Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Ωραίος ο suncity ... ;) ... Και γω στο πρώτο ταξίδι ήμουν διστακτικός με το φαγητό τους ...  :rolleyes: ... Τώρα όμως στο μήνα, άντε να πάω για κανα ιταλικό το πολύ, ε droser ? ...  :2funny: ... Έχουν φοβερή κουζίνα, αν και ο κροκόδειλος είναι λίγο βαρύς ...  :grin:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
O Λάκης? :think:

Λές να..... :knockinb:  :think:
η μήπως να... :s&m_1:

μπορεί και να  :pipa1:  :tits: :cum:

 

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολο το team.Διαβαζω καιρο το φορουμ και εχω καταφερει να γραψω μονο 2 φορες.Γυρισα απο Παταγια πριν λιγες μερες , ηταν η 5η φορα που επισκεφτομαι τη πολη του χαμογελου.Θα δωσω και εγω τη δικη μου αναφορα απο τα πλουσια σε ελεη μερη.

Τιμες σε ξενοδοχεια κατα τη γνωμη μου ηταν πολυ καλες (λογω και της low season ) απο 800-1000 bht εβρισκες πολυ καλο ξενοδοχειο με joint Free και σε κεντρικο σημειο.

Αν και πετυχα την αρμαδα του αμερικανικου ναυτικου και ψιλοξενερωσα που ειχε γεμισει η παταγια επιδοξους ραμπο , μπορω να πω οτι τα μαγαζια και ειδικα το αγαπημενο μου Ινσομνια ειχε και καλο κοσμο αλλα και καλα κομματια να διαλεξεις η να σε διαλεξουν....οι τιμες μεχρι 1000bht καλο deal.Ειδικα φετος ειδα παρα μα παρα πολλα A go go Girls να ψωνιζονται στο ινσομνια πραγμα που σημαινει η οτι δεν φορτωθηκαν η οτι το Short time το ξεπεταξαν (αδιαφορο μου ειναι γιατι της φορτωνεις με 1000μπατ και εισαι αρχοντας). Τα τοπ μαγαζια τυπου (για μενα βεβαια) Living Dolls , Alcatraz , Windmill ,Baccara ειχαν απο μοντελα μεχρι πιθικα που πριν λιγο ειχαν κατεβει απο το δεντρο , οτι ηθελες ψωνιζες ....και με το αναλογο τιμημα .... 600μπατ το λιγοτερο το Μπαρφαιν και απο 2000 μεχρι και 3500 μου ειπε μια γκομενα στο
 

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Sapphire που ηταν και ψιλο φτερο στον ανεμο.Πολυ καλες παρουσιες ειδα φετος στα μπαρακια των Soi 8 kai Soi 9 εκει κοντα στο ξενοδοχειο Sun Beam αλλα και την LK Metro (τα οποια και τιμησα 1-2 φορες) αλλα σε μερικα απο αυτα σου ψιλοζαλιζαν τα φρυδια να της κανεις μπαρφαιν η να της κερασεις ποτακι (ειδικα μια σε ενα μπαρ κοντα στο Hilton ειχε κρεμαστει απανω μου.Απο παραλια δεν ψωνιζω ποτε αρα δεν μπορω να σας πω λεπτομερειες και παλι φετος δεν τιμησα το Devils Den που ολο λεω να το τιμησω και τιποτα καθε φορα.

Αυτα για αρχη ελπιζω να γραφω συχνοτερα... :idiot:

ΥΣ. Pagtao , μπικου , lakiscorio σας ευχαριστω πολυ , ακομα και την πρωτη φορα που πηγα ταιλανδη ηταν σαν  ειχα παει αλλες 10 φορες.Θα χαιρομουν πολυ να κανονιζατε  μια εξορμηση απο το φορουμ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Γεια σας,Συναγωιστεσ............Αδελφε μου Μπικου καλως ηλθεσ στο "μπουρδελο".συγνωμμη εννοω στην Ελλαδα.............ειμαι angeles city("Pattaya"των φιλιππινων).εχω ενα κοθκλακι διπλα μου και κοιμαται μισο φιλιπινα/μισο πορτογαλο-χαβανεζα!!!Κατσε καλα μιξη!!!!!
ξερω οτι περιμενετε ανταποκριση αλλα θα περιμενετε πολυ......αλλα θα τα γραψω ολα με λεπτομερειεσ.........

να πω ενα καλως ορισατε στον kreatosoupa,rebetis οι οποιοι ειναι Πατταγια και σε 2μερες παω να τουσ βρω!!!

Φιλια σ'ολους.ιδιαιτερα σε Μπικ(Μας λειπεις,φιλε!!!!!)και Παγκταο!!

Μπραβο και στα παιδια που γραφουν ακομα.....Φιλε Mars ευχαριστουμε για το ρεπορταζ
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
...κοιμαται μισο φιλιπινα/μισο πορτογαλο-χαβανεζα

Τυχεράκια  :smitten:
Καλά να περνάς και άσε εμάς να διψάμε, θα μας δροσίσεις αναδρομικά με πακέτα κονσέρβες απο το μπουρδελιστάν :headbang:

Φιλιπινοπορτογαλοχαβανομάνιακ! :rockon:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αν είναι σαν και αυτή... :smitten: :smitten:
...δε το γλυτώνω το ταξίδι για εκεί κυριε Φιλιππινοπορτογαλοχαβανεζομάνιακ!
 

Συνημμένα

  • Φιλιππινοπορτογαλοχαβανεζάκι.jpg
    Φιλιππινοπορτογαλοχαβανεζάκι.jpg
    43,1 KB · Εμφανίσεις: 48

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Λακη δωσε συντεταγμενες και λεπτομερειες για φιλιππινες μηπως και το βαλω στο Schedule τα χριστουγεννα μαζι με την παταγια!!
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
θα έχεις σίγουρα τις λεπτομέρειες που ζητάς αμέσως μετά τα  :fuck1: :zfuck: :knockinb: :s&m_1: :s&m_3: του Λάκη
δηλαδή....καλό Οκτώβρη :headbang: :headbang: :headbang:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Γεια σας,Συναγωιστεσ............Αδελφε μου Μπικου καλως ηλθεσ στο "μπουρδελο".συγνωμμη εννοω στην Ελλαδα.............ειμαι angeles city("Pattaya"των φιλιππινων).εχω ενα κοθκλακι διπλα μου και κοιμαται μισο φιλιπινα/μισο πορτογαλο-χαβανεζα!!!Κατσε καλα μιξη!!!!!
ξερω οτι περιμενετε ανταποκριση αλλα θα περιμενετε πολυ......αλλα θα τα γραψω ολα με λεπτομερειεσ.........

να πω ενα καλως ορισατε στον kreatosoupa,rebetis οι οποιοι ειναι Πατταγια και σε 2μερες παω να τουσ βρω!!!

Φιλια σ'ολους.ιδιαιτερα σε Μπικ(Μας λειπεις,φιλε!!!!!)και Παγκταο!!

Μπραβο και στα παιδια που γραφουν ακομα.....Φιλε Mars ευχαριστουμε για το ρεπορταζ
Λακη αδελφε μου,σε τουτο το ταξιδι εισαι "οδοστρωτηρας"....
Δε σε προλαβαινουμε...  :rockon: :rockon: :rockon: (στα "μουγκα",αλλα χαλαλι σου...)

Αναμενουμε ενημερωσεις.Εμεις που εχουμε τις εικονες προσφατες,θα ειναι σαν να ειμαστε εκει...

Φιλαρακι, κοιτα να περνας καλα,με προσοχη,και δωσε χαιρετισμους σε ολα τα παιδια. :dancing: :dancing:

Α ρε "καρντασια" μου λειπετε...  :thumbsup:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Travel bell, travel bell,
travel all the way!
O what fun it is to ride
on a pattaya agogo baby
 :tits: :boobies:  :tits2:

Καλημέρεεεεεεεεεεεεεεεες
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Travel bell, travel bell,
travel all the way!
O what fun it is to ride
on a pattaya agogo baby
 :tits: :boobies:  :tits2:

Καλημέρεεεεεεεεεεεεεεεες
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Ααααα...Καλαααα...
Ο.Σ.Σ.Τ
Οξύ Στερητικο Σύνδρομο Ταυλανδης!!!

Χθες είδα και μια Ταυλανδικη ταινία.."crazy thing called love"..
Αν προσέξει κανείς τους διαλόγους θα καταλάβει πόσο ρατσιστική είναι η Ταυλανδικη κοινωνία με το χρώμα του δέρματος...Αυτο δηλαδή που γράφω εδω και χρόνια στο φόρουμ...
Για τους Ταυλανδους,γυναίκα με σκούρο δέρμα δε μπορει σε καμμια περίπτωση να θεωρηθεί όμορφη...
Ομορφιά=λευκό δέρμα...
Παίζει εντωμεταξυ μέσα και ένας υπερμουναρος,η Pimchanok Lerwisetpibol...
Δε μπόρεσα να κοιμηθώ μετα όλο το βράδυ... :grin:
Προβλέπω ότι για καμμια βδομάδα θα έχω υγρά όνειρα για πάρτη της... :2funny:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Στερητικα συνδρομα; Θυμαστε τον χαρακτηριστικο ηχο του κουδουνιου που κανουν τα seven- eleven στη Μπανγκοκ οταν μπαινεις μεσα σε αυτα; Ε λοιπον εδω που ειμαι εχει ενα βιβλιοπωλειο στη πολη που εχει τον ιδιο ηχο κουδουνιου. Οταν παω στην πολη παω καθε φορα και αγοραζω κατι μονο και μονο για να ακουω αυτο το κουδουνι  :grin:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Αααααααχ...βααχχχχχ... :smitten: :smitten: :smitten:

276245_100002071989758_1311562_n.jpg

Pimchanok%20Lerwisetpibol.jpg

pimchanok-lerwisetpibol-profile.jpg


Στερητικα συνδρομα; Θυμαστε τον χαρακτηριστικο ηχο του κουδουνιου που κανουν τα seven- eleven στη Μπανγκοκ οταν μπαινεις μεσα σε αυτα; Ε λοιπον εδω που ειμαι εχει ενα βιβλιοπωλειο στη πολη που εχει τον ιδιο ηχο κουδουνιου. Οταν παω στην πολη παω καθε φορα και αγοραζω κατι μονο και μονο για να ακουω αυτο το κουδουνι  :grin:
Αστα μεγάλε...Υπάρχουν και πιο αρρωστακια απο σένα...Εγω το έχω αγοράσει κιόλας απο ένα μαγαζι με ηλεκτρονικά στην Αθήνα...10 ευρωπουλα...Και βαράει κάθε μέρα όλη μέρα στο σπίτι... :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αααααααχ...βααχχχχχ... :smitten: :smitten: :smitten:

Αστα μεγάλε...Υπάρχουν και πιο αρρωστακια απο σένα...Εγω το έχω αγοράσει κιόλας απο ένα μαγαζι με ηλεκτρονικά στην Αθήνα...10 ευρωπουλα...Και βαράει κάθε μέρα όλη μέρα στο σπίτι... :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom