Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Σιν σοτ ειναι το ποσο που πληρωνεις στα πεθερικα για να σου δωσουν να παντρευτεις την 'παρθενα'
α κατι σαν την δικη μας προικα δηλαδη...ενταξει ειναι οικογενιακες παραδοσεις αυτα πιστευω,ολοι οσοι εχουν παει ταυλανδη ξερουν το δεσιμο των ταυλανδων με την οικογενεια.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ωπα...Εδω μου τα χαλασες...Μου το γυρισες στη "φυσιολατρεια" και δε το κατεχω το αθλημα...
Το μοναδικο "κομματι" της Ταυλανδικης κουλτουρας που με ενδιαφερει να γνωριζω,ειναι το "πως να ριξετε μια Ταυλανδεζα πιο ευκολα στο κρεββατι"... :grin:
Στην αρχη μου ηταν πολυ δυσκολο...Σιγα σιγα,πηρα τα μαθηματα μου και αρχισα να παιζω το παιχνιδι καλυτερα.. ;)
Ψεμματα αυτες?...Ψεμματα κι εγω...
Κανουμε διαγωνισμο ποιος θα πει τα πιο πολλα ψεμματα και θα γινει πιο πιστευτος...
Τωρα τελευταια ειδικα,εχω αρχισει να τα πηγαινω πολυ καλα... :dancing:
ε οχι ρε φιλε δυσκολο να ριξεις ταυλανδεζα!!!!!!!!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
α κατι σαν την δικη μας προικα δηλαδη...ενταξει ειναι οικογενιακες παραδοσεις αυτα πιστευω,ολοι οσοι εχουν παει ταυλανδη ξερουν το δεσιμο των ταυλανδων με την οικογενεια.
Ναι...ΟΚ...Απλα αυτοι οι "δεσμοι" στη Ταυλανδικη οικογενεια ειναι εντελως διαφορετικοι και εξυπηρετουν διαφορετικους σκοπους απο οτι στην Ελλαδα ας πουμε...
Εδω,η μητροτητα για μια γυναικα,σημαινει την επισφραγηση μιας σχεσης...Ενα καρπο του ερωτα...Τη χαρα της δημιουργιας οικογενειας...Τη προσφορα απογονων στη κοινωνια...
Στη Ταυλανδη οι γυναικες κανουν παιδια για να τις γηροκομησουν...Παιδι ισον ασφαλεια... ;)
Γι αυτο και θα παρατηρησεις οτι οι "μπαροβιες" μπορει να κερδιζουν ενα "σκασμο" λεφτα,αλλα στελνουν στο χωριο "ψιχουλα"...Ισα ισα να βγαλουν την υποχρεωση...ΚαιΤη μεριδα του λεοντος τη κρατανε για τη παρτη τους για λουσα... ;)
 

muffer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα συναγωνιστές!
πρώτη φορά ποστάρω και θα ήθελα λίγες πληροφορίες σχετικά με ταξιδάκι που σχεδιάζω αρχές μαρτίου για Bangkok για καμιά βδομάδα.
σκέφτομαι να κλείσω hotel στην περιοχή wattana, η οποία αν κατάλαβα από το thred είναι κοντα στην nana plaza...
όπου γίνεται ο καλός τζερτζελες!?? :helpplea:
επίσης θα ήθελα καποιες πληροφορίες αναφορικά με το συνάλλαγμα? :helpplea:
που να το αλλάξω βρε παιδιά? στο Ελ. Βελ.? ή στο αεροδρόμιο της Bangok?
ευχαριστώ εκ των προτέρων! :dancing:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Mουσικε και Μυκονος ενα ενα μας τα εμφανιζεται τα μωρα...

Του Μυκονος γυναικαρα  :rockon:,του μουσικου γλυκυτατο κουκλι :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ναι...ΟΚ...Απλα αυτοι οι "δεσμοι" στη Ταυλανδικη οικογενεια ειναι εντελως διαφορετικοι και εξυπηρετουν διαφορετικους σκοπους απο οτι στην Ελλαδα ας πουμε...
Εδω,η μητροτητα για μια γυναικα,σημαινει την επισφραγηση μιας σχεσης...Ενα καρπο του ερωτα...Τη χαρα της δημιουργιας οικογενειας...Τη προσφορα απογονων στη κοινωνια...
Στη Ταυλανδη οι γυναικες κανουν παιδια για να τις γηροκομησουν...Παιδι ισον ασφαλεια... ;)
Γι αυτο και θα παρατηρησεις οτι οι "μπαροβιες" μπορει να κερδιζουν ενα "σκασμο" λεφτα,αλλα στελνουν στο χωριο "ψιχουλα"...Ισα ισα να βγαλουν την υποχρεωση...ΚαιΤη μεριδα του λεοντος τη κρατανε για τη παρτη τους για λουσα... ;)
εκει νομιζω οτι δεν βγαινουν σε συνταξη σωστα;και ειναι υποχρεωμενα τα παιδια να τους συντηρουν;
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Mουσικε και Μυκονος ενα ενα μας τα εμφανιζεται τα μωρα...

Του Μυκονος γυναικαρα  :rockon:,του μουσικου γλυκυτατο κουκλι :rockon:
Ειναι για να εχει σασπενς το φορουμ μεχρι να ξαναπαμε παλι... ΔΕΝ εχω παραπονο παντως... Για πρωτη φορα ( εμενα, γιατι του Μυκονος ηταν η τριτη του), καλα τα καταφερα, αν και ελειπε απο την παρεα μας ο Μεγας Δασκαλος Pagtao, που σαν επιτηδες ειχε την ταση να μας ξεφευγει συνεχεια μεσα στις γιορτες... (τον εφαγαν τα "πεθερικα" στο Ουντον ... :2funny:)

Λεω αυτη την φορα να το κανω 1,5 μηνα (28 Φλεβαρη με 16 Απριλη) ΑΝ τελικά παραλαβω καποια χρηματα που μου χρωστανε απο την δουλεια μου σε ενα νυχτερινο μαγαζι...(λιγο χλωμο βεβαια , αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια... :rockon:)

Θα πρεπει να στειλω τα χαρτια μου στην Αθηνα στην πρεσβεια να παρω διμηνη βιζα ??? (μενω επαρχια)...
Για πειτε λεπτομερειες εσεις οι πιο εμπειροι .... ;)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
καλησπέρα συναγωνιστές!
πρώτη φορά ποστάρω και θα ήθελα λίγες πληροφορίες σχετικά με ταξιδάκι που σχεδιάζω αρχές μαρτίου για Bangkok για καμιά βδομάδα.
σκέφτομαι να κλείσω hotel στην περιοχή wattana, η οποία αν κατάλαβα από το thred είναι κοντα στην nana plaza...
όπου γίνεται ο καλός τζερτζελες!?? :helpplea:
επίσης θα ήθελα καποιες πληροφορίες αναφορικά με το συνάλλαγμα? :helpplea:
που να το αλλάξω βρε παιδιά? στο Ελ. Βελ.? ή στο αεροδρόμιο της Bangok?
ευχαριστώ εκ των προτέρων! :dancing:
Στο Ελ.Βενιζελος οχι.Στο αεροδρομιο της Μπανγκοκ αλλαζεις μονο καμια 20αρια ευρω ισα-ισα για να τα πρωτα εξοδα σου για λεωφορειο η ταξι για να πας στην Μπανγκοκ. Εκει θα βρεις ανταλλακτηρια και θα αλλαξεις χρηματα σε πολυ καλυτερη τιμη απο αυτη του αεροδρομιου.
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Στο Ελ.Βενιζελος οχι.Στο αεροδρομιο της Μπανγκοκ αλλαζεις μονο καμια 20αρια ευρω ισα-ισα για να τα πρωτα εξοδα σου για λεωφορειο η ταξι για να πας στην Μπανγκοκ. Εκει θα βρεις ανταλλακτηρια και θα αλλαξεις χρηματα σε πολυ καλυτερη τιμη απο αυτη του αεροδρ

καλημερα μαγκες ειμαι μπανκοκ οποιος εχει παει σε κανενα καλο μασαζ με απο ολα ας μου γραψει¨...
 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
μεγαλοι απατεωνες το airtickets.gr..........

για πτηση Αθ.- bkk  ενω το δειχνει 450 ευρω προχωρωντας να κανεις κρατηση σου λεει οτι μολις αλλαξε η τιμη και η νεα ειναι 650.

ΚΑΦΡΟΙ..........
>:(
 

marine

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
10
Πόντοι
0
Να και το τελευταιο μου κουκλακι στη χωρα του Χαμογελου.... Nam ετων 19 .... ειμασταν 3 μερες μαζι ... Pipino, στο αφιερωνω ...  ;)



Συγνωμη για την ερωτηση, αλλα τις φωτογραφιες τις εβγαλες εσυ? εσυ τις ανεβασες?

ευχαριστω
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Στο Ελ.Βενιζελος οχι.Στο αεροδρομιο της Μπανγκοκ αλλαζεις μονο καμια 20αρια ευρω ισα-ισα για να τα πρωτα εξοδα σου για λεωφορειο η ταξι για να πας στην Μπανγκοκ. Εκει θα βρεις ανταλλακτηρια και θα αλλαξεις χρηματα σε πολυ καλυτερη τιμη απο αυτη του αεροδρ

καλημερα μαγκες ειμαι μπανκοκ οποιος εχει παει σε κανενα καλο μασαζ με απο ολα ας μου γραψει¨...
Annie's Sukhumvit soi 2 αν σου αρεσει το 'μασσαζ" μεσα στην μπανιερα. Ειναι μια καλη εμπειρια ειδικα αν κανεις με 2 κοπελες.
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Συγνωμη για την ερωτηση, αλλα τις φωτογραφιες τις εβγαλες εσυ? εσυ τις ανεβασες?

ευχαριστω
Ναι. Με το κινητο μου εγω τις τραβηξα και τις ανεβασα imageshack..... why ?
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
(ΑρχιΜακ για σενα το καρφι  :s&m_3: :2funny:)
Καλησπέρα στην κοινότητα
Παλιο αλλά μιας και έριξα μια ματιά φίλε Μπίκου είπα να ποστάρω τώρα έχεις δίκιο και μου τα χώνεις, αλλά η ξενέρα που έφαγα την πρώτη βραδιά με τις γκόμενες με έκανε να σκεφτώ διαφορετικά το τάι σεξ τριπ και να το αφήσω για τα επόμενα 15-20 χρόνια αν είμαι καλά, ανύπαντρος, υπάρχει η Ελλάδα, η Ταιλάνδη και είναι τα πράγματα ως έχουν τώρα από άποψης γκόμενες και φτήνιας  :2funny: :2funny: :2funny: λίγο δύσκολο όλα αυτά να συμβούν κάποιο θα σπάσει δεν μπορεί, προς το παρών αφιερόνομαι αποκλειστικά στις Ελλεηνίδες  :2funny: στα 32 μου και βλέπουμε, χάρηκα ιδιαιτέρος για τα αλλάνια που γνώρισα κάτω pagtao, cristobal, lakis, spyros1980, aristarxos, axl33, djzan, suadam, fysarmonikas, για τον doctorm δεν λέω τον παπάρα τον ήξερα και από πρίν  :2funny:, sorry αν ξέχασα κάποιον, καθώς και με τους μάγκες από το forum που ανταλλάσαμε απόψεις, εμπειρίες κτλ ακόμα και αν είχαμε αντίθετες απόψεις όλα στο πρόγραμμα είναι , εύχομαι σε όλους καλά ταξίδια να χετε και πάνω από όλα υγεία και χρήμα για να απολαμβάνετε το ταξίδι αυτό και όπου αλλού γουστάρετε, όσο για μένα όπως έχω πει αν δεν μου τη βαρέσει για να ξανακάνω το ταξίδι ποιο σύντομα δεν το βλέπω πιθανό, αλλά είχα πει και παλιοτερα, ποτέ μην λες ποτέ τώρα ειδικά που έβαλα στο τελευταίο μου ταξίδι στο τρυπάκι φίλους μου που ήρθαν για πρώτη φορά και είδη σχεδιάζουν το επόμενο ταξίδι στην Τάι για καλοκαίρι μου θυμίζουν εμένα μετά το πρώτο ταξίδι, αγωνιστηκούς χαιρετισμούς από ένα πρώην ταιλανδόπληκτο

ΥΓ εεεεε μην μου πείτε δεν σας έφυγε ένα δάκρυ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

muffer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Στο Ελ.Βενιζελος οχι.Στο αεροδρομιο της Μπανγκοκ αλλαζεις μονο καμια 20αρια ευρω ισα-ισα για να τα πρωτα εξοδα σου για λεωφορειο η ταξι για να πας στην Μπανγκοκ. Εκει θα βρεις ανταλλακτηρια και θα αλλαξεις χρηματα σε πολυ καλυτερη τιμη απο αυτη του αεροδρομιου.

Ευχαριστω για τις πληροφορίες!! :dancing:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Καλησπέρα στην κοινότητα
Παλιο αλλά μιας και έριξα μια ματιά φίλε Μπίκου είπα να ποστάρω τώρα έχεις δίκιο και μου τα χώνεις, αλλά η ξενέρα που έφαγα την πρώτη βραδιά με τις γκόμενες με έκανε να σκεφτώ διαφορετικά το τάι σεξ τριπ και να το αφήσω για τα επόμενα 15-20 χρόνια αν είμαι καλά, ανύπαντρος, υπάρχει η Ελλάδα, η Ταιλάνδη και είναι τα πράγματα ως έχουν τώρα από άποψης γκόμενες και φτήνιας  :2funny: :2funny: :2funny: λίγο δύσκολο όλα αυτά να συμβούν κάποιο θα σπάσει δεν μπορεί, προς το παρών αφιερόνομαι αποκλειστικά στις Ελλεηνίδες  :2funny: στα 32 μου και βλέπουμε, χάρηκα ιδιαιτέρος για τα αλλάνια που γνώρισα κάτω pagtao, cristobal, lakis, spyros1980, aristarxos, axl33, djzan, suadam, fysarmonikas, για τον doctorm δεν λέω τον παπάρα τον ήξερα και από πρίν  :2funny:, sorry αν ξέχασα κάποιον, καθώς και με τους μάγκες από το forum που ανταλλάσαμε απόψεις, εμπειρίες κτλ ακόμα και αν είχαμε αντίθετες απόψεις όλα στο πρόγραμμα είναι , εύχομαι σε όλους καλά ταξίδια να χετε και πάνω από όλα υγεία και χρήμα για να απολαμβάνετε το ταξίδι αυτό και όπου αλλού γουστάρετε, όσο για μένα όπως έχω πει αν δεν μου τη βαρέσει για να ξανακάνω το ταξίδι ποιο σύντομα δεν το βλέπω πιθανό, αλλά είχα πει και παλιοτερα, ποτέ μην λες ποτέ τώρα ειδικά που έβαλα στο τελευταίο μου ταξίδι στο τρυπάκι φίλους μου που ήρθαν για πρώτη φορά και είδη σχεδιάζουν το επόμενο ταξίδι στην Τάι για καλοκαίρι μου θυμίζουν εμένα μετά το πρώτο ταξίδι, αγωνιστηκούς χαιρετισμούς από ένα πρώην ταιλανδόπληκτο

ΥΓ εεεεε μην μου πείτε δεν σας έφυγε ένα δάκρυ  :2funny: :2funny: :2funny:
Φιλε Αρχιμακ. σαν αποχαιρετισμος μου "κανει" το ποστ σου...

Σιγουρα τα πραγματα δεν ειναι ιδανικα στην Ταιλανδη,αυτο το διαπιστωσα & εγω στο "παρθενικο" μου ταξιδι ,για να απογοητευτεις τοσο πολυ,θα εχεις τους λογους σου.Κανε ενα κοπο & παραθεσε την αποψη σου,μια διαφορετικη "οπτικη" μονο καλο θα κανει,θα δωσει τροφη για σκεψη & κουβεντα...
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Ενταξει ρε arximakaka και εγω δεν βαζω τονους,αλλα με σενα η κατασταση εχει ξεφυγει λιγο παραπανω.......βαλε καμια τελια για να βγαζουμε ακρη!!! :2funny: :2funny:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
α κατι σαν την δικη μας προικα δηλαδη...ενταξει ειναι οικογενιακες παραδοσεις αυτα πιστευω,ολοι οσοι εχουν παει ταυλανδη ξερουν το δεσιμο των ταυλανδων με την οικογενεια.
Εγω ξερω για το δεσημο των Ταιλανδων με το χρημα...... :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom