Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Pagtao,για nuru massage πρεπει να πας σε "γιαπωνεζικα στεκια"...
Αν επισης δε ξερεις τι ακριβως ειναι το nuru και το ειδικο gel που χρησιμοποιουν,μπορει και να σε κοροιδεψουν.
Μια σιγουρη λυση γαι τους "δυτικους",ειναι το Colonze2...Συνηθως εκει δε πεφτει κοροιδια...Αλλα οσον αφορα τη ποιοτητα του service,ως συνηθως παιζει ρολο και ποια κοπελα θα παρεις..
Παντως οταν επιλεξεις "προγραμμα" ζητησε να χρησιμοποιησουν nuru gel και να περιλαμβανεται και japanese massage η αλλιως prostate and testicles massage.
Συνηθως το ολο "session" διαρκει περιπου 2 ωρες και περιλαμβανει βεβαια και μπουμ-μπουμ...Για να μη βρεθεις επισης προ εκπληξεων,να σε προειδοποιησω,οτι ειναι "ακριβο σπορ"...Σκεψου οτι μονο για να χρησιμοποιησουν αυθεντικο nuru gel,αντι για απλο λαδι,χρεωνουν συν 500-600 μπατ...Υπολογιζε λοιπον για ολο το νταραβερι,αν επιλεξεις και μωρο σχετικα ομορφο,γυρω στα 3-4 χιλιαρικα...Ειναι ομως ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΖΩΗΣ....

Y.Γ...Και κρατα καβατζα το τηλεφωνο απο το μελανουρι...Θα το χρειαστω.. ;)
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
ΜΠΡΑΒΟ Pag με τα κοριτσια σου .... Και σ'ανωτερα στο επομενο ταξιδι πια !  ;)
Ευχαριστουμε και για τις οπως παντα αψογες ανταποκρισεις .... Σειρά μας και πάλι να τα (ξανα ) - ζησουμε απο κοντα...


ΛΟΙΠΟΝ ..... Για να μαζευομαστε σιγα-σιγα ποσοι ειμαστε για κατω τον Μαρτη ....


Εγω 99% θα ειμαι ολο τον μηνα απο 1 μεχρι 31.... Ακομα δεν εχω κανονισει προγραμμα αλλα θα διαμορφωθει αναλογα με την παρεα που θα βρω εκει .... ( Συναγωνιστες, αλλά και ΤΙΛΑΚ βεβαιως βεβαιως....)  :)
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Επειδή η μαυρομαλούσα κοπελιά μου έκλεινε ματάκια και έκανε μαλακίες την έκανα Top Salom  salai  :s&m_1:
και μετά με αποζημίωσε με καλύτερες πόζες  :rockon:

Μουστακοφαγανού και ξεμυαλίστρα, μάγισσα και σειρήνα της Μπανγκόκ μεθαύριο φεύγω αλλά το βλέπω χλωμό :idiot:

Δέστε με στα κατάρτια της Thai και κλείστε μου μάτια και αυτιά να μη τις βλέπω να μη τις ακούω και να μη
τις μυρίζω γιατί θα ριζώσω εδώ για τα καλά  :headbang:

Δεν εχω ΠΟΤΕ σχολιασει φωτογραφιες απο εδω μεσα αλλα τωρα για το δευτερο ΜΠΡΑΒΟ πετυχες το γουστο μου.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ναι συγνωμη παιδια δεν ειδα καλα 1000 sorry 41.26 :)

ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΑΣ ΜΕ ΒΑΤΡΑΧΟΠΕΔΙΛΑ

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ελπιζουμε να κρατησεις τον Λόγο σου


Notice: The THB rate shown below is the international rate. Rates used within Thailand may vary.

  Live rates at 2011.01.26 16:10:00 UTC

1.00 EUR = [size=10pt]42.1863 THB [/size] view EUR/THB chart

Euro   Thailand Baht
1 EUR = 42.1863 THB   1 THB = 0.0237044 EUR
 

spimar

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Έχω πάει Ταϊλάνδη  δυο φορές έως τώρα. Έχω σκοπό να πάω  γύρο στης 15 Μαρτίου και παρόλο που δεν νοικιάζω μηχανάκι στην πατταγια η στην Μπανγκόκ στα νησιά το κάνω για να μετακινούμαι. Θέλω να ρωτήσω εάν ξέρετε κάποια ασφάλεια υγείας ώστε να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο και σε αυτόν τον τομέα .
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Εμπειρος δεν ειμαι αλλα ειχα & 'γω το ιδιο διλημα,που να παω πρωτα,Βκκ η Πουκετ.

Λαμβανοντας υπ'οψιν οτι ειναι το πρωτο σας ταξιδι,γνωμη μου ειναι να ξεκινησεται απο Πουκετ,θα "μπειτε" πιο ομαλα στο "πνευμα" της Ταιλανδης.Αφου χαλαρωσετε στις παραλιες, απολαυσετε τα "μωρα",φυσιολατρισετε κλπ μετα πατε Βκκ για πιο "ποιοτικα" πραγματα (& πιο ακριβα...)

Η Πατονγκ δεν ειναι για παραπανω απο 10 μερες (για μενα τη 2η φορα,αν ξαναπαω, 5-6 το πολυ),ενω η Βκκ ειναι χαοτικη πολη,που αξιζει ομως να την "εξερευνησεις".Εκει οσες μερες & να εχεις στο τελος θα σου φανουν λιγες με την προυποθεση οτι θα δεις & 5-6 πραγματα εκτος απο τα κουκλια που κυκλοφορουν εκει.

Οσο αφορα το θεμα δωματιο,ενα ο καθενας, για τον πολυ απλο λογο που φανταζεσται... :grin: 

ευχαριστώ για τις πληροφορίες. θα ακούσουμε την συμβουλή σου και θα ξεκινήσουμε από phuket, αλλά μάλλον θα πάμε και παττάγια.
Βέβαια δεν είμαι και πολύ υπέρ του να γυρνάμε κάθε 2-3 ημέρες και αλλού. δηλαδή σε σύνολο 13 ημερών, να το κάνω 6 ημέρες phuket, 3 παττάγια, 3 bangkok;
με ποια εταιρία πήγες στο phuket; airasia;
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
ευχαριστώ για τις πληροφορίες. θα ακούσουμε την συμβουλή σου και θα ξεκινήσουμε από phuket, αλλά μάλλον θα πάμε και παττάγια.
Βέβαια δεν είμαι και πολύ υπέρ του να γυρνάμε κάθε 2-3 ημέρες και αλλού. δηλαδή σε σύνολο 13 ημερών, να το κάνω 6 ημέρες phuket, 3 παττάγια, 3 bangkok;
με ποια εταιρία πήγες στο phuket; airasia;
Ειναι λιγες οι μερες για τοσες μετακινησεις.
Εφ'οσον θα πατε Αυγουστο,εχεται χρονο για την οριστικη αποφαση.

Πουκετ πηγα με Thai,την οποια πτηση ειχα κλεισει απο ιντερνετ.Δεν εμεινα ικανοποιημενος ουτε απο την τιμη,ουτε γενικα,καθως, οπως εχω ποσταρει, μου αλλαξαν την ημερα πτησης κατα την επιστροφη απο πουκετ προς Βκκ

Η air asia εχει ελαφρως καλυτερες τιμες αλλα θελει προσοχη σε καποιες "κρυφες" χρεωσεις.
Για bangkok air δεν εχω αποψη αλλα, απο οτι μου ειπε ο Pagtao που ταξιδευει συνεχεια μ'αυτην,ειναι ικανοποιημενος.

Για τα εσωτερικα δρομολογια ριξε μια ματια σε παλαιοτερα ποστ θα βρεις λεπτομερειες που θα σε βοηθησουν.

Εξ'αλλου γι'αυτο δεν σου απαντω με ΠΜ,για να "επεμβουν" οι εμπειροτεροι :cheesy:  ;)
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Εχει βαλει και φωτογραφια ο τυπος στο προφιλ του!!! :grin:
Φιλαρακι,αν εισαι οντως αυτος στη φωτο,τοτε δε προκειται να σου πω τιποτα...
Σε εχει τιμωρησει ηδη ο θεος ετσι που σε εκανε!!! :2funny:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/profile_pictures/98887_1295990680.JPG[/img[/URL]]

Πω πω!!! ;D..Τυπε,αν ημουνα ετσι θα ειχα κανει μηνυση στη μανα μου!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε το :jerking: βραδιατικα!!!
[/quote]Εσυ ρε φιλαρακι πως εισαι?βαλε καμια  φωτογραφια σου και τα λεμε μετα!!!!!!!οσο αφορα  ταυλανδη παταγια πουκετ κλπ επειδη πηγαινω πολλα χρονια παιξτε και μουνακια εκτος απο πουτανες!μπαρ κλπ δηλαδη κοριτσια που δουλευουν σε διαφορα μαγαζια.γαμιονται ολες και μαλιστα πολυ καλα με φαλανκ!!!!αυτο  ενοουσα.....5-6 πουτανες....θα επανερθω συντομα με λεπτομερειες.οπως επισης και για βραζιλια που εκει εχω δοκτορα!!!!ενημερωτικα θα ειμαι πουκετ παταγια 30/1 εως28/2.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Η air asia εχει ελαφρως καλυτερες τιμες αλλα θελει προσοχη σε καποιες "κρυφες" χρεωσεις.
Η Air Asia ειναι low cost εταιρια.
Αυτο σημαινει οτι σου χρεωνουν και το κατουρημα...
Οι κρυφες χρεωσεις ειναι τα εξτρα λεφτα για το
α)ΑΝ θες insurance,
β)ΑΝ εχεις βαλιτσα (ενιαια χρεωση μεχρι 15 κιλα και απο κει και περα πληρωνεις για καθε εξτρα κιλο).
γ)ΑΝ θες να επιλεξεις μονος σου τη θεση σου.
Επειδη επισης ειναι low cost εταιρια,οι τιμες διαμορφωνονται αναλογα με το ποτε θα κλεισεις το εισιτηριο...
Μπορει να ειναι απο ελαχιστα φτηνοτερα μεχρι ΠΟΛΥ,μα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ φτηνοτερα...
Εκλεισα για Udon Thani (απο Μπανγκοκ),εδω και ενα μηνα για το Μαρτιο με 1200 μπατ,οταν η ΤΗΑΙ ηθελε 4500 μπατ...Δυστυχως δεν εκμεταλευτηκα και τη προσφορα που ειχε για καποιες μερες του Μαρτιου για την επιστροφη Udon Thani-Bangkok στα 550 μπατ (ΟΛΑ ΜΕΣΑ με φορους και αποσκευη),γιατι δεν εχω αποφασισει ποσο θα κατσω...
ΑΝ βεβαια πας τελευταια στιγμη στο αεροδρομιο της Μπανγκοκ για να αγορασεις απο εκει το εισιτηριο,τοτε οντως η Air Asia θα ειναι ελαχιστα φτηνοτερη απο ΤΗΑΙ και δεν αξιζει...Ασε που δε σου προσφερουν στη πτηση ουτε ενα ποτηρι νερο...Μια φορα ημουνα κρυωμενος και φταρνιζομουνα και αναγκαστικα να αγορασω χαρτομαντηλα μεσα στο αεροπλανο.. :grin:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Air Asia ......Cambogia -BKK με 19 $ κλεισμενο απο Ιουλιο,γαμάτο? :dancing:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Εσυ ρε φιλαρακι πως εισαι?βαλε καμια  φωτογραφια σου και τα λεμε μετα!!!!!!!οσο αφορα  ταυλανδη παταγια πουκετ κλπ επειδη πηγαινω πολλα χρονια παιξτε και μουνακια εκτος απο πουτανες!μπαρ κλπ δηλαδη κοριτσια που δουλευουν σε διαφορα μαγαζια.γαμιονται ολες και μαλιστα πολυ καλα με φαλανκ!!!!αυτο  ενοουσα.....5-6 πουτανες....θα επανερθω συντομα με λεπτομερειες.οπως επισης και για βραζιλια που εκει εχω δοκτορα!!!!ενημερωτικα θα ειμαι πουκετ παταγια 30/1 εως28/2.
Δεν νομιζω φιλε να ειχε κανενας την διαθεση να σε προσβαλει....αλλα οταν στο δευτερο σου ποσταρισμα εδω μεσα κραζεις αυτους που  :knockinb: πουτανες ,τετοια απαντηση θα παρεις!!!
Σεβασμος στους αλλους για να σε σεβονται!!! :idiot:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Εσυ ρε φιλαρακι πως εισαι?βαλε καμια  φωτογραφια σου και τα λεμε μετα!!!!!!!οσο αφορα  ταυλανδη παταγια πουκετ κλπ επειδη πηγαινω πολλα χρονια παιξτε και μουνακια εκτος απο πουτανες!μπαρ κλπ δηλαδη κοριτσια που δουλευουν σε διαφορα μαγαζια.γαμιονται ολες και μαλιστα πολυ καλα με φαλανκ!!!!αυτο  ενοουσα.....5-6 πουτανες....θα επανερθω συντομα με λεπτομερειες.οπως επισης και για βραζιλια που εκει εχω δοκτορα!!!!ενημερωτικα θα ειμαι πουκετ παταγια 30/1 εως28/2.
ΩΠ!!!Καλως τον... :grin:
Πρωτον..Οσον αφορα την εμφανιση,αστο...Απεχουμε ετη φωτος...
Δευτερον...Τωρα μιλησες πιο σωστα,γιατι το υφος του πρωτου σου μηνυματος ηταν λαθος...Γι αυτο στην ειπαν ολοι.
Τριτον...Περιμενουμε με αγωνια να μας δωσεις τα φωτα σου και να μας ανοιξεις τα ματια πως θα γαμαμε τζαμπα,απλες καθημερινες Ταυλανδεζες και οχι πουτανες... :P
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εσυ ρε φιλαρακι πως εισαι?βαλε καμια  φωτογραφια σου και τα λεμε μετα!!!!!!!οσο αφορα  ταυλανδη παταγια πουκετ κλπ επειδη πηγαινω πολλα χρονια παιξτε και μουνακια εκτος απο πουτανες!μπαρ κλπ δηλαδη κοριτσια που δουλευουν σε διαφορα μαγαζια.γαμιονται ολες και μαλιστα πολυ καλα με φαλανκ!!!!αυτο  ενοουσα.....5-6 πουτανες....θα επανερθω συντομα με λεπτομερειες.οπως επισης και για βραζιλια που εκει εχω δοκτορα!!!!ενημερωτικα θα ειμαι πουκετ παταγια 30/1 εως28/2.
και εγω μονο με μια πηγα πωλητρια που γνωρισα εκει και κοπαναω το κεφαλι μου στο τοιχο οταν βλεπω τις ενημερωσεις του pagtao και τα μουνακια που οργωσε,εστω και πληρωμενα.τι καταλαβα που πηγα μονο με μια;τιποτα. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Περιμενουμε με αγωνια να μας δωσεις τα φωτα σου και να μας ανοιξεις τα ματια πως θα γαμαμε τζαμπα,απλες καθημερινες Ταυλανδεζες και οχι πουτανες... :P
Εγω ειδικα ενδιαφερομαι να μου πεις πως γινεται να  :knockinb: απλες ,καθημερινες οχι πουτανες Βραζηλιανες ,γιατι οταν πηγα εγω το 150αρι ηταν ταριφα!!! :think:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε μαγκες εχω ακουσει οτι στην ταυλανδη υπαρχουν μουαι ται τουρ 2μηνα και 3μηνα,ξερει κανεις τι παιζει ακριβως και αν αξιζει ο κοπος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom