Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
4...................

 

Συνημμένα

  • DSCN0362.jpg
    DSCN0362.jpg
    112 KB · Εμφανίσεις: 51
  • DSCN0367.jpg
    DSCN0367.jpg
    82,5 KB · Εμφανίσεις: 18

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
5................


 

Συνημμένα

  • RSCN0466.jpg
    RSCN0466.jpg
    81,9 KB · Εμφανίσεις: 17
  • RSCN0465.jpg
    RSCN0465.jpg
    78,5 KB · Εμφανίσεις: 18

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
6................


 

Συνημμένα

  • FSCN0371.jpg
    FSCN0371.jpg
    113 KB · Εμφανίσεις: 20
  • FSCN0408.jpg
    FSCN0408.jpg
    63,9 KB · Εμφανίσεις: 16

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
σε λιγο και οι υπολοιπες!!!
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
δωσε στην θεια πολλα φιλακια και οχι ενα και πες την οτι ρωταω για αυτην.

περασα φιλε τελεια αλλα ο εντυπωσιασμος της πρωτης φορας δεν παιζεται.

ανυπομονω να τα πουμε απο κοντα ξανα

χωστε και για μενα και με προσοχη!

 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Homies thanks for report :rockon: αλλά μη το βάζεις κάτω :grin:
...σα τη Πατάγια δε θα βρούμε πουθενά  :tits: :cum: :tits2: παρά τις αλλαγές που παρατήρησες :headbang:
δυστυχώς τα χαμόγελα και τα καλά γούστα εξαγοράζονται μόνο με μπατόπουλα  :huh:

Λάκη επιτέλους φωτορεπορτάζ  :rockon: :rockon:
Ευχαριστούμε φίλε...το μωρό στη φωτό Ν.5 όλα τα λεφτά :kissass: :kissass: στείλε νούμερο τηλεφώνου της να στη φροντίζω :smitten:

Για τα νερά πλάκα κάνω ρε  :2funny:

Αντε Καλημέρες και να προσέχετε :rockon:
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Τέταρτη μέρα στην Πατάγια μετά την επιστροφή από τις Φιλιππίνες κι όποιος περιμένει να διαβάσει συγκλονιστικά πράγματα, θα απογοητευθεί.
Οι μέρες κυλούν πιο ήσυχα κι από εκδρομή στο Λουτράκι, αν εξαιρέσεις την νεροποντή της δεύτερης μέρας που πλημμύρισε την πόλη απ’ άκρη σ’ άκρη.

Η επιστροφή από τις Φιλιππίνες ήταν όλο αναταράξεις και το αεροπλάνο γεμάτο από 18χρονα αγόρια και κορίτσια που φορούσαν t-shirt με στάμπες που έγραφαν be exTHAIted, μάλλον από κάποιο κολλέγιο που έκανε εκδρομή στην Bangkok.
Φθάνοντας στο αεροδρόμιο το μόνο exthaited ήταν οι ουρές στον έλεγχο διαβατηρίων που έβγαιναν μέχρι έξω από το χώρο ελέγχου. Η λύση απλή και την έχω ξαναγράψει. Πας στο διπλανό χώρο ελέγχου όπου 10 γκισέ ήταν παντελώς άδεια. Τρείς ώρες αργότερα έφθανα στο Chaba Hut resort του soi Buakhao. Μια μικρή συνάντηση με τα παιδιά από το board στο Pattaya Bay, ένα ribeye στο Golf club στο soi LK Metro (πολύ καλό, 540Β) και ξερός στο κρεββάτι μέχρι τις τρείς της επόμενης μέρας.
Ο λόγος ήταν ότι την προηγούμενη νύχτα όχι μόνο δεν είχα κοιμηθεί καθόλου, αλλά είχε μεσολαβήσει και ένας δίωρος μαραθώνιος με την Ντόνα, ένα Φιλιππινεζάκι 22 Μαίων, με τρελές επιδόσεις στο κρεββάτι, αλλά super γλυκό κορίτσι, πρόθυμο σε οτιδήποτε γούσταρα, πλήν κώλου, αν και της τον έβαλα για λίγο και εκεί. Απίστευτη GFE εμπειρία και το πρώτο μου sneakout, τόσα χρόνια στις Φιλιππίνες. (Δηλαδή δεν πλήρωσα το barfine της, αφού έκανε κοπάνα από το bar και ήρθε στο ξενοδοχείο). Μ’ αυτά και μ’ αυτά όμως χρειάστηκα δυό μέρες για να συνέλθω, άσε που τη δεύτερη μέρα όπως μπορείς να δεις και από τις φωτογραφίες  :grin: :grin: :grin: χρειαζόσουν βαρκούλα για να κατέβεις στην Walking street.
Τουλάχιστον χθές και σήμερα ξεπέταξα δυό short στο soi 6 .
Kαι τα δύο έγιναν στο Saigon bar, ένα από τα πρώτα bar στο αριστερό σου χέρι. Χθες διάλεξα ένα “σιτεμένο” 28χρονο, σήμερα ένα σεμνό αδυνατούλικο που καθόταν με το βλέμμα χαμηλωμένο στην ακρούλα. Επειδή φαινόταν μικρό, το ρώτησα αν κάνει πίπες, και μου απήντησε χαμηλόφωνα πως ναι. Oι τιμές είναι στάνταρτ στο soi 6. 300 το δωμάτιο, 700 η κοπέλλα. Ανεβήκαμε στο δωμάτιο και το ρώτησα πόσο χρονών είναι. Χαμόγελο με σιδεράκια, 18 χρονών και άρτι αφιχθέν από το Ισάν.  Καθώς της κράταγα τα μαλλιά ανεβοκατεβάζοντας το κεφάλι της στο πούτσο μου και χούφτωνα το βυζί που μόνο τα 18χρονα κυκλοφορούν, σκεφτόμουνα ότι δεν μπορεί, θα πέσει κάποια στιγμή φωτιά να μας κάψει για όλα αυτά!  :humpleg:
Αύριο έχει εκδρομή στο  Ko Samet για 3-4 μέρες, οπότε ανταποκρίσεις από την εκδρομή μετά την επιστροφή.

Δεν έχω ξεχάσει την ανταπόκριση από Άντζελες. Απλά είναι λίγο μεγάλη και θέλει χρόνο.
Οι φωτό από to soi Bukhao σε lowD  :grin:
 

Συνημμένα

  • IMG_0147.JPG
    IMG_0147.JPG
    197,6 KB · Εμφανίσεις: 36
  • IMG_0148.JPG
    IMG_0148.JPG
    220,3 KB · Εμφανίσεις: 58

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για τις ανταποκρισεις  παιδια !  Και παντα καλα να περνατε ! :-)
Στους καιρους που ζουμε τωρα εδω στη "μαμα" Ελλάδα, οι ανταποκρίσεις σας ειναι το ΜΟΝΟ φάρμακο , που χρειαζόμαστε πλέον για να ανέβει λίγο πιο ψηλά η διάθεση .....  Και οι μερες μεχρι τον παράδεισο κυλανε ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΑ με ΟΛΑ αυτα τα ασχημα νεα που ακουμε καθημερινα εδώ και με την ΤΕΡΑΣΤΙΑ πτώση/εξευτελισμο του Eυρω ,  μερα με την μερα ....   :headbang: :headbang: !  
Ενα πραγμα σαν τον Τιτανικο που ξεκινησε για να παει στην Αμερικη, και λες τωρα "  Θα φτασει.....ΔΕΝ θα φτασει .... Ιδου η απορία ..."


ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΝΟ ( για οσους πηγαν Φιλιππινες )  - ( Λακης, Suadam,  και δεν ξερω ποιος αλλος)
 
Αφηστε για μετα τις ανταποκρισεις παιδες, και χαρητε τον χρονο σας εκει ΟΣΟ μπορειτε περισσοτερο ... ΑΠΛΑ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ με ΜΙΑ μονο λεξη αν θελετε ....

ΑΞΙΖΕΙ να παει κανεις πρωτη φορά Φιλιππινες τώρα ???  Τι παραπανω θα δει σε σχεση με Παταγια και Thai γενικότερα ???
Η ΜΗΠΩΣ να κρατησουμε τα λεφτακια μας και να παμε καλυτερα κανα Βιετναμ , ή Καμπότζη που λεει και ο Pag ???

Καλη συνεχεια σε ολους και καλές  :knockinb: - διακοπές .... !  ;)
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για τις ανταποκρισεις  παιδια !  Και παντα καλα να περνατε ! :-)
Στους καιρους που ζουμε τωρα εδω στη "μαμα" Ελλάδα, οι ανταποκρίσεις σας ειναι το ΜΟΝΟ φάρμακο , που χρειαζόμαστε πλέον για να ανέβει λίγο πιο ψηλά η διάθεση .....  Και οι μερες μεχρι τον παράδεισο κυλανε ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΑ με ΟΛΑ αυτα τα ασχημα νεα που ακουμε καθημερινα εδώ και με την ΤΕΡΑΣΤΙΑ πτώση/εξευτελισμο του Eυρω ,  μερα με την μερα ....   :headbang: :headbang: !  
Ενα πραγμα σαν τον Τιτανικο που ξεκινησε για να παει στην Αμερικη, και λες τωρα "  Θα φτασει.....ΔΕΝ θα φτασει .... Ιδου η απορία ..."


ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΝΟ ( για οσους πηγαν Φιλιππινες )  - ( Λακης, Suadam,  και δεν ξερω ποιος αλλος)
 
Αφηστε για μετα τις ανταποκρισεις παιδες, και χαρητε τον χρονο σας εκει ΟΣΟ μπορειτε περισσοτερο ... ΑΠΛΑ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ με ΜΙΑ μονο λεξη αν θελετε ....

ΑΞΙΖΕΙ να παει κανεις πρωτη φορά Φιλιππινες τώρα ???  Τι παραπανω θα δει σε σχεση με Παταγια και Thai γενικότερα ???
Η ΜΗΠΩΣ να κρατησουμε τα λεφτακια μας και να παμε καλυτερα κανα Βιετναμ , ή Καμπότζη που λεει και ο Pag ???

Καλη συνεχεια σε ολους και καλές  :knockinb: - διακοπές .... !  ;)


Φιλε musician......θα σου πω πως εζησα εγω τις Φιλλιπινες(Ανχελες σιτι...την "Πατταγια" των Φιλλιπινων)τις 2 φορες που πηγα

Για μενα στο Ανχελες βρηκα ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ(Πιο ασπρες....πιο "ευρωπαικο" στυλ....)

Επισης για μενα στο  :knockinb: 1 κλικ παραπανω θερμες και "ερωτιαρες" απο Ταυλανδεζες!!!(μην πω 2 και παρεξηγηθω)

και επισης πιο φτηνες τιμες για τα κοριτσια..δηλ. παιρνεις το "super model" του gogo για 2000 Μπατ περιπου(πληρωνεις μονο το μαγαζι....και επισης long kai short ειναι up to you!!!)

και πολυ καλα ΑΓΓΛΙΚΑ!!!!Συνενοησε αψογα!!!

Επισης.....στα gogo και στα "κολομπαρα" γινονται καλες "φασεις" ακομα!!!!π.χ πηγα με τον  Φιλο Theos Panas(o οποιος ειναι γυμνασμενο παιδι...παλληκαρος...και στο Geckos τον αφησαν μονο με το σωβρακο!!!αν δεν τισ σταματουσε θα του το βγαζανε και αυτο και δεν ξερω τι θα γινοταν!!!!)

Αυτα ειναι τα θετικα.....

Τα αρνητικα..

Δεν εχει τα clubs και τα μερη που εχει η Πατταγια(εχει μονο 1 ντισκο την Sky trax και κανα 2 εμπορικα{το SM Clark ειναι το καλυτερο)....Δεν  :knockinb: σε καθε γωνια οπως στην Πατταγια.....ειναι πιο συντηριτικες στο δρομο(Καθολικοι)αλλα μετα στο κρεββατι πολυ θερμες!!

Παρα πολυ φτωχεια.......ανα 1 λεπτο θα βλεπεις ζητιανους να ζητανε λιγα πεσος και παιδακια και γιαγιαδες να ψαχνουν στα σκουπιδια για φαγωσιμα


πρεπει να προσεχεις λιγο παραπανω απο Ταυλανδη.οχι οτι μου ετυχε κατι αλλα ενοιωθα οτι επρεπε να προσεχω λιγο παραπανω!!!


ΑΥΤΑ εν ολιγοις.......ας παρουν σκυταλη και τα αλλα παιδια...Homies,Theos Panas KAI Suadam (που ειμασταν ολοι μαζι στο Ανχελες)


 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
συνεχεια φωτο ρεπορταζ!!!!


 

Συνημμένα

  • DSCN0370.jpg
    DSCN0370.jpg
    89,6 KB · Εμφανίσεις: 21
  • DSCN0373.jpg
    DSCN0373.jpg
    74,9 KB · Εμφανίσεις: 16

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
7.......................

 

Συνημμένα

  • DSCN0379.jpg
    DSCN0379.jpg
    41,5 KB · Εμφανίσεις: 18
  • DSCN0392.jpg
    DSCN0392.jpg
    68,5 KB · Εμφανίσεις: 16

Theos_Pan

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Homies thanks for report :rockon: αλλά μη το βάζεις κάτω :grin:
...σα τη Πατάγια δε θα βρούμε πουθενά  :tits: :cum: :tits2: παρά τις αλλαγές που παρατήρησες :headbang:
δυστυχώς τα χαμόγελα και τα καλά γούστα εξαγοράζονται μόνο με μπατόπουλα  :huh:

Λάκη επιτέλους φωτορεπορτάζ  :rockon: :rockon:
Ευχαριστούμε φίλε...το μωρό στη φωτό Ν.5 όλα τα λεφτά :kissass: :kissass: στείλε νούμερο τηλεφώνου της να στη φροντίζω :smitten:

Για τα νερά πλάκα κάνω ρε  :2funny:

Αντε Καλημέρες και να προσέχετε :rockon:


αγαπητε pagtao....η κοπελα στην φωτο νο 5 ειναι η Μικι....την ειχα για 2 μερες...ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ στο κρεββατι...Ηφαιστειο....και πολυ διασκεδαστικη...ηταν πρωην μοντελο του πεντχαουζ....αλλα να ξερεις οτι ψωνιζει απο ακριβους καταλογους....
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Χαμόγελο με σιδεράκια, 18 χρονών και άρτι αφιχθέν από το Ισάν.  Καθώς της κράταγα τα μαλλιά ανεβοκατεβάζοντας το κεφάλι της στο πούτσο μου και χούφτωνα το βυζί που μόνο τα 18χρονα κυκλοφορούν, σκεφτόμουνα ότι δεν μπορεί, θα πέσει κάποια στιγμή φωτιά να μας κάψει για όλα αυτά!  :humpleg:
Κατι τετοιες σκεψεις κανω και εγω τωρα τελευταια. Λες να ειναι η ηλικια;Δεν βαριεσαι θα καουμε ετσι και αλλιως στη κολαση. Κωλο-γερασα γαμωτο. Και βρηκα και 2 ασπρες τριχες στο μαλι :headbang:. Και οπως λεει και ο λαος "ασπρο μαλι στη κεφαλη, κακα μαντατα στο καυλι" :2funny:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
"ασπρο μαλι στη κεφαλη, κακα μαντατα στο καυλι

...το οποίον απομυθοποίησε το τρελλό εκείνο θαυματουργό χαπάκι και όλα τα επόμενα αντίγραφα αλλά και κάθε είδους γλύκισμα τύπου ζελέ,πάστας,κρέμας κλπ κλπ  :happy: :knockinb:

Εγώ που έχω άσπρες τρίχες στο πουλί όμως τι σημαίνει-κακά μαντάτα στη κεφαλή; :think: :think: :think:
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1


Εγώ που έχω άσπρες τρίχες στο πουλί όμως τι σημαίνει-κακά μαντάτα στη κεφαλή; :think: :think: :think:

Εμεις πάλι στη Κρήτη λέμε -Γέρου ψωλή πρίνου ρίζα-

Πρίνος είναι η βελανιδιά..........................έχει πολύ βαθιές ρίζες στο χώμα και άλλο είναι να ρίχνεις 5 σε μια ώρα και άλλο είναι να ρίχνεις ένα πέντε ώρες.................
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Υπάρχει και καλύτερη απάντηση...
"Μαλλί μπαμπακι,ψωλη φαρμάκι"... :2funny:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16

[size=12pt]Άσπρα γένια[/size]  :woldman:  [size=12pt]πούτσα σιδερένια[/size]  :bigdick:

:2funny:      :2funny:      :2funny:      :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
[size=10pt]Εμεις πάλι στη Κρήτη λέμε -Γέρου ψωλή πρίνου ρίζα-
[/size]

Πρίνος είναι η βελανιδιά..........................έχει πολύ βαθιές ρίζες στο χώμα και [size=10pt]άλλο είναι να ρίχνεις 5 σε μια ώρα και άλλο είναι να ρίχνεις ένα πέντε ώρες.................[/size]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κρητικέ εγραψες ιστορία Καλο πολυ καλο........ ολα τα αλλα λιγο πολυ τα ξερουμε......... να εισαι καλά  μου εφτιαξες την μέρα μου.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Εγώ που έχω άσπρες τρίχες στο πουλί όμως τι σημαίνει-κακά μαντάτα στη κεφαλή; :think: :think: :think:
Να κανεις ηλιοθεραπεια γυμνος μπας και μαυρισουνε :2funny: Ψωλοκουβεντα ανοιξαμε.Καλημερα απο τα ηλιολουστα Ιονια νησια. Τα ανατολικοευρωπαικα κωλαρακια ειναι ακομα αφθονα εδω, υποκαταστατα για αρρωστους ταυλανδοπληκτους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom