Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Doctorm πολύ διαφωτιστικό το σχόλιο σου.Ετσι είναι τα πράγματα εδώ.Σήμερα φάγαμε στο  Central Festival
και τίποτα δε θύμιζε ότι είμαστε στη Σεξοπατάγια.Η Soi 7 & Soi 8 πεθάνανε αν και ο Χάνκ συνεχίζει να βγάζει
λαυράκια από εκεί μέσα.
Ετοιμάζω ρεπορτάζ τώρα από τα αποψινά δρώμενα και αν είστε καλά παιδιά ίσως και φωτό.

Σωστά τα λες όλο Σκατάγια και ψαροχώρι μουρμουράω και ακόμα εδώ είμαι :rockon:

Κατά τα άλλα αύριο η τελευταία νύχτα μας εδώ.Η συνέχεια στη πρωτεύουσα.
Ηδη έκλεισα στο Dawin κατά Νανά Πλάζα μεριά :tits:  :tits2:  μετά τις οδηγίες του φίλου Suadam.

 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
ποιος ο λογος να πας ισααν αφου ο στοχος ειναι η πατταγια? θα "ταλαιπωρηθεις" και εσυ και αυτη.
Κατ'αρχας υπαρχουν "τουριστικοι" λογοι...
Και κατα δευτερον,αλλο να πηδας "μπαροβια" και αλλο ενα 19χρονο πιπινακι,φοιτητρια,σχεδον ανεγγιχτο... ;)
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
χαιρετω απο πατταγια και ευχαριστω πολυ τον πολυ καλο μου φιλο Pagtao τον οποιον εχω τι τιμη να τον ξερω προσωπικα τα τα τελαιυταια 2 χρονια οπως και τον πολυ καλο μου φιλο alx33. Αυτο που θα ηθελα να προσθεσω ( περα των εκπληκτικων εμπειριων και γυναικων) ειναι οτι πια δεν βλεπω την Πατταγια που ηξερα. Τι σορτ τιμε και λονκ τιμε εγω μια ζωη ειμουν κυριος μαζι τους, ποτα, φαγητο, διασκεδαση και δεν τιθοταν θεμα λονκ η σορτ.Δεν θελω να παραπονοιεμαι κιολας ειμαι 35 και τα 20σαχρονα αστερακια  χτυπαω ΑΛΛΑ οχι τοσο ευκολα οπως παλια. Αν και τωρα η πατταγια ειναι αδεια( για αυτο ηρθα μετα τις γιορτες) υπαρχει ανταγωνισμος, ποιος? ο ιδιος τους ο εαυτος! Μωρη παπαρω αφου εισαι μουναρα και μαζευες ρυζι στο ισσαν και αφου την πηρες την αποφαση να κατεβεις πατταγια να κανεις money τι στο διαολο μου λες σορτ η λονκ αφου το πληρωνω παραπανω?Και εφοσων ξερω οτι δεν μπορεις να αντεξεις για πολυ την πατταγια και παλι θα πας στο χωριο σου να κοιτας τον ηλιο, ηρθες που ηρθες δεν κοιτας να παρεις κανα φραγκο παραπανω?Περα απο αυτα τα κακως κειμενα, και περα απο τους βλαχορωσους και περα απο το οτι η πατταγια εχει ακομα σαν σεξοτουρισμος λιγα χρονια ακομη να πουμε και τα καλα, μουναρες παντου, απλα εγω οπως και ο Pagtao δεν γαμαω οτι κινειται, ειμαι πολυ επιλεκτικος, αλλα ψαχνω και πολυ ταυτοχρονα, δηλ δεν περιμενω να ερθει η μπαλα σε μενα κυνηγαω εγω το γκολ. θα υπαρξει και αλλη ανταποκριση συντομα αλλα θα ηθελα να προσθεσω προς ολους γνωριζωντες και μη ΜΑΚΡΙΑ απο WS τουλαχιστον οσο μπορειτε υπαρχουν τοσα soi και τοσο ομορφες κοπελες εκτος  WS.
 

doctorm

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
φιλε hank, δεν σε πετυχα με την pagtaoπαρεα. γιατι σου αρεσει το κυνηγι και η μη εμπορικοτητα οπως εμενα. πηγαινε και μια απο Νακλουα μερια, εχει και εκει κατι αστερακια, ξεχασμενα απο τον θεο, κριμα ειναι τα καημενα :grin:. Τωρα για το αλλο που λες, οι γυναικες απο την WS, οι ωραιες διαλεγουν και θελουν καμακι, γιατι απλα ειναι πια περπατημενες, εχουν παρει τα γαλονια τους( εχουν η καθεμια απο ενα εως και πεντε σπονσορες που στελνουν λεφτα, εχω μιλησει με πολλες απο αυτες).

pagtao, παλι σε βλεπω νανα,μπανγκοκ αλλα ξερω θα ερθεις παλι πισω, δεν θα αφησεις την παταγια τοσο ευκολα :s&m_3:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Notice: The THB rate shown below is the international rate. Rates used within Thailand may vary.

  Live rates at 2011.01.19 10:20:00 UTC

1.00 EUR = 40.9805 THB view EUR/THB chart
Euro   Thailand Baht

1 EUR = 40.9805 THB   1 THB = 0.0244019 EUR
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Το ευρω σημερα περασε τα 41 μπατ
Ισχυει & στις πραγματικες συναλαγες στα ανταλακτηρια ?
Αφου το superich στη Μπανγκοκ δινει 40.70,λογικα εκει γυρω θα ειναι και στη Πατταγια...
41 μπατ αποκλειεται...
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Pocket Guide for 19 January 2011
Euro (EUR)
EUR € 1    € 5               € 10         € 50           € 100
THB  ฿ 41.01  ฿ 205.07      ฿ 410.14 ฿ 2050.71      ฿ 4101.43
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Ελα λεμε να περνουμε τα πανω μας....αν πιασει και τα 42 οταν θα ειμαι κατω θα ειμαι  :happy: αρχοντας!!!
Που φτασαμε.... :headbang: :headbang:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ψαροχωριανά νέα
Το καλό είναι ότι από πλευράς καιρικών συνθηκών πάει καλά το χωριό.Η ημέρα είναι ηλιόλουστη χωρίς
υπερβολικές θερμοκρασίες, το δε βραδάκι είναι δροσερό και το κλιματιστικό στο δωμάτιο σβηστό.
Στα κλάμπς όμως και στα εμπορικά επικρατεί πολικό ψύχος. :idiot:
Ξημερώνει και βραδιάζει με τέτοια ταχύτητα εδώ που δεν καταλαβαίνουμε πως κυλάει ο χρόνος.Ασε πια
τις ημέρες δε ξέρω ποια μέρα είναι και ποια γιορτή έχουμε.Εδώ ακολουθούμε το ημερολόγιο της WS! :rockon:
Τελευταία το έχω παρακάνει με τον ύπνο.Περιμένω τα κοκόρια και μετά τη πέφτω.  :S  Ποτέ δεν ήμουν έτσι.
Μέχρι τις δώδεκα είχα φορτώσει και μέχρι τις τρεις την είχα πέσει.Είναι έτσι οι ρυθμοί σε τούτη τη
πόλη που δύσκολα ξεφεύγεις.Σιγά σιγά πιστεύω θα εφαρμοστούν και εδώ τα ωράρια της πρωτεύουσας.Ποτέ
δεν μπόρεσα να καταλάβω πως αρκετός κόσμος κοιμάται όλη την ημέρα για να χτυπιέται το βράδυ μέχρι
πρωίας.Same same in Glees! :headbang:
Απόψε μετά το δείπνο στο Central Festival του Κρεμλίνου πήγαμε στα Soi 7 και Soi 8 όπου οι ρυθμοί
είναι πιο χαλαροί από τον αραβοπεζόδρομο.Ο Χανκ έπαιξα επιθετικά από το πρώτο λεπτό και σκόραρε με
ωραίο και θεαματικό γκολ.Χτύπησε ψηλό και αδύνατο μωρό με καυτό σορτσάκι, πού ο απρόβλεπτος; Εξω από
φαρμακείο είχε στήσει ενέδρα που μόνο αυτός ξέρει να κάνει μέσα στα σόγια της Πατάγιας. :thumbsup:  Είχε και
φίλη μαζί της αλλά όχι για τα γούστα μου  :crazy: .Συνόδεψα όμως το φίλο για παρέα.Τα κορίτσια μας πήραν στο
μπαρ που δούλευαν και καθήσαμε για ποτό.Εγώ έπαιξα φλύαρο παιχνίδι και έκανα σουτ απελπισίας στα άλλα
κοριτσάκια. Περιστέρια και δοκάρια.Ενα κοντοπούτανο κουκλί μου έδωσε χυλόπιτα, είχε γκόμενο μου  είπαν
οι άλλες.Ένα άλλο καλούτσικο δε με γέμισε οπότε πέρνω την κατηφόρα.Τσέκαρα και ένα νέο Gogo στη Soi 8
χαμηλά, μπήκα μέσα αλλά είχε μόνο τρία κορίτσια και δεκαπέντε πούλους!Στα άλλα ιδρυματάκια δεν μπαίνω
γιατί πραγματικά είναι χάλια.Στο μυαλό μου είναι το Αλκατράζ και απόψε έχω στο μάτι δύο γαλαζοχορεύτριες.
Μετά το σκέπτομαι και αλλάζω διαδρομή.Ειναι αυτή η διαίσθηση που καμμιά φορά με οδηγεί.
Το Happy Agogo ρε φίλε γιατί δεν το τίμησες φέτος;Δηλαδή περάσαμε μία φορά πριν ένα μήνα και ήταν χάλια
ε και; Δεν είπαμε ότι εδώ η εικόνα σε κάθε κλαμπ αλλάζει δραματικά από τη μία νύχτα στη άλλη;Πόσο μάλλον
που τώρα δεν είναι Pick Season...ετσι και έγινε μπαίνω μέσα και μετά την πρώτη συγκίνηση γιατί ήταν και
είναι το αγαπημένο μου Gogo ρίχνω μια ματιά και αμέσως καταλαβαίνω ότι απόψε έχει φαϊ.Τα κορίτσια πολλά,
οι πελάτες λίγοι και το κυριότερο καθαρή ατμόσφαιρα.Μουσική καλή και στη σωστή ένταση.Αραξα καναπέ και
άρχισα σκανάρισμα.Η μαμασάνγκ και αρκετό από το προσωπικό ίδιοι.Μου άρεσε που με θυμήθηκαν και ευγενικά
με καλοδέχτηκαν.Παρήγγειλα ποτό και ήδη είχα ξεχωρίσει ένα κοριτσόπουλο με καμπύλες αλλά όχι υπερβολές.
Επίσης έδειχνε έμπειρη από τις κινήσεις της.Τι άλλο ήθελα,νέα και ωραία σε λίγο θα τη φωνάξω ρίχνω και
μιά γρήγορη ματιά στις άλλες, βλέπω ότι παίζουν πάγκο τρία άλλα μωρά.Καλή βραδιά και χωρίς Ιάπωνες!
Με κόβει η μαμασάνκ (γάτα λέμε...) πως κοιτάζω το πρόσωπο και με πλησιάζει.Εκείνη τη στιγμή τελειώνει
εκείνη το χορό και κατεβαίνει. Με το φόβο μη τη χάσω σηκώνομαι και τρέχω να τη βρώ.Η μαμασάνγκ με βοηθάει
και η δουλειά κλείνει.
ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ αμέσως μετά το διάλειμμα  :grin:
:smitten:   :kissass:  :smitten:  :tits:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
για αυτους που την ψαχνουν επαγγελματικα...σιγουρη εργασια και προπαντων καλα λεφτα   :grin:

σκετη Αθηνα γιναμε   :headbang:

απιστευτη ιστορια παιχτηκε με τον πιλοτο της Ται αιργουεις για Αθηνα   :headbang:
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Κατ'αρχας υπαρχουν "τουριστικοι" λογοι...
Και κατα δευτερον,αλλο να πηδας "μπαροβια" και αλλο ενα 19χρονο πιπινακι,φοιτητρια,σχεδον ανεγγιχτο... ;)
Θελω κι εγω να εχω μια τετοια "γνησια" κοπελα....Μετα την πρωτη μου φορα στην thai που ολα μου φαινονταν παραδεισια και ονειρικα, πλεον εχω αρχισει να καταλαβαινω ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ τις "υποκριτικες" συμπεριφορες των κοριτσιων "της δουλειας", και αυτο εχει αρχισει να με ενοχλει ....

Θα με ενδιεφεραν πιο μονιμες καταστασεις .... Θα μπορουσες να με συμβουλεψεις προς αυτην την κατευθυνση ??? Σε ποιες περιοχες πρεπει να παω για να κανω διακοπες λιγοτερο σεξοτουριστικες μεν, αλλα περισσοτερο "επικοδομητικες" δε... ???
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
ΣΥΝΕΧΕΙΑ Ψαροχωριανών νέων
Το κορίτσι είναι είκοσι ετών από Burirum  και την κλείνω για σορτ.Το καλό είναι ότι μου την έδωσαν για  τρεις
ώρες από τώρα, το κακό είναι ότι την ήθελα μέχρι το μεσημέρι και δεν μπορούσε γιατί θα έφευγε αύριο το
πρωί για Μπακγκόκ για δουλειές,όλες δουλειές έχουνε  :idiot: Την κέρασα ποτάκι και επειδή δεν ήθελε να πιεί
αλκοόλ άρχισα το  γνωστό τσεκάρισμα.Αν γαργαλιέται :2funny: αν γλωσσοφιλά  και αν θα καπνίσει στο δωμάτιο  :pipa1:
Το γαργαλοτέστ το πέρασε τα φιλιά επίσης όσο για το τρίτο θα δείξει ε δε θα σκάσω κιόλας.Φυσικά κολλάνε
και δύο φίλες..που είσαι ρε Bik βοήθεια, κερνάω μόνο τη μία αλλά καμμία σκέψη για διπλό απόψε δε νιώθω
εντούρος.Η φίλη πολύ καβλιάρα και αγρίμι μόνο ο Bik θα την τακτοποιούσε.Σκέφτηκα να πάμε στη Λούσιφερ
αλλά αμέσως αλλάζω γνώμη και πέρνω δεύτερα ποτά. Σιγά μη πάω στους κατσικοχορευτές και στους χασάνηδες.
Εκεί είναι το μόνο κλαμπ που τα αράμπια δεν τρώνε πόρτα. Παρέμεινα στο αγαπημένο μου Gogο και θαύμαζα
τα φρέσκα κοριτσόπουλα να λιγνίζονται μπροστά μου.Η νεαρή έχει δέσει τον γάιδαρο και με προετοιμάζει για
το τι θα ακολουθήσει.Στον πεζόδρομο αν και θα την έχω για σορτ σταματάμε στα εσώρουχα και της αγοράζω ένα
λευκό σετάκι.Α ρε Ζαν οπαδούς που απέκτησες...
Χαρούλες η μικρή, χαρούλες. :happy: Μην απορείτε με τις μακροσκελείς ανταποκρίσεις είμαι γρήγορος στο γράψιμο
λόγω δουλειάς και είναι κάτι που μου αρέσει.Εξάλλου κάθομαι στη δροσιά του δωματίου μου πάνω από την Walking
Street απογευματάκι,κανένα ζόρι ίσα ίσα χαρά να μοιράζομαι ωραίες εμπειρίες..Για πάμε συνέχεια τώρα.
Λοιπόν έχω μωρό καραμπινάτο της αγόρασα στολή μάχης  και ξεκινάω με τα κλασικά.
Μουσικές ποτάκια κλπ.Αυτή μπαίνει στο μπάνιο πρώτη με πόρτα ανοιχτή και γδύνεται."Dalin come shower with me"
"No I want to see you after..." Εχω βίτσιο είπαμε με τα εσώρουχα..."Come I wash youuuuu Mai"  "Νο I come
after"... "Come come"  δε γαμιέται μπαίνω μέσα και η μικρή Σάντυ αρχίζει να με σαπουνίζει και να με πλένει
ιεροτελεστικά και τόσο σχολαστικά που καμμιά άλλη δεν μου έχει κάνει.Στη συνέχεια με έβαλε να τρίψω τη
γλώσσα μου με την  οδοντόβουρτσα αλλιώς "no clean no kisses"...σωστή η μικρή.Επίσης με ρώτησε "Why falang
no clean tongue but they ask kiss" Τι να πω τώρα σε τούτο το πεντακάθαρο μωρό που ζητάει το αυτονόητο.Οσο
εμείς τις θέλουμε να μοσχοβολάνε άλλο τόσο μας θέλουν καθαρούς και εκείνες.
Φόρεσε το τρελό δώρο που της αγόρασα και μετά από μερικές αναμνηστικές πέρασα στον αγώνα.Φιλιά σούπερ κάπου
στα δαγκώματα μου μουρμούρισε γιατί ήθελα να τη φάω.Από φωνές αληθινές ή ψεύτικες ξεσήκωσε το ξενοδοχείο.
Πάντως πρέπει να τέλειωσε από ότι ένιωσα στο τρελό της λουλουδάκι και γιατί να μην τελειώσει το κορίτσι;
Νέα και ωραία Ταιλανδέζα είναι  :tits2: και όχι ανοργασμική ελλεηνίδα. :crazy:

Εγώ όμως άργιζα και παρά τις στάσεις και τις προσπάθειες της νεαρής για να μην την ταλαιπωρώ άλλο, πετάω σκουφάκι
και με οδηγάει manual (κιβώτιο ταχυτήτων).Αυτό ήταν!Παλιά μου τέχνη κόσκινο... :tits: :cum:
Την περιέλουσα με κρέμα σώματος και εκείνη το δέχτηκε με πολύ γέλιο.Εγω άστα, η καρδιά μου πέταξε πάλι.Δεξιά μου
πίσω από τις τζαμαρίες η νυχτερινή Παττάγια.Αριστερά μου η μικρή μου αποψινή ιερόδουλη.Αριστα δέκα!Με ξαναπήρε
στο μπάνιο και μετά ξαπλώσαμε αγκαλίτσα για λίγο.Μου ζήτησε και το τηλέφωνο.You good man I like see yοu again.
Δημόσιες σχέσεις.Τα κινητά τους έχουν μεγάλη μνήμη,κανένα πρόβλημα για έναν πελάτη ακόμη.
Την πήρα μέχρι τον πεζόδρομο και μετά ήρθα πίσω εξουθενωμένος αλλά χαρούμενος και χαλαρός για προσγείωση :zzzzz:
Η προτελευταία βραδιά στο ψαροχώρι έκλεισε ιδανικά.Αύριο αν και last night θα πάρω ρεπό γατί με τυρανάει ένα συνάχι
από τα κλιματιστικά αλλά πιο πολύ να ανακτήσω δυνάμεις που θα μου χρειαστούνε στη τελική αναμέτρηση της Βασιλεύουσας των αγγέλων.

(Οι φωτό αφιερωμένες στον μέγα δάσκαλο της φωτογραφίας Ζαν, τον Λάκη που παραπονιέται και στον Μπικ
για να πάρει άδεια.)


 

Συνημμένα

  • H1.jpg
    H1.jpg
    174,3 KB · Εμφανίσεις: 18
  • H2.jpg
    H2.jpg
    188,6 KB · Εμφανίσεις: 18

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αντε δύα ακόμη και τέλος από Παττάγια :rockon:
 

Συνημμένα

  • H3.jpg
    H3.jpg
    186,2 KB · Εμφανίσεις: 19
  • H4.jpg
    H4.jpg
    182,6 KB · Εμφανίσεις: 21

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
παιδια 41 το bahtttttttttttttttttttttttttt το κοβω σε λιγες μερες για 42 ετοιμαστειται οσοι κατεβενται φεβρουαριο hahaha
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Εγω που θα ειμαι εκει κατα τις 24/02 δηλαδη θα μαθω? :2funny:

Φυσικα, θα λαβεις πμ με το νεο ( που θα παρω κατω γιατι το παλιο εχει πολυ κυκλοφορησει χιχιιχι) ΤΗΑΙ τηλεφωνο μου και θα βρεθουμε. :thumbsup:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
παιδια 41 το bahtttttttttttttttttttttttttt το κοβω σε λιγες μερες για 42 ετοιμαστειται οσοι κατεβενται φεβρουαριο hahaha

μεχρι τελος Μαρτου που θα κετεβουμε με Λακη, και μετα τις εξαγγελιες για στηριξη των αδυναμων χωρων της Ευρωζώνης ελπιζουμε και για 48-50 των παλαιων καλών εποχών
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
μεχρι τελος Μαρτου που θα κετεβουμε με Λακη, και μετα τις εξαγγελιες για στηριξη των αδυναμων χωρων της Ευρωζώνης ελπιζουμε και για 48-50 των παλαιων καλών εποχών
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

χΑΧΑΧΑ αν παει 48 θα περασω απο την pattaya και θα αγορασω βατραχοπεδιλα να παω κολυμπωντας μεχρι το koh larn  :2funny:
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Παρε ζευγαρι γιατι μονος σου δεν λεει..........  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Θελω κι εγω να εχω μια τετοια "γνησια" κοπελα....Μετα την πρωτη μου φορα στην thai που ολα μου φαινονταν παραδεισια και ονειρικα, πλεον εχω αρχισει να καταλαβαινω ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ τις "υποκριτικες" συμπεριφορες των κοριτσιων "της δουλειας", και αυτο εχει αρχισει να με ενοχλει ....

Θα με ενδιεφεραν πιο μονιμες καταστασεις .... Θα μπορουσες να με συμβουλεψεις προς αυτην την κατευθυνση ??? Σε ποιες περιοχες πρεπει να παω για να κανω διακοπες λιγοτερο σεξοτουριστικες μεν, αλλα περισσοτερο "επικοδομητικες" δε... ???
ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣ "ΝΑΥΤΙΛΟΜΕΝΟΥΣ"
Δε χρειαζεται να πας σε καποιο μερος...Η "δουλεια" γινεται μεσω ιντερνετ...Ο πιο σιγουρος τροπος ειναι το facebook και το MSN...
Για να εχεις βεβαια αποτελεσματα,ειναι απαραιτητο..
α)"Να μετρας" σα γκομενος,(η τουλαχιστον "να βλεπεσαι") και σχετικα νεος (μεχρι 35-40 το πολυ)...Και παρτο και λογικα...Αν τρως "χυλοπιτες" απο τις "μπαροβιες" που θα τις πληρωσεις για να τις πηδηξεις,υπαρχει περιπτωση να "σου κατσουν" τζαμπα οι απλες καθημερινες Ταυλανδεζες?...
Βεβαια μιλαμε για πανεμορφα ΠΙΠΙΝΙΑ 18-23 ΤΟ ΠΟΛΥ...Αν καποιον τον ενδιαφερουν 35αρες,η "μετριες" γκομενες,η "pum pui" τοτε και 50-60 χρονων ασχημος να ειναι "εχει τυχη"...
Να τονισω ΞΑΝΑ οτι εννοουμε "απλες καθημερινες Ταυλανδεζες",που εχουν τη δουλιτσα τους η σπουδαζουν και οχι ερασιτεχνες και επαγγελματιες "μπαροβιες" που μπαινουν στο ιντερνετ για να "ψαρεψουν" πελατες...
Τη πατησα ετσι περυσι με μια που μου το επαιζε στο MSN,"παρθενα" κι οταν την ανεβασα στο ξενοδοχειο και μπηκε για μπανιο,κοιταζοντας τις επαφες στο κινητο της,ειδα ολες τις φυλες των Ιουδαιων μεσα!! :grin:
β)Να εχεις φτιαξει ενα "ενδιαφερον" προφιλ στο Facebook και το MSN,ωστε να "κολλανε" οταν το βλεπουν,
γ)Να εχεις καλο μπλα-μπλα,
δ)Να εχεις παρει εστω "μια μυρουδια" απο τη κουλτουρα των Ταυλανδεζων και το "attitude" που εχουν για τη ζωη,ωστε να τους λες "αυτα που θελουν να ακουσουν"... ;)
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom