Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Μετα απο μιση ωρα περιπου (ηταν Κυριακη και δεν υπηρχε κανενα κυκλοφοριακο προβλημα) αφιξη στο
ξενοδοχειο Silom city ενα αξιοπρεπες μικρο ξενοδοχειο, guest friendly, οπου ειχα κλεισει δωματιο
5 μηνες πριν για 4 μερες με 19 ευρω την μερα (η κανονικη τιμη του δωματιου ειναι στα 32 ευρω).
Πρωτη επαφη με την ευγενεστατη ρεσεψιονιστα, που προθυμοποιηθηκε να φυλαξει τα πραγματα μου για
1-2 ωρες μεχρι να παει 12 η ωρα και να μπορεσει να μου δωσει ενα δωματιο.
Αφησα λοιπον τα πραγματα μου και βγηκα στο δρομο της Σιλομ πρωι-πρωι ανυπομονωντας να κανω οσο
μεγαλυτερη διαδρομη μπορουσα περπατωντας, παρολο που ημουνα ξενυχτισμενος απο το ταξιδι.
Πρωτες εντυπωσεις απο το περιβαλλον; Σαν να ημουν στο κεντρο της Αθηνας, στην Σοφοκλεους με τεραστιους
ουρανοξιστες αναμεσα στα παλια κτηρια. Στο δρομο ταξιτζιδες και τουκτουκτζιδες με σταματαγανε για
να μου προτεινουν το γνωστο τριπτυχο τειλορ-μασσαζ-γκερλς.(Ειχα καταντησει γραφικος, υποκλινομενος
στους τουκτουτζηδες και βγαζοντας το καπελο μου να τους λεω:Thank you, no ladys, no boys, no ladyboys)
Αρχισαν επισης να ανοιγουν σιγα σιγα και τα διαφορα φουτ και οιλ μασσαζομαγαζα και τα κοριτσακια :boobies: να
παιρνουν θεσεις εξω απο αυτα και να κραζουν για πελατεια.....Οπα λεω εδω ειμαστε, πεσαμε διανα.
(Συνεχεια)
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
να ρωτησω ρε παιδια ..σκεφτομαι να ξαναπαω παταγια δεκεμβριο ..χριστουγεννα δλδ ...εκτος απο ξενοδοχεια και αεροπλανο , τι αλλο να περιμενω να ειναι πιο ακριβο λογω high season ?? και ποσο ?? πχ μπυρες ποσο θα ειναι ?? γκομενες ?? θα εχουν κανα 500ρι παραπανω ??
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Για να μην με κατηγορησουν σαν οφτοπικ φυσιολατρη δεν θα περιγραψω εντυπωσεις απο τα παμπολα υπαιθρια
φαγαδικα που το απογευμα δινουν τη θεση τους σε υπαιθρια μικρομαγαζα που πουλανε οτι μπορεις να φανταστεις.
Απογευμα λοιπον μετα την εγκατασταση μου στο ξενοδοχειο και την απαραιτητη διωρη ξεκουραση, ξανα στο
δρομο για καλυτερη ακτινογραφηση της περιοχης απο αποψης παντα σεξοτουριστικων ενδιαφεροντων. Παντα εχοντας
υποψιν δυο βασικα πραγματα που ειχα διαβασει στο σαιτ: Αποφευγουμε να ψωνισουμε απο τον δρομο (ιδιαιτερα εγω
εχω και καποιον ιδιαιτερο λογο να ψωνιζω απο μαγαζια που να μπορω να βρω μια ακρη αν γινει καμμια στραβη)
και δευτερον δεν κολλαμε με την πρωτη.Και σαν μασσαζολατρης που ειμαι τι πιο φυσικο να αρχιζω να ακτινογραφω
τα μασσατζιδικα της περιοχης που ειναι αφθονα.
Καταληγω λοιπον σε ενα μασσατζιδικο, μαλλον σε μια μασσατζου, την πιο γυναικα και την πιο ευρωπαια απο αποψης
σωματοτυπου, ετσι για να προσαρμοστω σιγα σιγα στο πιπινοειδες των ται γυναικων-αλλωστε δεν ειμαι και πολυ λατρης
του πολυ πετιτ οσον αφορα το σεξ, σε ενα φουτ-οιλ μασσαζ που ονομαζεται Αουορα . Η κοπελα Ποε η κατι τετοιο αν θυμαμαι
καλα αφου μου εβγαλε τα παπουτσια και μου επλυνε τα ποδια-ολα αυτα πραγματα πρωτογνωρα για μενα απο την πρωτη μερα-
με οδηγησε στο πανω οροφο σε ενα μερος οπου χωρουσε μονο ενα μασσαζοκρεβατο και γυρω γυρω ηταν χωρισμενο με κουρτινες
απο τον υπολοιπο χωρο.
Αρχιζει λοιπον το τριψυμο στην πλατη και συγχρονως πιανουμε κουβεντα :grin:,οσο μπορεις βεβαια να πιασεις κουβεντα με μια Ταυλανδεζα
με τα τυπικα ,απο που  ειμαι αν εχω ξαναπαει κλπ,κλπ. Αφου μου εκανε ενα υποτυπωδες μασσαζ στην πλατη,γυρισα και απο την αλλη και
αρχισε παλι το τρυψιμο. Σημειωτεον οτι στο επιμαχο σημειο ειχε βαλει πετσετα.Τοτε ειδα οτι ηταν πολυ ομορφη κοπελα για τα προτυπα
τα δικα μου και τη ρωταω τι ωρα σχολαει και αν μπορει το βραδυ να ερθει στο ξενοδοχειο να μου κανει μασσαζ. Αμεσως η αντιδραση της
ηταν να μου κλεισει το στομα με το χερι της για να μην ακουσει κανενας και μετα απο λιγο μου εγνεψε καταφατικα. Η δικια μου αντιδραση
ηταν αμεση με την δημιουργια του γνωστου αντισχοινου απο το μοριο που ηταν καλυμενο με την πετσετα. Της πιανω λοιπον το χερι και της
το βαζω κατω απο την πετσετα για να παρω μια προγευση για το βραδυ και για να μην φυγω σε τετοια κατασταση.Ομολογω οτι εκει εκανε καλυτερο μασσαζ. Δεν χρειαστηκε να περασουν παρα μονο λιγα δευτερολεπταν για να ξεσπασει η κ@υλ@ που ειχε συσωρευτει ολο αυτο το καιρο
που φτιαχνομουν για αυτο το ταξιδι,αυτη προλαβε και μου σφραγισε το στομα με ενα παθιαρικο φιλι, περισσοτερο για να μην ακουσει κανεις τα αγκομαχητα μου....
 (Συνεχεια)  
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Εφτασε λοιπον και η πολυποθητη ωρα της πρωτης ολοκληρωμενης εμπειριας με Ταυλανδεζα.Ωρα 12.10 μμ
και ο κωλο-γερος φτιαγμενος σινιαρισμενος περιμενει στη ρεσεψιον του ξενοδοχειου το μωρο. Πιο μωρο.
Μου εφυγε το μουσι. Κοπελαρα με τα ολα της. Φοραγε και κατι ψιλοτακουνα, ντυθηκε και με ενα πολυ
ωραιο φορεμα οχι   
ιδιαιτερα προκλητικο αλλα εντυπωσιαζε, και νατη λοιπον μπροστα στην εισοδο του ξενοδοχειου.
Αφου εδωσε το ID της στην ρεσεψιον τραβηξαμε για το δωματιο. Μεσα στο ασανσερ βεβαια αρχισα και τα
προκαταρκτικα, γλωσσοφιλα και τα λοιπα τα οποια ανταπεδιδε με παρα πολλες υποσχεσεις για την συνεχεια.
Στο δωματιο καταλαβα τι ειναι να περιμενεις μια Ταυλανδεζα να παει να πλυθει. Βρε κοριτσι μου τωρα
προσπαθεις να ασπρισεις; Τελικα μετα απο μιση ωρα εμφανιστηκε τυλιγμενη στη γνωστη ασπρη πετσετα.
Αφου ξεκινησαμε τα προκαταρκτικα και αφου αρχιζοντας με γλωσσοφυλα αρχισα να κατεβαινω ολο και
πιο κατω εφτασα και στο ευωδιαστο τριανταφυλλακι της το οποιο αρχησα να το φιλαω γυρω-γυρω(ποτε
μεσα-μεσα μονο δακτυλο, με τοσα που γινονται εστω και σε τετοια κατασταση πρεπει να συγκρατιομαστε)
Πολλες λεπτομερειες δεν μπορω να περιγραψω, απλως θελω να πω οτι πρωτη φορα εζησα τοση τρυφεροτητα
πληρωνοντας γυναικα. Και φυσικα πρωτη φορα ηρθα σε επαφη με τοσο στενο μ@!νακι ενιωσα τεραστιος
ειδικα οταν προσπαθησα να την σφυροκοπησω απο πισω(στη κανονικη τρυπα) συναντησα μεγαλη αντισταση.
Περιτο να πω οτι σε ολη την διαρκεια της συνευρεσης αυτο που με απασχολουσε ηταν αν θα την κρατουσα
για 15 μερες η θα της ελεγα το παραμυθι οτι επρεπε να φυγω ξημερωματα. Τελικα καλως η κακως εγινε το
δευτερο. Δεν ξερω αν ο λογος ηταν οτι ημουνα  πρωτη μερα και πρωτη φορα με ταυλανδεζα αλλα κοπελα σαν
και αυτη σε συμπεριφορα GFE δεν ξαναβρηκα στην Ταυλανδη.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Απο τότε που σε χάνω που σε βρίσκω τα σοκκάκια της πρωτεύουσας μου τριγυρνάς κάθε χρόνο
για δουλειές τάχα μου-τάχα μου  :fuck1: :knockinb:
που λέει και ο Ζήκος  :rockon: :rockon:

Μπράβο συνέδελφε ευχαριστούμε για το στόρυ, γιατί αν περιμένουμε από την ομάδα  :jerking:...κρούσης
θα ασπρίσουν τα μαλλιά μας :woldman:

Οέο :headbang2:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
...τι αλλο να περιμενω να ειναι πιο ακριβο λογω high season και ποσο?πχ μπυρες ποσο θα ειναι? γκομενες? θα εχουν κανα 500ρι παραπανω ??

Τ'αμπέλια θέλουν αμπελουργούς και τα καράβια ναύτες
κι high season τολμηρούς να αντέξουν απ' τους γδάρτες
οι γκόμενες νοικιάζουνε χρυσάφι το μουνί τους
κι οι μύριοι αραβοπακιστανοί χαρά έχουν στο καυλί τους


Σε κάλυψα :think: 
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Koh Poda, απέναντι από το Ao Nang, 45 λεπτά με την longtail boat και άντε γειά ...  :sunglasses:
 

voltaire

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι μου Ταιλανδόπληκτοι σας χαιρετώ!

Μετά από αρκετό καιρό απουσίας από την καθημερινή ενημέρωση επανέρχομαι :)
Αυτό στην δική μου γλώσσα σημαίνει πως πλέον αποφάσισα να πάω στα άγια-Βουδιστικά εδάφη ξανά :)

Έχω 5 φορές σύνολο , αλλά μόνο 2 για τουριστικούς σκοπούς  :fuck2: . Οι άλλες ήταν ολιγοήμερες επισκέψεις για δουλειά κυρίως , που απλά συμπλήρωνα με κανένα μασάζ κ.τ.λ.

Αυτή την φορά Υπολογίζω να πάω τέλη Φεβρουαρίου μέχρι 15 Μαρτίου καθαρά για χαλάρωση. Φυσικά το μεγαλύτερο τουριστικό αξιοθέατο για μένα είναι η Pattaya και πιο συγκεκριμένα το insomnia (ναι είμαι 1000% fan και ίσως αρκετά τυχερός ως προς τα "ψώνια μου" από εκεί.

Τώρα όμως Θέλω κάτι παραπάνω... Σε μερικές συναντήσεις μας με τα παιδιά στην Θεσσαλονίκη είχα ρωτήσει μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει αλλά μάλλον δεν είναι και η πιο απλή ερώτηση του κόσμου...

Πάμε λοιπόν: Θέλω αφού πάω στην Pattaya και βρω το/τα μωρά που θα κουβαλάω μαζί μου , να πάω σε ένα μέρος που θα μου παρέχει τα εξής ... Θέλω ένα bungalow / καλύβα / βίλα που να είναι πρώτο στην θάλασσα ... Σε ποια θάλασσα δεν έχει και πολύ σημασία :)
Θέλω να έχει εξωτερικό jacuzzi , κλιματισμό , και wifi. Αυτά με ενδιαφέρουν πάρα πολύ.

Επειδή οι όποιες εμπειρίες μου είναι από ΒΚΚ και Πατάγια , δεν έχω ιδέα τι "παίζει" παρα έξω και γιαυτό ζητώ την βοήθεια σας. Δεν χρειάζεται να έχετε προσωπική εμπειρία από κάτι τέτοιο ( αν και θα ήμουν 100% ευγνώμων ) αλλά έστω και κάποια αναφορά σε κάτι παρόμοιο για να ξέρω που να ψάξω θα ήταν πολύτιμη.

Αν κάποιος συναγωνιστής έχει info ....
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Θέλω ένα bungalow / καλύβα / βίλα που να είναι πρώτο στην θάλασσα ... Σε ποια θάλασσα δεν έχει και πολύ σημασία
Θέλω να έχει εξωτερικό jacuzzi , κλιματισμό , και wifi. Αυτά με ενδιαφέρουν πάρα πολύ.

Μέσα ο στίβος μάχης και έξω ο υγρός στίβος χαλάρωσης.
Πεδίο βολής:Koh Mak

Κάτι σαν αυτό; :think:
 

Συνημμένα

  • Honey moon Villa.JPG
    Honey moon Villa.JPG
    138,2 KB · Εμφανίσεις: 48

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
24άωρη αδράνεια εδώ αλλά τα παληκάρια στο μέτωπο ανασυντάσονται
οι εναπομείναντες πίσω απεγνωσμένα ανοιγοκλείνουν το φόρουμ για μιά στάλα δροσιάς
μια και αργίζει ο δροσερός να να μας ανοίξει τη μάνιγκα της ανταπόκρισης
ο χανκ πως και πως μετράει τις μέρες που θα κωλοτρίβεται στα σόι του
ο Μπίκ αναπολεί τις καυτές μέρες του καλοκαιριού στα νησάκια
και ο κ-γερος άντε να τελειώνει το βαρύ και αργό 2011
ο gioro σίγουρα θα είναι κάτω στη χειμωνιάτικη αντεπίθεση
ο Σάκης κανονικά στη σκοπιά του αλλά και ο musician θα είναι εκεί
στο ραντεβού:Walking street!
Αραβοπεζόδρομε οι μυρωδιές σου και τα χρώματα μοναδικά
τα μπουλούκια ανεβοκατεβαίνουν κοπαδηδόν
και τα μοναδικά μαυρομαλούσικα κοριτσάκια σου
με τα καυτά σορτσάκια περιμένουν.
Τι άλλο; To δεύτερο κύμα κρούσης που ίσως και μας βγάλει
ασπροπρόσωπους η αν θέλετε πουδροπρόσωπους παρέα με τα μαυροτσούκαλα.


Ομως....
αν η χώρα που ζούμε συνεχίσει να μας πληγώνει όλα αυτά θα είναι ένα όνειρο    


:'(    :'(    :'(
 

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
Έτσι και μας κάτσει η προπολεμικη μετοχή όμως θα είμαστε οι βασιλιάδες του σιαμ
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
κωλογερε , με αυτα που κανεις θα σου κοψει τη συνταξη ο γαπ.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Συνταξη; Ουτε καν ελπιζω οτι θα παρω ποτε. :headbang: Λες ο χοντρος και ο αλλος ο Λοβερδος να διαβαζουν το σαιτ και να θελουν να μας κοψουν τα σεξοταξιδια;
 

kaligoulas1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια στεγνωσαμε  :S.....ουτε μια ενημερωση απο κατω, ετσι για να παρηγορηθουμε να περασουνε οι 20 μερες  :headbang: να παρουμε και μεις σειρα  :knockinb:
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Ομως....
αν η χώρα που ζούμε συνεχίσει να μας πληγώνει όλα αυτά θα είναι ένα όνειρο    


:'(    :'(    :'(
Αυτο ειναι και το ΜΟΝΟ που μας ανυσυχει ... Καθως και η πτωση του ευρω που λενε οτι θα φτασει κατω απο 35 !!!  :headbang: :headbang: :headbang:
Αν αυτοι οι ΕΦΙΑΛΤΕΣ δεν βρουν πργματικοτητα, θα τα πουμε κατω για την Χειμερινη Ανταποκριση 2011-2012 ... 
39 και σημερα....  :s&m_3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom