Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
@spverg
Το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό,τόσο παρακμιακο,είναι το dream heaven,στο soi 33...
 

spverg

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
:think:???????????????????????????????????
στα λαδαδικα αγοραζω παντα δυο ωρες
ξεκιναω πρωτα με ενα διεξοδικο λαδομασαζ και μετα περναω στο σεξ
το κοριτσι λογικο ειναι να πασαλειφθει, ειδικα αν σου τριφτει και λιγακι
οταν πας μετα να γλυψεις το κορμακι του δεν ειναι προτιμοτερο να γευτεις το εξαιρετικα παρθενο καρυδελαιο αντι για το φτηνιαρικο δικο της;

@spverg
Το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό,τόσο παρακμιακο,είναι το dream heaven,στο soi 33...
μιλαω για το venus
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
εφτασε και για μενα η ωρα για το πρωτο μου ταξιδι κατω στην παταγια...σημερα 3 το μεσημερι πεταω με gulf ..θα προσπαθησω να δινω πληροφοριες απο κατω τις 12 μερες που θα κατσω στις ωρες χαλαρωσεις που θα υπαρχουν για να γεμιζουν οι μπαταριες.. :2funny: :2funny:..... καλες διακοπες σε  οσους δεν εχουν φυγει ακομα... και για την παρτυ μου ευχομαι να τα βρω ολα αψογα και να περασω καλα...ευχαριστω ολους οσους δεν παραπονεθηκαν απο τις ενοχλησεις μου με pm μεχρι να τα βαλω λιγο σε μια σειρα και με βοηθησαν με τις πληροφοριες τους :sunglasses: :sunglasses:
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
[size=14pt]Γράφτε τίποτα ρεεεεεεε[/size]  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
[size=8pt](Μας ρούφηξε η Πατάγια)[/size]
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
αποβαση στην παταγια (1h φορα ταυλανδη) ..μετα απο μια πολυ καλη πτηση με την qatar και μια πολυ μετρια εμπειρια με την Bell μεχρι την παταγια ( ολοι οι υπαλληλλοι ηταν νευρικοι , αγενεις , τι να πω ...παντως η δουλεια εγινε ) ..δυστυχως δεν πολυκοιμηθηκα στην πτηση και ειμαι λιγο χωμα..αλλα θα στρωσω ...μια μεσημεριανη βολτα να δω τι παιζει στην πολη (μου φανηκε μεγαλυτερη απο τι περιμενα ) ..καιρος σουπερ καλοκαιρινος

ξενοδοχειο το sea me spring με τεραστιο δωματιο με θεα στην θαλασσα ( με 1900 βατ βεβαια ) ..

ετοιμαζομαι για βραδινη εξοδο ...ηθελα ομως να ρωτησω ..απο που να ξεκινησω για μασατζιδικα ??? τα Gogo και τα κλαμπ λιγο πολυ ειναι γνωστα απο τα γραφομενα προηγουμενων ..αλλα τα μασατζιδικα ειναι τοσα πολλα που δεν μπορω να ξερω που να παω (για χαπι εντ) ..

καμια προταση ??
 

kostas433

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
20
Like
3
Πόντοι
0
Για μασατζιδικα soi 7 και soi 8  απο beach road . Μετα για  ωραια κοριτσια στο πρωτο μπαρ δεξια sto σοι 8 με τη λαιβ μουσικη Σε πρωτη φαση.Μετα ψαχνεις για το καλλιτερο Περπατημα και κραταμε δυναμεις και money Καλες holidays

 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
ευχαριστω ..το ξενοδοχειο μου ειναι soi 10 ...ακριβως στην μεση οποτε θα πρεπει να πηγαινω μαλλον πανω κατω ...(soi 6 7 8 ) μετα νομιζω το insomnia ειναι απο την κατω μερια εεε ?  πως το ζηταω γενικα το μασαζ ?? πως ξεχωριζω το αθωο απο το πονηρο ???
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Μη φοβασαι θα φροντισουν αυτες (οι μασσατζουδες) το αθωο να το κανουν πονηρο :rolleyes:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
η ισοτιμια ποια ειναι ? :offtopic: :offtopic:
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
42,15 άλλαξα σήμερα.
Κι άλλος που μένει στο soi10  :)
Αύριο οι εντυπώσεις για Πατάγια.
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπέρα, μετά από μεγάλη ταλαιπωρία περίπου μιάμιση ημέρας, έφτασα στο Phuket.
Αναμονή από τις 9 το πρωί μέχρι της 8 το απόγευμα στο αεροδρόμιο της Κων/πολης.
9 ώρες πτήσης (απευθείας) που τα είδα όλα.
Άλλες 4 ώρες αναμονή για την πτήση για Phuket.
Και περίπου στις 7 το απόγευμα έφτασα στο ξενοδοχείο.
Μόλις ξύπνησα, είναι 5 κ μισή. Δεν πρόλαβα να δω πολλά γιατί ήμουν πραγματικά κομμάτια

Το ξενοδοχείο είναι πολύ ωραίο (Siam Palm Residence) αλλά η αλήθεια είναι ότι έχει μια οσμή υγρασίας.
Τεράστιο σαλόνι με δερμάτινους καναπέδες, κουζίνα, τραπεζαρία, γραφείο και 2 δωμάτια με το δικό τους μπάνιο.
Κάτι που μου έκανε μεγάλη εντύπωση σε σχέση με τα Ελληνικά δεδομένα είναι ότι μόλις μας είδαν να ψαχνόμαστε, κατευθείαν ήρθαν να μας ρωτήσουν αν χρειαζόμαστε κάποια βοήθεια.

Τα υπόλοιπα τις επόμενες ημέρες...
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
σε ποιο χοτελι στην soi 10 εισαι αδελφε ???

πρωτη νυχτα : Mission Accomplised ....σε λιγο η αναφορα
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
λοιπον εφτασα χτες παταγια αρκετα ταλαιπωρημενος ...η πολυ ειναι μεγαλυτερη αποτι περιμενα και ο καιρος πολυ ζεστος αν και με συνεφια ...το ξενοδοχειο πολυ ευρυχωρο (40μ2 το δωματιο μου) ..καλο Maid service , καλη πισινουλα , guest friendly σε καλο σημειο και με θεα στην θαλασσα .. μετα απο ενα μεσημεριανο υπνακο και μια βολτα στην second road , ενα thai dish με 80 bat ειπα να επισκευτω την περιβοητη Beach road ...δεν περιμενα τοσες πολλες γυναικες ..μεγαλες μικρες ομορφες ασχημες πρεζονια αθωα πλασματακια ...ολα σε μια τεραστια αγορα κρεατος ..περιτο να πω οτι περπατωντας στους δρομους νιωθεις καπως σαν George Clooney ... σε καποιες περιπτωσεις ισως και Ρουβας ...(ειμαι 32 και θελω να πιστευω εμφανισημος αλλα και να μην ημουν μαλλον το ιδιο κανει) οσο να ναι σε ανεβαζει να εχεις γκομενακια να κραυγαζουν σε καθε σου βημα ..ξενοδοχειο , ντουζακι και παμε να εξερευνισουμε τα Soi ...eipa na παω βορεια απο το soi 10 που ειναι η εδρα μου ( με σκοπο να δω τι παιζει στο περιφημο soi 6)  απογοητευτικα οταν ειδα οτι θελει αρκετο περπατημα απο το 7 στο 6 καθως μεσολαβει ο North road ,,, αλλα πηγα λιγο ιδρωμενος ...πραγματικα σε καθε μπαρ δεν με αφηναν να περασω ...κοριτσια Ladyboys (ενα απο αυτα ηταν απιστευτα ομορφο ,πραγματικος πειρασμος αλλα παρολο που υποσχεθηκα να γυρισω δεν το εκανα ) γενικα το 80-90 % των κοριτσιων δεν ειναι του γουστου μου αλλα σιγουρα υπαρχουν αρκετα αστερια αναμεσα σε τοσες χιλιαδες κοριτσιων που δουλευουν σε τοσα πολλα Bar και gogos ...αφου καταφερα να αποδρασω απο το soi 6 ηθελα επειγοντως μια μπυρα καθως ειχα καταιδρωσει ...σταματησα στο BEST BAR στο Soi 8 αφου ειχε και καλο ματσακι ...αρκετα γκομενακια ...λιγα καλα αλλα ειχε κοσμο και κεφι το μαγαζι ..τα καλυτερα κομματια χορευαν στο μπαρ ...αλλα το ματι μου επεσε σε ενα πολυ γλυκο κοριτσακι που μολις ηρθε πιο κοντα της χαμογελασα και δεν εχασε ευκαιρια να μου μιλησει ...κερασα ποτακι ..το ονομα της Fay , 2Ο ετων ...πραγματικα επαθα πλακα ...καυτο σορτσακι με τελεια ποδια λεπτο σωματακι χωρις ιχνος λιπους ,απιστευτη αισθηση στην επιδερμιδα της , στηθακι καλο αλλα δεν ημουν σιγουρος ποσο μεγαλο (θα δουμε αργοτερα ) , επειδη επρεπε να χορεψει μετα απο λιγη ωρα , φαγαμε λιγο χρονο παιζοντας σκορ 4 (????) οπου με εσκισε ,,,προτεινα LT ...δεν διστασε καθολου ...300 BF 1500 για παρτυ της ...ισως λιγο ακριβη για Beer bar αλλα ηταν τοσο ομορφη που δεν μπορουσα να αντισταθω και δεν εκανα και παζαρια ...(δεν ξερω τι γνωμη εχουν οι πιο εμπειροι για αυτο ) ...χορεψε στο μπαρ για κανα 20λεπτο (πραγματικα δεν μπορεσε να μην μου ερθει στο μυαλο ο χορος της Jessica Alba στο SIN CITY )και φυγαμε για το χοτελι ....ποτακι στο μπαλκονι με θεα την θαλασσα ...πολυ ρομαντικο σκηνικο ...η κοπελα ειχε το χαρακτηριστικο shy χαρακτηρα που νομιζω ειναι συχνος στις κοπελες αυτες ..μου ελεγε κλασσικα ιστορια ποσο της λειπει η μαμα της και ο αδελφος της που τους στελνει χρηματα ..κλπ κλπ ..αρκετα προκαταρκτικα ..πολυ εντονο GFE που ετσι και αλλιως παντα απολαμβανω ..γενικα πολυ τρυφερα πραγματα ....ντουσακι (ντρεπονταν να μην την δω οταν ξεντυνοταν παρολο που ειχε τελειο κορμι και ωωωω τι εκπληξη ...το στηθος της ηταν πολυ μεγαλυτερο απο τι περιμενα (ισως και 3ρι) πολυ στητο με καρφωτη ρογιτσα ...πραγματικα ιδανικο ...εκει αρχισα να ερωτευομαι ...το μονο κακο ειναι η στενοτητα της σε συνδιασμο με το ευρως του πεους μου ...αλλα τα καταφερα μετα απο αρκετη προσπαθεια ...πολλες στασεις αλλα οχι doggy γιατι πιστευω θα την εσκιζα εκει στην κυριολεξια ...ειχε συνεχως στο προσωπο της την εκφραση εντονου πονου και ηδονης μαζι ...και καλο και κακο ..καταληξη στο προσωπακι της μετα απο ενα πολυωρο ball licking ...κοιμηθηκαμε αγγαλιτσα αλλα μου την εσπασε λιγο οταν την επαιρναν τηλεφωνο (αν και μου ειχε πει δεν εχει boyfriend) ...της ειπα να το κλεισει ....εφυγε κατα τις 9 το πρωι ...πριν φυγει την εβγαλα μερικες φωτο δυστυχως με ρουχα καθως προλαβε να ντυθει πριν το καταλαβω ...κριμα που δεν την φωτογραφησα το βραδυ πριν την ταλαιπορησω και με το μαλλι της στην πενα ...αλλα δεν πειραζει ..πιστευω θα την ξαναδω συντομα ..δεν ανταλλαξαμε τηλεφωνα ..της ειπα θα περασω αλλα δεν ξερω αν θα περασω σημερα η αυριο ( μαλακια ????) σαν να ξενερωσε λιγο εκει ...οποτε πρωτη εμπειρια με ταυλανδεζα παρα πολυ καλη και αρχιζω να καταλαβαινω γιατι καποιοι τις θεωρουν ιδανικες συζυγους ...καλο το οτι ειναι παθητικες και ντροπαλες αλλα σε τοσο υπερβολικο βαθμο κατανταει λιγο αηδια ...
και για να ξερουμε για τι μιλαμε (θελω γνωμες για το μωρο μου )

παντως παρολο που ολοι λενε οτι στα Beer Bars den εχει καλες γκομενες , εγω ειδα αρκετες καλουλες ..μειοψηφια βεβαια και μαλιστα ισχνη αλλα υπαρχουν ...σημερα θελω να δοκιμασω μασαζακι και Gogo το βραδυ ..θα κινηθω μαλλον νοτια ...(σοι 3-4)
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
σε ποιο χοτελι στην soi 10 εισαι αδελφε ???

συναγωνιστή δεν ξέρω αν είμαι στην Soi 10. Δεν έχω προλάβει να τα μάθω. Είναι 5 λεπτά από την Bangla Road. 5/13 Had Patong Road είναι η διεύθυνση.

Να βρεθούμε να πιούμε καμιά μπύρα. Αν θες στείλε πμ
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
συναγωνιστή δεν ξέρω αν είμαι στην Soi 10. Δεν έχω προλάβει να τα μάθω. Είναι 5 λεπτά από την Bangla Road. 5/13 Had Patong Road είναι η διεύθυνση.

Να βρεθούμε να πιούμε καμιά μπύρα. Αν θες στείλε πμ

χαχα αλλον ρωτησα ...εσυ εισαι σε αλλη πολη ....
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
kalispera kai apo emena apo tin patagia....gia ta greekenglish den xerw pws na allaxw thn grammatosira......eftasa to prwi sthn patagia kai afou taxtopoithika sto rcon vgika gia thn prwth ereuna tis perioxis sto shoi buakhao opou eimai .....h prwth mou epilogh tha htan opws eixa anaferei to dreem teen masaz pou einai pisw apo to xenodoxeio mou....etsi kai ekana alla ota piga den borousan na me exipiretisoun mou eipan dioti oi kopeles etrwgan ekini tin wra kai den ypirxe kapoia diathesimi  kai na pernaga ligo pio meta....edwsa akuro apo monos mou sto en logw mono apo tin sumperifora tous......kai anazitontas ena masazaki vrika apenanti apo to rcon mia masazeri kai bika gia ena oil massaz gia na xepiastw apo to taxidi...200 bat kai panw sto ladoma moy leei h gomena pws an dwsw alla 300 peftei kai tsimpoukaki kai etsi xwris deuteri skepsi dextika....mia wra kanonika to massaz kai pros to telos h apolaush kai tautoxrona efyge oli h kourasi tou taxidiou.....vevai h gkomena mou to eipe molis eklise h kourtina gia na min akousoun oi ypoloipes gia na parei kathara tsepi ta 300........ o dromos gia ena mpanaki sto dwmatio kai aragma itan anoixtos Kai taktopoiisi twn pragmatwn sthn ntoulapa.......ta grafomena ginontai meta vevaia kai to prwto pasteli se mia neara onomati gi pou fortwsa apo to pandwra ena baraki sto soi 7 pou me evgale h volta meta tin xalarwsi thn mesimeriani..300 BAR FAIN KAI 500 SE AYTIN GIA ENA SORT....paw gia fagito kai tha xekinisw thn periigisi mou stin walking street kai ta katheta se ayth stenakia....tha eimai se epafi me antapokriseis apo to metwpo  .....mexri stigmis ola GOOD :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom