Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
Φιλοι και συναγωνιστες………….Περναω ισως την ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ με την Υγεια μου τον τελευταιο μηνα(γι’αυτό είναι βεβαια και ο λογος που «χαθηκα» ap’to site)……….Πασχω από Οξεια Ηπατιτιδα Β στην χειροτερη της μορφη!!!!!!Ο Οργανισμος μου «δινει» Μαχη για να μην εξελιχθει σε Κιρρωση του Ηπατος!!!!

«Κολλησα» την Ηπατιτιδα στο τελευταιο ταξιδι μου στην Ταυλανδη(και δη Πατταγια)

ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ «ΚΛΟΥΒΙΟ» το ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑς ΑΛΛΟΣ!!!!!

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ………..ΦΙΛΟΙ………ΚΑΝΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΠΡΙΝ ΤΑΞΙΔΕΨΕΤΕ ΤΑΥΛΑΝΔΗ(και Ηπατιτιδας και όλα τα’αλλα)ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ στις ΣΥΝΕΥΡΕΥΣΕΙς Σας!!!!!!
Μπορει να το εχει ο «συντροφος» σας και να μην το ξερει!!!!
Και αν μια κοπελλα την Βλεπετε σοβαρα………ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙς ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!!!!!

ΔΕΝ μπορειτε να φανταστειτε τι ΜΑΡΤΥΡΙΟ είναι αυτό που ζω μ’αυτην την αρρωστια…………Εισαι συνεχως σε «καταστολη»(δεν μπορεις να πας μεχρι την Τουαλετα!!!!Νοιωθεις Εξαντλημενος!!!)και επισης ότι και να φας……..ακομη και νερο να πιεις,το «βγαζεις» σε μερικα λεπτα!!!Ο Εμετος παει «συννεφο»!!!!Λες καποιες φορες!!!»Θεε μου!!!!τι άλλο να βγαλω!!?????»…..και όμως!!!Εχεις να βγαλεις και άλλο!!!!και πιστεψτε με!!!!ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ!!!ΝΑ ΞΕΡΝΑς ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΟΥ!!!

Δεν θελω να σας εκφοβισω αλλα ουτε στον χειροτερο εχθρο μου αυτό που μου συμβαινει!!!

Βεβαια,το καλο είναι ότι ο οργανισμος μου είναι αρκετα γερος(δεν πινω και δεν καπνιζω και καποιες φορες πηγαινε και γυμναστηριο)και οι γιατροι μου δινουν  πολλες πθανοτητες να το ξεπερασω………..ισως και να φυγει και για παντα(είναι θεμα οργανισμου)

Το μονο που εχω να κανω είναι να περιμενω(και να υπομενω)…….Σ’αυτην την φαση ο ιος είναι στην Εξαρση του και με τυρραναει παρα πολύ!!!

Τελος παντων………

Θελω να ευχαριστησω ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ που επικοινωνησαν μαζι μου και μου ευχηθηκαν ταχεια αναρρωση(Αμην!!!)

Μολις γινω καλα και μπορω να σταθω στα ποδια,θα τα πουμε ξανα………

Γεια σας φιλοι μου………ΚΑΙ ΠΑΛΙ,ΠΑΙΔΙΑ!!!ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

καλη αναρωση, τα υπολοιπα απο κοντα. οταν μπορεσεις παρε ενα τηλ. δεν σε παιρνω εγω για να μην ενοχλησω. να σαι παντα καλα λακη μου
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
καλη αναρωση, τα υπολοιπα απο κοντα. οταν μπορεσεις παρε ενα τηλ. δεν σε παιρνω εγω για να μην ενοχλησω. να σαι παντα καλα λακη μου
Αυτο ειναι καλο  οτι ειναι σε εξαρση,σ'αυτες τις περπτωσεις 99% ειναι ιασιμη,δηλαδη δεν γινεται χρονια, θα σε ταλαιπωρησει αλλα μετα 5-6 μηνες θα εισαι καλα. Μονο μεχρι να γινεις καλα -Τρανσαμινασες κλπ εξετασεις φυσιολογικες ..σαν καλογερος φιλε,ΑΛΚΟΟΛ ουτε να το μυρισεις...Και ολα αυτα γιατι δεν σκεφτηκες το απλουστατο..να κανεις το εμβολιο.Ηπατιτιδα Β και το ανεφερα απο την πρωτη στιγμη οταν διαβασα τα σχετικα και καποιοι εξυπνοι ειρωνευωνταν..ευδοκιμει στην Ταυλανδη(Αυστρλιανο αντιγονο)και στην παιδικη ηλικια οταν κολησει καποιος γινεται χρονια νοσος.οπως επισης Βουλγαριες Αλβανιες κλπ.
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε περαστικά κ απο μενα κ ας μην σε ξέρω βαση στατιστικών το 90% με 95% των  ενηλίκων με ανοσοποιητικό σε καλη κατάσταση την αρρώστια την προσπερνά και δεν γίνεται χρονια.Θα ξέρεις μετα απο 6 μηνες.Η οξεία η αλλιώς acute αγγλική ορολογία  γίνεται χρόνια  συνήθως σε αδύναμους οργανισμούς παιδιά και γέρους. Φρόντισε να ενισχύσεις το ανοσοποιητικό σου και να μην κουράζεσαι και να είσαι όσον το δυνατό αισιόδοξος.Σκεψου ότι άλλοι την κολανε πχ λόγο δουλειάς πχ σκουπιδιάρηδες είχε γίνει μια έρευνα αν θυμάμαι στο δήμο Καλλιθέας.Επισης σκέψου ότι τα ποσοστά σε συντριπτική πλειοψηφία είναι μαζί σου    και μετά όταν την καθαρίσει ο οργανισμός σου θα είσαι άτρωτος σε αυτήν .Τα λεει όλα το παρακάτω βιντεο από το επίσημο ίδρυμα για την ηπατίτιδα β  στην αμερικη
επσισης απο το διεθνες ιδρυμα για την ηπατητιδα
"""Disease Outcome
- Either you develop immunity to HBV . . . 95% of adults infected develop antibodies and recover spontaneously within six months. Upon recovery, they develop immunity to the virus and they are not infectious to others. Blood tests will always test positive for the HBV antibody. Blood banks will not accept donations of blood from HBV-immune people.
- OR you become chronically infected. About 5% of the time, the virus does not clear the body within six months. If so, a person is considered a carrier – or chronically infected. Chronically infected people may or may not show outward signs or symptoms. The HBV virus remains in blood and body fluids, and can infect others."""
Αυτο που μου κανει εντυπωση παντως ειναι οτο το ποσοστο ασφαλειας του εμβολιου 95% σε σχεση με το ποσοστο των υγειη ενηλικων που αναρωνουν ειναι το ιδιο.Αυτο δεν σημαινει ομως οτι δεν κανουμε το εμβολιο ετσι για να μην παρεξηγηθω.Παντα κανουμε το εμβολιο ειτε ταξιδευουμε σε <<επικυνδινες>> χωρες με σκοπο το σεξ η οχι.

Να εισαι καλα περαστικα και σε λιγους μηνες περιμενουμε τα ευχαριστα
Ναι ακριβως οπως τα λες φιλε ειναι!Αυστραλιανο αντιγονο μη ιασιμο σε παιδικη ηλικια,και μεταδιδεται πολυ ευκολα υπαρχει εμβολιο και πρεπει να το κανει οποιος ταξιδευει σ'αυτες τις χωρες και οχι μονο.σε αντιθεση με τη C που μεταδιδεται πολυ δυσκολα δεν υπαρχει εμβολιο και συνηθως γινεται χρονια.
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Αδελφέ κράτα γερά!

ΣΥΝΕΧΕΙΑ
Στην αίθουσα αφίξεων μας περίμενε ένας υπάλληλος με πινακίδα "Welcome Pag"...πλάκα κάνω τότες ούτε Ιντερνετ
υπήρχε αλλά ούτε και κινητή τηλεφωνία. Μας έδωσε τα voucher του Montien και μας έβαλε μέσα σε λεωφορείο του
πρακτορείου.Εκείνο μετά από δέκα λεπτά και αφού έβαλε μέσα άλλους τέσσερις τουρίστες ξεκίνησε για Πατάγια.
Θυμάμαι ακόμη τη διαδρομή.Τα skyway δεν υπήρχαν.Οι λωρίδες όμως της Εθνικής ήταν τρεις και οδηγούσαν αριστερά!
Μου έκανε εντύπωση.Κάναμε στάση για τσιγάρο και χυμό καρύδα.Η πρώτη μου εξωτική γεύση.
Ο άλλος αποκοιμήθηκε στο δρόμο.Εγώ χάζευα τη διαδρομή αν και κουρασμένος απο το ταξίδι και την αλλαγή της ώρας.
Φτάσαμε επιτέλους στον προορισμό μας και στο ξενοδοχείο.Αμέσως πετάχτηκαν δύο bell boys και παρέλαβαν τις
βαλίτσες μας.Στην είσοδο δεξιά και αριστερά στεκόντουσαν τέσσερις από το προσωπικό και προσευχόντουσαν μόλις
μας είδανε! (έτσι μου φάνηκε τότε ο χαιρετισμός τους).
Η κοπέλλα της υποδοχής μας πήρε από το χέρι και μας ανέβασε στο δωμάτιο.Νούμερο;821! Αριθμός επανάσταση!Τυχαίο;
Ε καλά το δωμάτιο τότε μου φάνηκε βασιλική σουϊτα! Δύο ημίδιπλα κρεβάτια, TV,Safe A/C,balcony,Mini Bar,κλπ.
Η θέα της Πατάγιας καταπληκτική.Στο δωμάτιο ας περίμεναν welcome fruits και είχαμε από ένα free ποτό στο bar.
Μετά το πρώτο σοκ την πέσαμε ξεροί και ξυπνήσαμε αργά κατα τις εννιά το βράδυ.Το επόμενο σοκ το πάθαμε στο bar
που κατεβήκαμε για καφέ.Εκεί δύο σερβιτόρες πέσαν στα γόνατα και μας παρακαλούσαν να πιούμε κάτι.Τότε έτσι πέρναν
παραγγελία. Το τελικό σοκ-έφραγμα όμως πάθαμε αργότερα όταν πήραμε τη Second road και τυχαία στρίψαμε Soi 7 να
κατέβουμε παραλία. Από μακρυά είδα χρωματιστά φώτα και άκουγα μουσικές.Πλησιάζοντας ακούγαμε και κοριτσίστικες
στριγλιές. Στα δέκα μέτρα και προτού πλησιάσουμε τα μπαράκια σηκώνεται αέρας και θύελλα και γεμίζει ο τόπος
λυσσασμένα κορίτσια.Μουτροθύελλα!Αν και μας ειδοποίησε ο πράκτορας ήταν κάτι που ποτέ δεν πρόκειται να ξεχάσω.
Ηταν το βάπτισμα του πυρός και η μετάβαση από τις σχέσεις με τις κανονικές γυναίκες στη αντίπερα όχθη των μαγισσών
του Σιάμ.Μέθη!Εμένα με τραβούσαν δυο και τον άλλο τέσσερις.Εκανα προσποίηση ότι θα καθήσουμε και αφού απαλλάχτηκα
από τα πρώτα ταϊλανδέζικα δεσμά της ζωής μου κάναμε τροχάδην και τις ξεφύγαμε.Ματαίως, παρακάτω άλλες γοργόνες
είχαν στήση διπλή άμυνα ζώνης.
Σπάσαμε τα καλάθια και αναγκαστικά καθήσαμε στο πρώτο και παρθενικό μας μπαρ της Soi 7.Τότε ήταν  διαφορετικά
χωρίς πολλά ξενοδοχεία και εστιατόρια. Βάλανε μπροστά μας κάτι επιτραπέζια χρωματιστά παιχνίδι και μας ξέσκισαν.
Εκτός από την Singha θυμάμαι και την Kloster στο πράσινο μπουκάλι με πιο ελαφριά γεύση.Φύγαμε χωρίς να εμπλακούμε
σε ερωτοδουλειές.Και οι δύο προερχόμαστε από τουριστικά νησιά και το καλοκαίρι είχε περάσει με αρκετές κατακτήσεις.
Το παίζαμε κιόλας φυσικά!Στη γωνία με σταματάει μία μαγγιόρα με γλυκειά φωνη και με άκφυλο πρόσωπο.
Παρά λίγο να με πείσει αλλά συνεχίσαμε.Παραλιακή και στο πρώτο αριστερά Gogo.Εκεί έσπασε η παρθενιά μου.
Εκεί έγινε η πρώτη μου εγγραφή σαν Gogofun.Τρελλά κορίτσια ημίγυμνα να χτυπιούνται ερωτικά.Τρελλάθηκα.Τοσο νέα!
Μας πλησίασε η μαμασανγκ και μας κατέβασε κάτω αυτές που κοιτούσαμε πιο πολύ.Το πρώτο κέρασμα έπεσε,πετύχαμε και
happy hour και μας έδωσαν δεύτερη μπύρα.Τα κορίτσια ζητούσαν φράγκα (πεντακόσια χωρίς μπαρ φάϊν, εμείς δεν ξέραμε
τα λονγκ και τα σορτ τότε).Σαν νέοι και ωραίοι μας κακοφάνηκε που θα πληρώναμε και πήραμε δρόμο.Στη θέση που
είναι τώρα το Mikes Shoping Mall αλλά και το Royal Plaza υπήρχαν Beer Bars και μικρά  Gogos.Τις επόμενες τρεις
νύχτες τα επισκεφτήκαμε όλα.Δεν άφησα τρύπα μα τρύπα.Θα μου μείνει αξέχαστο το 200  girls Agogo.Μέσα είχε διακόσια
κοριτσόπουλα κυριολεχτικά!Εκείνη την εποχή το AIDS ήταν γνωστό και τα κρούσματα κάθε μέρα πολλά.
Είμασταν προσεχτικοί αλλά και φοβισμένοι.Στον πεζόδρομο Σόδομα και Γόμορα.Εβλεπα Ευρωπαίες αγκαλιά με κορίτσια
της Ταϊλάνδης.Βλέπαμε Ladyboys και πέρναμε δρόμο.Σιγά σιγά κάναμε και το στέκι μας.Μπαράκι με ζωντανή ροκ μουσική
εκεί κοντά στη Λούσιφερ. Τότες δεν υπήρχε βέβαια ουτε το Ινσόμνια ουτε Mix και κανένας Ρώσος.Η κίνηση πρέπει να
ήταν στο ένα δέκατο της σημερινής Δεξιά του πεζόδρομου δεν υπήρχαν τόσα κτίρια και μαγαζιά.Θυμάμαι παραθαλάσσια
εστιατόρια και χώρους όπου μαζεύονταν οι ντόπιοι και έβλεπαν υπαίθριο σινεμά, κάτι σαν τους σινεμάδες που γύριζαν
στα χωριά μας τη δεκαετία 60-70.Η Μarin Disco εκεί!Από τότες.Μάλιστα είχε και καναπέδες-σουϊτες ψηλά, με καλή θέα.
Οπως τις ντίσκο των παλιών καλών καιρών.
ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
Τι μου θυμιζεις πε φιλε!!!!καπως ετσι και εγω το σωτηριο 1986 με singapore airlineς.....σε τραβαγαν 5 απ'το ενα χερι 5 απο το αλλο!!!!
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
δυο φανταστικα παλληκαρια ελληνες που γνωρισα στην ταυλανδη, πριν πανε ταυλανδη μου ειπανε οτι πηγανε στην νομαρχια και ενημερωσαν οτι σκοπευουν να πανε στην ασια και εκει τους χορηγησανε εμβολια για την ηπατιτιδα,τετανο,polio (πολιομυελίτιδας) και χάπια ελονοσιας!!


οποιοσδηπωτε μπορει να επισκευτει την νομαρχια για να του χορηγησουν τα εμβολια
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Φιλοι και συναγωνιστες………….Περναω ισως την ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ με την Υγεια μου τον τελευταιο μηνα(γι’αυτό είναι βεβαια και ο λογος που «χαθηκα» ap’to site)……….Πασχω από Οξεια Ηπατιτιδα Β στην χειροτερη της μορφη!!!!!!Ο Οργανισμος μου «δινει» Μαχη για να μην εξελιχθει σε Κιρρωση του Ηπατος!!!!

«Κολλησα» την Ηπατιτιδα στο τελευταιο ταξιδι μου στην Ταυλανδη(και δη Πατταγια)

ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ «ΚΛΟΥΒΙΟ» το ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑς ΑΛΛΟΣ!!!!!

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ………..ΦΙΛΟΙ………ΚΑΝΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΠΡΙΝ ΤΑΞΙΔΕΨΕΤΕ ΤΑΥΛΑΝΔΗ(και Ηπατιτιδας και όλα τα’αλλα)ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ στις ΣΥΝΕΥΡΕΥΣΕΙς Σας!!!!!!
Μπορει να το εχει ο «συντροφος» σας και να μην το ξερει!!!!
Και αν μια κοπελλα την Βλεπετε σοβαρα………ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙς ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!!!!!

ΔΕΝ μπορειτε να φανταστειτε τι ΜΑΡΤΥΡΙΟ είναι αυτό που ζω μ’αυτην την αρρωστια…………Εισαι συνεχως σε «καταστολη»(δεν μπορεις να πας μεχρι την Τουαλετα!!!!Νοιωθεις Εξαντλημενος!!!)και επισης ότι και να φας……..ακομη και νερο να πιεις,το «βγαζεις» σε μερικα λεπτα!!!Ο Εμετος παει «συννεφο»!!!!Λες καποιες φορες!!!»Θεε μου!!!!τι άλλο να βγαλω!!?????»…..και όμως!!!Εχεις να βγαλεις και άλλο!!!!και πιστεψτε με!!!!ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ!!!ΝΑ ΞΕΡΝΑς ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΟΥ!!!

Δεν θελω να σας εκφοβισω αλλα ουτε στον χειροτερο εχθρο μου αυτό που μου συμβαινει!!!

Βεβαια,το καλο είναι ότι ο οργανισμος μου είναι αρκετα γερος(δεν πινω και δεν καπνιζω και καποιες φορες πηγαινε και γυμναστηριο)και οι γιατροι μου δινουν  πολλες πθανοτητες να το ξεπερασω………..ισως και να φυγει και για παντα(είναι θεμα οργανισμου)

Το μονο που εχω να κανω είναι να περιμενω(και να υπομενω)…….Σ’αυτην την φαση ο ιος είναι στην Εξαρση του και με τυρραναει παρα πολύ!!!

Τελος παντων………

Θελω να ευχαριστησω ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ που επικοινωνησαν μαζι μου και μου ευχηθηκαν ταχεια αναρρωση(Αμην!!!)

Μολις γινω καλα και μπορω να σταθω στα ποδια,θα τα πουμε ξανα………

Γεια σας φιλοι μου………ΚΑΙ ΠΑΛΙ,ΠΑΙΔΙΑ!!!ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
χαιρωμαι πολυ που διαβαζω και παλι απο σενα και σου ευχομαι ταχεια αναρρωση...επρεπε να ειχες κανει το γαμημενο το εμβολιο , το εκανα μια φορα και ο.κ
θα ηθελα να διαβασω ξανα απο σενα καλυτερα νεα το συντομοτερο και να εχεις αισιοδοξια για να ψοφησει το κολομικροβιο και να ταξιδεψουμε παρεα καποια στιγμη στο αμεσο μελλον
περαστικα απο μεσα απο την καρδια μου
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάνετε χρήση Παράθεσης και γεμίζουν οι σελίδες με τα ίδια και τα ίδια γραφόμενα.

Δεν χρειάζεται,εύκολα αντιλαμβάνεται κάποιος για ποιο πράγμα απαντάτε.
Το μισό θρέντ είναι επαναλήψεις από παραθέσες :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Μπορείτε να χρησιμοποιέιτε την εισαγωγή παράθεσης και copy-paste ενδιάμεσα κάτι συγκεκριμένο κάποιου που ποστάρισε κάτι.

Παράδειγμα
[ quote ]Κείμενο προς απάντηση[ /quote ]
Η απάντησή-σχόλια μας

Αποστολή

Αντε γειά! :rockon:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Φιλε Λακη (επιτρεψε μου να σε θεωρω φιλο αν και δεν σε ξερω) σου ευχομαι μεσα απο τα βαθη τις καρδιας μου οπως και ολοι μας εδω μεσα, καλη αναρρωση.Θα μπορουσε να συμβει στο καθενα μας εστω και αν δινουμε συμβουλες στους αλλους για το τι πρεπει να προσεχουμε,τελικα το εμβολιο οπως λενε και οι αλλοι συναγωνιστες ισως να ειναι το μονο που μπορει να μας προστατεψει.
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
διαβαζω με πολυ προσοχη οτι γραφετε φιλοι συναγωνιστες σχετικα με τα σεξουαλικα διαδεδομενα νοσηματα και θα θελα να ρωτησω κατι...το ιδιο δε θα μπορουσε να σου συμβει στις διακοπες σου σε καποιο ελληνικο νησι???απο την εμπειρια που εχω δουλευοντας σε αυτα τα τελευταια χρονια πιστευω πως οι πιθανοτητες να "παρασημοφορηθεις" ειναι πολυ μεγαλυτερες!!!!ειναι να μη σου τυχει...δεν εχει σχεση η χωρα...αυτη ειναι η γνωμη μου...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
ΤΡΙΤΟ ΜΕΡΟΣ
Την τέταρτη μέρα ήταν γραφτό να συναντήσω και να κατακτήσω την πρώτη μου Ταϊλανδέζα.
Την προηγούμενη νύχτα περπατούσα στην WS και εκεί σε ένα μπαρ είδα μία  κοπελίτσα να με κοιτάζει μέσα στα μάτια
και να χαμογελάει.Δεν έδωσα σημασία έτσι κι έτσι όλες χαμογελάνε.Το επόμενο βράδυ μου ήρθε στη σκέψη και την έψαξα
στο ίδιο μπαράκι.Δυστυχώς έλειπε.Στεναχωρέθηκα και παρήγγειλα μπύρα.Μία φίλη της με πλησίασε και μου είπε με έψαχνε
η Πετ. Και ποια είναι αυτη η Πετ;Νά την μου λέει και εμφανίζεται εκείνη με πλατύ χαμόγελο.Ηρθε απ'έξω, δεν δούλευε
εκείνη την νύχτα είχε ρεπό.Καθήσαμε και τα είπαμε για λίγο.Μου λέει ότι της θύμισα ένα Γάλλο φίλο που είχε πιο πριν.
Τελικά θυμήθηκα που της είχα μιλήσει στο δρόμο τη πρώτη μέρα και της υποσχέθηκα να περάσω.Εκείνη περίμενε...
Από εκείνη τη βραδιά την είχα δικιά μου και δεν την άλλαξα μέχρι να φύγω.Τρέλλα έ;Mα τόσο πολύ με μάγεψε...
Πήγαμε στη Disco Marine με μία φίλη της που άρπαξε τον δικό μου.Εκείνη φοβερό μωρό.Η δικιά μου απλή και γλυκειά!
Εκείνος δεν τόλμησε να πάει μαζί της ούτε και με προφυλαχτικό.Μάλλον του ζήτησε και κανένα χιλιάρικο για όλη τη
νύχτα και εφρίκαρε.Ρε λέει, εμένα με πληρώνουνε που λεει ο λόγος στη πατρίδα όχι να πληρώσω για να μαμίσω.Αυτά
μου είπε τότε, θυμάμαι πολύ καλά.Εγω θεώρησα την κοπέλλα μου σαν γκόμενα (έτσι μου φερότανε δηλαδη) ούτε καν
ανέφερε χρηματισμό και ούτε μου ζητήσανε μπαρ φάϊν.Ισως και αυτό το σύστημα να ξεκίνησε μετά, δεν γνωρίζω.
Ακόμα και τώρα όμως έχω τύψεις που δεν έδωσα τίποτα σε εκείνο το κορίτσι που μου φέρθηκε καλύτερα από κάθε άλλη
κοπέλλα Ελληνίδα ή και Ευρωπαία.Φυσικά φαγητά και ποτά δικά μου.Τι ποτά δηλαδή, αλκοόλ δεν έπινε.
"I no dlink wisky"....!
...αξέχαστη ατάκα!Θυμάμαι ότι γελούσαμε όταν δεν μπορούσαν να προφέρουν το R και το έλεγαν L. Lok&Lol, Glis,κλπ.
Στη Μαλίν ντίσκο περνάγαμε φανταστικά.Και τότε είχε φρη λάνσερς που παρ' ότι είχαμε κορίτσια μαζί μας,εκείνες μας
περικύκλωναν και παρακαλούσαν να τις βάλουνμε στη παρέα.Ντροπιάρης και ρομαντικός εγώ τότε.Μία βραδυά κερδίσαμε
στη λοτταρία της Μαρίν μία γύρα από ποτά.Θυμάμαι χαρήκαμε πολύ.Γενικώς άραξα με τη δικιά μου και απόλαυσα τον πρωτο  μου Ταϊλανδικό έρωτα. Φορούσε σορτσάκι και μπλουζάκι ασπρόμαυρο ριγε (ΠΑΟΚ, Θεσσαλονίκη,τυχαίο;Δεν νομίζω!Σημαδιακό!).
Ο άλλος την έκανε για ύπνο και έμεινα μόνος με την Πέτ.Και όμως ο dj εβαλε slow!!Οπως κάτω στη πατρίδα στις disco
που περιμέναμε τα slow για τo τελικό χτύπημα!Μετά το χορό και αφού η κυρία με χόρεψε θερμά,φύγαμε.
Πιο κάτω ήταν το Hard Rock Club και στο τέλος της ws μαζεμένα όλα τα A gogo-boys.Περπατώντας λίγο πιο πίσω βρεθήκαμε
σε ένα δρομάκι που ήταν το δωμάτιο της.Με προσκάλεσε να το δώ αφού μου ψώνισε κοτόπουλο και νούντλς από καροτσάκι.
Δωμάτιο με διπλό κρεβάτι καθαρό και μεγάλο.Αφού καθήσαμε λίγο της είπα ότι πρέπει να πάω στο Μοντιέν γιατί ο φίλος
θα ανησυχεί (δήθεν..) δεν είχαμε και κινητά τότες.Εκείνη μου έδειξε το κρεβάτι της και μου ειπε "here Mοntien "...
Aχά! Ο άλλος πιστεύω να κατάλαβε γιατί δεν θα ερχόμουν στο ξενοδοχείο.Με πάει στο ντους και με αφήνει να πλυθώ.
Ζεστό νερό δεν υπήρχε αλλά no problem φυσικά.Μετά πήγε εκείνη και επέστρεψε με πυτζάμες,oχι τίποτα σέξυ αλλά την
έκαναν να φαίνεται σα μικρό κορίτσι.Ειχα μπει ήδη κάτω από τα σεντόνια ενώ χτύπησε η πόρτα.
"Την κάτσαμε" σκέπτομαι και κρύβομαι κάτω από τα σκεπάσματα.Ακούω γυναικείες φωνές και μπλα μπλά.Ηταν η φίλη και
συγάτοικός της.θα πάρω δρόμο σκέφτηκα και σηκώθηκα να ντυθώ.Εκείνες το κατάλαβαν και με καθυσήχασαν.Η άλλη κοπέλα είχε πελάτη και ήρθε να πάρει κάποια ρούχα της.Αν είχε συμβεί αυτό το περιστατικό φέτος θα της είχα προτείνει να
παραμείνει για τρίο.Τότε ήμουν μικρός και άβγαλτος, τώρα κωλογερομπουρδελιάρης!
Επιτέλους μόνοι!Είχα ανάψει και τσιγάρο από την αγωνία μου και μάλιστα έκαψα το κρεβάτι!Αφού φεύγει η άλλη,
έρχεται εκείνη κοντά μου.Την άρπαξα επιτέλους και αργά-αργά άρχισα να την εξερευνώ.Η πρώτη μου επαφή με μία ασιάτισα γυναίκα έχει ήδη ξεκινήσει.Ηταν η πρώτη μου μελαμψή γυναίκα και αυτό με έκανε να την επιθυμήσω τρελλά.
Ειμαι και τυχερός γιατί δεν αντιμετώπισα τη βαρετή εμπειρία της λευκής πετσέτας του μπάνιου...
Υπήρξε διαδικασία, πυτζάμες,σουτιέν , εσώρουχα κλπ.Με τρέλλανε.Η ανάσα της ζεστή, το κορμί της έτρεμε.
Αμ'εγώ;Πρωτάρης!Δεν είχα και προφυλαχτικό!Το ταξίδι σχεδιάστηκε φυσιολατρικό.Είχε όμως εκείνη.Οχι ότι θα μου το έβαζε η ίδια αλλά την ρωτησα αν είχε και μου ειπε ότι ο Γάλλος είχε αφήσει μερικά.Την έβαλα από πάνω μου, που μου αρέσει από τότες.Ειναι τόσο ελαφριές αυτές οι κοπέλλες μα και στενές, τόσο στενές που σε κάνουν να νοιώθεις τεράστιος και να τις ευχαριστείς και να τις κάνεις να απολαμβάνουν τον έρωτα με τόση χαρά και πάθος!Ξημερώθηκα μαζί της πάνω
στο κρεβάτι,Ο ήλιος είχε ήδη ανέβει ψηλά και έξω ακούγοταν ο κόσμος που ξεκινούσε μεροκάματο.Κοιμήθηκα καμμιά
ώρα και μετά την άφησα να ξεκουραστεί και έτρεξα στο ξενοδοχείο με μπάτμπας να προλάβω το πρωινό.
Βρήκα το φίλο να μασουλάει αυγά με μπέηκον και χτύπησα μία από τα ίδια καθώς επίσης πολλά φρούτα και χυμούς.
Η νεαρή με ρουφηξε κυριολεκτικά."Μαλάκα" λέω στο φίλο μου "τι κάνουμε τόσα χρόνια εκεί κάτω" στο Ελλάντα;
Δυστυχώς δεν μπόρεσε να με καταλάβει.Αντιθέτως με λυπότανε που πήγα με μία "πόρνη"...
ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Η Πατάγια όπως την είχα ζήσει στο πρώτο μου ταξίδι.Αφιερωμένη στο φίλο Λάκη
που αυτές τις δύσκολες στιγμές ελπίζω να του δώσει λίγη χαρά  :grin:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Τελευταίο Μέρος
Μετά το πρωινό την έπεσα και εκείνος πήγε πισίνα.Στις δύο όμως πέρασα με μπάτ-μπας και την πήρα για παραλία
Jomtien που τότες ήταν τόσο καθαρή όσο είναι σήμερα η Κάρον και η Κάτα στο Πουκέτ.
Οι υπόλοιπες μέρες πέρασαν με πάρα πολύ πλάκα, πήγαμε και στη Disco Dack όπου σύχναζαν Ιάπωνες αλλά και σε
άλλα  μπαράκια με ζωντανή ροκ μουσική.Πεταχτήμαμε και στο Κο Λάν ημερήσια εκδρομή.Στην επιστροφή είχε πολύ
κύμα και έπεσε πολύ γέλιο.Τα βράδυα μετά τα ξενύχτια πηγαίναμε για σούπα στη central road.Εκεί είχε δύο
εστιατόρια.Στο ένα οι  σερβιτόροι φόραγαν κίτρινα μπλουζάκια και στο άλλο κόκκινα,οπότε ανάλογα λέγαμε πάμε
στα χανουμάκια να φάμε ή στα  γαυράκια.Η αγαπημένη μου σούπα ήταν αυτή με εντόσθια πάπιας, τότε χτυπούσα
όλα τα παράξενα.Με το κορίτσι βρισκόμασταν κάθε βράδυ.Κοιμόμουν πιά στο δωμάτιο της και την άλλη μέρα για
μπάνιο στη Τζόμτιεν.Εκεί σπάγαμε πλάκα με τους πλανόδιους. Απο εκείνους αγόρασα ένα σωρό αναμνηστικά τα οποία
ακόμη τα έχω να με θυμίζουν το πρώτο ταξίδι στη γη του Σιάμ.
Το πρώτο πραγματικά δε ξεχνιέται.Χαράσσεται βαθειά στο μνήμη σου και δεν συγκρίνεται με κανένα από τα επόμενα
όσα μα όσα ακολουθήσουν.
Με τη νεαρή είχα δέσει για τα καλά.Ούτε καν μου πέρασε από το νου να την αλλάξω.Και γιατί;Περνούσα καλά, αλλά
οι μέρες δυστυχώς λιγόστευαν.Εκείνη προσπάθησε να με ευχαριστήσει όσο μπορούσε.Με πήγαινε σε φτηνά στέκια και
επίσης σε μία υπαίθρια αγορά για ψώνια.Από εκεί αγόρασα ένα πουκαμισάκι με στολίδια, αλλά και ένα μπουφάν τα
οποία φόρεσα τόσες και τόσες φορές μέχρι που λειώσανε πάνω μου.Κάθε φορά που τα έβαζα ταξίδευα νοερά και
συναντούσα εκείνη.
Δυστυχώς ήρθε η νύχτα του αποχωρισμού και της αναχώρισης για τη πατρίδα.Μου έδωσε διεύθυνση στην οποία έστειλα
τρία γράμματα αλλά ουδέποτε πήρα απάντηση.Την τελευταία νύχτα μείναμε μαζί μέχρι την άλλη μέρα το απόγευμα.
Μου είπε τα πάντα για εκείνη, για την οικογένεια της, τα κορίτσια της νύχτας κλπ μυστικά.Χωρίσαμε ένα δειλινό
του Δεκέμβρη λίγο πριν τα Χριστούγεννα του 1988.Ο άλλος τα είχε παίξει.Περίμενε στο ξενοδοχείο από το μεσημέρι
που έκανε check out. Τελικά έφυγε αγάμητος και χωρίς ερωτικά νταλαβέρια γενικώς.Μετά από δύο χρόνια παντρεύτηκε
ελληνίδα.Εγώ σε μιά γωνιά του μυαλού μου έκρυψα τη μικρή φλόγα της Ταϊλανδης.Τη κρατούσα αναμμένη για πολλά
χρόνια, μέχρι που έγινε φωτιά και μετά πυρκαγιά.Η μόνη μου ελπίδα για σωτηρία ήταν η επιστροφή στον τόπο εκείνο.
Εκεί που άναψε η πρώτη σπίθα και μετά έγινε ασταμάτητη ερωτική λάβα.
Σε όλη τη διαδρομή για αεροδρόμιο άκουγα τη μουσική που αγοράσαμε μαζί.Καραμπάο και Μπομπ Μάρλεϋ.Σκεφτόμουνα
μόνο εκείνη και πότε θα την ξανάβλεπα.
Στο παλιό αεροδρόμιο της Μπανγκόκ πληρώσαμε extra φόρο ένα πεντακοσάρι (Σουβαρναμπόσημο).Η πτήση με όχι πολύ
κόσμο. Ξάπλωσα σε τεσσάρι καναπέ!Τέλεια, αλλά και λυπημένος.Το πρώτο σύνδρομο στέρησης με χτύπησε από νωρίς.
Στο Μπαχρέιν  περιμέναμε πολλές ώρες και δεν έφτανε μόνο αυτό και η κούραση, μας έκαναν αυστηρό έλεγχο πριν
μπούμε στο αεροπλάνο για  Αθήνα.Αθήνα;Aμ' δε!Κωνσταντινούπολη βρεθήκαμε.Ανοιξαν οι πόρτες και μπήκε χιόνι αλλά
και ταξιδευτές.Ηταν προβλεπόμενη στάση που δε μας το είχαν πει.Μπήκε μέσα και μία Τουρκάλλα Σεχραζάτ που ακόμη
δε μπορώ να ξεχάσω τα απίστευτα της μάτια.
Κατάμαυρο μαλλί και πανέμορφο πρόσωπο που το στόλιζαν μεγάλα ολόχρυσα σκουλαρίκια.Ισως και να κατάλαβε πόσο
λετρεμένα  την κοιτούσα και απέφυγε να συναντήσει τα μάτια μου που απεγνωσμένα ήθελαν να της πουν.
"Καλοσώρισες άγγελε της Πόλης"

Στην Αθήνα εκτός από το κρύο δεν υπήρχαν και ταξί λόγω απεργίας.Ευτυχώς κάποιοι πολίτες έκαναν τους ταξιτζήδες
παράνομα αλλά μας εξυπηρέτησαν.Μείναμε Αθήνα για τρεις μέρες για να πάμε στο γάμο ενός φίλου.Διανυχτερεύσαμε
στο President και θυμάμαι ότι ζητήσαμε δωμάτιο ψηλά και μας έδωσαν το .....821! Τυχαίο; Μπα!

Ο φίλος που παντρεύτηκε στην Αθήνα χώρισε τελικά.Ο άλλος είχε προβλήματα στο γάμο και στα επαγγελματικά του.
Εγώ αφού έκανα σχέσεις με δυό Εληνίδες και δυό τρεις αλλοδαπές με μια μάλιστα κόλλησα αρκετά χρόνια, επιτέλους
απαλλάχτηκα από τα δεσμά των μακροχρόνιων σχέσεων και έστρεψα πλώρη για την Απω Ανατολή.

Πολλά μα πάρα πολλά βράδια και όλα εκείνα τα πέτρινα χρόνια ταξίδευα στα όνειρά μου και πήγαινα πίσω στο Σιάμ.
Η πρωταγωνίστρια και μόνη κυρία έρχεται συχνά στα όνειρα μου.Δε θα σε ξεχάσω ποτέ κορίτσι μου της Ταϊλάνδης πρώτο.
Οπου και να βρίσκεσαι να είσαι πάντα καλά.Γιατί δεν ξαναπήγα  γρήγορα; Εμπλεξα...αλλά εκείνη τη μικρή δε την ξέχασα.
Οσα ταξίδια και άν έκανα μετέπειτα στο μυαλό μου είναι πάντα εκείνο  το πρώτο, σα τη καλύτερη κινηματογραφική ταινία.

Με τον ερχομό του Ιντερνετ άρχισα τις εικονικές βόλτες αλλά και στο δορυφορικό Thai TV κανάλι έριχνα κρυφές ματιές.
Ξαναθυμόμουν τις νόστιμες φατσούλες και τα τραγούδια τους.Στο αγγλικό sky κάθε εβδομάδα είχε ταξιδιωτική εκπομπή
για τη Ταϊλάνδη που σπάνια την έχανα.Οι κασέτες με Thai music έπαιζαν ασταμάτητα για χρόνια.
Οι φωτογραφίες που βγάλαμε στο ταξίδι έλειωσαν στα χέρια μου να τις ξεφυλλίζω...
Ολα αυτά αλλά και οι αναμνήσεις από εκείνο το τυχαίο ταξίδι με τις δυνατές συγκινήσεις που άλλαξε για πάντα
την μετέπειτα ζωή μου ήταν τα καύσιμα που έκαιγαν τη φλόγα μέσα μου μέχρι την πολυπόθητη ημέρα της επιστροφής!
                                                                    Τέλος
 

Συνημμένα

  • Bye-Bye.jpg
    Bye-Bye.jpg
    49,1 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Geia mas.jpg
    Geia mas.jpg
    83,6 KB · Εμφανίσεις: 18

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
90
Πόντοι
5.765
φιλε Λακη,δε γνωριζομαστε,σου ευχομαι να το ξεπερασεις γρηγορα και να κανεις κι αλλα υπεροχα ταξιδια.για να διαβαζουμε και οι υπολοιποι.
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Περαστικα και απο μενα φιλε Λακη,και χαιρομαι ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ που σε ξαναειδα να γραφεις στο φορουμ,εστω και σε μια τοσο δυσαρεστη και οδυνηρη για σενα στιγμη! Εχω παρακολουθησει εξωνυχιστικα απο την αρχη αυτου του φορουμ ΟΛΑ τα ποστ σου και πραγματικα ειναι εξαιρετικη η εντυπωση που εχω σχηματισει για το ατομο σου,παρολο που δεν σε γνωριζω προσωπικα!  Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ξαναβρεις συντομα τον παλιο καλο  :kissass:σου εαυτο κα να συνεχισεις ακαθεκτος τα ταξιδια και τις εμπειριες σου!

Σχετικα με τα εμβολια που ειπαν καποιοι,εγω τον Αυγουστο του 2009 καταταχτηκα στον στρατο,και εκει μας εκαναν ολα τα εμβολια.....και υπατιτιδας Β!

Τωρα, επειδη τον Μαρτη θα ξανακατεβω κατω για το δευτερο μου ταξιδι σε αυτη την «εξωτικη» χωρα,θα ηθελα να ρωτησω αν θα πρεπει να επαναλαβω παλι καποια εμβολια, η οχι.....
Ευχαριστω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom