Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αμέεεεεεεεεεε.!!!
Ολα χρειάζονται στη ζωή:

Τελικά
Άλλος τη θέλει όμορφη, άλλος τη θέλει να 'χει και άλλος κλείνει τα μάτια του και παίρνει, όποια του λάχει  :crazy:

αλλά και
Όσο όμορφο είναι το προσωπάκι, τόσο πιο μικρό το μυαλουδάκι (και οι υπηρεσίες..) :boobies:

όμως
Το γλυκό χαμόγελο μιλάει όλες τις γλώσσες του κόσμου :grin:

επίσης
Των γυναικών η φύση, ο χορός και το γαμήσι (ειδικά των Gogogirls!!!) :tits2: :tits:

Και μη ξεχνάτε
Αν η γυναίκα ήταν καλή, κι ο Θεός θα είχε παντρευτεί!!!!! :woldman:

 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Γεια σου Pag με τα "γνωμικα" σου....εγραψες παλι!  :rockon:

Αν και απο οταν ηρθες Ελλαδα,οφειλω να ομολογησω οτι "επεσες" λιγακι... Μαλλον η ελειψη του "δροσερου ταυλανδεζικου πιπινοχυμου" απο το καθημερινο σου διαιτολογιο, συντρεχει σε αυτο... ;)
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Για να ανέβουμε λιγάκι τότες.... :smitten:

...τον κωλόφαρδο τον Τομ Κρουζ....ζηλεύω! :headbang:
 

Συνημμένα

  • Girls.jpg
    Girls.jpg
    187 KB · Εμφανίσεις: 21

Thailander

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια με τον Λακη σημερα, και επειτα απο δικια του προτροπη (αν και ειμουνα αντιθετος), θα γραψω μερικα πραγματα για την κατασταση της υγειας του, γιατι πολλοι φιλοι απο το φορουμ ρωτανε και ανησυχουν (το τηλεφωνο του ειναι κλειστο).
Ο Λακης εδω και μερικες μερες πασχει απο μια πολλη σοβαρη αρρωστια. Το ειδος της ασθενειας δεν θα το αναφερω, αν και ο ιδιος δεν εχει προβλημα.
Λεπτομεριες για την περιπετεια της υγειας του θα γραψει ο ιδιος αν βελτιωθει η κατασταση του (ηταν σε κομα), και αν δεν μπορεσει "ο θεος να βαλει το χερι του", οπως μου ζητησε ο ιδιος θα το κανω εγω.
Καποιοι φιλοι ισως ρωτησουνε γιατι διαλεξε να εκθεσει τον εαυτο του δημοσια σε ενα φορουμ, και το ιδιο τον ρωτησα και εγω.
Δεν το κανει ουτε για λυπηση, ουτε για χλευασμο, αλλα οπως μου ειπε ο ιδιος προς τιμην του "Θελω να προφηλαξω πολλα παιδια που πανε στα τουριστηκα μερη της Ταιλανδης μονο για συγκεκρημενο σκοπο". Ο νοων νοητω!
Επισης να τον ευχαριστησω εγω και καποιοι συναδερφοι μου για την βοηθεια που μας εδωσε, παρα την κατασταση του, και λιγο πριν μπει νοσοκομειο, στην περεωση καποιων εκρεμοτητων που μας παρουσιαστηκαν στην Ελλαδα, κατα την απουσια μας.
Οι αρρωστιες δεν κανουν διακρισεις, χτυπανε και τα καλητερα παιδια.
Οσοι φιλοι του ανησυχουνε και θελουνε να μαθουν λεπτομεριες για την πορεια της υγειας του, ας μου στειλουνε π.μ.
Θα παρακαλεσω το παρων ποσταρισμα να μη γινει αντικιμενο αντιπαραθεσεων.
Απο μερους μου να του ευχηθω΄

"Λακη καλη δυναμη ρε φιλε, παλεψε την πουτ@να και να εισαι σιγουρος οτι θα νικησεις"
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
πολλα περαστικα στον φιλο λακη και ειμαστε ολοι μαζι του,και μπραβο του που θελει να προφυλαξει οσους κανουν ταρζανιες χωρις προφυλαξεις.παιδια τεραστια προσοχη,δεν ειναι αστεια πραγματα και δεν πρεπει να παιζουμε.μακαρι το παιδι να ξεπερασει το προβλημα και να γινει παλι καλα,και να ναι γρηγορα μαζι μας.
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν Λάκη επειδή ξέρω ότι θα το διαβάσεις όπως γράφει και το τατού που έχει και ο φυσικός ηγέτης της ομάδας μας Πάμπλο Γκαρσία στη ζωή επιτρέπεται να πέσεις ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να σηκωθείς ΦΙΛΑΡΑΚΙ , είμαι σίγουρος ότι σύντομα θα είσαι γερός και δυνατός δίπλα μας ! Κουράγιο και δύναμη φίλε και να ξέρεις ότι χρειαστείς είμαστε δίπλα σου !!!
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Λάκη είσαι ψυχάρα και σύντομα θα είσαι μαζί μας.

Εμείς οι υπόλοιποι να κάτσουμε κάτω και να σκεφτούμε καλά τι πάμε και κάνουμε εκεί κάτω. :headbang: :headbang: :headbang:
Βαρέθηκα να τα γράφω και θα συνεχίζω να τα γράφω:Προφύλαξη-Προφύλαξη-Προφύλαξη!!!!!!!!


Και μετά κάθε ταξίδι ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.
Να πάμε όλοι αύριο κιόλας.Μας το ζήτησε έμμεσα ο καλός μας φίλος Λάκης

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
στεναχωρα τα τελευταια νεα και γιαυτο ποσταρω κιεγω καποιες φωτο απο το δικο μου αρχειο ασιατικων δεσποινιδων προσπαθωντας να καλυτερευσω το ασχημο κλιμα οσο μπορω
 

Συνημμένα

  • 1582.jpg
    1582.jpg
    10,1 KB · Εμφανίσεις: 40
  • 29270_122325991110753_100000000581143_323053_4129124_n.jpg
    29270_122325991110753_100000000581143_323053_4129124_n.jpg
    75,4 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Like
Αντιδράσεις: 968

kaligoulas1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε Λακη μπορει να μην εχουμε γνωριστει απο κοντα....αλλα εδω και ενα μιση χρονο που διαβαζω το φορουμ σε θεωρω ενα απο τα μεγαλα στελεχη του!!!Σου ευχομαι καλη δυναμη και γρηγορη αναρρωση!!!! Σε περιμενουμε φιλε.....
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε Λακη ειμαστε ολοι μαζι σου να το ξερεις!!! Καταρχην σε τιμα η τολμη και η αποφασηστικοτητα σου, σου ευχομαι γρηγορη αναρωση και στη πρωτη γραμη ξανα με ανταποκρισεις και καινουργιες εμπειριες!!!
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
κουράγιο ρε σύντροφε και καλά ξεμπερδέματα, γιατί θα γίνεις καλά
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Λακαρε περαστικα και γρηγορα πισω, ειμαι σιγουρος οτι θα κερδισεις και αυτη τη μαχη γιατι εισαι παλληκαρος.

Περαστικα ρε μορτη, γιατι εισαι οντως μορτης και μαγκας !!!!
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16

Stefan το μουνάκι που έστειλες την πιο ακατάλληλη στιγμή (μετά τα άσχημα νέα για τον φίλο μας Λάκη)
τό έχουν κάνει ζούμ καμμιά τρακοσαριά μέλη και επισκέπτες.......,.να δούν τι από κοντά; :idiot: :uglystupid: :idiot:

Αντε και στα χίλια  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Λάκη κουράγιο και δύναμη, είμαι σίγουρος ότι θα νικήσεις στο τέλος :rockon: :rockon: :rockon:

 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
περαστικα Λακη, γρηγορη αναρρωση!
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Είναι αμερικάνα πορνοστάρ η λεγάμενη, δεν είναι από τα κορίτσια μας ...  ;) ... Περαστικά στο φίλο Λάκη ...  :)
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια με τον Λακη σημερα, και επειτα απο δικια του προτροπη (αν και ειμουνα αντιθετος), θα γραψω μερικα πραγματα για την κατασταση της υγειας του, γιατι πολλοι φιλοι απο το φορουμ ρωτανε και ανησυχουν (το τηλεφωνο του ειναι κλειστο).
Ο Λακης εδω και μερικες μερες πασχει απο μια πολλη σοβαρη αρρωστια. Το ειδος της ασθενειας δεν θα το αναφερω, αν και ο ιδιος δεν εχει προβλημα.
Λεπτομεριες για την περιπετεια της υγειας του θα γραψει ο ιδιος αν βελτιωθει η κατασταση του (ηταν σε κομα), και αν δεν μπορεσει "ο θεος να βαλει το χερι του", οπως μου ζητησε ο ιδιος θα το κανω εγω.
Καποιοι φιλοι ισως ρωτησουνε γιατι διαλεξε να εκθεσει τον εαυτο του δημοσια σε ενα φορουμ, και το ιδιο τον ρωτησα και εγω.
Δεν το κανει ουτε για λυπηση, ουτε για χλευασμο, αλλα οπως μου ειπε ο ιδιος προς τιμην του "Θελω να προφηλαξω πολλα παιδια που πανε στα τουριστηκα μερη της Ταιλανδης μονο για συγκεκρημενο σκοπο". Ο νοων νοητω!
Επισης να τον ευχαριστησω εγω και καποιοι συναδερφοι μου για την βοηθεια που μας εδωσε, παρα την κατασταση του, και λιγο πριν μπει νοσοκομειο, στην περεωση καποιων εκρεμοτητων που μας παρουσιαστηκαν στην Ελλαδα, κατα την απουσια μας.
Οι αρρωστιες δεν κανουν διακρισεις, χτυπανε και τα καλητερα παιδια.
Οσοι φιλοι του ανησυχουνε και θελουνε να μαθουν λεπτομεριες για την πορεια της υγειας του, ας μου στειλουνε π.μ.
Θα παρακαλεσω το παρων ποσταρισμα να μη γινει αντικιμενο αντιπαραθεσεων.
Απο μερους μου να του ευχηθω΄

"Λακη καλη δυναμη ρε φιλε, παλεψε την πουτ@να και να εισαι σιγουρος οτι θα νικησεις"Τον φιλο δεν τον ξερω του ευχομαι βεβαια ολοψυχα περαστικα.Πιστευω  μάυτα που καταλαβα βεβαια οτι προκειται για ηπαττιδα β,που το ειδος αυτο ευδοκιμει στην Ταυλανδη...αν ειναι αυτο πιστεψεμε ειλικρινα μικρο το κακο!!!κουραγιο και οπωσδηπωτε τετοιες φουρτουνες- αρωστιες,φυλακες,ςπερασαμε και μεις...τα μπουρδελοταξιδια αυτα τα εχουν,και οπως λεει και ο φιλος ...προφυλαξη αλλα και οπου υπαρχει εμβολιο χωρις αναστολες..αnyway, φιλοι απο παταυα μου ειπαν σημερα οτι πιπινια καργιολιτσες τους ξαφρισαν κανονικα χρηματα κλπ. long time servis.θελει προσοχη!Η ταυλανδη τα ειχε πανταα αυτα ,σε μικρο βαθμο βεβαια,Phuket π.καλο στο ψωνιστηρη αλλα θελεις 1000 μπατ το λιγοτερο γιαω την τελευταια καργιολιτσα.
ο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom