Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Και μην αρχισετε παλι καποιοι τα σχολια οτι "ο τυπος που περιγραφεις μπορει να πηδηξει οποια θελει και εδω και δεν χρειαζεται να παει στην αλλη ακρη του κοσμου"...
Πρωτον γιατι αυτοι που πανε Ταυλανδη δεν ειναι ολοι "τελειωμενοι" που εδω στην Ελλαδα το μουνι το βλεπουν μονο στα στουντιο και τα μπουρδελα.
Δευτερον γιατι αλλο το ασιατικο μουνι και αλλο το ελληνικο (μπλιαχχχχχχχχχ).
Τριτον γιατι ο "μετριος" Ελληνας γκομενος,που "βλεπεται",εχει ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ πιθανοτητες να "βγαλει" ωραιο μουνι στη Ταυλανδη,απο οτι ΕΔΩ...
Και τελος,η Ταυλανδη εχει φαι ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ...
Οποιος δεν εχει "τα προσοντα" που περιεγραψα,η απλα βαριεται ολο αυτο το "παραμυθι" με την "αγρα πιπινιων" μεσω ιντερνετ,πολυ απλα,παει σε ενα "βρεφοκομειο" (οπως λεει και ο Pag),δινει 60 ευρω και "κανει τη δουλεια του"... ;)
 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
Και μην αρχισετε παλι καποιοι τα σχολια οτι "ο τυπος που περιγραφεις μπορει να πηδηξει οποια θελει και εδω και δεν χρειαζεται να παει στην αλλη ακρη του κοσμου"...
Πρωτον γιατι αυτοι που πανε Ταυλανδη δεν ειναι ολοι "τελειωμενοι" που εδω στην Ελλαδα το μουνι το βλεπουν μονο στα στουντιο και τα μπουρδελα.
Δευτερον γιατι αλλο το ασιατικο μουνι και αλλο το ελληνικο (μπλιαχχχχχχχχχ).
Τριτον γιατι ο "μετριος" Ελληνας γκομενος,που "βλεπεται",εχει ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ πιθανοτητες να "βγαλει" ωραιο μουνι στη Ταυλανδη,απο οτι ΕΔΩ...
Και τελος,η Ταυλανδη εχει φαι ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ...
Οποιος δεν εχει "τα προσοντα" που περιεγραψα,η απλα βαριεται ολο αυτο το "παραμυθι" με την "αγρα πιπινιων" μεσω ιντερνετ,πολυ απλα,παει σε ενα "βρεφοκομειο" (οπως λεει και ο Pag),δινει 60 ευρω και "κανει τη δουλεια του"... ;)

πιπι εισαι "παιχτης"

απλα φιλε μου μπορεις πολυ ευκολα να καταλαβεις οτι αυτα δεν τα καταλαβαινουν ολοι,γιατι πολυ απλα δεν εχουν τις εμπειριες που εχουμε εμεις απο εκει..
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Αν allantalon παει το μπατ στο 50 τοτε θα μεινω εκει για το υπολοιπο της ζωης μου....χα χα χα :2funny:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Φυσικα, θα λαβεις πμ με το νεο ( που θα παρω κατω γιατι το παλιο εχει πολυ κυκλοφορησει χιχιιχι) ΤΗΑΙ τηλεφωνο μου και θα βρεθουμε. :thumbsup:
Οκ ,στειλε μηνυμα να βρεθουμε να τα πουμε απο κοντα :thumbsup:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αν allantalon παει το μπατ στο 50 τοτε θα μεινω εκει για το υπολοιπο της ζωης μου....χα χα χα :2funny:

κολομελέτα και ερχεται τζάμπα ειναι....... αρκει να πει το οκ η Γερμανια με την Μερκελίνα  εχουν και εκλογες νομιζω  και να μην κανη καμια ιστορία ......................



Σημ.¨Κρατα καμια γωνια και για μένα γιατι δεν την βγαζουμε εδω....
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
κολομελέτα και ερχεται τζάμπα ειναι....... αρκει να πει το οκ η Γερμανια με την Μερκελίνα  εχουν και εκλογες νομιζω  και να μην κανη καμια ιστορία ......................



Σημ.¨Κρατα καμια γωνια και για μένα γιατι δεν την βγαζουμε εδω....
Η Μερκελ εχει τρεις εκλογικες αναμετρισεις μεχρι τον Μαρτη :think:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
αρκει να πει το οκ η Γερμανια με την Μερκελίνα  εχουν και εκλογες νομιζω  και να μην κανη καμια ιστορία ......................
ρε που καταντησαμε να παρακαλαμε να καλομαμηθει η Μερκελ για να παρει κανα μετρο να ανεβασει το ευρω και να καλομαμησουμε και εμεις  :2funny: :headbang:
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ "ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ"
Δε χρειαζεται να πας σε καποιο μερος...Η "δουλεια" γινεται μεσω ιντερνετ...Ο πιο σιγουρος τροπος ειναι το facebook και το MSN...
Για να εχεις βεβαια αποτελεσματα,ειναι απαραιτητο..
α)"Να μετρας" σα γκομενος,(η τουλαχιστον "να βλεπεσαι") και σχετικα νεος (μεχρι 35-40 το πολυ)...Και παρτο και λογικα...Αν τρως "χυλοπιτες" απο τις "μπαροβιες" που θα τις πληρωσεις για να τις πηδηξεις,υπαρχει περιπτωση να "σου κατσουν" τζαμπα οι απλες καθημερινες Ταυλανδεζες?...
Βεβαια μιλαμε για πανεμορφα ΠΙΠΙΝΙΑ 18-23 ΤΟ ΠΟΛΥ...Αν καποιον τον ενδιαφερουν 35αρες,η "μετριες" γκομενες,η "pum pui" τοτε και 50-60 χρονων ασχημος να ειναι "εχει τυχη"...
Να τονισω ΞΑΝΑ οτι εννοουμε "απλες καθημερινες Ταυλανδεζες",που εχουν τη δουλιτσα τους η σπουδαζουν και οχι ερασιτεχνες και επαγγελματιες "μπαροβιες" που μπαινουν στο ιντερνετ για να "ψαρεψουν" πελατες...
Τη πατησα ετσι περυσι με μια που μου το επαιζε στο MSN,"παρθενα" κι οταν την ανεβασα στο ξενοδοχειο και μπηκε για μπανιο,κοιταζοντας τις επαφες στο κινητο της,ειδα ολες τις φυλες των Ιουδαιων μεσα!! :grin:
β)Να εχεις φτιαξει ενα "ενδιαφερον" προφιλ στο Facebook και το MSN,ωστε να "κολλανε" οταν το βλεπουν,
γ)Να εχεις καλο μπλα-μπλα,
δ)Να εχεις παρει εστω "μια μυρουδια" απο τη κουλτουρα των Ταυλανδεζων και το "attitude" που εχουν για τη ζωη,ωστε να τους λες "αυτα που θελουν να ακουσουν"... ;)
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! :dancing:
Συμφωνοι με ΟΛΑ αυτα που λες.... Και νεος ειμαι, και "βλεπομαι", και μου αρεσει το παιχνιδι, και ειμαι ΑΚΡΙΒΩΣ στο ιδιο κλιμα με σενα ....Πρωτη μου φορα στην Ταυλανδη τα Χριστουγεννα, βγηκα μονο με 5 γυναικες μεσα σε 18 μερες, και ΟΛΕΣ τις ειχα καθημερινα μαζι μου ΑΚΡΙΒΩΣ σαν σχεση... ΜΟΝΟ την μια πηρα απο Gogo......  Τις αλλες τις ψαρεψα απο το δρομο, απο μαγαζια που δουλευαν, μασατζιδικα κλπ.....

Το θεμα ειναι ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΩ διευθυνσεις απο facebook και msn για Ταυλανδεζες..... Εκει εννοουσα ΑΝ μπορεις να με κατατοπισεις..... Υπαρχει καποιο site ???  ΠΩΣ να ψαξω ???

Και επισης, περα απο το αν θα βγαλαω γκομενα, θα με ενδιεφερε μονο και μονο για να γνωρισω την ΓΝΗΣΙΑ κουλτουρα των Ταυλανδων, ταξιδευοντας και σε ενα πιο "αυθεντικο" και οχι τοσο τουριστικο μερος, οπως, Ισααν, Μπουριραμ και λοιπα..... ;)
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Pagtao τα σπάει το μωρό ...  ;) ... Άντε να ποστάρω και γω ένα αστέρι για τα γούστα μου ...  :sunglasses: ... Απίστευτο μωρό φωτογραφημένο από τον φίλο musician ...  :rockon: ... Τώρα αν σας πω οτι οι φωτο την αδικούν κιόλας ...  :grin:

 

Συνημμένα

  • Mean_1.JPG
    Mean_1.JPG
    213,2 KB · Εμφανίσεις: 13
  • Mean_2.JPG
    Mean_2.JPG
    122,9 KB · Εμφανίσεις: 16

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνοι με ΟΛΑ αυτα που λες.... Και νεος ειμαι, και "βλεπομαι", και μου αρεσει το παιχνιδι, και ειμαι ΑΚΡΙΒΩΣ στο ιδιο κλιμα με σενα ....Πρωτη μου φορα στην Ταυλανδη τα Χριστουγεννα, βγηκα μονο με 5 γυναικες μεσα σε 18 μερες, και ΟΛΕΣ τις ειχα καθημερινα μαζι μου ΑΚΡΙΒΩΣ σαν σχεση... ΜΟΝΟ την μια πηρα απο Gogo......  Τις αλλες τις ψαρεψα απο το δρομο, απο μαγαζια που δουλευαν, μασατζιδικα κλπ.....

Το θεμα ειναι ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΩ διευθυνσεις απο facebook και msn για Ταυλανδεζες..... Εκει εννοουσα ΑΝ μπορεις να με κατατοπισεις..... Υπαρχει καποιο site ???  ΠΩΣ να ψαξω ???

Και επισης, περα απο το αν θα βγαλαω γκομενα, θα με ενδιεφερε μονο και μονο για να γνωρισω την ΓΝΗΣΙΑ κουλτουρα των Ταυλανδων, ταξιδευοντας και σε ενα πιο "αυθεντικο" και οχι τοσο τουριστικο μερος, οπως, Ισααν, Μπουριραμ και λοιπα..... ;)

Απο το facebook εχω γνωρισει αρκετες για να ψαξεις απλα κανε search μονο σε ατομα απο pattaya δηλαδη βαλε location: pattaya : )
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
ΣΥΝΕΧΕΙΑ Ψαροχωριανών νέων
Το κορίτσι είναι είκοσι ετών από Burirum  και την κλείνω για σορτ.Το καλό είναι ότι μου την έδωσαν για  τρεις
ώρες από τώρα, το κακό είναι ότι την ήθελα μέχρι το μεσημέρι και δεν μπορούσε γιατί θα έφευγε αύριο το
πρωί για Μπακγκόκ για δουλειές,όλες δουλειές έχουνε  :idiot: Την κέρασα ποτάκι και επειδή δεν ήθελε να πιεί
αλκοόλ άρχισα το  γνωστό τσεκάρισμα.Αν γαργαλιέται :2funny: αν γλωσσοφιλά  και αν θα καπνίσει στο δωμάτιο  :pipa1:
Το γαργαλοτέστ το πέρασε τα φιλιά επίσης όσο για το τρίτο θα δείξει ε δε θα σκάσω κιόλας.Φυσικά κολλάνε
και δύο φίλες..που είσαι ρε Bik βοήθεια, κερνάω μόνο τη μία αλλά καμμία σκέψη για διπλό απόψε δε νιώθω
εντούρος.Η φίλη πολύ καβλιάρα και αγρίμι μόνο ο Bik θα την τακτοποιούσε.
[/i]
Αν εμοιαζε εστω & στο ελαχιστο με το μωρο που ποσταρισες,ακομα στην "τακτοποιηση" θα ημουν... :fuck1: :pipa2: :knockinb: :fuck2:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ολα εγω θα σας τα μαθαινω;ολα τα ταυλανδοπιπινια το χρησιμοποιουν μετα μανιας  :grin:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
ΣΥΝΕΧΕΙΑ Ψαροχωριανών νέωνι.Στον πεζόδρομο αν και θα την έχω για σορτ σταματάμε στα εσώρουχα και της αγοράζω ένα
λευκό σετάκι.
Χαρούλες η μικρή, χαρούλες. :happy:Ετσι ειναι...  οι αρχοντες ανταμειβωνται "αρχοντικα"...
.

εμείς τις θέλουμε να μοσχοβολάνε άλλο τόσο μας θέλουν καθαρούς και εκείνες.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Νέα και ωραία Ταιλανδέζα είναι  :tits2: και όχι ανοργασμική ελλεηνίδα. :crazy:Εδω κι αν  :rockon: :rockon: :rockon: :thumbsup: :thumbsup: :headbang2: :headbang2:



(Οι φωτό αφιερωμένες στον μέγα δάσκαλο της φωτογραφίας Ζαν, τον Λάκη που παραπονιέται και στον Μπικ
για να πάρει άδεια.)
Τι αδεια μιλαμε τωρα...παω για μεταναστευση ο Π@@σ@η@

Θα πιασω δουλεια εκει που ποσταρε ο Φαντομας...Μονο που δεν ξερω αν δεχονται καραφλοφαλανγκ με μεγαλη μυτη...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Και επισης, περα απο το αν θα βγαλαω γκομενα, θα με ενδιεφερε μονο και μονο για να γνωρισω την ΓΝΗΣΙΑ κουλτουρα των Ταυλανδων, ταξιδευοντας και σε ενα πιο "αυθεντικο" και οχι τοσο τουριστικο μερος, οπως, Ισααν, Μπουριραμ και λοιπα..... ;)
Ωπα...Εδω μου τα χαλασες...Μου το γυρισες στη "φυσιολατρεια" και δε το κατεχω το αθλημα...
Το μοναδικο "κομματι" της Ταυλανδικης κουλτουρας που με ενδιαφερει να γνωριζω,ειναι το "πως να ριξετε μια Ταυλανδεζα πιο ευκολα στο κρεββατι"... :grin:
Στην αρχη μου ηταν πολυ δυσκολο...Σιγα σιγα,πηρα τα μαθηματα μου και αρχισα να παιζω το παιχνιδι καλυτερα.. ;)
Ψεμματα αυτες?...Ψεμματα κι εγω...
Κανουμε διαγωνισμο ποιος θα πει τα πιο πολλα ψεμματα και θα γινει πιο πιστευτος...
Τωρα τελευταια ειδικα,εχω αρχισει να τα πηγαινω πολυ καλα... :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom