Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (5 μέλη και 10 επισκέπτες)

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Μπικ Αυτό που έχω καταλάβει μετά από τόσα ταξίδια είναι η απαραίτητη εκμάθηση της Tαϊλανδικής γλώσσας.Τουλάχιστον τα βασικά.
Είναι μεγάλο προτέρημα για τον ταξιδιώτη αλλά και τον σεξοτουρίστα.Θα το παλέψω πάντως αν και δύσκολο.
Αυτό εγώ το κατάλαβα από το πρώτο ΚΙΟΛΑΣ ταξιδι φιλε Pag ... ΜΕΓΑΛΟ προσον να ξερεις την γλωσσα... ( ΝΑ ΜΗΝ μιλας ομως... να κανεις πως δεν ξερεις και απλά να ακους τι λενε, και οταν σε καποια φαση πουν κατι για σενα, εκει να βγαινεις και να τους απαντας, αφηνοντας τις ΞΕΡΕΣ από την έκπληξη.... :S  !!! )  Και θα τραυλιζουν τα "μπουμπουκια" της νυχτας (και οχι μονο) ..... "...Υ you....fa....falang.....spp..speak..thai !!!! Wow !!! )  xaxa !!!

Εχω ξεκινησει να μαθαινω τα βασικα απο καποια βιβλια που αγορασα στο αεροδρομιο της Μπαγκοκ στην αναμονη μου για επιστροφη.... Και στην προσπαθεια μου θα με βοηθησουν και 2 Ταυλανδεζες που εχουν παντρευτει γνωστους μου...και μενουν εδω κοντα σε μενα αρκετα χρονια...


ΔΕΝ νομιζω να εχω καταφερει να μαθω και πολλα μεχρι τον Μαρτη οπου θα ειναι και το 2ο μου ταξιδι πρωτα ο Θεος, αλλα ηδη εχω μαθει αρκετες βασικες λεξεις και εκφρασεις ..... Το δυσκολο ειναι η προφορα και οι τονοι ....Γιατι πολλες λεξεις μοιαζουν μεταξυ τους και αλλαζει ΜΟΝΟ ο τονος....Και αν τονισεις αλλιως, βγαινει ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικο νοημα.....

Ειδομεν.... :-)  ;)
 

Theos_Pan

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου οταν λες σοβαρο ?
Sorry κιολας αλλα η λεξη τρομαζει λιγο.
οταν λεμε σοβαρο σημαινει υπαρχει προβλημα με καποιο ζωτικο οργανο...που πρεπει να προσεχεις εφ"ορου ζωης ιδιαιτερα...μου ειπε να μην πω τιποτα...θα τα γραψει με το καλο οταν βγει απο το νοσοκομειο...
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό εγώ το κατάλαβα από το πρώτο ΚΙΟΛΑΣ ταξιδι φιλε Pag ... ΜΕΓΑΛΟ προσον να ξερεις την γλωσσα... ( ΝΑ ΜΗΝ μιλας ομως... να κανεις πως δεν ξερεις και απλά να ακους τι λενε, και οταν σε καποια φαση πουν κατι για σενα, εκει να βγαινεις και να τους απαντας, αφηνοντας τις ΞΕΡΕΣ από την έκπληξη.... :S  !!! )  Και θα τραυλιζουν τα "μπουμπουκια" της νυχτας (και οχι μονο) ..... "...Υ you....fa....falang.....spp..speak..thai !!!! Wow !!! )  xaxa !!!

Εχω ξεκινησει να μαθαινω τα βασικα απο καποια βιβλια που αγορασα στο αεροδρομιο της Μπαγκοκ στην αναμονη μου για επιστροφη.... Και στην προσπαθεια μου θα με βοηθησουν και 2 Ταυλανδεζες που εχουν παντρευτει γνωστους μου...και μενουν εδω κοντα σε μενα αρκετα χρονια...


ΔΕΝ νομιζω να εχω καταφερει να μαθω και πολλα μεχρι τον Μαρτη οπου θα ειναι και το 2ο μου ταξιδι πρωτα ο Θεος, αλλα ηδη εχω μαθει αρκετες βασικες λεξεις και εκφρασεις ..... Το δυσκολο ειναι η προφορα και οι τονοι ....Γιατι πολλες λεξεις μοιαζουν μεταξυ τους και αλλαζει ΜΟΝΟ ο τονος....Και αν τονισεις αλλιως, βγαινει ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικο νοημα.....

Ειδομεν.... :-)   ;)
Τιποτα το μονο κατα τι γνωμη μου που παιζει καλα..και βεβαια εφαρμοζω και εγω ειναι οτι δουλευω Ταυλανδη χρονια κλπ..πιστευω οτι ετσι τα μουνακια τσιμπανε καλυτερα!!!!
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
οταν λεμε σοβαρο σημαινει υπαρχει προβλημα με καποιο ζωτικο οργανο...που πρεπει να προσεχεις εφ"ορου ζωης ιδιαιτερα...μου ειπε να μην πω τιποτα...θα τα γραψει με το καλο οταν βγει απο το νοσοκομειο...

ΑΜΑΝ ρε παιδια, δεν τον ξερω προσωπικα τον ανθρωπο αλλα αντε να γινει καλα
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Καλοσ εισαι και συ!!!τι φατσα σου --του να δουμε ......

Αστα μεγαλε επεσες σε ντροπαλους εδω μεσα, φατσες εμφανιζουμε μονο πριβε και σε αλλες χωρες ή εστω σκοταδι.
Γιατι νομιζεις αλωστε οτι παμε ολοι Ταυλανδη; :grin: :grin: :grin: :headbang: :headbang:
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Αστα μεγαλε επεσες σε ντροπαλους εδω μεσα, φατσες εμφανιζουμε μονο πριβε και σε αλλες χωρες ή εστω σκοταδι.
Γιατι νομιζεις αλωστε οτι παμε ολοι Ταυλανδη; :grin: :grin: :grin: :headbang: :headbang:
Οχι γιατι απο λογια ξερουμε ολοι να λεμε...το δια ταυτα ομως..τελως παντων  ταυλανδη  ακομα  μπορει και γαμαει ο οποιοδηποτε,αλλα το θεμα  ειναι να παιζει και λιγο ποιοτητα!!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Οχι γιατι απο λογια ξερουμε ολοι να λεμε...το δια ταυτα ομως..τελως παντων  ταυλανδη  ακομα  μπορει και γαμαει ο οποιοδηποτε,αλλα το θεμα  ειναι να παιζει και λιγο ποιοτητα!!!
Εσυ εισαι ο "ποιοτικος" που ξεχωριζεις απο τον "οποιοδηποτε" η μιλας για τις γκομενες?
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Εσυ εισαι ο "ποιοτικος" που ξεχωριζεις απο τον "οποιοδηποτε" η μιλας για τις γκομενες?
Για το σχολιο σου στη φωτο πρωτα!!για τις γκομενες λιγο-πολυ ολοι ξερουμε τι γινεται ταυλανδη,,απλα λεω τι καλυτερο μπορει να βγει!!!!
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Οσο αναφορά τον Λάκη δεν είναι σωστό να σχολιάζετε τίποτα αν και φίλος μας καλός.
Θα έρθει η μέρα που θα μας ενημερώσει.Οτι και να έχει περαστικά του από όλους μας

Ρε φίλε spyba δεν το έχεις το γράψιμο, άστο να πάει στο καλό... :headbang:
Tέλος πάντων φόρουμ είναι θα το υποστώ my last night in Bangkok :rockon:



..................Ετοιμάζεται και το ρέκβιεμ  :2funny:
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Οσο αναφορά τον Λάκη δεν είναι σωστό να σχολιάζετε τίποτα αν και φίλος μας καλός.
Θα έρθει η μέρα που θα μας ενημερώσει.Οτι και να έχει περαστικά του από όλους μας

Ρε φίλε spyba δεν το έχεις το γράψιμο, άστο να πάει στο καλό... :headbang:
Tέλος πάντων φόρουμ είναι θα το υποστώ my last night in Bangkok :rockon:



..................Ετοιμάζεται και το ρέκβιεμ  :2funny:
Τελος παντων...σαβατο φευγω με Τhai για πουκετ 15 μερες και μετα αλλες 15 παταγια.Και αν εχω κατι καλο θα κανω την αναλογη ενημερωση
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
εγω ειμαι χαλια, μονο στην ται καταφερα να μαμησω κοντες και αδυνατες, ο πιπινομανιακ ειναι ομορφοπαιδο.
και συ τι σαι νταβαντζης του?μιλατε στα ισα ρε να γαμησουμε θελουμε και οχι να βγαλουμε τα ματια μας!!!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
και συ τι σαι νταβαντζης του?μιλατε στα ισα ρε να γαμησουμε θελουμε και οχι να βγαλουμε τα ματια μας!!!!
Ρε φιλε, εδω που τα λεμε εσυ μπηκες επιθετικα εδω μεσα και τωρα ολοι σε αντιμετωπιζουν με μισο ματι. :tickedoff:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Bangkok Last night
Εφθασε τελικά αυτή η κακιά μέρα που λέγεται last day.Οσο και να το τραβήξεις πάντα θα έρθει αυτή μέρα.
Η τελευταία.Το καλό είναι ότι επειδή υπάρχει αυτή θα υπάρξει σίγουρα η χαρά του επομένου ταξιδιού
Η μέρα έφυγε με ψώνια και το απόγευμα με ξεκούραση, πισίνα και ανεμελιά.Το βραδάκι έχω το εξής σχέδιο.
Beer garden, φαγητό και μετά υφαρπαγή της μαυρομάλλας.Την είχα πάρει και τηλέφωνο να περιμένει.
Παρ' όλο που την απάτησα χτές θέλω πολύ να κλείσω μαζί της την τελευταία μου νύχτα.
Ωρα εννιά και μισή είμαι μέσα στο πουράδικο.ΟΓΑ, ΙΚΑ, ΝΑΤ κλπ.Στο βάθος όμως περιμένει η χτεσινή φιλενάδα.
Η Ριν.Χαμόγελο μέχρι τα αυτιά.Σε περίμενα μου λέει.Το γνωρίζω της λέω.Σουάϊ σουάϊ και μου δείχνει το μπρασελέ
και το μενταγιόν που φορούσα.Της βγάζω το δικό της βραχιόλι που αγόρασα, ένα χρυσόμαυρο και της το φοράω.
Ε καλά έπαθε η κοπέλλα. Και που το ήξερες ότι θα είμαι  εδώ, είχα διαίσθηση της  λέω. Καθήσαμε μαζί για
μιάμιση ώρα και την κέρασα δύο μπύρες.Εγινε η νέα μου φίλη στη Μπανγκόκ!Της μίλησα ανοιχτά και αντρίκια.
Το κατάλαβε αν και λυπήθηκε.Κορίτσι μου είναι η τελευταία μου νύχτα και θέλω να πάω με δύο λεηντυμπόυς και
γέλασε.Αν θέλεις δεύτερη λέηντυ νο πρόμπλεμ και μου έδειξε μία φίλη της πρώην χορεύτρια σε γκόγκο.Εγώ ήθελα
τρυφερούδια όμως.Την φίλησα την κέρασα άλλες δύο μπύρες και την έκλεισα αύριο το απόγευμα για καφέ και
φαγητό.Με χαρά το δέχτηκε, ελπίζω να μη μου θυμώσει.
Η ωρα προχώρησε επικίνδυνα και έτρεξα για το μαγαζί με τις μαυρομαλούσες κοπελιές.Δυστυχώς όπως και οι περισότερες
μου την έκανε.Φοβήθηκε μη χάσει το μπαρφάιν και πήγε με Ιάπωνα.Μου το είπε η μαμασάνγκ.Επίσης μου είπε αν έρθω να
περιμένω που θα επιστρέψει.Πόσο εύκολο το έχουν ε;Και καλά θα περίμενα αλλά όχι την τελευταία μου νύχτα.
Στεναχωρημένος κατεβαίνω τα σκαλιά του κτιρίου και χωρίς να το καταλάβω βρέθηκα στο Rainbow 4.Στη διαδομή παρά λίγο να σφαλιαρίσω δύο ladyboys που με άρπαξαν.
Αστες να πάνε στο διάολο τελευταία νύχτα.Πραγματικά στεναχωρέθηκα πολύ.Μέχρι που έπεσα πάνω στο 37!Θεία δίκη!
Παραγγελία να την είχα δε θα ήταν έτοιμη.Αυτή ήταν εκεί όμως.Γλέντια τυχεράκια.Αφού τσεκάρω ηλικίες ταυτότητες
κλπ κλείνω μπαρφάιν και μετά παραγγέλλω San Miguel και τεκίλα για την νεαρή.Εχω ήδη ξεχάσει τη Λεκ (λιγάκι)
και ενώ βρίσκομαι στη δεύτερη μπύρα μου έρχεται ντυμένη και στολισμένη.Μωρή τη ρωτάω ποιά είναι η κολλητή σου
εδώ στο νηπιαγωγείο;Εκείνη λέει και μου δείχνει ένα άλλο μανάρι.Ελα στο θείο της κάνω νόμημα.Two ladys?
ρωτάει αμέσως το νήπιο.Μέσα είσαι κοριτσάκι της λέω και τσεπώνω στη μαμασάνγκ το πρόστιμο (γάτα εκείνη ήρθε
αμέσως κοντά μου).Τρέχει και η άλλη να ντυθεί και σε λίγο έχω τα δυό πιπίνια δικά μου.
Ωρα δώδεκα και κάτι.Νωρίς!
Πάμε λένε οι κόρες μου.Η πιό μεγάλη μικρή με κόβει για περιπέτειες και προτίνει disco.Που ρε νιάνιαρο θα πάμε και
θα σε βάλουνε μέσα, ειδικά την άλλη που είναι δεκαοχτώ μείον;Pai Pai λέει εκείνη και ακολουθώ.Near, near φωνάζει
ενώ περπατάμε χεράκια και στραβοκοιτάνε τα κατόϊς.Με πάνε απέναντι στο ξενοδοχείο μου το Νανά.Μπα λέω άλλαξαν
γνώμη και πάμε για μπουμ-μπουμ κανένα πρόβλημα.Inside disco λένε τα νήπια.Βρε τι μαθαίνει κανείς από μικρό
και από τρελό μωρό.Λοιπόν λεβέντες έχω μείνει δεκαπέντε νύχτες στο Νανά και μυρωδιά δεν πήρα από την Ντίσκο
που υπάρχει στο ισόγειο λίγο μετά το μπαρ.Και πολύ καλή μάλιστα όχι μεγάλη, αλλά με ωραία διαρύθμιση και ζωντανή
μουσική.Τα μωρά άρχισαν να χτυπιούνται σαν γκογκολεζάκια.Μέσα καμμιά δεκαριά Άγγλοι σολαρίες.Αδελφάρες,έπερναν
μάτι τα κορίτσια μου.Τσιγκούνηδες πάτε ρε να πάρετε κοπέλλες από τα μπαρ χιλιάδες είναι μόνες.Παλιοαδελφές!
Φυσικά κανείς δεν τόλμησε να κάνει κάτι.Εγώ διασκέδασα πάρα πολύ και ευχαρίστησα το θεό και τον Βούδα που μου
επεφύλαξαν φινάλε αντάξιο για Pag.Το τηλέφωνο μου είχε δυό αναπάντητες κλήσεις και ένα μύνημα.Οι κλήσεις απο τη
μαυρομάλλα Λεκ και το μύνημα από τη Σίντα."I miss you darling sorry I no call you before".Η πρώτη τέλειωσε με
το Ιαπωνικό σορτ τάιμ και η δεύτερη έμεινε πάλι μόνη και άφραγκη.Βρήκαν τώρα Pag να μασήσει.Παρ' ότι λυπήθηκα
με την πρώτη και χάρηκα με τη δεύερη που ζεί, συνέχισα να διασκεδάζω.Τα κορίτσια τα έδωσαν όλα.Τις αγόρασα και
δεύτερη μπύρα και φτιάχτηκαν για τα καλά.Φέρθηκαν όπως φερόντουσαν τα κορίτσια μας πριν δέκα χρόνια.Μπαρφάιν
διασκέδαση, χορός και μετά δωμάτιο χαλαρά.Αυτές μου το κρατήσανε για το τέλος.Ετσι έπρεπε να είναι όλες τους
όχι ένα ξερό σορτο τάιμ και μετά την αμοιβή ξανά μανά από την αρχή!Κάθε εμπόδιο για καλό και η νύχτα είναι γεμάτη
εκπλήξεις.Δεν πίνω παραπάνω για ευνόητους λόγους.Ωρα μία και μισή τις τραβάω μετά τους τρελούς χορούς και αφού
ξκεσήκωσαν το μαγαζί για το δωμάτιο.
Τυχεράκιας μένω και από πάνω.Λίγο πριν τους σεκιουρητάδες η πιο μικρή μου  λέει δεν έχει ταυτότητα και είναι
δεκαοχτώ παρά.Η άλλη δεκαοχτώ και κάτι ψιλά.Σιγά το πολύ πολύ να πάει στη μάνα της, είχα την άλλη σίγουρη.
Παρ' όλα αυτά λάδωσα το παληκάρι του είπα "my last night party" και την άφησε να περάσει.
Ε ρε γλέντια.Απόψε δεν είχα άγχος το ένοιωθα.Η άλλη ακόμη στέλνει μυνήματα jup jup κλπ.η Φωτογράφιση δεν πέτυχε
γιατί τα βρέφη ήταν ολίγον μάου αλλά δεν έκαναν μαλακίες,τέλος πάντων έβγαλα μερικές να τις θυμάμαι και μετά
με έστειλαν για ντους.Στη συνέχεια μπήκαν αυτές μέσα και άρχισαν τα γέλια και τα τραγούδια, α ρε νιάτα!
Μου ήρθαν πίσω μυρωδάτες και γελαστές.Πήρα θέση μάχης, τις έβαλα στα άκρα με εμένα κεντρικό σέντερ μπακ."You have
condom papa" με ρωτάει η μεγάλη, πως το θέλεις μπανάνα, φράουλα ή τομ γιάμ.Γελάνε και τις κλείνω το στόμα με
δυνατό ελληνικό φιλί.Η άλλη που ζήτησε κόντομ πήρε στο στόμα της αυτό που ήθελε.Φραουλένια επιτυχία.Ευλογία και
πάλι.Χαρά Βούδα. Μπήκα σε όποια βρήκα μπροστά μου και σκεπτόμουν αν υπήρχε τρίτη τι θα έκανε.Βάζω τα γέλια και
αποσυντονίζομαι. Αλλο που δεν θέλουν εκείνες που είναι φτιαγμένες, ξεκαρδίζονται.Οσο γελούσε η μία ένοιωθα
στο μουνάκι της συσπάσεις τρελλές, οπότε πήρα και μία γεύση από το σκηνικό με τα μουνοσόου-girls που είχε γράψει
ο Von. Σειρά της άλλης.Καύλα η μικρή.Στενή και λυγερή.Κορμιά νεανικά και σπαρταριστά.Κωλόφαρδε!Στριγκλιές και
μπουμπουνητά. Αλλά και γελάκια.Πιτσιρίκες δα!Αδέξιες μεν, τρυφερομαμούνια δε.Και οι δυό τους πλούσιες σε στήθος
με εξαίσιες ρόγες.Αριστες για την ηλικία τους.Εκλεισα πολυ καλά πιστεύω.
Απόψε τελειώνει ο κύκλος των εξήντα και μία νυχτών στο Σιαμ.Τα κοριτσάκια μου είπαν ευχαριστώ, τις έδωσα και τιπ
λόγω αναχώρησης και κάθησαν άλλα είκοσι λεπτά μαζί μου, κάνανε όμως μαλακίες και αστειάκια.
Ρε ουστ και έχω δουλειά, αυτές το χαβά τους.
Τις έδωσα από ένα φιλί και πήγαν τελικά στου Βούδα το καλό και την ευχή της παναγίας.

Από την Bangkok και τους αγγέλους της καλο βράδυ και τα όνειρα είναι για τους ταξιδευτές.
 

Συνημμένα

  • Mau.jpg
    Mau.jpg
    182,4 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Girls.jpg
    Girls.jpg
    184,5 KB · Εμφανίσεις: 16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom