Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παιδια στεγνωσαμε.....ουτε μια ενημερωση απο κατω, ετσι για να παρηγορηθουμε να περασουνε οι 20 μερες

Τσ τς είκοσι μέρες και μουρμουράς... :idiot:

Τι να πει και η ομάδα κρούσης που περίμενε :jerking: μήνες δώδεκα  :headbang:

Αντε μπας και δροσιστούμε λίγο, ευτυχὠς που έβρεξε σήμερα  :rockon:
 

Συνημμένα

  • Baby.jpg
    Baby.jpg
    326,4 KB · Εμφανίσεις: 21

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Νειάτα της χώρας του χαμόγελου μη χάσετε μας τη φρεσκάδα σας
ορδές κι αν έρχονται οι άραβες αλλά κι επίδοξοι Ασιάτες
εσείς που αντέξατε το λυσσαλέο πρώτο χτύπημα ομάδας κρούσης
κάντε υπομονή γιατί γοργά έρχεται η ομάδα εφεδρείας

οέο :rockon:





 

Συνημμένα

  • M & B.jpg
    M & B.jpg
    250,9 KB · Εμφανίσεις: 19

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Νειάτα της χώρας του χαμόγελου μη χάσετε μας τη φρεσκάδα σας
ορδές κι αν έρχονται οι άραβες αλλά κι επίδοξοι Ασιάτες
εσείς που αντέξατε το λυσσαλέο πρώτο χτύπημα ομάδας κρούσης
κάντε υπομονή γιατί γοργά έρχεται η ομάδα εφεδρείας

οέο :rockon:
Pag,τι το έβαλες πάλι αυτο το θεομουνο?
Άντε να κοιμηθώ τώρα...
Κάθομαι και το χαζευω πραγματικά...Ειναι απιστευτο και αψεγαδιαστο...
ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ...
Μαζι με τη Λεκ,αποτελούν 2 απο τα κορυφαία μωρα που έχω δει στη Ταυλανδη...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Kosta you forgot pipino rules!!!
Που θα πάει kaligoula όταν επιστρέψει η ομάδα κρούσης έχουμε να φάμε κονσέρβα... :headbang:

Αντε καλημέρες και εστέ αισιόδοξοι :rockon:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6

... Είναι απίστευτο μωρό ... 10/10 ...  ;)
[/quote]Πατριωτη μου φαινεται οτι η πολυ Μυκονος σου γυρισε τα μυαλα....αντε να ερθεις στα ισια σου!! :tickedoff: :tickedoff:
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Χωρίς πλάκα, η γυναίκα είναι μοντέλο, συμφωνήσαμε όλοι όσοι την είδαμε ... Το σωστό να λέγεται ... Έρχεται σύντομα και η σειρά μας να πάμε για "casting" ...  :grin:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Δίχτυα θα ρίξεις Μύκονε και συ στο Ψαροχώρι
εκεί που ο Μακεδόνας Στρατηλάτης συγκρούστηκε
με τις ορδές των μαγισσών του Σιάμ
βδομάδες τώρα προσπαθεί να μη σκέπτεται το δρόμο της επιστροφής
που ολοένα και πλησιάζει για εκείνον και για σένα αντίθετα

οέο :rockon:
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Δίχτυα θα ρίξεις Μύκονε και συ στο Ψαροχώρι
εκεί που ο Μακεδόνας Στρατηλάτης συγκρούστηκε
με τις ορδές των μαγισσών του Σιάμ
βδομάδες τώρα προσπαθεί να μη σκέπτεται το δρόμο της επιστροφής
που ολοένα και πλησιάζει για εκείνον και για σένα αντίθετα

οέο :rockon:

Εσυ πότε θα ρίξεις "δίχτυα" φίλε Pag ???
Θα σε πετύχουμε καθόλου στη χειμερινή ομάδα κρούσης, να πάμε για "ψαρεμα " μαζί ή όχι ???  ;)

"Το ψαροχώρι με τον Pag εχει άλλη διάσταση στο " Fuck"
Και σαν τον βρει η ομάδα κρούσης,
θα πέσει ευθύς στις αποκρούσεις ...  
Τόσες σειρήνες με την μια, με τα στενά τους τα μ**νιά,
ΔΕΝ  θα ξανάδει ο κόσμος πια  , μετά απο αυτή την "συντροφιά"¨
 "  ....    :fuck2:          :cheesy:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Μουσικέ της παρέας ναυτικέ της Ιθάκης
γοργά περνάν οι μέρες κι ανάβει η ποιητική διάθεση
εμπνευσμένη από τις μούσες της ανατολής
μπρούζινες εξωτικές καλλονές άλλου κόσμου
να γίνει μόνο στη πατρίδα μας ο αέρας ούριος
να ανοίξουν τα πανιά την πολυπόθυτη ημέρα της επιστροφής



Καλημέρες και εστέ αισιόδοξοι :rockon:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Ρε παιδια μια απορια
Αυτος ο Κωστας Thai που εγραφε τα κατεβατα και δεν ειχε παει ακομη Ταυλανδη που χαθηκε;
Τελικα πηγε ή εμεινε με τη γλυκα;
 

ironfapfap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σας αδερφια! λοιπον καθησα και διαβασα αρκετες σελιδες (μακαρι να ειχα κουραγιο και για τις 2000+ ) .δεν ειμαι ο κλασικος μπουρδελιαρης (25 χρονων ειμαι) αλλα μετα απο αυτα που διαβασα εψησα τον κολλητο μου για Ταιλ το καλοκαιρι αυτο!.εχω να σας κανω λιγες και απλες ερωτησης.πρωτον.phuket η pattaya?δευτερον επιδη σοβαρα δεν βρικα κατι,ιπαρχουν απευθειας πτησεις για pattaya ?και τι προτινετε,αν τελικα παμε pattaya,να μεινουμε ΒΚΚ και να πηγενουμε με τα μεσα στην pattaya η να βρουμε hotel στην pattaya?κοινος οπως καταλαβενεται το θεμα hotel ειναι αυτο που με "καιει" na maθω αυτη την στιγμη! σας ευχαριστω εκ των προτερων (gamw tin agglia kai ta agglika panepistimia,eixa na grapsw ellhnika toulaxiston 4 xronia :P )
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
.....κι ας έχουν φίλες poumpoui  :tits:

:bounce-glasses: :smitten:
 

Συνημμένα

  • Girls.JPG
    Girls.JPG
    359,9 KB · Εμφανίσεις: 34

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σας αδερφια! λοιπον καθησα και διαβασα αρκετες σελιδες (μακαρι να ειχα κουραγιο και για τις 2000+ ) .δεν ειμαι ο κλασικος μπουρδελιαρης (25 χρονων ειμαι) αλλα μετα απο αυτα που διαβασα εψησα τον κολλητο μου για Ταιλ το καλοκαιρι αυτο!.εχω να σας κανω λιγες και απλες ερωτησης.πρωτον.phuket η pattaya?δευτερον επιδη σοβαρα δεν βρικα κατι,ιπαρχουν απευθειας πτησεις για pattaya ?και τι προτινετε,αν τελικα παμε pattaya,να μεινουμε ΒΚΚ και να πηγενουμε με τα μεσα στην pattaya η να βρουμε hotel στην pattaya?κοινος οπως καταλαβενεται το θεμα hotel ειναι αυτο που με "καιει" na maθω αυτη την στιγμη! σας ευχαριστω εκ των προτερων (gamw tin agglia kai ta agglika panepistimia,eixa na grapsw ellhnika toulaxiston 4 xronia :P )



Εγω προτεινω σαν προορισμο την παταγια για πρωτη φορα οσο αναφορα το ξενοδοχειο εχει για ολα τα βαλαντια απλα ψαξε πιο κεντρικα να μην εχεις πολλες μετακινησεις με bath taxi κοιτα για Inn House εχω μεινει και ειναι και κεντρικα
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα σας αδερφια! λοιπον καθησα και διαβασα αρκετες σελιδες (μακαρι να ειχα κουραγιο και για τις 2000+ ) .δεν ειμαι ο κλασικος μπουρδελιαρης (25 χρονων ειμαι) αλλα μετα απο αυτα που διαβασα εψησα τον κολλητο μου για Ταιλ το καλοκαιρι αυτο!.εχω να σας κανω λιγες και απλες ερωτησης.πρωτον.phuket η pattaya?δευτερον επιδη σοβαρα δεν βρικα κατι,ιπαρχουν απευθειας πτησεις για pattaya ?και τι προτινετε,αν τελικα παμε pattaya,να μεινουμε ΒΚΚ και να πηγενουμε με τα μεσα στην pattaya η να βρουμε hotel στην pattaya?κοινος οπως καταλαβενεται το θεμα hotel ειναι αυτο που με "καιει" na maθω αυτη την στιγμη! σας ευχαριστω εκ των προτερων (gamw tin agglia kai ta agglika panepistimia,eixa na grapsw ellhnika toulaxiston 4 xronia :P )

Η Pattaya δεν εχει αεροδρομιο. Θα πεταξεις για Μπανγκοκ και μετα ειναι μιαμιση ωρα περιπου οδικως μεχρι εκει. Οπως καταλαβαινεις δεν παιζει να μεινεις Μπανγκοκ και να πηγαινοερχεσαι και απο αποψη χρονου αλλα και χρηματος.

Οσο για την επιλογη μεταξυ Pattaya και Phuket, η Pattaya ειναι μια πολη για νυχτερινη διασκεδαση και πολυ σεξοτουρισμο. Το Phuket ειναι για να κανεις τα μπανακια σου σε πανεμορφες παραλιες σε συνδιασμο με τον σεξοτουρισμο. Δεν εχει τοσες πολλες κοπελες οσες στην Pattaya αλλα υπαρχει αρκετη δραση για ολους. Επισης να περιμενεις να χαλασεις πιο πολλα λεφτα στο Phuket και για διαμονη αλλα και για συντροφια.
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Μέρα με τη μέρα η Πατάγια αρχίζει να σκέφτεται τη High season
Μπατάκι το μπατάκι οι τιμές αρχίζουν να πέρνουν την ανηφόρα, οι άραβες να πολλαπλασιάζονται, οι ινδοί να διχοτομούνται σαν αμοιβάδες και να πλημμυρίζουν την πόλη, το soi 6 να ξαναγεμίζει κοπέλλες και η Ελληνική παροικία του τελευταίου μήνα να διαλύεται στα εξ ων συνετέθη.

Ελπίζω οι Θεσσαλονικέις φίλοι να έφτασαν καλά, εμείς είμαστε πια στην αναμονή για την Δευτέρα, που η Qatar θα μας παραδώσει πίσω στην θλιβερή πραγματικότητα που λέγεται Ελλάδα.

Τελευταίες μέρες ψώνισα σχεδόν αποκλειστικά από το soi6, τον παράδεισο των σορτάκιδων σαν κι εμένα.
Χούφτωσα και με χούφτωσαν σε gogo's και insomnia, με πήραν και πήρα τηλέφωνα, αλλά τελικά ο δρόμος έβγαζε στο 6.

Προτελευταία νύχτα σήμερα γυρίζοντας κατά τις 2:30 στο ξενοδοχείο με το μηχανάκι στο soi Buakhao, ένα Ladyboy μου έκανε ωτοστόπ. Μοκροκαμωμένο και τσαχπίνικο, το λυπήθηκε η ψυχή μου έτσι που περίμενε το κακόμοιρο μέσα στο ψιλόβροχο  :grin: :grin: :-* και το μάζεψα για μια πίπα. Βέβαια είχε ενστάσεις ότι δεν θέλει να μου κάνει μόνο πίπα, αλλά θέλει να με ικανοποιήσει  same same lady.
Δεν γαμιέται, το πηδήξαμε κι από τον κώλο, same same lady, τουλάχιστον δεν μου έπεσε το ηθικό γιατί τον είχα μεγαλύτερο!  :dancing: :rockon:

Κι έτσι γράφεται ο επίλογος στις 60 μέρες που πέρασα στην στην Ασία.
Same same but always  f..:knockinb: nice!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom