Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Το είχα δει και παλιότερα, αλλά είναι όπως φαίνονται οι κοπέλες στις φωτογραφίες? Όλες ladies είναι? Από καθαριότητα πώς πάνε? Τα χαρτιά του νοσοκομείου που βάζουν πολύ απλοϊκά τα βρίσκω...
Είναι τόσο υποσχόμενο όσο δείχνει?

Μπορεί να μην είναι πάρα πολύ όμορφες αλλά είναι επαγγελματίες............Τώρα χωρίς προφυλακτικό ούτε με την πέθερα της γυναίκας σου, μην πάς και ας σου λέει η γυναίκα σου ότι είναι πολύ καλή και καθαρή......................
 

sapat

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Ποιος μίλησε για χωρίς?...αν είναι ποτέ δυνατόν...αυτό εννοείται... :)...απλώς ρωτάω αν είναι καθαρές γενικότερα, αν μυρίζουν κλπ. όσο για το ιατρικό ζήτημα σε έναν μήνα πολλά συμβαίνουν ανάμεσα σε 2 εξετάσεις...με ή χωρίς προφυλακτικό μπορείς να κολλήσεις...
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Ταιλανδεζα και να μυρίζει λίγο δύσκολο αυτές κάνου πιο πολλές φορές μπάνιο τη μέρα απο ότι εμείς πλένουμε τα χέρια μας σε μια μέρα................

Ασε που κάνουνε 4 σαπουνάδες τη κάθε φορά γιατί νομίζουν ότι έτσι θα ασπρίσουνε................
 

spverg

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
οσο χειροτερευει η κατασταση στα τουριστικα στεκια, τοσο αναδεικνυεται η αξια στα καραοκε
φαγωθηκες ρε φαντομα να παμε στις παρακμιακες καραοκες :s&m_1:
ξερεις κανενα κονομημενο ταιλανδο που πηγαινει στο καραοκε της γειτονιας;
και παρεμπιπτοντως η μπανγΚΟΚΑ ειναι πρωτη απο αποψη ποιοτητας και ποσοτητας
βρισκεται πολυ ψηλα στο παγκοσμιο σεξοστερεωμα
και τον δευτερο σκυβεις για να τον δεις
βρε που πηγε ο δευτερος...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Δεν νομιζω να τον συμφερει να πλακωσουν οι Φαλανγκ στα καραοκια. Τα θελει για την παρτη του γιαυτο και δεν δινει καμμια πληροφορια :grin:
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1

Δεν νομιζω να τον συμφερει να πλακωσουν οι Φαλανγκ στα καραοκια. Τα θελει για την παρτη του γιαυτο και δεν δινει καμμια πληροφορια

Οποιος γυρίζει μυρίζει...............
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Με φάγανε οι έρωτες και δεν είχα χρόνο να γράψω...
Μετα το χτεσινοβραδυνο φιάσκο,που έμεινα αχυστος,σήμερα έπρεπε να γίνει κάτι για να έρθει η κατάσταση στα ίσια της...
Κατ αρχας,να ρίξω για άλλη μια φορα ένα τεραστιο χ στη μαλακια μαγαζί που λέγεται Ινσομνια...Έκει για να δεις τι φορτωνεις,πρέπει να έχεις ενσωματωμενους μέσα στο μάτι,φακούς υπεριωδους ακτινοβολίας..Μέσα στο κατασκοταδο που κυριαρχεί,είναι αδύνατον να διακρινεις τις γκομενες...Εκτός βέβαια και αν κάποιοι αρκούνται απο μια σκιά που λυκνιζεται για να επιλέξουν...
Στο Hollywood ας πούμε και στη Tiger στη Πατονγκ εχει 10 φορές πιο δυνατό φως και μπορείς να διακρινεις τι φορτωνεις...
Και πάλι όμως,απο τη στιγμη που ειναι ντυμενες,είναι αδύνατο να καταλάβεις το μέγεθος του βυζιου (τα wonder bra και τα μαξιλάρια πανε σύννεφο),αν το βυζι είναι πεσμένο,αν εχει τατουάζ σε όλο το σώμα σα φυλακισμένος στο Κορυδαλλό,αν εχει ουλες,σημάδια,πληγές,αρρωστιες,σπυρια στο σώμα κλπ κλπ...
Τιμές 1000-1500 όσες ρώτησα,που ανήκαν βέβαια στη γνωστή κατηγορία της μπαζομετριοτητας,εκτός απο ένα σοβαρό μουνι,που μου ζήτησε 3000...Και τώρα που το σκέφτομαι,μαλακια που δε το φόρτωσα,αλλα είχα ραντεβού στο ξενοδοχείο με ένα γκογκοκοριτσο,το οποίο δυστυχώς με έστησε γι αυτο έμεινα αχυστος...
Που να της καεί το βίντεο (το DVD συγγνώμη),να τη μπαρφαινιαζουνε βρωμεροι Ινδοί και Πακιστανοί,να πνίγει μέσα στη πισίνα που σαπουνιζονται...
Στα σημερινά τώρα...
Επειδή αύριο το προγραμμαί εχει μετάβαση στη πρωτεύουσα είπα τελευταία μέρα να περάσω να δω το ρόστερ μερικών σαπούνομασατζιδικων και να ρίξω ένα χυσιμο εν μέσω μπουρμπουληθρων...
Πρώτο το p.p massage,στον ίδιο δρόμο με τη το teen massage πάνω απο τη buakhao...
Μπαζογκομενες,αλλα υπήρχε ένα γαμευσιμο...Τιμη 1700 με όλα μέσα...
Δεύτερη στάση,το κυριλε Rasputin,ανάμεσα στο soi 5 και 6...Δυο κατηγορίες τιμών...2500 τα κόκκινα καρτελακια,3000 τα άσπρα...Πολλές γυναίκες,αλλα ΌΛΕΣ μπάζα..ούτε ένα γαμευσιμο...τα περισσότερα δε,δεν τα γαμουσα,ούτε που να μου δίνανε αυτές 50.000 μπατ..όχι και να πληρώσω κιόλας..
Τρίτη στάση,sabai Land...7-8 γυναίκες όλες κι όλες,μπάζα,αλλα βρέθηκε ένα γαμευσιμο...Τιμη 1600 με όλα μέσα...
Τετάρτη στάση sabai dee...Δυο κατηγορίες τιμών...2000 τα απλά γκομενακια..όλα μπάζα...και απο την άλλη πλευρά,2500 τα μοντέλα και Καλά...
Γενικά μέτριες οι γκομενες,αλλα και ένας θεομουναρος που έχασα το φως μου...Και 10 χιλιαρικα να μου ζητούσε,τα έδινα με ευχαρίστηση...Το όνομα της κοπέλας Όι...
Όι μανούλα μου...
Το απόλυτο μουνι για κάθε πιπινολατρη...Ύψος 1.60,τέλειο κορμί,ασπριδερο,φατσουλα πανέμορφη,μέση δαχτυλίδι,τρομερές καμπύλες,κολαρακι που πεταγε και βυζι θεοστητο στρογγυλό 2αρι...
Μέσα στα τοπ 3 μουνια που έχω γαμησει στη Ταυλανδη...
Υπηρεσίες απίστευτες...Είπα το δεσποτη Παναγιώτη...Την ώρα που εχυνα,αισθανόμουν το σπερμα να ξεκινάει απο τον εγκέφαλο,να περνάει μέσα απο το νωτιαιο μυελο και στο τέλος να ξεχυνεται με δύναμη μέσα στη περικαβλιδα..
Ήταν η καλύτερη αποζημίωση για το χτεσινο φιάσκο...Μάλλον με λυπηθηκε ο θεός...
Να συμπληρώσω ότι όταν φορτωνεις γκομενα των 2500 μπατ,σε πανε στα καινούρια δωμάτια...Αναμφισβήτητα τα καθαροτερα δωμάτια που έχω συναντήσει σε μασατζιδικο της Ταυλανδης...

Η αποψινή βραδια βέβαια εχει και συνέχεια...θα φορτωθεί κατα πάσα πιθανότητα για ένα σορτ,μια πιπινοειδης κορασιδα,σκέτη καβλιτσα απο το Πιπερομεντα,ονόματι κι αυτή Οι..
Όι μανούλα μου... :grin:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Ειναι αξιο λογου οτι το φορουμ αρχισε να αποκταει ενα χρωμα με τις περιγραφες τωνπαιδιων που ειναι κατω....συγχαρητηρια καλα να περνατε και περιμενουμε ακομα περισσοτερα!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Όι μανούλα μου...
Μόλις έφυγε το πιπινοειδες καβλοραπανο απο το peppermint...
Το μωρο σκέτο λουλουδι και το πιο στητο βυζι που έχω πιάσει στη Ταυλανδη...18 μαιων και άνευ τεκνου...το βυζι χωραγε ολόκληρο στη χούφτα και ήταν τόσο πέτρα,που όταν την ειχα απο πανω και ανεβοκατεβαινε με μανία,δε κουνιοτανε ρουπι...
Ρόγα,πεταχτη σαν ελιά καλαμων,που κρεμαγες σακάκι...
Βέβαια δε μπορει να συγκριθεί με τον απογευματινό θεομουναρο του sabai dee,αλλα και αυτο μπαίνει χαλαρά στο τοπ 10...

Πριν το φόρτωμα,ήμουνα πάλι Ινσομνια...Όχι με σκοπό να φορτωσω,αλλα για λίγο κουνημα...
Και σήμερα βασίλευε η γενική μετριότητα στις γκομενες,με παρα πολλά μπάζα,αλλα και κάποιες γαμευσιμες ίσως...Στις οποίες βέβαια δεν έδωσα σημασία,κι ας με χαλβαδιαζανε μερικές,γιατί όπως είπα και στο προηγούμενο ποστ,εγω προσωπικά δε το διακινδυνευω να φορτωσω απο εκει...Πρέπει το μωρο να είναι πολυ σούπερ για να μπω στη διαδικασία του "kinder έκπληξη" μόλις βγάλει τα ρούχα του...ξ
Η Πατταγια είναι μια τεράστια αγορά γυναικείου κρέατος..Προτιμώ να ψωνισω χύμα,να το πιάσω στα χέρια μου,να το μυρισω,να δω αν είναι φρέσκο,παρα να αγοράσω συσκευασμενο...
Και τώρα που μιλάμε για σούπερ γκομενακια,ένα τετοιο κάθισε απέναντι μου απόψε στο Ινσομνια...Ήταν τόσο καβλα,που θα το φόρτωνα χωρίς δεύτερη κουβέντα..ΑΝ βέβαια με έπαιρνε και μπορουσα...Και εξηγούμαι..
Μεσα σε 5 λεπτά και ενώ προσπαθούσα να μετακινηθω πιο κοντα του και να αρχίσω το παραμύθι,του την είχαν πέσει ήδη 4 άτομα...Ο πρώτος δε,μέσα σε 7-8 δευτερόλεπτα απο την ώρα που μπήκε στο Ινσομνια και κάθισε απέναντι μου...
Ορμήξανε επάνω της σαν αρπακτικά πουλιά,γιατι μέσα στη γενική μπαζο-μετριότητα,ξεχωριζε σα τη μύγα μέσα στο γάλα...Οι 3 πρώτοι,απορρίφθηκαν σε δευτερόλεπτα,αλλα ο τέταρτος,πήρε το οκ για να κάνει παιχνίδι...
Τώρα,για να πω την αλήθεια,και τα 4 άτομα που του τη πέσανε ήταν βαριά μέχρι 22-23 χρόνων...
λέω λοιπον κι εγω μέσα μου...που πας ρε καραμητρο?...Όχι πως είμαι πουρειτζερ,αλλα 20 χρόνων δεν είμαι...
Άλλος λοιπόν ένας λόγος,που δε γουστάρω το Ινσομνια,είναι και αυτός...Γιατί τα λίγα αστέρια (1 στα 100 και αν),που θα μπούνε μέσα,θα κοιτάξουνε να γαμηθουν με κανένα πιτσιρικά...Και καλα κανουν...Συνδιαζουν business and pleasure...Αν ήμουνα κι εγω μέχρι 24-25,ίσως και να φόρτωνα αποκλειστικά απο Ινσομνια...
Προτιμω λοιπον τα αγκο γκο γιατί απο τη στιγμή που ΠΛΗΡΩΝΩ,δεν διανοουμαι καν ότι θα υπάρξει κάποιο γκομενακι να με χυλοπιτιασει...
Και επειδή  πληρώνω,θέλω να τρώω φιλέτο...Κι ας το πληρώνω ακριβότερα,απο ότι ο πιτσιρικάς στο Ινσομνια,που μπορει να το ριξει στην αγκαλιά του με τα νειατα του και δινοντας του τα μισά λεφτά απο οτι εγω στα αγκογκοκοριτσα..

ΤΕΛΟΣ...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
sabaideekap!!!!

ολοκληρα σεντονια γραφετε ενημερωσεις!

keep going!
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Πιπίνο αγωνιστικούς χαιρετισμούς  :knockinb:
Ευχαριστούμε για τις ανταποκρίσεις, keep walking street :rockon:
Gogo-lover same-same :smitten: .......και τα μυαλά στις λάγνες πίστες μας  :boobies:  :dancing: :tits:


Suadam κανένα επεισοδιάκι ψήνεται; :P
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
      Κουμπάρε χάθηκες παίζει τίποτα φέτος :think:

 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Άφιξη της παρέας σήμερα στη πρωτεύουσα Bang-Cock..
Επίσκεψη στα a go go του Νανά...
Πρώτο πρώτο βέβαια το erotica,για συναισθηματικούς λόγους (pagtao,πιστευω να καταλαβαίνεις)...Εδώ η Λεκ,εκει η Λεκ..ΠΟΥ είναι η Λεκ?...Πουθενά...Το χάσαμε το κορμί πατριώτη...
Στη συνέχεια επίσκεψη στο spankys...Ψόφια πράγματα...
Μετα rainbow 4...Όχι ότι ξεροχυσα με το που μπήκα μέσα,αλλα είχε 3-4 της κατηγορίας champions league...Με συνοπτικές διαδικασίες,φορτωθηκε το ένα απο αυτα για short...
Μας άκουσε όλο το ξενοδοχείο..Φώναζε λες και τη σφαζανε...Αλλα δε ψηθηκα,ότι και Καλά είμαι ο μέγας γαμιας των 5 ηπείρων και των 7 θαλασσών...Είναι γνωστή η τακτική για να χυσεις πιο γρήγορα...
Και για να τιμωρηθεί η κουτοπονηρη σοκολατι (light) κορασιδα,έκλεισα τα ματια μου και τα αυτιά μου,και συνέχισα το σπρώξιμο μέχρι να νοιωσω ότι εκμεταλευθηκα ως το τέλος τα 2000 μπατ που πληρωσα..
Στο σημείο αυτο να επισημάνω ότι οι τιμές σε οσα α γκο γκο πήγα εχει πέσει στα 2000 για σορτ απο 2500 που ζητούσαν συνήθως...(Η εγω κάθε χρόνος που περνάει γίνομαι όλο και πιο όμορφος,που τα κορίτσια της Μπανγκόκ σκιζουνε τις κυλοτες τους για να πανε μαζι μου,ώστε ρίχνουν τη τιμη στα 2 χιλιαρικα...)
Επίσης,οι Τατού-φορουσες έχουν μειωθεί αισθητά και δε θα το πιστεψετε,αλλα η μόδα του βυζιου μπαλόνι-σιλικονη,δεν εχει μολύνει τα αγκογκοκοριτσα του Νανά...Δεν είδα ούτε μια με μουφα βυζι...

Φόρτωσα λοιπόν,γαμησα,έχυσα,ντύθηκα και βούρ για τη συνέχεια της βραδιάς...
Επίσκεψη στο γνωστό φρηλανσεραδικο bangkok beat,στο soi 7/1...Κάτι έπαιζε...Αν δεν ήμουνα φρεσκοχυμενος,μπορει και να χτυπούσα ένα κοντοπουτανο που μου κουνιοτανε..
Στη συνέχεια επιστροφή στο Νανά για τη συνέχεια του scooting...angelwitch..τα ίδια και χειρότερα χάλια απο το ομωνυμο της Πατταγιας...Εχει μαζέψει τα πιο μπάζα της πιάτσας...Εκτός απο αυτές που κάνουν τα σόου (και που ως δια μαγείας μόλις τελειώνουν το σόου τις καταπίνει η γη και εξαφανίζονται),όλες οι άλλες είναι απλά απαράδεκτες...Χαλί καταμαυρο...Τόσο μαύρο,που στα σκοτάδια του angel witch,έβλεπα κάτι μασελες να χορεύουν και μπικινια να αιωρούνται...
Μετα πήγαμε mandarin και mercury a go go...Κάτι υπήρχε,με συνέπεια ο συναγωνιστής να φορτώσει...
Τον ακολούθησα κι εγω,σόλο,για να γυρίσω να στείλω ανταπόκριση και να κοιμηθώ...
Αύριο εχει nuru και πρέπει να ανάκτησω δυνάμεις...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
ΠΟΥ είναι η Λεκ?...Πουθενά...Το χάσαμε το κορμί πατριώτη...

Σιγά μη τη βρείς  :headbang:
με το που έμαθα ότι κατεβαίνεις στη πόλη  :fuck1:
της έστειλα μαηδιά να ανέβει Ουντόν-σίγουρα πράματα

Φίλοι,φίλοι-καριοφίλι  :2funny:
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
σε 2 μερες θα ειμαι παταγια ...αλλα επειδη βλεπω στα δελτια καιρου οτι θα βρεχει πολυ ηθελα να ρωτησω .. τι να παρω κυριως απο παππουτσια ?? εχει λασπουρα ?? μποτακια λεει ?? αθλητικα ?? ομπρελα θα φτασει η να παρω και αδιαβροχο ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom