Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Εσυ μεγαλε εισαι το καλυτερο "φρουτο" που εχει εμφανιστει στο φορουμ εδω και χρονια...
Μαλλον εχεις μπερδεψει πολλα!!!νομιζειςοτι εχεις κατοχη επειδη εισαι παλαιοτερο μελος.ακου και την αλλη αποψη καλο θα σου κανει!!και πανω  σε προσωπικο φιλε..... πως εισαι ετσι και φρουτα κλπ δειχνει ανωριμοτητα και αλλα πολλα που δεν θελω να αναφερω!!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
θα ηθελα και εγω να ευχηθω στο Λακη καλη δυναμη και καλη αναρωση.Ελειπα 3 μερες και μολις ανοιξα το λαπτοπ και διαβασα για την ατυχια του. Μπραβο του που παρολο οτι εχει το προβλημα του σκεφτηκε εμας. Φιλε Λακη η θετικη  σκεψη ολων μας θελω να πιστευω οτι ειναι μαζι σου.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μαλλον εχεις μπερδεψει πολλα!!!νομιζειςοτι εχεις κατοχη επειδη εισαι παλαιοτερο μελος.ακου και την αλλη αποψη καλο θα σου κανει!!και πανω  σε προσωπικο φιλε..... πως εισαι ετσι και φρουτα κλπ δειχνει ανωριμοτητα και αλλα πολλα που δεν θελω να αναφερω!!!
Ετσι..Ετσι... ;)
Ανοιξε μας τα ματια δασκαλε...
Και μη πτοεισαι που πεταω εγω καμμια μ@λ@κια...Απο φθονο (και ανωριμοτητα) ειναι...
Συγγνωμη κιολας...
Εσυ συνεχισε ακαθεκτος το εργο σου,προς τερψιν των απανταχου συμφορουμιτων... ;)
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Αυτο μας τοπες πολλες φορες .αλλα ο γιατρος που εσυ υπαινισεσαιλεεικαι αλλα ..καλο πλυσιμο με αντικολυτικα μπεταντιν αντιμπακτερ κλπ αμεσως μετα την επαφη και οχι ...το πλεον βασικο επαφη με ματωμενες καταστασεις αιμα περιοδου, κωλου κλπ
Φιλε μου,επειδη γραφεις σε "δημοσιο" χωρο,καλο θα ειναι να εισαι σιγουρος γι'αυτα που λες,γιατι ειναι πιθανον καποια νεωτερα μελη που διαβαζουν, να εφησυχαστουν.

Το Betadine που αναφερεις,εχει "απαγορευτει" πριν απο 2 χρονια απο τον Παγκοσμιο Οργανισμο Υγειας,λογω του οτι στις περιοχες του σωματος που "εφαρμοζεται"εχει την ιδιοτητα να "καιει" τους ιστους,ενω απλα "ενγλοβιζει" τα μικροβια,χωρις να τα καταστρεφει. Για τους "λοιμογενεις" ιους ιδιαιτερα ειναι παντελως αχρηστο...

Τα υπολοιπα "αντιβακτηριακα" προστατευουν απλα απο τα "αιωρουμενα" σωματιδια.Στην περιπτωση μολυνσεων απο "επαφες αιματος" ειναι απλο "νερακι".
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
...οπότε και να "τον" βουτάμε μετά σε βυτριόλι το κακό έγινε  :S

Νπικ έγραψες, τώρα βάλαμε στο φόρουμ και φαρμακοποιό  :rockon:

Είπαμε όμως η περίπτωση του φίλου Λάκη να μη γίνει αντικείμενο αντιπαραθέσεων  :argue:

Ας συνεχίουμε να μιλάμε για το Ταξίδι στη Ταϊλάνδη με τα ωραία της κορίτσια τις τροπικές παραλίες
και τα εξωτικά φρούτα.

Μπορεί το τόπικ να μετονομαστεί σε "Ταϊλάνδη sex only with condom trip"?  :think:
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
περαστικα στον φιλο!!!!ευχομαι να επιστρεψει αλωβητος και δυνατος απο την περιπετεια της υγειας του....
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
:idiot:

Οτι πεις φίλε γιατρέ  :headbang:
Θα παρακαλέσω να μη κάνουμε διαγνώσεις και ιατρικά ανακοινωθέντα  :tickedoff:

Μόλις μίλησα τηλεφωνικά με Λάκη, το παιδί μας στέλνει την αγάπη του μαζί με τους χαιρετισμούς του και επίσης χίλια
ευχαριστώ για τις ευχές μας.Τα πράγματα είναι δύσκολα αλλά το παλεύει με θεραπεία στο σπίτι.
Ας σκεπτόμαστε θετικά και όλα θα πάνε καλά.

Το τι έπαθε ο φίλος και πως, ο ίδιος μόνο έχει δικαίωμα αν θέλει να μας γράψει όταν μπορέσει.Το ότι μας ειδοποίησε να προσέχουμε ολοι μας όταν πάμε κάτω και όχι μόνο, τον τιμά ιδιαίτερα.
ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ λοιπόν και προληπτικές εξετάσεις.

Πιο απλά:Βαζουμε προφυλαχτικό και δεν πηδάμε καμμιά απολύτως χωρίς σκουφάκι στο κάτω κεφάλι γιατί μετά θα είναι αργά και θα χτυπάμε το πάνω μας κεφάλι στον τοίχο...... :headbang:

Όσοι  :idiot: πάντως το έχουν κάνει να πάνε αύριο κιόλας για γενικές αίματος ΓΕΝΙΚΕΣ ΛΕΜΕ
εγω την εφαγα....ουρεοπλασμα!!ασε που κολλησα και μια γκομενα απο εδω...θελει προσοχη παιδια!!!!
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Ας συνεχίουμε να μιλάμε για το Ταξίδι στη Ταϊλάνδη με τα ωραία της κορίτσια τις τροπικές παραλίες
και τα εξωτικά φρούτα.
Εχεις απολυτο δικιο,καμια φορα "ξεφευγω".Γι'αυτο αν με "ξαναπιασεις" φαουλ,ριξε μου 2 "στερησεις" short time απο gogoκοριτσο του Νανα... :2funny: :2funny:

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Ειχα γραψει και σε παλαιοτερο ποστ οτι εμεις οι φυσιολατρες-πορνοταξιδευτες κανουμε ενα επαγγελμα που υπαγεται στα βαρεα( :knockinb: :zombie: και ανθυγιεινα ( :humpleg:).Ειδικα οι παντρεμενοι και οσοι εχουνε μονιμη σχεση πρεπει να προσεχουν ακομη περισσοτερο γιατι οι συνεπειες απο τυχον απροσεξια θα εχει τεραστιες συνεπειες  :argue::s&m_3: :hammer:  :uzi:  :blowup:
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα ευτηχως δεν ειχα μαλακιες και παρατραγουδα γιατι αλλιως με εβλεπα να σουταρα καμια μαμασαν και εμενα να πληρωνω τους ταυλανδομπατσους για να ξεμπλεξω. Η βραδια κυλησε παρα πολυ ωραια με την Pen,το κοριτσι το ειχα ξαναπαρει προχθες και ηδη γνωριζομαστε. Φυσικα εκανα την τσαρκα μου και εχει ηδη κλειστει το αυριανο μωρακι¨, η Oui απιστευτο πιπινακι ετων 19 απο Surin που εχει μολις 2 εβδομαδες στην Πατταγια τα δε αγγλικα της ανυπαρκτα αλλα η διεθνης γλωσσα του σωματος για αλλη μια φορα διαπρεπει!!!Απλα επειδη εκει που δουλευει οι farang ειναι ελαχιστοι εως ανυπαρκτοι την εχω αφησει 2 μερες τωρα στο ψησιμο γιατι θελει short και εγω θελω long, παπαριες δηλ, οποια νεα και ομορφη σκαει πανε ολες οι παλιες να την συμβουλεψουν και απο πισω σκαβουν το λακκο της απο ζηλεια,η συνενοηση γινεται μεσω ¨"φιλεναδιτσων" καταλαβαινετε τωρα, χθες που δεν την πηρα, το πηρε πιο χαλαρα αλλα σημερα με το που με ειδε ηταν σιγουρη οτι η βραδυα εκλεισε, μπα τιλακ εγω θα μιλησω τελευταιος σκεφτομαι, και την αφηνω και φευγω, ε ναι την ακουσε καλα μπορω να πω, ετσι πρεπει ομως για να σφιγγουν και λιγο οι κωλοι γιατι σαν πολυ αερα εχουν παρει μερικες εδω κατω και πρεπει να κοβεται μαχαιρι γιατι αλλιως σε λιγα χρονια θα γινουμε οπως το ανατολικο μπλοκ που ηταν τσαμπα και τωρα ειναι χρυσαφι, αλλα αυριο θα ενδωσω και ας ειναι και short!
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Ειχα γραψει και σε παλαιοτερο ποστ οτι εμεις οι φυσιολατρες-πορνοταξιδευτες κανουμε ενα επαγγελμα που υπαγεται στα βαρεα( :knockinb: :zombie: και ανθυγιεινα ( :humpleg:).Ειδικα οι παντρεμενοι και οσοι εχουνε μονιμη σχεση πρεπει να προσεχουν ακομη περισσοτερο γιατι οι συνεπειες απο τυχον απροσεξια θα εχει τεραστιες συνεπειες  :argue::s&m_3: :hammer:  :uzi:  :blowup:
συμφωνω απολυτα!!!
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα ευτηχως δεν ειχα μαλακιες και παρατραγουδα γιατι αλλιως με εβλεπα να σουταρα καμια μαμασαν και εμενα να πληρωνω τους ταυλανδομπατσους για να ξεμπλεξω. Η βραδια κυλησε παρα πολυ ωραια με την Pen,το κοριτσι το ειχα ξαναπαρει προχθες και ηδη γνωριζομαστε. Φυσικα εκανα την τσαρκα μου και εχει ηδη κλειστει το αυριανο μωρακι¨, η Oui απιστευτο πιπινακι ετων 19 απο Surin που εχει μολις 2 εβδομαδες στην Πατταγια τα δε αγγλικα της ανυπαρκτα αλλα η διεθνης γλωσσα του σωματος για αλλη μια φορα διαπρεπει!!!Απλα επειδη εκει που δουλευει οι farang ειναι ελαχιστοι εως ανυπαρκτοι την εχω αφησει 2 μερες τωρα στο ψησιμο γιατι θελει short και εγω θελω long, παπαριες δηλ, οποια νεα και ομορφη σκαει πανε ολες οι παλιες να την συμβουλεψουν και απο πισω σκαβουν το λακκο της απο ζηλεια,η συνενοηση γινεται μεσω ¨"φιλεναδιτσων" καταλαβαινετε τωρα, χθες που δεν την πηρα, το πηρε πιο χαλαρα αλλα σημερα με το που με ειδε ηταν σιγουρη οτι η βραδυα εκλεισε, μπα τιλακ εγω θα μιλησω τελευταιος σκεφτομαι, και την αφηνω και φευγω, ε ναι την ακουσε καλα μπορω να πω, ετσι πρεπει ομως για να σφιγγουν και λιγο οι κωλοι γιατι σαν πολυ αερα εχουν παρει μερικες εδω κατω και πρεπει να κοβεται μαχαιρι γιατι αλλιως σε λιγα χρονια θα γινουμε οπως το ανατολικο μπλοκ που ηταν τσαμπα και τωρα ειναι χρυσαφι, αλλα αυριο θα ενδωσω και ας ειναι και short!
καμποτζη σου ερχομαστε... :dancing: :dancing:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Λακη ευχομαι και εγω απο μερους μου καλη και γρηγορη αναρωση φιλε εισαι απο τα πιο αξιολογα ατομα μεσα στο forum και δεν θα ξεχασω ποτε οτι με βοηθησες υπερ αρκετα στο 1ο μου ταξιδι και σε ευχαριστω γι αυτο και σου ευχομαι να επιστεψεις οσο πιο δυνατος μπορεις πισω.

allantalon αντε θα ανεβει το baht λιγο ακομα στο 43 με 44 να γουσταρουμε?
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Λακη ευχομαι και εγω απο μερους μου καλη και γρηγορη αναρωση φιλε εισαι απο τα πιο αξιολογα ατομα μεσα στο forum και δεν θα ξεχασω ποτε οτι με βοηθησες υπερ αρκετα στο 1ο μου ταξιδι και σε ευχαριστω γι αυτο και σου ευχομαι να επιστεψεις οσο πιο δυνατος μπορεις πισω.

allantalon αντε θα ανεβει το baht λιγο ακομα στο 43 με 44 να γουσταρουμε?

Ετοιμάσου για τον διαπλου.
Μην ξεχασης τα Βατραχοπεδιλα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


το μονο προβλημα ρε φιλε τωρα ειναι οτι εγω χωρις τον Λάκη δεν ερχωμαι οποτε περιμενω την εξελιξη του θεματος αλλά για να σου πω την αλήθεια απαστικα λιγο και δεν νομιζω να κατεβω χωρις τον Φιλο μου και αυναθλητη μου.
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Περαστικα στον φιλο που εχει προβλημα οτι καλυτερο!Λοιπον προφυλακτικο καλης ποιοτητας λιπαντικο με βαση το νερο (εγω χρησιμοποιω παντα 2πλο .Μου εχει τυχει να εχει σπασει το εξω και το μεσα να ειναι αθικτο.Πολλες γελανε και κανουν πλακα που βαζω δυο αλλα στα παπαρια μου.Μου λενε πως τελειωνεις κτλ..αλλα...ολα ειναι στο μυαλο...Και αντισηπτικο μετα για τα χερια και το πουλι σας οπως αυτο με δραση κατα χλαμυδια hiv hbv hcv κλπ... κυκλοφορει κ σε 50μλ σπρευ με 3.30 ευρο.Να ειστε ολοι καλα.Φιλικα!
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Μολις η EGYPT AIR μου ερειξε την μεγαλητερη πουτσα  :bigdick: της ζωης μου.....σε τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα με το γραφειο στην Αθηνα μου ειπε οτι η πτηση μου για ΒΚΚ την 15/02 κατα 99% ακυρωνεται οποτε να στειλω καποια εντυπα-διαβατηριο-πιστωτικη για να μου στειλει τα λεφτα.....και τωρα κλαιμε με μαυρο δακρι γιατι 4 εισητηρια μετα απο ΒΚΚ τα βαζω στον κωλο μου :headbang: :headbang:
Αυτο θα πει γκαντεμια .....απο 1952 στην Αιγυπτο δεν ανοιξε ρουθουνι και τωρα χαλασε ο κοσμος :ak: :knuppel: :police: :uzi: :hammer:
Γαμω την τυχη μου γαμω
 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
Μολις η EGYPT AIR μου ερειξε την μεγαλητερη πουτσα  :bigdick: της ζωης μου.....σε τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα με το γραφειο στην Αθηνα μου ειπε οτι η πτηση μου για ΒΚΚ την 15/02 κατα 99% ακυρωνεται οποτε να στειλω καποια εντυπα-διαβατηριο-πιστωτικη για να μου στειλει τα λεφτα.....και τωρα κλαιμε με μαυρο δακρι γιατι 4 εισητηρια μετα απο ΒΚΚ τα βαζω στον κωλο μου :headbang: :headbang:
Αυτο θα πει γκαντεμια .....απο 1952 στην Αιγυπτο δεν ανοιξε ρουθουνι και τωρα χαλασε ο κοσμος :ak: :knuppel: :police: :uzi: :hammer:
Γαμω την τυχη μου γαμω

φιλε ΠΟΛΥ  μεγαλη ατυχια. :headbang: :headbang:
κουραγιο kolares και αισιοδοξια (οσο μπορεις βεβαια)

ψαξε να βρεις ποια μπαζοελληνιδα σε καταραστηκε :headbang: :headbang: (λεμε καμμια μλκια να φτιαξει η διαθεση) :'(
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
H ΤΗΑΙ τον καταραστηκε που την εβριζε... :grin:
Anyway...Επικοινωνησα κι εγω τωρα επειδη φευγω Μαρτιο...
Η υποθεση ειναι τζιφος...Δε ξερουν κι αυτοι ακομα τι θα γινει...
Πιστευω οτι μεχρι τοτε θα εχουν ομαλοποιηθει τα πραγματα με την επεμβαση της διεθνους κοινοτητας...
Παντως ρε συ kolares-boy,για να μη χασεις τις αλλες πτησεις,γιατι δεν κλεινεις με αλλη εταιρια που φτανει περιπου την ιδια ωρα?Και η Qatar και η thai φτανουν πριν την Egypt...Και η Gulf αν θυμαμαι καλα 1.30 ωρα μετα...Τις αλλες πτησεις τις εχεις κλεισει πολυ "κοντα" σε σχεση με την αφιξη σε ΒΚΚ?
 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
Μολις η EGYPT AIR μου ερειξε την μεγαλητερη πουτσα  :bigdick: της ζωης μου.....σε τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα με το γραφειο στην Αθηνα μου ειπε οτι η πτηση μου για ΒΚΚ την 15/02 κατα 99% ακυρωνεται οποτε να στειλω καποια εντυπα-διαβατηριο-πιστωτικη για να μου στειλει τα λεφτα.....:knuppel: :police: :uzi: :hammer:
Γαμω την τυχη μου γαμω

φιλος μου πριν 3 μερες εμφανιζεται check in_ Εgypt , του λενε να του επιστρεψουν τα λεφτα, αρνειται, επιμενουν, αρνειται και τελικα τον βαζουν να ταξιδευσει με Qatar............ Αυτα.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom