Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

paraskeuas

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
θα ήθελα τα φώτα από τους ειδήμονες επειδή το χειμώνα σκοπεύω να πάω για μεγάλο χρονικό διάστημα πάνω από 1-2 μήνες...
μπαίνοντας στην χώρα σου σφραγίζουν το διαβατήριο και παίρνεις άδεια παραμονής ενός μήνα αν φύγεις από την χώρα από το ιντερνασιοναλ αεροδρόμιο για μια γειτονική χώρα πχ. Βιετνάμ για 4-5 μέρες και ξαναγυρίσεις ανανεώνεται  η σφραγίδα για άλλο 1 μήνα ???
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
θα ήθελα τα φώτα από τους ειδήμονες επειδή το χειμώνα σκοπεύω να πάω για μεγάλο χρονικό διάστημα πάνω από 1-2 μήνες...
μπαίνοντας στην χώρα σου σφραγίζουν το διαβατήριο και παίρνεις άδεια παραμονής ενός μήνα αν φύγεις από την χώρα από το ιντερνασιοναλ αεροδρόμιο για μια γειτονική χώρα πχ. Βιετνάμ για 4-5 μέρες και ξαναγυρίσεις ανανεώνεται  η σφραγίδα για άλλο 1 μήνα ???

ισχυει αυτο που λες..αλλα αφου θες να πας για αρκετο καιρο..πηγαινε στην πρεσβεια στην Αθηνα να ζητησεις 2μηνη τουριστικη..και αν δεις οτι θελεις να μεινεις και αλλο κανεις αυτο που λες..;)
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Παταγυα ημερα 2η (η χθεσινη)...
Ολη μερα βολτα στα εμπορικα & καφεδακια με 2 συναγωνιστες,εκτος "φορουμ"...
Δεν ξερω αν ειναι λογω της low season,αλλα το κοριτσια εχουν "αγριεψει" :s&m_2: κατα τη διαρκεια της ημερας,κατι που δεν ειχα ξαναδει.
Μας την επεφταν παντου,στο δρομο,στα εμπορικα... Στο Tucon μου "τον επιασαν" :kissass: ουκ ολιγες φορες...
Κατα τ'αλλα η ζωη εν ψαροχωρι,συνεχιζεται κανονικα,οπως την ξερουν οι παλιοι & οπως θα την γνωρισουν οι καινουργιοι... με καποιες προς το χειροτερο αλλαγες που θα επισημανω παρακατω...

Η βραδυνη εξορμηση "πηγε" αργα,λογω του οτι με "πλακωσε" το στρωμα... :zzzzz:

Πρωτη σταση Walking street club,αυτο με την Καντιλακ...
Η αγαπημενη No smoke,καθαρη ατμοσφαιρα του αδελφου Pag :dancing:.Πολλα κοριτσια,φτηνο ποτο (80 η μπυρα τον μαρτιο,100 τωρα...) αρκετο πεσιμο απο τα μωρα,αλλα νωρις ρε παιδι μου,ημουν & με την τσιμπλα στο ματι,που διαθεση για περαιτερω... Εξ'αλλου ολες αυτες σε λιγη ωρα μετακομιζουν στο "σκοταδοδρομιο" της Insomnia...

Σταση 2η Moon, το καινουργιο "κατι σαν" agogo της WS.Ποιοτητα κοριτσιων εξαιρετικη.Διαλεγμενες μια προς μια κουκλιτσες "μπιμπελο",ενα "κεφαλι" πιο ψηλες απο τον Ταυλενδεζικο μεσο ορο...  Και...
Η Πολιν... Ενα μοντελο κοντα το 1,80,και με τακουνι same same me... 1,90... :lheel:
Το κοστος "χουφτωματος" της Πολιν,στα 250 μπατ... Ειναι αυτο που ελεγε ο αειμνηστος Παπαγιαννοπουλος, "χουφτωστην,χουφτωστην"... :2funny:
Δεν ξερω για αλλους συναγωνιστες,αλλα τετοια γυναικα ειναι μονο για "κυκλοφορημα" και μοστρα,εδω υπαρχουν πολυ πιο καβλιαρικα μωρα για κρεβατι.Και λογω του οτι η εποχη της χαζομαρας μου,στο να κυκλοφορω ωραιες γυναικες εχει περασει ανεπιστρεπτι,δεν μπηκα καν στον κοπο να μπω σε λεπτομεριες...

Σταση 3η Insomnia,το "φαλανγκοδρομιο" που δεν βλεπεις ουτε τη μυτη σου...
Πηγα στο χειροτερο μαγαζι που εχω συναντησει σε ολοκληρη την Ταυλανδη για χαρη της παρεας & μονο.Οσο καλη διαθεση και να βαλω,η Insomnia, σχεδον παντα, μου χαλαει τη βραδυα... Διπλασιοι ημασταν οι Φαλανγκ απο τα κοριτσια ενω οι λιγο πιο ομορφες απο αυτες, ειχαν το υφος Ελεεινιδας στο "Vila mercendes".... :headbang: :headbang:
Aφου "ψαχουλεψα" 2 μωρα,ενεκα σκοταδιου η αφη αντικαθιστα την οραση...
Απεφυγα τα "καρφωματα" μια Μπαρφαινιασμενης μουναρας (τι κακο κι αυτο με μενα ρε παιδι μου) :S.Πηρα το δρομο για τις κυλιομενες της Marin...
---περιστατικο: το bacardi breezer στο "μεσα" μπαρ 195 μπατ... στο μπροστα μπαρ 235... :think:---
Σταση 4η Marin.Πηγαινω ολοταχως για 2η "αχυστη"  :cum:βραδυα σερι...οι συγκυριες δεν με ευνοουν ειναι και ο ερμης αναδρομος,αστα να πανε...Η μηπως ειναι η "καταρα" του Τιλακ πανω στο Μπουριραμ,να μην κανω "σεφτε" ??? :think:
Ηταν ηδη αργα,ελαχιστος κοσμος στο μαγαζι,καποια καλα μωρακια και ενας ομορφος "στοχος"...
Αφου με μπινελικιαζει μια "Μαου" τρελιαρα freelancer(καταπληκτικο προσωπακι),χωρις να καταλαβω ποτε το γιατι,αποφασιζω να παρω το δρομο της επιστροφης,πριν ξημερωσει.
Κατα συμπτωση εφευγε και ο "στοχος",που λεγαμε παραπανω.Πεταω στον "αερα" ενα "κιν καου"( πειναω) και για να μην πολυλογω καταληγουμε στο kiss food & αργοτερα στο δωματιο...

Η Da ειναι μια κλασσικης ομορφιας Ταυλαδεζα 30+,που μου επανεφερε τις μνημες του πρωτου ταξιδιου,στο τι σημαινει αισθησιακη,Shy, πραγματικη γυναικα...
Βοοm Boom μεχρι τελικης πτωσης... :knockinb:

Τα λεμε.... :rockon:

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Προσωρινα αναβαλεται η συνεχεια και το τελος του "αρλεκιν"....

Μετα απο ενα "βαρυ" ταξιδι, απο ενα απο τα "εργοστασια" παραγωγης "μαγισσων".Το "μαγευτικο" Μπουριραμ... "ενλιμενιστηκα" στο θρυλικο Ψαροχωρι...(οπως αποκαλει την Παταγια,μια "ψυχη" :dancing:)
Ξαναμπηκες στο σωστο (W/S) δρομο. :2funny:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
στο insomnia ακολουθηστε τον φωτογραφο...  :2funny: :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • 287373_10150348991185288_547950287_10214150_4124815_o.jpg
    287373_10150348991185288_547950287_10214150_4124815_o.jpg
    282,7 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 288961_10150348986415288_547950287_10214076_3046008_o.jpg
    288961_10150348986415288_547950287_10214076_3046008_o.jpg
    227,7 KB · Εμφανίσεις: 11

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
:s&m_2:
 

Συνημμένα

  • 336609_10150348993850288_547950287_10214205_2336578_o (1).jpg
    336609_10150348993850288_547950287_10214205_2336578_o (1).jpg
    229 KB · Εμφανίσεις: 16

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Μπίκε χάρηκα για την ανταπόκριση, το διαζύγιο και την επιστροφή στο Ψαροχώρι :rockon:
Να περάσεις καλά εκεί και άσε τα μέλια και τις αγάπες  :smitten:.
Να πας στη τζαμαρία και να μου φιλίσεις τη Νόι :kissass:
και αν είσαι εύκαιρος ρίξε της ένα δυό μανίκια :fuck1:
no problem.... :dunno:
αλλά μακτυά από τη δικιά μου στο Baccara θα σφαχτούμε  :argue:

Λέμε τώρα :2funny:
Oi "καλες" συνηθειες δεν αλλαζουν Pag.Ειμαι ενας φυσιολατρικος Μπατερφλαης :zfuck: :tits:  :2funny:
Η εμπειρια αξιζε τον κοπο & ετσι στο μελλον, δε θα εχω να λεω οτι δεν το εκανα....

Τη Νοι δεν την ειδα στην τζαμαρια αλλα μεσα δεν πηγα ακομη...
Σημερα εχει Baccara το προγραμμα θες να στειλω κανα μυνημα ?
:dancing: :dancing:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μπικ,περνα και απο whats up (λιγο πιο περα απο angelwitch)...
Και στο τελος χτυπα και ενα pad thai στο Marine seafood... :grin:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Αγαπητοι Συναγωνιστες............Ηρθε κη Μερα("Εσσεται Ημαρ",που λεει και ο Κυριακος)
Σε μερικεσ ωρες αρχιζει το ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ 4ο μου ταξιδι(μετα απο Μεγαλη περιπετεια Υγειας που ειχα).....Αυτη την φορα ομως εχω και την "Ομαδα Κρουσης"!!!!Ξεκιναμε 6 απο εδω και "κατω" θα ειμαστε 20!!!!!
Οσοι Πιστοι Προσελθετε!!!απ'τις 25/8 και μετα η "Ομαδα" αναλαμβανει "Επικινδυνες Αποστολες" στα Στενα και Σοκακια της Πλανευτρας και Σαγηνευτικης Pattaya city  οπου Πρεπει να παμε να "καθαρισουμε" την Πολη απο τις "Μαγισσες" που Υπαρχουν εκει!!!!
Οπλο μας η Αποφασιστικοτητα και το Θαρρος........Αλλα το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΟΠΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η Γοητεια που θα σκορπαμε Απλοχερα!!!Για οσους δεν καταλαβατε,η Γοητεια ειναι τα Μπατ που θα "πεφτουν"!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

Ειμαι πολυ ευτυχισμενος ειλικρινα που το Θρεντ πηρε ζωη..Μπραβο,παιδες!!!!Κρατατε την Σημαια Ψηλα!!!
Αφου εχουμε τετοια παλληακρια στην Παρεα νομιζω οτι εγω ειναι περιττο να γραφω το Ημερησιο Δελτιο Κινησης!! :grin:


Καλο μας ταξιδι,Λοιπον..........και οποιος φιλος βρεθει κατω και θελει να μει καμια κουβεντα στα Ελληνικα,ας μας βρει!!!

Ηδη μερικα παιδια,επικοινωνησαν μαζι μου και θα βρεθουμε κατω!!!


Η P-DAY(οπως η D-DAY που αν δεν κανω λαθος ειναι ο κωδικος για την Αποβαση της Νορμανδιας κατα τον Β'Παγκ.Πολεμο)  αρχισει σε μερικεσ ωρες........Η 1η Φαση

Skorpios 4 kai Mpikou!!!!Να μας περιμενετε!!!!ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!!!!!

"και ξανα προς την δοξα τραβα......."

Φιλια παιδια....τα λεμε

Leo pop gan mai!!! :2funny:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Καλο ταξιδι συντροφε laki σε σενα & στην παρεα σου.

Ελα γρηγορα γιατι με βλεπω "φυλακισμενο" στο Alkatraz...
:helpplea: :police: :knuppel: :ak: :grouphug:
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητοι Συναγωνιστες............Ηρθε κη Μερα("Εσσεται Ημαρ",που λεει και ο Κυριακος)
Σε μερικεσ ωρες αρχιζει το ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ 4ο μου ταξιδι(μετα απο Μεγαλη περιπετεια Υγειας που ειχα).....Αυτη την φορα ομως εχω και την "Ομαδα Κρουσης"!!!!Ξεκιναμε 6 απο εδω και "κατω" θα ειμαστε 20!!!!!
Οσοι Πιστοι Προσελθετε!!!απ'τις 25/8 και μετα η "Ομαδα" αναλαμβανει "Επικινδυνες Αποστολες" στα Στενα και Σοκακια της Πλανευτρας και Σαγηνευτικης Pattaya city  οπου Πρεπει να παμε να "καθαρισουμε" την Πολη απο τις "Μαγισσες" που Υπαρχουν εκει!!!!
Οπλο μας η Αποφασιστικοτητα και το Θαρρος........Αλλα το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΟΠΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η Γοητεια που θα σκορπαμε Απλοχερα!!!Για οσους δεν καταλαβατε,η Γοητεια ειναι τα Μπατ που θα "πεφτουν"!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

Χαχαχα, σε 10 περιπου μερες ερχομαι κι εγω και θα φερω πολλη γοητεια μαζι μου!!! Καλο ταξιδι, Λακη!!!
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Pattaya ημερα 3η...
Δεν θα μπω στον κοπο να ενημερωσω για την πορεια της χτεσινης βραδυας,καθως οποιος διαβασει τα παρακατω θα καταλαβει οτι δεν υπαρχει λογος...

Eφυγα απο το Shark κατα της 2, "προβληματισμενος"... :think:
Δεν μπορουσα να αποφασισω ποια απο τις 2 κουκλες ηθελα να Μπαρφαινιασω...
Την ψηλη κορμαρα την "Εε" που μου τριβοτανε κανα μισαωρο ?
Η ενα "μπιμπελο" μες το ναζι & με φοβερη φατσουλα που περνουσε συνεχεια απο μπροστα μου και μου αναβε "φωτιες" ?
Το αφησα για την επομενη μερα... Βλεπεις δεν ειχα διπλα τους "εγνωσμενης" αξιας και εμπειριας,Pagtao & Pipin για να "βοηθησουν"... :dancing: :rockon:

Σταθηκα μπροστα απο το Alkatraz για ενα τσιγαρο & για να αποφασισω τη συνεχεια της βραδυας...
Μια Hostess που καθοταν απ'εξω απο το μαγαζι,ερχεται, με αρπαζει απο το χερι και  με μπαζει μεσα... "Πενταγλυκο" πρωσοπακι & λιγο πιο καμπυλωτο σωματακι απο το συνηθες.
Αφου γνωριστηκαμε,"βγηκαμε" και "πατριωτακια" καθως ηταν απο την Nang rong του Μπουριραμ και συχναζαμε και στα ιδια μερη εκει... :cheesy: Στο Thai μπουζουκτσιδικο επ ονοματι "Ταβαρνιαμ"... :2funny:
Η τυπισα ειχε φοβερη πλακα,αλλα και μπολικη καβλα πανω της.
Το "ευτυχισμενο ζευγος" ηρθε να διακοψει μια ψηλη απ'τις χορευτριες με φοβερο κορμι και πρωσοπο που θυμιζει κουβανεζα.... :think:
Μεταξυ μπυρας, τεκιλας και χουφτωματων,τα κοριτσια με "γλενταγανε" κανονικα.Και οικονομικα και σεξουαλικα...
Με ειχαν σχεδον "ξεβρακωσει" ,  ενω γλυφοντουσαν μεταξυ τους.Εβαζαν δακτυλο η μια στην αλλη & αλλες τετοιες ομορφιες...
Σε μια στιγμη ειχαν μαζευτει 5-6 σερβιτορες,"εκρυψαν" το αμαρτωλο 'τριο' απο τα αδιακριτα ματια,η "κοντη" τουρλωσε το φοβερο κωλαρακι και η "κουβανεζα" της εβαλε κωλοδακτυλο κανονικα και με το νομο του "Αλκατραζ"
"" Horny horny tillak,barfine us, 700 for me 800 for her"" με εβαλε στα "φυτιλια" η κοντη.
Η αξια της "αγορας" ανεκτιμητη αλλα κατι επρεπε να κανω για να περιορισω το κοστος.Ετσι μεταξυ μπαλαμουτιου & γλυψιματος αρχισα το ψησιμο για μετα το σχολασμα στις 4... ηδη το ρολοι εδειχνε 3.30.Κριμα να τ'αρπαξει το μαγαζι για μιση ωριτσα...

Αφου κανονιστηκε η "συνεργασια" φευγω μονος & τρελαμενος για το προκαθορισμενο σημειο του ραντεβου...
Κατα τις 4.20 μου "σκανε" οι κυριες "σενιαρισμενες",παιρνω "τσαρτερ"μπατ ταξι για τους τρεις μας και "προσγειωνομαι"  στο θλιβερο δωματιο μου με 2 "σεξοβομβες"

Απο δω και περα αρχιζει το σκληρο πορνο... Τυφλα να'χει ο Γαλλος της τζουλιας...
Η "παραγωγη" ειχε τα παντα που θα μπορουσε να εχει ενα κανονικο πορνοβιντεο...
Δυο "κεφαλια" να με  γλυφουν σε ολο το μηκος και το πλατος της  :bigdick: Λεσβιακο,τσιμπουκι στη μια, γαμησι στην αλλη εναλαξ... κωλαρακι...Ολες τις πιθανες και απιθανες στασεις που μπορει να φανταστει το μυαλο ενος θολωμενου απο την καβλα αντρα...

Δεν περιγραφω αλλο...

Τα κοριτσια με αφησανε κατα τις 10 το πρωι διαλυμενο σωματικα,"ξαλαφρωμενο" απο μερικα χιλιαρικα μπατ και φτωχοτερο κατα 5 κουτακια καποτες....

Φωτο δεν με αφησαν με καμια δυναμη να βγαλω,παρα μονο "ξεκλεψα" ενα βιντεακι 30 sec (κακης ποιοτητας) οταν δηθεν προσπαθουσα να ρυθμισω τη μηχανη& αυτες αρνουνταν... Ετσι για να εχω κατι να θυμαμε στα γεραματα.... :grin:
Δεν εχω κοιμηθει καθολου,αλλαξα δωματιο,λεω να παρω ρεπο σημερα αλλα δεν το πολυβλεπω :grin:.
"Σπαω" το κεφαλι μου να θυμηθω τα ονοματα,αλλα εδω εχω ξεχασει το δικο μου,των κοριτσιων θα θυμαμαι ?????? :2funny:

Τα αιματα αναψαν στην Παταγια αναμενοντας τον Λακη. :rockon:

 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ειμαι πολυ ευτυχισμενος ειλικρινα που το Θρεντ πηρε ζωη..Μπραβο,παιδες!!!!Κρατατε την Σημαια Ψηλα!!!
Αφου εχουμε τετοια παλληακρια στην Παρεα νομιζω οτι εγω ειναι περιττο να γραφω το Ημερησιο Δελτιο Κινησης!

:hmm:..για τόλμησε να μη στείλεις ανταποκρίσεις  :knuppel:
ή βίντεο με soi οδοιπορικά ...θα θυμώσω :hammer:
επίσης multimedia υλικό από την επιδρομή του Λακή-Μπαμπά και των σαράντα κλεφτοκαρδιών  :smitten:

Η Πατάγια είναι-Ελληνική! :headbang:

PS:Μπικ ΑΞΙΟΣ!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 ....Αλλά γαμίσι χωρίς φωτό ΟΥΚ έστιν γαμίσι :2funny:
  Καλή συνέχεια
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Μπράβο ρε Μπικ ...  :grin: ... Και γω που νόμιζα οτι αυτά γίνονται μόνο στο DD ...  :cheesy: ... Άξιος ...  :2funny: ... Λάκη, θα ζήσει μεγάλες στιγμές το ψαροχώρι αύριο ...  :P ... Τις σειρήνες του Angeles θα τις επισκεφτείς φέτος; ...  :) ... Καλά να περνάτε, σας ζηλεύω ...  :rolleyes:
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
εχει   παει  κανεις   στο  hat  yai,   στο  νοτο   κοντα  στη  μαλαισια?   ωραια  μπαρακια  δειχνει  στο   youtube!  ειχα   γνωρισει  ενα  απιστευτο  "εγχειρισμενο"  μωρο  περυσι    που  μου  ειπε  οτι  ηταν  απο  κει!   απιστευτο  πλασμα!  μονο   το  υψος  τη  προδιδε  
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
καταρχας η φωτο απο την κοπελα που πηρα απο το ινσομνια την προηγουμενη μερα και σας χρωσταω


λοιπον μερα 9η και τελευταια στην παταγια ...

ειχα βαλει στο προγραμμα να παω στο honey massage για να δοκιμασω επιτελους body2body αλλα ειπα πριν να παω καμια τσαρκα στα Soi 7 και  8  να πιω καμια μπυρα με κανενα bargirl ...περνοντας απο το soi 8 ακουω να με φωναζει μια κοπελα ..ηταν η Fai που ειναι γνωρισει και barfinιασει την πρωτη μου μερα ..οπως παντα ηταν κουκλι ...ειπα να πιω μια μπυρα μαζι της αλλα οχι με σκοπο να την παρω για το βραδυ ..η γλυκα της ομως με κερδισε ..και καλα μου ελεγε οτι κοιτουσε καθε μερα να δει αν ερχομαι ..με ρωτησε αν ειμαι butterfly και της ειπα ισως ... εκει την ειδα αρχισε να ψιλοβουρκωνει ...(???) εκει αρχισαν και οι δικες μου χορδες να κουρδιζονται ...γενικα ειμαι πολυ αναισθητος αλλα αυτη η κοπελα μαλλον βρηκε καποια καλα κρυμμενα κουμπια μου ... η απιστευτη ομορφια , cuteness , γλυκα , αθωοτητα σε συνδιασμο με την φτωχια και ολα αυτα που την φανταζομαι να κανει καθε βραδυ με ηλικιωμενους Farangs Mου φερνουν τρελα ...με κανουν να θελω να την παρω και να φυγω για παντα ...αν μιλουσε και λιγα αγγλικα παραπανω θα μπορουσα να αρχισω να το σκεφτομαι σοβαρα ... μου ειπε τον αλλο μηνα θα παει να δουλεψει BKK ....αλλα δεν καταλαβα σε τι ..μου εδειξε μια καρτα ..κατι με παιδια ..παιδικος σταθμος ..κατι τετοιο φανταζομαι ...τεσπα

την μπαρφαινιαζω με 300 μπατακια ...παιζουμε λιγο μπιλιαρδο ..παμε για φαγητο και παγωτο ...παλι οταν την εβλεπα να τσακιζει το haagen Dass και σκεφτομουν οτι για αυτην την κοπελα ειναι μια πολυτελεια να δωσει 200 bat για 2 μπαλες παγωτου ...πραγματικα μελαγχολισα και συγκινηθηκα ...γιατι ειναι ενας αγγελος ..και οπτικα και οχι μονο ...τοσο κριμα να βρισκεται μεσα σε εναν τετοιο βουρκο ..

παμε χοτελ να αλλαξω ρουχα ....ενα περασμα απο lucifer ....γνωριζοντας οτι δεν θα ξαναδω ποτε την κοπελα αυτη μελανχολουσα ολο και περισσοτερο ...παμε ξενοδοχειο νωρις γιατι ηθελα να την χαρω οσο μπορουσα περισσοτερο ...εκει πραγματικα μου εκανε την κινηση ματ που με εκανε να την ερωτευτω ...το πιο τελειο μασαζ που ειχα στην ταυλανδη ...οχι με τριψιματα και λαδια κλπ αλλα με πατηματα σε σημεια ..επαθα πλακα ...μετα ακολουθησε μια απο τις πιο φανταστικες βραδιες ερωτα ( λεω ερωτα και οχι σεξ ..τουλαχιστον οχι για μενα) ...πραγματικα αξεχαστο ...πραγματικα ενιωσα ευτυχισμενος αλλα και δυστιχισμενος που δεν θα υπαρξει ποτε συνεχεια ..να πω επισης οτι η κοπελα εχει πολυ καλυτερο σωμα απο τι ειχα προσεξει την προηγουμενη φορα ..τελειο στηθος και απιστευτο κωλαρακι .απιστευτο ομως ..πραγματικα αγγιζει την τελειοτητα .....τελειωμα στην γλωσσιτσα της ....τελειοοο.. ελπιζω να εχει πραγματικα μια καλη ζωη η κοπελα ....και τωρα που την σκεφτομαι μετα απο 3-4 μερες παλι συγκινουμε ...

δειτε σχετικες φωτο
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Ειμαι βεβαιος οτι μολις φυγεις θα πιασει δουλεια σε φρεφονηπιακο σταθμο στην ΒΚΚ.... :headbang: :headbang:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ πάντως χαίρομαι όταν μαθαίνω από συναγωνιστές πόσο καλά περνάνε  :pipa1:
πόσο ανώδυνα ξεπερνάνε την οικονομική μας κρίση και δεν σταματάνε τις καθόδους :knockinb:

Ο Αύγουστος τελικά έσπασε ταμεία στις περιγραφές  :rockon:
Οχι όμως πολλά από φωτογραφικό υλικό, περιμένουμε Laki και λοιπές ομάδες κρούσης

Καλό ταξίδι σε αυτούς που ταξιδεύουν σήμερα, καλές διακοπές :fuck2:

 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Παταγια ημερα 4η...
Μετα τα χθεσινα "αισχη",οι "μπαταριες" ειναι στο μισο... :zombie:
Αλλα οταν εισαι στην Παταγια,ποτε δεν πεφτει η διαθεση,εξ' αλλου ο χρονος κυλα παντα εις βαρος αυτου που περνα καλα...

Ειχα σκοπο να βγω νωρις,για να επιστρεψω & νωρις,αλλα κατι το Tillak στο τηλεφωνο,κατι οι φιλοι απο skype,καθυστερησα και ξεκινησα κατα τις 11.

Το "κλασσικο" πλεον περασμα μου απο την Beach Road.Τιποτα το ιδιαιτερο απο ποιοτητα,αλλα ποσοτητα κοριτσιων μεγαλη.
Μια παρενθεση: Oταν βρισκεσε στην Παταγια Ελληνα συμπατριωτη,δεν φορας μπλουζακι που γραφει ""Οικοδομικα υλικα ο "Μητσος" "".Με 100 μπατ παιρνεις ενα ομορφο Τ- shirt και κανεις τη δουλεια σου για λιγες μερες... Ελεος... :headbang:

1η σταση Teasers,η αγαπημενη "Τζαμαρια" του Pag...
To Coyiote club (ο θεος να το κανει...) ετσι οπως λενε τα ιδια τα κοριτσια που δουλευουν...
Πολλα καυλοπιπινα και 2 Top μουναρες,οι οποιες ειχαν το υφος της "Τζουλιας" οταν δεν της τον χωνουν οι αραπαδες.
Τελος παντων... Μια σερβιτορα με θυμηθηκε και οταν μου προτεινε να μου φερει κοριτσι,της ζητησα να μου φερει οποια δεν ειχε κανει ακομα "σεφτε" ποτο...
Μου εφερε την Μιαου,μια ψηλη κορμαρα ασπρη ασπρη, απο το Λαος...
Πριν τελειωσω την  1η μπυρα δεν "λειτουργω",ετσι δεν προσεξα ενα φοβερο πιπινι,που ανεβηκε για χορο... Εις αυριον (σημερα) τα σπουδαια....
Pag η Νοι & αλλη μια ειναι οι μοναδικες ιδιες κοπελες στο μαγαζι.
Με τη Νοι δεν μιλησα καθως στη μιση ωρα που καθησα,αυτη "μαδουσε" στα ποτα εναν κρεμανταλα, που σιγουρα ειχε ξεχασει να κοιταχτει στον καθρεπτη πριν βγει απ'το δωματιο...Τι σου κανει το ατιμο το χρημα,βγαινεις εξω με τις πυτζαμες σου και κωλοτριβεις ενα μωρο του γαλακτος σαν τη Νοι...

Εφυγα για Happy agogo,2η σταση...
Γεματο κοριτσια,αλλα χαμηλη ποιοτητα,οταν μιλαμε για agogo...
Το 24 που μου αρεσε το ειχε στα "κερασματα" ενας χοντρουλης και δεν την αφησε ουτε μετα τον χορο της.Ενα γλυκυτατο πλασματακι,αποδοχης pipinomaniac...
Δεν εμεινα παραπανω για να δω αν θα το Μπαρφαινιασει ο χοντρος,και "τραβηξα" για Lusifer.... 3η σταση...

Γεματη οσο πρεπει για να εχει καλη ατμοσφαιρα,μια καταπληκτικη φωναρα τραγουδιστρια και παρα πολλα ομορφα κοριτσια.
Ελαχιστοι Φαλαγκ,πολλα μωρα που μοιραζαν & χυλοπιτες... :rockon:

Εδω ηταν και η τελευταια σταση μου,Η Mei 22 Ταυλανδικων Μαιων,κορμακι καυλωτικο,με τα σορτσακια της,με τα μπουστακια της με τα ολα της... Και με ενα καταμαυρο κορακισιο μαλλι μεχρι τον κωλο...
Αποδειχθηκε εξισου καλη & στο κρεββατι,ποτε γλυκυτατη, ποτε αγριμι...
Αυτη εχυσε 2,εγω 1 και κοιμηθηκαμε μια χαρα στο καινουργιο μου ωραιο δωματιο...

Αναμενοντας τον Λακη, χαιρετω... 

 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Μια παρενθεση: Oταν βρισκεσε στην Παταγια Ελληνα συμπατριωτη,δεν φορας μπλουζακι που γραφει ""Οικοδομικα υλικα ο "Μητσος" "".Με 100 μπατ παιρνεις ενα ομορφο Τ- shirt και κανεις τη δουλεια σου για λιγες μερες... Ελεος... :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom