Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

spicyman

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
τρίτη.... αλλά όχι η φαρμακερή!!!!
 

Συνημμένα

  • 10000 061.jpg
    10000 061.jpg
    238,9 KB · Εμφανίσεις: 35

spicyman

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
η τέταρτη ήταν φαρμακερή αλλά κ τελευταία!!!!! με ισοπέδωσε μιά lady 18 ετών!
 

Συνημμένα

  • 10000 078.jpg
    10000 078.jpg
    223,9 KB · Εμφανίσεις: 32

spicyman

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα....
έχω γυρίσει εδώ και 7 μέρες στην αθήνα μετα από 11 μέρες παττάγια και 4 βκκ
ήταν πολύ όμορφα.... αλλά το πολιτισμικό σοκ δε το έπαθα.... αν θα ξαναπάω.....? σίγουρα... το σκέφτομαι, αλλά το περίμενα καλύτερα...
μη το ξεχάσω τα πιό όμορφα κορίτσια τα συνάντησα στον ....καρχαρία στη βκκ!
αξίζει ένα τέτοιο ταξίδι μόνος.... αναθεωρείς πολλά στη ζωή σου!!!!

υποχρέωσή μου ....μερικές φωτό από μερικά κορίτσια που κοιμήθηκα μαζί τους.... γιατί έμαθα πολλά από αυτό το σίτε.....

απίστευτες οι στιγμές που καθόμουν σε ένα πεζούλι στη βκκ και παρατηρούσα το κόσμο......
 

spicyman

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Suadam ....ακολούθησα τα βήματά σου.... κατατοπιστικότατος.... αν και δε σε ξέρω προσωπικά ...σε ευχαριστώ!!!!!
 

spicyman

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
θα καταθέσω κ εγώ αργότερα κάποιες σκέψεις και εντυπώσεις....αλλά θα περιμένω να γυρίσει και ο λάκης (τον γνώρισα και η άποψή μου!!!! ...καλής ποιότητας άνθρωπος)!
ίσως τελικά η.... ποιότητα μετράει....΄!!!! σε όλα!!!! κ ότι δίνεις ......παίρνεις!!!!
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Spiceman ευτυχώς και μας ποστάρεις κανένα κοριτσάκι γιατί οι άλλοι θέλουν  :s&m_1:

Το τέταρτο πολύ φαρμακερό, από spicy food πως τα πας εγώ καθόλου καλά  :S
Το Shark μακράν το κορυφαίο Gogo της Bangkok αν και σε μερικά μικρά παραρτήματα μπορεί να να πετύχεις αστέρια από άλλο γαλαξία...τύπου Λέκ, Μο κλπ :smitten:
...ελπίζω να τις συναντήσω σύντομα και να γίνει Ντέρμπυ  :tits: :rockon: :tits2:

Αντε καληνύχτες  :sleeping:
 

karampinas55

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
θα καταθέσω κ εγώ αργότερα κάποιες σκέψεις και εντυπώσεις....αλλά θα περιμένω να γυρίσει και ο λάκης (τον γνώρισα και η άποψή μου!!!! ...καλής ποιότητας άνθρωπος)!
ίσως τελικά η.... ποιότητα μετράει....΄!!!! σε όλα!!!! κ ότι δίνεις ......παίρνεις!!!!
                              δε σε εστησε?το συνηθιζει.......
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Καλά ρε φίλε εγώ που είμαι κωλόγερος (κωλό-γερε με τσιμπίσεις) σε κάθε νόημα τα κορίτσια έτρεχαν πάνω μου... :kissass:
...μήπως ξέχασες και ανέμιζες το χέρι σου άδειο; :think:
Αρχιμουσικέ δε νομίζω να πιστεύεις ότι ζηλεύουν οι Ταϊλανδέζες; :huh:...
...το χαμένο μεροκάματο σκέπτονται και φρικάρουν :headbang:

Αντε καληνύχτες και παρηγοριά στους χαμένους ΑΕΚτζήδες....
Το εχω ξαναγραψει και παλιοτερα.Το γαμημενο το χρημα ειναι το τελειο αφροδισιακο. Το βιαγκρα της γυναικας. Μολις το μυριστει τα δινει ολα.
Pagtao διπλα απο το μωρο με την κιτρινομαυρη φανελα που ποσταρεις διακρινω και αλλο με παοκτζιδικη; Τι εγινε; Προδοτης  :humpleg:, η τα παιρνατε παρτουζα με τον Λακη; :2on1: :2funny:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Κασκόλ του ΠΑΟΚ εννοείς γέρο αλλά δεν ήταν για παρτούζα μόνο για  :kissass: και  :smitten:
τους τελευταίους μήνες αγνοείται από τη πιάτσα αλλά θα την ψάξω στο Ουντόν οπωσδήποτε  :rockon:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Παντως παρολο που δεν ειμαι πολυ του πιπινιου το μωρο με το κιτρινομαυρο κασκολ ειναι ΑΑ και ανετα το εγλειφα.(Μπρρ...πιπερι στο στομα πρωι-πρωι :s&m_1:) Καλημερα στους απανταχου πορνοταξιδευτες.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Και μια  :offtopic: φωτο τραβηγμενη πριν απο 2 λεπτα για να δειτε σε τι ανθιυγεινο περιβαλλον εργαζομαι.
 

Συνημμένα

  • DSC04673.JPG
    DSC04673.JPG
    26,9 KB · Εμφανίσεις: 33

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
....άλλα ντ άλλων :headbang: :headbang:
........που θα πάει θα δροσίσει :idiot:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Επειδη η ομαδα κρουσης του Λακη οπως αποδειχτηκε ηταν σε μυστικη και απορρητη αποστολη  :ak:,τοσο μυστικη που δεν προκειται να διαρευσει κανενα
στοιχειο, ας θυμηθω την πρωτη μου μερα στην Ταυλανδη και φυσικα την πρωτη μου νυχτα και την πρωτη μου επαφη με ταυλανδεζα, που οπως απoδειχτηκε
ηταν και η καλυτερη απο ολες απο αποψης GFE  :smitten:  οχι βεβαια επειδη ηταν η πρωτη μου φορα αλλα ετυχε η κοπελα να δωσει οσα περισσοτερα μπορουσε σε
αυτον τον τομεα, υστερωντας ομως απο αποψης σεξουαλικων επιδοσεων, ισως επειδη εγω δεν ηθελα να χαλασω την GFE κατασταση που ειχε δημιουργηθει.
Ειχα προετοιμαστει οσο γινονταν καλυτερα ολοκληρο χειμωνα για αυτο το ταξιδι, ψυχολογικα, διαβαζοντας τις μεχρι τοτε 1200 σελιδες του θρεντ που ειχε ανοιξει ο
Κωστας ο F16 (Κωστα εχεις στειλει παρα πολυ κοσμο στην Ταυλανδη) καθως και πρακτικα, εχοντας ξεσκονισει και την παραμικρη λεπτομερεια οσον αφορα
το που θα μεινω πως θα κινηθω που θα φαω κλπ. πραγματα βεβαια που δεν εφαρμοσα ποτε, γιατι οταν πας εκει ξεχνας τα παντα.
                                                           
(Συνεχεια)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Προορισμος Μπανγκοκ και μονο, λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων για 16 μερες. ΑΦιξη ξημερωματα στο αεροδρομιο της πρωτευουσας
οπου λιγη ωρα πριν ειχε βρεξει. Πρωτο ξαφνιασμα φυσικα οταν ανοιξε η πορτα του αεροδρομιου (ειχα ξεχασει τις προειδοποιησεις)
και βγηκα εξω με τα χειμωνιατικα-ταξιδεψα Φεβρουαριο.Επιστροφη παλι μεσα στο αιρ κοντισιον του αεροδρομιου, και απαλαγη απο τα
περιτα ρουχα, αντηλιακο στην μουρη και ξανα εξω για το λεωφορειο που θα με πηγαινε στην Μπανγκοκ.(Με 150 μπατ σε πηγαινει στο
ξενοδοχειο σου αρκει να ειναι κοντα σε καποιο κεντρικο δρομο πχ.Σιλομ η Σουκουμβιτ.) Οι πρωτες εντυπωσεις βεβαια και η χαρα μου
ηταν οι εντυπωσεις ενος μικρου παιδιου που αρχισε να περπαταει και ανακαλυπτε το κοσμο. Τοσο καινουργιο βλεποντας τους τεραστιους
ουρανοξιστες αλλα και τοσο γνωριμο βλεποντας τις φτωχογειτονιες.
(Συνεχεια)
   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom