Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Τον φιλο δεν τον ξερω του ευχομαι βεβαια ολοψυχα περαστικα.Πιστευω  μάυτα που καταλαβα βεβαια οτι προκειται για ηπαττιδα β,που το ειδος αυτο ευδοκιμει στην Ταυλανδη...αν ειναι αυτο πιστεψεμε ειλικρινα μικρο το κακο!!!κουραγιο και οπωσδηπωτε τετοιες φουρτουνες- αρωστιες,φυλακες,περασαμε και μεις...τα μπουρδελοταξιδια αυτα τα εχουν,και οπως λεει και ο φιλος ...προφυλαξη αλλα και οπου υπαρχει εμβολιο χωρις αναστολες..αnyway, φιλοι απο παταυα μου ειπαν σημερα οτι πιπινια καργιολιτσες τους ξαφρισαν κανονικα χρηματα κλπ. long time servis,και ειναι και παλιες καραβανες ,μενουν 5-6 μηνες εκει.θελει προσοχη!Η ταυλανδη τα ειχε παντα αυτα ,σε μικρο βαθμο βεβαια,Phuket πολυ καλο στο ψωνιστηρη αλλα θελεις 1000 μπατ το λιγοτερο για την τελευταια καργιολιτσα.
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
ειχα κατεβει μαζι με τον λακη στην παταγια τον αυγουστο και ειμαι υπερηφανος που τον εχω φιλο. ειναι πραγματικα σπανιο παιδι αφου παρολο την ατυχια του διαλεξε να το δημοποιησει με ολες τις συνεπειες που μπορει να εχει αυτο εις βαρος του απλα και μονο για να μας προστατεψει. πραγματικα τον ευχομαι ολοψυχα οπως και ολοι μας καλη αναρρωση και να τον δουμε με το καλο και παλι πισω. οταν γυρισαμε με τον λακη πισω και τον γιωργο-theos_panas το μονο που μιλουσαμε ητανε για την thai. απο τοτε που ενημερωθηκα τα δυσαρεστα νεα αλλαξε εντελως η ψυχολογια μου για την ταυλανδη. χαλαστηκα τοσο πολυ που μεχρι και την φωτο της παταγγιας απο την επιφανεια εργασιας στον Η/Υ την εβγαλα. προς το παρον δεν θελω ουτε ζωγραφιστη να την δω. προσοχη μαγκες. δεν πρεπει να κανουμε πειραματα στο μπουρδελο του πλανητη. παντα προφυλαξη και οσο μπορουμε προσοχη.

λακη κρατα καλα ρε φιλε. σ'αγαπαμε τρελε!
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
......Πιστευω  μάυτα που καταλαβα βεβαια οτι προκειται για ηπαττιδα β,που το ειδος αυτο ευδοκιμει στην Ταυλανδη...αν ειναι αυτο πιστεψεμε ειλικρινα μικρο το κακο!!!
:idiot:

Οτι πεις φίλε γιατρέ  :headbang:
Θα παρακαλέσω να μη κάνουμε διαγνώσεις και ιατρικά ανακοινωθέντα  :tickedoff:

Μόλις μίλησα τηλεφωνικά με Λάκη, το παιδί μας στέλνει την αγάπη του μαζί με τους χαιρετισμούς του και επίσης χίλια
ευχαριστώ για τις ευχές μας.Τα πράγματα είναι δύσκολα αλλά το παλεύει με θεραπεία στο σπίτι.
Ας σκεπτόμαστε θετικά και όλα θα πάνε καλά.

Το τι έπαθε ο φίλος και πως, ο ίδιος μόνο έχει δικαίωμα αν θέλει να μας γράψει όταν μπορέσει.Το ότι μας ειδοποίησε να προσέχουμε ολοι μας όταν πάμε κάτω και όχι μόνο, τον τιμά ιδιαίτερα.
ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ λοιπόν και προληπτικές εξετάσεις.

Πιο απλά:Βαζουμε προφυλαχτικό και δεν πηδάμε καμμιά απολύτως χωρίς σκουφάκι στο κάτω κεφάλι γιατί μετά θα είναι αργά και θα χτυπάμε το πάνω μας κεφάλι στον τοίχο...... :headbang:

Όσοι  :idiot: πάντως το έχουν κάνει να πάνε αύριο κιόλας για γενικές αίματος ΓΕΝΙΚΕΣ ΛΕΜΕ
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Stefan το μουνάκι που έστειλες την πιο ακατάλληλη στιγμή (μετά τα άσχημα νέα για τον φίλο μας Λάκη)
τό έχουν κάνει ζούμ καμμιά τρακοσαριά μέλη και επισκέπτες.......,.να δούν τι από κοντά; :idiot: :uglystupid: :idiot:

Αντε και στα χίλια  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Λάκη κουράγιο και δύναμη, είμαι σίγουρος ότι θα νικήσεις στο τέλος :rockon: :rockon: :rockon:
ρωτα αυτους που κανανε ζουμ, οτι αρεσει στον καθενα

ηρεμησε ξερω οτι ειναι δυσκολη στιγμη για ενα πολυ φιλικο μελος του φορουμ και το εκανα αφου ευχηθηκα και για να εκτονωθει η κατασταση
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
... Είναι αμερικάνα πορνοστάρ η λεγάμενη, δεν είναι από τα κορίτσια μας ...  ;) ... Περαστικά στο φίλο Λάκη ...  :)
φυσικα, τη λενε kitty jung και ειναι αμερικανο -κορεατισα
και παλι καλη αναρρωση στον lakiscorpio
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
[size=12pt]Ξέπερασε τις 405 εμφανίσεις η κουμπάρα[/size] :idiot:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Το μουνί σέρνει καράβια
κι αρρωσταίνει παληκάρια.....

 

Συνημμένα

  • 1582.jpg
    1582.jpg
    10,1 KB · Εμφανίσεις: 33

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
ασε pag ακομα δεν γυρισα επειτα απο 2 μηνες και σκεφτομαι να ξαναπαω σε καμια 10ρια μερες για κανα μηνα
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
λακη φιλε μου με το καλο να γινεις καλα υγειης και δυνατος παλι με υπομονη οταν με το πασο σου εισαι ετοιμος και δυνατος μπες να πουμε τα νεα μας.κουραγιο φιλε μου.ειμαστε ολοι διπλα σου και ευχαριστουμε για το θαρος σου και παντα πρεπει να θυμομαστε να μην επαναπαυομαστε να το θυμιζουμε εδω οτι πρεπει να προσεχουμε.δυστυχως ισχυει για ολους και κανενας δεν αποτελει εξαιρεση.εισαι απο τα πολυ καλα παιδια και απο τους ελληνες που με τις υπερπολυτιμες πληροφοριες και τις γνωσει και τα ταξιδια τους πολυ ψαγμενους οχι μονο για ελλλαδα αλλα για ολο τον πλανητη και το εννοω και που μας κανει περηφανους.με το καλκο λοιπον οταν θα εισαι δυνατος οσο χρονο χρειαστει σε περιμενουμε εδω να πουμε τα νεα μας.καλο κουραγιο και καλη δυναμη φιλε.
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
ειχα κατεβει μαζι με τον λακη στην παταγια τον αυγουστο και ειμαι υπερηφανος που τον εχω φιλο. ειναι πραγματικα σπανιο παιδι αφου παρολο την ατυχια του διαλεξε να το δημοποιησει με ολες τις συνεπειες που μπορει να εχει αυτο εις βαρος του απλα και μονο για να μας προστατεψει. πραγματικα τον ευχομαι ολοψυχα οπως και ολοι μας καλη αναρρωση και να τον δουμε με το καλο και παλι πισω. οταν γυρισαμε με τον λακη πισω και τον γιωργο-theos_panas το μονο που μιλουσαμε ητανε για την thai. απο τοτε που ενημερωθηκα τα δυσαρεστα νεα αλλαξε εντελως η ψυχολογια μου για την ταυλανδη. χαλαστηκα τοσο πολυ που μεχρι και την φωτο της παταγγιας απο την επιφανεια εργασιας στον Η/Υ την εβγαλα. προς το παρον δεν θελω ουτε ζωγραφιστη να την δω. προσοχη μαγκες. δεν πρεπει να κανουμε πειραματα στο μπουρδελο του πλανητη. παντα προφυλαξη και οσο μπορουμε προσοχη.

λακη κρατα καλα ρε φιλε. σ'αγαπαμε τρελε!
  στο  μπουρδελο  του  πλανητη  ζεις  μονιμα  φιλε, αν  δεν  το  χεις  καταλαβει :uglystupid:
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον παιδες αυτο ηταν, η Πατταγια αδειασε οσο ηταν γιορτες κτλ καλα ηταν( για αυτους) τωρα ερημιες! Αυτο που μου την εσπασε χοντρα (περα απο τους βλαχορωσους της Σιβηριας) ειναι οτι τωρα που δεν εχουν δουλεια εχουν αρχισει τις παπαριες δηλ παω χθες το βραδυ να παιξω μπιλιαρδο, ειχα δει και ενα γκομενακι στο συγκεκριμενο μπαρ αλλα δεν τρελαθηκα κιολας, αφου τελειωνουμε 3 παιχνιδια και ζηταω λογαριασμο μου ερχεται και ενα lady drink χωρις να το εχω παραγγειλει(οταν κερναω κοπελες και το τι παραγγελνω το γνωριζω πολυ καλα) τι ειναι αυτο τους λεω? Lady drink μου λενε, το παραγγειλες, να σου πω της λεω σου μοιαζω για stupid farang?  οχι μου λεει το παραγγελες, ε παρτα τα αρχιδι@@ μου τις λεω δεν το πληρωνω παπαρω να δω τι θα κανεις( ηξερα οτι εχω το δικιο με το μερος μου γιατι οντως δεν το παραγγειλα και πηγαν να με φανε, γιατι διαφορετικα εχουν αυτοι το πανω χερι) μαγκωθηκαν, ξανα μαγκωθηκαν και πηγαν στη γωνια τους, αποψε το βραδυ τα ιδια, τι στο διαολο εγινε 2 βραδια τωρα μαλακοπαγιδα εχω ρε πουστη μου?Απο γκομενακια? αφθονια, ελατε δειτε και μην παρετε που ελεγε και ο Βεγκος αλλα και απο μαλακες επισης, το οτι δεν κατεβαινω WS με εχει κανει και ηρεμω, ξερω ακριβως τους ψαροτοπους, ποτε εχει φεγγαρι, και ποτε τα ψαρια βγαινουν στα ρηχα και ετσι δεν αναλωνομαι ασκοπα, αλλα αμα δεν βρεξεις κωλο δεν πιανεις ψαρι, δηλ το κυνηγαω το πραγμα αλλα οχι εκει που πανε ολοι για ψαρεμα, στην απεναντι οχθη εγω!
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
υπαρχει καποιος περιορισμος σχερικα με την βιζα και το διαστημα που μπορεις να πας στην ταυλανδη μεσα στον ιδιο χρονο?

πχ εγω πηγα 23-11-2010 εως 20-1-2011 σκεφτομαι να ξαναπαω τωρα για εναν μηνα και τον νοεμβριο παλι για κανα 2μηνο υπαρχει καποιο προβλημα η περιορισμος ?
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
συνολο 90 μερες το εξαμηνο, οπως στις χωρες σενγκεν
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Και μετα σου λενε οικονομικη κριση..... :think:

Currency Rates


Notice: The THB rate shown below is the international rate. Rates used within Thailand may vary.

  [size=10pt]Live rates at 2011.02.03 10:10:00 UTC [/size]
1.00 EUR = [size=10pt]42.5375 THB [/size] view EUR/THB chart
Euro   Thailand Baht
1 EUR = 42.5375 THB   1 THB = 0.0235087 EUR
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Currency Rates


Notice: The THB rate shown below is the international rate. Rates used within Thailand may vary.

  [size=10pt]Live rates at 2011.02.03 10:10:00 UTC [/size]
1.00 EUR = [size=10pt]42.5375 THB [/size] view EUR/THB chart
Euro   Thailand Baht
1 EUR = 42.5375 THB   1 THB = 0.0235087 EUR
Μια χαρα τα λες φιλε μου....αν φταναμε κιολας με την κωλο-EGYPT καλα θα ηταν :headbang:
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Περαστικά στον συν αγωνιστή Λάκη.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
το οτι δεν κατεβαινω WS με εχει κανει και ηρεμω, ξερω ακριβως τους ψαροτοπους, ποτε εχει φεγγαρι, και ποτε τα ψαρια βγαινουν στα ρηχα και ετσι δεν αναλωνομαι ασκοπα, αλλα αμα δεν βρεξεις κωλο δεν πιανεις ψαρι, δηλ το κυνηγαω το πραγμα αλλα οχι εκει που πανε ολοι για ψαρεμα, στην απεναντι οχθη εγω!
σε βρισκω σωστο ψαρα... ;)
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
....ξερω ακριβως τους ψαροτοπους, ποτε εχει φεγγαρι, και ποτε τα ψαρια βγαινουν στα ρηχα και ετσι δεν αναλωνομαι ασκοπα, αλλα αμα δεν βρεξεις κωλο δεν πιανεις ψαρι, δηλ το κυνηγαω το πραγμα αλλα οχι εκει που πανε ολοι για ψαρεμα, στην απεναντι οχθη εγω!

Ρε δε μαγειρεύεις καμμιά tom yam see food λέω εγώ... :2funny:

Λοιπόν Σοϊεπτάκια ή τα ψάρια βγαίνουν στα ρηχά οπότε τα πιάνεις με την απόχη σου

ή τα κυνηγάς στην απέναντη όχθη βρέχοτας κώλο..... μας μπέρδεψες τώρα  :think:  

Οπως και να' χει καλά παραγάδια και πολλές γοργόνες στο κατάρτι σου  :pipa3: :fuck2:

Και μη ξαχνας εσύ και όλοι που είναι κάτω:

[size=15pt]
  ΠΡΟΦΥΛΑΧΤΙΚΟ ΠΑΝΤΑ[/size]
:thumbsup:  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Ρε δε μαγειρεύεις καμμιά tom yam see food λέω εγώ... :2funny:

Λοιπόν Σοϊεπτάκια ή τα ψάρια βγαίνουν στα ρηχά οπότε τα πιάνεις με την απόχη σου

ή τα κυνηγάς στην απέναντη όχθη βρέχοτας κώλο..... μας μπέρδεψες τώρα  :think:  

Οπως και να' χει καλά παραγάδια και πολλές γοργόνες στο κατάρτι σου  :pipa3: :fuck2:

Και μη ξαχνας εσύ και όλοι που είναι κάτω:


[size=15pt]ΠΡΟΦΥΛΑΧΤΙΚΟ ΠΑΝΤΑ[/size]
:thumbsup:   :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Αυτο μας τοπες πολλες φορες .αλλα ο γιατρος που εσυ υπαινισεσαιλεεικαι αλλα ..καλο πλυσιμο με αντικολυτικα μπεταντιν αντιμπακτερ κλπ αμεσως μετα την επαφη και οχι ...το πλεον βασικο επαφη με ματωμενες καταστασεις αιμα περιοδου, κωλου κλπ
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Εσυ μεγαλε εισαι το καλυτερο "φρουτο" που εχει εμφανιστει στο φορουμ εδω και χρονια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom