Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
υπαρχει ενα ladyboy που πηγαινει συχνα στο insomnia. αλλα δυσκολα να τo καταλαβεις επειδη ειναι μικροκαμωμενo και η παρεα τoυ ειναι κανονικα κοριτσια.
υπαρχουν και φωτογραφιες του στο group του insomnia στο facebook.  το ξερω γιατι το'χω παρει! το ξερει και ο λακης!!!  ;)
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Kαλησπερα απο Αθηνα  :headbang: :headbang: :headbang:

Δεκαεξι μερες στον παραδεισο με τα "κουκλια" περασαν γρηγορα...
Αλλα "μυριζοντας" Βενιζελο,ενιωσα οτι ελλειψα 1 αιωνα....

Αυτο το ταξιδι ηταν ομορφο και διαφορετικο.Δεν ειχε τη χαρη της 1ης φορας,ουτε την διασκεδαστικη μορφη της 2ης,μαζι με φιλους καρδιας  :rockon: :rockon:
Ειχε ομως την "Τιλλακομαχια" του "μαγευτικου" Μπουριραμ με απιστευτες εικονες και αισθησεις... :smitten:
Ειχε και στο 2ο μερος την "οργιωδη" εφορμηση στην "κολαση" της Παταγια... :lheel: :knockinb:

Απο τα κερδη ειναι η live γνωριμια με το αδελφο Λακη,ενα εξαιρετικο παιδι με μεγαλη καρδια  :rockon: & φυσικα την "τρελοθεσσαλονικιωτικη" παρεα του...

Ειχα & τις μοναχικες στιγμες που επιθυμουσα για να γεμισω μπαταριες...

Θα σταθω ιδιαιτερα στις 3 τελευταιες μερες στην Παταγια,οπου τα ματια μου ειδαν μερικες απο τις πιο ομορφες γυναικες,που εχω δει σε ολη μου την παραμονη στο Σιαμ...      Μαγισσες...  μαγισσες... Σου δινουν μια με το ραβδακι τους.... :smitten:
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
χαχαχαχαχαχαχαχα ζωγραφιζει ο κωστης!

* ειμαι και εγω εδω...δε λειπω!

μεχρι ποσα mbyte βιντεακι μπορω να σας ανεβασω εδω να σας φτιαξω?!
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Μαγισσες...  μαγισσες... Σου δινουν μια με το ραβδακι τους...

...και σύ ρε μεγάλε με το δικό σου "ραβδί" δε τις βαρούσες :fuck1:  :rockon:  :2funny:

Καλοσώρισες στο Ελλαδιστάν,γκεσμις ολσούν

Να είσαι καλά να ξαναπάς πολλές φορές ακόμα  :dancing:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Αυτες δεν μαγευονται ουτε απο ραβδια ουτε απο στυλιαρια. Μονο κατι μαγικα χαρτακια που λεγονται μπαχτ μπορουν να τις μαγεψουν :2funny:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
υπαρχει ενα ladyboy που πηγαινει συχνα στο insomnia. αλλα δυσκολα να τo καταλαβεις επειδη ειναι μικροκαμωμενo και η παρεα τoυ ειναι κανονικα κοριτσια.
υπαρχουν και φωτογραφιες του στο group του insomnia στο facebook.  το ξερω γιατι το'χω παρει! το ξερει και ο λακης!!!  ;)
αν εννοεις αυτην με το κοκκινο φορεμα δεν την εχω παρει σιγουρα ........ :dancing: :dancing: :dancing:..........χωρις βεβαια να κατακρινω οποιον την εχει παρει  αλλωστε γουστα ειναι αυτα και ο καθενας κανει οτι του  :bigdick:
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
φιλε mykonos το εγραψα αυτο γιατι πρωτον οσο ημουν εκει δεν ειδα κανενα βραδυ ladyboys μεσα στο isomnia και δευτερον μπροστα μου ενω βρισκομουν απο κατω στο i bar σε προσπαθεια να μπει στο μαγαζι lady boy οι μπραβοι του μαγαζιου δεν το αφησανε να μπει μεσα......τωρα δεν ξερω τι ακριβως συμβαινει εκει και ουτε με ενδιαφερει απλα παραθετω τις εμπειριες μου

... Σίγουρα δεν θα πετύχεις αυτά που κάνουν μπαμ, αλλά έχει μερικά που δεν θα πήγαινε το μυαλό σου με τίποτα οτι είναι ...  :o ... Όχι οτι εγώ τα ξεχωρίζω, αλλά μου το λέγανε οι κοπέλες οτι ξέρεις αυτή εκεί, δεν γεννήθηκε κοριτσάκι ...  :rolleyes: ... Κάνουν παρέα μόνο με κοπέλες και είναι αδύνατο να τις ξεχωρίσεις ...  :grin:
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
Μυκονε τσίμπησες  :s&m_2:  :s&m_3:
πως πάει ρε φίλε πόσες κι απόψε;

... Φίλε, χαθήκαμε ...  :) ... Τι να κάνω, βάζω και λίγο πιπέρι στο φαγητό που και που ...  :2funny: ... Για Νοέμβρη λέμε, δεν έχουμε αποφασίσει τη διάρκεια ακόμα ...  ;) ... Μάλλον θα το σπάσουμε σε 45ήμερα ...  :cheesy: ... Ένα αρχές Νοέμβρη και το επόμενο στα μέσα Φλεβάρη ...  :grin: ... Από ένα 20ήμερο τη φορά θα είμαστε και Φιλιππίνες, εσύ έβγαλες ημερομηνίες; ...  :P
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Αντε, να κανω και μια γενικη αναφορα στην Παταγια του τελευταιου 10ημερου του Αυγουστου του 2011...
Παντα φυσικα,με την δικη μου υποκειμενικη ματια.

Οι τιμες στα Ξεν/χεια,ηταν ελαφρως μειωμενες,σε σχεση με τη High season.Δηλαδη περιπου 200-300 μπατ κατω,αναλογα βεβαια και με το ξενοδοχειο.
Με 500-800 μπατ βρισκεις ενα αρκετα καλο δωματιο και σε "στρατηγικο" σημειο.Για μενα "καλη" περιοχη για διαμονη,ειναι αυτη που ξεκινα απο το υψος του Garden Plazza, μεχρι και το εμπορικο central festival.Δηλαδη στα καθετα σοι απο την 2nd road προς την Buakaw,η προς την beach road (ακριβοτερα & καλυτερα ξεν/χεια).
Ο λογος που μου αρεσει η περιοχη ειναι οτι κατα την διαρκεια της ημερας εισαι σε αποσταση "περπατηματος" απο τα εμπορικα και απο την γεματη "ζωη" Μπουακαο,εστιατορια,μασατζιδικα,ακομα και μπαρακια,για τους σορτακηδες... :2funny:
Το βραδυ με ενα "Μπατ μπας" εισαι σε αποσταση αναπνοης απο WS η τα σοι 6,7 & 8...

"Δυστυχως" αυτη τη φορα δεν μας "τιμησαν" με την παρουσια τους η "αγαπημενοι" (βρωμο)αραβες,λογω ραμαζανιου...Allah Ou acbar...ευλογημενος ο Αλλαχ... Μακαρι απο δω και περα το Ραμαζανι να κραταει 12 μηνες για να απαλλαγει η WS απο την ξυπολισια τους και την κελεμπια...
Επισης ελλειπαν και οι αντιπαθεστατοι Ρωσσοι,οι οποιοι τον Μαρτιο κυκλοφορουσαν "κοπαδηδων".Αυτους τους ανθρωπους δεν μπορω να τους καταλαβω.Τι σκατα γυρευουν με οικογενεια & μικρα παιδια σ'ενα μερος σαν την Πατταγια... Τι παραμυθι να "τρωνε" αραγε απο τους operators...
Το "target group" του Αυγουστου ειναι ΑυστραλοΕυρωΑμερικανοι,με μια ελαφρυα ταση προς τις μεγαλυτερες ηλικιες...

Σε μερικα agogo της WS,η ποιοτητα αρκετα καλη εως υψηλη.Βγαζω εξω το Moon το οποιο & "εκραξα" σε προηγουμενο ποστ...
Whats up,  κουκλια αλλα το σορτακι παει κανα 4χιλιαρο συνολικα... Ακομη & τα "Τζαπωνια" δεν "ψωνιζαν" ευκολα απο κει...
Εξ αλλου αν εξαιρεσουμε 2-3 τοπ μωρα,αντιστοιχες με τις υπολοιπες βρισκεις και σε "εκδοση" του διχιλιαρου+, ως freelancers...
Happy,κλασσικο.Παντα θα βρεις κατι "ενδιαφερον" με λιγη υπομονη,και νωρις...
Shark,  πεσμενα πραγματα,πολλες κοπελες συνηθως, με 4-5 πιπινια ανω του μεσου ορου αξιογαμητα... παιρνει και "παζαρακι" αρκετο με τα κοριτσια + 600 fine ( απο τα φτηνοτερα σε αgogo)
Baccara... kαι τα μυαλα στα καγκελα... Ο συναγωνιστης suadam (αν δε κανω λαθος) ειχε μιλησει για τα ανυπαρκτα χαμογελα των κοριτσιων.Το επιβεβαιωνω,αλλα τις δικαιολογω σε ενα μεγαλο βαθμο,γιατι το μαγαζι συνηθως ειναι γεματο αμιλητους,αγελαστους Γιαπωνεζους... Ε τι να κανουν & αυτες μεσα σ'αυτη την "παγερη" ατμοσφαιρα...Το Νο 6 ( :think: η 16... τελος παντων...) ηταν σαν να ειχε βγει απο ενα τελειο "καλουπι"... Ιδανικο υψος,κωλαρακι "σμιλεμενο",βυζακι αψεγαδιαστο(μαλλον silikon...) :tits:.Καρε μαλλακι πλαισιωνε το πανεμορφο πρωσοπακι της...
2 φορες πηγα για να την παρω,με οποιο κοστος... Αλλα ουδεποτε την βρηκα ελευθερη... ακομη και στο 5λεπτο του χορου της την ζητουσαν απο ολες τις μεριες... :tickedoff:
Teasers(Tζαμαρια),  Πιπινομαγαζο με παρα πολλα μωρα,σε σημειο που,οταν ηταν ολες εκει να μην χωρανε οι πελατες στο μαγαζι... :think:
:2funny: :2funny:
Αlkatraz, τα ειπα σε προηγουμενο ποστ... :s&m_1: :fuck1: :pipa3: :grouphug: :new_shocked:...
Τωρα, τα αλλα 5-6 γνωστα που επισκεφτηκα... αναξια λογου... Δεν με εφερε ο δρομος προς windmills...

Club...
Marin,  επιλλογη  για αρκετα νωρις η πολυ αργα... Ανετο μαγαζι,βλεπεις τι "παιρνεις".Ολα τα 30+ "κοριτσια",σιγουρα θα περασουν μια βολτα απο κει... Και μερικα Catoes...
Lusifer, ομορφη,ανετη,με πληθωρα επιλογων και με μια φωναρα "τραγουδιαρα"...2 με 3 καθε βραδυ βρισκοταν στο Peak... Αν δεν "ψωνιζες" απο εκει,τις περισσοτερες τις ξανασυναντουσες στην...
...Insomnia. To "Σκοταδοδρομιο"...  Αν δεν υπηρχε η παρεα,θα εμενα με την μια & μοναδικη συντομη επισκεψη μου...
Σε "τρωει" το μαυρο σκοταδι και σε τσαλαπατουν καθε ειδους ηλιθιοι "κατσικοπροξενοι"... Καλα ρε σεις αυτος ειναι ο προηγμενος Δυτικος πολιτισμος ???  :headbang: :headbang:  Ο καθε μαλακας "τελειωμενος" κινειται μεσα σ'αυτον τον ασφυκτικα γεματο χωρο,σαν να ειναι μονος του,χωρις ιχνος ευγενειας... :jerking: :jerking: :jerking:
Οσο βεβαια κι αν "κραζω" την "Αυπνια" δεν μπορω να μην παραδεχθω οτι απο εκει "γευτηκα" μια κλασσικη ομορφουλα απο το Corat,και εναν Ασιατικο μουναρο απο το Ubon...

Aν καποιος βρεθει μετα τις 4-5 τα ξημερωματα μονος σε "ρεπο",ας κατσει για φαγητο στο στενο απεναντι απο την Marin.
Φοβερη περατζαδα απο κουκλαρες που θελουν να αποφυγουν τη διελευση απο WS...
Εκει καταλαβαινεις τι σημαινει Ταυλανδικη ομορφια...

Τι ωραια χωρα... Ε συντροφε Λακη ?
Η "σκυταλη" τωρα σε σενα... Φρεσκα Κουλουρια....

 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Α ρε Μπίκε πόσο άδικα συμπεράσματα είχες βγάλει τον Μάρτη για το ψαροχώρι του Λάκη...
Ειδες πως σιγά σιγά εθίζεσαι... :s&m_2: :pipa2: :fuck1:
Έχεις πολλά ταξίδια ακόμη να κάνεις, η πόρτα που άνοιξες είναι αλε ρε τούρ :rockon:
Που να σε πάω και στη Λαμάη να πάθεις φυσιολατρίτιδα :happy:

Αντε καλό μήνα λεβέντες μου
Καλημέρα στη Κέρκυρα,στη Θεσσαλονίκη, Αθήνα, Κοζάνη, Λάρισα,Σαντορίνη, Κρήτη, Ρόδο
και σε όλα τα παιδιά της "ξενητιάς"

 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Pag το κορίτσι με το οποίο δεν έκατσε ο αρραβώνας στο Teazers είναι στο TR του Slapman στους addicts ...  :sunglasses: ... Άντε να δούμε την γυμνή αλήθεια ...  :grin:
 

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα απο Σαντορινη άντε να φύγει και ο Σεπτέμβρης καλο μήνα σε όλους
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
gioro βιάζεσαι, δε βλέπω να κρατιέσαι για κάτω  :s&m_3:  :fuck1:

Χαιρετισμούς στη όμορφη Σαντορίνη :rockon:
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
μεχρι ποσα μβυτε video mporo να ανεβασο εδω?

αν θελετε λιγο βιντεο απο Ινσομνια... ;)
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Εφυγε ο Μπίκου, ο Λάκης :knockinb: όλη μέρα, πέσαμε στη μιζέρια πάλι :headbang: :headbang:

Αντε καλό  :sleeping:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
σημερα θα κανω μια γενικη τοποθετηση για το πρωτο ταξιδι μου στην ταυλανδη και ειδικα στην παταγια.......οπως ολοι στο πρωτο τους ταξιδι σε καποιο μερος στο οποιο περασαν αρκετα καλα χρησιμοποιουν εκφρασεις τυπου απιστευτα γαματα σουπερ και τα σχετικα...εγω σαν πρωτο ταξιδι δεν θα κανω αυτες τις δηλωσεις..παροτι περασα αρκετα καλα...ο λογος ειναι οτι δεν νομιζω πως με μια φορα μπορεις να κρινεις ενα μερος απο ολες τις αποψεις...ενα 14ημερο που εκατσα εγω θεωρω οτι ειναι λιγο για να σχηματισεις μια ολοκληρωμενη εικονα και εχοντας κατσει μονο σε μια πολη της ταυλανδης την στιγμη που η χωρα εχει ακομα την μπανκογκ-πουκετ -κοσαμουι-κραμπι κυριως και καποια αλλα σημεια για πιο ψαγμενους τυπους και με πολλες επισκεψεις στην χωρα................αυτη ηταν μια γενικοτητα απο μερους μου.................πιο ειδικα τωρα θα σας πω οτι απο μεριας γυναικων εμεινα απολυτα ικανοποιημενος παροτι την πρωτη μιση μερα την εφαγα μεχρι να συνηθισω λιγο την διαφορα στην γενικη τους εικονα σε διαφορα με την ευρωπαικη παντα......εκανα μαζι τους ολα αυτα που ακριβως ειχα στο μυαλο μου χωρις δισταγμους απο μερους τους ..μην νομισετε ακραια πραγματα φυσιολογικα παντα απλα με μια δοση υπερβολης αφου υπηρχε η διαθεση απο μερους των γυναικων
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
οσο αναφορα το φαγητο για μενα δεν υπηρχε κανενα προβλημα ουτε στο ταυλαδεζικο ουτε στην ευρωπαικη και παγκοσμια κουζινα αρκει να μην ηταν καυτερα...........θα προτεινο 2 μερη που μου αρεσαν πιο πολυ για φαγητο ...το ενα ηταν το zikos το βραζιλιανικο μπροστα απο το central το εμπορικο στην παραλιακη οδο το πιο ακριβο σε τιμη σε αυτα που φαγαμε παντα με κριτηρια ταυλανδης γιατι αν το  θεσουμε με τα εδω ηταν μια φυσιολογικη τιμη σε συγκριση με αυτα που σου προσφερει για φαγητο..εγω βεβαια θα το θεωρησω και φτηνο σε συγκριση με τα εδω ...παντα προσωπικη μου γνωμη......και το δευτερο μερος ηταν το αυστρικο εστιατοριο στην διασταυρωση secont road με soi7 ενα μαγαζι με ασπρες κοκκινες τεντες και εχω να προτεινω εκει σε οποιον παει σνιτσελ με το τοπικο ρυζι απλα δεν θυμαμε το ονομα του ..........οσο αναφορα τα agogo bars θα πρεπει να πω οτι τα διαφορετικα γουστα που εχει ο καθενας δεν μου αφηνουν περιθωριο για συγκρισεις ....απλα θα πω οτι το angelwitch εχει το καλυτερο σοου και το windmill το καλυτερο ροστερ ...αυτα ειναι παντα προσωπικη μου γνωμη...........σε γενικες γραμμες ομως ειναι πιο καλα μωρα αλλα πιο ακριβα
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
απο πλευρας μετακινησεων ειναι ξεφτιλα απο πλευρας τιμων 10 μπατ τα τοοκ τοοκ ενταξει τι να πω....αν και εμενα σοι μπουακαο δεν ειχα κανενα προβλημα γαι να κινηθω και τα ξημερωματα με 150 μπατ το τουκ τουκ απο walking street στο ξενοδοχειο παρεα παντα με καποιο tai girl :grin: :grin:  επισης το μοτο ταξι με 30-50 μπατ σε πηγαιναν οπου ηθελες.............οσο αναφορα την νυχτερινη διασκεδαση θα πω οτι για  εμενα το isomnia ηταν το κορυφαιο κλαμπ σε συγκριση με lucifer και marin... παροτι ξερω οτι πολλοι εχετε διφορετικη γνωμη..και απο πλευρας μουσικης αλλα και απο κλαμπ γενικα ...δεν θα κανω αναφορα απο αποψης γυναικων στα μαγαζια  διοτι απλα ολες περναγανε απο ολα μεχρι να φορτωθουν.................οι τιμες τωρα στα ψωνια θα πω οτι ηταν εξευτελιστικες αλλα βεβαια αν ηθελες να τα σκασεις υπηρχαν εμπορικα που οι τιμες τους ηταν πιο ακριβες και απο εδω.. αλλα μαλακια αν το κανεις..βρισκεις τα παντα και με το αναλογο παζαρι τα παιρνεις στην τιμη που θελεις...γιατι οι ταυλανδοι χωρις παζαρι δεν μπορουν ..σε οτι εχει να κανει με το θεμα του μασσαζ ειναι παραδεισος απλα και ελληνικα :rockon: :rockon:......και συνιστω εκτος απο τα κλασσικα oil-thai- aroma -foot -head.....να δοκιμασετε το body to body..........μεγαλη εμπειρια για οποιον δεν εχει δοκιμασει :dancing: :dancing:...αυτα τα ολιγα για την  πρωτη μου εμπειρια θελω και θα προσπαθησω να ξαναπαω γαι μια πιο εμπεριστατωμενη κριτικη....αρκει βεβαια να εχουμε χρηματα με την κατασταση που επικρατει στην χωρα μας ..............ελπιζω να μην σας κουρασα :cool2: :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom