Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
27
Like
1.692
Πόντοι
2.411
ΦΙΛΕ ακου εμενα που καθισα 3 χρονια εκει και εχω παει πανω απο 40 φορεσ!!!εκει εχω γαμισει γυρω στα 1000 μουνια!!!  καταρχην για να πασ εκει θελεις απο 500 εωσ χιλια ευρω για το αεροπλανο.τα δωματια σε ενα καθαρο ξενοδοχειο  στην μπαγκοκ εχουν απο 40 ευρω και ανω.γκομενεσ ελευθερες δε βγαζεις ευκολα.ειναι πουριτανες.οσες βγαλεις στο πισω μερος του μυαλου τους εχουν το πως θα σου φανε λεφτα. πουτανες στο δρομο πολλες αλλα οχι καλες.κοιτανε πως θα σε κοροιδεψουν(500 βατ και ανω για ενα χυσιμο).στο γαμησι δεν αντεχουν γιατι ειναι στενομουνεσ και πονανε ,η κανουν οτι πονανε.κωλος δε παιζει.γαμησα μονο 4 συνολικα και με πολυ κοπο και χρημα.
ενα καλο μαγαζι που γαμασ σχετικα καλα μουνακια και φτηνα ειναι sukumvit 24 kai 26 to thonglorspa 1 kai 2.600 BAΗT  μιαμιση ωρα μασαζ στο μαγαζι και 1500 εξτρα στη γκομενα.συνολο 2100 που σημαινει 55 ευρω!
αν πασ σε καλυτερα μαγαζια ζητανε 3500-5000 βαητ για μιαμιση ωρα.εδω γαμασ πιο καλα και πιο φτηνα!
παταγια πιο φτηνα τα μουνια (500 ενα γρηγορο και 2000 και ανω για 5 ωρεσ.σου λενε ολη τη βραδια ,αλλα οταν χυσεισ 2 φορεσ φευγουν)αλλα απο ποιοτητα αστα .στη θαλασσα δε μπορεισ να κανεια μπανιο απο τη βρωμια.
τα ξενοδοχεια πιο φτηνα απο μπανγκοκ .αμα φασ στο δρομο φτηνα μπορεισ να πασ οπωσ εγω 3 φορεσ στο νοσοκομειο απο σαλμονελα.
πουκετ τα μουνια πιο καλα απο τη παταγια αλλα ολα πιο ακριβα(μουνια,ξενοδοχεια,φαι κλπ) .
το ειτζ στη ταυλανδη ειναι 5 τα εκατο.εγω πηγα στο νοσοκομειο απο αρρωστεια των πουλιων και εκατσα 3 μερεσ στην εντατικη.ειμαι τυχερωσ που ζω!
ταυλανδη για μια βδομαδα θεσ 2000 ευρω.αν νομιζεισ οτι θα εισαι τυχεροσ και θα γαμησεισ καλα πηγαινε.
α και κατι αλλο.το κλιμα ειναι απασιο.ζεστη και υγρασια.το φαι απαισιο.τρωσ τα καφτερα και σου τσουζει η κωλοτρυπιδα.
γαμα εδω καμμια μολδαβη ,οθκρανεζα,ροθμανα να ευχαριστηθεισ.50ευρω ειναι οκ για εδω.
δε θελω να σου πω ποσεσ φορεσ με κλεψανε εκει.(ταρφες ,πουτανες,αεροπορικη εταιρια κλπ).μη δανησεισ ποτε λεφτα εκει σε κανεναν!
αυτα για οσουσ λενε οτι  γαμανε καλα στη ταυλανδη.αν θελουν κι αλλα ασ πανε και σε κανενα καμπινκ με μελλοθανατους απο ειτζ στη περιοχη του ισααν οπωσ πηγα εγω και ειδα και μετα μου λενε ...
τωρα ηρθα για παντα στην ελλαδα.ιο γαμησι που κανει η ελληνιδα δε το βρισκεισ εκει... 
 

Επισκέπτης
Μήπως ξέρει κανένας τι πρέπει να κάνει, το Τιλάκ για να βλάλει βίζα για Ελλάδα, γιατί θέλει να έρθει αυτή να με δεί και τα έξοδα όλα δικά της??????????????

Δεκτό και σε προσωπικό  μύνημα ,γιατί ψάχνω χωρίς να βγάλω άκρη..........Ευχαριστώ.
Και ουτε προκειτε να βγαλεις ακρη....ξεχνα το να παρει βιζα!!!!η πρεσβεια της Ελλαδας εκει τριτοκοσμικη!!!!!
 

Επισκέπτης
Kaavlas@ Λες πολλες και πικρες αληθεις φιλε....αλλα τα παιδακια εδω μεσα εχουν μεσανυχτα ή το μονο που ξερουν ειναι να παιζουν το παυλακι τους(με καποιες εξεραισεις βεβαια)
Παντως σε καποια εισαι λιγο υπερβολικος πχ φαγητα κλιμα Bangkok ναι αλλου αναλογα με τις εποχες....
Θα ανταλαξουμε αποψεις βεβαια γιατι αυτα που γραφεις δειχνουν σοβαροτητα και μαγκια!!!!!
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
ΦΙΛΕ ακου εμενα που καθισα 3 χρονια εκει και εχω παει πανω απο 40 φορεσ!!!εκει εχω γαμισει γυρω στα 1000 μουνια!!!  καταρχην για να πασ εκει θελεις απο 500 εωσ χιλια ευρω για το αεροπλανο.τα δωματια σε ενα καθαρο ξενοδοχειο  στην μπαγκοκ εχουν απο 40 ευρω και ανω.γκομενεσ ελευθερες δε βγαζεις ευκολα.ειναι πουριτανες.οσες βγαλεις στο πισω μερος του μυαλου τους εχουν το πως θα σου φανε λεφτα. πουτανες στο δρομο πολλες αλλα οχι καλες.κοιτανε πως θα σε κοροιδεψουν(500 βατ και ανω για ενα χυσιμο).στο γαμησι δεν αντεχουν γιατι ειναι στενομουνεσ και πονανε ,η κανουν οτι πονανε.κωλος δε παιζει.γαμησα μονο 4 συνολικα και με πολυ κοπο και χρημα.
ενα καλο μαγαζι που γαμασ σχετικα καλα μουνακια και φτηνα ειναι sukumvit 24 kai 26 to thonglorspa 1 kai 2.600 BAΗT  μιαμιση ωρα μασαζ στο μαγαζι και 1500 εξτρα στη γκομενα.συνολο 2100 που σημαινει 55 ευρω!
αν πασ σε καλυτερα μαγαζια ζητανε 3500-5000 βαητ για μιαμιση ωρα.εδω γαμασ πιο καλα και πιο φτηνα!
παταγια πιο φτηνα τα μουνια (500 ενα γρηγορο και 2000 και ανω για 5 ωρεσ.σου λενε ολη τη βραδια ,αλλα οταν χυσεισ 2 φορεσ φευγουν)αλλα απο ποιοτητα αστα .στη θαλασσα δε μπορεισ να κανεια μπανιο απο τη βρωμια.
τα ξενοδοχεια πιο φτηνα απο μπανγκοκ .αμα φασ στο δρομο φτηνα μπορεισ να πασ οπωσ εγω 3 φορεσ στο νοσοκομειο απο σαλμονελα.
πουκετ τα μουνια πιο καλα απο τη παταγια αλλα ολα πιο ακριβα(μουνια,ξενοδοχεια,φαι κλπ) .
το ειτζ στη ταυλανδη ειναι 5 τα εκατο.εγω πηγα στο νοσοκομειο απο αρρωστεια των πουλιων και εκατσα 3 μερεσ στην εντατικη.ειμαι τυχερωσ που ζω!
ταυλανδη για μια βδομαδα θεσ 2000 ευρω.αν νομιζεισ οτι θα εισαι τυχεροσ και θα γαμησεισ καλα πηγαινε.
α και κατι αλλο.το κλιμα ειναι απασιο.ζεστη και υγρασια.το φαι απαισιο.τρωσ τα καφτερα και σου τσουζει η κωλοτρυπιδα.
γαμα εδω καμμια μολδαβη ,οθκρανεζα,ροθμανα να ευχαριστηθεισ.50ευρω ειναι οκ για εδω.
δε θελω να σου πω ποσεσ φορεσ με κλεψανε εκει.(ταρφες ,πουτανες,αεροπορικη εταιρια κλπ).μη δανησεισ ποτε λεφτα εκει σε κανεναν!
αυτα για οσουσ λενε οτι  γαμανε καλα στη ταυλανδη.αν θελουν κι αλλα ασ πανε και σε κανενα καμπινκ με μελλοθανατους απο ειτζ στη περιοχη του ισααν οπωσ πηγα εγω και ειδα και μετα μου λενε ...
τωρα ηρθα για παντα στην ελλαδα.ιο γαμησι που κανει η ελληνιδα δε το βρισκεισ εκει... 
  บ้ามาก
 

JohnIoannou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί φίλοι σας χαιρετώ,
Σκοπεύω να επισκεφθώ τον Ιούλιο την Παττάγια για επαγγελματικούς λόγους για μια εβδομάδα. Είναι η πρώτη μου φορά στη Θαυλάνδη, και θα ήθελα τη βοήθεια σας.
Πιστεύω ότι δεν θα μπορώ να πάρω οποιαδήποτε κοπέλα στο ξενοδοχείο που θα διαμένω για διάφορους και ευνόητους λόγους.
Θα ήθελα τη βοήθεια σας για να με ενημερώσει κάποιος για το που θα ήταν καλύτερα να πάω για να βρω εύκολα μια κοπέλα, σε δικό της χώρο ή του μαγαζιού που πιθανόν να εργάζεται. Σημαντικό επίσης είναι και το θέμα υγείας, δηλαδή να μην πάμε να γ….με και να γεμίσουμε αρρώστιες.
Επίσης θα ήθελα να μου πείτε που να πάω για επαγγελματικό μασάζ με όλα τα έξτρα (δηλαδή καλό μασάζ με γ…σι)
Επίσης, θα μου ήταν επίσης χρήσιμο να μου πει κάποιος και για τι τιμές παίζουν, για να μην μας παίρνουν για κορόιδα. Όπως αντιλαμβάνεστε είμαι λίγο έως πολύ άσχετος με το «θέμα», άρα η οποιαδήποτε ενημέρωση θα ήταν χρήσιμη και καλοδεχούμενη.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων, και κλείνοντας θα ήθελα να συγχαρώ όλους σας και κυρίως τους συντελεστές αυτού του φόρουμ.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Kaavlas@ Λες πολλες και πικρες αληθεις φιλε....
Θα ανταλαξουμε αποψεις βεβαια γιατι αυτα που γραφεις δειχνουν σοβαροτητα και μαγκια!!!!!
Σε ποια απο τα παρακατω συμφωνεις που εγραψε ο Kaavlas? :uglystupid:

-τα δωματια σε ενα καθαρο ξενοδοχειο εχουν απο 40 ευρω και ανω.
-παταγια πιο φτηνα τα μουνια (500 ενα γρηγορο και 2000 και ανω για 5 ωρεσ.σου λενε ολη τη βραδια ,αλλα οταν χυσεισ 2 φορεσ φευγουν)αλλα απο ποιοτητα αστα
-αμα φασ στο δρομο φτηνα μπορεισ να πασ οπωσ εγω 3 φορεσ στο νοσοκομειο απο σαλμονελα.
-εγω πηγα στο νοσοκομειο απο αρρωστεια των πουλιων και εκατσα 3 μερεσ στην εντατικη.ειμαι τυχερωσ που ζω!
-ταυλανδη για μια βδομαδα θεσ 2000 ευρω.
-δε θελω να σου πω ποσεσ φορεσ με κλεψανε εκει.(ταρφες ,πουτανες,

ΑΥΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ γραφω ΕΓΩ...
Ρε μπας και σας εχει βαρεσει η ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ εσενα και τους κλωνους σου εδω μεσα? :headbang:
Για καντε ενα meeting,εσυ,ο Πυρκαυλος και οι αλλοι ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕΔΕΣ του φορουμ και αποφασιστε τι γραμμη θα ακολουθησετε.. :grin:
Τα λεει σωστα ο Kaavlas η οχι? :think:
Αντε γιατι μας εχετε τρελλανει ολους εδω μεσα... :jerking:
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Και ουτε προκειτε να βγαλεις ακρη....ξεχνα το να παρει βιζα!!!!η πρεσβεια της Ελλαδας εκει τριτοκοσμικη!!!!!
Εγώ θα έλεγα πως το 90% αυτών που πάνε στην Πρεσβεία μας είναι τριτοκοσμικοί Ελληναράδες... Όσες φορές πήγα δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα! Τα έχουμε πεί αυτά αν η κοπέλα τηρεί κάποιες προϋποθέσεις visa παίρνει άνετα. Αν ανήκει στην βιομηχανία του sex δεν την παίρνει,(χωρίς γάμο), που να γυρίσει ο κόσμος ανάποδα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εγώ θα έλεγα πως το 90% αυτών που πάνε στην Πρεσβεία μας είναι τριτοκοσμικοί Ελληναράδες... Όσες φορές πήγα δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα! Τα έχουμε πεί αυτά αν η κοπέλα τηρεί κάποιες προϋποθέσεις visa παίρνει άνετα. Αν ανήκει στην βιομηχανία του sex δεν την παίρνει,(χωρίς γάμο), που να γυρίσει ο κόσμος ανάποδα.
και πως ξερουν αν ανηκουν η οχι σε αυτη την βιομηχανια; :S
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Όχι δουλειά, όχι εισόδημα, μεγάλη διαφορά ηλικίας ... και ... και ... και... Άλλωστε οι κοπέλες περνάνε από κόσκινο όλες και ο εκτελών χρέη προξένου, (γιατί το Προξενείο δίνει visa και όχι η Πρεσβεία), έχει το δικαίωμα να ζητήσει από την αιτούσα και προσωπική συνέντευξη (ανάκριση). Νομίζεις πως δεν έχουν την εμπειρία να κρίνουν;

Υ.Γ. φοβάμαι μήπως άνοιξα νέο θέμα για αντιπαράθεση... :cheesy:
 

Επισκέπτης
Όχι δουλειά, όχι εισόδημα, μεγάλη διαφορά ηλικίας ... και ... και ... και... Άλλωστε οι κοπέλες περνάνε από κόσκινο όλες και ο εκτελών χρέη προξένου, (γιατί το Προξενείο δίνει visa και όχι η Πρεσβεία), έχει το δικαίωμα να ζητήσει από την αιτούσα και προσωπική συνέντευξη (ανάκριση). Νομίζεις πως δεν έχουν την εμπειρία να κρίνουν;

Υ.Γ. φοβάμαι μήπως άνοιξα νέο θέμα για αντιπαράθεση... :cheesy:
οχι φιλε!!ετσι ακριβως ειναι οπως τα λες.Απλα εγω αντιμετωπισα προβληματα λογω δουλειας...ξερεις τωρα γραφειοκρατια και αρκετη καχυποψια
 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
παιδια μια ερωτηση...για το hotel Ευρασια στην παταγια που βρισκεται εδω


πιστευεται οτι ειναι σε καλη θεση απο πλευρας ασφαλειας για τα βραδια?!

Η να το αποριψω λογο θεσης? τα υπολοιπα φαινονται πολυ καλα. ευχαριστω

πολυ μακρια εκτοσ αν εχεισ μηχανακι....
ψιλοερημικη περιοχη για ναστην πεσουν.............
 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
ΦΙΛΕ ακου εμενα που καθισα 3 χρονια εκει και εχω παει πανω απο 40 φορεσ!!!εκει εχω γαμισει γυρω στα 1000 μουνια!!! 



αυτα για οσουσ λενε οτι  γαμανε καλα στη ταυλανδη.αν θελουν κι αλλα ασ πανε και σε κανενα καμπινκ με μελλοθανατους απο ειτζ στη περιοχη του ισααν οπωσ πηγα εγω και ειδα και μετα μου λενε ...
τωρα ηρθα για παντα στην ελλαδα.ιο γαμησι που κανει η ελληνιδα δε το βρισκεισ εκει... 

φασκεις και αντιφασκεις..........

 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
πολυ μακρια εκτοσ αν εχεισ μηχανακι....
ψιλοερημικη περιοχη για ναστην πεσουν.............
Οχι ρε συ...
Ο Πυρκαυλος εκει γυρω εμενε και γυρισε σωος και αβλαβης...
"Μια χαρα" ειναι η περιοχη...Επειδη στα διαφορα ξενα φορουμ λενε οτι ειναι πολυ πιθανο "να στη πεσουν",πρεπει να το πιστεψουμε?
Ο Πυρκαυλος ξερει περισσοτερα...
Μη παραπληροφορεις κι εσυ σα κι εμενα γιατι θα σε αρχισουν στα εμετικα βρισιδια... ;)
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
ΦΙΛΕ ακου εμενα που καθισα 3 χρονια εκει και εχω παει πανω απο 40 φορεσ!!!εκει εχω γαμισει γυρω στα 1000 μουνια!!!  
1. τα δωματια σε ενα καθαρο ξενοδοχειο  στην μπαγκοκ εχουν απο 40 ευρω και ανω.
2. γκομενεσ ελευθερες δε βγαζεις ευκολα.ειναι πουριτανες.οσες βγαλεις στο πισω μερος του μυαλου τους εχουν το πως θα σου φανε λεφτα. πουτανες στο δρομο πολλες αλλα οχι καλες. κοιτανε πως θα σε κοροιδεψουν (500 βατ και ανω για ενα χυσιμο).στο γαμησι δεν αντεχουν γιατι ειναι στενομουνεσ και πονανε ,η κανουν οτι πονανε.
3. ενα καλο μαγαζι που γαμασ σχετικα καλα μουνακια και φτηνα ειναι sukumvit 24 kai 26 to thonglorspa 1 kai 2.600 BAΗT  μιαμιση ωρα μασαζ στο μαγαζι και 1500 εξτρα στη γκομενα.συνολο 2100 που σημαινει 55 ευρω!
4. αν πασ σε καλυτερα μαγαζια ζητανε 3500-5000 βαητ για μιαμιση ωρα.εδω γαμασ πιο καλα και πιο φτηνα!
5. παταγια πιο φτηνα τα μουνια (500 ενα γρηγορο και 2000 και ανω για 5 ωρεσ.σου λενε ολη τη βραδια ,αλλα οταν χυσεισ 2 φορεσ φευγουν)αλλα απο ποιοτητα αστα .στη θαλασσα δε μπορεισ να κανεια μπανιο απο τη βρωμια.
6. τα ξενοδοχεια πιο φτηνα απο μπανγκοκ .αμα φασ στο δρομο φτηνα μπορεισ να πασ οπωσ εγω 3 φορεσ στο νοσοκομειο απο σαλμονελα.
7. πουκετ τα μουνια πιο καλα απο τη παταγια αλλα ολα πιο ακριβα(μουνια,ξενοδοχεια,φαι κλπ) .
8. το ειτζ στη ταυλανδη ειναι 5 τα εκατο.εγω πηγα στο νοσοκομειο απο αρρωστεια των πουλιων και εκατσα 3 μερεσ στην εντατικη.ειμαι τυχερωσ που ζω!
9. αν νομιζεισ οτι θα εισαι τυχεροσ και θα γαμησεισ καλα πηγαινε.
10. α και κατι αλλο.το κλιμα ειναι απασιο.ζεστη και υγρασια.το φαι απαισιο.τρωσ τα καφτερα και σου τσουζει η κωλοτρυπιδα.
11. γαμα εδω καμμια μολδαβη ,οθκρανεζα,ροθμανα να ευχαριστηθεισ.50ευρω ειναι οκ για εδω.
12. δε θελω να σου πω ποσεσ φορεσ με κλεψανε εκει.(ταρφες ,πουτανες,αεροπορικη εταιρια κλπ).
13. μη δανησεισ ποτε λεφτα εκει σε κανεναν!
14. τωρα ηρθα για παντα στην ελλαδα.ιο γαμησι που κανει η ελληνιδα δε το βρισκεισ εκει...  
Σε οτι λεει εχει δίκιο και στα 14 σημεία που έκανα. Εγω πάω εκεί διότι εμφανισιακά, ηλικιακά, οικονομικά και κυρίως έλλειψη καταλλήλων παρεών (καταλληλος κοινωνικός κύκλος) εδω Αθήνα, δεν μπορω να μαμησω εδώ ούτε μέτριες γκόμενες. Οτι κάθησε εκεί 3 χρόνια πηγαινοντας 40 φορες, εγω με τις μισες του, συνολικα στον 1,5 χρονο έχω μείνει εκεί, άρα τα νούμερα ειναι ρεαλιστικά.
Εγω εαν οικονομικά δεν με συνεφερε, δεν θα πατουσα τα πόδια μου ειδικά διότι οι Ταυλανδες μονο σαν ΑΤΜ σε βλέπουν ενώ οι Ταυλανδοί είναι αληταραδες του κερατά.
Και αυτοί που λένε οτι στην επαρχία είναι πιο καλά, κοπελες αγνές, οικογενειες φιλικες & χαμογελαστες, πως σκατά πάνε και συνενοουνται εκει και καταληγουν σε σιγουρα συμπερασματα για την ποιοτητα των ανθρωπων, ακομη δεν εχω καταλάβει. Ασε που μόλις πάνε επαρχία τους βάζουν και πληρώνουν τα πάντα όλης της οικογένειας.
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
ταυλανδη για μια βδομαδα θεσ 2000 ευρω.αν νομιζεισ οτι θα εισαι τυχεροσ και θα γαμησεισ καλα πηγαινε.
Εδω υπερβαλεις. Πατάγια με 100 ευρω την μέρα μαζί με ξενοδοχείο είναι ΟΚ (660 εισιτηριο, 40 ταξι, 700 γκομενο, ξενοδοχείο, φαγητό, ποτά) 1400 + 100 απρόβλεπτα. Μπαγκογκ βεβαια, είναι πανακριβα, αλλα δεν πας τοσα χλμ μακρυά να μαμας με ιδιες τιμές Ελλάδος, πας είτε Παταγια για ποιο οικονομικά είτε Πατόγκ για ποιο ποιοτικά.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Εδω υπερβαλεις. Πατάγια με 100 ευρω την μέρα μαζί με ξενοδοχείο είναι ΟΚ (660 εισιτηριο, 40 ταξι, 700 γκομενο, ξενοδοχείο, φαγητό, ποτά) 1400 + 100 απρόβλεπτα. Μπαγκογκ βεβαια, είναι πανακριβα, αλλα δεν πας τοσα χλμ μακρυά να μαμας με ιδιες τιμές Ελλάδος, πας είτε Παταγια για ποιο οικονομικά είτε Πατόγκ για ποιο ποιοτικά.
100 ευρώ τη μερα?
ΤΟΛΜΑΣ να συμφωνείς μαζί μου?
Οοοοοοχι....50 είπαμε...
Ετοιμάσου να ακούσεις κι εσυ τα "πουστριλικια" σου..
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
στο να στην πεσουν να σε σκοτωσουν και τα λοιπα μου φενεται λιγο υπερβολικο!!

βασικα σε επαρχια μενω αλλα καποιος που μενει αθηνα και ειναι η εγκληματικοτητα στα υψη θα δει σαν παιδικη χαρα την περιοχη που λες οτι θα τον σκοτωσουν!!


δεν επιμενω βεβαιως!! μπορει να κανω κ λαθος απλα μου φενεται λιγο υπερβολικο!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ΦΙΛΕ ακου εμενα που καθισα 3 χρονια εκει και εχω παει πανω απο 40 φορεσ!!!εκει εχω γαμισει γυρω στα 1000 μουνια!!!  καταρχην για να πασ εκει θελεις απο 500 εωσ χιλια ευρω για το αεροπλανο.τα δωματια σε ενα καθαρο ξενοδοχειο  στην μπαγκοκ εχουν απο 40 ευρω και ανω.γκομενεσ ελευθερες δε βγαζεις ευκολα.ειναι πουριτανες.οσες βγαλεις στο πισω μερος του μυαλου τους εχουν το πως θα σου φανε λεφτα. πουτανες στο δρομο πολλες αλλα οχι καλες.κοιτανε πως θα σε κοροιδεψουν(500 βατ και ανω για ενα χυσιμο).στο γαμησι δεν αντεχουν γιατι ειναι στενομουνεσ και πονανε ,η κανουν οτι πονανε.κωλος δε παιζει.γαμησα μονο 4 συνολικα και με πολυ κοπο και χρημα.
ενα καλο μαγαζι που γαμασ σχετικα καλα μουνακια και φτηνα ειναι sukumvit 24 kai 26 to thonglorspa 1 kai 2.600 BAΗT  μιαμιση ωρα μασαζ στο μαγαζι και 1500 εξτρα στη γκομενα.συνολο 2100 που σημαινει 55 ευρω!
αν πασ σε καλυτερα μαγαζια ζητανε 3500-5000 βαητ για μιαμιση ωρα.εδω γαμασ πιο καλα και πιο φτηνα!
παταγια πιο φτηνα τα μουνια (500 ενα γρηγορο και 2000 και ανω για 5 ωρεσ.σου λενε ολη τη βραδια ,αλλα οταν χυσεισ 2 φορεσ φευγουν)αλλα απο ποιοτητα αστα .στη θαλασσα δε μπορεισ να κανεια μπανιο απο τη βρωμια.
τα ξενοδοχεια πιο φτηνα απο μπανγκοκ .αμα φασ στο δρομο φτηνα μπορεισ να πασ οπωσ εγω 3 φορεσ στο νοσοκομειο απο σαλμονελα.
πουκετ τα μουνια πιο καλα απο τη παταγια αλλα ολα πιο ακριβα(μουνια,ξενοδοχεια,φαι κλπ) .
το ειτζ στη ταυλανδη ειναι 5 τα εκατο.εγω πηγα στο νοσοκομειο απο αρρωστεια των πουλιων και εκατσα 3 μερεσ στην εντατικη.ειμαι τυχερωσ που ζω!
ταυλανδη για μια βδομαδα θεσ 2000 ευρω.αν νομιζεισ οτι θα εισαι τυχεροσ και θα γαμησεισ καλα πηγαινε.
α και κατι αλλο.το κλιμα ειναι απασιο.ζεστη και υγρασια.το φαι απαισιο.τρωσ τα καφτερα και σου τσουζει η κωλοτρυπιδα.
γαμα εδω καμμια μολδαβη ,οθκρανεζα,ροθμανα να ευχαριστηθεισ.50ευρω ειναι οκ για εδω.
δε θελω να σου πω ποσεσ φορεσ με κλεψανε εκει.(ταρφες ,πουτανες,αεροπορικη εταιρια κλπ).μη δανησεισ ποτε λεφτα εκει σε κανεναν!
αυτα για οσουσ λενε οτι  γαμανε καλα στη ταυλανδη.αν θελουν κι αλλα ασ πανε και σε κανενα καμπινκ με μελλοθανατους απο ειτζ στη περιοχη του ισααν οπωσ πηγα εγω και ειδα και μετα μου λενε ...
τωρα ηρθα για παντα στην ελλαδα.ιο γαμησι που κανει η ελληνιδα δε το βρισκεισ εκει...  
κολαση η ταυλανδη...ακουτε ρεεε!! μην πατε χαλια χαλια..ειναι μονο για χαζο φαλανγκ(φαρανγκ ειναι το σωστο) σαν και μενα και οχι για τους παντογνωστες πανμεγιστους τα παντα ολα μαγκες ελληναραδες..μακρια μακρια ουστ 666-666 ,ουκρανες,βλαχες,ρωσιδες γαιμησια,πουτα νταβαι ολα καλα και κυριως οι ΕΛΛΕΙΝΗΔΕΣ τοπ γαμησια μιλαμε ..ακουστε τον φιλο τον κααβλα
 

Επισκέπτης
100 ευρώ τη μερα?
ΤΟΛΜΑΣ να συμφωνείς μαζί μου?
Οοοοοοχι....50 είπαμε...
Ετοιμάσου να ακούσεις κι εσυ τα "πουστριλικια" σου..
ΑΓΟΡΙ εσυ πρεπει να'χεις σοβαρο προβλημα επικοινωνιας και αυτοεπιβεβαιωσης...δεν εξηγειται αλλιως!σε ολα που λεει ο Kavlaas   o Joedoe αλλα και ο Πυρκαυλος στα περισσοτερα συμφωνω!!!τα θεματα των τιμων ειναι σχετικα το εχουμε πει!!!!παιζει ρολο η σαιζον που ψωνιζεις κλπ τα αλλα που αφερουν οι ειλικρεινεις και σοβαροι φιλοι ειναι τα βασικα τα οποια τα'χω αναφερει και εγω κατα καιρους!!!!και η ουσια οτι ειναι ακομη σχετικα φτηνα!!!!
 

Επισκέπτης
και σε θεματα ασφαλειας ειναι μακραν ασφαλεστερη χωρα απο λατινικη Αμερικη ακομη και απο Ελλαδα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom