Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Στο immigration πας αυτοπροσώπως...  και ουσιαστικά η παρουσία σου αποτελεί και μια μορφή συνέντευξης. Η παρανομία που λέει ο fantomas έγκειται σε αυτό... Κάποιος πήρε το διαβατήριό σου και πήγε αντί για εσένα... Κατανοητό νομίζω :)
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
μπίκου είδα τώρα το καρφί που έριξες ότι ντρέπεσαι για την συμπεριφορά των ελλήνων και από ότι κατάλαβα για μένα πήγαινε το καρφί για το βράδυ που ειπα την κοπελιτσα παμε για boom boom και πετάχτηκες λέγοντας μην μιλας ετσι κανε καμακι και τα λοιπα!!

και ποιος σου ειπε οτι παω για καμακι ? την τράβηξα να ερθει με το ζορι? η κοπελα δεν ειχε προβλημα κ εσυ ειχες ζορι!

τουλαχιστον δεν ζουσα σε ουτοπια εγω το χρημα και οι κοπέλες την συντροφια τους!

με τις κοπελες που συναντήθηκα σε καμια δεν έκανα ψαλιδι, όλες ασχέτος εαν μιλουσαμε για χρημα η οχι της εδινα τα λεφτα τους Κανονικα.

και δεν το κυνηγουσα δηθεν τους ερωτες για να πηδαω τσαμπα!!


πιπινομανιακ οι συμβουλες σου ολες σωστοτατες! ευχαριστω!

αντε και τον νοεμβριο παλι με το καλο
Mην τρελενεσαι,το ποστ για την συμπεριφορα των Ελληνων εγινε πριν γνωριστουμε.
Αρα δεν αφορουσε εσενα οπως ειναι φυσικο...

Αν διαβασεις καλα,απεκλεισα τους συναγωνιστες του θρεντ.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Στο immigration πας αυτοπροσώπως...  και ουσιαστικά η παρουσία σου αποτελεί και μια μορφή συνέντευξης. Η παρανομία που λέει ο fantomas έγκειται σε αυτό... Κάποιος πήρε το διαβατήριό σου και πήγε αντί για εσένα... Κατανοητό νομίζω :)
Και ποσα διαβατηρια "εχουν κανει φτερα" στη διαδρομη...
Μεγα λαθος...
ΠΟΤΕ δε δινουμε το διαβατηριο μας σε αγνωστους... ;)
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
μου ειπανε οτι ειναι κατι γραφεια ταυλανδη τα οποια βγαζουν βιζα για ταυλανδους πολιτες!

προκαταβολη 15000 β και αλλα 15000β με την εκδοση 3μηνης βιζας για ταυλανδο πολιτη


γνωριζει κανεις τπτ ?
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Μου ειπανε οτι ειναι κατι γραφεια ταυλανδη τα οποια βγαζουν βιζα για ταυλανδους πολιτες!
προκαταβολη 15000 β και αλλα 15000β με την εκδοση 3μηνης βιζας για ταυλανδο πολιτη
γνωριζει κανεις τπτ?


Ο μπαμπάς στον Τοτό:
- Τοτέ σήμερα σου έφερε ο πελαργός ένα καινούργιο αδελφάκι...
- Καλά ρε μπαμπά έξω κυκλοφορούν ένα σωρό ωραίες γυναίκες κι εσύ πήγες να γ.... τον πελαργό;

Πλάκα πλάκα ενδιαφέρομαι και εγώ....ποιος τρέχει ξανά στο Udon του Ισάν... :headbang:
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Μου ειπανε οτι ειναι κατι γραφεια ταυλανδη τα οποια βγαζουν βιζα για ταυλανδους πολιτες!
προκαταβολη 15000 β και αλλα 15000β με την εκδοση 3μηνης βιζας για ταυλανδο πολιτη
γνωριζει κανεις τπτ?


Ο μπαμπάς στον Τοτό:
- Τοτέ σήμερα σου έφερε ο πελαργός ένα καινούργιο αδελφάκι...
- Καλά ρε μπαμπά έξω κυκλοφορούν ένα σωρό ωραίες γυναίκες κι εσύ πήγες να γ.... τον πελαργό;
φιλε παγκ δεν ειμαι αρνητικος για ταξιδι στην ταυλανδη ισα ισα που το γουσταρω κιολας.δεν εχω τον απαιτουμενο χρονο να το κανω μιας και απο οτι καταλαβα δεν πρεπει να ειναι οληγοημερο.πιστευω οτι για μια εβδομαδα που μπορω εγω να την κανω δεν αξιζει τον κοπο να παω.ισως πρεπει να αρχισω να σκεφτομαι να τα πουλησω ολα και να μετακομισω εκει
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Καλώς ορίσατε και οι υπόλοιποι φίλοι-συναγωνιστες, και καλή προσαρμογή εδώ..........μεχρι το επομενο ταξιδι !   ;)
Μαλλον εκει θα επρεπε να μεναμε μονιμα και εδω να ερχομαστε ΜΟΝΟ για διακοπες , για να δουμε τους γνωστους μας και τους φιλους μας..... Anyway !


Λοιπον, εγω εκλεισα χθες βραδυ εισητηριο για 28 Φλεβαρη, με Thai στα 608 ευρω απο airtickets ! :-)  (την προηγουμενη ευδομαδα ειχε 617 αλλα μαλλον λογω της ανοδου του ευρω εναντι του μπατ επεσε λιγο .....  ΕΝΤΥΠΩΣΗ παντως μου κανει οτι στο site της Thai εχει 625 ..... !!! :huh:)


Θα ειμαι Παταγια την πρωτη εβδομαδα , και μετα όπου με στειλει ο καλος Θεουλης, και τα Τιλακ .....  ΟΠΟΙΟΣ φιλος κατεβαινει κατω την ιδια περιοδο με μενα, ας μου στειλει pm να βρεθουμε .... !

Καλη συνεχεια σε ολους, και καλα μας ταξιδια, με Υγεια πανω απο ολα και όρεξη !!!  :)
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
...το Rainbow 4, το θεωρώ από τα πιο βαρετά gogo της Νανά...

Μωρέ δίκιο έχεις αλλά ο σκοπός αγιάζει τα μέσα.Ξέρεις πόσες φορές μπήκα σε όλα τα άλλα και βγήκα αμέσως γιατί
και κόσμο δεν είχε και τα κορίτσια ήταν λίγα και μέτρια;Εκτός από εκείνο με τη μαυρομαλούσα κοπελιά που το κέφι
την έφτειξα εγώ με τα κεράσματα και τους μεγάλους λογαριασμούς.Ημουν και μόνος που να τρέχω ο ψάρακλας,
εκεί που είναι καλύτερα από όλα!

Συμπέρασμα:Η ποιότης των κοριτσιών σε ένα γκόγκο είναι αντιστρόφως ανάλογη της ατμόσφαιρα του. :idiot:
Ηθικόν δίδαγμα:Rainbow και ξερό ρύζι. :woldman:
 

Συνημμένα

  • Mavromalousa.jpg
    Mavromalousa.jpg
    312,9 KB · Εμφανίσεις: 17

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Να και συ παραπονιάρικο...
 

Συνημμένα

  • Paraponiara.jpg
    Paraponiara.jpg
    334,9 KB · Εμφανίσεις: 21

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Προχθες συναντησα επιτελους την pia φοβερο μωρακι απο Βανγκοκ που την ειχα γνωρισει ον λινε και επειδη ειδε και αποειδε η κοπελα οτι θα αργησω να παω Βανγκοκ κατεβηκε αυτη με δυο φιλες της πατταγια, συναντηθηκαμε στην σεντραλ και υστερα απο 1-2 μπυρες ηρθαμε στο χοτελ οπου και οι φιλες της εκλεισαν δωματιο εδω, μιας και ηρθαν για ΣΚ απο μπανγκοκ. Πηγαμε Lucifer για ποτακι μιας και οι φιλες της ηθελαν και εκει εξακριβωσα την κλοπη που γινεται εις βαρος των φαλανγκ. Ποσο εχει το Bacardi lemon? 190 Baht για εμας αλλα για ταυλανδες-ους 90 Bath παρακαλω, μου το ειπε μια κοπελια τις προαλλες αλλα ηθελα να το εξακριβωσω, ετσι ειστε λεω, ωραια το λεω στις κοπελες και τα παραγγελνουν ολα αυτες, το αποτελεσμα? γλυτωσα τα μισα λεφτα, καλυτερα να τα δωσω αλλου παρα στο boss του Lucifer, αφου γυρισαμε στο λουμ το κοριτσι ηταν απλα εκπληκτικο δεν θα μπω σε λεπτομερειες απλα θα πω εκπληκτικο!!!! Εχθες εκανα την καθιερωμενη βολτα στα περιξ και ο βουδας μου εφερε την Κιου ενα 19χρονο εκφυλο μωρακι με κοντο καρε μαλλακι, μετα την καθιερωμενη ανταλαγη ινφο και επειτα απο 3 μπυρες ηρθαμε στο λουμ. Καλα λεμε το κοριτσι δεν παιζονταν, και τι δεν εκανε το μαλακισμενο, λιγο πριν το τελος μου ειπε οτι της αρεσει το natural juice και την τιμησα δεοντως! Σημερα γνωρισα την Pen ενα πανεμορφο κοντο μωρακι απο το Λαος,εχει ωραιο, πεταχτο και σφικτο κωλαρακι και πολυ ωραια βυζακια σαν μικρα πεπονια, τωρα κοιμαται οποτε μπορω και γραφω. Οσο για το θεμα της βιζας χωρις ταξιδι τα τεινα ειναι 2 η καποιος που πηγαινω-ερχεται στο Λαος και εχει γνωστους εκει βαζει το stamp οποτε στα αρχιδια μας, η το stamp ειναι πλαστο(καθολου στα αρχιδια μας)αλλα επειδη δεν το πολυπιστευω το 2 σεναριο το πιο πιθανο ειναι οτι οταν το βανακι που παει λαος με κοσμο για βιζα υπαρχει καποιος που κουβαλαει μαζι του και τα διαβατηρια αυτων που δεν θελουν να πανε,στα συνορα ειναι συνενοειμενοι με τους τυπους στο immigration του λαος, τους δινουν ενα ποσοστο και αυτοι βαζουν την σφραγιδα,οποτε κανεις δεν μπορει να αποδειξει τιποτα!
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Sorry σχετικα με το immigration του Laos της Cambodia ηθελα να πω αλλα με επηρεασε το 20αχρονο μωρακι που εχω απο το Laos!!!
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
γεια σου βρε hank, αχ εφυγα απο το γειτονικο δωματιο κ το γεμισες με φιλες τις δικιας σου¨)


περνα καλα οσο καιρο θα εισαι ακομα εκει!!

συναντηση παλι τον επομενο χειμωνα ¨)
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
tsafus παιχταρα καλα να ειμαστε και συναντηση σε καμια 10 μηνες, για ακομα καλυτερες φασεις!!!Και ΠΡΟΣΟΧΗ μην χρησιμοποιεις για υποκαταστατο ελλεινηδες, το απαγορευει ο γιατρος!!!
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
καλες ειναι για sort time !! για long ουτε να το σκεφτομαι!!

γιαυτο ειμαι κ εργενης αλλωστε τοσα χρονια
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Οπου σταθώ κι όπου βρεθώ το Bourdela θα νιαστώ.
Κολλήσατε ρεεεεεε! :headbang:

Χανκ τι κάνεις τέτοια ώρα και δε σου πέρνουν καμμιά  :pipa2:

Οσο αναφορά τις ανταποκρίσεις σου θέλουμε να μας γράφεις τους ψαρότοπους που κυνηγάς και επίσης φωτό από τα τρόπαια! :rockon:
ΜΟΝΑΧΟΦΑΓΑ Ε ΜΟΝΑΧΟΦΑΓΑ!  :tickedoff:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Pag...Η μαυρομαλλουσα που ξετρυπωσες ειναι απο τα κορυφαια μπιμπελο που εχω δει οσα χρονια παω thai...
Τετοιες φωτογραφιες,ανεβαζουν γενικα και το επιπεδο του τοπικ...
ΕΥΓΕ...

Δε ξερω βεβαια απο "υπηρεσιες" τι εκανε,αλλα ειμαι της γνωμης οτι απο τετοια πλασματα ειναι πλεονασμος να ζητας να ειναι και πυραυλος στο κρεββατι...
Αν θες petite μωρο με νεανικο σφιχτο κορμακι,εκτος του οτι θα το "ακριβοπληρωσεις",θα πρεπει να αρκεισαι στις minimum υπηρεσιες που συνηθως προσφερουν...
Εμενα προσωπικα θα μου εφτανε,για να παω στο "παραδεισο",η "θεα" αυτου του πλασματος οπως το γεννησε η μανα του και να θωπευσω το αγγελικο του κορμακι...Κι ας ηταν "κομοδινο" στο πηδημα...Θα αναλαμνβανα εγω τις πρωτοβουλιες...
Αλλιως αν γουσταρεις hard καταστασεις,που θα σε ριξει απο μονη της η γκομενα στο κρεββατι και θα σε ρουφηξει ολοκληρο,πετωντας σου τα ματια εξω,φορτωνεις ενα εμπειρο με πολλα χιλιομετρα (και σαφως χαμηλοτερου επιπεδου εξωτερικης εμφανισης),για να "παιξεις πιο σιγουρα"... ;)
Βεβαια,παντα υπαρχουν και οι εξαιρεσεις...Ο κανονας ομως ειναι πιπινι=κομοδινο...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Μαζί σου πιπίνο με χίλια....ποιός κοιτάζει υπηρεσίες με τέτοια πλάσματα

Κάλλιο baby στο χέρι,παρά τρανή και εγγυημένη

 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Που και που ομως μια τρανη κοτα.....κανει την διαφορα στην απολαυση :s&m_1: :s&m_2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom