Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Νάσαι καλά ρε Μπίκ ευχαριστούμε για την ωραία ανταπόκριση  :thumbsup:
όταν έρθει η σειρά μου να κατέβω παρέα  με τον "χλιμίτζουρα"
θα ανταποδώσω for sua  :rockon:

Εχω και άλλη αποστολή για σένα αλλά σε pm :cool2:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Μια παρενθεση: Oταν βρισκεσε στην Παταγια Ελληνα συμπατριωτη,δεν φορας μπλουζακι που γραφει ""Οικοδομικα υλικα ο "Μητσος" "".Με 100 μπατ παιρνεις ενα ομορφο Τ- shirt και κανεις τη δουλεια σου για λιγες μερες... Ελεος..
Διαφωνώ. Αψογος ο συναγωνιστής. Ο κάθε φαρανγκ φοράει μπλουζάκια "Σινγκα" ή ¨Αι λοβ Ται' και δεν συμμαζεύεται. και ταυτίζεται με τη μάζα . Ο αγνωστος συναγωνιστής επέλεξε τον καλύτερο τρόπο και να ξεχωρίσει από το πλήθος και να διατρανώσει την ελληνικότητα του. Αψογος και συγχαρητήρια.
(Σημ. Αν ξαναπάω θα φοράω μπλουζάκι που θα γράφει "Αποφράξεις ο Αχόρταγος" ).
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Διαφωνώ. Αψογος ο συναγωνιστής. Ο κάθε φαρανγκ φοράει μπλουζάκια "Σινγκα" ή ¨Αι λοβ Ται' και δεν συμμαζεύεται. και ταυτίζεται με τη μάζα . Ο αγνωστος συναγωνιστής επέλεξε τον καλύτερο τρόπο και να ξεχωρίσει από το πλήθος και να διατρανώσει την ελληνικότητα του. Αψογος και συγχαρητήρια.
(Σημ. Αν ξαναπάω θα φοράω μπλουζάκι που θα γράφει "Αποφράξεις ο Αχόρταγος" ).
Oμολογω Φον οτι αυτη η "οπτικη" μου διεφυγε :2funny: :2funny:

Απειρως πιο "προχωρημενος" ο τυπος,απ'αυτους με τα μπλουζακια που περιεγραψες... :2funny: :2funny: :2funny:
:rockon:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Παταγια ημερα 5η...

Η συναντηση με το αδελφο Λακη,και τα παιδια της παρεας του,ειναι το γεγονος της βραδυας...

Τι να πω για το "χρυσο" παιδι με τη μεγαλη "ψυχη"... :rockon: :rockon:

Πριν το "ραντεβου" εκανα μια 'μπυροπερατζαδα' απο μερικα μπαρακια του σοι Diana (σοι 10)
Πολλα κοριτσια παντου,αλλα λιγο μεγαλωμενες σε ηλικια & με πολλα "χιλομετρα".Αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι δεν υπηρχαν καποιες value 4 Bed... :knockinb:

Το ευτυχες "τσουρμο" μετα απο το γεμισμα των μπαταριων με Pad Thai, Fried rice,tom yam,και λοιπα εδεσματα του στομαχιου,τραβηξε κατα WS μερια,προς "τερψιν οφθαλμων" αλλα & προς επιλογη συντροφων για τη βραδυα... :zfuck:

1η σταση shark,γιατι μας επιασε η βροχη & ηταν το πλησιεστερο τσεκαρισμενο...
Αλλα μαπα το καρπουζι,τα περισσοτερα κοριτσια ελλειπαν.Που ειχαν παει κι αυτες οι Βουδιστριες... εκτεθηκα... :2funny: :2funny:

2η σταση whats up.Τρελλοπιπινα,φοβερα πρωσοπακια,καυλιτσες, αλλα οι περισσοτερες οχι και τοσο Τop,ωστε να σκεφτεις να καν να δωσεις 1000 B F και 3000 για sort...
Ασε που εγω πρωσοπικα πια ευκολα θα επαιρνα την mamasang η οποια ειναι γυναικαρα,με πανεμορφο πρωσοπο... απ'αυτα που δυσκολα "ξεκολας" να κοιταζεις...

3η σταση marine.Δεν μπορω να πω οτι το καλμπ ηταν στην καλυτερη βραδυα του,απο πλευρας θυληκων,υπηρχαν παντως αρκετα γαμευσιμα...

Εδω η παρεα χωριζει ευτυχισμενη.
Κατι η βροχη,κατι οι μπυρες,κατι το οτι δεν ειχα "χορτασει" το χτεσινο καυλακι,με εκαναν και ενεδωσα στα τηλεφωνηματα της και πηγα να την "μαζεψω" απο Lusifer...
H Lusifer τα "εσπαγε" για 2η συνεχωμενη βραδυα.Μεχρι να εντοπισω την Mey,αρχισα να σκεφτωμε σοβαρα να παρω καποια απο τις πολλες κουκλες που με "περιμεναν" :2funny:...
Αλλα με εντοπισε αυτη...

Τη συνεχεια την φανταζομαστε ολοι... :knockinb: :zfuck: :fuck1:...
Ειναι ενα καλο χαρουμενο "παιδι", με καλες επιδοσεις στο κρεβατι,αλλα πρεπει να "απολυθει",γιατι θα εχουμε "αλλα" και δεν μας παιρνει... :2funny: :2funny:

Αυτα προς το παρον...

 
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
... Μπράβο ρε Μπικ ...  :grin: ... Και γω που νόμιζα οτι αυτά γίνονται μόνο στο DD ...  :cheesy: ... Άξιος ...  :2funny: ... Λάκη, θα ζήσει μεγάλες στιγμές το ψαροχώρι αύριο ...  :P ... Τις σειρήνες του Angeles θα τις επισκεφτείς φέτος; ...  :) ... Καλά να περνάτε, σας ζηλεύω ...  :rolleyes:
αντε να παιρνουμε και εμεις σειρα σιγα σιγα.....
 

fortigatzas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Like
11
Πόντοι
1
1000 ευρο τα εισητηρια και καμια 700 ευροπουλα στην τσεπη πασΑς στο πουκετ....
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
1000 ευρο τα εισητηρια και καμια 700 ευροπουλα στην τσεπη πασΑς στο πουκετ....
Αν εχεις ξαναπαει θα ξερεις να κανεις τα κουμαντα σου, αν ομως πας για πρωτη φορα παρε και μια πιστωτικη μαζι σου.
 

spicyman

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
έτοιμη λοιπόν η βαλίτσα, πάω να βρω την ομάδα κρούσης..... στον παράδεισο!!!!
αύριο  σάββατο 16.15 με thai αν συνταξιδεύει κάποιος ας στείλει pm γιά καφεδάκι στο αεροδρόμιο!
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Γεια σας φιλοι....Σορρυ που δεν εχετε ανταποκρισεις αλλα θελω τις 3  πρωτες μερεσ να διασκεδασω με την ψυχη μου!!!!!Μην φοβου ομως!!τα γραφω στο μυαλο με καθε λεπτομερειες και θα τα μοιραστω μαζι σας(μαζι με Φωτογραφικο Υλικο)

Με εχει....καταπιει η Πατταγια(οπωε λεει και στον Hangover II!!!!)

Ενα θα πω!!!οτι και να μου λετε Πατταγια ειναι μονο μια!!

Και επισης η ΠΑΡΕΑ εδω(εννοω η ομαδα Κρουσης)ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!!!!!και δεν συμφωνω με μερικους που λενε οτι"αν βρεις Ελληνα,φυγε μακρια!!!!"......Θελεις να λες τα "δικα σου",ρε Παιδι μου!!!

Παγκ.........ο Μπικ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μπηκε στο σωστο δρομο!!!!!Ετσι πως το φανταζομου!!!!καθε μερα και με αλλη...........Ρε συ........Απο Κοντα ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Α!!! και να μην ξεχασω!!!!


ΙΝΣΟΜΝΙΑ ΟΛΕ!!!!!Τα καλυτερα μαζευει εκει και ας εχει "σκοταδια"!!!!!


Spicy...καλως να ελθεις!!!!!Η "ομαδα" μεγαλωνει μερα με την μερα!!!!Θα τους "καταπιουμε"!!!!

Φιλια,Παιδες
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Γεια σας φιλοι....

Και επισης η ΠΑΡΕΑ εδω(εννοω η ομαδα Κρουσης)ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!!!!!και δεν συμφωνω με μερικους που λενε οτι"αν βρεις Ελληνα,φυγε μακρια!!!!"......Θελεις να λες τα "δικα σου",ρε Παιδι μου!!!

Παγκ.........ο Μπικ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μπηκε στο σωστο δρομο!!!!!Ετσι πως το φανταζομου!!!!καθε μερα και με αλλη...........Ρε συ........Απο Κοντα ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!
Laki οχι και Κουκλος... Θα σε παω αυριο σε ενα μαγαζι με οπτικα στο central... :2funny: :2funny: :2funny:

Οντως η παρεα ειναι καταπληκτικη  :rockon:... Μεχρι και το Insomnia μ'εκαναν να συμπαθησω :2funny: :2funny: :2funny:
:rockon: :rockon:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Παταγια ημερα 6η...

Το μενου περιελαβε,φυσιολατρεια με το χτεσινο καυλοπιπινο.
Τζιομτιεν και Βουδας με το μηχανακι της μικρης,μας πηρε το βραδυ...

Αφου εβαλα την μικρη σε "διαθεσιμοτητα" με το σκεπτικο της "απολυσης" (μ'επιασε η ευαισθησια μου & εχω τυψεις...),ξεκινησα για το "οδοιπορικο" της βραδυας...

1η σταση Moon.Aν η φιλοσοφια αυτου του agogo επικρατησει στην Παταγια,τοτε οι λατρεις του ειδους θα μενουν ελλαδα και θα ασχολονται με τα "δικα" μας χαμαιτυπεια...Το "παιχνιδι" ειναι  σχεδον same same...
Eνταξει,το μαγαζι διαθετει απο τις καλυτερες "ομαδες" κοριτσιων,αλλα δεν διασκεδαζεις με τιποτα.
Πριν καλα καθισω αρχισε η πιεση για "κερασμα".Καθε 2 λεπτα περνουσε και μια μουναρα με το δισκο γεματο τεκιλες & μου εσπαγε τ'αρχιδια...
Δεν ειχα τραβηξει καλα καλα 2 γουλιες μπυρα και μου "κατσικωνεται" μια σιτεμενη καραμουναρα :tits:,αρχιζοντας τα κωλοκαθισματα & τα τριψιματα... :tits2:
Ηταν τοσο αγαρμπη και βαριεστημενη,που για πρωτη φορα στην Ταυλανδη εδιωξα γυναικα leo leo...Γενικα το μαγαζι σε συγκριση με αντιστοιχα του ειδους του στην Παταγια ειναι :headbang: :headbang: Πλην φυσικα της κορυφαιας ποιοτητας κοριτσιων,για να μην παρεξηγουμαι...

Σταση 2η Baccara.Eδω μαλιστα...Κοριτσια για ολα τα γουστα,οτι τραβαει η ψυχη του καθενος...
Υψηλο επιπεδο,αραζεις στην πολυθροναρα μπροστα στην "πιστα",διαλεγεις οποια σου γουσταρει με την ησυχια σου,και κανεις το παιχνιδι σου ομορφα κι ωραια...
Ο χλιμιτζουρας ο σερβιτορος εκανε λαθος στο κοριτσι που του  ζητησα,και ετσι κωλοκαθισε μια περπατημενη "μουνα" αψογου προσωπου και σωματοδομης,αλλα "μοντελο" 4ετιας Παταγιανης προελευσεως...
Το 11 που του ζητησα, μεχρι να το ξανακαλεσω,το αρπαξε ενας χαζογιαπωνεζος...
Ετσι τα ειπαμε για ενα "κερασμα" με την "περπατημενη",τη χουφτωσα δεν μ'εφιαξε και πηρα το πουλο για "σκοταδοδρομιο",με τον αδελφο λακι και την παρεα.

Σταση 3η Insomnia.Χτες ειχε καμποσα καλα μωρα.Αυτη που καθοταν απεναντι μου σε αποσταση "βολης" μου εκλεψε το βλεμμα με το ομορφο πρωσοπακι της...
"Εκανα" να το σκεφτω λιγακι,αλλα αυτη καθολου...Με αρπαξε Leo leo,μην τυχων και χασει τον γαμπρο... :2funny: (και το χιλιαρικο μαζι,μην ξεχνιωμαστε...)
Την ψαχουλεψα καλα (ειπαμε,στο "σκοταδοδρομιο" για τα πλην πρωσοπου προσοντα,δουλευει το χερι...),πηρε φυλλο πορειας,για κρεβατι... Δυνατο κορμι...

Ελα ομως ντε,που στο δεκαλεπτο μετα τον "αρραβωνα" σκαει τρελλο μουνι του γουστου μου και "παιζει" κι ολας...
Σαν πιστος ιπποτης εκανα την ψωλη μου "κομπο" και παρεμεινα στην πρωτη μου επιλογη...

Χαιρετησα τους ηδη ζευγαρωμενους συναγωνιστες,και τραβηξα τον δρομο τον γνωστο  :knockinb: :zfuck: :lheel:

Στο δρομο μπροστα απο τα μπατ ταξι στην 2nd,μια Ταυλενδεζα σφαλιαριζε και "τακουνιαζε" εναν "νταβραντισμενο" ημιγυμνο τατουαζα εγγλεζο... "Σουροτηρη του ειχε κανει την πλατη,ενω οι σφαλιαρες που του εριχνε ακομη αντηχουν στ'αυτια μου... :s&m_1: :s&m_2: :hammer: :bottom: 

 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
καλησπερα σας απο την αθηνα ..εχτες το απογευμα επεστρεψα απο την ταυλανδη με μονο ωραιες εμπειριες στο βαθος του μυαλου μου...δεν σας εγραψα τις 3 τελευταιες μερες απο την παταγια διοτι δεν περισσευε χρονος για τετοιες δουλειες :2funny: :2funny: ...24-25 του μηνα ολη η παρεα αφου ειχαμε μπαρφαινιασει 4 κοπελες απο το σοι7 κανονισαμε και πηγαιναμε τα πρωινα koh lan για μπανακι και χαλαρωση και επιστροφη αργα το απογευμα  παταγια για φαγητο και μετα χαλαρωση και αθλοπαιδιες  :pipa1: :knockinb:στο δωματιο...κοιταξαμε να κανουμε αυτα τα γουστα διοτι ετσι μας βγηκε δεν ειχαμε προγραμματισει κατι και μιας και ηταν οι 2 τελευταιες μερες εφου τραβηξε καλα την πρωτη μερα ειπαμε να το κανουμε και την επομενη....αυτα τα ολιγα απο εμενα τις τελευταιες μου μερες στην παταγια....ευχομαι σε οσους ειναι κατω τα καλυτερα και να το γλεντησετε οσο γινετε καλυτερα...σε αυτους που ετοιμαζονται να πανε να περασουν γρηγορα οι μερες που τους απομενουν..και σε οσους μολις επεστρεψαν κουραγιο μεχρι να ερθει παλι η στιγμη να ξαναπανε........................θα γραψω τις επομενες μερες μια γενικη εμπειρια απο την πρωτη μου επισκεψη στην παταγια και στην ταυλανδη γενικοτερα .....να ειστε ολοι καλα
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Παγκ.........ο Μπικ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μπηκε στο σωστο δρομο!!!!!Ετσι πως το φανταζομου!!!!καθε μερα και με αλλη...........Ρε συ........Απο Κοντα ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!

Λάκη το γύρισες? :s&m_2:

No problem στη Πατάγια όλα επιτρέπονται  :s&m_1:  :pipa2:  :s&m_3:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ρε Μπίκε μόνο εσύ :fuck2: εκεί πέρα :think:
μονοπώλειο το πήρες το θρέντ, οι άλλοι τι κάνουν στο χωριό?  :zzzzz:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Suncity welcome back και ευχαριστούμε για τις ανταποκρίσεις.
Με το καλό να ξαναπάς , άντε να πάρουν και κάτι στεγνά παληκάρια σειρά, να droserιστούν λιγάκι  :2funny:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Ρε Μπίκε μόνο εσύ :fuck2: εκεί πέρα :think:
μονοπώλειο το πήρες το θρέντ, οι άλλοι τι κάνουν στο χωριό?  :zzzzz:
"Τιλακομαχιες" κανουν... :fuck1: Στα "μουγκα"... :2funny: :2funny:

Η κωλοβροχη μας την εσπασε χτες.  :S
Το ρεπορταζ παει γι' αργοτερα,παω για καφε & κανενα μασαζακι.
3 μερες μεινανε και δεν θελω με τιποτα να φυγω :(,κατι η καλη παρεα,κατι οι κουκλαρες που κυκλοφορουν...
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Παταγια ημερα 6η...

Αφου απελυσα την κυρια της χτεσινης βραδυας,κινησα για καφεδακι με την τρελλοπαρεα :rockon: :rockon:
Ακολουθησε εξαιρετικο Λαδομασαζ απο μια εμπειροτατη Ταυλανδεζα καποιας ηλικιας...
Target, to ονομα του μασατζιδικου στην Μπουακαο.200 μπατ μολις....
Ειχα σιχαθει τα μασαζ απο το Πουκετ,οπου καποιες ασχετες πιτσιρικες σε "λαδοτριβουν" οπως, οπως και θελουν 3,4 κατοσταρικα...
Εδω αναθεωρησα και το συνιστω....

Η Κωλοβροχη χαλασε τα σχεδια για εξοδο νωρις,ετσι περιοριστικα σε ενα μπαρακι ακριβως απεναντι απο το Ξεν/χειο.
"Μπυροποσια" και σκεψη για μπαρφαιν μιας ψηλης κορμαρας με πρωσοπο ομως "νεγρικο" και φυσικο κατσαρο μακρυ μαλλι...
Αυτο τον τυπο Ταυλανδεζας τον εχω συναντησει αραια και που & δεν μπορω να πω οτι με ελκυει ιδιαιτερα,αλλα η συγκεκριμενη ειχε κορμι για "γυρισμα" πορνοταινιας.Τα ελαχιστα ρουχα που φορουσε την εκαναν value 4 fuck  :fuck1: :fuck2: :knockinb:

Mε 'εσωσαν' οι συναγωνιστες λακις,και ......

Τραβηξαμε κατα WS μερια και κατ'επιθυμια της παρεας, στο lusifer.
Δυνατα "θεματα" για μια ακομη φορα,αλλα περισσοτεροι Φαλανγκ...

Εκει ηταν και το "μικρο", η Mey, που ειχα θεσει σε "διαθεσιμοτητα" μια μερα πριν και εφ'οσον με ειδε,καπου εκει πηρε τελος και η σεμνη τελετη της ανευρεσης συντροφου...
Αυτη η μικρη με "φτιαχνει" παρα πολυ, εχει φοβερο κορμακι και ειναι πολυ happy...

Eτσι κι αλλιως η υγρασια μετα την βροχη ηταν εξουθενωτικη και ειχε "ποτισει" μεχρι το σωβρακο... Που ορεξη για "κυνηγητο" και αντε παλι απ'την αρχη...

Αφου εκανα αυτο  που παντα ονειρευομουν στην Ταυλανδη...Δηλαδη να καβαλησω μηχανακι κρατωντας ανοιχτη μια ροζ ομπρελα....καταληξαμε στον προσωπικο μου "χωρο" ηδονης...

Κατακαβλωμενη η μικρη κοντεψε να με "φαει" ζωντανο...Κανονικα αυτη θα επρεπε να με πληρωνει,γιατι τα 2 χυσιματα τα εχει στανταρ καθε φορα.Αλλα χαλαλι το υφος ευτυχιας στο μουτρακι της αποζημιωνει...

Απο την "γαμημενη" στη βροχη Παταγια καλησπερα...

 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Μπικ thanks again for war-report :rockon:

Οι υπόλοιποι τον  :jerking: μάλλον :2funny:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
Γεια σας φιλοι....Σορρυ που δεν εχετε ανταποκρισεις αλλα θελω τις 3  πρωτες μερεσ να διασκεδασω με την ψυχη μου!!!!!Μην φοβου ομως!!τα γραφω στο μυαλο με καθε λεπτομερειες και θα τα μοιραστω μαζι σας(μαζι με Φωτογραφικο Υλικο)

Με εχει....καταπιει η Πατταγια(οπωε λεει και στον Hangover II!!!!)

Ενα θα πω!!!οτι και να μου λετε Πατταγια ειναι μονο μια!!

Και επισης η ΠΑΡΕΑ εδω(εννοω η ομαδα Κρουσης)ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!!!!!και δεν συμφωνω με μερικους που λενε οτι"αν βρεις Ελληνα,φυγε μακρια!!!!"......Θελεις να λες τα "δικα σου",ρε Παιδι μου!!!

Παγκ.........ο Μπικ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μπηκε στο σωστο δρομο!!!!!Ετσι πως το φανταζομου!!!!καθε μερα και με αλλη...........Ρε συ........Απο Κοντα ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!
λακη
κανενα update σε τιμες γενικως κανε μας...
(για εμας που μετραμε και το ευρω)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom