Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
για egypt ποιο τροπο προτεινετε χωρις περιττες χρεωσεις?
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
παιδια δεν γραφω τιποτα κακοπροαιρετα. σαφως ο καθενας κανει κουμαντο στην τζεπη του. ΔΕΝ εχω παει bangok ΔΕΝ εχω παει phuket. Ξαναγραφω οτι ξερω οτι οι κοπελες τις bangok δεν συγκρινονται με τα κοριτσια της πατταγιας. Εξαλλου τα σαββατοκυριακα μερικες κοπελες απο την bkk ερχονται παταγια για να βγαλουν το ψωμι τους.Για εναν ανθρωπο που θελει να παει καθαρα για σεξοτουρισμο και να κατσει πολλες μερες πιστευω η πατταγια θα του βγει καλυτερα, προς το οικονομικο κομματι. Παντως και στην πατταγια μονο θεες εβλεπα (που να παω και bkk ε?) αλλα ειμαι λατρης του asian beauty. καλα να περνατε ολοι και καλες γιορτες. Οσοι ειναι ταυλανδη δεν τους ευχομαι τιποτα γιατι πολυ απλα δεν χρειαζεται. Εκει οι ευχες γινονται πραγματικοτητα.


ΥΓ λακη ποτε θα ερθει ο κολοαυγουστος. εχω παθει κοκομπλοκο!

παρτε και μια φωτογραφια που θα μας φερει ολους καποιες αναμνησεις (δεν ειναι δικια μου απο το imageshack την βρηκα)


Uploaded with ImageShack.us
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
παιδια δεν γραφω τιποτα κακοπροαιρετα. σαφως ο καθενας κανει κουμαντο στην τζεπη του. ΔΕΝ εχω παει bangok ΔΕΝ εχω παει phuket. Ξαναγραφω οτι ξερω οτι οι κοπελες τις bangok δεν συγκρινονται με τα κοριτσια της πατταγιας. Εξαλλου τα σαββατοκυριακα μερικες κοπελες απο την bkk ερχονται παταγια για να βγαλουν το ψωμι τους.Για εναν ανθρωπο που θελει να παει καθαρα για σεξοτουρισμο και να κατσει πολλες μερες πιστευω η πατταγια θα του βγει καλυτερα, προς το οικονομικο κομματι. Παντως και στην πατταγια μονο θεες εβλεπα (που να παω και bkk ε?) αλλα ειμαι λατρης του asian beauty. καλα να περνατε ολοι και καλες γιορτες. Οσοι ειναι ταυλανδη δεν τους ευχομαι τιποτα γιατι πολυ απλα δεν χρειαζεται. Εκει οι ευχες γινονται πραγματικοτητα.


ΥΓ λακη ποτε θα ερθει ο κολοαυγουστος. εχω παθει κοκομπλοκο!

παρτε και μια φωτογραφια που θα μας φερει ολους καποιες αναμνησεις (δεν ειναι δικια μου απο το imageshack την βρηκα)

Αρχηγέ το κορίτσι που πόσtαρες είναι τραβελος...
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Ρε παιδες μια ποδοσφαιρικη ομαδα απο LadyBoys,σε τι πρωταθλημα θα επαιζε ?
Σε ανδρικο η γυναικειο ?
Καλή η ερώτηση και δεν ξέρω ακριβώς να απαντήσω. Σίγουρα παλιά επιτρεπόταν η συμμετοχή ladyboys σε κάποια πρωταθλήματα ειδικά στο takraw σάλας (αυτό που παίζεται με τα ψάθινα μπαλάκια που έχετε δεί σίγουρα να πουλάν στα σουβενιρς) και στο βόλλευ. Μετά τα γεγονότα με την περίφημη Nong Thoom΄(ladyboy - πρωταθλήτρια στο Μουάι Ταί στα ελαφρά βάρη το 1998, που φιλούσε στο στόμα τους ηττημένους αντίπαλούς της) απαγορεύτηκε επίσημα η συμμετοχή ladyboys στα πρωταθλήματα ανδρών σε όλα τα σπορτ.
Το τι ισχύει στα γυναικεία σπορτ δεν γνωρίζω. Ισως να ξέρει ο Φαντομάς και να μας δώσει τα φώτα του.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
παρτε και μια φωτογραφια που θα μας φερει ολους καποιες αναμνησεις
Εμένα μου θυμίζει τη ΔΕΛΤΑ της γειτονιάς και γάλα αγελάδος με φουλ λιπαρά  :2funny:
Τράβελος και το ένα του βυζί πήρε την κατηφόρα  :headbang:

Και φυσικά έχει χιλιοειπωθεί  :woldman: η Πατάγια είναι σεξοπροορισμός για όλο τον κόσμο για κάθε βαλάντιο.
Ειναι η ΜΕΚΚΑ του σεξ.Μακράν ο νούμερο ένα προορισμός του κάθε λάτρη του φτηνού ασιατικού νιμιού.
Εγώ θα έλεγα οι πρωτάρηδες να ξεκινούν από εκεί.Να κάνουν τα πρώτα τους βήματα στη περίφημη Walking Street και αφού εισπνέυσουν την εξαίσια μυρωδιά της εισόδου από τους υπονόμους θα αποζημιωΘούν με πολλά μπουκέτα τριαντάφυλλα που θα τους έρθουν στη μούρη απο τις γιαγιάδες λουλουδούδες. Πιο μετά θα τους κολλήσουν στη μούρη τους καταλόγους του πινγκ πονγκ σόου και πιο κάτω θα δεινοπαθήσουν να ξεπεράσουν τον όχλο που κάθεται και χαζεύει τις κακάσχημες ρωσίδες χορεύτριες που κουνιούνται άχαρα πίσω από τις τζαμαρίες :headbang: :headbang:
Να δείτε και τι φωτό πάφτει για πάρτη τους :headbang: :headbang:
Αφού ιδρώσουν από τη διαδρομή ένα καλό διάλειμα για παγωτό στο τούρκικο μαγαζί.Σπεσιαλιτέ και σόου με σάλτσα ιδρώτα απο τον ιμάμη. :S  :headbang:

Αυτά φυσικά με καλή διάθεση και χιούμορ.Ετσι κι έτσι η φτωχομάνα θα είναι ο τελικός μου προορισμός....εκτός και άν έρθουν στο μυαλό μου τα απίστευτα μωρά του Shark της Soi Cowboy της Μπανγκόκ,ευτυχως το δρόμο τον ξέρω τώρα. :rockon:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
ΥΓ λακη ποτε θα ερθει ο κολοαυγουστος. εχω παθει κοκομπλοκο!

παρτε και μια φωτογραφια που θα μας φερει ολους καποιες αναμνησεις (δεν ειναι δικια μου απο το imageshack την βρηκα)


Uploaded with ImageShack.us

Μια απο τα ιδια homies!!! εχω φρικαρει εδω στην ελλαδα!! Εγω παλι κανω σχέδια για τον Οκτωβρη!! δεν παιρναν οι μερες για κανενα λογο!!! To να αγαπας την ταυλανδη και να θες να επιστρεψεις ειναι ευκολο γιατι αν νομιζεις πως εισαι μια μερα μακρια της η δυο απο την τελευταια μερα που ησουν εκει τοτε σιγουρα εισαι μια μερα κοντα απο την μερα που θα ξαναεισαι εκει! ;)
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
39,50 το μπατ σημερα στην Μπακγκοκ... Χθες αλλαξα τα τελευταια μου 100 ευρω με 39.13  .... Ας ελπισουμε μετα τις γιορτες να ανεβει κι αλλο....

Παντως ανοιξα λογαριασμο στην Kasicorn (πρασσινη τραπεζα) και μεταφερω εκει λεφτα μεσω ιντερνετ.... Οποτε οταν θα ειμαι Ελλαδα θα κανω σιγα-σιγα την αποταμιευση μου για να μπορω να ερχομαι εδω μετα και να μην μου φαινεται μεγαλο το εξοδο....
Πιστευω οτι ειναι η καλυτερη λυση για καποιον που δεν σκεφτεται να παει μονο μια φορα, αλλα να πηγαινει συχνοτερα....

Εχω και το τιλακ μου τωρα που με τραβαει περισσοτερο..... ΝΑΙ ΝΑΙ.... Την πατησα σαν "πρωταρης" και "αγαπουλης" και δαγκωθηκα.... Βαρεθηκα να αλλαζω ladies στην Παταγια καθε μερα και αποφασισα να περασω ΟΛΕΣ μου τις μερες στη Μπαγκοκ με μια μονο καλονη :-)

Το παρθενικο μου ταξιδι στην μαγικη αυτη χωρα περιλαμβανε και μπολικη φυσιολατρεια.... Αλλωστε το σεξ απο μονο του, δεν ηταν κατι που επιζητουσα και μου ελειπε, οταν επελεξα να ερθω εδω...Εντυπωσεις μολις γυρισω Ελλαδα με το καλο... Τωρα δεν εχω χρονο να μπαινω... και αλλωστε τα σκηπτρα της ανταποκρισης τα κατεχουν ΗΔΗ αλλοι.... ΕΝΑ μονο θα πω... ΑΠΟ ΟΣΑ ταξιδια εχω κανει (και ειναι μπολικα) ΜΟΝΟ εδω αισθανομαι οτι ΔΕΝ θελω να φυγω ποτε.... Και αν δεν ειχα γονεις, αδελφη , δουλεια και φιλους να με περιμενουν πισω ΣΙΓΟΥΡΑ θα εμενα εδω για παντα.............

κλεινω γιατι με φωναζει το Τιλακ μου να κανουμε μαζι μπανακι  :boobies: :pipa2: :fuck2:.... Τα ξαναλεμε ...Καλα να περνατε ολοι στην Ελαδιτσα και ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ και μακαρι ο καινουργιος χρονος να φερει οικονομικη καλυτερευση στην χωρα μας και να ανεβασει την τιμη του μπατ, για να μπορουμε ολοι να ερχομαστε ανετα στην αγαπημενη μας χωρα ...  ;)
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Με εναν παραξεο τροπο αυτο το μερος (Ταιλανδη) μαγευει σχεδον τον καθε ταξιδιωτι. Τον υπνοτιζει και του γυρναει τα μυαλα.
Σιγουρα δεν ειναι μονο το σεξ,ουτε οι παραλιες,ουτε τα φτηνα φαγητα και ποτα.....ειναι κατι το ξεχωριστο που σε καθε εναν που παει για πρωτη φορα εκει του βαζει το μικροβιο της μονημης εγκαταστασης εκει περα!!!
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
κλεινω γιατι με φωναζει το Τιλακ μου να κανουμε μαζι μπανακι  :boobies: :pipa2: :fuck2:.... Τα ξαναλεμε ...Καλα να περνατε ολοι στην Ελαδιτσα και ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ και μακαρι ο καινουργιος χρονος να φερει οικονομικη καλυτερευση στην χωρα μας και να ανεβασει την τιμη του μπατ, για να μπορουμε ολοι να ερχομαστε ανετα στην αγαπημενη μας χωρα ...  ;)
Αμην....... :priest:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
... αποφασισα να περασω ΟΛΕΣ μου τις μερες στη Μπαγκοκ με μια μονο καλονη :-)



κλεινω γιατι με φωναζει το Τιλακ μου να κανουμε μαζι μπανακι  :boobies: :pipa2: :fuck2:.... Τα ξαναλεμε ...Καλα να περνατε ολοι στην Ελαδιτσα και ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ και μακαρι ο καινουργιος χρονος να φερει οικονομικη καλυτερευση στην χωρα μας και να ανεβασει την τιμη του μπατ, για να μπορουμε ολοι να ερχομαστε ανετα στην αγαπημενη μας χωρα ...  ;)
Τι μου θυμιζει... :think: Τι μου θυμιζει... :think:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Με εναν παραξεο τροπο αυτο το μερος (Ταιλανδη) μαγευει σχεδον τον καθε ταξιδιωτι. Τον υπνοτιζει και του γυρναει τα μυαλα.
Σιγουρα δεν ειναι μονο το σεξ,ουτε οι παραλιες,ουτε τα φτηνα φαγητα και ποτα.....ειναι κατι το ξεχωριστο που σε καθε εναν που παει για πρωτη φορα εκει του βαζει το μικροβιο της μονημης εγκαταστασης εκει περα!!!

Θα συμφωνησω γιατι ειμαι και εγω πασχων αυτου του μικροβιου  :rolleyes: και το χειροτερο ειναι οτι δεν ξερω καν που θα με οδηγησει και οντως δεν με μαγεψαν μονο οι παραλιες το σεξ και τα φτηνα φαγητα και ποτα απλα τον θεωρω εναν απο τους πιο οικονομικους προορισμους που σε μαγευει η κουλτουρα και η καλοσυνη αυτων των ανθρωπων, κατι που ερχεται σε αντιθεση με τα χαλια που βλεπω στα ελληνικα νησια την περιοδο του καλοκαιριου τωρα δεν ξερω κατα ποσο θα παραμεινει φθηνος προορισμος η αν θα ακριβηνει γιατι οπως και να το κανουμε υπαρχει μια ασταθεια σε αυτη την χωρα!!!
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Με εναν παραξεο τροπο αυτο το μερος (Ταιλανδη) μαγευει σχεδον τον καθε ταξιδιωτι. Τον υπνοτιζει και του γυρναει τα μυαλα.
Σιγουρα δεν ειναι μονο το σεξ,ουτε οι παραλιες,ουτε τα φτηνα φαγητα και ποτα.....ειναι κατι το ξεχωριστο που σε καθε εναν που παει για πρωτη φορα εκει του βαζει το μικροβιο της μονημης εγκαταστασης εκει περα!!!
Προσυπογραφω την καθε λεξη :thumbsup:,πλην της μονιμης εγκαταστασης :think:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Θα συμφωνησω γιατι ειμαι και εγω πασχων αυτου τουμικροβιου  :rolleyes: και το χειροτερο ειναι οτι δεν ξερω καν που θα με οδηγησει και οντως δεν με μαγεψαν μονο οι παραλιες το σεξ και τα φτηνα φαγητα και ποτα απλα τον θεωρω εναν απο τους πιο οικονομικους προορισμους που σε μαγευει η κουλτουρα και η καλοσυνη αυτων των ανθρωπων, κατι που ερχεται σε αντιθεση με τα χαλια που βλεπω στα ελληνικα νησια την περιοδο του καλοκαιριου τωρα δεν ξερω κατα ποσο θα παραμεινει φθηνος προορισμος η αν θα ακριβηνει γιατι οπως και να το κανουμε υπαρχει μια ασταθεια σε αυτη την χωρα!!!
Η ασθενεια που προκυπτει απο το "Ταιλανδομικροβιο" ειναι ανιατη...

Ο γιατρος συνιστα 3 "αεροπορικες πτησεις" τον χρονο,Χειμωνα,Ανοιξη,Καλοκαιρι... Προ φαγητου...
Θα "τρωμε" τα παντα :boobies: :knockinb: :pipa2: :tits: :fuck2: εκει...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom