Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Η QATAR AIR δεν μ βολευει διοτι φτανω αργοτερα απο την ωρα αναχωρισης για HONG-KONG. :jerking:
Ψαχνω να βρω λυση :hmm:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
H ΤΗΑΙ τον καταραστηκε που την εβριζε... :grin:
Anyway...Επικοινωνησα κι εγω τωρα επειδη φευγω Μαρτιο...
Η υποθεση ειναι τζιφος...Δε ξερουν κι αυτοι ακομα τι θα γινει...
Πιστευω οτι μεχρι τοτε θα εχουν ομαλοποιηθει τα πραγματα με την επεμβαση της διεθνους κοινοτητας...
Παντως ρε συ kolares-boy,για να μη χασεις τις αλλες πτησεις,γιατι δεν κλεινεις με αλλη εταιρια που φτανει περιπου την ιδια ωρα?Και η Qatar και η thai φτανουν πριν την Egypt...Και η Gulf αν θυμαμαι καλα 1.30 ωρα μετα...Τις αλλες πτησεις τις εχεις κλεισει πολυ "κοντα" σε σχεση με την αφιξη σε ΒΚΚ?
Και η ΤΗΑΙ θα με σωσει κυριες μου κυριοι............. :bounce-glasses:
14/02 με 05/03 με την ποληαγαπημενη σας ΤΗΑΙ Αθηνα-ΒΚΚ ,μενω μια μερα ΒΚΚ και επιπλεον μια μερα ΠΑΤΑΓΙΑ....ναι ναι ναι ναι :dancing:
Ο θεουλης ειναι μεγαλος και τα ευρωπουλακια κανουνε μάγια...με 130 παραπανω θα μεινω 2 νυχτες παραπανω και θα γλειτωσω ταλαιπωρια ναι ναι ναι ναι.....χαλαλι τα 130 λεμε(αν και δεν μου περισεβανε....αλλα τετοια ωρα τετοια λογια)
Ναι ναι ναι ειμαι πολυ χαρουμενος και ησυχος πλεον :zzzzz:
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Μολις η EGYPT AIR μου ερειξε την μεγαλητερη πουτσα  :bigdick: της ζωης μου.....σε τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα με το γραφειο στην Αθηνα μου ειπε οτι η πτηση μου για ΒΚΚ την 15/02 κατα 99% ακυρωνεται οποτε να στειλω καποια εντυπα-διαβατηριο-πιστωτικη για να μου στειλει τα λεφτα.....και τωρα κλαιμε με μαυρο δακρι γιατι 4 εισητηρια μετα απο ΒΚΚ τα βαζω στον κωλο μου :headbang: :headbang:
Αυτο θα πει γκαντεμια .....απο 1952 στην Αιγυπτο δεν ανοιξε ρουθουνι και τωρα χαλασε ο κοσμος :ak: :knuppel: :police: :uzi: :hammer:
Γαμω την τυχη μου γαμω
κλεινεις με καταρ φιλε και τελειωνει η φαση μη μασας!!!!απλα θα πληρωσεις κατι παραπανω κλαιν μαιν.... :sunglasses:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Λοιπον προφυλακτικο καλης ποιοτητας λιπαντικο με βαση το νερο (εγω χρησιμοποιω παντα 2πλο .Μου εχει τυχει να εχει σπασει το εξω και το μεσα να ειναι αθικτο.Πολλες γελανε και κανουν πλακα που βαζω δυο αλλα στα παπαρια μου.

Ξεχασες τη μυτη απεξω, ΓΡΗΓΟΡΑΑΑΑΑ  :tooth: :tooth: :tooth: :kenny:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Μια προχθες με τους νεκρους στον μουσουλμανικο νοτο,δυο σημερα με τα ταυλανδοκαμποτζιανα,αντε και η "περιπετεια" του συναγωνιστη Κ-boy με τη γυφτερ.Ρε μηπως πρεπει να συντομευσω το 2ο ταξιδι ?
Μονο τα Νεφελιμ του Λιακοπουλου δεν εκαναν ακομη αποβαση στην Βangkok...

Αυριο λεω να παω να κλεισω το ρημαδοεισητηριο για αρχες Μαρτη (τα 'κους Pag,για να ετοιμαζεις βαλιτσες σιγα,σιγα)  :rockon:

Και ο θεος Βοηθος... :priest:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αντε Μπικ γιατί βγήκατε λίγο από το θέμα μας  :knuppel:

Πάω για λίγη γυμναστική γιατί με είπαν πουμπούη μερικές παλιές αγάπες :headbang:
και επανέρχομαι :rockon:

PS: η βαλίτσα έχει ώς αφήχθη και περιμένει λέμε  :grin:
 

kaligoulas1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες επιτέλους σημερα κλεισαμε τα εισητηρια με το φιλαρακι, με thai για της 14-02.... Μια βδομαδα και κατι έμεινε για να πατησουμε το ποδι μας στην πολυ αγαπημενη μας Παταγια!!!! Εχω να κατεβω κατω 9.5 μηνες....απορω πως αντεξα αυτην την απεξαρτηση... :s&m_3:  :s&m_1:  :Αντε να περασουν οι μερες....... :knockinb::fuck2  :pipa2: :pipa1: :pipa3:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Μάγκες επιτέλους σημερα κλεισαμε τα εισητηρια με το φιλαρακι, με thai για της 14-02.... Μια βδομαδα και κατι έμεινε για να πατησουμε το ποδι μας στην πολυ αγαπημενη μας Παταγια!!!! Εχω να κατεβω κατω 9.5 μηνες....απορω πως αντεξα αυτην την απεξαρτηση... :s&m_3:  :s&m_1:  :Αντε να περασουν οι μερες....... :knockinb::fuck2  :pipa2: :pipa1: :pipa3:
Μηπως...λεω μηπως πεταμε την ιδια μερα με την ιδια εταιρεια?
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες επιτέλους σημερα κλεισαμε τα εισητηρια με το φιλαρακι, με thai για της 14-02.... Μια βδομαδα και κατι έμεινε για να πατησουμε το ποδι μας στην πολυ αγαπημενη μας Παταγια!!!! Εχω να κατεβω κατω 9.5 μηνες....απορω πως αντεξα αυτην την απεξαρτηση... :s&m_3:  :s&m_1:  :Αντε να περασουν οι μερες....... :knockinb::fuck2  :pipa2: :pipa1: :pipa3:

και εγώ είναι18 μέρες που γύρισα και δεν μπορώ να συνέλθω 4 ταξίδια σε 2 χρόνια και πάλι θέλω να ξαναπάω γαμώτττττττ.............................τη τύχη μου..................
 

Fotis25

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Paidia tha eimai phuket 4-8 martiou kai meta 8-13 bangkok..opios thelei as steilei pm na ta poume k apo konta
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Paidia tha eimai phuket 4-8 martiou kai meta 8-13 bangkok..opios thelei as steilei pm na ta poume k apo konta
Προσεξτε οσοι νοικιαζεται μηχανακια τα ατυχηματα!!πρωτα γιατι οι ντοπιοι οδηγανε σαν μαλακες και βασικωτερο οτι οι φαλανγκ ειναι εντελως μαλακες στην οδηγηση ,νομιζουν οτι ειναι στη χωρατους οδηγουν μεθυσμενοικαι στο τελος τρωνε τοκεφαλι τους!!Σημερα λιγο εξω απ'την Καμαλα (πουκετ)μποστα μου πεντε με μηχανακια γυνανε κωλος σε καπαμπολα με αυτοκινητα.Αυτα απο πθκετ κατα τα αλλα καλος καιροςκαι καλο ψωνιστηρη στα Googo και μπαρακια της  Bagla,
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Paidia tha eimai phuket 4-8 martiou kai meta 8-13 bangkok..opios thelei as steilei pm na ta poume k apo konta

Μην αγχώνεσαι για ανδροπαρέα,και μόνος θα καλοπεράσεις.
Πάντως στη Πατάγια ετοιμάζετα μεγάλη συνάντηση μελών τον Μάρτιο.Ημερομηνίες θα ανακοινωθούν τον άλλο μήνα.

    Pattaya for ever  :rockon:
...αλλά η Μπανγκόκ είναι αλλιώς  :woldman:


 

kaligoulas1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Εχει πεσει λιγο υσηχεια βλεπω....αντε να περασουν οι μερες.....8 και σημερα  :headbang: :headbang: :headbang:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Παρτε ενα "πατταγιανο" σκουρο,αλλα πανεμορφο...
Πατερας Ρωσσος και μητερα Ταυλανδεζα...
Για να προλαβω μερικους,η κοπελα δεν ειναι "της δουλειας"... ;)
 

Συνημμένα

  • noi.jpg
    noi.jpg
    79 KB · Εμφανίσεις: 20
  • noi2.jpg
    noi2.jpg
    69,3 KB · Εμφανίσεις: 24

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
....αντε να περασουν οι μερες.....8 και σημερα

Και γιατί χτυπάς το κεφάλι σου στο τοίχο :headbang:

αντί να χαίρεσαι :dancing:

Πιπίνο ανταλάσσω το ρωσοταϊλανδάκι σου με τη μαυρομάλλα μου ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom