Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Mέρα ναύτη του Ιόνιου έρωτα, οι θεραπείες με ανατολικοευρωπαικά υποκατάστατα έχουν παρενέργειες όμως  :S

Εμεί πάλι έχουμε στις παραλίες μας ιμιτασιόν thai-μασσατζούδες (made in China) και μερικές φορές δεν μπορώ να αντισταθώ,
κλείνω  τα μάτια και βρίσκομαι παραλία Πατόνγκ, όταν έρθει η ώρα της πληρωμής όμως ...τότε επιστρέφω Ελλαδιστάν :headbang:
ο καιρός περνάει βέβαια και ήδη φάγαμε το μισό Σεπτέμβη  :rockon:  
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Λάκη φωτό Ν.6 και Ν.7 χάλια μαύρα  :headbang:
Συμμορφώσου  :s&m_1: γιατί μου φαίνεται μεταλλάχθηκες σε σαβουρογάμη  :zfuck:

Θα εξιλεωθείς μόνο με τις φωτό απο τα Φιλιπίνια που κρύβεις για το τέλος :rockon:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
να κανω και εγω την αναφορα μου μιας και αποχωρησα εδω και 4 μερες απο τις ειδικες δυναμεις του λακη λογω επιστροφης στην πατριδα

Περιμενα ενα ολοκληρο χρονο να ξαναβρεθω στο εκπλητικο μερος οπου ονομαζεται πατταγια αλλα δυστυχως απογοητευθηκα απο το ποσο πολυ εχουνε αλλαξει τα πραγματα μεσα σε 1 χρονο. .........................................................



Σε γενικες γραμμες περασα πολυ καλα αλλα δεν ητανε ο εντυπωσιασμος του περσι

καλα να περνατε και με προσοχη ολοι παιδια

λακη μου λειπει η παρεα, δωσε χαιρετισματα
Τη "Μαγεια" της 1ης φορας κανεις μας δεν την ξαναβιωνει,φιλε homie...

Ετσι εναι η ζωη η ιδια, μπορει τα πραγματα να μην εχουν αλλαξει τοσο (που εχουν...) απλα εσυ τα ειδες με διαφορετικο "ματι" αυτη τη φορα....

Παντως δεν αφησες Πιπινι για πιπινι :fuck1: οσο ημουν κατω...  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:

 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Ενα ωραίο μέρος που είχα πάει με το τιλάκ και αξίζει να πάτε..................

Ωραίος φίλε Γιώργο !
Θα το επισκευθουμε σίγουρα αν ο δρόμος μας μας φερει προς το "μαγικό"  Buriram με τις πανεμορφες νύμφες.....
Ετσι κι αλλιώς οπως πανε τα πράγματα οικονομικά ,με την κατρακύλα που μας δέρνει,  θα μας μένει πολύυυυυςςςςς  καιρός για φυσιολατρεία από εδώ και πέρα .....  :P



Φίλε Pag !  Ποτε με το καλο θα κατεβεις ???  Εχεις κλεισει κανα εισητηριάκι , ή είναι νωρίς λες ακόμα ???  ;)
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
να κανω και εγω την αναφορα μου μιας και αποχωρησα εδω και 4 μερες απο τις ειδικες δυναμεις του λακη λογω επιστροφης στην πατριδα

Περιμενα ενα ολοκληρο χρονο να ξαναβρεθω στο εκπλητικο μερος οπου ονομαζεται πατταγια αλλα δυστυχως απογοητευθηκα απο το ποσο πολυ εχουνε αλλαξει τα πραγματα μεσα σε 1 χρονο.

1)Τιμη περσινη απο το what's up 2100 baht (1500 + 600 το barfine) - φετος 4000 baht και με αγριο ψαλιδι στα 3000 με την προυποθεση η κοπελα να φυγει στις 7 το πρωι (και η ωρα ητανε 3 το βραδυ!) Εκανα προταση απο περιεργεια για 2600 και με αρνηθηκαν..

2)Περσι εμπαινες στο frog και ολες οι κοπελες σε δειχνανε και φωναζανε σαν τρελες - φετος τιποτα οπως και γενικα τα πειραγματα πλεον στον δρομο θα αρκεστεις σε κανα ladyboy

3)Περσι insomnia περναμε ενα μπουκαλι whisky και τα γκαρσονια απο επανω μας - φετος πειραμε μπουκαλι και μας χρεωσανε 150 baht τον παγο.. ασε που αμα δεν τους εδινε tip στραβωκοιτουσανε..

4)soi6 πηγα πρωτη φορα με τον φιλο μπικου και αλλα παιδια. με ζητησε κοπελα 2500 baht (αστερι δεν λεω) για 40 λεπτα! μετα φορτωσα απο το μαγαζι με τις κοτσιδες με 2000 baht για long.. τι το ηθελα.... 2,5 ωρες με μιλουσε ασταματητα οτι ο μεγαλος της καημος ειναι οτι δεν εχει παιδι ενω ολες εχουνε. 2,5 ωρες (δοκιμασα ΤΑ ΠΑΝΤΑ και δεν σταματουσε την μουρμουρα)

5)περσι στο ινσομνια αραζες και ολες οι κοπελες περιμεναν καποιο νευμα σου. φετος εκανα νοημα πανω απο 6-7 φορες και δεν συγκινηθηκε καμια παρα μονο οταν πηγαινες στο τραπεζι τους

6)φετος το πρωτο πραγμα που με ρωτησαν ητανε να κανονισουμε πρωτα την τιμη πριν ακομα βγουμε απο το insomnia

7)1-2 freelancers μου ειπανε ακατεβατα 1500 για long. απο τα 2000 ξεκινησανε..

8)παρα πολλες κοπελες αχαμογελαστες μεσα στα Gogo τα παιχνιδακια με τους farang σιγα σιγα ξεχαστετα

9)φιλος πειρε devils den και τον βγηκε πατατα, σκεφτειτε οτι μεσα σε ενα 20 λεπτο την ειχε διωξει απο το δωματιο απολυτως ξενερωμενος

10)πολλες κοπελες στο ινσομνια ψιλομητες

οσο για την ολλαδενζα του λακη θα προτεινα οσο πιο μακρυα γινεται. η κοπελα ειναι νεροχυτης... μεσα στο ινσομνια μου ορμηξε γιατι δεν πηρα φιλη της και ισχυριζοτανε οτι την εριξα μπουνια! απειλουσε οτι θα στειλει ταυλανδους στο ξενοδοχειο. παλι καλα που την εκανα απο το ινσομνια πριν πλακωσουνε οι μπραβοι. επισης μεγαλη ρουφηχτρα. μας προτεινε να μας κλεισει βανακι για το σαμετ με τοσα λεφτα οσα στοιχιζε το εισητηριο για φιλιππινες. σε ξενη χωρα ειμαστε μακρυα απο μπλεξιματα

επισης πολυ προσοχη στο kamagra. δοκιμασα τελευταια μερα ενα και εφτασα στα προθυρα λιποθυμιας (σταματησε η ακοη μου , ειχα δυσφορια, και αρχισαν να θολωνουν ολα) το οτι δεν λιποθυμισα ημουνα τυχερος γιατι επεσε επανω μου κρυο νερο απο το ντουζ. περσι το επαιρνα κανονικα και δεν ειχα προβλημα αλλα με γευση πορτοκαλι φετος πηρα με γευση φραουλα. δεν ειχα πιει ξυδια και ητανε το μοναδικο καμαγκρα που πηρα στις διακοπες ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ

Σε γενικες γραμμες περασα πολυ καλα αλλα δεν ητανε ο εντυπωσιασμος του περσι

καλα να περνατε και με προσοχη ολοι παιδια

λακη μου λειπει η παρεα, δωσε χαιρετισματα


και γω φετος πηγα φιλε αλλα τα πραγματα ηταν για μενα οπως για σενα περσυ ....
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
ειχες ξαναπαει περσι και περσι? εαν ναι σε πιο μερος?
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
το report μου απο angeles

Καταρχην να ευχαριστησω το suadam για ολα.  Να σαι καλα αδελφε

angeles vs pattaya

Αρνητικα
-Ζεις σε μια παραγκουπολη
-Ανα 5 δευτερολεπτα θα σε κολλησει καποιος ζητιανος για λεφτα. φτωχια , πολυ φτωχια
-Πολλα ασχημα κοριτσια στα club
-Πολλες κοπελες, συνηθως οι ομορφοτερες, ειναι παρθενες (cherry girls) και επισης συναντας στα club και κοπελες με περιοδο.
-Πολλες κοπελες εχουνε προβλημα με τις  :pipa2:
-Τα ξενοδοχεια ειναι ακριβοτερα απο την παταγγια
-Εκτος απο clubs και bars δεν εχει ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ (εκτος απο 2 εμπορικα)
-Πολλη φτωχια. Θα δεις ζητιανους,παιδια να ψαχνουν στα σκουπιδια για φαι κτλ
-Συγκοινωνια
-Στο φαγητο (πλην τα macdonald's) πρεπει να περιμενεις κανα 45 λεπτο
-Οι κοπελες ειναι πιο ακριβες απο την πατταγια. ξεκινανε απο 1800 pesos μεχρι 3000 pesos. 1000 πεσος = 16 ευρω
-Αρκετες κοπελες εχουνε προβλημα στα δοντια τους του στυλ μαυρα στιγματα, λειπουνε δοντια κτλ


Θετικα
-Χαιρεσαι να μιλας αγγλικα. επιτελους μπορεις να συννενοηθεις
-Εχει παρα μα παρα,μα παρα πολλα club, bars κτλ (και καλο και κακο)
-Παρα πολλες κοπελες στα clubs, σε καποια 40 - 60.
-Οι τουριστες ειναι ψιλοανυπαρκτοι. οι πλειοψηφια ειναι αμερικανοι βετερανοι 60 - 70 χρονων
-Τρελλη αναλογια σε γυναικες - τουριστα. Μπορει να μπεις σε club και να εχει 60 γυναικες και να εισαι ο μοναδικος τουριστας
-Εχει το κεφι και το πειραγμα στο δρομο που εχει αρχισει σιγα - σιγα να χανεται απο την παταγγια
-Ποτα,τσιγαρα,φαγητο πιο φθηνα απο ταυλανδη. 1 πακετο malboro περιπου 80 λεπτα ενα ποτο 1,20 ευρω
-εαν κλεισεις ξενοδοχειο στον πεζοδρομο τους τα εχεις ολα κοντα σου πλην του εμπορικου
-υπαρχει ελληνικη ταβερνα και μαλιστα ωραια!
-οι ηλικιες των κοπελιων ειναι απο 18 μεχρι 25 χρονων. δυσκολα θα βρεις πανω απο 25 κατι αλλα οχι και απιθανο. οι πλειοψηφια ειναι ομως απο 18 εως 25
-ειναι ΥΠΕΡΣΦΙΧΤΕΣ. καποιες σαν παρθενες (και καλο και κακο)
-ειναι πιο ενημερωμενες στο θεμα προφυλαξη αντιθετα απο την thai
-συμπεριφερονται στον τουριστα καλυτερα και ειναι πιο ευγενικοι προς αυτον

τωρα οσο για το θεμα ομορφια ειναι καθαρα υποκειμενικο. εγω προσωπικα σαν τα κοριτσια που σκανε στο insomnia δεν βρηκα. επισης επειδη ειμαι ανθρωπος στεναχωρος και θα δειτε φτωχια στο angeles η οποια ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ οτι υπαρχει και μαλιστα το θεμα  :knockinb: δεν το βαζω πρωτο στις διακοπες μου εμενα προσωπικα η thai μου αρεσει παραπανω. γενικα η παταγγια θα ητανε μερος που θα ξεκινουσα να παω μονος ενω το angeles σιγουρα οχι.Τελος για την θερμοτητα που αναφερει ο λακης θα συμφωνησω μαζι του ειναι πιο θερμες απο τις ταυλανδεζες αλλα και παλι σιγουρα ειναι τι θα πετυχεις και στις 2 χωρες.


βασικα δεν ειμαι και ο καταλληλοτερος παιδια να μιλησω αφου εκατσα 4 νυχτες αλλα σε γενικες γραμμες αυτα ειναι

να ευχαριστησω ακομα μια φoρα τον suadam για την πολυτιμη βοηθεια του στα παντα. thanx φιλος!
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
ΑΨΟΓΟΣ Hommies ! Πολυ καλο και λεπτομερες report!  :)
Πες μας λιγα πραγματα για τον χαρακτηρα των Φιλιππινεζων...... Ειναι το ιδιο ζηλιαρες με τις Ταυλανδεζες οταν σε βλεπουν με καποια αλλη γυναικα αργοτερα?  Στο θεμα του σεξ ειναι το ιδιο απελευθερομενες η πιο συγκρατημενες?

Απο το ολο σου ποστ θα συγρατησω το εξης που ειπες, και εχω ακουσει και απο πολλους αλλους :

« γενικα η παταγια θα ητανε μερος που θα ξεκινουσα να παω μονος ενω το angeles σιγουρα οχι»........

Οπως ακομα και το θεμα της μεγαλης φτωχιας που οσο να ναι σε στεναχωρει να τα βλεπεις ετσι ωμα τα πραγματα μπροστα σου.....

(Αν και οπως τα βλεπω τα πραγματα, καπως ετσι μαλλον θα καταντησουμε κι εμεις σε λιγο καιρο.......χτυπα ξυλο!!! )

 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
περσι στο ινσομνια αραζες και ολες οι κοπελες περιμεναν καποιο νευμα σου. φετος εκανα νοημα πανω απο 6-7 φορες και δεν συγκινηθηκε καμια παρα μονο οταν πηγαινες στο τραπεζι τους

Καλά ρε φίλε εγώ που είμαι κωλόγερος (κωλό-γερε με τσιμπίσεις) σε κάθε νόημα τα κορίτσια έτρεχαν πάνω μου... :kissass:
...μήπως ξέχασες και ανέμιζες το χέρι σου άδειο; :think:

Ειναι το ιδιο ζηλιαρες με τις Ταυλανδεζες οταν σε βλεπουν με καποια αλλη γυναικα αργοτερα;
Αρχιμουσικέ δε νομίζω να πιστεύεις ότι ζηλεύουν οι Ταϊλανδέζες; :huh:...
...το χαμένο μεροκάματο σκέπτονται και φρικάρουν :headbang:

Αντε καληνύχτες και παρηγοριά στους χαμένους ΑΕΚτζήδες....
 

Συνημμένα

  • Hanoumaki.jpg
    Hanoumaki.jpg
    206,3 KB · Εμφανίσεις: 56

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Οι Ταιλανδέζες είναι "ζηλιάρες".
Οι Φιλιπινέζες είναι ζηλιάρες.
Στην Ταιλάνδη είσαι απλά υποψήφιος χρηματοδότης, στις Φιλιππίνες είσαι(όχι πάντα, αλλά πάρα πολύ συχνά) υποψήφιος σύντροφος - σύζυγος.

Έχω κάνει το καλύτερο τρίο μου στις Φιλιππίνες, αλλά γενικά ναι είναι πιο συγκρατημένες.
Με όρεξη να μάθουν πάντως! :grin:

homies187, ευχαριστώ για τα (υπερβολικά ) καλά λόγια και την ΠΑΡΕΑ!
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω φιλε. στο κρεβατι οχι ειναι πιο συντηρητικες απο τις ταυλανδεζες. συγκεκριμενα πολλες δεν κανουν ουτε καν  :pipa2:. για πισω πορτα ακομα πιο δυσκολα ενω σκεψου οτι το FREELANCER με 1000 baht μπορει να τα κανει ολα ενω εκει να πληρωσεις 3000 pesos και να σου καθισει στραβη. επειδη ομως υπαρχει μεγαλη πληθωρα κοριτσιων βρισκεις τα παντα αλλα με λιγο ψαξιμο και αμα ανεβασεις λιγο τα φραγκα που εχεις να διαθεσεις. το καλο ειναι οτι γενικα ειναι πιο κοντα στην κουλτουρα μας απο οτι οι ταυλανδεζες και εχουνε γνωση internet, facebook, κτλ αντιθετα με τις αλλες που δεν ξερουν σχεδον τιποτα.

αυτο που μου εκανε εντυπωση επισης ειναι οτι
η ταυλανδεζα οσο ειναι μαζι σου στον δρομο σε χαμογελαει, σε κραταει το χερι, σε φιλαει κτλ αλλα στο δωματιο γενικα συμμαζευεται
η φιλιπινεζα ειναι ακριβως το αντιθετο. στο δρομο τιποτα αλλα στο κρεβατι ειναι πιο τρυφερη, πιο ζεστη

αλλα και παλι ειναι τι θα πετυχεις απλα στο angeles θα το βρεις πιο ευκολα το να ειναι πιο θερμη η κοπελα μαζι σου.

επισης στο angeles δεν φορτωνεις freelancer παρα μονο απο gogo. επισης μεσα στα gogo οι φοτο και τα video ειναι ελευθερα.

τωρα εγω αυτα παρατηρησα αλλα και παλι εκατσα μολις 4 βραδυα παιδια

οσο για το θεμα φτωχιας σκεφτειτε μονο οτι ειδα μικρο παιδακι να τρωει απο τα σκουπιδια... αυτον τον πολιτισμο φερανε εκει περα οι γιαπις. απο την μια ομως τετοιες εικονες ειναι καλο να τις βλεπεις για να μαθουμε να εκτιμαμε πραγματα ολοι εμεις οι αχαριστοι. μπορω να πω με σιγουρια οτι το ταξιδι στο angeles με αλλαξε σαν ανθρωπο.

αστα τα υπερβολικα λογια. εσυ να σαι καλα δασκαλε



 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
κι ομως φιλε pag! μαρτυρας μου ο λακης!
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Ενα ωραίο μέρος που είχα πάει με το τιλάκ και αξίζει να πάτε..................

Βλεπω και αλλος "συμπατριωτης"  :rockon: :rockon:
25 χιλιομετρα απο την Νang Rong,ενα εκπληκτικο μερος που σου θυμιζει εντονα τις περιπετειες της Lara Croft στα βιντεοπαιχνιδα...
Nαος των Χμερ απο ηφαιστιακα πετρωματα,περιπου το 1200 μχ.

:thumbsup:
Τωρα μπορειτε με κραξετε για "φυσιολατρη"... :2funny: :2funny:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
...μαρτυρας μου ο λακης

Σιγά μη βλέπει ο Λάκης κρυμένος στις αγκαλιές των τιλάκ.. :tits:
Χρειάζεται ανέμισμα καφετιού και θα δείς εσύ αγάπες κι έρωτες :kissass:
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Δυστυχώς ο Λάκης εκτός από το ότι έκαψε φλάτζες :grin: έκαψε και το laptop έτσι είναι χωρίς internet!  :-
Σήμερα πήγαμε την πρώτη του φυσιολατρική εκδρομή στο εσωτερικό του Koh Samet, οπότε θα έλθουν και τα βίντεο αργότερα.
Αύριο έχει επιστροφή στην Πατάγια για τις τελευταίες 10 μέρες των διακοπών.
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
σοβαρα? ο μαλακια τουλαχιστον εχω καποιες φοτο του. καλα να περνατε μαγκες. μπικου τσεκαρε λιγο το e-mail σου
 

spicyman

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
μιά μικρή από παττάγια
 

Συνημμένα

  • 10000 026.jpg
    10000 026.jpg
    259,6 KB · Εμφανίσεις: 48

spicyman

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
και αυτή καλή κοπέλα!
 

Συνημμένα

  • 10000 038.jpg
    10000 038.jpg
    221,5 KB · Εμφανίσεις: 65

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom