Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
λακη εμαθα οτι πηγες 4ημερο κο σαμετ με μια φιλη μου :2funny: :2funny: :2funny:....την ολλανδεζα αν καταλαβες με το εκκεντρικο ντυσιμο...ταυλανδη ειναι για ολους τους υπολοιπους αλλα ο λακης ελπιζω να καταλαβαινει.....
Oχι μονο ο Λακης... και αλλοι καταλαβαινουμε... ;)

:grin:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
λακη εμαθα οτι πηγες 4ημερο κο σαμετ με μια φιλη μου :2funny: :2funny: :2funny:....την ολλανδεζα αν καταλαβες με το εκκεντρικο ντυσιμο...ταυλανδη ειναι για ολους τους υπολοιπους αλλα ο λακης ελπιζω να καταλαβαινει.....φιλε με αυτη εκανα οργια λογω οτι εχει εμπειριες απο ολλανδια.......πιστευω να δοκιμασες πισω πορτα που ειναι και η ειδικοτητα της............για ολους τους περιεργους συχναζει isomnia και καθετε συνηθως μονη της...................ελπιζω να περασες καλα μαζι της γιατι θα ειναι περιεργο αν εγινε το αντιθετο..............σημερα γυρισε και ο γιωργος απο κατω και μου ειπε οτι βρεθηκατε isomnia και τα πινατε....................αντε καλη συνεχεια ....ελπιζω να μην την κουρασες πολυ  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :kissass: :kissass2: :kissass: :kissass2: :kissass: :kissass2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Γεια σου αδελφε.....βλεπω τιποτα δεν μενει μυστικο τελικα!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Ναι οντως πηγα με την "ολλανδεζα" Σαμετ..........1 θα πω!!!ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ!!!!
Η Κοπελλα ειναι εκτος συναγωνισμου!!!!και τιμησα και την "ειδικοτητα της" οπως ειπε.....
Δεν ειναι ομως για πολυ...Εγω θελω Αγαπουλες και φιλακια!!! :-* :-* :-*


Θελω την βοηθεια σας,Συναγωνιστες...τι να κανω???ειμαι σε διλλημα!!!

1η περιπτωση........Σεξοβομβα του Insomnia(απ'τις γκομενες που λες οτι ¨"Δεν με νοιαζει ποσα θα ζητησεις,αρκει να ερθεις μαζι μοΥ")..με τις κολαρες της,τις Βυζαρες της,με το εκφυλο προσωπο της αλλα απ'οτι εμαθα "στυγνη επαγγελματιιας"(και δεν εννοω στο  :knockinb: αλλα στο χαρακτηρα του στυλ "εχεις λεφτα,θα με  :knockinb:" αλλοιως ουτε να σε  :shit:

2η περιτωση.....Ομορφο κοριτσι(οχι μπαροβια απ'το Korat),ψηλη κοπελλα,ωραια σωμα(λεπτη),με μπαμπα στρατιωτικο(οπως λεει) και απο καλη οικογενεια(οπως παλι λεει!!!)....την κυνηγαω 3 μερες τωρα και σημερα καπως κανουμε μια προοδο!!!


Τι να κανω???να παω στα "σιγουρα"(η αποδοση ειναι 1,05)για την Ινσομνιακη σεξοβομβα Η να ρισκαρω στο αουσαιντερ(Κορατ-κοριτσο).....

Α,ρε διλληματα που εχω εδω!!!!ποια να  :knockinb:
ενω Ελλαδα........θα  :knockinb: ποτε???? :2funny: :2funny: :2funny:


χτες πολυ βροχη στην Πατταγια!!!απ'τις 10 το βραδυ ως τωρα!!!!!Δεν βγηκα εξω,

η 2η οδος ΠΛΗΜΜΥΡΙΣΕ!!!!Δειτε φωτος!!!

DSCN0409.jpg

DSCN0410.jpg

DSCN0411.jpg



to Baht χτες 41.................

 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
επειδη ειστε "παραπονιαρηδες"....Οριστε....τι θελετε να μαθετε???
Ρωτηστε με και θα απαντησω.............δεν θελω να γραφω τα ιδια και τα ιδια...εχουν γραφτει τοσες φορες και ειδικα απο Ατομα(Βλεπε Παγκταο,Μπικου,πιπινομανιακ,Φ16,Σουανταμ και αλλα ΕΚΛΕΚΤΑ ΜΕΛΗ του φορουμ και συγνωμμη για οποιον ξεχναω)με καλυτερο "γραφειν"(οπως λεμε "Λεγειν")απο μενα!!!

Οι τιμες κυμαινονται στα ιδια για τις Φριλανσερσ.....1000 LT,500ST(και απο κει και περα για τιπ it's up to you!!!)
Σε Μερικα gogo εχουν ξεφυγει οι τιμες(βλεπε what's up)οπου το ΜπαρΦαιν πηγε 1000ρικο και τα κοριτσια ζητανε απο 3000 και πανω για Λονγκ!!!!αλλα οπου συχναζουν Ιαπωνες αυτο συμβαινει!!!

Κατα τ'αλλα,Πληθωρα κοριτσιων και πολυ "νεο αιμα"...αυτο ειναι καλο για κινειται η αγορα!!

Τι αλλο θελετε μα μαθετε???

Αμαν πια!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Πριν το ματσ ηταν αποδοση 5...οταν αρχισε το ματς αρχισε να πεφτει.... :grin: :grin: :grin:

αλλα μαλλον θα παω στην "σιγουραντζα".....με το "αουτσαιντερ" μπορει να εχουμε οχι και τοσο καλο αποτελεσμα!!!

:-* :-* :-* :-*
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
θελουμε φωτο απ'την ολλανδεζα.
 

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου αδελφε.....βλεπω τιποτα δεν μενει μυστικο τελικα!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Ναι οντως πηγα με την "ολλανδεζα" Σαμετ..........1 θα πω!!!ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ!!!!
Η Κοπελλα ειναι εκτος συναγωνισμου!!!!και τιμησα και την "ειδικοτητα της" οπως ειπε.....
Δεν ειναι ομως για πολυ...Εγω θελω Αγαπουλες και φιλακια!!! :-* :-* :-*


Θελω την βοηθεια σας,Συναγωνιστες...τι να κανω???ειμαι σε διλλημα!!!

1η περιπτωση........Σεξοβομβα του Insomnia(απ'τις γκομενες που λες οτι ¨"Δεν με νοιαζει ποσα θα ζητησεις,αρκει να ερθεις μαζι μοΥ")..με τις κολαρες της,τις Βυζαρες της,με το εκφυλο προσωπο της αλλα απ'οτι εμαθα "στυγνη επαγγελματιιας"(και δεν εννοω στο  :knockinb: αλλα στο χαρακτηρα του στυλ "εχεις λεφτα,θα με  :knockinb:" αλλοιως ουτε να σε  :shit:

2η περιτωση.....Ομορφο κοριτσι(οχι μπαροβια απ'το Korat),ψηλη κοπελλα,ωραια σωμα(λεπτη),με μπαμπα στρατιωτικο(οπως λεει) και απο καλη οικογενεια(οπως παλι λεει!!!)....την κυνηγαω 3 μερες τωρα και σημερα καπως κανουμε μια προοδο!!!


Τι να κανω???να παω στα "σιγουρα"(η αποδοση ειναι 1,05)για την Ινσομνιακη σεξοβομβα Η να ρισκαρω στο αουσαιντερ(Κορατ-κοριτσο).....

Α,ρε διλληματα που εχω εδω!!!!ποια να  :knockinb:
ενω Ελλαδα........θα  :knockinb: ποτε???? :2funny: :2funny: :2funny:


χτες πολυ βροχη στην Πατταγια!!!απ'τις 10 το βραδυ ως τωρα!!!!!Δεν βγηκα εξω,

η 2η οδος ΠΛΗΜΜΥΡΙΣΕ!!!!Δειτε φωτος!!!

DSCN0409.jpg

DSCN0410.jpg

DSCN0411.jpg



to Baht χτες 41.................

Ε τι δευτερη λακη ειναι απο τζακι!!!
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Αυτο θα πει <<ξεκολιαστικε>> να βρεχει.....!!
Ασε την σιγουρατζα για αλλη μερα και βουρ για την kinder εκπληξη :thumbsup:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
επειδη ειστε "παραπονιαρηδες"....Οριστε....τι θελετε να μαθετε???
Ρωτηστε με και θα απαντησω.............

Tα νερά στη 2nd road πόσα εκατοστά ανέβηκαν :think:

:headbang:        :headbang:        :headbang:        :headbang:        :headbang:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
με τις πλυμμηρες τι απεγινε ? ηρεμησε η κατασταση ? εχουμε νεοτερα?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
δωστε μια περιγραφη της "ολλανδεζας" διοτι κατι μου θυμιζει....

σιγουρα βεβαια δεν θα ειναι η μοναδικη εκει ....
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
με τις πλυμμηρες τι απεγινε ? ηρεμησε η κατασταση ? εχουμε νεοτερα?
Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με Παταγιανή ανταποκρίτρια  :boobies:
τα νεώτερα από το βρεμένο μέτωπο είναι ότι οι πλημμύρες σταμάτησαν μεν στους δρόμους του χωριού
συνεχίζονται όμως στα δωμάτια των πολεμιστών της πρώτης γραμμής του μετώπου  :2on1:  :tits: :cum:  :pipa3:

Αντε λεβέντες μου μοναχοφαγάδες συμπολεμιστές που θα πάει δε θα έρθετε πίσω?Παρηγοριά στο site  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom