Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
ρε παιδια να ρωτησω!γιατι κανεις δεν μενει σε μπανγκαλοους?εχω ακουσει απο γνωστουσ μου οτι ειναι παρα πολυ φτυνα!θελω να παω καποια στιγμη αλλα με τις τιμες που λετε για ξενοδοχεια ειναι οσο και εδω και με εχετε φοβισει!
Φυσικά υπάρχουν μπανγκαλόους (στα παραθαλάσσια μέρη) και γκεστχαουζ (στις πόλεις με τιμές (ανάλογα εποχή) από 100-500 μπατ (Σημ. Φαντομά μην  πεις τα δικά σου. Είχα χθεσινή ανταπόκριση από το νησί για τις τιμές).
Αλλά το θέμα είναι αν μπορείς να μείνεις εκει. Εχουν μόνο τα απολύτως απαραίτητα. Κρεββάτι, κουνουπιέρα και αν είσαι τυχερός και ρεύμα (τα μπανγκαλόυς) μέχρι τις 21.00.
Πάντως ο Πιπινό έχει δίκαιο. Φαίνεται ότι ΔΕΝ πηγαίνεις σε ξενοδοχεία στην Ελλάδα καθώς όντως αναλογικά οι τιμές είναι τουλάχιστον κατά 50% κάτω από τις ελληνικές και η ποιότητα των υπηρεσιών κατά πολύ ανώτερη.
να ρωτησω και κατι αλλο!για να πάω κανα εικοσαημερο ποσο θα  πρεπει να εχω στην τσεπη για διαμονη και φαγητο?(χωρις πουτανες)
Μπορείς να την βγάλεις και με 20€ τη μέρα αν μένεις σε γκεστχαουζ και δεν ψωνίζεις τπτ. Αλλά δεν λέει στις πόλεις. Σε νησάκι είναι ΟΚ. 
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Και μην μας πεις οτι τα 20 ευρω ειναι πολλα γιατι θα κοψω τις βλεβες μου...  :tickedoff:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Απο ερευνα αγορας που κανω εδω και δυο χρονια υπαρχουν και ξενοδοχεια φτηνα και με καλες κριτικες αλλα "εκτος δρασης".
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Μιας και ανέφερε ο pipinomaniac τα non smoking δωμάτια, ήθελα να ρωτήσω αν έχουν μεγάλη διαφορά (σε μυρωδιά) από τα smoking δωμάτια. Δηλαδή βρωμάνε πολύ τσιγαρίλα ή απλώς μυρίζουν λίγο;
εξαρταται αν απο το δωματιο περασανε ελληνες, τοτε και τα βρακια των ρεσεψιονιστ τσιγαριλα θα βρωμανε.
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Pattaya last night
Τι το ήθελες ρε φίλε Suadam?Το ξενοδοχείο αν και καινούριο ή ανακαινισμένο
έχει σοβαρά προβλήματα για μένα.

:s&m_3: :s&m_3:
Ναι σε Deluxe έμενα. Δεν είχα πρόβλημα ούτε με το κρεββάτι ούτε με το Internet.
Σόλυ!
Το Dynasty έχει και εσωτερικό κτίριο και όπως έχουμε ξαναπεί δεν θεωρείσαι άντρας αν δεν έχεις μείνει εκεί.
Τα ίδια βέβαια μου έλεγαν οι παλιόγεροι που μαζευόντουσαν στο lobby του Nana hotel (με κωδική ονομασία lobby rats, γιατί χτύπηγαν πρώτοι ότι φρέσκο κυκλοφορούσε στην Nana), αλλά όταν είχα δεί το Nana την πρώτη φορά που είχα πάει Bangkok, το είχα βάλει στα πόδια!  :cheesy:
Ελπίζω να τα πούμε Μάρτιο Απριλιο, αν κι έχει πέσει δουλειά και πρέπει να βγάλουμε και κανα φράγκο.
(Δεν είναι σίγουρο ακόμα Λάκη)

Pagtao,εγω εχω να σου προτεινω το ΚΟΡΥΦΑΙΟ ξενοδοχειο "value for money" της περιοχης,το DYNASTY GRANDE...Ειναι της ιδιας ιδιοκτησιας με το Dawin σε πολυ καλυτερο location...
Δεν είναι πια της ίδιας ιδιοκτησίας και ίσως γι αυτό έχουν ρίξει τόσο τις τιμές.
Δεν είναι σε καλύτερη θέση από το Dawin, αλλά σε τετοια τιμή φυσικά και το προτιμάς + πισίνα και καλό εστιατόριο.

41,48 baht to euro αυτη την στιγμη στο Google !!!
Pag, ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ στην πρωτευουσα και ακριβως ΔΙΠΛΑ στο Νανα .... Σουκουμβιτ σοι 10 .... ειναι το Paradiso Boutique Suites (ενα με μωβ γραμματα) τσεκαρισε το ... Το εκλεισα για 3 μερες μεσω Agoda στα 1400 την βραδια στην peak season στο προηγουμενο ταξιδι μου... ! ;)
Soi 10 και ακριβώς δίπλα στην Nana πως γίνεται;

Παντος τα 35 ευρω που εδωσα τα Χριστουγεννα του 2009 (πριν ενα χρονο δηλαδη) για το CITADINES 23 SUKHUMVIT ηταν μια πολυ δικαιη τιμη
Για Bangkok και Χριστούγεννα καταπληκτική. Αν κι αυτό στο soi 18 βολεύει περισσότερο.
Την πρώτη φορά που έμεινα Citadines είχα δώσει 24€. Απίστευτη τιμή.

 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Bangkok σταθερή αξία
Μάγκες ευχαριστώ για τα ξενοδοχεία που προτείνετε.Πήγα μια βόλτα στη γειτονιά και τα είδα από κοντά.
Μια χαρά είναι και στο μέλλον θα τα τιμήσω.Τώρα μια και βαριέμαι τις νέες μετακομίσεις και δεν έχω
κανένα πρόβλημα στο Νανά  που μου έδωσαν το πιο ήσυχο δωμάτιο πίσω και ψηλά, θα παραμείνω εδώ.Εξάλλου
είμαι απέναντι από το στόμα του λύκου,άσε πoυ στην αυλή μου βόσκουν από το απόγευμα βλαστάρια φρηλάνσερς,
Χάνκ αν τις δεις από κοντά θα τρέξεις σίγουρα εδώ.Τζάμπα οι βόλτες στα σόγια του χωριού, μιλάμε μπρος στα
στα πόδια μου και παρακαλάνε!Τιμές;Eδώ βγαίνει είδηση, έχω και μάρτυρα τον φίλο μου.Δύο χιλιάρικα για δύο
μικρά για δύο ώρες και δύο μπουμ μπουμ!Δεν κάνω πλάκα, επιτέλους άρχισαν τις εκπτώσεις, δηλαδή ζητάνε το
αυτονόητο Πού καταντήσαμε. Τα κοριτσάκια πάντως μικροκαμωμένα και γλυκούλια, άνετα θα τα έπαιρνα αλλά ήταν
νωρίς.Στις τρεις το πρωί πάλι εκεί ήτανε δηλαδή αλλά ήμουν off  :S από την Koi που θα αναφερθεί παρακάτω.
Σήμερα κοιμώμουνα όλη μέρα, ευχαριστήθηκα κρεβατάρα και ησυχία.Το απόγευμα έκανα βόλτα στη γειτονιά για να
δω και τα υπόλοιπα ξενοδοχεία.Στα μπαράκια του Soi 4 παίζουν μερικά αξιόλογα κοριτσάκια.Απόψε είπαμε με το
συμπαίχτη να πάμε στο Bed Club Soi 11.Εκείνος είναι μανίτσα στα ορθάδικα και εγώ στα κωλάδικα.Μας πάει μία
μία.Στο δρόμο συναντάμε δύο έξαλλα που κατευθύνονται μέσα στο Soi 7.Μπαίνουν στο Beer Garden και εμείς από
πίσω.Μέσα πολύ πράμα όλες τρανά πουρά.Οι περίεργες άφαντες!Συνεχίζουμε για τον προορισμό μας.Στο δρόμο της
Soukhmouvit πολύ φρηλανσαρία αλλά και μαύρες.Μαύρες και άσχημες, καλά ποιος πάει μαζί τους ρε παιδιά; :idiot:
Στο Bed club από έξω ουρά από κόσμο.Παίρνουμε σειρά και μας ζητάνε ID card.Εγώ δεν είχα μαζί μολυ τίποτα
κακώς φυσικά ειδικά στη πρωτεύουσα είναι κανόνας.Αν μου ζητούσαν διαβατήριο χτες οι μπάτσοι τρέχα γύρευε
πότε θα ξεμπέρδευα.Μία πλαστικοποιημένη φωτοτυπία  είναι ότι πρέπει.Τελικά με βάλανε μέσα,τους είπα "Soli
I forket I come here before" που να μη με βάζανε γιατί στην επόμενη είσοδο είχε εισιτήριο 800 μπατ!Ο άλλος
επέμενε και καλά να μπούμε μια και ήρθαμε.Εντάξει δεκαέξι ευρώ με δύο ποτά να δούμε και τι παίζει εδώ οκ.
Το club μοιράζεται σε δύο αίθουσες, η μία έχει και κρεβάτια-πολυθρόνες (bed club) κατάλευκο φόντο και με
εξώστες.Μέσα φυσικά κόσμος διαφορετικός.Καμμιά σχέση με Λούσιφερ και άλλα σεξοκλάμπ.Αξίζει να έρθεις μία
φορά και αν είσαι μέλος και καλός παίχτης θα δεις και την άλλη Ταϊλάνδη.Το ακούτε νεαρά μέλη του φόρουμ;
Εγώ πάλι τα έχω φάει στη μάπα όλα αυτού του είδους τα κλαμπ τις δεκαετίες 80,90!Αστε με λοιπόν να
ευχαριστηθώ τα νεαρά βλαστάρια που λικνίζονται στα Rainbow και στα λοιπά Gogos της πρωτεύουσας αλλά και
του χωριού μας.Στο κλαμπ μέσα λοιπόν είδαμε και μοντέλες, αλλά και πανέμορφες Ευρωπαίες.Επίσης κορίτσια
της Ταϊλανδης αλλά και μερικές τρανές.Παντοφλαρία και σορτσάκια τέλος!Ουφ πια...αλλά ο κατσικοχορός ισχύει
και εδώ. Αφού τους αρέσει να χορεύουν πατώντας και σπρώχνοντας τους άλλους...τι να πω.Πάντως η μουσική ήταν
διαφορετική, επιτέλους με ροκάκια αλλά και παλαιότερα τραγούδια.Στη μικρή αίθουσα δεξιά κάποια στιγμή με
αγκαλιάζει μία και αρχίζει να χορεύει.Δε βαριέσαι την αρπάζω και εγώ, ήταν καλή σε εμφάνιση αλλά φτιαγμένη.
Συστάσεις κλπ καθόμαστε στον καναπέ και μου ζητάει να παραγγείλω  μπουκάλι βότκα.Ηρθε και η φίλη της.
Δε θέλει και σκέψη να καταλάβω ότι αφού είναι μάου, πιούνε και τη βότκα θα γίνουν λειώμα άρα δε θα έχει κοκό.
Της είπα να περιμένουμε το φίλο μου τάχα μου (εκείνος θα τις έλεγε "Do you know the other joke with Totos?" )
Σε ανύποπτη στιγμή η ρουφιάνα βγάζει  από τη τσάντα της βασιλικό και μου το βάζει στη μύτη!Εγώ ο μαλάκας πήρα
βαθειά ανάσα που με έστειλε.Τι βασιλικός και μαλακίες σκέφτηκα μετά,φούντα ήταν.Σηκώθηκα και πήρα δρόμο.
Βγήκα και πήρα αέρα και είπα στον άλλο ότι παίρνω φόρα-φόρα κατηφόρα για Νανά Πλάζα.Σκέφτηκα τους χτεσινούς :police:
μπάτσους και ανατρίχιασα.Σκέψου λέει να τις φορτώναμε και να μας σταματούσανε μαζί τους.Τι θα λέγανε φυσικά,
οι φαλάνγκ μας το δώσανε, μπορεί και να το έβαζε στην τσέπη μου.Εφιάλτης!Το εξπρές του μεσονυχτίου. :knuppel:
Καλά δε κάνω και αφιερώνομαι στα αστέρια των Gogos ε? :tits: :tits2:

Πιο πριν από νωρίς πέρασα μία βόλτα από το Rainbow και έπαθα σοκ.Ποιος εγώ, που εχω έρθει και ξαναέρθει!
Ρε παιδιά αυτά δε γίνονται.Μιλάμε για κορίτσια απερίγραπτα.Κουκλίτσες με απίστευτα σωματάκια.Η ώρα ήταν δέκα
και ήταν όλες εκεί.Καμμιά διακοσαριά.Κάτω η γαλαρία γεμάτη από τους λάτρεις των πιπινιών.Στάμπαρα και ένα
δυό δηλαδή στην τύχη διάλεξα, εδώ δεν έχεις το άγχος της Πατάγιας έχει γλυκό για όλους και μέχρι να κλείσει
στις δύο. Τα κοριτσάκια επιστρέφουν στη μαμά μετά από τα σορτ τους για να ικανοποιήσουν όσους πιο πολλούς
πελάτες.Καλό! Νάμαι λοιπόν μετά το άγχος της μαλάκως με την πρασινάδα στα λημέρια μου.Rainbow 4.Ρε Μπικ δε
βρίσκω τη δικιά σου πειράζει να πάρω άλλη;Κατεβάζω δύο μικρά.Το ένα δεκαοχτώ και το άλλο δεκαοκτώ ψιλά.
Φωνάζω μαμασάνγκ να δώ τι παίζει.Με λέει δεν έρχονται ξενοδοχείο γιατί δεν έχουν ταυτότητες.Μόνο στον ημιόροφο
boom-boom!Κάτι που δεν είμαι λάτρης.Εδώ βλέπω είναι αυστηρά τα πράγματα.Πατόνγκ και Πατάγια πιο λάσκα.Ρωτησα
και τον σεκιούριτυ στο ξενοδοχείο μου λέει ότι από είκοσι και κάτω απαγορεύεται να μπαίνουν.Ετσι κι έτσι θα
ήταν άσχετα,οπότε διαλέγω ένα ψηλό μωρό εικοσιδύο Μαίων και το κλείνω σορτ.Πλερώνω μπαρφάιν και μετά βλέπω
άλλο αστέρι.Βούδα σταμάτα πια να κάνεις όμορφα κοριτσόπουλα.Βάλθηκες να με τρελάνεις.Παίρνω δρόμο με το μωρό
να μη βλέπω τις άλλες ο αχόρταγος. Σκέπτομαι φωτό στα τέσσερα για Μπικ αλλά την κόβω δύσκολη.Να τις τάξω τιπ
λέω.Μωρή I like you so much I take you photo ok? NO NO NO!Tip you, no problem, tau rai!No no no!Καλώς,σορυ Μπικ
και λοιποί λάτρεις.Μόνο δύο με ρούχα κατάφερα να την βγάλω και μετά το boom boom που χαλάρωσε.Η φωτό με
το προσωπάκι και το χαμόγελο-σιδεράκια φυσικά αφιερωμένη στον Πιπίνο.
Ψηλή αδύνατη, φίδι και άβυζη.Στενό και μυρωδάτο λουλουδάκι.Αλλά το πιο καλό σιδεράκια στα δόντια!Μούρλια.
Από σεξ όχι και πολλά έμπειρη αλλά εύκολη στο να υπακούει και να παίρνει ωραίες στάσεις που αναδύκνυαν το
υπέροχο της άπαχο και αμόλυντο κορμάκι.Ευτυχώς κράτησα παραπάνω από το κανονικό γιατί η νεαρή ήταν βιαστική
λές και της έβαλα νεύτι στον κώλο!Ούτε τιπ πήρε γιατί δε με άφησε να τη φωτογραφήσω όπως ήθελα.
Αμέσως με τη λήξη του αγώνα έχω στο μυαλό μου τον επόμενο αντίπαλο.Ντέρμυ με το νούμερο εικοσιτέσσερα! :rockon:

Ωρα πέντε το πρωί.Από τη πρωτεύουσα χαλαρά, και τα ξαναλέμε.

P.S. Το Παταγιομικρόβιο έχει μεταλλαχτεί πια και δεν το πιάνει αντιβίωση τύπου Bangkoxil.
Τέλος πάντων θα το παλέψω
:2funny:
 

Συνημμένα

  • Bed Club.jpg
    Bed Club.jpg
    10,3 KB · Εμφανίσεις: 17
  • Pipi.jpg
    Pipi.jpg
    188,9 KB · Εμφανίσεις: 22

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Bangkok σταθερή αξία

Σε ανύποπτη στιγμή η ρουφιάνα βγάζει  από τη τσάντα της βασιλικό και μου το βάζει στη μύτη!Εγώ ο μαλάκας πήρα
βαθειά ανάσα που με έστειλε.Τι βασιλικός και μαλακίες σκέφτηκα μετά,φούντα ήταν.Σηκώθηκα και πήρα δρόμο.
Βγήκα και πήρα αέρα και είπα στον άλλο ότι παίρνω φόρα-φόρα κατηφόρα για Νανά Πλάζα.Σκέφτηκα τους χτεσινούς :police:
μπάτσους και ανατρίχιασα.Σκέψου λέει να τις φορτώναμε και να μας σταματούσανε μαζί τους.Τι θα λέγανε φυσικά,
οι φαλάνγκ μας το δώσανε, μπορεί και να το έβαζε στην τσέπη μου.Εφιάλτης!Το εξπρές του μεσονυχτίου. :knuppel:
Καλά δε κάνω και αφιερώνομαι στα αστέρια των Gogos ε? :tits: :tits2:

[/b]

Καλά μην παίρνεις όρκο ότι και τα κορίτσια των gogos είναι αθώα και δεν σνιφάρουν ναρκωτικά ... από το rainbow 4 είχα πάρει κοπέλα και μου ήρθε στο δωμάτιο με όλα τα σύνεργα της...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Bangkok σταθερή αξία
Ρε μεγαλε αυτο ειναι σκετο κουκλακι.Δεν ξερω αν θα μπορουσα να παω με ενα τετοιο μπιμπελο, Θα φοβομουνα μην το χαλασω :grin:(Ξερω θα μου πειτε οτι αυτα δεν χαλανε με τιποτα).
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Φαντομα, τι ακριβως ειναι τα κογιοτι? Προκειται γαι γκομενες με ιδιαιτερα χαρακτηριστικα?
προκεται για χορευτριες που χορευουν και μοιαζουν σαν τα κογιοτ γιαυτο και τις λενε ετσι υποθετω   :grin:
καμια σχεση με τις βαριεστημενες γκογκοτζουδες
τις βρισκεις σε παρα πολλες Ταυλανδικες ντισκος οπου χορευουν στα ενδιαμεσα και φυσικα οταν συμβαινει αυτο ολοι οι αντρες παρατανε οτι κανουν και εχουν στραμμενα τα βλεμματα προς μια μονο κατευθυνση! εδω που τα λεμε και οι γυναικες γουσταρουν να τις βλεπουν αλλα λιγες το παραδεχονται
ολα τα λαουντζ κλαμπς μικρα και μεγαλα στελεχωνονται απο κογιοτι με τα μεγαλα να εχουν εναν ολοκληρο στρατο απο αυτα τα βλασταρια...τις βρισκεις και στα καλα καραοκες
τωρα απο ιδιαιτερα χαρακτηριστικα εχω αμφιβολιες ισως χαλαστεις αν ερχεσαι απο το σοι 6   :grin:
θα πω μονο αυτο αν καποιος δε βρισκει να μαμησει εκει δε θα βρει πουθενα αλλου...μαλλον δεν του αρεσουν οι ασιατισσες...τελος

φον για ποιο νησι λες?
μιλαμε για μπανγκαλοου πανω στο κυμα παντα?
διαφωνεις ομως οτι ειναι ειδος υπο εξαφανιση?
η αληθεια ειναι οτι εχω καιρο να παω σε νησακια λογω φορτου εργασιας ασε που μενω ημιμονιμα σε παραθαλλασιο μερος
και εγω απο αλλους τα μαθαινω

 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
φον για ποιο νησι λες?
Σού έχω πεί σε παλαιότερο πμ.
μιλαμε για μπανγκαλοου πανω στο κυμα παντα?
Εννοείται. Α και πάνω στα δέντρα  :2funny:!!!
διαφωνεις ομως οτι ειναι ειδος υπο εξαφανιση?
Δυστυχώς ναι, οι καλές εποχές περνάνε ανεπιστρεπτί. Πάντως βρίσκεις ακόμα. Ειδικά από Ανταμάν μεριά.

 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
ρε παιδια αν παει ψηλα το βατ απο που το αλλαζουμε εδω ελλαδα σε καλες τιμες? eyxaristo
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδια αν παει ψηλα το βατ απο που το αλλαζουμε εδω ελλαδα σε καλες τιμες? eyxaristo
Ελλαδα με τιποτα....σε καθε πολη που θα πας εχει ανταλακτηρια,μοναχα μην το αφησεις για βραδυνες ωρες γιατι εγω που το ειχα αφησει για το βραδυ πηρα τον μπουλο :birdman:
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
ξενοδοχειάρα δίπλα στην walking street  αλλά 1000 μπατ joiner fee...

καλά κι αυτοί στη WS joiners fee; πλάκα μας κάνουν;
ξέρει κανείς κανένα καλό ξενοδοχείο σε αυτό το επίπεδο χωρίς joiners fee;
είδα το mercure και μου φάνηκε καλό, όπως επίσης και το nova platinum
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Bangkotsarkes
Απόψε έχει σειρά το clubing αλλά και το kolobaring.
Από νωρίς φαγητό στο Soi 7.Food market λέγεται απέναντι από το Beer Garden για Thai λιχουδιές.
Με ταρίφα πεταγόμαστε για περιπέτειες στην Αγρια Δύση.Soi Cawboy.Ξέρω γιατί την ονόμασαν έτσι.
Γιατί δε γλυτώνει κανείς από το λάσο των κοριτσιών.Μανουλομάνουλα να παρακαλάνε να μπείς μέσα.
Φυσικά και μπήκαμε στα bar και στα gogos αλλά μόνο στο Shark καθήσαμε.Το απόλυτο club.Κοριτσάκια για
φίλημα και όχι μόνο. :kissass:. Το όνειρο κάθε άντρα.Βάλε με μέσα και άσε με μέχρι το πρωί.Και η τελευταία
να μείνει πάλι αστέρι θα είναι.Μέτρησα τριάντα κορίτσια στη πίστα και σαράντα τριγύρω. Βάλε και αυτές που
τρέξανε για σορτ υποχρεώσεις...κατοστάρα εκατό!
Η ώρα πάει δώδεκα και ο επόμενος σταθμός έχει όνομα Shock Club.
Ορθάδικο που μας πάει τρίκυκλο τουκ-τουκ.Το μαγαζί μου αρέσει χωροταξικά αλλά είναι άδειο.Δυστυχώς πληρώνεις  :idiot:
πριν μπεις μέσα και δε ξέραμε τι παίζει.Μετά από μία ώρα μπήκανε μέσα μόνο τέσσερις πελάτες φαλάνγκ.Κορίτσια,
μία παρέα μέτριες.Οι άλλες ζευγαρωμένες.Απογοητευμένοι λέμε του ίδιου τουκ-τουκτζή που περίμενε να μας πάει
στο Spicy.Eκείνος μας πρότεινε μερικά κωλόμπαρα για ζέσταμα.Μας πήγε λοιπόν μετά μουσικής σε ένα μαγαζί
που είναι όπως τα μασατζίδικα body to body αλλά χωρίς τζαμαρία και πιο μικρό.Λεγόταν Honey...κάπως έτσι.
Εκείνος περίμενε απ' έξω.Τον προσλάβαμε οδηγό μας τελικά.Στο μαγαζί κάθεσαι λοιπόν και απέναντι σου
είναι τα κορίτσια.Ερχεται σερβιτόρος και αφού πέρνεις ποτό παραγγέλεις και κορίτσι.Εκείνο έρχεται και
κανονίζεις πως θα πάει η βραδιά.Δύο χιλιάρικα για τρεις ώρες μας ζήτησαν και οι έξτρα ώρες up to lady!
Ένα δυό άξιζαν αλλά εμείς συνεχίσαμε.Μας πάει σε ένα άλλο αληθινό κωλόμπαρο.Αριστερά κάθονται καμμιά δεκαριά
ladys και το μαγαζί άδειο.Λέω του δικού μου να πάρουμε ποτό για φάση.Κόκα κόλα διακόσια μπάτ και το κέρασμα
άλλα διακόσια. :uglystupid: Επειδή λοιπόν μόνο μία άξιζε πήραμε δρόμο και είπα του σωφέρ να μας πάει σε ένα
καλύτερο.
Απόψε έχει πολύ πλάκα και μεγάλη φάση με το τουκ-τουκ που έχει στερεοφωνικά, ενισχυτές και μπάσα παρακαλώ. :dancing:
New Jasemin είναι το επόμενο κυριλλέ κωλόμπαρο.Μέσα σαράντα κορίτσια.Οι μισές πολλά καλές.Σορτ τάιμ και εδώ
τρεις ώρες δύο χιλιάρικα μας το έγραψε ο υπεύθυνος.Τσιμπάμε και πέρνουμε ποτό.Να πάρω ή να μην πάρω, :think:
τελικά στη σκέψη έμεινα, όχι ότι δεν έξιζαν τα κορίτσια. Εκείνες μας γλυκοκοιτούσανε με γελάκια αλλά καμμιά δεν
πλησιάζει πελάτη.Το σύστημα εδώ είναι αμυντικό. Κάναμε τεχνικό οφσάιτ και βγήκαμε έξω.Οδηγέ πάμε παρακάτω.
Βάζει τέρμα τις μουσικές του και μας πάει στο Spicy Club.Χάλια μαύρα!Βρωμιά και δυσωδία  :blahblah1: και το κυριότερο
άδειο. :headbang:
Δύο η ώρα και ολοκληρο μαγαζί (γκαράζ δηλαδή) να έχει μόνο είκοσι πελάτες.Δυστυχώς και εκεί είσοδο τριακόσια  :uglystupid:
πριν δούμε το περιεχόμενο.Εγινα μάου  :S  αλλά δεν το βάλαμε κάτω.Ροζ ταξί και Ινσόμνια.Ωρα τρεις και γεμάτη.Είσοδος
τρακόσια με ένα ποτό.Τουλάχιστον εδώ γίνεται γλέντι αλλά το νέφος μεγάλο.
Τα γνωστά τραβέλια μας θυμήθηκαν πάλι  :s&m_2: και μας την έπεσαν πολύ φάση  :2funny:
Φρηλάνσερς ελάχιστες.Παρέες των τεσσάρων με μπουκάλι.Η μουσική τέρμα και το πανηγύρι τρελλό.Είχε και έναν μαύρο
Dj που ξεσήκωνε τον κόσμο.Εγώ κοιτούσα πάντως τα κογιότ τα οποία ήταν απίστευτα και αν δεν ήμουνα ντίρλα θα
έπερνα δυό!
:smitten: :smitten:
Η καπνίλα, η διαδρομές αλλά και τα ποτά με έκαναν να παραλύσω. :zombie: Ωρα τέσσερις σχεδόν πέρνω δρόμο για χοτέλ.
Ευτυχώς μένω κοντά και σιγά σιγά προσανατολίζομαι στη πρωτεύουσα.Το Ινσόμνια της Παττάγιας είναι πολλάκις
ανώτερο από πλευράς κοριτσιών φρηλάνσερ.Και μικρές και ωραίες και πάμπολες.Απογοήτευση λοιπόν τα ορθάδικα της
πρωτεύουσας τελικά. :headbang: Η δεν πάμε στα σωστά μέρη  :think:
Εγώ πάντως είμαι ευτυχισμένος να φορτώνω από τα υπέροχα Gogos έστω και μέρα παρά μέρα.
Αυριο δηλαδή είναι η σειρά μου  :rockon:
Εχω υπηρεσία και σκέπτομαι και για διπλοβάρδια  :tits: :dancing: :tits2:

Από Bangkok καλημέρες και τα ξαναλέμε

PS:Σοφόγερε τα μπιμπελά δεν παθαίνουν τίποτα, αντιθέτως εκείνα ραγίζουν τη καρδιά μας.

 
 

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
Απόψε έχει σειρά το clubing
Η καπνίλα, η διαδρομές αλλά και τα ποτά με έκαναν να παραλύσω. :zombie:
 
μην παίρνεις όρκο ότι και τα κορίτσια των gogos είναι αθώα και δεν σνιφάρουν ναρκωτικά ...στο δωμάτιο

ο τριτος δρομος προς τον ηδονισμο ειναι το μπουρδελο οπου η λαγνεια λαμβανει χωρα εντος του καταστηματος
(αν δεχτουμε πως ο ενας ειναι οι freelancers που συνανταμε στο δρομο και στα κλαμπ τυπου spicy και ο δευτερος τα μπαρ τυπου rainbow οπου τα μωρα λικνιζονται στην πιστα και δεν εχεις παρα να απλωσεις το χερι και να τα γραπωσεις)
στα πορνεια λοιπον οι δουλειες γινονται ομορφα και παστρικα χωρις φουμο και νταμπα-ντουμπα
και συναμα διακριτικα που για μας τους πορνογερους ειναι σημαντικο
και οταν λεμε μπουρδελα δεν εννοουμε μονο φτηνομαγαζα σαν το tulip, annies, mango, snow white κ.ο.κ. οπου το βαρος πεφτει κυριως στο σερβις
αλλα και τα πολυτελη χαμαιτυπεια σαν το amsterdam, copacabana, la belle, la defence κ.ο.κ. οπου στην ανωτερη κατηγορια τιμων (δηλαδη οσο κανει ενα κωλ γκερλ στην Αθηνα για μια ωρα) βρισκεις λαχταριστα πιπινια
κοντολογις οποιος δεν ερχεται Ταιλανδη απαραιτητα για να φτηνογαμησει, μπορει να απολαυσει μεσα σε ομορφους χωρους το απολυτο καλλος για ικανο χρονο (πες μια ωρα αν αφαιρεσουμε μπανιαρισματα και social time)
το ξερω οτι θα υπαρξει ενσταση για απουσια hardcore υπηρεσιων, ομως μονο του σπανου τα γενεια δεν γινονται
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
Ελλαδα με τιποτα....σε καθε πολη που θα πας εχει ανταλακτηρια,μοναχα μην το αφησεις για βραδυνες ωρες γιατι εγω που το ειχα αφησει για το βραδυ πηρα τον μπουλο :birdman:

καλα για ΤΑΙ ξερω εχω παει 3 φορες ηδη, απλα ελεγα οταν ειναι ψηλα σε τιμη να αλλαξω καπου εδω ελλαδα ωστε οταν παω κατω να το εχω σε πολυ ψηλη τιμη! δεν υπαρχει σωτηρια δηλαδη?!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom