Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Παταγια 2 πριν το τελος...

Το μικρο αποχωρησε νωρις κατα τις 12 το μεσημερι και μεχρι το απογευμα η ωρες περασαν στη ληθη της ανυπαρξιας...
Δηλαδη κατι ψωνια βολτες κλπ.

Το απογευμα καφεδακι με την τρελλοπαρεα και φαγητο σε κυριλε εστιατοριο,καπου μεσα σε ενα "στενο" της 2nd road.Καποιες φορες αν θελεις να ευχαριστησεις ενα καλο Τιλακ,χρειαζεται και το κυριλικι... ;)

Η βραδυα ξεκινησε με σοι 6...
Υποτονικα τα πραγματα καθως ηταν καπως αργα και εβρεχε.
Παντως για νε λεμε την αληθεια,δεν βλεπω το λογο γιατι να παει καποιος στο συγκεκριμενο μερος,αφου ολη η Παταγια ειναι γεματη κοριτσοπουλα για ολα τα γουστα...
1η επισκεψη στο poind bar.Ατμοσφαιρα κωλομπαρου-μπουρδελου προηγουμενων δεκαετιων  :S
αλλα καποια απο τα κοριτσια,σεξοβομβες...
2η επισκεψη,λιγο πριν το κλεισιμο σε ενα μπαρακι που μου διαφευγει το ονομα.Εκει ενα κοντο καυλοπιπινο κοντεψε να με "λυντζαρει" οταν αρνηθηκα να την μπαρφαινιασω... :idiot:
Αφου ειδε και αποειδε μου αρπαξε τη μπυρα και με πεταξε εξω ... :2funny: :2funny:
"Μα καλα" της λεω, "δεν βλεπεις,εισαι 1,40 με το ζορι και εγω 1,90... τι να σε κανω ?"
Τα πηρε στο κρανιο που δεν θα επερνε το 1500+500 μπαρφαιν και με πεταξε εξω σχεδον "κλωτσηδον" :hammer: ..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

2η σταση το "σκοταδοδρομιο" προς ανευρεση του Λακη...
Ηταν η καλυτερη βραδυα απο τις 5-6 επισκεψεις μου στο Insomnia συνολικα και απο το παρελθον.Μετρησα καμια 20αρια Top μουνια,και παρα πολλα κουκλακια να τα πιεις στο ποτηρι...
Ενα τετοιο καυλακι "ζαχαρωνα",μιλαμε για το "πρωσοπακι" του ταξιδιου και οχι μονο...
Κατι "λεπτα" πριν ορμηξω για να "καταχραστω" το χαμογελο του,σκαει η γυναικαρα της βραδυας...
Η ομορφια της τυπισας ακυρωνε ολα τα υπολοιπα...
Οποια αμφιβολια και αν ειχα για την τελικη επιλογη μου,το κλεισιμο του Insomnia 3 η ωρα, απ'την αστυνομια με εφερε προ τετελεσμενων γεγονοτων...
Το καυλακι αποχωρησε λυπημενο,και εγω "ξεμεινα" με μια πανεμορφη γυναικα με εκπληκτικο κορμι... (πανω απο 1.75,ανευ τακουνιου... με τακουνι same same me...)

Επαγγελματιας, ξεπαγγελματιας, την πηδουσα αλυπητα μεχρι να ξημερωσει και δεν με αφησε απο την αγκαλια της ουτε στιγμη,μεχρι που χωρησαμε αργα το απογευμα...
Αντισταθηκα στην επιμονη της να με συνοδευσει για ολη τη σημερινη τελευταια μερα και αποχαιρετιστηκαμε...

Αυριο Krung-teep και τελος....
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Μπικου με τις περιγραφες σου σε αυτο το ταξιδι καταλαμβανεις επαξια μια θεση στους top10 αυτου του θρεντ. :headbang2:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Γεια σας συναγωνιστες....Σορρυ που δεν εχω γραψει τιποτα αλλα δεν προλαβαινω!!!!!θελω να ζητησω συγχωρεση απ'τον ΔΗΜΟ ΠΑΤΤΑΓΙΑΣ γιατι 1η φορα "απαυησα" την πολη!!!τωρα σας γραφω απ'το Koh Samed..........ναι,εγω ο "Καπτεν Πατταγια"( οπως με βαφτισε ενας φιλος)δεν ειμαι Πατταγια!!!

αλλα δεν το μετανοιωνω καθολου!!!!το νησι ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ και αυτη την στιγμη ακουω τα κυματα να "σκανε" διπλα μου!!!

Παντως θελω να πω οτι ολα τα "τρελα" σ'εμενα συμβαινουν!!!!

αλη φορα οι λεπτομερειςς.

ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΠΛΕΟΝ ΜΠΙΚΟΥ.....ΑΔΕΛΦΕ,ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΚΑΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑΜΑΖΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΡΧΗ....Επισης να ευχηθω καλη επιστροφη και στομ Σκορπιο 4

ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΡΡΥ αλλα ακομη δεν εχω ορεξη να καθομαι να γραφω!!!

Σημειωση.....Νομιζω οτι καποιος φιλος εγραψε αν υπαρχει κατι σε Σαδιστο-Μαζοχ κολπο στην Πατταγια.....S/M Bondage και λοιπα....ας μου στειλει πμ
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Μπικου με τις περιγραφες σου σε αυτο το ταξιδι καταλαμβανεις επαξια μια θεση στους top10 αυτου του θρεντ

...και παραλαμβάνεις το στέμμα του νέου "Λαοπλάνου".... :2funny: :2funny: :2funny:
 

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
Μετα απο αρκετό χρόνο λογω Αύγουστου και πολλυ δουλειάς επέστρεψα στο αγαπημένο μας φόρουμ και Έφτασε ο καιρός για να άρχισει η αντίστροφη μέτρηση για επιστροφή στα αγια χώματα που ζούνε η πλανευτρες μάγισσες μπικ σε Ευχαριστώ για τις εμπειρίες σου που μοιραστικες μαζι μας και μας ταξιδεψες αλλα τον παγκταο δεν τον φτάνεις ένας είπαμε είναι ο λαοπλανος  παγκ ετοίμασε τις βαλίτσες και τιν Ομάδα κρούσης φθινοπορου
για την δεύτερη απόβαση Λάκη περιμένουμε απο εσενα τα νεότερα απο το μέτωπο
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Good boys stay Glis on August-Bad boys go to Pattaya  :headbang:

Αν δεις καράβια στη στεριά και Λάκη στο Κο Σάμετ... :idiot:

Καλημέρες, άντε και τον φάγαμε τον μήνα :rockon: :rockon: :rockon:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Γιατι :headbang: να μην ειμαι  :headbang: και εγω  :headbang: κακο  :headbang: παιδι  :headbang: (Εστω κακος κωλο-γερος  :2funny:)
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
λακη στειλε ινφο για κο σαμετ γιατι ελαχιστα εχουν γραφτει για αυτον τον μικρο παραδεισο,
καλα να περνας και παντα "καλοντυμενος" με πιρελι μισελεν κτλ. :2funny: :2funny:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Ρε σεις για φανταστειτε να κανονιζαμε εκδρομη κατω για καμμια βδομαδα οι παλιοι και γνωστοι του φορουμ τι χαβαλες θα γινοτανε.
ΛΕΩ ΤΩΡΑ  :grin: :grin: :grin:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Ρε σεις για φανταστειτε να κανονιζαμε εκδρομη κατω για καμμια βδομαδα οι παλιοι και γνωστοι του φορουμ τι χαβαλες θα γινοτανε.
ΛΕΩ ΤΩΡΑ   :grin: :grin: :grin:

Αξιαγαπητε κυριε Λορδε!

κατι τετοιο θα ξεπερναγε καθε οριο φαντασιας.

μου θυμιζει κατι καπως ....

κοστος εισητηριου = Χ ευρω
κοστος διαμονης = Χ ευρω
κοστος διατροφης = Χ ευρω
λοιπα εξοδα = Χ ευρω

εκδρομη παλιοσειρας =  :dancing:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Αξιαγαπητε κυριε Λορδε!

κατι τετοιο θα ξεπερναγε καθε οριο φαντασιας.

μου θυμιζει κατι καπως ....

κοστος εισητηριου = Χ ευρω
κοστος διαμονης = Χ ευρω
κοστος διατροφης = Χ ευρω
λοιπα εξοδα = Χ ευρω

εκδρομη παλιοσειρας =  :dancing:

Ακριβως
ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ!!!!
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Ακριβως
ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ!!!!


Εγω παντως ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ!!!!Αυτο ελεγα και εγω σ'ολα τα παιδια..φανταστειτε μια συναντηση κατω ολοι οι Συναγωνιστες μαζι!!!Παλιοι και νεοι!!!!
Ε ρε Γλεντια!!

Κωστα,ετοιμαζεται και το ρεπορταζ απο Κο Σαμετ!!!με βιντεο και φωτο αλλα και πληροφοριες!!

ΞΑΝΑ συγνωμμη που δεν γραφω τιποτα ακομα αλλα θελω να τα γραψω με την σειρα και αυτη την φορα ειπα οτι την 1η εβδομαδα θα τα  :knockinb: ΟΛΑ!!!!

τι ωραια χωρα!!!! :grin:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
και μια πληροφοια........Πριν φυγω Σαμετ ειμασταν με τα παιδια στο Ινσομνια...3 η ωρα "μας την πεσαν" οι μπατσοι και το μαγαζι εκλεισε.....χτες που μιλησα με την παρεα Το Ινσομνια δεν ανοιξε καθολου και ολα τα κλαμπσ στην Walkingstreeτ κλεισανε 3 η ωρα!!!!
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
και ολα τα κλαμπσ στην Walkingstreeτ κλεισανε 3 η ωρα!!!!

Και πότε ήθελες να κλείνουνε ρε βαμπίρ όταν βγαίνει ο ήλιος :think:
..άσε που μας έχεις στην αναμονή για ρεπορτάζ :tickedoff:... καλά ρε πόσα :fuck1: γράφει το κοντέρ :headbang:

Φιλλούθκια και να προσέχεις
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
και μια πληροφοια........Πριν φυγω Σαμετ ειμασταν με τα παιδια στο Ινσομνια...3 η ωρα "μας την πεσαν" οι μπατσοι και το μαγαζι εκλεισε.....χτες που μιλησα με την παρεα Το Ινσομνια δεν ανοιξε καθολου και ολα τα κλαμπσ στην Walkingstreeτ κλεισανε 3 η ωρα!!!!
απλα να ενημερωσω οτι στο διαστημα 13-26 που ημουν εγω εκει το isomnia εκλεισε 2 φορες την μια στις 4 και την αλλη στις 4.30 αν θυμαμε καλα απο τους μπατσους και η πλακα ειναι οτι την πρωτη φορα ηταν μολις ειχαμε παρει μπουκαλι και το αφησαμε καβα για την επομενη :2funny: :2funny: τυχαινουν και αυτα.....
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
αααααααααααααααααααα....και να μην ξεχασω οσοι συχναζετε isomnia να προσεξετε δυο μουνακια που αραζουν στο μπαρ διπλα στην σκαλα του prive πριν τις τουαλετες ...οι γκομενες καθονται συνηθως στο κεντρο του μπαρ ειναι ιδιο υψος πιο ψηλες απο τις συνηθεις ταυλανδες δεν ειναι lady boys γιατι το συγκεκριμρνο μαγαζι δεν επιτρεπει την  εισοδο τους...εχουν το μαλλι μαυρο αφελεια μπροστα και ισιο στα πλαγια .....καντε ντου απο παντου και ο τυχερος ας γραψει μια μικρη αναφορα περιμενω  :2funny: :2funny: ...και οποιος δοκιμασει να αναφερει αν εχω δικιο που τις προτεινω...εγω παντως τις δοκιμασα και τις δυο το μονο που με πηραξε οτι δεν μου ηρθαν μαζι για δυαδα :'( :'(..........καλα  :fuck1: :knockinb: σε οσους δοκιμασουν :dancing: :dancing: :dancing:
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
αααααααααααααααααααα....και να μην ξεχασω οσοι συχναζετε isomnia να προσεξετε δυο μουνακια που αραζουν στο μπαρ διπλα στην σκαλα του prive πριν τις τουαλετες ...οι γκομενες καθονται συνηθως στο κεντρο του μπαρ ειναι ιδιο υψος πιο ψηλες απο τις συνηθεις ταυλανδες δεν ειναι lady boys γιατι το συγκεκριμρνο μαγαζι δεν επιτρεπει την  εισοδο τους...εχουν το μαλλι μαυρο αφελεια μπροστα και ισιο στα πλαγια .....καντε ντου απο παντου και ο τυχερος ας γραψει μια μικρη αναφορα περιμενω  :2funny: :2funny: ...και οποιος δοκιμασει να αναφερει αν εχω δικιο που τις προτεινω...εγω παντως τις δοκιμασα και τις δυο το μονο που με πηραξε οτι δεν μου ηρθαν μαζι για δυαδα :'( :'(..........καλα  :fuck1: :knockinb: σε οσους δοκιμασουν :dancing: :dancing: :dancing:

... Παντού υπάρχει ένας μύθος ...  :2funny:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
φιλε mykonos το εγραψα αυτο γιατι πρωτον οσο ημουν εκει δεν ειδα κανενα βραδυ ladyboys μεσα στο isomnia και δευτερον μπροστα μου ενω βρισκομουν απο κατω στο i bar σε προσπαθεια να μπει στο μαγαζι lady boy οι μπραβοι του μαγαζιου δεν το αφησανε να μπει μεσα......τωρα δεν ξερω τι ακριβως συμβαινει εκει και ουτε με ενδιαφερει απλα παραθετω τις εμπειριες μου
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Μυκονε τσίμπησες  :s&m_2:  :s&m_3:
πως πάει ρε φίλε πόσες κι απόψε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom