Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
κακα τα ψεματα ειναι δυσκολο να μεινεις εκει μονιμα αν δεν εχεις εισοδηματα.μονο σαν συνταξιουχος θα μπορουσε καποιος.
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
κακα τα ψεματα ειναι δυσκολο να μεινεις εκει μονιμα αν δεν εχεις εισοδηματα.μονο σαν συνταξιουχος θα μπορουσε καποιος.
Μμμμμμμ....κατσε να σκεφτω, συνταξιουχος στα 33 μου :think:, σαν καλο μου ακουγεται :rockon:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Μμμμμμμ....κατσε να σκεφτω, συνταξιουχος στα 33 μου :think:, σαν καλο μου ακουγεται :rockon:
Ειδες τι παθαμε Κ-boy,τωρα βρηκε ο Γιωργακης να παταξει τη διαφθορα. :jerking:
Αλλιως, ολο & καποια ακρη θα βρισκαμε για καμια "συνταξουλα"... ;)    :dancing:    :2funny:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Ειδες τι παθαμε Κ-boy,τωρα βρηκε ο Γιωργακης να παταξει τη διαφθορα. :jerking:
Αλλιως, ολο & καποια ακρη θα βρισκαμε για καμια "συνταξουλα"... ;)     :dancing:    :2funny:
Στα 43 μου θα ημουνα επισημα με το χαρτι στο χερι συνταξιουχος :headbang: :headbang:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Η να ζησεις σαν εισοδηματιας χρειαζεσαι παντως κατι για να ερχονται τα ευρω να σε βρισκουν. μπικου λες να λειτουργησει αυτη η θεραπεια? χειμωνα ανοιξη καλοκαιρι? παντως και η αναμονη κακα τα ψεματα αν εχεις παει 1η φορα εχει την γλυκα της!!! :2funny:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
39,50 το μπατ σημερα στην Μπακγκοκ... Χθες αλλαξα τα τελευταια μου 100 ευρω με 39.13  .... Ας ελπισουμε μετα τις γιορτες να ανεβει κι αλλο....

Παντως ανοιξα λογαριασμο στην Kasicorn (πρασσινη τραπεζα) και μεταφερω εκει λεφτα μεσω ιντερνετ.... Οποτε οταν θα ειμαι Ελλαδα θα κανω σιγα-σιγα την αποταμιευση μου για να μπορω να ερχομαι εδω μετα και να μην μου φαινεται μεγαλο το εξοδο....
Πιστευω οτι ειναι η καλυτερη λυση για καποιον που δεν σκεφτεται να παει μονο μια φορα, αλλα να πηγαινει συχνοτερα....

Εχω και το τιλακ μου τωρα που με τραβαει περισσοτερο..... ΝΑΙ ΝΑΙ.... Την πατησα σαν "πρωταρης" και "αγαπουλης" και δαγκωθηκα.... Βαρεθηκα να αλλαζω ladies στην Παταγια καθε μερα και αποφασισα να περασω ΟΛΕΣ μου τις μερες στη Μπαγκοκ με μια μονο καλονη :-)

Το παρθενικο μου ταξιδι στην μαγικη αυτη χωρα περιλαμβανε και μπολικη φυσιολατρεια.... Αλλωστε το σεξ απο μονο του, δεν ηταν κατι που επιζητουσα και μου ελειπε, οταν επελεξα να ερθω εδω...Εντυπωσεις μολις γυρισω Ελλαδα με το καλο... Τωρα δεν εχω χρονο να μπαινω... και αλλωστε τα σκηπτρα της ανταποκρισης τα κατεχουν ΗΔΗ αλλοι.... ΕΝΑ μονο θα πω... ΑΠΟ ΟΣΑ ταξιδια εχω κανει (και ειναι μπολικα) ΜΟΝΟ εδω αισθανομαι οτι ΔΕΝ θελω να φυγω ποτε.... Και αν δεν ειχα γονεις, αδελφη , δουλεια και φιλους να με περιμενουν πισω ΣΙΓΟΥΡΑ θα εμενα εδω για παντα.............

κλεινω γιατι με φωναζει το Τιλακ μου να κανουμε μαζι μπανακι  :boobies: :pipa2: :fuck2:.... Τα ξαναλεμε ...Καλα να περνατε ολοι στην Ελαδιτσα και ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ και μακαρι ο καινουργιος χρονος να φερει οικονομικη καλυτερευση στην χωρα μας και να ανεβασει την τιμη του μπατ, για να μπορουμε ολοι να ερχομαστε ανετα στην αγαπημενη μας χωρα ...  ;)
Αντε επιτελους να αρχισουμε να εχουμε και τιποτα ανταποκρισεις απο την πρωτευουσα-μεχρι τωρα ολο το βαρος το σηκωνε ο Φαντομας. Ασε που οσοι τολμουσαν να ασχοληθουν με Μπανγκοκ χαρακτηριζοντουσταν φυσιολατρες :2funny:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Η να ζησεις σαν εισοδηματιας χρειαζεσαι παντως κατι για να ερχονται τα ευρω να σε βρισκουν. μπικου λες να λειτουργησει αυτη η θεραπεια? χειμωνα ανοιξη καλοκαιρι? παντως και η αναμονη κακα τα ψεματα αν εχεις παει 1η φορα εχει την γλυκα της!!! :2funny:
Η θεραπεια λειτουργει εγγυημενα...
Την εχω δοκιμασει σε τοπικο επιπεδο (Ελλαδα...)

Τωρα αυτο που ειναι το πραγματικο προβλημα,ειναι το χρημα.Τα "φαρμακα" ειναι ακριβα...

Εχω στο μυαλο μου καποιους τροπους εξοικονομησης χρηματων,απο την "διαβιωση" εδω.Τουλαχιστον για τα δικα μου γουστα,στην Ελλαδα δεν υπαρχει πλεον τιποτα ποιοτικο για να ασχοληθεις,απο οποιο επιπεδο κι αν το κοιταξεις το θεμα.
Βεβαια εγω ειμαι 40 & κατι ψιλα  :zombie: και εχω ζησει δυνατα καλες εποχες εδω,οποτε ειμαι "ψιλογεματος" και εχω αυτοπειθαρχια  :) η ετσι νομιζω τουλαχιστον...

Επειδη εχω βγει & ψιλο :offtopic: οταν θα στοιχειοθετησω στο μυαλο μου τροπους για εξοικονομηση χρηματος, θα τους παραθεσω,γιατι δεν χρειαζεται να εισαι "φραγκατος" για να πηγαινεις Ταιλανδη.Αρκει να εχεις τη δουλιτσα σου (τι ειπα τωρα,τετοια εποχη...) & να μη "βουλιαξει" το "μπαταρισμενο" καραβι Ελλαδα.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Αντε επιτελους να αρχισουμε να εχουμε και τιποτα ανταποκρισεις απο την πρωτευουσα-μεχρι τωρα ολο το βαρος το σηκωνε ο Φαντομας. Ασε που οσοι τολμουσαν να ασχοληθουν με Μπανγκοκ χαρακτηριζοντουσταν φυσιολατρες :2funny:
αδικεις τον Pagtao,εχει ποσταρει ουκ ολιγα απο τη "πλανευτρα" πρωτευουσα...

Θα γραψω & εγω κατι λιγα,αλλα περισσοτερο "φυσιολατρικα"...  :2funny:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
αδικεις τον Pagtao,εχει ποσταρει ουκ ολιγα απο τη "πλανευτρα" πρωτευουσα...

Θα γραψω & εγω κατι λιγα,αλλα περισσοτερο "φυσιολατρικα"...  :2funny:
Φυσικα και δεν θελω να αδικησω τον λογοτεχνη της παρεας. Εννοουσα πριν αρχισει ο Παγκταο τα ποσταρισματα.......
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Γεια σου ρε Ρεμπετη!!!!Τελικα την "κανεις" Φεβρουαριο???Αντε τυχερε!!!!Θα πας στο "κοριτσι" σου???

Αυγουστο θα σε δουμε ξανα κατω???θα'μαστε καλη παρεα!!! :-* :-* :-* :-*

Γεια Λακη, Φλεβαρη ναι θα ειμαι κατω για 17-18 ημερες, λιγο Πατταγια και μετα Βιετναμ. Το ''κοριτσι'' αρραβωνιαστηκε  :grin: οποτε θα το δω για λιγο και μετα τελος, (μου εγινε συνηθια να πηδαω αρραβωνιαρες)  :2funny: :2funny:
Για Αυγουστο αν δεν εχουμε δραχμες μαλλον θα παμε για να κλεισουμε κατι λογαριασμους.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ολους τους Ταυλανδοβαρεμενους, ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ, λες και δεν ξερουμε αλλα λεμε  :grin: :grin: :grin:.
Και 1 συμβουλη απο εναν παληο, και ηλικιακα και ταξειδιωτικα.
ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΦΑΣ ΣΕ ΜΠΟΥΦΕ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.
Ναστε ΟΛΟΙ καλα και ειδικα ο ΝΙΚΟΣ που εφυγε απο Καμποτζη και ειναι τωρα Πατταγια.
 

tarifass

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
[size=12pt][/size=12pt]
Χρονια πολλά σε όλους!!!
Γεια σας παιδιά. Πρωτη φορα γραφω στο forum αλλα πραγματικα σας διαβαζω εδω και πολυ καιρο.
Το πρωτο ταξιδι μου ειναι ετοιμο και ειναι σε λιγες μερες και οφειλεται σε μαγαλυτερο βαθμο σε ολους εσας.
Ο μονος σιγουρος προορισμος θα ειναι η BKK για παρακατω θα εξαρτηθει απο τα κεφια και απο τα χρηματα.
Θα παω με εναν φιλο και σκοπευουμε να καθισουμε 2 βδομαδες.
θελαμε ενα καλο και κεντρικο ξενοδοχειο και κλεισαμε 3 μερες για αρχη στο Grand Millennium Sukhumvit στην 30 Sukhumvit 21 Asoke Road.
Θα ηθελα αν καποιος εχει κατι αρνητικο να αναφερει για αυτο εδω ας με ενημερωσει.
Απο οσο προσεξα υπαρχουν 2 αρκετα κοντινες entertainment plaza (nana, cowboy) αν καπιος μπορει να μας διευκολυνει με κατι αλλο διαφορετικο ας προτεινει κατι.
Επισης θα ηθελα την βοηθεια σας στο θεμα body-massage.
Θα με ενδιεφερε αν εχετε καποιες καλες και αξιοπιστες προτασεις δεν θα ηθελα να χασουμε παρα πολλυ χρονο στο ψαξιμο.
Σιγουρα θα ηταν καλό να ψαξουμε αλλα για πρωτο ταξιδι θα προτιμουσα να παω σε καποια που εσεις οι ιδιοι (εκ τον πραγματων) γνωριζεται καλυτερα.
Για το συναλλαγμα απο οσο διαβασα απο εσας εχω στα υποψην μου αυτο: Και μια ισως αφελη ερωτηση αλλα σαν καινουριο ας με συγχωρεσεται οταν λετε ST, LT ( για ποση ωρα μιλαμε)
Τελος θα ηθελα να σας αναφερω οτι γνωρισα μια κοπελα απο το facebook που ειναι φοιτητρια εκει. μιλαμε αρκετο καιρο και θα ηθελα να βρεθω μαζι της.
Ποια ειναι η γνωμη σας θα ηταν καλό να κανονιζα κατι με αυτην η θα ειναι καλυτερα να ξεκινησουμε εκει απο την αρχη.
Ευχαριστω εκ των προτερων και συγνωμη αν σας κουρασα με αυτες τις ερωτησεις!!!!
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
[size=12pt][/size=12pt]
Χρονια πολλά σε όλους!!!
Γεια σας παιδιά. Πρωτη φορα γραφω στο forum αλλα πραγματικα σας διαβαζω εδω και πολυ καιρο.
Το πρωτο ταξιδι μου ειναι ετοιμο και ειναι σε λιγες μερες και οφειλεται σε μαγαλυτερο βαθμο σε ολους εσας.
Ο μονος σιγουρος προορισμος θα ειναι η BKK για παρακατω θα εξαρτηθει απο τα κεφια και απο τα χρηματα.
Θα παω με εναν φιλο και σκοπευουμε να καθισουμε 2 βδομαδες.
θελαμε ενα καλο και κεντρικο ξενοδοχειο και κλεισαμε 3 μερες για αρχη στο Grand Millennium Sukhumvit στην 30 Sukhumvit 21 Asoke Road.
Θα ηθελα αν καποιος εχει κατι αρνητικο να αναφερει για αυτο εδω ας με ενημερωσει.
Απο οσο προσεξα υπαρχουν 2 αρκετα κοντινες entertainment plaza (nana, cowboy) αν καπιος μπορει να μας διευκολυνει με κατι αλλο διαφορετικο ας προτεινει κατι.
Επισης θα ηθελα την βοηθεια σας στο θεμα body-massage.
Θα με ενδιεφερε αν εχετε καποιες καλες και αξιοπιστες προτασεις δεν θα ηθελα να χασουμε παρα πολλυ χρονο στο ψαξιμο.
Σιγουρα θα ηταν καλό να ψαξουμε αλλα για πρωτο ταξιδι θα προτιμουσα να παω σε καποια που εσεις οι ιδιοι (εκ τον πραγματων) γνωριζεται καλυτερα.
Για το συναλλαγμα απο οσο διαβασα απο εσας εχω στα υποψην μου αυτο: Και μια ισως αφελη ερωτηση αλλα σαν καινουριο ας με συγχωρεσεται οταν λετε ST, LT ( για ποση ωρα μιλαμε)
Τελος θα ηθελα να σας αναφερω οτι γνωρισα μια κοπελα απο το facebook που ειναι φοιτητρια εκει. μιλαμε αρκετο καιρο και θα ηθελα να βρεθω μαζι της.
Ποια ειναι η γνωμη σας θα ηταν καλό να κανονιζα κατι με αυτην η θα ειναι καλυτερα να ξεκινησουμε εκει απο την αρχη.
Ευχαριστω εκ των προτερων και συγνωμη αν σας κουρασα με αυτες τις ερωτησεις!!!!
Grant Millenium είναι Super το μόνο ίσως αρνητικό το ακριβό φαγητό του αλλά μην τρελαθούμε είναι τόσο κιριλέ που ντρέπεσαι να μπεις,
Μην κάνετε το λάθος και κλείσετε ένα δωμάτιο και για τους 2, διαφορετικά δωμάτια, τις σάουνες και τα τζακούζια δεν μπορούν να τις χρησιμοποιήσουν οι επισκέπτριες
Μέσα στα δωμάτια έχει καταλόγους που μπορείς να παραγγείλεις από έξω πχ pizza hat, mcdonalds κτλ
Μεγάλος πορνομιστρώνας αν και 5άστερο, οι τάνες πάνε και έρχονται πρωί μεσημέρι βράδυ
Στο αριστερό χέρι όπως βγαίνεις από την κεντρική πύλη και στα 100 μέτρα είναι το soi cowboy (Βολικό γιατί περπατάς και δεν χρειάζεσαι ταξί κλπ για εκεί)
Σίγουρα αν υπάρχει ποτέ περίπτωση να ξανακατέβω bangkok μάλλον εκεί θα ξαναπάω
Μασατζίδικα θα σε ενημερώσουν άλλοι όσα και να γύρισα ποτέ δεν θυμόμουν ονόματα και τοποθεσίες
LT είναι όλο το βράδυ
ST είναι το λιγότρο ένα  :knockinb: μπορεί και δύο από 30 λεπτά εώς σπανίως 2 ώρες
Εγώ στη θέση σου την κοπελίτσα θα τη συναντούσα τις τελευταίες μέρες αλλά πάλι αυτό θα το έκανα εγώ, όπως λένε και αυτές up to you
ΥΓ Αν καταλήξετε εκεί ζήτηστε από το bar του ξενοδοχείου να πιείτε ice lemon grash πολύ ωραίο και δροσερό μη αλκοολούχο
χαιρετισμούς στην Jib την κοπελίτσα που δουλεύει αν δουλεύει ακόμα δηλαδή στο bar στο loby και που ενώ είχε σχολάσει ένα βράδυ μετά τις 2 μας έκανε παρέα εκεί στο bar και μας είχε προσκαλέσει το προτελευταίο βράδυ σε πάρτυ που θα πήγαινε με την παρέα της σε κλαμπάκι Ταιλανδών στην πόλη
ας όψεται όμως οι γκόμενες που είχαμε μπλέξει και θέλαμε ποιο πριβέ καταστάσεις  :grin:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
[size=12pt][/size=12pt]
Χρονια πολλά σε όλους!!!
Γεια σας παιδιά. Πρωτη φορα γραφω στο forum αλλα πραγματικα σας διαβαζω εδω και πολυ καιρο.
Το πρωτο ταξιδι μου ειναι ετοιμο και ειναι σε λιγες μερες και οφειλεται σε μαγαλυτερο βαθμο σε ολους εσας.
Ο μονος σιγουρος προορισμος θα ειναι η BKK για παρακατω θα εξαρτηθει απο τα κεφια και απο τα χρηματα.
Θα παω με εναν φιλο και σκοπευουμε να καθισουμε 2 βδομαδες.
θελαμε ενα καλο και κεντρικο ξενοδοχειο και κλεισαμε 3 μερες για αρχη στο Grand Millennium Sukhumvit στην 30 Sukhumvit 21 Asoke Road.
Θα ηθελα αν καποιος εχει κατι αρνητικο να αναφερει για αυτο εδω ας με ενημερωσει.
Απο οσο προσεξα υπαρχουν 2 αρκετα κοντινες entertainment plaza (nana, cowboy) αν καπιος μπορει να μας διευκολυνει με κατι αλλο διαφορετικο ας προτεινει κατι.
Επισης θα ηθελα την βοηθεια σας στο θεμα body-massage.
Θα με ενδιεφερε αν εχετε καποιες καλες και αξιοπιστες προτασεις δεν θα ηθελα να χασουμε παρα πολλυ χρονο στο ψαξιμο.
Σιγουρα θα ηταν καλό να ψαξουμε αλλα για πρωτο ταξιδι θα προτιμουσα να παω σε καποια που εσεις οι ιδιοι (εκ τον πραγματων) γνωριζεται καλυτερα.
Για το συναλλαγμα απο οσο διαβασα απο εσας εχω στα υποψην μου αυτο: Και μια ισως αφελη ερωτηση αλλα σαν καινουριο ας με συγχωρεσεται οταν λετε ST, LT ( για ποση ωρα μιλαμε)
Τελος θα ηθελα να σας αναφερω οτι γνωρισα μια κοπελα απο το facebook που ειναι φοιτητρια εκει. μιλαμε αρκετο καιρο και θα ηθελα να βρεθω μαζι της.
Ποια ειναι η γνωμη σας θα ηταν καλό να κανονιζα κατι με αυτην η θα ειναι καλυτερα να ξεκινησουμε εκει απο την αρχη.
Ευχαριστω εκ των προτερων και συγνωμη αν σας κουρασα με αυτες τις ερωτησεις!!!!
Δοκιμασε για μασσαζ στο Αννυς στο soi 2 της Σουκουμβιτ. Δεν εχει και παρα πολυ ωραιες γκομενες αλλα το σοαπυ-μασσαζ διπλο σαντουιτς μεσα στη μπανιερα :pipa1: ειναι φοβερη εμπειρια Δεν θα προλαβαινεις να  :cum: Για τα υπολοιπα θα σου πουνε αλλοι πιο εμπειροι σε θεματα Μπανγκοκ. Παντως σχετικα με την κοπελα απο το facebook οπως ανεφερε και ο Λορδος παραπανω πηγαινε πρωτα να δεις τι εχει ο μπουφες καιμετα αποφασιζεις για μονιμο πιατο. Σημειωτεον οτι οι Ταυλανδεζες ειτε ειναι ειτε το παιζουν σαν οι πιο ζηλιαρες γυναικες. :tickedoff: 
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
[size=12pt][/size=12pt]
Χρονια πολλά σε όλους!!!

Τελος θα ηθελα να σας αναφερω οτι γνωρισα μια κοπελα απο το facebook που ειναι φοιτητρια εκει. μιλαμε αρκετο καιρο και θα ηθελα να βρεθω μαζι της.
Ποια ειναι η γνωμη σας θα ηταν καλό να κανονιζα κατι με αυτην η θα ειναι καλυτερα να ξεκινησουμε εκει απο την αρχη.
Ευχαριστω εκ των προτερων και συγνωμη αν σας κουρασα με αυτες τις ερωτησεις!!!!
Πριν παρεις την κοπελα τηλεφωνο,κανε μια βολτα προς το τελος του soi Cowboy,μπες πρωτα στο Shark & κατοπιν στο Baccara.Μετα αποφασιζεις τι θα κανεις, μονος σου :grin:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Δοκιμασε για μασσαζ στο Αννυς στο soi 2 της Σουκουμβιτ. Δεν εχει και παρα πολυ ωραιες γκομενες αλλα το σοαπυ-μασσαζ διπλο σαντουιτς μεσα στη μπανιερα :pipa1: ειναι φοβερη εμπειρια Δεν θα προλαβαινεις να  :cum: Για τα υπολοιπα θα σου πουνε αλλοι πιο εμπειροι σε θεματα Μπανγκοκ. Παντως σχετικα με την κοπελα απο το facebook οπως ανεφερε και ο Λορδος παραπανω πηγαινε πρωτα να δεις τι εχει ο μπουφες καιμετα αποφασιζεις για μονιμο πιατο. Σημειωτεον οτι οι Ταυλανδεζες ειτε ειναι ειτε το παιζουν σαν οι πιο ζηλιαρες γυναικες. :tickedoff: 
ΑρχιΜ δεν εφυγες ακομη ?
Ρε συ το Grand Millenium εχει 1 5χιλιαρο Μπατ τη βραδυα.Δλδ 5000 = 1 Lt με το καλυτερο μωρακι του Rainbow 4 μαζι με τα "παρελκομενα"...
 

tarifass

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ΑρχιΜ δεν εφυγες ακομη ?
Ρε συ το Grand Millenium εχει 1 5χιλιαρο Μπατ τη βραδυα.Δλδ 5000 = 1 Lt με το καλυτερο μωρακι του Rainbow 4 μαζι με τα "παρελκομενα"...


[size=10pt][/size=14]
Ευχαριστω πρωτα απο ολα ολους για τις χρησιμες συμβουλες σας.Κλεισαμε για τρεις μερες το Club 1 King Bed βγαινει στα 5000bht η βραδια αλλα δεν σημαινει οτι θα μεινουμε εκει ολες τισ μερες.
Απλα θελαμε κατι καλο για αρχη σαν καινουριοι εκει.Αν καποιος εχει και γνωριζει μια καλυτερη ενημερωση για τα μασατζιδικα θα το εκτιμουσα πολυ.
Και κατι ακομη εφαγα τον τοπο να βρω ενα link που ειχε παραθεσει ενας φιλος εδω μεσα πριν καιρο και δεν το βρισκω πουθενα.
ηταν ενα link σε ταιλανδεζικο site που ειχε φωτογραφιες απο κοριτσια που δουλευουν στα gogos μου εκανε πολυ καλη εντυπωση τοτε και εψαχνα να το κοιταξω
αν καπιος θυμαται ασ το παραθεσει ξανα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom