Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
42.26 το baht σημεραααααααα παμε να ανεβαινουμεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Οπα ρε κουμπαροι, τι 42.26 μου τσαμπουνατε...που το ειδατε αυτο?
Μηπως εννοειτε 41.26?
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
οι τιμες ειναι στανταρ μαγκες και απο περυσι..ξεχαστε το χιλιαρι στην μπανγκοκ..περασε.
2000 σορτ
3000 λονγκ στανταρ για φρεελανσερς
Αν το μωρο τα αξιζει χαλαλι του, αν ειναι ομως καμια πατσαβουρα τοτε να κατσει  :thefinge: εδω!!!
 

the spark

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Μιας και ανέφερε ο pipinomaniac τα non smoking δωμάτια, ήθελα να ρωτήσω αν έχουν μεγάλη διαφορά (σε μυρωδιά) από τα smoking δωμάτια. Δηλαδή βρωμάνε πολύ τσιγαρίλα ή απλώς μυρίζουν λίγο; Γιατί έψαχνα για ξενοδοχείο και καθώς ζητούσα double bed και όχι twin (δύο μονά) στο Pattaya Bay Resort μου είπαν ότι διπλά κρεββάτια (king size) έχουν μόνο smoking, ενώ non smoking  έχουν μόνο queen/twin.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μιας και ανέφερε ο pipinomaniac τα non smoking δωμάτια, ήθελα να ρωτήσω αν έχουν μεγάλη διαφορά (σε μυρωδιά) από τα smoking δωμάτια. Δηλαδή βρωμάνε πολύ τσιγαρίλα ή απλώς μυρίζουν λίγο; Γιατί έψαχνα για ξενοδοχείο και καθώς ζητούσα double bed και όχι twin (δύο μονά) στο Pattaya Bay Resort μου είπαν ότι διπλά κρεββάτια (king size) έχουν μόνο smoking, ενώ non smoking  έχουν μόνο queen/twin.
Υπαρχουν ξενοδοχεια,που τα non-smoking δωματια ειναι κατ επιφαση...Τη μια τα "βαφτιζουν" smoking και την αλλη non-smoking...Και οταν μπεις μεσα μυριζουν κι αυτα τσιγαριλα,αλλα ισως σε μικροτερο βαθμο...
Αντιθετως υπαρχουν ξενοδοχεια που το τηρουν αυτο στο μεγιστο βαθμο και οταν μπαινεις μεσα στο δωματιο καταλαβαινεις οτι ουδεποτε αναψε τσιγαρο μεσα...
Στα παλια βεβαια ξενοδοχεια,που ηταν ολα smoking τα δωματια,ακομα και αυτα που εχουν "βαφτισει" non-smoking,εχουν "ποτισει"...
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
41,48 baht to euro αυτη την στιγμη στο Google !!! Αντε να δουμε τι θα γινει το Μαρτη .... ΑΝ παει στα 44-45 παντως, εγω θα ριξω απο εδω λεφτα στην Kassikorn και εχει ο Θεος.... ;)

Pag, ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ στην πρωτευουσα και ακριβως ΔΙΠΛΑ στο Νανα .... Σουκουμβιτ σοι 10 .... ειναι το Paradiso Boutique Suites (ενα με μωβ γραμματα) τσεκαρισε το ... Το εκλεισα για 3 μερες μεσω Agoda στα 1400 την βραδια στην peak season στο προηγουμενο ταξιδι μου... ! ;)

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ να γνωρισω και απο κοντα την "μεγαλειοτητα" σας τον Μαρτιο στο ψαροχωρι ... Εχουμε να "φιλοσοφησουμε" αρκετα !!!  :rockon:

ΕΠΙΣΗΣ , θελω συμβουλες για Βορεια μερη με Τιλακ που λες κι εσυ, για πιο "γνησιες" και "μονιμες" καταστασεις, γιατι απο καποιο σημειο και μετα, η υποκρισια των "μπαροβιων" γυναικων αρχιζει να με κουραζει ... (και θα ειναι ΜΟΛΙΣ το δευτερο ταξιδι μου) ...!

ΨΗΝΟΜΑΙ να παω και Φιλιππινες ΑΝ κατεβω μαζι με τον Mykonos και βρουμε φθηνα εισητηρια ...(θα σου πω και απο κοντα ΤΙ παιζει εκει ...)

Παω να κανω αιτηση στην πρεσβεια την Δευτερα, για διμηνη tourist Visa.... Λεω να καθησω καμια 45αρια μερες ( ΑΝ φτασει το budjet) και θελω να ειμαι σιγουρος και να ΜΗΝ τρεχω με Visa Runs κλπ....

Ψαχνομαι να νοικιασω και κανενα φθηνο δωματιο με την εβδομαδα στο "ψαροχωρι", αλλα ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΝΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ !

Ειμαι ανοιχτος σε ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ προταση, και προπαντων προς "γνησια" μερη και κοριτσια .....


Υ.Γ :  ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ την  συμβουλη σου, και ΔΕΝ θα ξαναποσταρω φωτος , ΑΚΡΙΒΩΣ για τους λογους που το κανεις κι εσυ.... ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΜΟΝΟ ανταποκρισεις με λογια .....  :P

Τα λεμε ! ;)
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
χΑΧΑΧΑ αν παει 48 θα περασω απο την pattaya και θα αγορασω βατραχοπεδιλα να παω κολυμπωντας μεχρι το koh larn  :2funny:



Ναι συγνωμη παιδια δεν ειδα καλα 1000 sorry 41.26 :)

ετοιμασου να αγοράσης βατραχοπεδιλα και να πας κολυμπώντας 

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
ετοιμασου να αγοράσης βατραχοπεδιλα και να πας κολυμπώντας 

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μπα....λιγο δυσκολο το βλεπω,με το καραβακι θα παει!!
Δν το βλεπω να τραβαει πανω απο 42-43....ψευτης να βγω βεβαια αλλα :headbang:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Bangkok by night
Στο δρόμο μεγάλο μπλόκο αστυνομικών. :police: :police: :police:
Σταματάνε το ταξί και μας βγάζουν έξω. :knuppel:
Αρχισαν να μας ψάχνουν εξωνυχιστικά και ξαφνιάστηκα.Τα πάντα όλα έξω.Πορτοφόλια κινητά.Μέχρι και στις τζέπες
μας έβαλαν τα χέρια τους και έβγαζαν έξω τσίχλες χαρτάκια κλπ.Τα πορτοφόλια μας τα έκαναν φύλλο και φτερό.

Τα κογιότ όμως απίστευα.Νέα τρυφερά βλαστάρια, πανάκριβα όμως.Κατεβάζω τη χορεύτρια ένα κουκλί που φέρνει και
τις φίλες της για μόστρα και ενοικίαση.Οι τιμές απλησίαστες. Α πάρτε δρόμο κοριτσάκια σήμερα δεν έχω όρεξη
Οι υπόλοιπες φρηλάνσερς λίγες και μερικές καλές.Όλες ξεκινάνε από τις δυό χήνες στο σορτ.Λόνγκ τάιμ μας τελείωσε.
λογικα πρεπει να επεσες στο γνωστο μπλοκο πανω στην Ασοκ...παντα τη στηνουν εκει αργα το βραδυ και παντα σταματανε ταξι με ολη τη διαδικασια που αναφερεις
ευτυχως ειναι στην αντιθετη κατευθυνση απο τη δικη μου και ετσι δεν τους εχω τρακαρει ποτε

τα κογιοτι του ινσομνια συνιστουν προσβολη στα αυθεντικα κογιοτι που φυσικα απαντωνται μονο σε αυστηρως Ταυλανδικα στεκια
βεβαια ξεχωριζουν απο τις αλλες φριλανσερς της σειρας αλλα ειναι κογιοτι μπασταρδεμενα και πλασαρισμενα καθαρα για τουριστικους λογους
πρωτον μιλανε φαρανγκοαγγλικα και δευτερον τις καλεις για παρεουλα και παραγγελνουν κρασι   :headbang:
μονο στις τουριστικες πιατσες παραγγελνουν οι γκομενες κρασι (μαθαν και το κρασι τωρα   :jerking:) και το κανουν γιατι ψαχνουν κοροιδα
θενκς για το ριπορτο απο το ινσομνια δεν βλεπω να εχει αλλαξει κατι τα ιδια σκατα ειδα και εγω πριν κανα μηνα και δεν εχω ξαναπατησει...και ουτε προκειται αν δεν αλλαξει κατι προς το καλυτερο

οποιος ξερει τι σημαινει η οποιος ενδιαφερεται να δει αληθινο κογιοτι ανανεωνω την προσκληση σε ατομα που επισκεπτονται συχνα την ΒΚΚ για εκδοση καρτας μελους σε ενα η περισσοτερα λαουντζ κλαμπς της ΒΚΚ...ο απολυτος ναος της διασκεδασης    :rockon:


+1 για το Dynasty Grande!!!
ερε κουρτινα που σου χρειαζεται εσενα για να στρωσεις   :s&m_3:    :2funny:
 

ATHINA22

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
ρε παιδια να ρωτησω!γιατι κανεις δεν μενει σε μπανγκαλοους?εχω ακουσει απο γνωστουσ μου οτι ειναι παρα πολυ φτυνα!θελω να παω καποια στιγμη αλλα με τις τιμες που λετε για ξενοδοχεια ειναι οσο και εδω και με εχετε φοβισει!
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδια να ρωτησω!γιατι κανεις δεν μενει σε μπανγκαλοους?εχω ακουσει απο γνωστουσ μου οτι ειναι παρα πολυ φτυνα!θελω να παω καποια στιγμη αλλα με τις τιμες που λετε για ξενοδοχεια ειναι οσο και εδω και με εχετε φοβισει!
Εξαρταται τι εννοεις ακριβο και τι φθηνο....π.χ 40 ευρω την βραδυα για ενα αρκετα καλο δωματειο που εδω θα το πληρωνες 120 δεν νομιζω οτι ειναι και πολυ ακριβο και μαλιστα στην ΒΚΚ
Τωρα αν μιλαμε για Πατταγια βρησκεις και με 15 ενα απλο δωματειο αλλα και με 35 ευρω σε ξενοδοχειο κεντρικο με πισινα,διαλεγεις και περνεις!!!
 

ATHINA22

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Εξαρταται τι εννοεις ακριβο και τι φθηνο....π.χ 40 ευρω την βραδυα για ενα αρκετα καλο δωματειο που εδω θα το πληρωνες 120 δεν νομιζω οτι ειναι και πολυ ακριβο και μαλιστα στην ΒΚΚ
Τωρα αν μιλαμε για Πατταγια βρησκεις και με 15 ενα απλο δωματειο αλλα και με 35 ευρω σε ξενοδοχειο κεντρικο με πισινα,διαλεγεις και περνεις!!!
μαλιστα!να ρωτησω και κατι αλλο!για να παο κανα εικοσαημερο ποσο θα  πρεπει να εχο στην τσεπη για διαμονη και φαγιτο?(χωρις πουτανες)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μαλιστα!να ρωτησω και κατι αλλο!για να παο κανα εικοσαημερο ποσο θα  πρεπει να εχο στην τσεπη για διαμονη και φαγιτο?(χωρις πουτανες)
αναλογως που θες να πας.αν δεν θες να πας για σεξοτουρισμο,πας σε καποιο νησακι,νοικιαζεις κανα μπανγκαλοου με κανα 10αρι ευρω,και αλλο ενα 10-15 ευρω τρως σουπερ.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
ρε παιδια να ρωτησω!γιατι κανεις δεν μενει σε μπανγκαλοους?εχω ακουσει απο γνωστουσ μου οτι ειναι παρα πολυ φτυνα!θελω να παω καποια στιγμη αλλα με τις τιμες που λετε για ξενοδοχεια ειναι οσο και εδω και με εχετε φοβισει!
Προφανως δεν εχεις μεινει ποτε σε ξενοδοχειο στην Ελλαδα.
Οι τιμες ειναι απο 1 προς 3,εως 1 προς 4 στη Ταυλανδη (αναλογα τη περιοχη) σε σχεση με την Ελλαδα..
Το ξενοδοχειο που λεμε ας πουμε στο κεντρο της Μπανηκοκ (στη σουκουμβιτ που εχει απο τα ακριβοτερα ξενοδοχεια της Ταυλανδης)μενεις με 2000 μπατ..Δηλαδη 50 ευρω...Ενα αναλογο ξενοδοχειο στην Αθηνα εχει τουλαχιστον 160-180 ευρω τη βραδια...
Και για να μιλαμε για "ομοια" πραγματα...
Το Hilton της Μπανγκοκ,που ειναι κλασεις ΑΝΩΤΕΡΟ απο το Hilton της Αθηνας,χρεωνει 95 ευρω τη βραδια...Της Αθηνας 280 ευρω...
Που τις ειδες λοιπον τις ιδιες τιμες?

 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
τα κογιοτι του ινσομνια συνιστουν προσβολη στα αυθεντικα κογιοτι που φυσικα απαντωνται μονο σε αυστηρως Ταυλανδικα στεκια
βεβαια ξεχωριζουν απο τις αλλες φριλανσερς της σειρας αλλα ειναι κογιοτι μπασταρδεμενα και πλασαρισμενα καθαρα για τουριστικους λογους
πρωτον μιλανε φαρανγκοαγγλικα και δευτερον τις καλεις για παρεουλα και παραγγελνουν κρασι  :headbang:
οποιος ξερει τι σημαινει η οποιος ενδιαφερεται να δει αληθινο κογιοτι ερε κουρτινα που σου χρειαζεται εσενα για να στρωσεις  :s&m_3:    :2funny:

Φαντομα, τι ακριβως ειναι τα κογιοτι? Προκειται γαι γκομενες με ιδιαιτερα χαρακτηριστικα?
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Παντος τα 35 ευρω που εδωσα τα Χριστουγεννα του 2009 (πριν ενα χρονο δηλαδη) για το CITADINES 23 SUKHUMVIT ηταν μια πολυ δικαιη τιμη
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Insomnia
Στο 1:10 Βάλτε το τέρμα τα σπάει ρε μήπως βιάστηκα χμμμμ :think: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom