Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Φιλε Αρχιμακ. σαν αποχαιρετισμος μου "κανει" το ποστ σου...

Σιγουρα τα πραγματα δεν ειναι ιδανικα στην Ταιλανδη,αυτο το διαπιστωσα & εγω στο "παρθενικο" μου ταξιδι ,για να απογοητευτεις τοσο πολυ,θα εχεις τους λογους σου.Κανε ενα κοπο & παραθεσε την αποψη σου,μια διαφορετικη "οπτικη" μονο καλο θα κανει,θα δωσει τροφη για σκεψη & κουβεντα...
Ετσι είναι φίλε Μπικ, αποχαιρετισμός σε μια παρέα που με βοήθησε σε αυτά τα 4 ταξίδια (αν και πολλές φορες δεν ακολούθησα συμβουλές κτλ και έκανα του κεφαλιού μου και το πλήρωσα $$$ αλλά καλό είναι να κάνεις και λαθη που και που) και πιστεύω και εγώ να βοήθησα με πληροφορίες και γεγονότα που μου συνέβησαν και παρέθεσα, όπου μπορούσα να απαντήσω σε καποιον συναγωνιστή που είχε απορία με το τάι σεξ τριπ συνολικά.
Οι λόγοι είναι προσωπικοί κυρίως και δεν έχουν σχέση με τα όποια αρνητικά της Ταιλάνδης πχ αυτό που ανέφερα με την ξενέρα που έφαγα τη πρώτη βραδυά, απλά αυτό ήταν η αφορμή, είναι λίγο από όλα που λέμε
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Καλυτερα να ψωνισω απο beach road ladyboy παρα να πληρωσω για αυτην την γκομενα :s&m_3:
ΔΕΝ την πληρωσα και τοσο ακριβα φιλε μου... 1500 μπατ για 3 ολοκληρα 24ωρα για τετοιο πιπινι δεν τα θεωρω ΚΑΝ επιτρεπτα.... Αλλα τοσα μου ζητησε .... ;) φυσικα ειχε και τα δωρακια της, και το (ελαχιστοτατο) φαγητο που ετρωγε....

Τι λες γι αυτην εδω? Pui, ετων 19, Πουκετ .
 

Συνημμένα

  • Pui_Pucket_1-2.jpg
    Pui_Pucket_1-2.jpg
    377,9 KB · Εμφανίσεις: 16
  • pui_Pucket_2-2.jpg
    pui_Pucket_2-2.jpg
    312,5 KB · Εμφανίσεις: 21

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Bangkok braking news
Γρήγορο μύνημα από Μπανγκόκ.Οι Ταϊλανδέζες έχουν ξεφύγει.Μέτρια τριαντάρα φρηλάνσερ μου ζητούσε
στο Beer Garden της πρωτεύουσας 1500 σορτ για μία ώρα!!!!!!!!!!!!!! :headbang:
Και να πεις ότι είμαι γέρος μπυροκοιλιάς.... :tickedoff:
Χορεύτρια στο Ινσόμνια ήθελε 1500 μπαρφάιν και 3000 για σορτ τάιμ. :headbang: :tits: :cum:
Στα ορθάδικα εδώ επιτρέπουν στα λεηντυμπους να σουλατσάρουν.Ειναι και επιθετικά!
Η πίεση των σερβιτόρων για δεύερο ποτό αβάσταχτη. :tickedoff:
Ολες οι φρηλάνσερς ξεκινάνε με ενάμισυ δύο.Ξεχάστε τα λονγκ που ξέραμε.

Αρχιμακάκ μαζί σου.Και μακάρι όλοι οι σεξοτουρίστες να κάνανε τέτοια κίνηση.Λαχτάρα και εκδίκηση!

Δυστυχώς καλά περνάνε πια οι έχοντες.Ενας άλλος τρόπος είναι να  μη ψωνίσεις μία νύχτα και την
επομένη να πας στη λαϊκή του Rainbow και της Shark.Αυτό θα κάνω και εγώ.
Αυριο νεώτερα και αναλυτικά. :rockon:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
ΔΕΝ την πληρωσα και τοσο ακριβα φιλε μου... 1500 μπατ για 3 ολοκληρα 24ωρα για τετοιο πιπινι δεν τα θεωρω ΚΑΝ επιτρεπτα.... Αλλα τοσα μου ζητησε .... ;) φυσικα ειχε και τα δωρακια της, και το (ελαχιστοτατο) φαγητο που ετρωγε....

Τι λες γι αυτην εδω? Pui, ετων 19, Πουκετ .
Τωρα ηρθε η σειρα μου να πω,πως τη συγκεκριμενη γκομενα,ισοβιτης να ημουνα στο Κορυδαλο και να με εβγαζαν εξω με μονη υποχρεωση να πηδαω αυτο το πραμα...θα εμενα μεσα... :grin:
Που τον βρηκες ρε μουσικε αυτον τον Θηλυκο Φασουλα? :2funny:
Αυτη φοραει μεγαλυτερο νουμερο παπουτσι κι απο μενα!! :2funny:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Μουσικέ ένας λόγος που δε ποστάριζα φωτό είναι οι διάφορες παπαριές που ακολουθούσαν.
Για αυτό να προσέχεις όταν στέλνεις φωτό.Μπορεί να τις αδικεί η φωτογράφιση αλλά είναι μετριότατες για τα
γούστα των δύσκολων μελών του φόρουμ.Ως και εγώ που δεν είμαι δύσκολος δεν εντυπωσιάστηκα.
Από την άλλη όμως μη νομίζεις ότι κάνεις και κανένα κατόρθωμα (όπως και εγώ φυσικά) με το να δημοσιεύεις
φωτό κοριτσιών ωραίων ή όχι εν αγνεία τους (και εγώ το κάνω επίσης).Μη ξεχνάς ότι αυτά τα κορίτσια όπως και τα "δικά
μου" αυτή τη στιγμή τα  :knockinb: άλλοι ή κάποια στιγμή ίσως και μέλη αυτού του φόρουμ.Και μη μου πεις ότι οι δικές
μας είναι στο Ισαάν τώρα ή δουλεύουν σε κανονική δουλειά και το βράδυ πάνε σινεμά... :idiot:

Συμπέρασμα: περνάμε καλά μία βραδιά πληρώνουμε και μετά τις ξεχνάμε.Οτιδήποτε άλλο θα γεννήσει προβλήματα.
Ο λόγος;They love money! :headbang:

Αντε και τον Μάρτη πρώτα ο Βούδας θα τα πούμε από κοντά και θα φιλοσοφίσουμε πιο αναλυτικά το δύσκολο θέμα
των κοριτσιών της Ταϊλάνδης.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
ΔΕΝ την πληρωσα και τοσο ακριβα φιλε μου... 1500 μπατ για 3 ολοκληρα 24ωρα για τετοιο πιπινι δεν τα θεωρω ΚΑΝ επιτρεπτα.... Αλλα τοσα μου ζητησε .... ;) φυσικα ειχε και τα δωρακια της, και το (ελαχιστοτατο) φαγητο που ετρωγε....

Τι λες γι αυτην εδω? Pui, ετων 19, Πουκετ .
Μην ακους κανεναν μας μουσικε.
Για να εχεις κρατησει στο μυαλο σου αυτη τη γκομενα η οποιαδηποτε αλλη,παει να πει οτι την "φχαριστηθηκε" η ψυχη σου και αυτο ειναι που μετραει.
Πρωσοπικα ειμαι υπερ του να "ανεβαινουν" φωτο με μωρα στο θρεντ,αν & ειναι αδικο γι'αυτες, λογω του οτι δεν το γνωριζουν.Φυσικα ο σκοπος δεν ειναι να επιδεικνυει ο ενας στον αλλο το ποσο μαγκας ειναι,αλλα για να ανεβαινει η διαθεση με την οποια ομορφια των κοριτσιων αυτης της χωρας.Τουλαχιστον ετσι το αντιλαμβανομαι εγω,εξ'αλλου δεν υπαρχει μετρο συγκρισης "μαγκιας" αλλα μονο μετρο συγκρισης χρηματων...

Οταν θα ασχοληθω & εγω με το πως ανεβαινουν οι φωτο θα τις ποσταρω ολες,αν & το δηλωνω απο τωρα οτι ηταν "πατσαβουρες" συμφωνα με την γενικη αντιληψη περι προτυπου ομορφιας,ΑΛΛΑ μου αρεσαν ολες,  περασα πολυ καλα μαζι τους & εχω την εντυπωση οτι περασαν καλα  αυτες με 'μενα.
Ετσι τα βλεπω τα πραγματα χωρις να αποριπτω καμια διαφορετικη αποψη,ο καθενας μας εχει συνγκεκριμενους πρωσοπικους λογους για την καθε πραξη του, πρεπει να ειναι υπολογος μονο στον εαυτο του & στις γενικες ανθρωπινες ηθικες του αλληλοσεβασμου.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Αντε και τον Μάρτη πρώτα ο Βούδας θα τα πούμε από κοντά και θα φιλοσοφίσουμε πιο αναλυτικά το δύσκολο θέμα
των κοριτσιών της Ταϊλάνδης.
Ρε συ Pag τον μαρτη θα εχουμε "δουλειες" κατω για φιλοσοφιες θα ειμαστε. :2funny: :2funny:

Στο ενδιαμεσο της αναμονης θα "πεσει" η φιλοσοφια... :2funny: :rockon:


Δυστυχώς καλά περνάνε πια οι έχοντες.Ενας άλλος τρόπος είναι να  μη ψωνίσεις μία νύχτα και την
επομένη να πας στη λαϊκή του Rainbow και της Shark.Αυτό θα κάνω και εγώ.


Εχει & το "κυνηγι" τη γλυκα του,αλλα αν ειναι να μας σπασουν τα "ουμπαλα"... shark,Baccara,Rainbow και ξερο ψωμι. :2funny:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Pattaya last night
Τα καλά τα στέκια τη τελευταία νύχτα φαίνονται.Πάντα έτσι γίνεται.Είμαι και ζευγαρωμένος.Απόψε είπα
να παραμείνω με τη Sida από το Μahasarakhan.Ισαάν μεριά.Του χρόνου λέω να το επισκεφτώ.Η μικρή είναι
γλυκύτατη και πολύ σέξυ.Δυστυχώς δε μιλάει καλά Αγγλικά, το κλασικό πρόβλημα.Στα πρώτα μου ταξίδια
στη Ταϊλάνδη απέφευγα τις παρέες Ελλήνων γιατί είμαι δύσκολος χαρακτήρας αλλά και για λόγους που εύκολα
μπορούν να παρεξηγηθούν.Ακόμη δεν έχω καταλάβει ένα θέμα.Πως γίνεται με τόσες χιλιάδες γκόμενες στη
Πατάγια να ξεροσταλιάζουν και να λοξοκοιτάζουν κοπέλλες που συνοδεύονται.Ο Χανκ εξαιρείται και είναι
ψυχούλα.Δεν κόμπλαρε να μου πεί μπράβο Παγκ κουκλί το μωρό.Χανκ μου λείπουν οι τσάρκες μας στα βρωμόσογια
του χωριού.Του χρόνου πάλι στον αγώνα ε;Θα έγραφα παραπάνω για τη συμπεριφορά μερικών αλλά δεν μου είναι
και πολύ ευχάριστο.Στην Ινσόμνια με χαρά ξαναείδα τους φίλους Μακεδονομάχους.Γνώρισα και τον Τaxidioti
επιτέλους και ξαναείδα τον Tailander.Παιδιά super.Φίλοι του Λάκη,τώρα και δικοί μου.Με καλοδέχτηκαν
στην παρέα τους μαζί με τη δικιά μου και μας κέρασαν άφθονα σφηνάκια.Επίσης οι κοπέλες που συνόδευαν
ήταν φιλικές και ευγενικές.Η ώρα ήταν πέντε παρά όμως και δεν άντεξα να μείνω παραπάνω.Ειχα check out
την επομένη και ταξίδι στη Μπανγκόκ.
Αν και δεν πήγαινα αεροδρόμιο είχα ένα κόμπο στο λαιμό.Γαμώ το ψαροχώρι μου.Κόλλημα λέμε.Έχει πολλά
αρνητικά αλλά δε συγκρίνεται με κανένα άλλο προορισμό.Τα έχει όλα και συμφέρει.Και το κυριότερο η εναλλαγή
της βραδινής σκηνής.Μπαίνεις απόψε στη Λούσιφερ ας πούμε και είναι χάλια...αύριο θα είναι διαφορετική.
Οπως και το Φαρενάϊτ που τελεταία νύχτα περίμεναν μέσα τέσσερα πέντε αστέρια.Γειά σου Παττάγια φτωχομάνα
τον Μάρτη πρώτα ο Βούδας πάλι εδώ.Η μικρή μου φίλη αν και είχαμε μερικά προβλήματα τις προηγούμενες
μέρες τα ξαναβρήκαμε και μου χάρισε απίστευτη τελευταία βραδιά.Την άλλη μέρα με περίμενε μέχρι το μεσημέρι
να κάνω τσεκ άουτ βοήθησε στο πακετάρισμα και με βαριά καρδιά και δάκρυα αποχαιρετιστήκαμε γαμώ τα δεσίματα μου.

Bangkok city

Το γωστό traffic! Η Σούκμουβιτ έχει παραλύσει.Μισή ώρα για δυό χιλιόμετρα.Επιτέλους φτάνω στο Dawin hotel.
Soi 4 πέντε λεπτά από το Νανά Σέντερ.Τι το ήθελες ρε φίλε Suadam?Το ξενοδοχείο αν και καινούριο ή ανακαινισμένο
έχει σοβαρά προβλήματα για μένα.Μικρό δωμάτιο,μικρό κρεβάττι (τά πόδια μου εξέχουν, φωνάξτε τον Προκρούστη)
αργό μα πάρα πολύ αργό Ίντερνετ ή και καθόλου και το χειρότερο ο απο πάνω φαράνγκ που έκανε πριονίδι ψες
άκουγα τα πάντα.Επίσης βαράνε τις πόρτες οι πελάτες και ακούγεται φασαρία στο διάδρομο.Εκτός και αν εννοούσες
να νοικιάσω το delux δωμάτιο που δυστυχώς ήταν full booked.Αμέσως προχώρησα σε ακύρωση και έκλεισα στο Νανά.
Αλλη φορά δεν εμπιστεύμαι κανένα παρά μόνο τη μύτη μου.Α!πέρασα και από το Dynasty inn.Μιλάμε για πολύ χάλια.
Βρωμιά και θορυβώδες.Το Delux 1800 αλλά δεν έδινα ούτε 500...το δε standar ούτε να το συζητάμε.Τα γούστα του
καθενός ποικίλουν φυσικά και ίσως σε μερικούς να άρεσαν τα παραπάνω κοτέτσια, εμένα όχι.Ούτε το Νανά είναι
κάτι σπουδαίο αλλά έχει κρεβάτι αεροδρόμιο σε ήσυχα δωμάτια μεγέθους delux,άδειο τεράστιο ψυγείο,γρήγορο
σχετικά Ιντερνετ αλλά με ένα μπατ την ώρα (έτσι κι έτσι στον κειμενογράφο δουλεύω πρώτα και μετά ποστάρω).
Επίσης ηλεκτροενέργεια συνέχεια (όχι με μαγνητικό κλειδί που σβήνουν φώτα, ψυγεία, Α/C).Μπαίνεις το βράδυ
με μωρό-ά και το δωμάτιο cool έτοιμο για μάχη.
Αυτά από τη ξενοδοχομουρμούρα μου.Πάμε λίγο και στη χτεσινή μπουρδελότσαρκα.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Bangkok by night
Απόψε είπαμε για ορθάδικα,κάτι που δε με τρελαίνει αλλά δεν είχα σκοπό να φορτώσω.Ημουν πολύ κουρασμένος,παίρνω
και χάπια για το συνάχι που μάλλον με ναρκώνουν.Ξεκινήσαμε με το Beer Garden.Ειναι Soi 7 και γεμάτο τρανές.
Γυναίκες μεγάλες,πουρά δηλαδή που περιμένουν τους συνταξιούχους.Για πλάκα ρώτησα μία τριαντάρα και ήθελε
χίλια πεντακόσια για μία ώρα.Εδώ είναι πρωτεύουσα με λέει και πρέπει να τα στάξετε φαράνια λεφτάδες που έχετε
την τιμή να έρχεστε και Ταϊλανδη.Τα σχόλια δικά μου φυσικά αλλά κάπως έτσι θα σκέπτονται με το άχυρο μυαλό τους.
Μετά περπατήσαμε μέχρι το Soi 11.Κατεβήκαμε στη περιβόητη Climax.Γκαράζ-πάρκινγκ που το κάνανε ντίσκο.
Μία μίνι Lucifer με ζωντανή μουσική.Είσοδος διακόσια μπατ που περιλαβάνει ένα ποτό και μία τεκίλα δώρο.
Από τις έντεκα ήδη έχει κόσμο.Μας είπανε ότι πάει μέχρι τις δύο.Τιποτα σπουδαίο από κορίτσια μέσα πλήν μερικών
εξαιρέσεων.Εδώ μέσα είδαμε και ladyboys, μου έκανε εντύπωση.Δύο χήνες ζήταγε ένας ακατέβατες για σορτ.Μετά είπαμε
για Ινσόμνια αλλά επειδή ήταν νωρίς πήγαμε πρώτα Patpong.Η ίδια παρακμή.Στη μέση το γυφτοπάζαρο και στα πλάγια
τα κωλόμπαρα.Εντόπισα και ένα δυό beer bars με απίστευτα πραγματικά πιπίνια.Εξω από τα Gogos γίνεται τρομερή
άγρα και απίστευτη πίεση.Μιλάμε χτυπάνε μύγες μέσα.Καλά να πάθουνε με τέτοιες τιμές.600+3000 st!!!
Είναι όμως και μερικά που σε τραβάνε και σε σπρώχνουν να μπεις και να καθήσεις με το ζόρι.Σε ένα απ' έξω δεν
άντεξα όταν μία κακάσχημη και γριά (καλά αυτή βρίκανε να μπάζει πελάτες; ) με έπιανε με τα βρωμόχερα της και ενώ
της είπα pls not touch me αυτή συνέχιζε μέχρι που άρχισα να φωνάζω και εκείνη νευρίασε και ξεκίνησε τα γνωστά φακ
γιου φαλανγκ κλπ.Αυτή είναι η χώρα του χαμόγελου.Μπείτε μέσα με το ζόρι φαλάνγκ αλλιώς πάτε να γαμηθείτε.
Πήρα δρόμο να μη γίνει φάση φοβήθηκε και ο κολλητός και μου είπε να τους γράφω στα πιγκ πονγκ μου.Τελικά
μπήκαμε σε mix Agogo.Μέσα είχε φοβερά εγχειριμένα κατόις,κουκλιά αλλά και κανονικά κορίτσια.Η μαμασάνγκ μας
είπε ότι είναι όλα ladys ναι καλά τέως τσουτσουνοφόροι δηλαδή.Ανετα θα έπερνα δυο αλλά όχι απόψε.Αφού πήγε δύο
η ώρα πήραμε ταξί για Ινσόμνια.Στο δρόμο μεγάλο μπλόκο αστυνομικών. :police: :police: :police:
Σταματάνε το ταξί και μας βγάζουν έξω. :knuppel:
Αρχισαν να μας ψάχνουν εξωνυχιστικά και ξαφνιάστηκα.Τα πάντα όλα έξω.Πορτοφόλια κινητά.Μέχρι και στις τζέπες
μας έβαλαν τα χέρια τους και έβγαζαν έξω τσίχλες χαρτάκια κλπ.Τα πορτοφόλια μας τα έκαναν φύλλο και φτερό.
Φυσικά έψαχναν για ναρκωτικά για να μας πάνε μέσα και να πληρώσουμε τα άντερα μας.Πήραν τον πούλο βέβαια. :birdman:
Τα πήρα πολύ στο κρανίο όμως αλλά δεν μπορούσα να κάνω κάτι.Έννοιωσα σαν ο τελευταίος Αλβανός.Δεν φτάνει που τους
τα στάζουμε κανονικά κάθε χρόνο βρήσκουν και άλλους τρόπους για να μας τα πέρνουν.Να κυνηγήσουν τους δικούς
τους λαθρέμπορους και βαποράκια αν είναι μάγκες. Τι είπα τώρα ε; Στο τέλος και αφού μας ζήτησαν συγνώμη μας
ρώτησαν από που είμαστε και καλά και που πάμε και καλή διασκέδαση.Mai pen rai, του λέω του στρατηγού και τσιμπάει.
Με αρχίζει στα Ταϊλανδέζικα αυτός, τι το ήθελα, στο τέλος βγήκαμε και συμπέθεροι, ο αξάς από Ουντόν!

Η Ινσόμνια ζητάει τριακόσια εισιτήριο είσαι δεν είσαι απλό μέλος!Μέσα πολύ τσιγαρίλα και λίγες γκόμενες.Αποτυχία.
Τα κογιότ όμως απίστευα.Νέα τρυφερά βλαστάρια, πανάκριβα όμως.Μέσα μας την πέσανε μόνο ladyboys!Κουκλάρες βέβαια
Τον πούλο και αυτές.Η τιμή τους χιλιάρικο σορτ τάιμ.Εγχειρισμένα.Κατεβάζω τη χορεύτρια ένα κουκλί που φέρνει και
τις φίλες της για μόστρα και ενοικίαση.Οι τιμές απλησίαστες. Α πάρτε δρόμο κοριτσάκια σήμερα δεν έχω όρεξη
Οι υπόλοιπες φρηλάνσερς λίγες και μερικές καλές.Όλες ξεκινάνε από τις δυό χήνες στο σορτ.Λόνγκ τάιμ μας τελείωσε.
Εδώ δεν είναι Πατάγια μου είπανε.Μη βάζετε στο στόμα σας την Παττάγια γιατί θα πάω πίσω τις λέω.
Καψουροψαρόκολλα! :headbang:
Η βραδιά έκλεισε με σούπα για ξενύχτηδες.Ωρα έξι και αγάμητος.Μάλλον ήταν υπερβολή για μένα το δίμηνο.Δεν πρόκειται
να  επαναληφθεί όμως.Θα γίνει ταξίδι των τεσσάρων-πέντε εβδομάδων ως εξής: Μία με τιλάκ στο βορρά.Μία στο Πουκέτ,
δύο  εβδομάδες Παττάγια και κλείσιμο με Μπανγκόκ.Και ποτέ μα ποτέ ξανά Pick Season

Το ίντερνετ φυσικά ανύπαρκτο στο Dawin. :jerking: Θα ποστάρω όταν μετακομίσω στο Νανά. :dancing:
Απόψε θα πάω να πω ένα γεια στα κορίτσια του Rainbow.Εχει κανείς καμμιά παραγγελιά; :rockon:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Pagtao,εγω εχω να σου προτεινω το ΚΟΡΥΦΑΙΟ ξενοδοχειο "value for money" της περιοχης,το DYNASTY GRANDE...Ειναι της ιδιας ιδιοκτησιας με το Dawin σε πολυ καλυτερο location...
Δωματια τεραστια και κυριλε...Ομως δεν ειναι "τζαμπα"...Με τη προσφορα μεσω ιντερνετ βγαινει 2080 τη βραδια...Αν πας και δεις ομως τα δωματια,και εχεις την οικονομικη δυνατοτητα να πληρωσεις αυτα τα λεφτα,το κλεινεις σιγουρα...
Κανε μια βολτα και θα με θυμηθεις... ;)
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Στο Agoda το δίνει 1939 baht net.Θα πάω να ρίξω μια ματιά να ξεμουδιάσω κιόλας γιατί κοιμάμαι όλη μέρα.... :zzzzz:

Thanks boys!
 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
Bangkok braking news
Γρήγορο μύνημα από Μπανγκόκ.Οι Ταϊλανδέζες έχουν ξεφύγει.Μέτρια τριαντάρα φρηλάνσερ μου ζητούσε
στο Beer Garden της πρωτεύουσας 1500 σορτ για μία ώρα!!!!!!!!!!!!!! :headbang:
Και να πεις ότι είμαι γέρος μπυροκοιλιάς.... :tickedoff:
Χορεύτρια στο Ινσόμνια ήθελε 1500 μπαρφάιν και 3000 για σορτ τάιμ. :headbang: :tits: :cum:
Στα ορθάδικα εδώ επιτρέπουν στα λεηντυμπους να σουλατσάρουν.Ειναι και επιθετικά!
Η πίεση των σερβιτόρων για δεύερο ποτό αβάσταχτη. :tickedoff:
Ολες οι φρηλάνσερς ξεκινάνε με ενάμισυ δύο.Ξεχάστε τα λονγκ που ξέραμε.

Αρχιμακάκ μαζί σου.Και μακάρι όλοι οι σεξοτουρίστες να κάνανε τέτοια κίνηση.Λαχτάρα και εκδίκηση!

Δυστυχώς καλά περνάνε πια οι έχοντες.Ενας άλλος τρόπος είναι να  μη ψωνίσεις μία νύχτα και την
επομένη να πας στη λαϊκή του Rainbow και της Shark.Αυτό θα κάνω και εγώ.
Αυριο νεώτερα και αναλυτικά. :rockon:

οι τιμες ειναι στανταρ μαγκες και απο περυσι..ξεχαστε το χιλιαρι στην μπανγκοκ..περασε.
2000 σορτ
3000 λονγκ στανταρ για φρεελανσερς

βεβαια πετυχενεις και φασεις που ζητανε οτι να ναι..εμενα ενα πουρο με ζητησε 4000 λονγκ και τις λεω εσυ πρεπει να με πληρωσεις 4000 λονγκ για να σε :knockinb: οχι εγω.. :2funny: :2funny:

μην κολονετε..καντε παιχνιδι και βγαλτε γελιο..
απλα στη μπανγκοκ το παιζουν ολες οι φρεελανσερς sex and the city με τα iphone και μουρη..εχουν και απο εναν 2 μαλακες να τους στελνουν καθε βδομαδα..αυτες κονομανε 1000 ευρω (ναι σε ευρω) και λιγα λεω το μηνα..οσο ο μεσος (καποτε) μισθος του Ελληνα..γιαυτο αφηστε αγαπες και μαλακιες..η μπανγκοκ ειναι για 3 μερες να δεις τι παιζει..
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Στο Agoda το δίνει 1939 baht net.Θα πάω να ρίξω μια ματιά να ξεμουδιάσω κιόλας γιατί κοιμάμαι όλη μέρα.... :zzzzz:

Thanks boys!
Pag,να ζητησεις δωματιο εσωτερικο που να βλεπει στη πισινα...Ειναι το δευτερο κτιριο που τα δωματια εχουν μοκετα κατω (τα αλλα εχουν πλακακι-μαρμαρο),και ειναι πιο μεγαλα...
Εχει και δωματια NON-Smoking που δεν υπαρχει ιχνος μυρωδιας τσιγαρου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom