Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (3 μέλη και 54 επισκέπτες)

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αντε καληνύχτες  :s&m_2:
 

Συνημμένα

  • Αγοροκοριτσάρα.jpg
    Αγοροκοριτσάρα.jpg
    130,8 KB · Εμφανίσεις: 17
  • Game.jpg
    Game.jpg
    117,1 KB · Εμφανίσεις: 19

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Εγω την βγάζω με φτηνό seafood στην Πατάγια και με τις αμερικάνηκες αλυσίδες (ειδικά τα αγαπημένα μου burger king)
τα νουντλ και λοιπή ασιατικη κουζίνα δεν μπόρεσα να τα συνηθήσω ακόμα  :think:
Eγω την βγαζω με FREELANCERS και ξερο ψωμι..... :dancing:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Παιδες επειδη και τις δυο φορες που πηγα pattaya ηταν σεπτεμβριος, για πειτε μου τι διαφορετικο θα συναντησω αν παω σε κανα μηνα .... :cool2:

Πιο ζεστος καιρος....και ισως πιο αυξημενες τιμες σε ξενοδοχεια και "δωρακια" κοριτσιων(High Season)και πιο πολυ κοσμο
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Καλα ρε Παγκ.....μονο στο Μπικ αφιερωμενες οι φωτος???? :'( :'( :'( :'( :'(
Δεν πειραζει.....αρκει που τις εβαλες γιατι ξερω οτι δεν βαζεις φωτοσ!!!

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μπικ..........τα ιδια γουστα εχουμε!!!!!!Μουρλια το κοτοπουλακι με το ρυζι!!!

http://[URL unfurl="true"]www.allthaifood.com/images/2815112550101236.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
Ρε συ Λάκη μη μας τρελαίνεις πάλι Phad Thai με ρύζι; μην το πεις πουθενά θα μας πάρουν με τις πέτρες... Αυτό που έβαλες είναι Khao Phad!! To Phad Thai έχει Noodles. ;)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Η εμπειρια μου απο τα "κυριλε" ξενοδοχεια στη Ταυλανδη ειναι η εξης.
Κατ 'αρχας,με δεδομενο οτι οι τιμες ειναι πολυ φτηνοτερες απο αντιστοιχα στην Ελλαδα,αλλα και απο οποιοδηποτε αλλο μερος του εξωτερικου που εχω επισκεφτει,ειναι "must" να μεινεις εστω και λιγες μερες...Αλλωστε,οι περισσοτεροι,δεν εχουμε τη δυνατοτητα να απολαμβανουμε συνεχεια τετοιες "χλιδες"...
Δευτερον,ειναι πολυ διαφορετικος ο τροπος που σε αντιμετωπιζει η γκομενα οταν τη πας σε ενα τετοιο ξενοδοχειο...Αλλο να μενεις σε guesthouse η δωματιο του χιλιαρικου και αλλο σε δωματιο 3,4 και 5 χιλιαδων μπατ...
ΒΕΒΑΙΑ,υπαρχουν και καποιες "παγιδες"...
α)Χρειαζεται μεγαλη προσοχη στην επιλογη του "κυριλε" ξενοδοχειου γιατι σε αρκετες περιπτωσεις,ακριβο ξενοδοχειο σημαινει και ΜΗ "guest friendly"...Και αυτο πρεπει να το ξεκαθαριζεις επικοινωνοντας μαζι τους πριν το κλεισεις...Στα ακριβα ξενοδοχεια ας πουμε της Πατονγκ,που στη συντριπτικη πλειοψηφια τους "δουλευουν" με ζευγαρια και οικογενειες,για να αποτρεψουν τους σεξοτουριστες,χρεωνουν "joiners fee"...Χωρια του οτι αντιμετωπιζουν εσενα και τις Ταυλανδεζες που ανεβαζεις επανω στο δωματιο,σαν "παρισακτους"...
β)Ακριβο ξενοδοχειο και "παζαρι"με τις γκομενες,ΔΕΝ πανε μαζι...Δε μπορεις ας πουμε να μενεις σε δωματιο 4-5 χιλιαδων μπατ τη βραδια και να εχεις μια γκομενα 1 ωρα στο παζαρι παρακαλωντας τη να κοψει 500 μπατ...Η της δινεις οτι σου ζητησει,η πας και τη πεφτεις στην επομενη...Γιατι αν ερθει και δει οτι μενεις σε "σουιτα",θα σε περασει για μεγαλο :jerking:
Με λιγα λογια "τα μεταξωτα βρακια θελουν και επιδεξιους κωλους"...Η θα εισαι "large" γενικως,η πηγαινε να μεινεις σε νορμαλ ξενοδοχειο μεχρι 1500 μπατ τη βραδια...
Για το θεμα του joiners fee δεν αρκει να κλεινετε  δωματιο με διπλο κρεβατι αλα και να δηλωνετε οτι ειναι για 2 ατομα.99,9% η τιμη ειναι η ιδια με το 1 ατομο. Και απο οτι εχω ρωτησει στα περισσοτερα ξενοδοχεια μεσω ιντερνετ εδω και κανα μηνα που ειχα και εγω αυτη την απορια αν κανεις κρατηση για 2 ατομα κανεις δεν χρεωνει joiners fee.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Nα'σε καλα ρε φιλαρακι Pag,αυτη τη φορα με "εστειλες" κανονικα  :rockon:
Με "ταξιδεψες" στα γνωριμα μερη, με την κουκλιτσα την Ναμ & την φιλη της την κορμαρα (30+ η κυρια στα δεξια...)

Ηταν σαν να ειμαστε παρεα στη διαδρομη της νυχτας,μονο που εγω παλι δεν ηξερα πια να διαλεξω... :2funny:

Φανταζομαι την "αγανακτηση" σου στην Hollywood,με τους χαζοβλακες  :uglystupid: φαλαγκοπιτσιρικους που αντι να :fuck2:,αυτοι  :bounce-glasses: :happy:...

Aυτην την Νταου ρε παιδι μου δεν γινεται να την "πακεταρεις" & να μου την στειλεις ?

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :dancing: :dancing: :dancing:


 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Ρε συ Λάκη μη μας τρελαίνεις πάλι Phad Thai με ρύζι; μην το πεις πουθενά θα μας πάρουν με τις πέτρες... Αυτό που έβαλες είναι Khao Phad!! To Phad Thai έχει Noodles. ;)
Μην μου στεναχωρειται τον λακη,απο την "στερηση" ειναι...  :2funny:

Λακη ο απριλιος ειναι κοντα  :rockon:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Αυτά είναι άντε άλλη μία μερούλα έμεινε
Καμιά παραγγελία από την πατρίδα οι ξεχασμένοι και παραμένοντες Παταγιανοί?
λίγο Βασιλόπιτα άνευ φλουρίου, κανά μελομακάρονο, κανά κουραμπιέ  :2funny:
Εχω είδη παραγγελία για σουβλάκια για κάποιους που τους έχει λείψει  :2funny:
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Εγω παιδες πριν λιγα λεπτα εκλεισα με thai για να φυγω 1-10 Ιανουαρη με 700 ευρα!
(η cuba μου βγηκε κουβάς και αλλαξα σχεδια last time)
,τωρα χαζευω τα hotels pattaya.
Μαγκες ραντεβου ολοι κατω pattaya,ευχομαι να ειμαστε καλη παρεα εκει κατω σαν και αυτη του αυγούστου!!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Για το θεμα του joiners fee δεν αρκει να κλεινετε  δωματιο με διπλο κρεβατι αλα και να δηλωνετε οτι ειναι για 2 ατομα.99,9% η τιμη ειναι η ιδια με το 1 ατομο. Και απο οτι εχω ρωτησει στα περισσοτερα ξενοδοχεια μεσω ιντερνετ εδω και κανα μηνα που ειχα και εγω αυτη την απορια αν κανεις κρατηση για 2 ατομα κανεις δεν χρεωνει joiners fee.
Εδω υπαρχει μια παγιδα...
Ορισμενα ξενοδοχεια,οταν δεχονται αυτη τη συμφωνια,(οτι θα μενουν δηλαδη 2 ατομα στο δωματιο),εννοουν εσενα και ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ κοπελα,της οποιας το ονομα δηλωνεις οταν κανεις το check-in...
ΔΕΝ δεχονται να "κοιμηζεις" καθε μερα ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ... ;)
Χρειαζεται να το διευκρινιζεις λοιπον απο την αρχη,για να μην υπαρξουν παρατραγουδα στη συνεχεια... ;)
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τα ξενοδοχεία 5 αστέρων στη παττάγια δεν είναι guest friendly περα απο δύο. Το Holiday Inn και το Dusit D2 Barracuda. Τα υπόλοιπα ξενοδοχεία της Πατταγια(5αστέρων) έχουν Joiners Fee το οποίο ξεκινάει απο 1000 baht και ανεβαίνει ανάλογα το ξενοδοχείο. Στο ερώτημα "να κλείσω δίκληνο για να μη πληρώνω joiners fee" λυπάμαι αλλά είστε αναγκασμένοι να κάνετε register το 2ο πρόσωπο το οποίο θα μένει μαζί σας... Αυτο σημαίνει ότι ή θα είστε με την ίδια κάθε μέρα ή θα πληρώνεται το Joiners.
Υπάρχουν βέβαια και ξενοδοχεία που δεν δέχονται καν γυναίκες, αλλά δε νομίζω ότι έχει νόημα να τα αναφέρω.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εγω παιδες πριν λιγα λεπτα εκλεισα με thai για να φυγω 1-10 Ιανουαρη με 700 ευρα!
(η cuba μου βγηκε κουβάς και αλλαξα σχεδια last time)
,τωρα χαζευω τα hotels pattaya.
Μαγκες ραντεβου ολοι κατω pattaya,ευχομαι να ειμαστε καλη παρεα εκει κατω σαν και αυτη του αυγούστου!!!
Καλά να περάσεις αρχηγέ μου, μακάρι να μπορούσα να ακολουθήσω...
 

gorgoro

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλημερα και χρονια πολλα .ειμαι νεος στο club εδω και θα ηθελα να μαθω για την ταυλανδη ..μπορει καποιος εμπειρος να κανει ενα οδηγο ....δηλαδη το πως γινονται ολα ......
διαβασα στο φορουμ οτι  μερικες κοπελες σε θελουν και εαν τους κανεις κλικ τοτε πας μαζι τους και δινεις δωρο ...αλλου λεει οτι ολες θελουν λεφτα και ...κτλ εχω μπερδευτει πολλη ..μαλλονν ετσι και παω εκει δεν με βλεπω να γυριζω .....θα μεινω εκει .....για βοηθατε ρε παιδια γιατι το σκεφτομαι για φεβρουαριο ...

ποσα λεφτα χρειαζομαι για 10 μερες μπανκονγκ παταγια και πουκετ  ποσο παει το φαι,ξενοδοχειο ,κοκκο,
καλυτερα να κλεισω απο εδω hotel η εκει και χυμα .???λεφτα να κουβαλω η τραπεζα..??
thanx καλη χρονια υγεια καλα ...σια και δυναμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom