Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Χτες τα έκανα όλα.Δε ξέρω τι έμεινε πια.
Εχετε καμμιά ιδέα ρε συντρόφια;  :think:
Ναι. Μια και είσαι ΒΚΚ πήγαινε Πατπονγκ. Στο κεντικό δρόμο έχει 3 μαγαζία Queens Castle και αλλά τόσα Kings Castle. Εκεί έχει λαϊβ σώου. Ξεπέρασε το γεγονός ότι θα στην πέσουν σαν τρελλές όλες για κέρασμα και διάλεξε κάποια (-ες) από τις κοπέλλες που κάνουν σώου και ειδικότερα αυτές που ανοίγουν μπουκάλια με το μουνί τους ή αυτές που ρουφάνε μπαλάκια ή οτιδήποτε αλλο από το μουνί (ή από τον κώλο στο QC2)  και πάτρην (-ες) για ένα ST.
Τότε θα τα δείς ολα. Ανεξάρτητα αν η γκόμενα είναι του γούστου σου ή όχι το μουνί τους (ή πιό σπάνια ο κώλος τους) είναι τόσο καλά εκπαιδευμένο που εσύ δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα. Μπαίνεις μέσα τους και αισθάνεσαι το πράγμα τους να σαλεύει. Μοναδική εμπειρία σαφώς ανώτερη από ότιδήποτε άλλο έχεις δοκιμάσει.  Βέβαια είναι καραεπαγγελματίες και μην περιμένεις gfe και παρόμοιες μαλακίες. Τιμές τώρα δεν ξέρω ,το 2006-07 ήταν 500 μπαρφαιν, 300 το παρακείμενο χοτελ και 1500 η αμοιβή τους. Αξίζει πάντως.
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
παίδες μια ερώτηση στους εμπειρότερους.
θα πάω κάτω -με το καλό- μέσα στον Αύγουστο.
Έχουμε κλείσει τα εισιτήρια και θα ήθελα μερικές πληροφορίες και συμβουλές.

- Θα είμαστε 2 άτομα. να κλείσουμε ξεχωριστά δωμάτια ή ένα;

- δε θα πάμε μόνο για σεξοτουρισμό. θα γίνει και αυτό, αλλά δεν θα είναι μόνο αυτό. Οπότε λέμε για μισές ημέρες στο Phuket και μισές ημέρες Bangkok. Καλά είναι;

- Να πάμε πρώτα BKK και μετά PHU ή το ανάποδο;

Ευχαριστώ
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παίδες μια ερώτηση στους εμπειρότερους.
θα πάω κάτω -με το καλό- μέσα στον Αύγουστο.
Έχουμε κλείσει τα εισιτήρια και θα ήθελα μερικές πληροφορίες και συμβουλές.

- Θα είμαστε 2 άτομα. να κλείσουμε ξεχωριστά δωμάτια ή ένα;

- δε θα πάμε μόνο για σεξοτουρισμό. θα γίνει και αυτό, αλλά δεν θα είναι μόνο αυτό. Οπότε λέμε για μισές ημέρες στο Phuket και μισές ημέρες Bangkok. Καλά είναι;

- Να πάμε πρώτα BKK και μετά PHU ή το ανάποδο;

Ευχαριστώ

- 2 δωμάτια χωρίς δεύτερη συζήτηση
- 3-4 μέρες είναι αρκετές για Μπανγκοκ και υπόλοιπες πουκετ, κρίμα είναι πάντως άμα έχετε αρκετές μέρες να μην περάσετε και μια βόλτα από πατάγια είναι εμπειρία ζωής το μέρος για έναν άντρα!
- its up to you οπως λένε και τα μωρά εκεί πέρα εγώ θα πρότεινα πρώτα Βκκ
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Pagtao,πηγαινε να κανεις ενα nuru massage,τωρα που εισαι στη πρωτευουσα...
Ναι ρε Pagtao πηγαινε και μετα να μας κανεις μια περιγραφη οπως μονο εσυ ξερεις να κανεις για να παμε και εμεις :rolleyes:
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ρε Pagtao πηγαινε και μετα να μας κανεις μια περιγραφη οπως μονο εσυ ξερεις να κανεις για να παμε και εμεις :rolleyes:
τι να πω ρε!!!!μιλατε για Ταυλανδη ολοι σας,επειδη γαμησατε 5-6 πουτανες!!Ελεος.
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
τι να πω ρε!!!!μιλατε για Ταυλανδη ολοι σας,επειδη γαμησατε 5-6 πουτανες!!Ελεος.

ρε φιλαράκι, στο boudela.com μπήκες, όχι στο athonite.gr
τι περίμενες να συζητάμε δηλαδη;  :think:

Μιλαμε και για το χρηματηστηριο αλλα απλα εσυ ετυχες στην κουβεντα για τις πουτανες..... :jerking:

θεός!!!!  :2funny: :2funny:


 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
τι να πω ρε!!!!μιλατε για Ταυλανδη ολοι σας,επειδη γαμησατε 5-6 πουτανες!!Ελεος.
Φιλε μου στο Bourdela.com μιλαμε για τον πληρωμενο ερωτα και για τις πουτανες.Και επειδη ετυχε να ειναι θρεντ για Ταυλανδη μιλαμε για τις 5-6 πουτανες που γαμησαμε στην Ταυλανδη. Τωρα για τα υπολοιπα της Ταυλανδης υπαρχει και το thai.gr Μεχρι τωρα εδω κραζανε αυτους που δεν μιλαγανε για πουτανες τους "φυσιολατρες" :grin:.Τωρα θα κραζουνε και τους σεξοτουριστες :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
τι να πω ρε!!!!μιλατε για Ταυλανδη ολοι σας,επειδη γαμησατε 5-6 πουτανες!!Ελεος.
Εχει βαλει και φωτογραφια ο τυπος στο προφιλ του!!! :grin:
Φιλαρακι,αν εισαι οντως αυτος στη φωτο,τοτε δε προκειται να σου πω τιποτα...
Σε εχει τιμωρησει ηδη ο θεος ετσι που σε εκανε!!! :2funny:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/profile_pictures/98887_1295990680.JPG[/img[/URL]]

Πω πω!!! ;D..Τυπε,αν ημουνα ετσι θα ειχα κανει μηνυση στη μανα μου!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε το :jerking: βραδιατικα!!!
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
παίδες μια ερώτηση στους εμπειρότερους.
θα πάω κάτω -με το καλό- μέσα στον Αύγουστο.
Έχουμε κλείσει τα εισιτήρια και θα ήθελα μερικές πληροφορίες και συμβουλές.

- Θα είμαστε 2 άτομα. να κλείσουμε ξεχωριστά δωμάτια ή ένα;

- δε θα πάμε μόνο για σεξοτουρισμό. θα γίνει και αυτό, αλλά δεν θα είναι μόνο αυτό. Οπότε λέμε για μισές ημέρες στο Phuket και μισές ημέρες Bangkok. Καλά είναι;

- Να πάμε πρώτα BKK και μετά PHU ή το ανάποδο;

Ευχαριστώ

παίδες κανένας άλλος;  καμιά πρόταση-ιδέα;
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
παίδες κανένας άλλος;  καμιά πρόταση-ιδέα;
Εμπειρος δεν ειμαι αλλα ειχα & 'γω το ιδιο διλημα,που να παω πρωτα,Βκκ η Πουκετ.

Λαμβανοντας υπ'οψιν οτι ειναι το πρωτο σας ταξιδι,γνωμη μου ειναι να ξεκινησεται απο Πουκετ,θα "μπειτε" πιο ομαλα στο "πνευμα" της Ταιλανδης.Αφου χαλαρωσετε στις παραλιες, απολαυσετε τα "μωρα",φυσιολατρισετε κλπ μετα πατε Βκκ για πιο "ποιοτικα" πραγματα (& πιο ακριβα...)

Η Πατονγκ δεν ειναι για παραπανω απο 10 μερες (για μενα τη 2η φορα,αν ξαναπαω, 5-6 το πολυ),ενω η Βκκ ειναι χαοτικη πολη,που αξιζει ομως να την "εξερευνησεις".Εκει οσες μερες & να εχεις στο τελος θα σου φανουν λιγες με την προυποθεση οτι θα δεις & 5-6 πραγματα εκτος απο τα κουκλια που κυκλοφορουν εκει.

Οσο αφορα το θεμα δωματιο,ενα ο καθενας, για τον πολυ απλο λογο που φανταζεσται... :grin: 
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Bangκοκ - Αφηγήσεων συνέχεια
Τρεις νύχτες έμειναν και η σημερινή ήδη έκλεισε! :dancing:
Von thanks for idea αλλά δε θα το δοκιμάσω με δαύτες γιατί έχουν κάνει το μουνί τους αποθήκη πυρομαχικών. :blowup:
Οσο για το nuru massage pipino μάλλον θα το επισκεπτώ πείτε μου όμως που να πάω, μη με πάει ο ταρίφας όπου
θέλει  για να πάρει τη μίζα του.Από Μπανγκόκ είμαι άσχετος και στο διαδίκτυο δε βγάζω άκρη  :dunno:
Και η σημερινή μέρα έφυγε σφαίρα.Ψώνια βόλτες πισίνα και σιέστα.Το βραδάκι συνάντησα φίλο από το φόρουμ
και τα είπαμε από κοντά.Το Beer Garden είναι ιδανικός χώρος για ξεκίνημα και μπορεί να παίξει κάποιο καλό
και μεστωμένο κορίτσι.Η ώρα περνάει γρήγορα αν είσαι διακοπές και μάλιστα εδώ.Και επειδή είχα σκοπό για το
δεκάρι του Rainbow ή και το τριανταεπτά έφυγα βολίδα για εκεί.Εβαλα τη φίλη μου τη σερβιτόρα να ψάξει τον
πίνακα που χτυπάνε κάρτα αλλά και ποιά πέρνει σορτ η ρεπό.Το καλό το 37 λείπει αλλά το δεκάρι είναι εκεί. :happy:
Τη φωνάζω για ποτό μέσω σερβιτόρας και έρχεται.Την είχα ξαναδεί προχτές και είναι κοριτσάρα ανάρπαστη! :kissass:
Κάθεται λίγο και μετά πάει στον πελάτη που την έχει κεράσει ήδη.Αργίζει να ξανάρθει όμως και επειδή τα άλλα
μωρά πέφτουν σαν τα κοτόπουλα κάτω από τις ριπές των Ιαπώνων καμικάζι, :uzi: παίρνω άλλη απόφση.
Εχω χάσει ήδη άλλα δύο καλά μωρά περιμένοντας το δεκάρι που ναι μεν είναι κορυφή αλλά πρέπει να την κλείσεις
από προχτές  :headbang:
Αλλάζω σχέδιο και πάω στο χτεσινό Gogo μια και πέρασα πολύ καλά εκεί.Την μαυρομάλλα δεν την είχα χορτάσει.
Ηταν εκεί σταθερή και πανέμορφη.Τρέχει και με αγκαλιάζει με χαρά.Το άλλο το τιλάκ πήγε Ουντόν για δύο εβδομάδες.
Φυσικά σκέπτομαι και πάλι ντουέτο.Ειναι κάτι που μου δίνει πολύ χαρά και ευχαρίστηση και μόνο εδώ μπορώ
να το κάνω με νεαρά και όμορφα κορίτσια.Χρόνια φαντασίωση.Συμφωνεί και εκείνη και κατεβάζω μία με ωραίο σώμα
και μαύρο φυσικό μαλλί.Τις βαρέθηκα τις βαμμένες.Η νέα κοπέλα είναι από το Ubon Ratchathani, κοντά στο Λάος
και τη Γκαμπότζη.Πολύ καυλιάρα.Σκέπτομαι όμως να πάρω μόνο τη δικιά μου όλη νύχτα αλλά αδυνατεί.Δε βαριέσαι
αυτά θα μου λείψουνε.Μετά τις τεκίλες φορτώνω για Νανά.Οι σεκιουρετάδες με κοιτάνε με μισό μάτι  ;) πιάνω το
υπονοοήμενο  και τους δίνω κόκκινο τιπ.
Χαμόγελα μετά, καλά να περάσω και καληνύχτες.Η δικιά μου ήταν διαφορετική απόψε.Πιο γλυκειά και ντελικάτη.
Η άλλη όμως ήταν αναμένη φωτιά. Ξεκίνησα με εκείνη και μάλιστα δυσκολεύτηκα να την καλησπερίσω.Στενή και κλειστή.
Μου ζήτησε λιπαντικό αλλά το μαγαζί δεν διέθετε.Σιγά σιγά τα κατάφερε όμως.Η παλιά συμμετείχε αλλά όχι και πολύ
ενεργά.Βαριόμουν πάλι τα μαθήματα.Σκέφτηκα να την τιμωρήσω με ένα καλό πριονίδι. :knockinb:
Αλλαγή φρουράς στη γλυκειά αγκαλιά της.Η νέα παρέμεινε στο πόστο της και ψιλοσυμμετείχε.Μέσα στη δικιά μου δεν
άντεξα και πολύ.Ειναι τόσο γλύκα.Άγγελος μεταμορφωμένος σε κορίτσι της Απω Ανατολής.
Ταϊλανδέζα από το Ουντόν Τανί! Ασπρος σατανάς! :smitten:
Τέλειωσα μέσα στην αγκαλιά τους μεθυσμένος από τη μαγεία της θέας και της μυρωδιάς των κορμιών τους.
Μεγάλος θρίαμβος. :dancing:
Θα μου λείψετε κοριτσάρες.Ευτυχώς έμειναν δύο νύχτες γιατί δεν αντέχω πιά.Με ξετινάξαν σωματικά και οικονομικά.
Χαλάλι όμως. :rockon:
Αυτά ρε μάγκες φιλιά πολλά.Ας με συγχωρέσουν τα κορίτσια που χωρίς την άδεια τους ποστάρω τις φωτογραφίες τους
αλλά είναι μόνο για λίγους λάτρεις στο BCOM  χωρίς κανένα δόλο ή σκοπό.Να ανέβει και λίγο το ηθικό από την
ταλαιπωρημένη μας Ελλάδα.Στη τελική, διαφήμιση κάνουμε στα πανέμορφα κορίτσια της Ταϊλάνδης,άρα και στη χώρα,
που σημαίνει εισροή συναλλάγματος δηλαδή κέρδος.Αντε για πάμε δυνατά!

Από τη Μπανγκόκ και τη Νανά καληνύχτες και αύριο έχει ο Βούδας.
 

stafos30

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
77
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερα παιδια.Περσι Φεβρουαριο ημουνα πουκετ και αξιοπρεπεστατα freelanchers τα επαιρνες ανετα με ενα χιλιαρικο για long time. Απο αυτα που διαβαζω τωρα τελευταια να υποθεσω οτι το χιλιαρικο πεθανε και μιλαμε απο διχιλιαρο και πανω.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Επειδή η μαυρομαλούσα κοπελιά μου έκλεινε ματάκια και έκανε μαλακίες την έκανα Top Salom  salai  :s&m_1:
και μετά με αποζημίωσε με καλύτερες πόζες  :rockon:

Μουστακοφαγανού και ξεμυαλίστρα, μάγισσα και σειρήνα της Μπανγκόκ μεθαύριο φεύγω αλλά το βλέπω χλωμό :idiot:

Δέστε με στα κατάρτια της Thai και κλείστε μου μάτια και αυτιά να μη τις βλέπω να μη τις ακούω και να μη
τις μυρίζω γιατί θα ριζώσω εδώ για τα καλά  :headbang:

 

Συνημμένα

  • Girls.jpg
    Girls.jpg
    132,8 KB · Εμφανίσεις: 20
  • Sirina.jpg
    Sirina.jpg
    187,3 KB · Εμφανίσεις: 20

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
πω πω, για μελαμψά τρελαίνομαι...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Επειδή η μαυρομαλούσα κοπελιά μου έκλεινε ματάκια και έκανε μαλακίες την έκανα Top Salom  salai  :s&m_1:
και μετά με αποζημίωσε με καλύτερες πόζες  :rockon:

Μουστακοφαγανού και ξεμυαλίστρα, μάγισσα και σειρήνα της Μπανγκόκ μεθαύριο φεύγω αλλά το βλέπω χλωμό :idiot:

Δέστε με στα κατάρτια της Thai και κλείστε μου μάτια και αυτιά να μη τις βλέπω να μη τις ακούω και να μη
τις μυρίζω γιατί θα ριζώσω εδώ για τα καλά  :headbang:
Θα σου βγαλουμε καινουργιο νικ. Οδυσσεας δεσμωτης.(Με τα δεσμα των μαγισων του Σιαμ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom