Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Σε ελεύθερη πτώση το ευρω σε σχέση με το μπατ...
Ασε που έτσι όπως πανε τα πράγματα,σε λίγο δε θα μιλάμε για ισοτιμία ευρω-μπατ,αλλα δραχμης-μπατ...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
O καλός σεξοτουρίστας προνοεί και εμβάζει με e-banking euro στην Kasikorn όταν το μπατόπουλο μας κοιτάζει αφ'υψηλού :cool2:
Έτσι θα κερδίσει κάμποσα  :fuck2: με την κατρακύλα του γιούριου, ίσως και τώρα να μην  είναι αργά, προβλέπεται μεγάλο στραπάτσο  :boff:

Εφιάλτης στο δρόμο με τις μάγισσες  :headbang:
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
O καλός σεξοτουρίστας προνοεί και εμβάζει με e-banking euro στην Kasikorn όταν το μπατόπουλο μας κοιτάζει αφ'υψηλού :cool2:
Έτσι θα κερδίσει κάμποσα  :fuck2: με την κατρακύλα του γιούριου, ίσως και τώρα να μην  είναι αργά, προβλέπεται μεγάλο στραπάτσο   :boff:

Εφιάλτης στο δρόμο με τις μάγισσες  :headbang:
Αστο φιλε Pag !  Δεν συμφερει καθολου ουτε και αυτο .... Το δοκιμασα εγω 1 φορα να στειλω απο εδω χρηματα κατω στην Kasikorn μεσω web-banking και μου κρατησαν συνολικά κατα τη διαρκεια της μεταφορας 110 ευρω !  (4500 μπατακια εκαναν φτερά σε προμηθειες Kasikorn, ελληνικης τραπεζας και μιας αλλης κεντρικης που μεσολαβησε για να γινει η μεταφορα !  Αυτη η τελευταια, ηταν που κρατησε και τα περισσοτερα ( κοντα στα 70 ευρωπουλα !!!  )  :headbang:  )
Δυστυχως οσα τηλεφωνα κι αν εκανα δεν καταφερα να βγαλω ακρη .... Οποτε τα παρατησα και απλα εχασα 100 ευρω !  

Η δε τραπεζα που με "εκλεψε" ηταν η Deuthce Bank (Γερμανοι γαρ, τι περιμενεις) της Bangkok , που μεσολαβησε για να γινει η μεταφορα μεταξυ Alpha και Kassikorn , γιατι λεει ΔΕΝ μπορει να γινει κατευθειαν .... Και κρατησε ενα ποσοστο 3% επι του συνολικου ποσου που εστειλα κατω, ΕΠΙΠΛΕΟΝ των προμηθειων που πηρε η Kassikorn (10 eyro )  και η Αλφα (10 ευρω) ! (110 ευρουλακια συνολικα πεταξαν....)

Επισης, η ισοτιμια της Kassikorn οταν στελενεις απο εδω ευρω και στα μετατρεπει σε μπατ για να στα βαλει στο λογαριασμο σου, ειναι χαμηλοτερη απο την ισοτιμια ανταλλαγης, της κιτρινης τραπεζας πχ, ή της παγκοσμιας ισοτιμιας που εχεις στην περιπτωση αναληψης απο ΑΤΜ .... ΟΠΟΤΕ ΧΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ !!!!
ΔΕΝ ειναι τυχαιο οτι η Kassikorn ειναι η ΜΟΝΗ απο ολες τις αλλες Ταυλανδεζικες τραπεζες που επελεξε να "συνεργαστει" ( κλεψει )  με ΦΑΡΑΓΚ !!!!  :zfuck:

Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα.....  Ειπαμε να  :fuck2:  αλλα μας  :fuck2: αυτοι τελικά !!!  :s&m_3:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Σε ελεύθερη πτώση το ευρω σε σχέση με το μπατ...
Ασε που έτσι όπως πανε τα πράγματα,σε λίγο δε θα μιλάμε για ισοτιμία ευρω-μπατ,αλλα δραχμης-μπατ...
Mε την ευκαιρια αυτη που "δινει" ο pipinos,καλο θα ηταν οσοι σκοπευουν να ταξιδεψουν το επομενο διμηνο-τριμηνο,να μην στηριζονται σε αναληψεις μεσω ΑΤΜ απο τον λογαριασμο τους στην Ελλαδα.Μπορει να βρεθουν προ "εκπληξεων" και να μεινουν χωρις λεφτα.-ειτε "δραχμη",ειτε "πλαφον" στις αναληψεις,ειτε οποιας μορφης δεσμευση καταθεσεων...-
Το να παρεις μετρητα μαζι σου,εχει πολυ μικρο εως καθολου ρισκο.Μιας και μπορεις στην πρωτη σου κινηση εκει,να ανοιξεις Λογ/μο στην Κασικορν και να τα καταθεσεις απευθειας.
Επειδη το rate της "πρασινης" τραπεζας ειναι απο τα χειροτερα,μπορεις να αλλαξεις τα ευρω σου σε ενα "συμφερων" ανταλακτηριο και κατοπιν να τους πας το χρημα σε Μπατ...

Η κατασταση αυτη τη στιγμη στο "παρασκηνιο" της οικονομιας, ειναι δραματικη και οι επομενοι μηνες καθοριστικοι.
Δεν εχει νοημα καμια οικονομικη αναλυση τωρα,εξ'αλλου θα ειναι και  :offtopic:

Παντως σε προσωπικο επιπεδο,μαλλον πριν μιαμιση βδομαδα γυρισα απο το τελευταιο μου ταξιδι...
Ευτυχως δηλαδη που προλαβα... :boobies: :dancing: :booty:

Ευχωμαι σε ολους οσους μπορουν να συνεχισουν να μην μασησουν,αρκει να εχουν εξασφαλισμενο ενα ικανοποιητικο βιωτικο επιπεδο εδω.

Εχουμε και τον Λακη :rockon: που ποσταρει "ποταμια", αντι για μωρα... :headbang: :2funny: :2funny: Αστα  να πανε...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Musician ευχαριστούμε για την άψογη ανάλυση,έτσι κι έτσι ποιός έχει πλεόνασμα τώρα να στέλνει και εμβάσματα,φαντάσου όμως τον εφιάλτη του τριάντα μπατ ανά ευρώ που έρχεται τότε η προμήθεια μιάς καλής συναλλαγής όταν το μπάτ πετούσε θα ήταν ασήμαντη μπροστά στη μεγάλη χασούρα που θα βρούν οι επόμενοι ταξιδιώτες.Αυτό είχα πει και όχι με σταθερό μπάτ τότε δεν θα είχε νόημα.

Τέλος πάντων η δεύτερη ομάδα κρούσης θα χτυπήσει Βιετνάμ και Γκαμπόζη ούτως η άλλως, η Ταυλάνδη απλώς θα είναι τόπος στρατοπέδου και εξορμήσεων για τα νέα μέτωπα :rockon:

Κατά τα τά άλλα το Λαλάκι πάει στην ποταμιάαααααα.................!!!!! :headbang:
Γιατί παραπονιέσαι ρε Μπίκ φυσιολάτρης δεν είσαι φάε στη μάπα μυρωδάτα ποτάμια του χωριού  :idiot:

 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Και δύο ποταμίσια φίδια για καληνύχτα... :smitten:
 

Συνημμένα

  • J&B.jpg
    J&B.jpg
    81,1 KB · Εμφανίσεις: 61

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
...καλές όμως και οι τσιπούρες του Ινδικού...ειδικά αυτές των Πι Πί....!! :rockon:
 

Συνημμένα

  • P&B.JPG
    P&B.JPG
    319,2 KB · Εμφανίσεις: 46

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Μια συμβουλη σχετικα με τα λεφτα.
Βρεστε και αγοραστε μια ζωνη δερματινη με εσωτερικη τσεπη με φερμουαρ για να κουβαλατε τα χρηματα σας, ειναι ο ποιο σιγουρος τροπος να μην σας κλεψουν.
Να ξερετε οτι εχετε δικαιωμα να βγαλετε μεχρι 10000 Ευρω μετρητα.
Οταν φτασετε εκει που πατε ή τα κλειδωνετε στο χρηματοκιβωτιο του ξενοδοχειου ή τα καταθετετε στη τραπεζη ή απλα τα φορατε χωρις να το παρει χαμπαρι κανενας.
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Musician ευχαριστούμε για την άψογη ανάλυση,έτσι κι έτσι ποιός έχει πλεόνασμα τώρα να στέλνει και εμβάσματα,φαντάσου όμως τον εφιάλτη του τριάντα μπατ ανά ευρώ που έρχεται τότε η προμήθεια μιάς καλής συναλλαγής όταν το μπάτ πετούσε θα ήταν ασήμαντη μπροστά στη μεγάλη χασούρα που θα βρούν οι επόμενοι ταξιδιώτες.Αυτό είχα πει και όχι με σταθερό μπάτ τότε δεν θα είχε νόημα.

Τέλος πάντων η δεύτερη ομάδα κρούσης θα χτυπήσει Βιετνάμ και Γκαμπόζη ούτως η άλλως, η Ταυλάνδη απλώς θα είναι τόπος στρατοπέδου και εξορμήσεων για τα νέα μέτωπα :rockon:
Πολύ καλά τα λες φίλε μου Pag!

Κι εγω ετσι το σκεφτομαι .... Αν δω οτι τα παντα ειναι πανακριβα στην Thai αυτη την φορα σκέφτομαι να χτυπήσω τα διπλανά "μέτωπα" .... Ιδίως Καμπότζη ....
Αν εχεις κανει καμια ερευνα επι προσωπικου,  δωσε αν θες καμια πληροφοριουλα και για εμας ....  (ή μπορει μάλιστα να συμπεσουν και οι "αγωνιστικές" ημερομηνιες μας και να εχουμε την ευκαιρία να τα ξαναπουμε και απο κοντα στον "παραδεισο" της Ασίας, ΙΣΩΣ για μια ακόμα τελευταία φορά πριν το ΧΑΟΣ , οπως πολύ σωστά λέει και ο Mπικ !!!  :think:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
ποιος π....ης η πια π....να με "ματιαξε"???

2 μερες οχι  :knockinb:

εκαψα φλαντζα!!!!!δεν κανω πλακα!!!!πηγα στο νοσοκομειο !!!
απ'το πολυ μπουμ-μπυμ!!!!το κεφαλακι κατακοκκινο και τσουξιμο και φαγουρα!!!!
ο Γιατρος ειπε 2 μερες ξεκουραση,επαλοιψεις με betadine και μια αλοιφη που μου εδωσε!!!
ευτυχως δεν εχω καποια μολυνση!!!τι γιεται ρε γαμωτο??αυτη η χωρα δεν με "παει" καθολου!!!
και εχω ενα :boobies: μαζι μου και δεν μπορω να το  :knockinb: !!!!

Γ.. την τρελλα μου!!!!
Παντως ο γιατρος ειχε πλακα οταν μου εξηγουσε τι εχω

Ακολουθει Διαλογος Γιατρου Lakis

Lakis:"Doctor,,,,is it serious??"
Doctor:"No......No,,,,,you have no infection....too much sex!!!"
L:"Yes.....too much sex "
D:"you have some kind of.....how can i explain it???you know the word Dermatitis???
L:"Of course i know doctor.........i am Greek and this is a greek word!!!"

απ'οτι κατλαβατε μια δερματιτιδα ειναι και σημερα ειναι η τελευταια μερα!!!για να δουμε!!

τωρα ομως εχω αλλο προβλημα
2 μερες ειναι η  :bigdick: σηκωμενη και δεν  :knockinb: και ποναω και απο εκει!!!


τι αλλο θα μου τυχει ΘΕΕ ΜΟΥ!!

Τα νερα υποχωρησαν....σημερα επιτελους ινσομνια!!!!
 

Επισκέπτης
εκαψα φλαντζα!!!!!δεν κανω πλακα!!!!πηγα στο νοσοκομειο !!!
απ'το πολυ μπουμ-μπυμ!!!!το κεφαλακι κατακοκκινο και τσουξιμο και φαγουρα!!!!
Δερματίτιδα στο πουτσοκέφαλο και όχι στο υπόλοιπο πέος; Αυτά είναι :think:
Περαστικά φίλε, μην τραβήξεις καμιά μαλακία, μάζευε γιαούρτι στ' αρχίδια σου να φτιάξεις μάσκα σε καμιανής τη μούρη ;)
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
τι αλλο θα μου τυχει ΘΕΕ ΜΟΥ!!

Τα νερα υποχωρησαν....σημερα επιτελους ινσομνια!!!!

Λακη προσεχε γιατι με την γκαντεμια που σε κυνηγαει θα πεταχτει κανενας κροκοδειλος και θα σου φαει και την τσουτσου. Με τις πλημμυρες την κοπανησανε πανω απο δυο ντουζινες κροκοδειλοι απο το παρκο των ερπετων. Τα ματια σου ορθανοιχτα τωρα που υποχωρουν τα νερα.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Λάκη μάλλον δεν είσαι Lucky  :2funny:
Περαστικα ρε και να αποφεύγεις τα πισογλέντια  :s&m_2: αυτά στον κάνανε να τζούζει  :S
Θέλουμε όμως αναλυτικό ρεπορτάζ από την υποχώρηση των υδάτων της Πατἀγιας αν γίνεται και HD βίντεο :headbang:

Αντε φιλλούθκια, τον Ναύαρχο τον συνάντησες;
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Μιας και κόλλησε πάλι το θρέντ και τα νερά υποχωρούν στο ψαροχώρι
ποστἄρω παλιές αγάπες πριν παρασύρει και μάς ο ύπνος...


Κυλάνε τα ποτάμια χτυπιόνται στα βράχια
αφρίζουν στα απότομα φαράγγια
μπαίνουν σε σπηλιές υπόγειες
γίνονται νύμφες.....
:smitten:
 

Συνημμένα

  • P3160263.JPG
    P3160263.JPG
    204,8 KB · Εμφανίσεις: 28

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
να κανω και εγω την αναφορα μου μιας και αποχωρησα εδω και 4 μερες απο τις ειδικες δυναμεις του λακη λογω επιστροφης στην πατριδα

Περιμενα ενα ολοκληρο χρονο να ξαναβρεθω στο εκπλητικο μερος οπου ονομαζεται πατταγια αλλα δυστυχως απογοητευθηκα απο το ποσο πολυ εχουνε αλλαξει τα πραγματα μεσα σε 1 χρονο.

1)Τιμη περσινη απο το what's up 2100 baht (1500 + 600 το barfine) - φετος 4000 baht και με αγριο ψαλιδι στα 3000 με την προυποθεση η κοπελα να φυγει στις 7 το πρωι (και η ωρα ητανε 3 το βραδυ!) Εκανα προταση απο περιεργεια για 2600 και με αρνηθηκαν..

2)Περσι εμπαινες στο frog και ολες οι κοπελες σε δειχνανε και φωναζανε σαν τρελες - φετος τιποτα οπως και γενικα τα πειραγματα πλεον στον δρομο θα αρκεστεις σε κανα ladyboy

3)Περσι insomnia περναμε ενα μπουκαλι whisky και τα γκαρσονια απο επανω μας - φετος πειραμε μπουκαλι και μας χρεωσανε 150 baht τον παγο.. ασε που αμα δεν τους εδινε tip στραβωκοιτουσανε..

4)soi6 πηγα πρωτη φορα με τον φιλο μπικου και αλλα παιδια. με ζητησε κοπελα 2500 baht (αστερι δεν λεω) για 40 λεπτα! μετα φορτωσα απο το μαγαζι με τις κοτσιδες με 2000 baht για long.. τι το ηθελα.... 2,5 ωρες με μιλουσε ασταματητα οτι ο μεγαλος της καημος ειναι οτι δεν εχει παιδι ενω ολες εχουνε. 2,5 ωρες (δοκιμασα ΤΑ ΠΑΝΤΑ και δεν σταματουσε την μουρμουρα)

5)περσι στο ινσομνια αραζες και ολες οι κοπελες περιμεναν καποιο νευμα σου. φετος εκανα νοημα πανω απο 6-7 φορες και δεν συγκινηθηκε καμια παρα μονο οταν πηγαινες στο τραπεζι τους

6)φετος το πρωτο πραγμα που με ρωτησαν ητανε να κανονισουμε πρωτα την τιμη πριν ακομα βγουμε απο το insomnia

7)1-2 freelancers μου ειπανε ακατεβατα 1500 για long. απο τα 2000 ξεκινησανε..

8)παρα πολλες κοπελες αχαμογελαστες μεσα στα Gogo τα παιχνιδακια με τους farang σιγα σιγα ξεχαστετα

9)φιλος πειρε devils den και τον βγηκε πατατα, σκεφτειτε οτι μεσα σε ενα 20 λεπτο την ειχε διωξει απο το δωματιο απολυτως ξενερωμενος

10)πολλες κοπελες στο ινσομνια ψιλομητες

οσο για την ολλαδενζα του λακη θα προτεινα οσο πιο μακρυα γινεται. η κοπελα ειναι νεροχυτης... μεσα στο ινσομνια μου ορμηξε γιατι δεν πηρα φιλη της και ισχυριζοτανε οτι την εριξα μπουνια! απειλουσε οτι θα στειλει ταυλανδους στο ξενοδοχειο. παλι καλα που την εκανα απο το ινσομνια πριν πλακωσουνε οι μπραβοι. επισης μεγαλη ρουφηχτρα. μας προτεινε να μας κλεισει βανακι για το σαμετ με τοσα λεφτα οσα στοιχιζε το εισητηριο για φιλιππινες. σε ξενη χωρα ειμαστε μακρυα απο μπλεξιματα

επισης πολυ προσοχη στο kamagra. δοκιμασα τελευταια μερα ενα και εφτασα στα προθυρα λιποθυμιας (σταματησε η ακοη μου , ειχα δυσφορια, και αρχισαν να θολωνουν ολα) το οτι δεν λιποθυμισα ημουνα τυχερος γιατι επεσε επανω μου κρυο νερο απο το ντουζ. περσι το επαιρνα κανονικα και δεν ειχα προβλημα αλλα με γευση πορτοκαλι φετος πηρα με γευση φραουλα. δεν ειχα πιει ξυδια και ητανε το μοναδικο καμαγκρα που πηρα στις διακοπες ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ

Σε γενικες γραμμες περασα πολυ καλα αλλα δεν ητανε ο εντυπωσιασμος του περσι

καλα να περνατε και με προσοχη ολοι παιδια

λακη μου λειπει η παρεα, δωσε χαιρετισματα

 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Χομι.εχεισ χαιρετισματα απ'την "Θεια" την μασατζου!!!καταλαβες ποια!!με ρωτουσε για σενα...τις ειπα οτι εισαι πισω και της εδωσα 1 φιλακι απο σενα!!! :grin:

Χομι και εσυ μας λειπεις!!!!κριμα που δεν σου αρεσε οπως περσι!!!παντως τωρα εχω βρει 1 "καλο" κοριτσι που με προσεχει αλλα αρχιζω να βαριεμαι!!!θα γινειαλλαγη συντομως!!!

Παγκταο....τι βιντεο να σου δειξω απ'την υποχωρηση των υδατων???3 μερες ειμαι μεσα!!!!

ετοιμαζω και εγω καποιες φωτος ετσι λιγο να "ανεβει" το θρεντ!!!


χτες το Μπατ 40,8 στα ΤΤ Πατταγια

 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
οι κινεζοι λενε¨"1 εικονα 1000 λεξεις"
και εγω εχω σε μεγαλη εκτιμηση τους Κινεζους....
αφου δεν σας περιγραφω με λογια τι γινεται ας βαλω καμια φωτο τουλαχιστον!!!

Μπορει μερικοι να δουν και καποιες "γνωστες" τους!!!

Να μερικες Φιλες μας απο Πατταγια...

 

Συνημμένα

  • DSCN0209.jpg
    DSCN0209.jpg
    77,8 KB · Εμφανίσεις: 19
  • DSCN0210.jpg
    DSCN0210.jpg
    58,6 KB · Εμφανίσεις: 21

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
2.....................
 

Συνημμένα

  • DSCN0211.jpg
    DSCN0211.jpg
    57,6 KB · Εμφανίσεις: 26
  • DSCN0214.jpg
    DSCN0214.jpg
    61,7 KB · Εμφανίσεις: 20

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
3,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

Συνημμένα

  • DSCN0217.jpg
    DSCN0217.jpg
    100,5 KB · Εμφανίσεις: 42
  • DSCN0339.jpg
    DSCN0339.jpg
    83,1 KB · Εμφανίσεις: 18

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom