Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Allan θα κατέβεις προς τα κάτω τελικά?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Εγω την βγάζω με φτηνό seafood στην Πατάγια και με τις αμερικάνηκες αλυσίδες (ειδικά τα αγαπημένα μου burger king)
τα νουντλ και λοιπή ασιατικη κουζίνα δεν μπόρεσα να τα συνηθήσω ακόμα  :think:
Για να μπορεσεις (ως ενος σημειου),να "συνηθισεις" μια διαφορετικη κουζινα,πρεπει να αρχισεις σιγα-σιγα,τρωγοντας καποια πιατα που δεν εχουν μεγαλες διαφορες απο την Ελληνικη η την ευρωπαικη κουζινα γενικοτερα...Οσο περναει ο καιρος και συνηθιζεις καποια συστατικα,τοτε μπορεις να πας και πιο μακρυα στις πιο "ιδιαιτερες" γευσεις της εκαστοτε κουζινας...
Μη νομιζεις πως εγω τρωω ολα τα πιατα...Ισα-ισα...Απλα,εχω επιλεξει καμμια δεκαρια,που γευστικα δεν απεχουν και χιλιομετρα απο οτι τρωμε εδω...
Εγω ας πουμε εχω ενα "προβλημα" γενικα με τα γλυκοξινα φαγητα...Μου προκαλουν αηδια...Φαγητο που δεν ειναι αλμυρο,ΔΕΝ τρωγεται...Γι αυτο αποφευγω ολα τα πιατα που εχουν μεσα γαλα καρυδας,φρουτα και γενικα συστατικα που γλυκαινουν το φαγητο...Επισης δε μπορω τα πολυ καυτερα...Αυτο βεβαια ειναι θεμα συνηθειας...
Εχω παει σε εστιατοριο ιταλικο με φιλο και παραγγειλαμε μια μακαροναδα...Εγω ετριψα μεσα το 1/3 απο πεπεροτσινο και εβγαζα φωτιες και ο φιλος μου εβαλε 8 (ΟΚΤΩ!!!) ολοκληρα και ηταν μια χαρα!
Ο ιδιος στη Ταυλανδη κανει το εξης "κουφο"...Εχετε δει που παντα φερνουν στο τραπεζι και ενα μπωλακι με ενα καυτερο ζουμι με σπορακια,πιπεριες και αλλα μεσα...Ε, ο φιλος μου αυτος το αναποδογυριζει ΟΛΟ μεσα στο φαγητο...Εγω βουτηξα μια μερα μια γαριδα και πηρα φωτιες...!!!
Ξεκινα λοιπον απο τα εξης πιατα που τρωγονται "πιο ευκολα"...
Τα ρυζια η νουντλς με γαριδες,seafood,κοτοπουλο η χοιρινο...και phad thai,κατα προτιμηση ΧΩΡΙΣ τοφου...Αυτο ειναι και το αγαπημενο Ταυλανδεζικο πιατο μου... ;)
Επισης καμμια παπια (roast peking duck) η κανενα χοιρινο (crispy η roast pork),απο κινεζικα εστιατορια...
Και σιγα-σιγα πας και παραπερα...
Εγω γουσταρω και μια version της Tom Yum (Kung-με γαριδες δηλαδη),που λεω να μου τη μαγειρεψουν ετσι ωστε να μην ειναι καυτερη και ΧΩΡΙΣ "Nam pla"...(Αυτο το ζουμι απο ψαρια).. ;)
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


ΥΓ,¨: Ειναι πολύ καλή επιλογη ως αμυντικό μεσο. Ποσο το πλήρωσες;;;  :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: απαντησε μου με πμ.αν θελεις.
Πλήρωσα 500 μπατ δηλαδή 12-13 ευρώ χωρίς παζάρι άλλωστε το έχω πει δεν είμαι καλός στο παζάρεμα, όσο ένας φίλος μου που είχε πάρει κάτι αξίας 80000 μπατ στα 20000 μπατ  :new_shocked:
Καποιος ινδοπακιστανός με την γυναίκα του δίπλα μου εκεί στα παζαρομάγαζα της beachroad παζάρευε κάτι λειζεράκια των 50mv νομίζω και τα πήρε 150 μπατ από 500-600 που του ζήταγε αρχικά o Ταιλανδός με το κλασικό κόλπο κάνεις ότι φεύγεις και στο τέλος στο δίνει στα λεφτά που θες, όχι ότι πιάνει πάντα
Είχε και άλλα τισεράκια πχ σαν κινητά τηλέφωνα, ποιο δυνατά, ποιο αδύναμα, εγώ μάλον διάλεξα το ποιο φτηνό, οχι για να το χρησιμοποιήσω φυσικά πάντα το χω στο σπίτι και δεν το κουβαλάω, ποιο πολύ για να το δείξω σε φιλαράκια γιατί αν γίνει καμια στραβή και το χρισημοποιήσεις σε κάποιον που έχει προβλήματα με καρδιές κτλ μπορεί και να τον αφήσεις στο τόπο και αυτές τις συνέπειες δεν μπορώ να τις αντέξω  :s&m_3:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Για να μπορεσεις (ως ενος σημειου),να "συνηθισεις" μια διαφορετικη κουζινα,πρεπει να αρχισεις σιγα-σιγα,τρωγοντας καποια πιατα που δεν εχουν μεγαλες διαφορες απο την Ελληνικη η την ευρωπαικη κουζινα γενικοτερα...Οσο περναει ο καιρος και συνηθιζεις καποια συστατικα,τοτε μπορεις να πας και πιο μακρυα στις πιο "ιδιαιτερες" γευσεις της εκαστοτε κουζινας...
Μη νομιζεις πως εγω τρωω ολα τα πιατα...Ισα-ισα...Απλα,εχω επιλεξει καμμια δεκαρια,που γευστικα δεν απεχουν και χιλιομετρα απο οτι τρωμε εδω...
Εγω ας πουμε εχω ενα "προβλημα" γενικα με τα γλυκοξινα φαγητα...Μου προκαλουν αηδια...Φαγητο που δεν ειναι αλμυρο,ΔΕΝ τρωγεται...Γι αυτο αποφευγω ολα τα πιατα που εχουν μεσα γαλα καρυδας,φρουτα και γενικα συστατικα που γλυκαινουν το φαγητο...Επισης δε μπορω τα πολυ καυτερα...Αυτο βεβαια ειναι θεμα συνηθειας...
Εχω παει σε εστιατοριο ιταλικο με φιλο και παραγγειλαμε μια μακαροναδα...Εγω ετριψα μεσα το 1/3 απο πεπεροτσινο και εβγαζα φωτιες και ο φιλος μου εβαλε 8 (ΟΚΤΩ!!!) ολοκληρα και ηταν μια χαρα!
Ο ιδιος στη Ταυλανδη κανει το εξης "κουφο"...Εχετε δει που παντα φερνουν στο τραπεζι και ενα μπωλακι με ενα καυτερο ζουμι με σπορακια,πιπεριες και αλλα μεσα...Ε, ο φιλος μου αυτος το αναποδογυριζει ΟΛΟ μεσα στο φαγητο...Εγω βουτηξα μια μερα μια γαριδα και πηρα φωτιες...!!!
Ξεκινα λοιπον απο τα εξης πιατα που τρωγονται "πιο ευκολα"...
Τα ρυζια η νουντλς με γαριδες,seafood,κοτοπουλο η χοιρινο...και phad thai,κατα προτιμηση ΧΩΡΙΣ τοφου...Αυτο ειναι και το αγαπημενο Ταυλανδεζικο πιατο μου... ;)
Επισης καμμια παπια (roast peking duck) η κανενα χοιρινο (crispy η roast pork),απο κινεζικα εστιατορια...
Και σιγα-σιγα πας και παραπερα...
Εγω γουσταρω και μια version της Tom Yum (Kung-με γαριδες δηλαδη),που λεω να μου τη μαγειρεψουν ετσι ωστε να μην ειναι καυτερη και ΧΩΡΙΣ "Nam pla"...(Αυτο το ζουμι απο ψαρια).. ;)
Το ξέρω ρε pipino και παντ-τάι και τομ γιανκ κουνγκ είχα δοκιμάσει και εγώ (χωρίς βέβαια τις παραλαγές που αναφαίρεις) και δεν με συγκίνησαν τα νουντλς τα είχα παραγγείλει στο ξενοδοχείο μια μέρα και όπως μου τα φέρανε έτσι τα άφησα
πέρα από ένα ταιλανδέζικο γεύμα το οποίο δεν θυμάμαι τώρα εκεί στο kissfood το οποίο ήταν φανταστικό και φτηνό τα υπόλοιπα δεν μπορούσα να τα φάω με πηράζει αυτό το γλυκόξυνο και αυτές οι σως σαλάτες που βάζουνε
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Για Απρίλιο είναι αδύνατο λόγω δουλείας, για Άυγουστο είμαι...

ΟΚ !!!!!!!
ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ.

Τα λεμε, ειχα γαμω της εμπειριες Μολδαβια θα τα πουμε αλλη ωρα αλλου.

 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Allan.....ακομα περιμενω να για Απριλιο!!!!μαζευε λεφτα ειπαμε!!!και μαζευε και τα "δικα" μου!!!!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Allan.....ακομα περιμενω να για Απριλιο!!!!μαζευε λεφτα ειπαμε!!!και μαζευε και τα "δικα" μου!!!!
ετοιμα ειναι  τα εισητηρια τωρα μαζευω τα εξοδα για εκει..


ποτε θα μου ερθης Σοφια;;;; Θα σε φιλοξενησω εγω......χωρισ πολλά εξοδα...
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
θα με φιλοξενησεις????και που θα μεινω???με τα "κοριτσια" σου????αν ειναι ετσι.ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
παζάρευε κάτι λειζεράκια των 50mv νομίζω και τα πήρε 150 μπατ από 500-600 που του ζήταγε αρχικά o Ταιλανδός
50 mw ΜΟΝΟ???!!!
Που να δεις τι κυκλοφοραει στη "μαυρη αγορα"...
Βρηκα σε μικροπωλητη στη Πατταγια laser pen 500mw!!
Για να καταλαβεται τι σημαινει 500mw,αυτα που πουλανε στα περιπτερα ειναι ΜΙΣΟ (0,5) mw και αυτα που εχουν στα γηπεδα 25-50mw...
Το laser 500mw βεβαια δεν ειναι απλως παρανομο...Αλλα φονικο οπλο...Εμβελεια πανω απο 10 χιλιομετρα...
Μου ξεκινησε το παζαρι απο τα 8000 μπατ και επεσε στα 4500...Ειχα αποφασισει να το παρω,αλλα φοβηθηκα οταν για να με πεισει σημαδεψε κατι μπαλονια που ηταν κρεμασμενα εξω απο ενα μαγαζι που εκανε εγκαινια σε ενα δρομακι διπλα και σε αποσταση 150-200 μετρα...Σε δεκατα του δευτερολεπτου εσκασε το μπαλονι...Σε 10 δευτερολεπτα απο μικρη αποσταση,κανει τρυπα στο ανθρωπινο σωμα...
Φαντασου να το εχεις στη τσεπη και να αναψει κατα λαθος...
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
θα με φιλοξενησεις????και που θα μεινω???με τα "κοριτσια" σου????αν ειναι ετσι.ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΙΤΑ  να σου πω εγω θα σε φιλοξενησω στο σπιτι μου η χρήση των επιπλων ομως θα σου κοστίση εγω δεν αναλαμβανω χαχαχαχαχχααααααααααααααααααααα.
Αυτες το μεροκάματο δεν το χανουν λένε...
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Βρηκα σε μικροπωλητη στη Πατταγια laser pen 500mw!!
Ενδιαφέρον αν μου μείνει κανά φράγκο από τα  :knockinb:  θα κοιτάξω μήπως το πάρω, δύσκολο βέβαια για μένα και τα 4500 μπατ είναι στρίμωγμα με τα υπόλοιπα ψώνια που μπορεί να κάνω σε συγγενείς και φίλους
 

STAR200

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες επειδη και τις δυο φορες που πηγα pattaya ηταν σεπτεμβριος, για πειτε μου τι διαφορετικο θα συναντησω αν παω σε κανα μηνα .... :cool2:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Παιδες επειδη και τις δυο φορες που πηγα pattaya ηταν σεπτεμβριος, για πειτε μου τι διαφορετικο θα συναντησω αν παω σε κανα μηνα .... :cool2:
Σίγουρα ποιο πολύ τουρισμό και ποιο ακριβά ίσως ξενοδοχεία
Ο καιρός κανονικά όπως λέει και ο συναγωνιστής αλλά με τις περιγραφές που άκουγα από τους συναγωνιστές για βροχές που έριχνε μέσα στο Δεκέμβρη  :think:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
The eye of the Tiger
Χτες λοιπόν και αφού ήμουν ελεύθερος από κοινωνικές και λοιπές υποχρεώσεις πήρα φόρα και ξεκίνησα
από το Hard Rock το οποίο απασχολεί μερικά καλά μουτράκια.Μου λείψαν τα Gogos με τα μωρά τους.
Κορμάκια θανατηφόρα.Κατεβάζω την Κee και μετά το πρώτο γειά μας της προτείνω λονγκ, με φαγητό χορό κλπ
πλήρες πρόγραμμα.Την ήθελα πολύ αλλά εκείνη δούλευε μόνο σορτ τάιμ.Πούσυ μπίζνες μου είπε μάλιστα.Αφού
μπορεί γιατί να μη κάνει δυο τρία σορτ τη βραδυά;Πάντως μου είπε να περάσω κατά τις δύο και θα ήταν όλη
δικιά μου.Σιγά μη περίμενα.Συνεχίζω με τραβελοσόϊ.Εκεί έχει πολύ πλάκα με τις τσολιάδες.Θυμήθηκα τότε
παρέα με τον Μπικ όταν έβρεχε αυτές δεν κατέθεταν τα όπλα, εκεί στον αγώνα με βροχή και με ομπρέλα!
Η Πατόνγκ αλλά και η Πατάγια από ότι μαθαίνω είναι φούλ στους φαράνγκ κλπ σεξοτουρίστες αυτή τη περίοδο.
Τα ξενοδοχεία είναι γεμάτα αλλά οι τιμές στα ύψη.Ειναι και το ευρώ που τις τελευταίες μέρες μας δίνει
39,50. Μπαίνω στη Hollywood.Οι αναλογίες άλλαξαν.Οι περισότεροι είναι νεαροί με παντόφλες θαλάσσης και σκελέα
των 100 μπατ.Χωρίς ποτό κάνω μία γύρα και αφού με ποδοπατήσανε οι  επίδοξοι γαμπροί και κατσικοχορευτές την
κάνω για Soi Sea Dragon.Από τα ψηλά με εντοπίζει το κοντό που πήρα  με τη θεά φίλη της και φωνάζει να καθήσω.
Κοντοστέκομαι αλλά δε ρίχνω άγκυρα.Λέω για Disco Tiger.Αυτό είναι το άσχημο με τη Σκατόνγκ σε λίγες μέρες την
έχεις βαρεθεί.Αφού έκανα τη λαλακία και ξανακατέβηκα τουλάχιστον να το γλεντήσω σκέφτηκα.Και ένα γλέντι γίνεται
μόνο με τριάδα και πάνω...χμ good idea!Στα από κάτω μπαράκια με θυμηθήκαν τα κορίτσια που τιμήσαμε τις προάλλες.
Τις λέω I come back και ενώ προχωράω βλέπω τη Ντάου στο βάθος να μου χαμογελάει...τι το ήθελε, της κλείνω μάτι
και ανεβαίνω τα σκαλιά.Μέσα γίνεται το αδιαχώρητο, ήδη ο πρώτος θάλαμος είναι τίγκα.Παρ'όλα αυτά αγοράζω κουπόνι
και ποτό και μπαίνω στο στόμα της τίγρης.
Τρελλά μωρά αλλά και τρελλοί φαλάνγκ.Είμαι μόνος και δεν έχει πλάκα.Μπικ μου λείπεις πολύ.Να και μια αγέλαστη
αμάμητη σερβιτόρα να μου κάνει την απαίσια κίνηση να πάρω ποτό ενώ στο χέρι μου είχα γεμάτη Singha!...
Τη ρωτάω αν μιλάει Αγγλικά και μου λέει ναι, τότε της λέω γιατί δε βλέπει πρώτα αν έχω ποτό και μετά αν θέλω
δεύτερο και να μη μου κάνει αυτή τη κίνηση ενώ όλοι οι τριγύρω βρωμίλοι ήταν χωρίς ποτό.Τι έψαχνα ε;....
νευρίασε εκείνη και έρχισε να φωνάζει, μου ήρθε να της ρίξω σφαλιάρα αλλά επειδή δε γινόταν παρατάω τη μπύρα
και κατεβαίνω στη Ντάου.Ετσι κι έτσι στο μυαλό μου εκείνη στριφογύριζε.Με ξεφωνητά τα κορίτσια με υποδέχθηκαν
στο μπαρ.Η Ντάου, η Νοκ,η Νίκη,η Οη και λοιπά μπαροκόριτσα.Κερνάω αμέσως τη μορφονιά και τη κλείνω για ολονύχτια
λειτουργία!Επιτέλους δέχθηκε.Την προηγούμενη φορά έκανε την πάπια.Τώρα όμως με έμαθε.Έπρεπε και να περιμένω
να σχολάσει, να αποφύγω τα μπαρφάιν, γιατί να μη τα πιούμε τεκίλες;Ετσι και έγινε.Κόλλησε και η φίλη της η Οη
παρέα και αρχίσαμε τα επιτραπέζια παιχνίδια.Σε όλα με ρημάξανε, είναι γάτες.Στα δε ξυλάκια συνεργάστηκαν για να
με κερδίσουν και να παρουν δυό ακόμα τεκίλες.Ευτυχώς η διάθεση μου ανέβηκε και η μοναξιά έσβυσε.Την προηγούμενη
φορά είχα παρέα τον Μπικ και περάσαμε καταληκτικά.Τα κορίτσια έκαναν το παν για να μου κάνουν καλή παρέα με το
αζημίωτο φυσικά.Λογαριασμός...δε βαριέσαι αυτά αξίζουν.
Πριν την τελευταία ζαριά για το παιχνίδι JackPot και ενώ έχει μείνει ο άσσος μόνο,κάνω συμφωνία αν δε φέρω άσσο
θα τις κεράσω ακόμη μία τεκίλα αν φέρω άσσο θα έρθουν και οι δύο στο δωμάτιο...Και φυσικά έρχονται άσσοι διπλοί!
Καλά και με εξάρες πάλι θα ερχόντουσαν αυτό να λέγεται, αλλά τις τεκίλες δεν τις απέφυγα.Ωρα τρεις και εκείνες
ολίγον μάου εγώ κράτησα δυνάμεις.Η Ντάου κλείνει μέχρι αύριο μεσημέρι και η Οη για ολίγον πάρτυ μόνο.Είδομεν!
Χεράκια όπως στο δημοτικό και παρέλαση στη Μπαγκλά πάμε για ψώνια.Πέρνουν καλαμάκια από κσροτσάκι πεντανόστιμα,
τρεις μπύρες και η ομάδα έτοιμη.Εχει πλάκα να μπάζεις Ταϊλανδέζες στο δωμάτιο.Πιο πολύ χαρά έχουν εκείνες από
εμένα.Τωρα που το σκέφτομαι η μία θα βγάλει σε μία νύχτα μισό μηνιάτικο και η άλλη σε δύο ώρες το ένα τρίτο...
πως να μην έχουν τρελή χαρά,εκτός τα ποτά τις μάσες και τα μπουμ μπουμ.Πουσσυ μπιζνες......οέοο!
Μετά τις μπύρες γδύνονται και μπαίνουν στο μπάνιο μαζί,ευτυχώς είχα προνοήσει για έξτρα πετσέτες.Πριν κλείσουν
την πόρτα ώς συνήθως,με τον αέρα του αφεντικού μπαίνω και εγώ μέσα έτσι κι έτσι χωράμε όλοι είναι μεγάλη η ντουσιέρα.
Στην αρχή μου το παίξανε ντροπιάρες αλλά αφού χαμήλωσα τα φώτα του μπάνιου η κατάσταση βελτιώθηκε.Οι Ταϊλανδέζες
πιστεύω δεν  θεωρούν τον εαυτό τους όμορφες όπως εμείς τις βλέπουμε για αυτό και δεν το παίζουν όπως οι Δυτικές.
Στο μπάνιο έριξα πάνω μου το μισό αφρόλουτρο και τις έμαθα πως να φτειάχνουν σάντουιτς με γέμιση γλυστερό Pagtao.Τρέλλα!
Καμμιά φορά σκέπτομαι πόσο αξίζει να κάνει κανείς τόσα μίλια.Η συνέχεια του αγώνα πάνω στο τεράστιο και αφράτο
κρεβάτι.Η Ντάου αν και την είχα τιμήσει πριν μέρες, είναι εκείνη από την οποία ξεκίνησα.Πανέμορφο προσωπάκι και
εξαίσιο στενό τριανταφυλλάκι.Η άλλη στα βοηθητικά καθήκοντα ήταν αρκετά καλή και παθιάρα.Οι μουσικές να βαράνε
Ταιλανδέζικα καψούρικα τραγούδια που μου τα έδωσε η Βλάχα.Πολύ φάση.Αλλαγή κόντομ και μπαίνω στη φιλενάδα να μη
πάει χαράμι η αμοιβή του σορτ.Οχι ότι δεν άξιζε, αλλά μπροστά στη Νταου....Στενό και ανάγλυφο μουνάκι.
Με υποδέχθηκε με βαρειές ανάσες και συνέχισε με στιγλιές.Τη Ντάου δεν την άφηνα όμως, μια ήμουν μέσα στο γλυκό
της στοματάκι και μιά γευόμουν τις καταπληκτικές της ρώγες.Αχ κορίτσια του Σιαμ, τι μου κάνετε αχ.Χωρίς άλλα
περιθώρια εγκράτειας βομβαρδίζω τη μικρή με τρελλά σκάγια και τη στέλνω στα ουράνια.Το μουνάκι της να σφύγγει
και να με τσιμπάει με πρωτόγνωρο τρόπο.Πως τα κάνουν αυτά τα κόλπα οι άτιμες.Η Οη μπανιαρίζεται και αφου ντύνεται
πέρνει μισθό και απολυτήριο.Αριστα δέκα!Επόμενο μάθημα Θρησκευτικά.Πως να λατρέψεις σε μία οληνυχτία τη Ντάου.
Μετά το ντουσάκι και αφού την έπλυνα και με έπλυνε χαζέψαμε για λίγο τηλεόραση να γεμίση και η μπαταρία ηλιθίου.
Κάνα σαραντάλεπτο και κάτι το πράσινο λαμπάκι άναψε.Το κορίτσι αν με αρέσει και η φατσούλα μου κάνει κόλπα
ειναι ικανή να με στείλει στο παράλληλο σύμπαν.Ετσι και έγινε.Μια βραδυά μαζί της μία αιωνιότητα.Τα παραλέω;Ισως.
Βραδιά που δε ξημέρωνε μήπως και χάσω καμμιά στιγμή μακρυά της.Εκείνη κοιμήθηκε σαν μωρό που μόλις γεννήθηκε.
Εγώ έμεινα ξάγρυπνος να τη προσέχω, να τη σκεπάζω και να την αγκαλιάζω.Τρέλλα.Ευτυχώς ξημέρωσε μεσημέρι!
Τα κοκόρια εδώ πάνε όπως οι φαλάνγ.Παλιομερολογίτικα.Βρε και να μη βιάζεται να φύγει...της κάνω καφέ και
βγαίνει για τσιγάρο.Εγώ κάνω ντουσάκι και ξαπλώνω με τον καφέ στο κρεβάτι.Μετά από λίγο μου έρχεται και
εκείνη πλημένη μοσχοβολημένη και γελαστή.Αφού τσέκαρε τα μυνήματα και τα επαγγελματικά τηλεφωνήματα (να δείτε
τι θα κάνω τώρα το τίλακ σας φαλάνγκ που της στείλατε "I miss you baby...") την αρπάζω στη αγκαλιά μου μέχρι να
λειώσει.Το πρωί είναι εξίσου όμορφη και ακόμη πιο τρυφερή.Ούτε και τώρα μπορώ να αντισταθώ.Με αργές  κινήσεις και
στάσεις που να βλέπω το θαυμάσιο νεανικό της σωματάκι της κάνω γλυκύτατο έρωτα αγαπησιάρικο.
Παίζει μεγάλο ρόλο για μένα τι θηλυκό βρίσκεται δίπλα μου.Αυτό το άτιμο το συγκεκριμένο μου ήπιε τις τελευταίες
ρανίδες από το αίμα μου για φέτος στο νησί.Και όπως σχεδόν τις τελευταίες μέρες κλείνω με πάρτυ, έτσι και εδώ
η περιοδία Πουκέτ κλείνει για το 2010 με τον καλύτερο τρόπο.
Αύριο οι περιπέτειες των εξήντα και μία νυχτών μου στο Σιαμ συνεχίζονται στη......
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ποστάρω μερικές φωτό κατ'εξαίρεση σήμερα αφιερωμένες στον φίλο Μπικ.

 

Συνημμένα

  • To ladyboy της χρονιάς.jpg
    To ladyboy της χρονιάς.jpg
    124,3 KB · Εμφανίσεις: 24
  • Bargirls.jpg
    Bargirls.jpg
    113,4 KB · Εμφανίσεις: 21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom