Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Ήμουν ονλινε για να αγοράσω κανένα καλό βιβλίο να περάσει το φανταριλίκι λίγο πιο εύκολα, μέχρι που μου ήρθε το link με τις περιγραφές του Pagtao για τις Ται-περιπέτειές του.

Μου έκαψε το μυαλό!

Εντυπωσιακά πράγματα, εύγε και πάλι εύγε!

Το γάμησα το βιβλίο, και άρχισα να διαβάζω το thread! 1951 σελίδες? Με κάψατε τον φαντάρο.....
Tα ακους Pag ?
Αλλο ενα ταξιδι με "ποσταρισματα" και πας για "εκδοση"

"Ψαξε" να βρεις "τιτλο"

Το βιβλιο θα προλογισει o KostasF16 :rockon:,ενω την παρουσιαση θα αναλαβει ο vonmakoulis. :rockon:

Την επιμελεια μεταφρασης στην Ταιλανδικη,ο Φαντομας :rockon:

Ισως το προβλημα να ειναι τα 1-2χιλιαδες μωρα που "κρεβατωσες",τα οποια θα "ζητησουν" πνευματικα δικαιωματα...
Αλλα εκει θα αναλαβει ο pipinomaniac... :rockon:

:2funny: :2funny:
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
ΑΨΟΓΗ ιδεα Μπικ !   ;)

Κι εγω θα αναλαβω να κυκλοφορησει το βιβλίο και σε ταινία, και μάλιστα θα γραψω εξολοκληρου και την μουσική υποκρουση !  (Μουσικη Κινηματογραφου γαρ η ειδικοτητα μου ! )

ΤΙΤΤΛΟΣ Βιβλιου/ταινιας :  " Τα ταξιδια του Pag "    (πως λεμε "τα ταξιδια του Γκιούλιβερ !!!  χαχαχα !!! )

Εναλλακτικος τιττλος : "PAG DANJEROUS "  ( κατα την ταινια:  " Bangkok danjerous "

Αντε να μαζεψουμε και υλικο για την ταινια.... ( Απο φωτογραφιες εχουμε ΜΠΟΛΙΚΕΣ !!!  Τα βιντεακια μας λειπουν .....  :kissass: :kissass2: :fuck2: )    χιχιχιχι !   :2funny:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Κουμπάρε pagtao !!! Welcome back !!!... και τον Μάρτιο μας περιμένουν οι μπυρίτσες μας στα Τσουτσουνοκόριτσα της Πατογκ !!!

Κουμπάρο καλώς σας βρήκα!Να σου υπενθυμίσω και τι σε περιμένει στη Soi Crocodile! :s&m_2:

:rockon:  :rockon:  :rockon:
 

Συνημμένα

  • Bagla.jpg
    Bagla.jpg
    231,6 KB · Εμφανίσεις: 18

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Και τι κατάλαβες που γύρισες;  :headbang: :uglystupid:

Κάποτε ο Καστανέδα είχε γράψει ότι κάθε άνθρωπος έχει το δικό του "σημείο" στο χώρο.
Σ' ένα δωμάτιο για παράδειγμα, θα αισθανθεί καλύτερα αν καθίσει σ' αυτήν την καρέκλα και όχι στην διπλανή. Κι όσο κι αν ο συμπαθής (Αμερικανο)Περουβιανός δεν είχε στο μυαλό του μια συγκεκριμένη plaza, έκανα όλη αυτή την εισαγωγή για να πώ ότι Rainbow 4, το θεωρώ από τα πιο βαρετά gogo της Νανά.  :grin: :grin:
Όχι από μωρά, από ατμόσφαιρα.
Πάντως γαργάλησες αναμνήσεις με τις ανταποκρίσεις από Bangkok.
Δεν διάβασα αυτές του Chiang Mai γιατί είχε πέσει δουλειά. Δύσκολα θα ξαναπάω.
Αντίθετα όποτε θέλεις παρέα για ερημικά νησάκια, εδώ είμαστε.

Χάρηκα που ξανάνοιξε η Nana disco. Αίθουσα φορτωμένη με δεκάδες μαλακίες και ψωνιστήρια.
 

vantaz

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
kalimera paidia .tin pempti petaw me gia bangkok me thai stis 4 tha einai kanenas ekei na kanoume pareaki.egw paw prwti fora.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Φευγω αυριο με Thai.Οτι καλο  και ενδιαφερον θα κανω ανταποκριση...

Οπως κάνουν όλοι.Με το που φτάσουν κάτω πέφτουν με τα μούτρα στη δουλειά.... :knockinb:

....και τις ανταποκρίσεις τις αναλαμβάνει ο κόκορας  :headbang:
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Οπως κάνουν όλοι.Με το που φτάσουν κάτω πέφτουν με τα μούτρα στη δουλειά.... :knockinb:

....και τις ανταποκρίσεις τις αναλαμβάνει ο κόκορας  :headbang:
Ειμαι ηδη patong C_N HOTEL πολυς κοσμος κατα κανονα συνταξιουχοι και ζευγαρια.η bagla στα φορτε της χθες μαλιστα ψωνισα  ενα μωρο για το καλωσορισμα!!!!οι τιμες ακριβουτσικες ,αν και εχω δει και πιο ακριβα -περιοδο 1996-97.αλλα πιστευω την πιατσα υ=την χαλανε οι φαλανγκ ,μεταξυ αυτων καιπολλοι ελληνες!!!σημερα θαγινει πιο καλυτερος ελενχος bagla kai περιχωρa.....
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Οπως κάνουν όλοι.Με το που φτάσουν κάτω πέφτουν με τα μούτρα στη δουλειά.... :knockinb:

....και τις ανταποκρίσεις τις αναλαμβάνει ο κόκορας  :headbang:
αν και δεν εχω παει και μαλλον δεν θα παω οποτε ισως δεν εχω δικαιωμα λογου φιλς παγκ αφου γυρισες κανενα ενδιαφερον δεν θα εχει το σαιτ απο δω και περα
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
αν και δεν εχω παει και μαλλον δεν θα παω οποτε ισως δεν εχω δικαιωμα λογου φιλς παγκ αφου γυρισες κανενα ενδιαφερον δεν θα εχει το σαιτ απο δω και περα
Ε,μη ξαναμπεις τοτε!!! :grin:
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
γεια σας παλληκαρια!  τελικά επέστρεψα απο ταυλάνδη έπειτα απο 2 μήνες διακοπές!

στην αρχή μέχρι να μπω στο κλίμα βέβαια είχα ξενερώσει απο τους ενοχλητικούς πλανόδιους!!

στην συνέχεια 2 μέρες πριν επιστρέψω (το αρχικό εισητήριο εκδόδηκε για 1 μηνα παραμοbνή)

άλλαξα το εισητήριο για επιπλέον 1 μήνα με 100 ευρώ επιπλέον χρέωση (thai)

για την βίζα δεν είχα μεριμνήση για να βγάλω απο ελλάδα 2μηνη επειδή είχα σκοπό να κάτσω 1μηνα!

σε ένα γραφείο που έκανε αυθημερόν ταξίδια καμπλοτζη για 15μερες βίζα απο παττάγια η οποία κόστιζε 1800b ανα ταξίδη (χρειαζόμουν 2)
προτίμησα να δώσω στο ίδιο γραφείο 6000β και το διαβατήριο (1000β προκαταβολή και 5000 όταν παρέλαβα το διαβατήριο την επόμενη μέρα σφραγισμένο για ένα μήνα)

στο πουκέτ συνάντησα και τον patgao ενα βράδυ για μπυρίτσα( καταπληκτικό παλληκάρι) όπως επίσης και τον Μπίκου που είτανε παρέα!

μπίκου είδα τώρα το καρφί που έριξες ότι ντρέπεσαι για την συμπεριφορά των ελλήνων και από ότι κατάλαβα για μένα πήγαινε το καρφί για το βράδυ που ειπα την κοπελιτσα παμε για boom boom και πετάχτηκες λέγοντας μην μιλας ετσι κανε καμακι και τα λοιπα!!

και ποιος σου ειπε οτι παω για καμακι ? την τράβηξα να ερθει με το ζορι? η κοπελα δεν ειχε προβλημα κ εσυ ειχες ζορι!

τουλαχιστον δεν ζουσα σε ουτοπια εγω το χρημα και οι κοπέλες την συντροφια τους!

με τις κοπελες που συναντήθηκα σε καμια δεν έκανα ψαλιδι, όλες ασχέτος εαν μιλουσαμε για χρημα η οχι της εδινα τα λεφτα τους Κανονικα.

και δεν το κυνηγουσα δηθεν τους ερωτες για να πηδαω τσαμπα!!


πιπινομανιακ οι συμβουλες σου ολες σωστοτατες! ευχαριστω!

αντε και τον νοεμβριο παλι με το καλο
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
για την βίζα δεν είχα μεριμνήση για να βγάλω απο ελλάδα 2μηνη επειδή είχα σκοπό να κάτσω 1μηνα!

σε ένα γραφείο που έκανε αυθημερόν ταξίδια καμπλοτζη για 15μερες βίζα απο παττάγια η οποία κόστιζε 1800b ανα ταξίδη (χρειαζόμουν 2)
προτίμησα να δώσω στο ίδιο γραφείο 6000β και το διαβατήριο (1000β προκαταβολή και 5000 όταν παρέλαβα το διαβατήριο την επόμενη μέρα σφραγισμένο για ένα μήνα)
Έδωσες 6000 για να πάρεις 1 μήνα extension; Συγγνώμη αλλά εδώ πέφτει πολύ γέλιο!!! Οφείλω να σε πληροφορήσω πως έδωσες 4000 παραπάνω από το αν πήγαινες μόνος σου σε ένα immigration office!!! Αλλά άμα το ευχαριστήθηκες που σου πιάσαν κανονικότατα τον κώλο εμείς περισσεύουμε!!! :2funny:
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
βασικα πηγα jomtien και μου ειπανε οτι μπορω να παρω για 15 μερες!!

χαλαλι οποιος δεν γνωριζει πληρωνει!! τουλαχιστον να το μα8ουν οι επομενοι

good for you bestathens που ποτε στην ζωη δεν σου πιασανε τον κωλο
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε safus καλωσόρισες και εσύ, καλή προσαρμογή και με το καλό να ξαναπάς.

Σχετικά με τα σχόλια σου για τον Bik έχω ένσταση γιατί πρόκειται για εξαιρετικό παληκάρι.Εγγυημένα! :humpleg:
Δεν σχολίασε εσένα αλλά ένα άλλο ελληναρά  :jerking: (μάλιστα γνωστό μου) ο οποίος μεταχειριζόταν τους σερβιτόρους
ωσάν σκλάβους δεν ήταν ευγενικός μαζί τους,όλο απαιτήσεις  :tickedoff:  και στο τέλος αν και εκείνοι σκιζόντουσαν στο
σέρβις, μετά που ερχόταν ο λογαριασμός έπερνε και τζέπωνε όλα τα ρέστα ακόμη και τα κέρματα. :uglystupid: No tips!! :headbang:

Φίλε isidoro μείνε στο site γιατί όμως είσαι αρνητικός σε ένα ταξίδι στη Ταϊλάνδη; :think:

Φίλε Spyball thanks for report (κουράστηκες όμως) περιμένουμε το δεύτερο μέρος με αγωνία... :booty:
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
σε αυτην την περιπτωση εχω κανει σοβαρο λα8ος και πρεπει να διορθωσω το μηνυμα μου
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
χαλαλι οποιος δεν γνωριζει πληρωνει!! τουλαχιστον να το μα8ουν οι επομενοι
οι επομενοι καλυτερα να μαθουν οτι αυτο που εκανες αθελα σου βεβαια και προφανως χωρις να ξερεις ειναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ και μπορει και να ειχες μπλεξει οπως εχουν μπλεξει αλλοι στο παρελθον
πληρωσες της παναγιας τα ματια γιατι καπως πρεπει να λαδωθουν και τα γραναζια για να γινουν οι βρωμοδουλειες   :grin:
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
fantoma σιγουρα δεν το ξερα οτι ειναι παρανομο (εαν και μου περασε απο το μυαλο)

αλλα μου κανε εντυπωση που ειχανε πινακιδες εξω απο τα γραφεια για βιζα withoyt travel και σκεφτηκα παρανομο και να εχουν πινακιδες για κατι παρανομο εξω απο τα γραφεια τους!!

τελικα εκανα λα8ος και ευτυχως δεν εμπλεξα παραπανω
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
bestoffice αφου ειναι παρανομο εσυ πως με 2000β περνεις για ενα μηνα απο το immigration office ? τα φωτα σου παρακαλω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom