Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Μαγκες αν θελετε να βρισκετε girl friendly ξενοδοχεια υπαρχει το atsiam.com πατε στο Select preferences - more και σας βγαζει τα αναλογα ξενοδοχεια. Καμμια φορα βρισκεις και καλες τιμες.
 

suzuki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
349
Πόντοι
291
Τα καλα ξενοδοχεια,στο 99% των περιπτωσεων,χρεωνουν joiners.
Δωματιο με jacuzzi,με γυρω στα 3000 μπατ δε ξερω να σου πω(λογικα καπου θα υπαρχει),παντως το θεμα "private pool" το ειχα ψαξει για ενα φιλικο μου ζευγαρι που τους εστειλα honeymoon...Το φτηνοτερο που ειχα βρει ηταν στα 9000 μπατ...
Και ειναι λογικο...αν εδω στην Ελλαδα θελεις τουλαχιστον 700-800 ευρω τη βραδια για ενα τετοιο δωματιο,αντιστοιχα θα ειναι και οι τιμες εκει,που παιζουν στον 1/3-1/4...

Για private pool το σκεφτόμουνα και εγώ αλλα είδα τις τιμές και είπα να κατεβω κατηγορια. Για 5στερa διάβασα 2500 Baht το joiners fee και είναι πολλά, δεν μου ταιριάζει και η ατμόσφαιρα 5star με το ταξίδι.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Για private pool το σκεφτόμουνα και εγώ αλλα είδα τις τιμές και είπα να κατεβω κατηγορια. Για 5στερa διάβασα 2500 Baht το joiners fee και είναι πολλά, δεν μου ταιριάζει και η ατμόσφαιρα 5star με το ταξίδι.
Φιλε μου για να σε βοηθησω λιγο,εχεις 2 βασικες επιλογες για Ταιλανδη:

α) Χλιδοτουρισμος,οπου το μεγαλο σου εξοδο θα ειναι η διαμονη & τα παρελκομενα αυτης,πχ το joiners fee,οι μετακινησεις(τα "καλα" ξεν/χεια ειναι καπως μακρυα απο τα "σημεια ενδιαφεροντος").

β) Σεξοταξιδι μετα ολιγης "φυσιολατρειας" (η το αντιθετο...),οπου τα εξοδα σου θα επικεντρωθουν στα "μεταξενια" κοριτσοπουλα,στις εκδρομες κλπ.Εδω το μονο που χρειαζεσαι ειναι ενα καλο Ξεν/χειο σε λογικη τιμη με μερικες ανεσεις,πχ μεγαλο,καθαρο δωματιο,ασφαλεια (safe box,security)& κοντα στο "κολπο"...
Τετοια ξεν/χεια υπαρχουν πολλα.

Αν θυμαμαι καλα πας στην Πατονγκ,εκει θα χρειαστεις λιγο περισσοτερο χρημα για τις μετακινησεις σου (παραλιες,εκδρομες),καθως τα λαμογια οι τουκ τουκατζιδες δεν πεφτουν κατω απο τα 200 Μπατ(5 ευρω) με ΤΙΠΟΤΑ,για τις εντος διαδρομες,ενω εκτος Πατονγκ μιλαμε για 500,800... οπου σε βρουνε...
(μια λυση ειναι να βρεις καποιον κανονικο ταξιτζη & να τον χρησιμοποιεις μονιμα,με "συμφωνια")

Τωρα αν εισαι "φραγκατος" ξεχασε αυτα που γραφω & κανε οτι γουσταρεις :2funny:
Αν οχι, ψαξε λιγο το θρεντ & θα βρεις "πραγματα" που θα σε γλυτωσουν απο περιττα εξοδα & χασιμο πολυτιμου χρονου ;)
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Αν δεν ειναι  :bigdick: τοτε θα προτιμουσα να μεινω αγαμητος 2-3 νυχτες και να τα εσκαγα εστω και για sort!!!
Μ' αρεσεις... ;)
Ετσι ειναι αλλωστε...Το καλο μουνι το πληρωνεις...ΠΑΝΤΟΥ...
Δυστυχως τωρα πια ΚΑΙ στη Ταυλανδη,που οι τιμες εχουν αρχισει και ξεφευγουν επικινδυνα...
Βλεπετε τι γραφει ο Pagtao... ;)
Το διχιλιαρο και το τριχιλιαρο εχει καταντησει στανταρ για τις "κοινες θνητες"...Αν θες να γαμησεις τετοια "εξωγηινα" πλασματα,πρεπει να βαλεις χοντρα το χερι στη τσεπη...
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Μ' αρεσεις... ;)
Ετσι ειναι αλλωστε...Το καλο μουνι το πληρωνεις...ΠΑΝΤΟΥ...
Δυστυχως τωρα πια ΚΑΙ στη Ταυλανδη,που οι τιμες εχουν αρχισει και ξεφευγουν επικινδυνα...
Βλεπετε τι γραφει ο Pagtao... ;)
Το διχιλιαρο και το τριχιλιαρο εχει καταντησει στανταρ για τις "κοινες θνητες"...Αν θες να γαμησεις τετοια "εξωγηινα" πλασματα,πρεπει να βαλεις χοντρα το χερι στη τσεπη...
Γι'αυτο λοιπον & εγω παω καπακι δευτερη φορα,γιατι ειτε οι τιμες θα ξεφυγουν εντελως, στο αμεσο μελλον,ειτε θα παρουμε τον πουλο ως "Ελλαδα" και ουτε μεχρι τη Χαλκιδα δεν θα μπορουμε να παμε...
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
   μπανγκοκ   σωτηριον  ετος  2573 (2030)   σε  ταυλανδεζικο  σαιτ   σχετικο  με  τον  πληρωμενο   ερωτα,   εχει  προ  μηνων  ανοιχτει  θρεντ   με  τον  τιτλο   "ελλαδα  σεξ  τριπ"     οπου  οι   διαφοροι  χρηστες   εχουν    χωριστει   σε   χαλκιδαιους (παταγια) :2funny:   και  φυσιολατρες :2funny:     οι  πρωτοι  υποστιριζουν   οτι  η  χαλκιδα  σου  προσφερει  φτηνο  και  ευκολο  σεξ  και  δεν  χρειαζετε  να  τρεχεις  οπως  οι  φυσιολατρες   σε  νησια  οπως  ροδος (πουκετ)   η   ναξος   (σαμουι)   η   ακομα  ακομα  να  εξερευνεις   τη  φτωχη  υπειρωτικη   χωρα   ηπειρο  και  μακεδονια  (ισααν) :2funny:    για   τους  πιο  κοσμοπολιτες   υπαρχει  παντα  η   χαοτικη  αθηνα  (μπανγκοκ)    ενα  απο  τα  μελη  του  σαιτ  ο  "χαλκιδα  69"  εγραψε  προσφατα  πως  το  πακετο  χαλκιδα   ειναι  μοναδικο   στο   κοσμο!   και  δεν  συγκρινετε  ουτε  με την  πορτογαλια  (φιλιπιννες) :2funny:   ενα  αλλο  μελος   εστιασε   στο  οτι  του  φαινετε  αδιανοητο   πως  πριν  20-25   χρονια   αυτος  ο  φτωχος λαος  οι ελληνες  ερχονταν  στη   ταυλανδη  για   σεξ  και  φτηνες   διακοπες,  ενας  αλλος  βρισκει  τη  συμπεριφορα  των  ελληνιδων κοριτσιων  της  βιομηχανιας   του  σεξ  καταπληκτικη,  με  μεγαλες  δοσεις   gfe,  και απορει  πραγματικα  πως  αυτες  οι  καλοψυχες :2funny:   και   χαμογελαστες :2funny: :2funny: φτωχες  κοπελες,  χαρακτηριζοταν πριν 20  χρονια  απο  τους  συμπατριωτες  τους  υποτιμητικα  "ελλεηνιδες" :2funny: :2funny: :2funny:  εχει  ο  καιρος  γυρισματα ;)
Ενα κορυφαιο ποστ,ετσι δια να ευθυμησομεν δι ολιγον...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • Privet Pool.jpg
    Privet Pool.jpg
    254,6 KB · Εμφανίσεις: 16

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Bangkok day 5th
Η ψαρίλλα της Πατάγια τράβηξε τον συνταξιδιώτη μου.
Εμεινα μόνος στη πρωτεύουσα αλλά δεν πτοούμαι.Το χτεσινό διαβολάκι με ξετίναξε αλλά με πολύ ύπνο
και καυτερό φαγητό ανέκτησα δυνάμεις.Μία απογευματινή βουτιά στη πισίνα ήταν ότι έπρεπε.Η μέρες αρχίζουν
σιγά σιγά και ζεσταίνουν.Το βραδάκι φρέσκος πια, μπανιαρισμένος και με ηθικό υψηλό κατεβαίνω στο
σεριάνι.Πήγα για φαγητό στο γνωστό στέκι και μετά είπα να ψάξω τα μωρά που είχαμε δεί στο Beer Garden
εχτές.Δεν ήταν μέσα αλλά κάθησα και ήπια ένα ποτάκι.Η μπάντα έπαιζε δικά μου τραγούδια 80's.Αααα για
αυτό πλακώνουν εδώ τα πουρά κάθε βράδυ.Αφού με κόψαν και ξανακόψαν καμμιά δεκαριά σαραντάρες πήρα σιγά
σιγά το δρόμο για τη γειτονιά μου.Ωρα έντεκα άρχισα να μπαίνω σε κάποια άλλα μπαράκια.Το Rainbow  το
άφησα για το τέλος.Αν έχεις καλομάθει στα διακόσια τόσα κορίτσια τα άλλα σου φαίνονται περίπτερα.Παρ'όλα
αυτά κάθησα στο  Erotica Gogo πρώτο αριστερά level 3.Ίσως και να είχα ξαναμπεί εδώ.Μου άρεσε γιατί ήταν
άδειο από φαλάνγκ και μέσα είχε δέκα κοριτσάκια.Κάθησα και πήρα μπύρα.Μου κόλλησε και η σερβιτόρα για
τράκα.Δήθεν ποιό κοριτσάκι να φέρει στα πόδια μου.Τελικά έμεινα εκεί περίπου δύο ώρες, κατέβασα τέσσερα
πιπίνια, τα κέρασα μαζί και τη σερβιτόρα και πέρασα καταπληκτικά.Το δέκα και το τριανταεπτά απέναντι
τα ξέχασα.Το ένα μωρό από τα αποψινά το είχα πάρει τον Δεκέμβρη.Δεν τη γνώρισα!Είχε βάψει τα μαλλιά της
και άλλαξε λουκ.Εκείνη όμως θυμήθηκε σε ποιό ξενοδοχείο την πήγα, σε ποιό Σόι και που καθήσαμε πριν για
ποτό!Αν ήμουνα πιό νέος και δεν ντρεπόμουνα θα τις έπερνα και τις τέσσερις λονγκ τάιμ.Αρκέστηκα όμως στη Μο
και στη Λεκ νέο φρούτο  φυσικά και οι δύο από Ουντόν Τάνι!Η Μο είναι η παλιά και η Λεκ η νέα μαυρομάλλα.
Λογαριασμός χίλια πεντακόσια (ούτε σαράντα γιούργια) με πολλά ποτά δικά τους και δύο μπύρες Singha δικές μου.
Τέσσερα μικρά κορίτσια στην αγγαλιά μου για δυό ώρες με εναλλαγές γιατί χόρευαν κιόλας χωρίς να τις πιέσει
η μαμασάνγκ,το μαγαζί άδειο.Εγώ τις έστελνα να αραιώνουμε και λίγο.Μπαρφάιν είπαμε τις δύο.Αυτό που λέω
πάντα η νύχτα κρύβει πάντα εκπλήξεις.Αλλη ήθελα για απόψε, το δέκα του R.4 και με άλλες βρίσκομαι.Η άλλη
έκπληξη ήταν η μίνι συνάντηση με συναγωνιστή του φόρουμ.
Βρεθήκαμε για μία μπύρα στη πλατεία του Νανά Πλάζα.Δεν μπόρεσα να καθήσω παραπάνω όμως γιατί το κοντέρ
του σόρτ τάιμ των κοριτσιών άρχισε να γράφει.Θα συναντηθούμε αύριο όμως.
Τις μικρές τις προειδοποίησα ότι άν κάνουν τις ψόφιες θα πάρουν τσεκ άουτ.Η μία ήδη ήταν όλο γλύκες και
φιλάκια.Η μαυρομάλλα αν και πιο σοβαρή έδειχνε σημεία λάγνα.Η Μο ήταν χαρούμενη που με ξαναείδε.Η Λεκ
τέλεια Ταϊλανδική γλύκα.Το δωμάτιο μας υποδέχτηκε δροσερό και οργανωμένο.Στο διάδρομο μας είδε ένα άλλο
εργαζόμενο κορίτσι και μου έκλεισε το μάτι.Της κάνω νόημα να έρθει μαζί μας και εκείνη βάζει τα γέλια.
Λίγο ήθελε! Μετά τις φωτογραφίες πάνε για ντους και με αφήνουν μόνο.Αυτό το μπάνιο δεν παίζει για πολλούς.
Μου έρχονται κατάλευκοι άγγελοι και πιάνουν θέσεις μάχης.Να γιατί ήρθα εδώ.Μιλάμε για κρεβάττι τέσσερα
επί τέσσερα! Μπαίνω και εγώ για ντουσάκι και μετά αφού κανονίζω φωτισμούς και μουσικές αράσω ανάμεσά τους.
Ευλογία!Α ρε πρόεδρε σε ποιά χώρα άραξες το καράβι σου!Πάνσοφε!Ας πεθάνω εδώ και τώρα!Ανοίγω όμως τα μάτια
μου και βλέπω ότι ναι μεν δεν έχω πεθάνει αλλά είμαι στον Παράδεισο.Παράδοξο!Μιας και ο χωροχρόνος τα έχει
παίξει απόψε, λέω να επωφεληθώ.Ηδη η μικρή Μο έχει χώσει τη γλώσσα της μέσα στο στόμα μου και με φιλάει σαν
να είμαι το αγόρι της.Γλύκες.Η άλλη πήρε θέση δίπλα της και την έβαλα να τη χαϊδεύει.Μετά περίλαβα τη Λεκ
στα φιλια και τα χάδια.Στη συνέχεια τις είπα να φιλιθούνε εκείνες.¨"We no lesbians" μου λέει γελώντας η Λέκ.
Της δείχνω την πόρτα και καλά γελώντας βέβαια (ήδη πλέω σε πελάγη ευτυχίας) και τις λέω "jup jup for jock"
φιληθήτε για πλάκα και το κάναν τα μωρά μου το κάνανε έστω και για λίγο.Από χάδια και βυζόφιλα μεταξύ τους
κανένα πρόβλημα. Αν το σκεφτώ καλά αυτές οι δύο πρέπει να περνάνε στη πρώτη θέση.Μπαίνω πρώτα στη καινούρια
φυσικά.Οχι στενή αλλά καυλιάρα και στρίγλα.Η δικιά μου γελάει και με λέει "You lucky new lady a!" Τις βάζω
σε τέτοια στάση έτσι ώστε να απολαμβάνω και τις δύο.Αυτοσχέδια κόλπα και η λίμπιτνο στα ύψη.Απρόοπτο και
ασχεδίαστο το αποψινό. Τρελλάθηκα από το πάθος των κοριτσιών μου.Η δικιά μου περίμενε υπομονετικά αλλά και με
φιλούσε με πάθος όταν ήμουνα μέσα στην άλλη.Αλλάζω κόντομ και σύντροφο.Η άλλη είναι πιο στενή και πιο καυλιάρα.
Φωνακλού και καμωματζού. Η καινούρια παρέμεινε δίπλα της.Απόλαυση που αγγίζει την τελειότητα.Η Μο φωνάζει και
της κλείνω το στόμα με φιλιά. Σιγά σιγά έρχεται και η ολοκλήρωση.Με στριμώχνουν στην αγγαλιά τους και μαζί
πετάμε για τους έναστρους ουρανούς της βασιλεύουσας των αγγέλων.Με τα φτερά τους ανοιχτά με έφεραν πίσω και
με προσγείωσαν στη πραγματικότητα.
Οι μικρές μου είπαν ευχαριστώ, μου έδωσαν τα email και τα τηλέφωνα τους να μη τις χάσω.Η μία μάλιστα θα είναι
Oudon Thani τον Μάρτη επίσκεψη mama-papa.Αχρείαστη να είναι,της είπα ότι θα ανέβω εκείνες τις μέρες και περιμένει.
Μπήκα στο ντούς με τη Μο, η άλλη ήταν βιαστικιά.Σαν το spa που μου έκανε όμως το γκογκοκόριτσο του Happy Agogo
στο ψαροχώρι δεν έχει κάνει καμμία.Ντύνονται με τα κουκλίστικα τους ρουχαλάκια και με αποχαιρετούν με φιλιά και
γελάκια.Γιατί άσχημα περάσανε;Χαρτζηλικωθήκανε κιόλας αλλά!Βρε καμμιά να μη κάθεται λονγκ τάιμ?Η μία πάει στο
χωριό και η άλλη σχολή κομμωτικής το πρωί.Καλύτερα γιατί αν καθόντουσαν δε θα είχα χρόνο για ανταπόκριση.

Ακόμη τρεις νύχτες και από τη μαγική πόλη των Αγγέλων σας καληνυχτίζω τρισευτυχισμένος.



 
 

Συνημμένα

  • Babys.jpg
    Babys.jpg
    283,8 KB · Εμφανίσεις: 16
  • Tilkak1&2.jpg
    Tilkak1&2.jpg
    110,8 KB · Εμφανίσεις: 17

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Αχ ρε Pag...
Τι κουκλακι ειναι το μαυρομαλλικο... :smitten:
Δε προβλεπω να "κανουμε χωριο" οι δυο μας... :grin:
Θα κοιταμε τις ιδιες γκομενες και στο τελος θα φαμε τα μουστακια μας... :2funny:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Kostas έχεις χάσει επεισόδια.... :woldman:

Πρώτον:Πρόεδρος εδώ και δύο χρόνια στο ψαροχώρι είναι ο Ναύαρχος.

Δεύτερον: Aν είναι να πας με τέτοια "μωρά" ....να φοράς τσίγκινο σωβρακάκι :2funny:

Το  έπιασες το υπονοούμενο έ; :s&m_1:

Αντε καλημέρες  :rockon:
μιλας σοβαρα?το ξερεις αυτο το μωρο και ειναι ladyboy?εγω φιλε θα το ελιωνα στο πηδημα...πιο ομορφο απο κοριτσακι ειναι.πιστευω να εισαι σιγουρος γιατι για κανονικο κοριτσακι το κοβω...αν ειναι ladyboy.οταν με το καλο γυρισεις θελω πληροφοριες σχετικα με αυτο το μωρο...θα μου τα πεις στην παλια πολη.θελω αναλυτικο μαθημα!!!μαθημα σολφεζ αν υπαρχει ακομα δωσε πληροφοριες απο αυτο το μωρο.παντως φιλε λειπουν απο το φορουμ ο ντοκτορτιλακ και ο κυκλαδεςgr.μακαρι να ξαναποσταρουν.πολυ θα ηθελα να τους γνωρισω απο κοντα.
 

baht_spender

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
2
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
0
Παιδες καλησπερα. Θελω την πολυτιμη βοηθεια σας διοτι τελευταια εβδομαδα του Μαρτιου θα παμε Ταυλανδη με ενα φιλαρακι και σκεφτομαστε για Πατταγια. Θα ηθελα καποιες πληροφοριες οπως ποιο ξενοδοχειο αξιζει ωστε να ειμαστε κομπλε χωρις να ξεπαραδιαστουμε, που αξιζει να σουλατσαρουμε τα βραδια ωστε να εχουμε στανταρακι απο 1-2 πιπινια και τελος αν αξιζει η πατταγια για καθαρο σεξοτουρισμο και τιποτα παραπανω. ευχαριστω εκ των προτερων.
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
PATTAYA BAY RESORT HOTEL,35 ευρωπουλα την βραδυα και κοντα στην λαικη :2funny:
Φιλε μου η Πατταγια ΕΙΝΑΙ ο καθαρος σεξοτουρισμος,τελια και παυλα!!
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Bangkok day 5th

Ακόμη τρεις νύχτες και από τη μαγική πόλη των Αγγέλων σας καληνυχτίζω τρισευτυχισμένος.



 
Pipin για το μαυρομαλικο πολλοι θα τρωγαμε "μουστακια" :2funny: :2funny:

Pag η εκ δεξιων κατι μου θυμιζει, κατι μου θυμιζει... :think: :think:
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
τέλειο το μελαχρινό. για πολλά  :knockinb: :fuck2:. α ρε πότε θα έρθει ο καιρός...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Kostas:Δε το ξέρω το μανεκέν αλλά είναι τόσο όμορφη που μάλλον τσουτσουνουφέρνει. :s&m_2:
Αποκλείεται να συναντήσεις τέτοια στο Ψαροχώρι όπως είπε και ο Πίπι, μόνο Μπανγκόκ και θα χρειαστουν
πολλά αργύρια.
Το φόρουμ όντως πτώχευσε από τότε που αποσύρθηκαν τα παλιά μέλη κάποια στιγμή έρχεται ο κορεσμός.
Να δούμε τι θα διαβάζετε από βδομάδας που θα έρθω πίσω.Τα ίδια και τα ίδια."Κάτι τρελλές μείνανε"
από αυτούς που θα ταξιδέψουν και "παίδες όταν πάω κάτω θα έχετε πλήρες ρεπορτάζ"....:headbang:

Pipino:Aς κατέβω κάτω Μάρτη να βρεθούμε και χαλάλι σου τα μωρά  :smitten: εγώ θα παίρνω τα δεύτερα  :crazy:

Bik: για την ώρα φάτε τα μουστάκια σας  :argue: και γω τα μαυρομάλλικα μωρά  :tits2:  :2funny: :2funny:

Taou: Οτι λάμπει δεν είναι χρυσός.Η βαμμένη έκανε καλύτερο μπούμμπουμ και βαθύτερο σμόουκ :pipa1:
     Α! και πιο στενή  :knockinb:
     Μπικ για αυτό και επεναπροσελήφθη η νεαρή.Πανάξια!  :tits: :fuck1:

Χτες τα έκανα όλα.Δε ξέρω τι έμεινε πια.Ισως συδυασμό ladyboy με gogogirl  :s&m_2: :tits2:
      ή katoy με gay ... :s&m_2:  :s&m_1:

Εχετε καμμιά ιδέα ρε συντρόφια;  :think:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Pagtao,πηγαινε να κανεις ενα nuru massage,τωρα που εισαι στη πρωτευουσα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom