ορεξη να βγαινεις και λεφτα ωστε να κανονισεις και την καβατζα σου για κατω.γινονται πολλες συναντησεις τον αυγουστο κανονιζεις διακοπες μεσω ιντερνετ και πολλα αλλα.οποτε ελλαδα μια χαρα ειναι τον αυγουστο...
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
pagtao thanx για τις συμβουλες αλλα αυγουστο δεν παω ελλαδα με τπτ πλεον ...αν δεν ημουν εδω θα ημουν αμστερνταμ η πραγα η βουδαπεστη ....αν εννοεις για δωρεαν πηδημα δεν χρειαζετε να ειναι αυγουστος ..αλλα αυτα τα κανεις ολο το χρονο ..εδω ειμαι για την εμπειρια ..και για να πω την αληθεια ειμαι και λιγο εθισμενος στο πληρωμενο ....anyway 

2η μερα .....τιτλος καλα γαμησαμε αλλα με μια αισθηση οτι σαν Newbas εκανα σπαταλες ....θα μαθω ομως

πρωι ενα cappuccino στην πισινα του ξενοδοχειου ....αρκετα καλη αλλα αν ειχε και λιγο περισσοτερο ηλιο θα ηταν καλυτερα ....φαγητο , βολτα να δω οσο μεγαλυτερο μερος της πολη μπορω ...πολυ περπατημα ....μετα ειπα να δοκιμασω μασαζ απο τα μικρα απειρα που εχει σε καθε γωνια ....μετα απο καμια 50ρια που περασα μπηκα σε ενα ψιλοπαρακμιακο αλλα η γκομενα ειχε κατι που με τραβηξε ...λαδωμα κλπ και Boomboom ....καλες υπηρεσιες αλλα ο χωρος δεν με εμπνεει ...στο διπλανο δωματιακι μια κοπελα κοιμοταν ..κουραση προφανως ...ξεκουραση στο ξενοδοχειο ..2-3 ωρες υπνο ..κατα τις ειπα να παω να δοκιμασω το πρωτο μου Gogo μπαρ ...πηγα σε ενα στην diamond .πηρα μια μπυρα αλλα δεν μου αρεσε καποια ιδιαιτερα .... ουτε κερασα  τπτ ...συναντηση με ενα συντροφο ελληνα που βρηκα απο νετ ...φαγητο και ξεναγιση σε καποιες πολυ παρακμιακες γειτονιες της πατταγια ....και στο φοντο να δεσποζει το Hilton πραγματικα εντυπωσιακο ...κατεβασμα στην walking street για πρωτη φορα βραδυ ...εντυπωασιακες παρουσιες ..βεβαια οι πιο εντυπωσιακες ειναι οι Ladyboys ...δοκιμασα το dollhouse αν θυμαμαι καλα ...μαλακια ...καποιες τοπλες γκομενες καποιες ντυμενες ...αλλα το pressing της mamasan ασφυκτικο ..κρατησα χαρακτηρα  για αρκετη ωρα ..θελω να βλεπω καλα το εμπορευμα ..τις κινησεις τους ...μου τραβηξε τελικα μια κοπελα το βλεμα ..πολυ δυνατο σωματακι ,..μικροσκοπικο σορτσακι οσο δεν παει ...μικρο στηθος αλλα φατσα απο αυτες που μαρεσουν και πολυ ενεργητικη στο χορο ..την κερασα ενα ποτο αλλα παλι ειχαμε προβλημα στην μεταφραση ...παρολο που εκανε οτι μπορουσε να με καυλωσει και το πετυχε ανετα το θεμα της γλωσσας ηταν dealbreaker ....Παω απεναντι στο sweethearts ...πιο χαλαρη ατμοσφερα ..no hassling ..το βρισκω σημαντικο ...rock μουσικουλα μονο (ohh yeaaa) γενικα πολυ φιλικο κλιμα ..ολοι ευγενεστατοι και χωρις καμια πιεση ...ομως δεν υπηρχε καποια στα κυβικα που ηθελα ...δεν ηθελα ομως να κατσω μονος και ζητησα μια κοπελα με καλο κορμακι ..οχι η φατσα που θα με τρελανει ...αλλα την πηρα και γιατι μιλουσε πολυ καλα (σχετικα ) αγγλικα και φανηκε ξυπνια ...ομορφη συζητηση χωρις αμηχανιες .. μου δειξε καποιες φιλες της τις οποις βρηκα αρκετα αξιογαμητες για τριο ( μελλοντικα) ρωτησα για short time ..μου ειπε εχει και δωματια πανω με 350 αλλα ειπα να την παρω σε μενα ..600 Βf 1500 για την κοπελα (Ja το ονομα της )  .... σημειωνω οτι μου φανηκε σοβαρο και λιγο shy κοριτσακι ..οχι πολυ ..οσο πρεπει ...ομως τελικα μονο shy δεν ηταν ...

τουκ τουκ και φτανουμε στο ξενοδοχειο ..ενα απο τα καλα ειναι οτι σε σχετικα καλα ξενοδοχεια οπως το δικο μου οι κοπελες ψιλοψαρωνουν ...δεν το μετανιωνω παρα το extra κοστος ..αλλα ο καθενας εχει τα γουστα του ...

καθησαμε στο μπαλκονι με θεα την θαλασσα (επισης γκομενοπαγιδα ...) γλωσοφιλα κλπ ...μετα απο λιγο ξεκιναει να με ξεκουμπωνει και να πιπωνει στο μπαλκονι ..omg !!!! επιτελους μια γκομενα που ξερει να παιρνει πιπες ...επιπεδου πορνοσταρ ...την τραβαω μεσα ..πιπα ντους ...πιπα κρεβατι ...στο σεξ επισης επιπεδου πορνοσταρ ...απολυτη επαγγελματιας ...ψιλοψευτικες (νομιζω) κραυγουλες ...αλλα πραγματικος δυναμιτης ...τα δωσαμε ολα ...της λεω θελω να τελιωσω στο προσωπο ..οκ ...θελω ομως να σε φωτογραφισω ...οκ ....με τα πολλα εβγαλα μπολικες φωτο και ενα πολυ καλο HD 720 βιντεο αρκετων λεπτων που καταληγει σε Facial ...πολλες φωτο και μετα ..ετοιμαστηκε με το πασο της ..ανταλλαξαμε τηλεφωνα και fb ...γενικα Gfe με εξαιρεση το σεξ οπου ηταν professional  ..τις αφησα 1700  κατω απο την τσαντα της ...και την εδιωξα ..παντως μου φανηκε περιεργο που βαφτηκε τελειως πριν φυγει >>?? που να πηγαινε ???

εφυγε κατα τις 5,30 αφηνοντας μου ενα πολυ καλο συναισθημα και υποσχεσεις για μελλοντικη παρτουζα ......η  ωρα ειναι 630 το πρωι και γραφω απο το μπαλκονι μου με θεα το ξημερωμα στην παταγια υπο το τιτιβισμα πουλιων ...
τα λεμε αυριο
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Καλημέρα από την συννεφιασμένη Patong.

Χθες βράδυ ήταν η πρώτη μου νύχτα εδώ και βγήκα τσάρκα περίπου στις 11.
Πάμε μια βόλτα από την Soi Eric, λίγο κόσμο, πολλά κορίτσια να σε παρακαλάνε.

Βλέπουμε σε ένα μπαρ, ένα πολύ καλό κομμάτι το οποίο το σταμπάραμε και εγώ και ο αδερφός μου με την πρώτη.
Καθόμαστε για ένα ποτάκι και έρχεται το κομμάτι με Σκορ 4. Φυσικά και ο αδερφός μου έχασε και κέρασε ποτάκι στο κορίτσι. Επόμενο παιχνίδι Jenga. Φυσικά εκεί έχασα εγώ και κερνάω ποτάκια. Στα κορίτσι τα οποία είχαν γίνει 2.

Τελικά δεν φορτώνουμε και λέμε να πάμε μια βόλτα από Tiger. Κάνουμε μια βόλτα από το Soi που είναι από κάτω, πολύ κόσμο και ωραίες κοπέλες. Ανεβαίνουμε Tiger, λίγα τα καλά κομμάτια, μάλλον τα καλά είχαν φορτωθεί από ποιο νωρίς, είχε πάει άλλωστε 2 κ μισή. Τελικά μετά από πολύ αναζήτηση και για να μην μείνουμε και άσφαιροι φορτώνω την Σουντα, 26 ετών, με 4 παιδιά παρακαλώ, το οποίο δεν τις φαινόταν, από Μπανγκοκ. Σφιχτό κορμί, βυζάκι 1 το οποίο ούτε κατά διάνοια δεν καταλάβαινες όταν φορούσε το σουτιέν. Για 2άρι και παραπάνω φαινόταν. Κάνουμε μαζί μπανάκι και βουρ στο κρεββάτι. Μετά την πράξη άρχισε να μου λέει ότι ο άντρας τις πέθανε σε τροχαίο στο Honk Kong, ότι το ένα παιδί έχει πρόβλημα και θα πεθάνει σε 2 χρόνια και άλλα τέτοια, τα οποία αν και άπειρος, καθώς είναι η πρώτη φορά στην χώρα, με την βοήθειά σας, έχω μάθει κάποιες χρηστικές λεπτομέρειες για τις κοπέλες εδώ.

Δεν τσιμπάμε και πάμε για άλλα. Η κορασίδα μόλις ξύπνησε, βλέπει τηλεόραση και γελάει. Δεν μιλήσαμε για φράγκα, θα τις δώσω 1 χιλιάρικο.
Βέβαια για να πάω κόντρα στον Pagtao, έχω φέρει μαζί μου την μπλούζα του Ολυμπιακού, με την οποία φωτογράφισα την κορασίδα. Διαπίστωσα όμως ότι δεν έχω πάρει μαζί μου το καλώδιο του κινητού, ούτε τις φωτογραφικής. Δεν βαριέσαι, θα έχουμε κάτι να ασχολούμαστε όταν γυρίσουμε.

Καλημερούδια από την Patong...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Φίλοι mandipl και taou καλημέρα από Ελλαδιστάν και ευχαριστούμε για τις ανταποκρίσεις από το μέτωπο. :fuck1:
Αξιοι απεσταλμένοι στο ψαροχώρι.Περιένουμε και άλλα νέα  :lheel:  :2on1:
Σήμερα καταφθάνει και το βαρύ πυροβολικό με απόσπαση στο βόρειο μέτωπο... :smitten:
Σε δέκα μέρες όμως να περιμένετε τον υπουργό αμύνης και Πρόεδρο Ψαροχωρίου Λάκη, να είστε έτοιμοι για όλα  :s&m_2:

Καλή συνέχεια και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όσους γιορτάζουν :dancing:
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
εχει κανεις καμια αποψη για το honey Massage ??  μου φανηκε μεγαλο και κυριλε οπως περασα απεξω ?? τι παιζει εκει ??
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
παιδια για οποιον σκευτετε να ταξιδεψει μεσα οκτωβρη εβγαλε προσφορα η gulf air στα 520 για bkk  :)
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Ουφ! Μας ρούφηξε η Πατάγια και χαθήκαμε.
Δεν υπάρχει άλλη πόλη στον πλανήτη σαν κι αυτή. Δεν υπάρχει αυτό το πάρτυ, που συμμετέχεις όσο τραβάν οι αντοχές σου και η τσέπη σου. Μοναδική πόλη.  :humpleg:
Το ταξίδι από την Μπανγκόκ στην Πατάγια με την Bell κράτησε κάπου 4 ώρες, αφού το βανάκι σε παίρνει από το ξενοδοχείο, πηγαίνει στο σταθμό συγκέντρωσης, όπου επιβιβάζεσαι στο πούλμαν για την Πατάγια, περνάει όμως και από το αεροδρόμιο για να παραλάβει κόσμο. Πολλές ώρες και μάλλον συμφέρει να χρησιμοποιήσεις ταξί τελικά. Αντίθετα είναι η καλύτερη λύση για Πατάγια από και προς το αεροδρόμιο.
Το ξενοδοχείο μου είναι το Page10 στο soi 10. Περίεργο ξενοδοχείο, αντιπροσωπευτικό της ανικανότητας των Ταιλανδών  να φτιάξουνε κάτι ολοκληρωμένο.
Ντιζαινάτο και ωραίο, σε προδιαθέτει ευχάριστα, ενώ το lady boy στην ρεσεψιόν, βάζει μια γραφική πινελιά στο σκηνικό. Μπαίνεις στο δωμάτιο, βλέπεις το μεγάλο, τεράστιο δηλαδή, κρεβάτι κι ανοίγει η ψυχή σου, αλλά μετά διαπιστώνεις ότι είναι σχετικά κοντό! (1,80 είμαι τίποτα το συνταρακτικό)
Το ίδιο το δωμάτιο είναι άνετο, αλλά δεν υπάρχει ντουλάπα, που είναι στο… μπάνιο, ούτε καν ράφια να βάλεις τα ρούχα σου! Το μπάνιο, πολύ μεγάλο επίσης, έχει μια τρελή διαρρύθμιση με την μπανιέρα στην μία άκρη, τη ντουσιέρα στην άλλη και τον νιπτήρα στην μέση. Το ίδιο το μπάνιο χωρίζεται από το υπόλοιπο δωμάτιο με ένα… συρόμενο διαχωριστικό.  :jerking:
Το αιλ κοντίσιον είναι θορυβώδες, αλλά αποτελεσματικό και με σωστή ρύθμιση, ενώ το μπαλκονάκι του που βλέπει στον κήπο του Siam bayview, πολύ μικρό για να φιλοξενήσει ένα άτομο. Συμπέρασμα: στα ίδια ή και λιγότερα λεφτά έχω μείνει σε καλύτερα.
Νοίκιασμα μηχανής, στο Soi Buakhao, σε όλα που κοίταξα μου το έδιναν 100Β για 10 μέρες.
Πολύ καλή τιμή, υποθέτω ότι για μήνα μπορεί να το έριχνες και παρακάτω.
Πρώτη βόλτα με το μηχανάκι και ο δρόμος με βγάζει στο soi 6 και στα Saigon girls. (Πως γένεν ετούτο άραγες, εγώ να βάλω βενζίνη πήγαινα)  :s&m_2:
Τίποτα το συγκλονιστικό από κορίτσια, αλλά το 22χρονο από το Surin, είναι αρκούντως συγκλονιστικό για να με πάρει από τις 3 τρυπούλες του και να με αφήσει βαριανασαίνοντας στο κρεβάτι.
Αφήνω το μηχανάκι στο ξενοδοχείο, που έχει parking, και συνεχίζω την βόλτα με τα πόδια. Οι πρώτες διαφορές;
Λιγότερος κόσμος, ελάχιστοι άραβες, (ραμαζάνι γαρ), Ινδοί, λιγότεροι Ρώσοι απ’ ότι περίμενα, λιγότεροι Δυτικοί και πιο πολλοί Κινέζοι με Κορεάτες. Βέβαια οι περισσότεροι από αυτούς είναι τουρίστες, απόδειξη ότι τα δικά μας μαγαζιά είναι ψιλοάδεια, ειδικά τα bar. Τι διάολο κάνουν όλοι αυτοί οι τουρίστες αποτελεί μελλοντικό αίνιγμα για τους ανθρωπολόγους. Άθλια θάλασσα έχει η Πατάγια, αν λέγεται θάλασσα αυτό το πράγμα, γραφικότητες δεν έχει, ρομαντική ατμόσφαιρα δεν έχει, αξιοθέατα δεν έχει, το μόνο που έχει είναι κανά δυο εμπορικά, (αλλά με ακριβές τιμές για shopping, σε σύγκριση με Μαλαισία, Σιγκαπούρη), φτηνά ξενοδοχεία και πολλές πουτάνες. Δηλαδή πόσο γελοίο είναι το θέαμα με τους Κινέζους ή Κορεάτες που αρμενίζουν την Walking street με τα παιδιά τους πίσω από την σημαία του ξεναγού; Όταν ερχόμουν Πατάγια, δύο ωραιότατα μουνάκια κάθισαν στις διπλανές μου θέσεις κρατώντας ένα σκασμό τσάντες από το Duty Free του αεροδρομίου. Στην αρχή νόμισα ότι ήταν «σπονσοριζόμενα και επαναπατριζόμενα Ταιλανδεζάκια», αλλά το πρόσωπό τους έδειχνε περισσότερο Γιαπωνέζικο. Τελικά μπήκαμε στο ίδιο βαν που θα μας μετέφερε στο ξενοδοχείο και τις ρώτησα από πού είναι. Κορέα. Πες μου πως διάολο αποφασίσανε να πάνε διακοπές 2 Κορεατάκια μόνα τους στην Πατάγια, για να κάνουνε τι; :helpplea:
Τέλος πάντων, πάμε στα δικά μας.
Από gogo’s υπάρχουν κάποια καινούργια, αλλά το κορυφαίο νομίζω πως εξακολουθεί να είναι το What’s Up. Πολύ και καλό μουνί. Η έμφαση και στο πολύ και στο καλό. Σχεδόν κλείνεις τα μάτια και όποιο διαλέξεις. Το καινούργιο (στημένο στα χρώματα του What’s Up) Moon εμένα μου φάνηκε Κινέζικο rip-off  μαγαζί. Καθίσαμε χθες γύρω στο μισάωρο με τον ισπανό φίλο μου Angel, μας την πέσανε από το πρώτο δευτερόλεπτο για ποτά, πήραμε σε δύο, μαζευτήκανε και τα μοντέλα από τη Bangkok, αλλά το μαγαζί παραείναι κρυόκωλο για τα γούστα μου.
Που φυσικά δεν είναι το Windmill, κορφαίο πια στο είδος του.  :kissass2:
Με το που μαζεύω το πρώτο κοριτσάκι που περνούσε δίπλα μου, αρχίζει τα γλωσσόφιλα (να θυμηθώ να παίρνω Listerin μαζί μου), πιάνει το δεξί μου χέρι και το βάζει στο μουνάκι του, ενώ της βάζω κωλοδάχτυλο με το αριστερό, αλλά επειδή είναι στενή, μου λέει να βάλω λίγο σάλιο και να της το ξαναβάλω. Κι έτσι με το αριστερό στην κωλοτρυπίδα της και το δεξί στο μουνί της, αρχίζει να ανεβοκατεβαίνει με το χέρι της μέσα στο παντελόνι μου. Τούμπανο ο Suadam, σε ένα μαγαζί που είναι να γλύφεις και τα δάχτυλά σου! (μπλιαχ) :s&m_3:

Από τα υπόλοιπα στην Walking street και τα πέριξ, άλλα πεσμένα, άλλα ανεβασμένα μπαίνεις, κοιτάς, διαλέγεις. Απογοήτευση ήταν το Diamond, αλλά μιας και ήταν τα γενέθλια της Βασίλισσας και κάποιες κοπέλες την είχαν κάνει για την επαρχία θα το ξανατσεκάρω.
Πάντως όλο και περισσότερο με τον Angel διαλέγαμε τα μικρότερα μαγαζιά, μπαλαμουτιάζαμε τα κορίτσια, κάναμε κέφι, αφήναμε κανά κατοσταρικάκι, συν τα ποτά φυσικά, και την κάναμε happy. Δύσκολο να συμβεί στα μεγαλύτερα.
Τα ποτά, πολύ φθηνότερα από την Bangkok, εκτός φυσικά από το Moon
Χαμός στο soi LK Metro που σιγά σιγά μαζί με το υπόλοιπο Soi Buakhao γίνεται δύναμη.
Δίπλα στα παλιά Champagne, Oasis και Blue ήρθαν να προστεθούν το Mash, Office, Submarine, Kiss, Sugar Sugar που μας κάνουν σύνολο σε gogo 8. Κάποια λένε κάποια όχι. (ειδικά το Kiss, που δεν έλεγε καθόλου)
Μιας και βρεθήκαμε Soi Buakhao, να πάρω πίσω την άθλια εντύπωση που είχα για το Dream teen massage. Πήγα γύρω στις 5, βγήκαν καμιά 20αριά κοπέλες και διάλεξα ένα ξέκαυλο που λεγόταν Meaw. Στο μπορείς να την δεις και είναι ακριβώς όπως την βλέπεις στις φωτογραφίες. Ψηλό και δεμένο κορμί, με μεγάλα λαγόνια για να κρατήσει το παιδί μας, φτιαγμένο, αλλά καλό βυζί, μακριά πόδια, απίθανος κώλος. Oil Massage and Ball Massage για 1 ½ ώρα 550Β 1500Β για την Meaw που στην αρχή φοβόταν για boom boom γιατί ήταν στο τέλος της περιόδου, αλλά δεν υπήρχε περίπτωση να μην γαμήσω αυτό το μουνί και πολύ έκανα. Πήρα το τηλέφωνό της για τις κρύες και μοναχικές νύχτες της Πατάγια… (λέμε τώρα).
Αυτό το τελευταίο είναι το φετινό μου χόμπι στην Πατάγια, όπου ήδη έχω μαζέψει καμιά 20αριά τηλέφωνα που τώρα πια δεν ξέρω ποια είναι ποια και δεν καταλαβαίνω κιόλας σε τι θα μου χρησιμεύσουν, αλλά έτσι είναι τα χόμπι. Μήπως ο άλλος που μαζεύει γραμματόσημα, το κάνει για να επικοινωνήσει με το υπόλοιπο σύμπαν;

Οι τιμές γενικά πολύ λογικές για να μην πούμε φθηνές. 600Β το barfine, 1000-1500 short, 2000-2500 long. Αυτά για τα δικά μου γούστα, πιθανότατα κάποιος άλλος να πληρώνει περισσότερα ή λιγότερα. Up to you που λένε και στα χωριά μας. Έκανα κι ένα long από το Carousel στο Soi Diamond, πράγμα σπάνιο για μένα. Ένα ψηλό παιδί, που χόρευε γυμνή, με πρόσωπο που θύμιζε κάτι από Μαλαισία, γύρω στα 26 από την Bangkok, δούλευε customer service σε εργοστάσιο κατασκευής οφθαλμολογικών φακών. Πήρα το τηλέφωνό της και της τηλεφώνησα την επόμενη μέρα. Ήρθε γύρω στις 5 στο ξενοδοχείο κι έφυγε την επόμενη μέρα στις 2. Κλασσικό GFE, (μασαζάκι για τον κουρασμένο φαλάνγκ, στρώσιμο του κρεβατιού πριν φύγουμε, μάζεμα των ρούχων μου), καλό πήδημα ειδικά στο πισωκολλητό που έβγαλε στην βιτρίνα ένα μεγάλο και υπέροχο κώλο, αλλά μέτρια πίπα. Τουλάχιστον  το πράγμα βελτιώθηκε στο γλύψιμο της περιοχής.
Κι έτσι κυλάει η ζωή στην Πατάγια που σήμερα είναι βροχερή, αλλά πώς να σου ρίξει το κέφι όταν στην πισίνα του Page10 απ’ όπου γράφω, ένας 65άρης, κολυμπάει με ένα μωράκι, που θα πέσει ο ουρανός να μας κάψει για τα ωραία που απολαμβάνουμε, ακόμα και τώρα.
Καλά νάμαστε.

Y.Γ. 1 Στην Walking street (την disco), η κρίση έφαγε το αυτοκινητάκι που υπήρχε στην πινακίδα Athens!
Υ.Γ.2 Μιλώντας για κρίση, χθές στην Walking street δυό ψιλομεθυσμένοι Γερμανοί μας έπιασαν συζήτηση. Αν και φανερά νέοι, ισχυρίστηκαν ότι μένουν Πατάγια, μέχρι που ο Angel τους μίλησε Ταιλανδέζικα και το κατάπιαν. Πολύ arrogant για Γερμανοί, όταν έμαθαν ότι είμαι από Ελλάδα, με ρώτησαν -και καλά για πλάκα- αν θέλω κάποια βοήθεια για να πληρώσω το ποτό μου.  Τους ευχαρίστησα που ήδη κάνω διακοπές με τα λεφτά που μας στέλνουν και φύγαμε πριν γίνουν τα πράγματα χειρότερα. (Που γενικώς το να φεύγεις είναι μια σοφή κίνηση).
Υ.Γ.3 Τα ladyboys έχουν κατακλύσει το σύμπαν. Και μιλάω για τις καθημερινές δουλειές. Στα 7/11, στα ξενοδοχεία, στα εστιατόρια, στα Starbucks. Παντού. Αντίθετα τα “δικά” μας ladyboys πολύ πεσμένα. Η μόνη περίπτωση που η Μπανγκόκ ρίχνει στ’ αυτιά της Πατάγια. Μπήκα στον πειρασμό για ένα γλυκύτατο που συνάντησα αργά το βράδυ μάλλον στο soi8, αλλά το άφησα για τον DJjan!
Υ.Γ. 4 έφυγαν οι γαύροι του αεροπλανοφόρου USS George Washington και ξεβρώμισε ο τόπος. Σύσσωμοι οι γαύροι που βρίσκονται στην Πατάγια τους αποχαιρέτησαν δακρυσμένοι στην Beach road.  :rockon:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Τούμπανο ο Suadam, σε ένα μαγαζί που είναι να γλύφεις και τα δάχτυλά σου! (μπλιαχ)

Α να χαθείς πόρνε Μεγαλομεριάτικα  :headbang:

και άλλη φορά να γράφεις σε επεισόδια μη μας καλομαθαίνεις  :2funny:
Οπως και να έχει ευχαριστούμε ξανά :rockon:....keep walking  :grin:

 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
καλησπερίζω και σήμερα από την βροχερή όλη μέρα πατάγια...όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλα σου χαλάει την διάθεση.....λοιπόν εχθές μετά το απαραίτητο φαγητό για να λαδώσει λίγο το αντεράκι μας ξεκίνησε η ανακάλυψη τις walking street και των καθετων δρόμων...πέρασα από 2-3 αγωγό  όπως angelwish-windmill-whats up.....εντάξει μπορώ να πω ότι το windmills είναι ένα αν όχι δυο σκαλιά πιο πάνω σε επίπεδο roster μαγαζιού.... ήπια σε όλα τα μαγαζιά από ένα ποττάκη κάνοντας skouting για τις επόμενες μέρες....συνέχισα την βόλτα μου σε lucifer....πολλοί ρώσοι στο εν λόγω μαγαζί ....με αρκετό ρίξιμο από θέμα κόσμου ...και κατέληξα insomnia...αφού πέρασα από τον σωματικό έλεγχο τις πόρτας ανέβηκα τα σκαλάκια για τα ενδότερα....θα  ξεκινήσω λέγοντας ότι παίζει αρκετά καλή μουσική ένα μαγαζί στο πόδι όλη την ώρα ....μέχρι να εντοπίσω κάτι στα δικά μου μετρα και σταθμά[βεβαια όχι ακριβώς διότι είμαι λάτρης του μεγάλου στήθους]..πλησιάζοντας όμως βρήκα ένα απίθανο εμφανισιακά μωράκι που όμως κοντοστάθηκα λίγο στην αρχή διότι έδειχνε αρκετά μικρό ηλικιακά κάτι βεβαια που αποδείχτηκε λάθος μου καθότι ήταν 24.....αφού λικνιστήκαμε υπό τους ηχους τις μουσικής και απολαμβάνοντας το ποτό και το κορμί τις ..κάτι σαν ερευνα πριν την δοκιμη ...με 1000 bat συμφωνία με ακολούθησε στο δωμάτιο.........για να μην επεκταθώ σε γαργαλιστικές λεπτομέρειες και γίνομαι κουραστικός :2funny: :2funny: :2funny:...είπα τον δεσπότη παναγιώτη[χρονια πολλά στους εορτάζοντες]   2 γύρους μέχρι να κοιμηθούμε με όλα τα παρελκόμενα.. καταλαβαίνετε  νομίζω..και το πρωί ..πιο πρωί δηλαδή μεσημέρι κοντά ένα ακόμα για αποχαιρετιστήριο.....καταλαβαίνετε σε τι κατάσταση είμαι όπου αποφάσισα να πάω για πρωινό μετά και ένα μασαζάκι για να συνέλθω...έκανα thai massaz και ξύπνησα για τα καλά........λοιπόν αυτά τα ολίγα από εμενα και θα βρισκόμαστε σε επαφή από την μακρινή βάση απόστασης "παταγιας" αλλα ζωντανής σε όλους μέσο υπολογιστή...με ότι περιλμβάνει αυτό
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
ωραιος suadam ...αν θες ελα να τσεκαρεις και το see me spring ...πιστευω να σου αρεσει αν κοιτας χωρους , συρταρια  , ντουλαπια κλπ ...μονο το μπαλκονι ειναι μικρο ...παντως ειχε ακουσει οτι το page 10 θεωρειτε πιο designατο ...επισης και εδω σχετικα θορυβοδες το ac αλλα καλο ,

στο dream team παιζει και bbbj ?

οταν λες την πηρες 5 και εφυγε 2 ...ενοεις πληρωσες και barfine στην ιδια ..σορυ για την ακυρη ερωτηση αλλα δεν εχω καταλαβει πληρως την σχεση κοριτσιων μαγαζιων

 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
sorry magkes all den pairnei tin synexeia tha dokimasw pali aurio me pio polla nea kai me tin sunexeia.....kai h broxi dynamwnei twra arketa :S :S
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μπανγκόκ 2...

Φέτος εχει ξεσκιστει να βρέχει...
Πέρυσι ίδια περίοδο ήταν καλύτερα τα πράγματα...
Μου εχει κάνει τρομερή εντύπωση,το πόσο μεγάλο ποσοστό της νεολαίας και μη της πρωτεύουσας είναι κάτοχοι iPhone και iPad...
Στα βαγόνια μέσα στο bts όλοι παίζουν με τα κινητά..
Περπαταγα στα υπαιθρια μαγαζιά στα πεζοδρόμια και οι μισοί είχαν ένα iPad (η Galaxy tab) και παίζανε...
Εδω δεν έχουν να φάνε και σκάνε 16000 μπατ για να πάρουν iPad..
Αν δε,κάνετε μια βόλτα στο MBK,στο digital underground και στο Pantip plaza,θα παθετε πλάκα με τη πληθώρα των αξεσουαρ για αυτα...Πρέπει να υπάρχει σε αυτα τα εμπορικά Στοκ εκατομμυρίων θηκων και λοιπών αξεσουαρ...Ήθελα να ξέρω τι θα τα κάνουν που σε λίγο θα είναι άχρηστα μιας και κυκλοφορεί σε λίγο καιρο το iPhone 5...
Εκτός απο το iPhone βέβαια,τη τιμητική του εχει και το blackberry...Και γενικά,σπάνια βλέπεις να έχουν φτηνά κινεζικά κινητά που πουλάνε στο ΜΒΚ...Και το τελευταίο βλαχακι απο το Ισααν,εδω στη πρωτευουσα εχει Nokia η Samsung...
Δε μπορώ επίσης να καταλάβω,που βρίσκουν τα λεφτά και πλημμυρίζουν τα εμπορικά κάθε μέρα..Για να μη πω για τα δυτικού τύπου φαγαδικα και φαστ φουντ,που για ένα χαμπουργκερ,μια κοκα και πατάτες,πρέπει να πληρώσουν ένα μεροκάματο τους..
Γενικά πάντως, η ακρίβεια στη πρωτεύουσα είναι υπερβολική..Με το ευρω στα 42 μπατ,η κατάσταση εχει ξεπεράσει κάθε όριο,ειδικά για εμάς τους Έλληνες που βιώνουμε την ευρωπαϊκή κρίση στο μέγιστο...
Φέτος παίζει πολυ Κορέα στη Ταυλανδη...Τα δε κορεατακια,είναι πραγματικά κουκλια..Αναμφισβήτητα απο τα πιο όμορφα ασιατακια...Κάτι μου λεει πως του χρόνου (οικονομιάς και θεου θελοντος),θα περάσω μια βόλτα...Άλλωστε εκανα ένα καλο κονε με ένα απο αυτα...Το καμακιασα και ανταλλαξαμε mail και Facebook..Θέλει κι αυτο πολυ να έρθει Ελλάδα...Μπορει λοιπόν να παίξει κάποια ανταλλαγή..Να το φιλοξενησω εγω Ελλάδα,κι αυτο στη Σεούλ που μένει...Κι αν δε κάτσει αυτο,όλο και κάποια φίλη θα εχει στο Facebook... ;)

Χτες το απόγευμα μετα το μασάζ στο thonglor,είχα ραντεβού με το αγκογκοκοριτσο απο τη Πατταγια για να πιούμε μια μπύρα με τις φίλες της και να το φέρω στο ξενοδοχείο μου για ύπνο...
Η φίλες της έμεναν σε μια περιοχή της Bangkok που λέγεται lad prao...Είναι κάτι πανεπιστήμια εκει και επειδή οι φίλες της σπουδάζουν,μένουν εκει για να είναι κοντα...
Πηγαίνοντας στη σημειο του ραντεβού,,ειλικρινά αισθάνθηκα ότι είμαι σε άλλη πόλη...Ούτε μια ταμπέλα σχεδόν στα αγγλικά...Ακόμα και κάτι Mac donalds που είδα στο δρόμο πηγαίνοντας με το ταξι,είχαν τη πινακίδα γραμμένη στα Ταυλανδεζικα...Τη περίμενα κανά δεκαλεπτο στο σημείο που είχαμε συνάντηση και δεν είδα φαρανγκ ούτε για δείγμα...Για να πω την αλήθεια,αισθανόμουν λίγο άβολα και αγριεψα γιατί ήταν και λίγο ερημιά εκει που είχαμε ραντεβού...Ευτυχώς δε μου την έπεσε κανένας...Ήθελα και περιπέτειες τρομάρα μου,να δω πως είναι η Μπανγκόκ έξω απο το Κεντρο..

Σήμερα το Πατταγιανο γύρισε πίσω να πιάσει βάρδια στο what's up..μου εχει ζαλισει τα παπαρια στα μηνυματα και τα I miss you...Νομιζει βεβαια οτι και καλα εγω μεθαυριο θα κατεβω Πατταγια για να μεινουμε μαζι καμμια 15αρια μέρες...Το εχει χαψει το παραμυθι για τα καλα...Ε ρε και να ηξερε...Ετσι κι αλλιώς θα το καταλάβει βέβαια απο μεθαύριο που το κινητο θα κλείσει λόγω επιστροφής στην Ελλάδα και οχι στη Πατταγια...
Και ειλικρινά δεν αισθάνομαι καμμια τύψη για το παραμυθιασμα που της έριξα...Όπως άλλωστε και η συντριπτική πλειοψηφία των μπαροκοριστων,είναι μόνο για μερικές πουτσες και τίποτε παραπάνω...Άλλωστε εξ αρχής,υπάρχει ο συναγωνισμός,ποιος θα παραμυθιασει ποιον...Άλλες φορές θα το καταφέρεις καλυτερα εσυ,άλλες αυτές...
Ευτυχώς το πρωι κατευθασε αγαπητος συναγωνιστής και αποψε δε θα είμαι μόνος...θα τα πιούμε παρέα,αλλα όχι σε πονηρά μαγαζιά γιατί θα σέρνει μαζι του και το τιλακ...
Αύριο τελευταία μέρα,θα έρθει στη Μπανγκόκ η επίσημη γυναίκα μου και θα τη περάσω οικογενειακά..Λαδωσα και τους 2 ρεσεψιονιστ για να μη βγάλουν αχνα για τις ατασθαλίες μου και όλα οκ...
Επόμενη ανταπόκριση,μάλλον απο Αθήνα...
Χαιρετισμούς σε όλους τους συναγωνιστες που ήρθαν η πρόκειται να έρθουν τις προσεχείς ημέρες και Καλά να περνάτε...
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Ειναι δυνατον να μενω τοσο καιρο κατω, να περναω καθε μερα εξω από το Windmill, αφου αφηνα απο πανω το μηχανακι μου και να δω μετα τα ποσταρισματα γι αυτο; Το μαμημενο δεν γεμιζει με τι τιποτε το ματι οταν περνας απ εξω. Την τυχη μου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom