Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αν κολλήσει αυτό το θρέντ δε το ξεκολλάει ούτε ανεμοστρόβιλος  :headbang:
....όσο για την περίφημη ομάδα κρούσης..... :jerking:....... :bigdick:.....

οι υπόλοιποι των μετώπισθεν να ετοιμάζονται σιγά σιγά :rockon:
 

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια μια ερωτηση στους πιο ειδημωνες να κανω. Τον αυγουστο το μπαρ του φωτη  δεν ειχε ουτε μιση γκομενα , ας ενημερωσει καποιος για το συγκεκριμενο μαγαζι (lakiscporpio το δικο σου βιντεο ειδα και το βρηκα)
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Καλησπερα παιδια μια ερωτηση στους πιο ειδημωνες να κανω. Τον αυγουστο το μπαρ του φωτη  δεν ειχε ουτε μιση γκομενα , ας ενημερωσει καποιος για το συγκεκριμενο μαγαζι (lakiscporpio το δικο σου βιντεο ειδα και το βρηκα)
ελειπε αδερφε ο φωτης τον αυγουστο και νομιζω ολο το καλοκαιρι θα κατεβει οκτωβριο απο οτι μου ειπε η μαμα σαν που ειχε κατσει στο ποδι του οσο ελειπε............γερμανια πηγε αν θυμαμε καλα......το ξανθο ladyboy που γυρναει σε αυτα τα μπαρ και μιλαει ελληνικα μηπως το ειδες εκει.........γενικα θα ελεγα πως ολο το συγκεκριμενο μερος ειναι χαλια απο πλευρας γυναικων.....εγω εμενα λιγο πιο πανω στο r-con hotel
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Μετά το Φιλιπινέζικο εικοσαήμερο, επιστροφή αύριο στην Πατάγια, για το τελευταίο κομμάτι των διακοπών.
Μιας και η Ταιλάνδη κυλάει για μένα με πιο ήσυχους ρυθμούς, θα καθίσω να γράψω για τα τεκτενόμενα στο Άντζελες, αλλά και τα νεώτερα της Πατάγια ή όπου αλλού μας βγάλει ο περπατημένος δρόμος.
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Γεια σου ρε suncity ...  :) ... Γνώρισες και τη Mod βλέπω ...  ;) ... Suadam δώσε τα τελευταία νέα ρε φίλε ...  :cheesy: ... Σήμερα έκλεισα και τα εισιτήρια για Φιλιππίνες ...  :grin:

Depart  (DG7213)
16 Nov 11
Depart from Bangkok (BKK) at 15:40
Arrive in Manila-Clark (DMIA) (CRK) at 19:55
Return  (DG7212)
05 Dec 11
Depart from Manila-Clark (DMIA) (CRK) at 12:35
Arrive in Bangkok (BKK) at 14:50
Passenger Details

(Adult, Male)
Passengers & seat assignments
Passenger Cities Flight Seat
MR BKK - CRK DG 7213
  CRK - BKK DG 7212
Contact Information
Home address

#7
greece,    
Greece, Hellenic Republic
Phone number(s)
Daytime:
Evening:                 
Cell:
Fax:
Email address(es):
Payment Details
Credit card  (confirmed)
VI XXXXXXXXXXXX5238 ฿6,485 THB
Amount Paid ฿6,485 THB
Amount Due ฿0 THB
Price Details
*Note: this amount may be due at time of service (Hotel, Activity, Car) and isn't calculated as part of the total price.
Fare price ฿4,635
Discounts ฿0
Fare Fees and Taxes ฿700
Special Services ฿750
Payment Fees ฿350
Total price ฿6,485

... Άντε και περιμένω πως και πως το "παρθενικό" στις Φιλιππίνες ...  :2funny:
 

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
ελειπε αδερφε ο φωτης τον αυγουστο και νομιζω ολο το καλοκαιρι θα κατεβει οκτωβριο απο οτι μου ειπε η μαμα σαν που ειχε κατσει στο ποδι του οσο ελειπε............γερμανια πηγε αν θυμαμε καλα......το ξανθο ladyboy που γυρναει σε αυτα τα μπαρ και μιλαει ελληνικα μηπως το ειδες εκει.........γενικα θα ελεγα πως ολο το συγκεκριμενο μερος ειναι χαλια απο πλευρας γυναικων.....εγω εμενα λιγο πιο πανω στο r-con hotel


Οχι δεν το ειδα το κομματι αυτο , και συμφωνω οτι εχει χαλια γυναικες σε γενικες γραμμες , αν και ψωνισα ενα καλο κομματι απο εκει την δευτερη μερα της διαμονης μου.Για πες πληροφοριες για R-Con hotel το ειδα και το σκεφτομαι για την επομενη φορα
 

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Αν κολλήσει αυτό το θρέντ δε το ξεκολλάει ούτε ανεμοστρόβιλος  :headbang:
....όσο για την περίφημη ομάδα κρούσης..... :jerking:....... :bigdick:.....

οι υπόλοιποι των μετώπισθεν να ετοιμάζονται σιγά σιγά :rockon:

Θα γινει ανοικτη προσκληση για την ομαδα κρουσης?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Το μπατ εχει παρει την ανιουσα...
Και το ευρω τη κατιουσα...
Μετα απο αρκετους μηνες,κατω απο 41 μπατ το ευρω σημερα στα ανταλλακτηρια...
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Οχι δεν το ειδα το κομματι αυτο , και συμφωνω οτι εχει χαλια γυναικες σε γενικες γραμμες , αν και ψωνισα ενα καλο κομματι απο εκει την δευτερη μερα της διαμονης μου.Για πες πληροφοριες για R-Con hotel το ειδα και το σκεφτομαι για την επομενη φορα
ειναι πολυ ανετο σαν ξενοδοχειο ...το μονο μειονεκτημα ειναι οτι δεν εχει πισινα.....για εμενα προσωπικα δεν ειναι .......και πληρωνα τον αυγουστο 600 μπατ την βραδυα φετος....και την φουλ σεζον εχει 900....καθαρο καθε μερα καθαρισμος δωματιου εξυπηρετικο το προσωπικο ολα καλα εμεινα αρκετα ευχαριστημενος ....σκεψου οτι το κρεβατι μου ηταν 2 διπλα ενωμενα.............εγινε της καριολας πανω σε αυτο φετος ειναι κρεβατι για οργιο τοσο μεγαλο που ειναι .....και οι παρτουζες ηταν μεσα στο προγραμμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Καλημερα παιδες...ξερω οτι με βριζετε πολλοι αλλα ειπα αυτη την φορα να μην "σπαταλζω" τον χρονο μου σε περιγραφες αλλα σε  :knockinb:
και οτι ειναι σημαντικο να το γραφω επιτοπου..

Θελω να επισημανω την ΠΡΟΣΟΧΗ στα νεα παιδια που πανε Ινσομνια(και οχι μονο)

Να διαλεγουν προσεχτικα τις κοπελλες.....εγω εκανα το λαθος να παρω μια κοπελλα την Ωραιοτερη στο Ινσομνια(που την κηνυγουσα απο περσι!!!)και μου βγηκε αλκοολικη.......την πηγα στο δωματιο σε Ημι-λιποθυμη κατασταση και αυτη την στιγμη που μιλαμε ακομα κοιμαται!!!Βρε λες να επαθε τιποτα???
για boom-boom?ουτε για αστειο!!!!ειναι σαν νεκρη!!!

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΑΙΔΙΑ....ΠΡΟΣΟΧΗ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑΡΑ,ΣΕΞΙ ΓΚΟΜΕΝΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ "ΦΤΙΑΧΝΕΣΤΕ" ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΙΝΕΙ ΣΑΝ ΦΙΔΙ....ΜΑΚΡΙΑ!!!!Ασε που δεν θα θυμουνται ποιοι ειστε και τι κανατε τη επομενη μερα!!!

Κριμα γιατι την ειχα "απωθημενο" και απ'οτι φαινεται θα την εχω και φετος......τι να πω???


το Μπατ συνεχεια κατρακυλαει!!!!!την "γαμησαμε"!!


Σαουα ντι κραπ φρομ ΠΑΤΤΑΓΙΑ!!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καλημερα παιδες...ξερω οτι με βριζετε πολλοι αλλα ειπα αυτη την φορα να μην "σπαταλζω" τον χρονο μου σε περιγραφες αλλα σε  :knockinb:
και οτι ειναι σημαντικο να το γραφω επιτοπου..

Θελω να επισημανω την ΠΡΟΣΟΧΗ στα νεα παιδια που πανε Ινσομνια(και οχι μονο)

Να διαλεγουν προσεχτικα τις κοπελλες.....εγω εκανα το λαθος να παρω μια κοπελλα την Ωραιοτερη στο Ινσομνια(που την κηνυγουσα απο περσι!!!)και μου βγηκε αλκοολικη.......την πηγα στο δωματιο σε Ημι-λιποθυμη κατασταση και αυτη την στιγμη που μιλαμε ακομα κοιμαται!!!Βρε λες να επαθε τιποτα???
για boom-boom?ουτε για αστειο!!!!ειναι σαν νεκρη!!!

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΑΙΔΙΑ....ΠΡΟΣΟΧΗ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑΡΑ,ΣΕΞΙ ΓΚΟΜΕΝΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑ "ΦΤΙΑΧΝΕΣΤΕ" ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΙΝΕΙ ΣΑΝ ΦΙΔΙ....ΜΑΚΡΙΑ!!!!Ασε που δεν θα θυμουνται ποιοι ειστε και τι κανατε τη επομενη μερα!!!

Κριμα γιατι την ειχα "απωθημενο" και απ'οτι φαινεται θα την εχω και φετος......τι να πω???


το Μπατ συνεχεια κατρακυλαει!!!!!την "γαμησαμε"!!


Σαουα ντι κραπ φρομ ΠΑΤΤΑΓΙΑ!!

σε καταραστηκαμε διοτι δεν γραφεις τιποτα εδω και καιρό .
θα ερθης δεν θα ερθης;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Ρε ασε τις παπαριες και γραψε κατι ουσιαστικό  καλα λεει ο κολητός σου ο Παγκταο ομαδα κρουσης και π :bigdick:.... μπλέ.
Αληθεια ρε  συ η ομάδα σου τι εγινε αποδεκατίστικε απο τα μανκιες;;;;;;;;;;;
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Θα γινει ανοικτη προσκληση για την ομαδα κρουσης?
Ρε συ η ομάδα κρούσης είναι κάτω (Πατάγια) αλλά κάνει κλεφτοπόλεμο  :blowup:
...τους κλέψανε μάλιστα τους ασύρματους,για αυτό και "χάθηκαν"...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
.....εγω εκανα το λαθος να παρω μια κοπελλα και μου βγηκε αλκοολικη.......

Αχ αδελφέ πως την πάτισες έτσι με το κορίτσι  :crazy: μήπως ήσουν και συ μάου :zombie: :2funny:
Πάντως ευχαριστούμε για το τηλεγράφημα που μας έστειλες αν και χωρίς  :knockinb:
Οσο για την ομάδα κρούσης μάλλον ομάδα φάντασμα είναι τελικά  :headbang:

Να περνάς καλά κι ας μας "γράφεις",
και να προσέχεις καρντάσι :rockon:

 

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
ειναι πολυ ανετο σαν ξενοδοχειο ...το μονο μειονεκτημα ειναι οτι δεν εχει πισινα.....για εμενα προσωπικα δεν ειναι .......και πληρωνα τον αυγουστο 600 μπατ την βραδυα φετος....και την φουλ σεζον εχει 900....καθαρο καθε μερα καθαρισμος δωματιου εξυπηρετικο το προσωπικο ολα καλα εμεινα αρκετα ευχαριστημενος ....σκεψου οτι το κρεβατι μου ηταν 2 διπλα ενωμενα.............εγινε της καριολας πανω σε αυτο φετος ειναι κρεβατι για οργιο τοσο μεγαλο που ειναι .....και οι παρτουζες ηταν μεσα στο προγραμμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ευχαριστω πολυ SunSity για τις πληοροφοριες , αν και θα ηθελα μια ενημερωση για τιμες σε φιλιπινες στα αγωνιστικα θεματα....για να κανω καμμια εξορμηση τα χριστουγεννα αν μπορεσω!!
 

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Ρε συ η ομάδα κρούσης είναι κάτω (Πατάγια) αλλά κάνει κλεφτοπόλεμο  :blowup:
...τους κλέψανε μάλιστα τους ασύρματους,για αυτό και "χάθηκαν"...


Τι εννοεις τους κλεψανε τους ασυρματους;;; Εγω πιστευω οτι εχουν μπει σε αλλη διασταση και απλα ειναι αδυνατη η επικοινωνια ..... Houston we have a problem...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.107
Πόντοι
18.565
Το μπατ εχει παρει την ανιουσα...
Και το ευρω τη κατιουσα...
Μετα απο αρκετους μηνες,κατω απο 41 μπατ το ευρω σημερα στα ανταλλακτηρια...
Και οσο συνεχιζονται οι φημες για πτωχευση της Ελλαδας  το ευρω θα συνεχισει να πεφτει. Και εχουμε να κανουμε και μπιζνες εκει κατω :headbang:
 

marine

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
10
Πόντοι
0
Χαιρετω ολη την ομαδα που ειναι κατω και οσους ετοιμαζονται.

ετσι και εγω ειμαι στην ετοιμασια και ψαχνω ξενοδοχειο

θα ηθελα την βοηθεια σας

ψαχνοντας κατι φθηνο και αξιοπρεπες

βρικα αυτο σε προσφορα

αλλα δεν ξερω αν ειναι μακρια ή κοντα απο το την δραση
ΚΑΙ γενικα μια ερωτηση μεχρι πιο σημειο να ψαχνω για δωματια (εννοω ωστε να μην ειναι πολυ μακρια με τα ποδια)

ευχαριστω σε ολους εκ τον προτερων

και καλα να περνανε ολοι οι παιδες στην Ταιλανδη
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
ετσι και εγω ειμαι στην ετοιμασια και ψαχνω ξενοδοχειο

ψαχνοντας κατι φθηνο και αξιοπρεπες

βρικα αυτο σε προσφορα

αλλα δεν ξερω αν ειναι μακρια ή κοντα απο το την δραση
Εαν ειναι η 1 σου φορα εκει, ειναι λιγο πολυπλοκη η απαντηση,
Εαν μεινεις κανεναν μηνα σε συμφερει πολυ να κλεισεις ενα με τον μηνα. Δραση εχει παντου, εαν εννοεις την walking δεν εχεις λογο να εισαι κοντα, το ξενοδοχειο που βρηκες ειναι οδο Buakhao εγω παντα Μπουαχαο μενω στο R-con.  . Με 0.25 του Ευρω εισαι σε 5 λεπτα στην walking. Με περπατημα, 20 λεπτα. Κατεβαινεις απο παραλια και την κανεις και βολτα.
Ολα αυτα εαν εννοεις Παταγια, διοτι δεν λες πολη,
 

dimitris..

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
Τυποι προτεινω να δειτε το χανγκοβερ 2 περιεργα πραγματα γινονται εκει κατο.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
λακη εμαθα οτι πηγες 4ημερο κο σαμετ με μια φιλη μου :2funny: :2funny: :2funny:....την ολλανδεζα αν καταλαβες με το εκκεντρικο ντυσιμο...ταυλανδη ειναι για ολους τους υπολοιπους αλλα ο λακης ελπιζω να καταλαβαινει.....φιλε με αυτη εκανα οργια λογω οτι εχει εμπειριες απο ολλανδια.......πιστευω να δοκιμασες πισω πορτα που ειναι και η ειδικοτητα της............για ολους τους περιεργους συχναζει isomnia και καθετε συνηθως μονη της...................ελπιζω να περασες καλα μαζι της γιατι θα ειναι περιεργο αν εγινε το αντιθετο..............σημερα γυρισε και ο γιωργος απο κατω και μου ειπε οτι βρεθηκατε isomnia και τα πινατε....................αντε καλη συνεχεια ....ελπιζω να μην την κουρασες πολυ  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :kissass: :kissass2: :kissass: :kissass2: :kissass: :kissass2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom