Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Χθες το πρωι, κρουαζιερα στα νησια πι πι. Το μερος ειναι εκπληκτικης ομορφιας αλλα ειναι αηδια να πηγαινεις στην maya bay και σε 1000 τμ να ειχε 500 ατομα...
Τελος παντων. Το βραδυ το προγραμα ειχε Hollywood. Ελαχιστα τα καλα κομματια και οταν εκανα την πρωτη γυρα ηταν σαν να διαβαζα τις αναπταποκρισεις του pagtao. Ολη η σαρα και η μαρα εκει ηταν. Ζωα με ολη την σημασια της λεξης. Επεσε και ξυλο καποια στιγμη αλλα δεν ξερω γιατι. Φευγουμε και παμε soi eric. Η Αν δεν ηταν εκει, ουτη η φιλη της. Κριμα και η κοπελα ειναι ολα τα λεφτα. Ταιλανδεζα με ριζες απο τις Φιλιππινες. Σημερα θα επιστρεψω. Ελπιζω να ειναι εκει και να μην εχει παει με την φιλη της στη Σιγκαπουρη. Τελικα καταληξαμε Tiger. Σαφως καλυτερη ποιοτητα "εμπορευματος". Γυρναμε απο δω γυρναμε απο κει και μου σκαει ενα μπαζο που με παρακαλουσε "one night, one night". Σταμπαρω ενα καλο, το οποιο εδιωχνε τον ενα μετα τον αλλο. Τρωω ακυρο και παμε για το επομενο. Στις σκαλες μπροστα ενα κουκλακι το οποιο μολις περναω με χαιδευει. Παω να τις μιλησω αλλα δεν ξερει καθολου αγγλικα. Δε γουσταρα στο χυμα, τελικα πηρα ρεπο. Ο αδερφος μου τσιμπισε ενα απιστευτο ψιλο, με 1200 lt, αλλα απ´ οτι μου ειπε, κουτσουρο στο κρεββατι.

Αυτα απο Πατονγκ, που σημερα εβρεξε αρκετα
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Χαιρετώ τους συναγωνιστές αλλά και τους νεόνυμφους... :grin:

Taou μη το βάζεις κάτω,καμμιά φορά στα soi βρήσκεις καλό πράμα.Η εικόνα στα ορθάδικα αλλάζει καθημερινά, προσοχή στα σκοτάδια όμως...καλό κυνήγι

Λάκη κατέβα γρήγορα για τι το φίλο σου θα τον φάνε λάχανο στο Buriram  :2funny: 
 

costas_h

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ποσες κουτες τσιγαρα μπορουμε να παρουμε ρε παιδια?Εκει βρισκουμε γνωστες μαρκες η καπνιζουμε τα δακτυλα μας?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ποσες κουτες τσιγαρα μπορουμε να παρουμε ρε παιδια?Εκει βρισκουμε γνωστες μαρκες η καπνιζουμε τα δακτυλα μας?
1 κουτα...Δηλαδη 10 πακετα επι 20 = 200 τσιγαρα...
Αν παρεις παραπανω και σε πιασουν,τη πατησες...
Δε δεχονται να τις πεταξεις στα σκουπιδια και πληρωνεις προστιμο το καθε τσιγαρο λες και ηταν πουρο Αβανας...
Γνωστος που εκανε τη μαλακια και το πιασανε,πληρωσε για 2 κουτες προστιμο 7000 μπατ στο τελωνειο...Δηλαδη καπου 160 ευρω...80 ευρω η κουτα...
Απο γνωστα τσιγαρα,μονο Marlboro (ολα τα ειδη) και LM...Τα αλλα ειναι ταυλανδικα η ψιλοαγνωστες μαρκες...
 

costas_h

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Σε ευχαρισρω για την ενημερωση!!!απο τιμες εκει?Ξερεις ρωταω για να κανω το κουμαντο μου.
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
καλησπέρα σε όλους μόλις επέστρεψα από honey body massaz στην σόι buackao σε ένα κάθετο δρόμο περίπου στην μέση......γκάι να μην μπω σε λεπτομέρειες απλά θα πω οποιος δεν έχει δοκιμάσει να το κάνει άμεσα.......οι τιμές που παίζουν είναι 1800 για αυτές που φοράνε το κόκκινο νουμεράκι στο χέρι και 2500 για αυτές με το μπλε ...δεν έχουν μεγάλη διά φορα από άποψη "ομορφισα" περί αυτού και η διαφορα τιμής.....επαναλαμβάνω να το δοκιμάσετε όσοι δεν το έχετε κάνει ήδη.........απόψε δεν θα βγω έχω για αναπλήρωση δυνάμεων....διότι εχτές φόρτωσα νωρίς όπως σας είχα πει την κοπέλα από το buffalo στη third road αν θυμάμαι καλά 400 "βαρφινε" και ένα 1000 σε αυτή....τελικά το πάρτι είναι σήμερα για οποιον θέλει να πάει.....με λίγα λόγια πέρασα καλά αλλα με χάλασε που δεν έκανε πίπα....το πρωί επίσης επισκέφτηκα no ναό του βούδα στην πατάγια σε ένα λόφο που είναι και έχει πανοραμική θεα για καμια φωτό και τα σχετικά....σας αφήνω για να πάω για φαγητό και για ύπνο θα τα πούμε πάλι αύριο
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Σε ευχαρισρω για την ενημερωση!!!απο τιμες εκει?Ξερεις ρωταω για να κανω το κουμαντο μου.
Για τις τιμες,υπολογιζε σε γενικες γραμμες,περιπου στο 40-50% με Ελλαδα...
Οτι μπορεις δηλαδη να κανεις με 100 ευρω στην Ελλαδα,εκει χρειαζεσαι αντιστοιχα 40-50 ευρω περιπου...
Παρδειγμα,εφαγα στο ακριβοτερο ισως εστιατοριο της Μπανγκοκ και πληρωσα 150 ευρω για 2 ατομα...Σε αντιστοιχο εστιατοριο,στο Ιθακη ας πουμε στη παραλια,για να φας κατι παρομοιο,θες περιπου 350 ευρω για 2 ατομα...
Εξαρταται και σε ποιο μερος θα πας...Η Πατταγια ειναι συγκριτικα φτηνοτερη σε σχεση με Πουκετ και βεβαια τη Μπανγκοκ που ειναι η πρωταθλητρια στην ακριβεια...
Κουμαντο κανει ο καθενας στη τσεπη του και δεν υπαρχει καποιος κανονας...
Εχω γνωρισει ατομα που τη περασαν φινα (για τα ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ δεδομενα) με 50 ευρω την ημερα και εχω γνωρισει καποιους αλλους που χαλαγανε κατα μεσο ορο 200 με 250 ευρω και παλι μενανε ανικανοποιητοι...
Ο καθε ανθρωπος εχει διαφορετικα στανταρ και απαιτησεις...
Ειχα ενα φιλο που ηταν διατεθειμενος να δινει και 100 ευρω την ημερα για ξενοδοχειο αρκει να μη δει μεσα ουτε δειγμα απο κατσαριδα...Ενας αλλος γνωστος,δεν ειχε τετοιου ειδους ευαισθησιες και πληρωνε 10 ευρω την ημερα και δεν τον ενοιαζε που περπαταγανε το βραδυ πανω του...
Αλλος φορτωνε πουρογριες 28-35 χρονων για να δινει λιγοτερα λεφτα,αλλος ηθελε αρνακια γαλακτος 18χρονα και τα πληρωνε αναλογα...
Μη τη ψαχνεις λοιπον...Στη Ταυλανδη οσες φορες και να πας,οση εμπειρια και να αποκτησεις,παντα θα υπαρχουν ασταθμητοι παραγοντες...και οτι κουμαντα και να κανεις,στο τελος ξεφευγεις απο το προγραμματισμο που εχεις κανει...
Ειδικα βεβαια αν ειναι και η πρωτη φορα,τοτε αστα...Η φτωχεια τρωει το παρα και μεχρι να συνηθισεις να χειριζεσαι το νομισμα και να παρεις μυρωδια πως παιζεται το παιχνιδι εκει,εχεις χαλασει αρκετα λεφτα ασκοπα...
Οτι λοιπον και να διαβασεις εδω μεσα,οσο προετοιμασμενος και να πας,εκτος απο μετρητο,παρε και 2-3 πιστωτικες μαζι σου...Μαλλον θα σου χρειαστουν...
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Ημερα 3η Nang Rong

5 ωρες μετα την επιβιβαση στην Bangkok,το"κιτς" λεωφορειο με τα τεραστια καθισματα,αραξε στον σταθμο της Nang Rong...
Ελαβαν "χωρα" τα πρωτα swabai- di- krap με papa mama,που μας περιμεναν με το καταμαυρο φορντ αγροτικο,και "γραμμη" για το "πατρικο"...
Μετα απο καμια 10αρια χιλιομετρα τροπικου τοπιου με λιμνες,ποταμια,ριζοχωραφα,ναους & καθε λογης κτισματα,μπηκαμε σε ενα δρομο που θυμισε Ελλαδα...Γεματος λακουβες... :headbang:
Καποια στιγμη,χωρις να το καταλαβω,χωθηκαμε σε μια μικρη "ζουγκλα".
Ομορφα μικρα κτισματα αναμεσα στην τροπικη βλαστηση,διαφορων τυπων,αναλογα με την οικονομικη "επιφανεια" της καθε οικογενειας που κατοικουσε...
"" Αυτο ειναι σπιτι Φαλανγκ απο Σουηδια"" μου εξηγησε η μικρη,δειχνωντας μου ενα παραδοσιακο Ταυλανδεζικο ομορφο σπιτι...
""Κοιτα εκει τον Φαλανγκ που μαζευει τα λουλουδια...Ειναι Γερμανος,τα καλιεργει & τα πουλαει... same same my family....""
Στο τελος του μικρου αυτου δρομου,χωθηκαμε σε μια "αυλη"απο μια μικρη διοδο της οργιωδους βλαστησης....
Φτασαμε "σπιτι"....
Η εικονες δεν περιγραφονται με κανενα τροπο,ουτε καν με χιλιες λεξεις....

"Αραξαμε" στην αρκετα μεγαλη αυλη,κατω απο ενα μικρο υποστεγο,αναμεσα στη ζουγκλα...
Πριν καλα καλα το καταλαβω ολη η γειτονια αρχισε να παρελαυνει απο μπροστα μου,"πιαστηκαν" τα χερια μου να τα ενωνω κατω απ'το σαγονι...Οι γυναικες με το γνωστο τους ντροπαλο χαμογελο & οι αντρες με "αναγνωριστικη" ματια....

Το Τιλακ ηθελε να με "μοστραρει" στην περιοχη και ετσι πηγαμε μια βολτουλα για τα καταλληλα  ψωνια... Απο ενα ιδιοτυπο μαγαζακι πηραμε 2 μπουκαλια Hong Thong(κατι σαν ουισκι) , 4-5 μπουκαλια μεγεθους μπυρας ,που τα ονομαζουν Thai ουισκι και μοιαζει παρα πολυ με το δικο μας τσιπουρο.Μερικες σοδες,κλπ.Κοστος 600 μπατ !!!!
Καμια 10αρια αντρες ψηναμε τρωγαμε & πιναμε μες τη ζουγκλα....
Συνεχιζεται...
 
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
suncity ..θελεις να δωσεις λιγες λεπτρομερειες για το τι περιλαμβανει η τιμη στο Honey ? ειναι πολυ κοντα στο ξενοδοχειο μου και εχω περασει πολλες φορες απο εξω αλλα μου φαινετε πολυ καπως ..τι διαρκεια εχει και απο ποσες γκομενες μπορεις να διαλεξεις ?? κανουν τπτ Body to body κλπ ??

για να μην λετε οτι δεν σας ενημερωνω , απλα οι 3 τελευταιες μερες ηταν λιγο πιο ησυχες απο τι περιμενα ...

ημερα 5η . βολτες φαγητα περιπατοι ...μερικες βολτες σε Gogo να δουμε τι παιζει ...επιτελους εξερευνησα την LK METRO που τελικα εχει καλα πραγματα ..στο lolitas που ειχα ακουσει ειναι blowjob bar ολο κατι γριες εχει απεξω ..απο ποσο καιρο ειναι αυτες εκει αραγε >>?? ..καιρος να αλλαξουν ονομα στο μαγαζι ..μου αρεσε πολυ το Champagne ...καλο μαγαζακι ...με διαφορετικα ηδη κοριτσιων ...ειδικα ενα showgirl που εχει κανει κατι τρελα ακροβατικα σε κατι κρικους ..ποιος Ταμπακος ...εχει και 5-6 σιλικονατα τουμπανα coyotes κλπ αλλα εχει και πολλα γλυκα κοριτσακια που με κολαζουν για φορτωμα νωρις ..επισης το Office εχει πλακα ..μαρεσει που ειναι ντυμενες ολες με κουστουμακια ταγιερ κλπ και σιγα σιγα ανεβαινουν και τα βγαζουν ..επισης 3-4 πολυ δυνατα κομματια αλλα δεν χορευαν ...απλα καθονταν ...γιατι ετσι ???  .,.εχει αρκετα ακομη για εξερευνηση η περιοχη ...

βραδυ ψωνισα απο Ιnsomnia ..αλλα η ομορφια δεν συμβαδισε με καλο κρεβατι ...οχι οτι δεν την εσκισα βεβαια ..αλλα δεν το εφχαριστιθηκα ...καταρχας με χαλασε που η συνενοηση εγινε σε 2 λεπτα απο τοτε που την πρωτοειδα ..δεν επαιξε λιγο πρωτα ..να εχει λιγο gfe ...τεσπα ...επειδη την ειδα οτι ειχε θεματα η κοπελα μετα ειπα να της κανω λιγο ψυχαναλυση ...εβαλε 2 φορες τα κλαματα η γκομενα κοιτοντας τον εαυτο της στον καθρευτη ...της το εκανα γιατι καταλαβα πως με ειχε στο παραμυθι ...τεσπα

επομενη μερα 6η ...καρμπον ...φορτωμα απο Insomnia ωραια κοπελα .. ΥΟ...μου ειπε 24 ...το πρωι μου φανηκε ισως και λιγο μεγαλυτερη ...ενω την γνωρισα κατα τις 5 που ημουν ηδη πιωμενος και κουρασμενος ..μου την εσπασε που ηθελε να πιει κι αλλο ( κατεβαζε τις μπυρες σαν νερακι παρολο που ειναι petite) ...μετα φυγαμε ηθελε να φαει ..γμτ ...πηρε κατι υπαιθρια σουβλακια με ποιος ξερει τι ..στο Hotel με το πασο της ...φτασαμε να πηδηχτουμε 7 η ωρα ...ειχα την αισθηση οτι ηθελε να με εξαντλησει και να κοιμηθω ...δεν καταλαβε καλα ομω και εφαγε και αυτη ανελεητο ξεσκισμα ...και μαλιστα το κατεγραψα ολο σε βιντεο ...( της ειχα πει οτι θα της δωσω την τιμη που μου ζητησε 2000 μονο αν με αφησει να τραβαω ...αλλιως 1500) ...τα πηρε και στο προσωπο κανωντας προηγουμενος ενα πολυ δυνατο γλυφοκωλι ( ουτε ο Rocco να ημουν )

να σημειωσω πως στην αρχη της νυχτας ειχα πολυ εντονο βλεμα χαμογελο απο ενα πολυ ομορφο μωρο  (λιγο με περιφερεια αλλα πανεμορφο προσωπο που για μενα μετραει) καλοντυμενο και γενικα κλασσατο ...αλλα το ειχε χτυπησει αλλος ..με το που πηγε τουαλετα ο αλλος ηρθε και μου εδωσε τηλεφωνακι ...

7η μερα ....παλι περασμα απο το Champagne ...κερασα μια μικρη που την προηγουμενη με χαλβαδιαζε στο Ινσomnia ..αλλα πολυ shy ...ηθελα την φιλη της αλλα την ειχε καπαρωσει αλλος ..NO 400 >..τρελο σωματακι υπεροχο βυζακι που το κουναει ολο καμαρι ...τωρα αν παω σημερα και την παρω θα ζηλεψει η φιλη της που κερασα χτες ??

εκει στις βολτες μου στο soi honey προσεξα ενα γλυκο μωρο που ηθελε να μου κανει μασαζ ..Ne ne ...παμε για Oil ...καλουτσικο μασαζ αλλα τπτ τρομερο ..με ρωταει τι extra θελω με αρκετη συστολη ...ρωταω τιμες ..+200 HJ +500 BBBJ + 1000 BoomBoom ..επειδη υπολογιζα να πηδηξω και αργοτερα (ηταν ηδη 8) ..της τον εδωσα πιπα ...πιθανος η καλυτερη πιπα που ειχε μεχρι τωρα στην παταγια ...πολυ καλη με αφηνε να την δαχτυλωνω κλπ ...ντουζακι μαζι μετα ...καλη εμπειρια για 15 ευρω ...

βραδυ Lucifer - Insomnia ..Περασαμε και απο Buffalo που ειπε ο φιλος αλλα μαλακια μου φανηκε ...

η πρωτη νυχτα που εμεινα απηδηχτος ..οσο απιστευτο κι αν ειναι ..μεσα στην μερα πανω απο 1000-2000 γκομενες αντικρυσα που θα ηθελαν να μου ρουφηξουν το μεδουλι ...και ο ελιτισμος και η εκλεκτικοτητα τα εφεραν ετσι ωστε να γυρισω μονος ..οχι οτι οποια στιγμη κι αν ηθελα δεν θα φορτωνα
ας τα παρω με την σειρα ...καταρχας πετυχα εκει και την χτεσινη και την προχτεσινη γκομενα ..χαιρετησα και με παρακαλεσαν να παμε και σημερα ..τους ειπα ειμαι Butterfly ..η μαλακια ειναι οτι βλεπεις ιδιες φατσες παντα εκει ..το καλο ειναι οτι ειναι λιγη η ζητηση και ακομα και καλα μωρα μενουν μονα τους ...ξεροσταλιαζουν στην κυριολεξια ..μου κολλησαν 10δες γκομενες ...ειδα μια που εκανε κλικ ...παω ρωταω ..δεν μου αρεσε οτι δεν με κοιταγε ενω της μιλουσα ..λεω να την παρω λεει 2000 ...λεω 1500 ...θεωρω οτι οταν λεει 2 η γκομενα εχει κατα νου οτι θα το ριξεις στα 1500 και θα ειναι και οι 2 ευχαριστημενοι ..αλλα αυτη δεν ηθελε να πεσει ..αντε γεια λοιπον της λεω ( κυριως γιατι απο κοντα που την ειδα ειχε καποιες ατελειες αν και καυλοφατσα)

και μετα ηρθε η απολυτη ηττα της βραδιας που με τσακισε κυριολεκτικα ...μπανιζω ενα μωρο που χορευει τρελα , κεφατο ,παιζει με τις φιλες , ψιλο(αναρωτηθηκα μηπως ειναι LB αλλαπολυ χλωμο ) ...μετα απο εντονο κοιταγμα επιτελους με αντιληφθηκε ...πραγματικα θεικο πλασμα ...και σωματαρα ..παω στο τραπεζι της ..αρχιζει και μου τον πιανει ...μαλιστα λεει και στις φιλες και στην αδελφη της να κανουν το ιδιο ..οπως και εκαναν .ειδικα η μια φιλη ηταν ψιλοτουμπανιασμενη και σκεφτηκα για τριο ...μετα καθως μιλαμε και λεω να φυγουμε λεει οκ ...αλλα στο ξενοδοχειο σου χητανε ταυτοτητα ??? λεω ναι .πρεπει να εχεις ..ανοιγει τσαντα και μου δειχνει ...Δεκ 1993  ... γαμωτη τυχη μου ...θα μας κλεισουν μεσα ...της λεω δεν μπορω να την παρω και με μιση καρδια της αποχαιρετησα ..μετα περασε και η ωρα ειχα πιει και πολυ και ειπα να την κανω ...ευτυχως η πιπα στο μασατζιδικο μερικες ωρες πριν δεν με ειχε αφησει ανικανοποιητο ..αλλα μενουν μονο 2 μερες ακομα στην παταγια και θελω να τις εκμεταλλευτω ...

 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
@μπικου..
Προσεχε κακομοιρη,πρόσεχε...
Νομίζω ότι δεν έχεις καταλάβει που πάς να μπλεξεις..
Εσυ το έχεις δει χαβαλέ,φυσιολατρεια και τζάμπα (σχεδόν) πουτσες,αλλα απο ότι βλεπω,αυτοί ετοιμάζονται να σε κουκουλωσουν...θα βρεθείς παντρεμένος χωρίς να το καταλάβεις... :grin:

Υ.Γ...Κανένα φραγκο έχεις πάρει μαζι σου για το σιν σοτ,η θες να σου στείλω? :2funny:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Περιμενε ντε... εχει και συνεχεια το "αρλερκιν"
Ειναι απ'αυτα που καταληγουν σε σκληρο πορνο.... :grin:    :2funny: :2funny:
Πιο σκληρο πορνο απο το γαμο υπαρχει; :s&m_3: Η γυναικα να πηδαει χωρις σαλιο τον αντρα  :zfuck: :2funny: Πρεπει να ετοιμασουμε ομαδα κρουσης (Λακη ακους;) για να επεμβει στα βαθη της ζουγκλας :ak: και να σωσει το παληκαρι μας. :2funny:
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
@μπικου
Ο πιπινο εχει απολυτο δικηο. Κανε την με ελαφρα γιατι θα βρεθεις μπλεγμενος. Το τυπικο ειναι οτι ο φαρανγκ τα πληρωνει ολα, ακομη και τις γιορτουλες που οργανωνουν προς τιμην του. Και σε πανε για αγριο δαγκωμα. Μην τους κανεις τα χατηρια. Τουλαχιστον απο δω μπορεις να παρεις καποιες πληροφοριες. Παμπολλοι πριν εσενα την πατησανε ασχημα και ακομη πληρωνουνε σπιτια και αυτοκινητα στο Ισααν.
 

Βάσος

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
30
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
0
Στο φίλο που έστειλε PM: γι αυτές τις ερωτήσεις υπάρχει το thread.
Για "τίποτα πιο σκληρό" σου βαλα 3 φωτο στο άλμπουμ.
Το λινκ είναι το ίδιο.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
@pipin αδερφε μην ανησυχεις,εχω πληρη γνωση της καταστασης... :s&m_2:

@mathima solfez,πιστευω οτι χειριζομαι καλα την "ιστορια"... εχουν καταλαβει οτι δεν θα μου "παρουν" μπατ,εαν δεν το θελω εγω !!! Ειναι ευγενεστατοι και ωραιοι τυποι.θα δεις απο τα ποσταρισματα την συνεχεια της ιστοριας.Απλα ηθελα να εξερευνησω και αυτη την "μερια" της πραγματικης Ταυλανδης.

@Κωλο-γερε,απο αυριο μπαινουμε στο σκληρο πορνο που λεγαμε... :zfuck: :tits: :fuck2:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
σήμερα η μέρα ήταν αρκετά χαλαρή ξύπνησα σχετικά νωρίς και πήρα την κοπελίτσα από το 7-11 που είχε ρεπό και πήγαμε για βολτίτσα στο flooating market ..μια υπαίθρια πλωτή αγορά λίγο πιο έχω από το κέντρο τις πατάγια η opoioa είναι μια μικρογραφία τις αντίστοιχης την bankogk όπως μου είπε την γυρίσαμε όλη κάναμε και βολτούλα με την βάρκα πήρα και μερικά αναμνηστικά για συγγενής και φίλους και επιστροφή μετά από τόνους gum για μια βουτιά στην "πισισνα" και για xamam και sauna ....250 bat έχει είσοδο οποιος ενδιαφέρεται...εμενα πάντως μμε χαλαρώνει η όλη φάση και επίσης έχει και γυμναστήριο με βάρη που μπορείς να κανεις ......σε λίγο θα πάμε για φαγητό και μετά θα αράξω δωμάτιο με την μικρή για λίγες στιγμές χαλάρωσης :knockinb: :knockinb:...δεν ζητάει χρήματα αλλα τις δίνω πάντα 500 για να μην έχει άλλες απαιτήσεις....2 φορα είναι που βρισκόμαστε αλλα επειδή ήρθα να δοκιμάσω όσο γίνετε πιο πολλές "γιαυτο" δεν την κρατάω....δηλαδή γνήσιος buterfly :2funny: :2funny:.....................................για τον φίλο τον mandpil ....μόλις μπεις μέσα έχει μια βιτρίνα με 30-50 γυναίκες και διαλέγεις οποί σου "αρεσιτιμες" 1800 για αυτές με κόκκινο καρτελάκι 2500 για αυτές με μπλε καρτελάκι διάρκεια μιάμιση ώρα ....περιλαμβάνει μπανιάρισμα από την κολέλα σε όλο σου το σώμα...ξάπλωμα μετά στο στρώμα θαλάσσης και body το body "τριψιματακι"[εδώ θέλει προσοχή μην χύσεις] ;)με σαπουνάδα και μετά περνάτε στο κρεβάτι για τσιμπούκι και γαμήσι....περίπου από μιση ώρα το καθένα το υπολόγισα σύνολο στην 1.30 ώρα....ενημερωτικά πήρα το no 36 κόκκινο καρτελάκι........βεβαια υπάρχουν και αλλα τέτοια body το body στην πατάγια οποτε όπου γουστάρετε και αν γουστάρετε πηγαίνετε
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
Περασα και γω απο το Ηoney Τελικα ..δεν περιμενα τετοια χλιδα ..σαν να εισαι σε αεροδρομιο ..ηθελε ο φιλος μου μασαζ και τον πηγα ...και εμενα η 36 μου γυαλισε χωρις να θυμαμε οτι την πηρες και συ και την προτεινα αλλα τελευταια στιγμη την αλλαξε και πηρε 88 που ηταν πιο τουμπανο ...οντως εμφανισιακα δεν παιζουν τα μπλε ..δεν ξερω απο υπηρεσιες βεβαια ..θα περασω μαλλον αυριο ..το stuff πολυ εξυπηρετικο μου φανηκε και η βιτρινα εντυπωσιακη αν και θα επρεπε να φορανε λιγοτερα ρουχα ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom