Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (0 μέλη και 54 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
λοιπον επειδη λαρδος και ππι ανεφεραν κατι για κλωνο του spyba εγω δεν πιστευω με τιποτα οτι ο λουσιανο ειναι αυτος.και εγω διαφωνω σε αρκετα μαζι του ακομα και στο τροπο που γραφει αλλα δεν ειναι αυτος ο κλωνος του.ισως να ειναι καποιος αλλος απο εδω μεσα...καλη συνεχεια τα λεμε συνοδοιποροι.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
@pipinomaniac
Ξέρεις, με την ειρωνεία μιλάς πολύ χωρίς να λες τπτ επί της ουσίας. Απόδειξη τα 3 τελευταία σχόλιά σου.
Κάνε ό,τι νομίζεις, τις ίδιες μαλακίες δεν πρόκειται να κάνω εγώ. Μεγάλωσα πλέον... Αρκεί μόνο και μόνο που παρατέθηκε και η άλλη πλευρά του νομίσματος και οι καινούριοι συναγωνιστές θα μπορούν να κάνουν καλύτερες συγκρίσεις.
Εγω,οσα χρονια πηγαινω στη Ταυλανδη και οσα χρονια γραφω σε αυτο το φορουμ,προσπαθω να παρεχω αντικειμενικες πληροφοριες και οχι υποκειμενικες.
Το τι γουσταρω να κανω για τη παρτη μου και το τι γκομενες επιλεγω,το εχω παραθεσει σε παλιοτερο μηνυμα μου,αλλα σε καμμια περιπτωση δεν υποστηριξα οτι πρεπει ολοι να εχουν τα δικα μου γουστα και τις δικες μου "παραξενιες".Για εμενα,για να μπορεσεις να "γευτεις" στο μεγιστο βαθμο,το τι πραγματικα εχει να σου προσφερει η Ταυλανδη,χρειαζονται 250-300 ευρω την ημερα.
Δυστυχως δεν εχω αυτη την οικονομικη δυνατοτητα,οπως και η συντριπτικη πλειοψηφια οσων γραφουν εδω μεσα.
Υποστηριζω λοιπον,οτι και με 100 ευρω,μπορεις να κανεις αρκετα πραγματα...Σε ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ομως δε προκειται να περασεις καλυτερα με 50 απο οτι με 250 ευρω.ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΑΣ.
ΑΛΛΟ γαμησι θα σου κανει μια freelancer ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ COYOTE...
Δεν υποστηριξα ποτε επισης πως δε μπορεις να "τη βγαλεις" και με 50 ευρω την ημερα...Το θεμα ειναι ΤΙ θυσιαζεις για να καταφερεις να τα βγαλεις περα με τοσο μικρο μπατζετ.
Και εδω ειναι η βασικη μου διαφωνια γιατι θεωρω πως οσοι υποστηριζετε πως 50 ευρω φτανουν,απευθυνεστε σε μια ΜΙΚΡΗ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ταξιδευτων.
Ο σκοπος του "Ταυλανδη sex trip" δεν ειναι να παρεχει πληροφοριες για τους λιγους,αλλα για τους πολλους.
Οι 9 στους 10 λοιπον που πηγαν η προκειται να πανε ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να τα καταφερουν με ενα τοσο μικρο ποσο,για αυτο ειπα πως παραπληροφορειτε και δημιουργειτε λαθος εντυπωσεις.
ΜΗΝ εχετε λοιπον την εντυπωση πως ΟΛΟΙ οι τουριστες που πηγαινουν η προκειται να πανε,ειναι διατεθειμενοι:

α)Να διακινδυνεψουν τη ζωη τους,πηγαινοντας σε ξενοδοχειο κοντα στην επικινδυνη ζωνη της 3rd road και Σουκουμβιτ.Χρειαζεται πολυ εξυπναδα να καταλαβεις πως για να ειναι αυτα τα αξιοπρεπεστατα και καθαρα καταλλυματα,μολις 600 μετρα απο τη "δραση", τοσο φτηνα?Δε σου κοβει να καταλαβεις οτι "κατι παιζει"?Εμεις και τα εκατομμυρια των ξενων,που πηγαινουμε τοσα χρονια ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ,που παμε και πληρωνουμε γυρω στο 1000αρικο,κι εσυ ο "εξυπνος" που ανακαλυψε δωματιο 35 τετραγωνικα,καθαρο,κυριλε με ολες τις ανεσεις,στα μισα λεφτα?
β)Να ξοδευουν ολη τους τη μερα στο δωματιο,η να αραζουν στα παγκακια με μπυρες απο το περιπτερο,
γ)να μη κανουν εκδρομες γιατι "κοστιζουν",
δ)να μη πηγαινουν στα a go go να κανουν χαβαλε γιατι θα πρεπει να κερνανε τις γκομενες,
ε)να μη φορτωνουν ΟΠΟΙΑ τους καυλωσει,αλλα ΜΟΝΟ απο beach road γιατι ΕΚΕΙ μονο πηδας με 500-1000 μπατ.ΑΝ δηλαδη κατα τυχη πανε σε ενα a go go ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να φορτωσουν απο εκει..Και ολα αυτα ΑΠΟΔΕΧΟΜΕΝΟΙ πως οι freelancer,υπαρχει και μια εστω πιθανοτητα παραπανω ΝΑ ΣΟΥ ΤΗ ΚΑΝΟΥΝ.
στ)να επιλεγουν εστιατορια οχι συμφωνα με το τι τραβαει η ορεξη τους,αλλα συμφωνα με το τις τιμες εχει το εστιατοριο.
ζ)ΑΝ ΔΕΝ τους φτανει ενα γευμα την ημερα,να "συμπληρωνουν" το βραδυ τρωγοντας απο υπαιθρια καροτσακια,που ΣΙΓΟΥΡΑ αν δεν εχουν καπως "γερο στομαχι",κινδυνευουν καποια στιγμη να τους πιασει κοψιμο η δηλητηριαση.ΜΠΟΡΕΙ βεβαια και αν ειναι τυχεροι και να μη παθουν ΤΙΠΟΤΑ..Αυτο ομως ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ πως το φαγητο στα υπαιθρια καροτσακια ειναι εξισου καθαρο με ενα κανονικο εστιατοριο.Και για να κανουν "οικονομια" ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να παρουν και αυτο το ρισκο.
Με λιγα λογια...ΟΤΙ κανουν,να λειτουργουν με τη λογικη του "CHEAP CHARLIE" οπως λενε οι Αμερικανοι...

ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να "τη βγαλεις" με 50 ευρω την ημερα...ΠΟΣΟΙ ομως ειναι διατεθειμενοι να ακολουθησουν ΟΛΑ τα παραπανω???
Εξακολουθω λοιπον,να πιστευω πως οσοι το υποστηριζουν,ΧΩΡΙΣ να παραθεσουν τους "ΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ" που παραθετω πιο πανω,ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΟΥΝ και δημιουργουν τη ΛΑΘΟΣ ΕΝΤΥΠΩΣΗ στον οποιοδηποτε μπαινει να διαβασει στο φορουμ,οτι ΟΚ,με 1000 ευρωπουλακια ΧΑΛΑΡΑ θα τη βγαλω για 25 μερες...
Το ποσο "ΧΑΛΑΡΑ" βεβαια ειναι,το εξηγησα παραπανω..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Τι να κανω,ρε Ζαν..................που'να το ηξερα????ηθελα να σε δω αλλα εσυ ολο  :knockinb:
αμαν πια!!!
λακη τυπε τελος ο παρανομος ερωτας για μας,θα σε παρω τον νοεμβρη να παμε ται και να φερουμε εδω 2 νυφες να νοικοκυρευτουμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Γεια σας φίλοι
Επάνω σε αυτό που λέτε για νύφες. Πρίν 2 μήνες επιστρέφοντας από Βερολίνο περίμενα τον συνέταιρο να έρθει να με πάρει από την Είσοδο του Ελ.Βενιζέλος. Σε μια στιγμή βλέπω έναν τύπο 40αρη αδύνατο με καραφλίτσα και γυαλάκια να τρέχει όλος χαρά και να αγκαλιάζει μια Ταιλανδέζα. Αμέσως το μυαλό μου ήρθε στο Θρεντ,ενώ σκέφτηκα και πως ο τύπος έδειχνε παρα ποολύ χαρούμενος. Η ελληνίδα που τον συνόδευε όχι και τόσο  :think: Το τελευταίο πράγμα που σκέφτηκα ήταν πως σε σχέση με τα μωράκια που ανεβάζετε εδώ ο φίλος πιάστηκε κορόιδο.. Μπορούσε και καλύτερα  ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Γεια σας φίλοι
Επάνω σε αυτό που λέτε για νύφες. Πρίν 2 μήνες επιστρέφοντας από Βερολίνο περίμενα τον συνέταιρο να έρθει να με πάρει από την Είσοδο του Ελ.Βενιζέλος. Σε μια στιγμή βλέπω έναν τύπο 40αρη αδύνατο με καραφλίτσα και γυαλάκια να τρέχει όλος χαρά και να αγκαλιάζει μια Ταιλανδέζα. Αμέσως το μυαλό μου ήρθε στο Θρεντ,ενώ σκέφτηκα και πως ο τύπος έδειχνε παρα ποολύ χαρούμενος. Η ελληνίδα που τον συνόδευε όχι και τόσο  :think: Το τελευταίο πράγμα που σκέφτηκα ήταν πως σε σχέση με τα μωράκια που ανεβάζετε εδώ ο φίλος πιάστηκε κορόιδο.. Μπορούσε και καλύτερα  ;)
τυπε λες η ελληνιδα να ηταν η μανα του?
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Γεια σας φίλοι
Επάνω σε αυτό που λέτε για νύφες. Πρίν 2 μήνες επιστρέφοντας από Βερολίνο περίμενα τον συνέταιρο να έρθει να με πάρει από την Είσοδο του Ελ.Βενιζέλος. Σε μια στιγμή βλέπω έναν τύπο 40αρη αδύνατο με καραφλίτσα και γυαλάκια να τρέχει όλος χαρά και να αγκαλιάζει μια Ταιλανδέζα. Αμέσως το μυαλό μου ήρθε στο Θρεντ,ενώ σκέφτηκα και πως ο τύπος έδειχνε παρα ποολύ χαρούμενος. Η ελληνίδα που τον συνόδευε όχι και τόσο  :think: Το τελευταίο πράγμα που σκέφτηκα ήταν πως σε σχέση με τα μωράκια που ανεβάζετε εδώ ο φίλος πιάστηκε κορόιδο.. Μπορούσε και καλύτερα  ;)
  και  που  ξερεις  οτι  ηταν  ταυλανδεζα  ρε  τυπε :think:    γιατι  οχι  κινεζα  γιαπωνεζα  κορεατισα  η  αν  ηταν  πιο  σκουρη  ινδονησια  φιλιπινεζα  βιετναμεζα?  τοσα  δισεκατομυρια  ασιατισες  υπαρχουν!  εκτος  αν  ειχε  κρεμασμενο    το  διαβατηριο    στο  πετο,  kingdom  of  thailand   
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
   και  που   ξερεις   οτι  ηταν   ταυλανδεζα   ρε   τυπε :think:    γιατι  οχι  κινεζα   γιαπωνεζα   κορεατισα   η  αν  ηταν  πιο  σκουρη   ινδονησια   φιλιπινεζα   βιετναμεζα?  τοσα  δισεκατομυρια   ασιατισες  υπαρχουν!   εκτος   αν  ειχε   κρεμασμενο    το   διαβατηριο    στο  πετο,   kingdom  of  thailand     
φίλε Ταιλάνδι δεν έχω πάει και το χέρι μου στην φωτιά δεν το βάζω. Αλλά.. εδώ και ένα χρόνο έχω φάει σκάλωμα να πάω. Λόγο προβλήματος υγείας κάθε μέρα τρέχω διάδρομο στο σπίτι για 1 ωρα. Για να περνάει η ώρα βάζω βιντεάκια από ταιλανδι και χαζεύω. Πιστεύω πως η τύπισα ήταν από εκεί, πάντως φιλιπινέζα, κινέζα η γιαπωνέζα δεν ήταν, γιατί πιστεύω πως τις ξεχωρίζω.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
(Αν δεν ημουν "κατω" με γριπη και πυρετο δεν νομιζω να τα εγραφα αυτα... :2funny:  Οποτε sorry και για την ορθογραφια...)
Φιλε μου αν και δεν σε ξερω προσωπικα σου ευχομαι περαστικα σου.
 

Επισκέπτης
@pipinomaniac
Ξέρεις, με την ειρωνεία μιλάς πολύ χωρίς να λες τπτ επί της ουσίας. Απόδειξη τα 3 τελευταία σχόλιά σου.
Κάνε ό,τι νομίζεις, τις ίδιες μαλακίες δεν πρόκειται να κάνω εγώ. Μεγάλωσα πλέον... Αρκεί μόνο και μόνο που παρατέθηκε και η άλλη πλευρά του νομίσματος και οι καινούριοι συναγωνιστές θα μπορούν να κάνουν καλύτερες συγκρίσεις.
πεστε τα στον μ....!Γιατι μας εχει πρηξει με την ιδιομορφια του και την ιδιαιτεροτητα του ,,,το'χω αναφερει πολλες φορες επι της ουσιας παπαριες!!!!και εκει που δεν τον παιρνει γυριστη....και υπαρχει και αρκετη ειρωνεια !!!για να μην πω αλητεια....
 

Επισκέπτης
Ωφειλω να ζητησω συγνωμη!!! :S
Πραγματι δεν ειχες πει οτι ειχες μπαρ, λαθος δικο μου, την πατησα γιατι εγραφα γρηγορα.
ΑΛΛΑ ΜΑΣΑΖ!!!! Νατη η μαμασαν μας βγηκε μπροστα. :tits2: :tits2:
Εσυ εγραψες οτι ησουν απο τους λιγους Ελληνες που εβγαλες λεφτα απο αυτη τη δουλεια. :referee:
Και τωρα που τα διορθωσα κανενα σχολιο για το ΒΛΑΚΑΣ/ΚΛΩΝΟΣ και ΔΥΣΛΕΚΤΙΚΟΣ θα κανεις; :hmm:
και φυσικα ξερω οτι ειμαι απο τους λιγους ...γιατι ξερω ολους και τι κανει ο καθενας εκει!!!!και βεβαια βιαζεσαι γιατι θελεις να ξερασεις χολη και κομπλεξ...και βεβαια θα πεις τον αλλο βλακα-το κλωνος δεν ξερω που κολαει-γιατι διαφωνει με τις αποψεις σου!!!το δε δισλεκτικος...εισαι στο ΕΚΠΑ δασκαλος και μπορεις να το ξερεις?αλλα μαλλον δεν μπορεις να ξερεις τον ορισμο δηλ.τι ειναι ακριβως δυσλεκτικος!!!!γιατι εχεις αρχισει να κανεις παρεα με τον φιλο γερμανο γιατρο Alτhainer!!!!!Μαζεψου και ηρεμησε....και κοψε την επιδειξη γιατι δεν σε παιρνει τουλαχιστον μαζιμου.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
και φυσικα ξερω οτι ειμαι απο τους λιγους ...γιατι ξερω ολους και τι κανει ο καθενας εκει!!!!και βεβαια βιαζεσαι γιατι θελεις να ξερασεις χολη και κομπλεξ...και βεβαια θα πεις τον αλλο βλακα-το κλωνος δεν ξερω που κολαει-γιατι διαφωνει με τις αποψεις σου!!!το δε δισλεκτικος...εισαι στο ΕΚΠΑ δασκαλος και μπορεις να το ξερεις?αλλα μαλλον δεν μπορεις να ξερεις τον ορισμο δηλ.τι ειναι ακριβως δυσλεκτικος!!!!γιατι εχεις αρχισει να κανεις παρεα με τον φιλο γερμανο γιατρο Alτhainer!!!!!Μαζεψου και ηρεμησε....και κοψε την επιδειξη γιατι δεν σε παιρνει τουλαχιστον μαζιμου.


Althainer MILF  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ΑΠΑΙΧΤΟΣ
 

zironvenom

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
6.045
διαβαζοντας το ζουμι της υποθεσης είναι πως ο luciano λεει κάτι άλλο και ο pipi άλλο. ο πρώτος μέν ισχυρίζεται πως και με 50 ευρώ περνάς καλά. (κάτι που πιστεύω πως είναι λογικό). και ο πιπι λέει πως με 250 περνάς καλύτερα απο ότι με 50. κάτι που είναι και αυτό λογικό. το θέμα είναι πως με τις απόψεις αυτές δεν διαφωνεί κανένας. γιατι κάθεστε και μαλώνεται δεν μπορώ να καταλάβω.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Παρολο που καταντησε σηριαλ το θεμα εγω θα ηθελα να ρωτησω ολους μας ειδημονες και μη, ποσα χρηματα ξοδεψαμε την πρωτη φορα που πηγαμε Ταυλανδη δεδομενου οτι αυτοι που ρωτανε για μπατζετ πηγαινουν για πρωτη φορα εκει. Αυτη την ερωτηση εχω να κανω μονο και δεν ξανααναφερομαι στο θεμα.
 

Επισκέπτης
διαβαζοντας το ζουμι της υποθεσης είναι πως ο luciano λεει κάτι άλλο και ο pipi άλλο. ο πρώτος μέν ισχυρίζεται πως και με 50 ευρώ περνάς καλά. (κάτι που πιστεύω πως είναι λογικό). και ο πιπι λέει πως με 250 περνάς καλύτερα απο ότι με 50. κάτι που είναι και αυτό λογικό. το θέμα είναι πως με τις απόψεις αυτές δεν διαφωνεί κανένας. γιατι κάθεστε και μαλώνεται δεν μπορώ να καταλάβω.
Εγω δεν ειπα οτι με 50 περνας καλα-αυτα ειναι σχετικα-με τα κοληματα καποιων συγκεκριμενων διαφωνω....γιατι και με τα 50 μπορεις να περασεις καλα αμα ξερεις να διαχειριστεις καταστασεις και τζαπα γινεται το ιδιο και να σε πληρωνουν επισης.... αλλα και να πληρωνεις 300 και 400 Ευρω και να μην ευχαριστιεσαι!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom