Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (3 μέλη και 55 επισκέπτες)

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
    Αλήθεια έχετε αναρωτηθεί ποτέ που, τι, πόσο και πως γαμάνε οι Ταϋλανδοί ? Αν το ανακαλύψετε θα ξεχασετε τα πάντα.
    sa wat dee-khrap  :cool2:       

Εγώ έχω ανακαλύψει τι γαμάνε οι ΠΛΟΥΣΙΟΙ Ταιλανδοί και μου έχουν πεταχτεί τα μάτια έξω.
Μόνο φαλάνγκ που δουλεύει ή ζεί Μπανγκόκ (και έχει πολλά φράγκα plus γνωστούς) μπορεί να χτυπήσει κάτι παρόμοιο.
Είχα την τύχη να με ξεναγήσουν (Αλλά όχι να  :knockinb:)

Μια που αναφερατε παραπανω την Μπανγκοκ, υπαρχει κανενα ξενοδοχειο εκτος απο το Ασια που να γινεται μεσα παιχνιδι; Ειτε στο μπαρ ειτε σε ντισκο ειτε σε μασσατζιδικο εντος του ξενοδοχειου;

Κλασσικό ήταν παλιότερα το Grace hotel, αλλά είναι πια γεμάτο με Άραβες. Πριν 5 χρόνια κάτι φίλοι μου (ζευγάρι γύρω στα 30) είχαν μείνει εκεί χωρίς να ξέρουν τι παίζει και τους άρεσε.
Η επόμενη πρόταση είναι το Novotel (Siam square) και την κλασσική ντίσκο CM2.

ο φον δινει ενημερωση με επιπεδο.

θερμες τι ειναι?

Οκ, σου απάντησε ο σύντροφος vonmakoulis, πάντως μεταλλάχτηκε άλλες δύο φορές και σήμερα υπάρχει (υπόγειο) στην Ruamchitt Plaza πάνω στην Sukhumvit. Φυσικά και δεν ξέρω αν είναι με τους ίδιους ιδιοκτήτες.
Παλιότερα λέγανε ότι ο Λούκας "ξεσήκωσε" την ιδέα για το μπαρ με το κάθε καρυδιάς καρύδι του σύμπαντος που είδαμε στο πρώτο star wars, από το πρώτο Thermae Cafe  :grin:

Και ναι το ball massage είναι μασαζ στα μπαλλάκια.
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Μερικές εικόνες από το Suan Lum night market στην Bangkok.
 

Συνημμένα

  • Suan-Lum1.jpg
    Suan-Lum1.jpg
    74,7 KB · Εμφανίσεις: 54
  • Suan-Lum2.jpg
    Suan-Lum2.jpg
    50,5 KB · Εμφανίσεις: 23
  • Suan-Lum3.jpg
    Suan-Lum3.jpg
    116,5 KB · Εμφανίσεις: 24
  • Suan-Lum5.jpg
    Suan-Lum5.jpg
    92,1 KB · Εμφανίσεις: 50

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Οκ, σου απάντησε ο σύντροφος vonmakoulis, πάντως μεταλλάχτηκε άλλες δύο φορές και σήμερα υπάρχει (υπόγειο) στην Ruamchitt Plaza πάνω στην Sukhumvit. Φυσικά και δεν ξέρω αν είναι με τους ίδιους ιδιοκτήτες.
Παλιότερα λέγανε ότι ο Λούκας "ξεσήκωσε" την ιδέα για το μπαρ με το κάθε καρυδιάς καρύδι του σύμπαντος που είδαμε στο πρώτο star wars, από το πρώτο Thermae Cafe  :grin:

Aυτό είναι το σήμερα!

http://[URL unfurl="true"]www.asiatradingonline.com/Thermae.JPG[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.stickmanweekly.com/StickmanBangkokWeeklyColumn2010/ThermaeBangkok.jpg[/img[/URL]]

Το σήμερινό βέβαια έχει τη φήμη του "Γιαπωνεζάδικου". Μια καλή ώρα να το επισκευτείς είναι λίγο μετά τις 10 το βράδυ. Οι κοπέλες στέκονται περιφερειακά και εσύ κάνεις περατζάδα μπροστά τους με τη μπύρα στο χέρι. Υπάρχει μεγάλη πικοιλία τιμών και ηλικιών. Από 18χρονες μέχρι 40+. Βέβαια γύρω στις 12 οι νεότερες φεύγουν για να συνεχίσουν τη βραδυά σε κάποιο από τα club του Soi 11 της Sukhumvit.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Αντε να αναβουν τα αιματα...Παρτε και 2 Πατταγιανα...Αλλα ΑΣΠΡΑ...
(τι να κανουμε...Δε γουσταρουμε ολοι ΜΑΥΡΕΣ!!! :grin:)

Και μη μου πειτε οτι ΤΟ ΔΕΞΙΑ,δεν ειναι ΘΕΟΜΟΥΝΟ... :s&m_3:
 

Συνημμένα

  • ki2.JPG
    ki2.JPG
    60,1 KB · Εμφανίσεις: 30
  • Ki.JPG
    Ki.JPG
    65,9 KB · Εμφανίσεις: 45

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Στο υπογειο του Νοβοτελ ειχα παει με μια σερβιτορα απο το Ναραι. 20 ευρω το μπουκαλι το ουισκι αν δεν κανω λαθος. Τα μωρα σε πολυ καλο επιπεδο αν και λιγο ακριβα, μια που ρωτησα για πλακα ζηταγε 3500 για σορτ. Ειχε μια φοβερη γκαρσονα,σαν την Ελενη Φιλινη στα νιατα της.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ωραιο πιπι το δεξι!

λεγε... απο που??? τηλ. εχουμε???
δεχομαι και pm!!!  :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε σεις ασπρουλιαρες θα βρουμε εκει στο πουκετ η μονο μαυριδερο παιζει?
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Αντε να αναβουν τα αιματα...Παρτε και 2 Πατταγιανα...Αλλα ΑΣΠΡΑ...
(τι να κανουμε...Δε γουσταρουμε ολοι ΜΑΥΡΕΣ!!! :grin:)

Και μη μου πειτε οτι ΤΟ ΔΕΞΙΑ,δεν ειναι ΘΕΟΜΟΥΝΟ... :s&m_3:
το δεξι τελειο...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
αλλα ριξε και καμια κριτικη για τις ποηγουμενες φωτο ετσι οπως ξερεις νατα λες
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
το δεξί από τις δυο αγκαλιασμένες λέμε γιατί το δεξί - δεξι μυρίζει Katoey...
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Εγώ έχω ανακαλύψει τι γαμάνε οι ΠΛΟΥΣΙΟΙ Ταιλανδοί και μου έχουν πεταχτεί τα μάτια έξω.
Δεν αναφέρομαι σε πλούσιους Ταϋλανδους σύντροφε. Έτσι και αλλοιώς οι πλούσιοι σε όλον τον κόσμο καλά γαμάνε. Εννοώ τους καθημερινούς απλούς Ταϋλανδούς πολίτες και τις καθαρά ΤαΎλανδέζικες μπουρδελογειτονιές.
πάντως μεταλλάχτηκε άλλες δύο φορές και σήμερα υπάρχει (υπόγειο) στην Ruamchitt Plaza πάνω στην Sukhumvit. Φυσικά και δεν ξέρω αν είναι με τους ίδιους ιδιοκτήτες.
Καμία απολύτως σχέση. Στη Σουκουμβιτ άνοιξε όταν εκλεισε το αυθεντικό.  Το παλιό και καλό Θέρμες είχε μπαρ με σώου και γκο γκο κλπ στο ισόγειο, Θέρμες (δηλ. σάουνες) στο πρώτο υπόγειο (με όλα τα σχετικά εννοείται) ομαδικές και ατομικές και το δεύτερο υπόγειο όλοι γαμιώντουσαν με όλους σε όλο το χώρο  . Ετσι απλά. Τα παρτουζάδικα στη Γερμανία και στην Ολλανδία φαινόντουσαν παιδικές χαρές μπροστά του. Αλλά ... :'(

[/quote]
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
αλλα ριξε και καμια κριτικη για τις ποηγουμενες φωτο ετσι οπως ξερεις νατα λες
Αποφασισα να μη ξανακριτικαρω φωτο μαυριδερων παταγγιανων κορασιδων. :grin:
Αλλωστε φετος συνειδητοποιησα οτι ΕΓΩ ειμαι ο "ανωμαλος" του φορουμ,που εχω κολλημα με τις ασπριδερες... :grin:
Ολος σχεδον ο κοσμος συρρεει στη Ταυλανδη και τη Πατταγια για τις "σκουρες"... ;)
Και δυστυχως οι "ασπριδερες" ειναι ακριβο σπορ...Γιατι δε πιστευω να νομιζει κανενας σας οτι το δεξι κουκλι που ποσταρα στη φωτο,ειναι του "χιλιαρικου"...(Παρεπιμπτοντως,δε μενει Πατταγια..Ειναι φοιτητρια απο Μπανγκοκ που πηγε με τη κολλητη της για διημερο Πατταγια,για να βγαλει "χαρτζιλικι".. ;))

 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Αλλωστε φετος συνειδητοποιησα οτι ΕΓΩ ειμαι ο "ανωμαλος" του φορουμ,που εχω κολλημα με τις ασπριδερες... :grin:
Μπα δεν είσαι ο μόνος σύντροφε .
Πάντως μαυρη, άσπρη , κίτρινη, κοντή, χοντρη κλπ δεν έχει μέγάλη σημασία. Γαμίσι σαν τις Ταϋλανδες (και δεν εννοω gfe και άλλες αηδίες) ΔΕΝ το έχω βρεί πουθενά αλλού.
Το ψάχνω πάντως  :rolleyes:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
κατι ασχετο...

θελει κανενας ψημενα σπορια απο κολοκυθια???
5ευρω/μισο κιλο. εξοδα δικα σας.

να τρωτε παρεα με μια singha/tiger!!!  :grin:
οποιος δεν εχει φαει δεν ξερει τι χανει!!!  :dancing:
 

Συνημμένα

  • 58341_1544328684492_1123253205_1569095_7483868_n.jpg
    58341_1544328684492_1123253205_1569095_7483868_n.jpg
    111,7 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 59147_1557472413077_1123253205_1600843_4498696_n.jpg
    59147_1557472413077_1123253205_1600843_4498696_n.jpg
    40,8 KB · Εμφανίσεις: 14

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Με 60 κιλά έβγαλες τα εισιτήρια ...  ;) ... Με 300 όλο το ταξίδι ...  :cheesy: ... 1 κιλό θα στο πάρω εγώ να σου κάνω σεφτέ ...  :grin:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Αποφασισα να μη ξανακριτικαρω φωτο μαυριδερων παταγγιανων κορασιδων. :grin:
Αλλωστε φετος συνειδητοποιησα οτι ΕΓΩ ειμαι ο "ανωμαλος" του φορουμ,που εχω κολλημα με τις ασπριδερες... :grin:
Ολος σχεδον ο κοσμος συρρεει στη Ταυλανδη και τη Πατταγια για τις "σκουρες"... ;)
Και δυστυχως οι "ασπριδερες" ειναι ακριβο σπορ...Γιατι δε πιστευω να νομιζει κανενας σας οτι το δεξι κουκλι που ποσταρα στη φωτο,ειναι του "χιλιαρικου"...(Παρεπιμπτοντως,δε μενει Πατταγια..Ειναι φοιτητρια απο Μπανγκοκ που πηγε με τη κολλητη της για διημερο Πατταγια,για να βγαλει "χαρτζιλικι".. ;))
α ρε πιπι δεν το πιστευω που τα πιστευεις η θες να τα πιστευεις αυτα που λενε....101% των σκληρα εργαζομενων κοριτσιων δηλωνουν φοιτιτριες,τουριστριες,ξαδερφες καποιων πατταγιανων που ηρθαν για επισκεψη,και αλλα
οπως και οτι δεν θα παρουν 1000ρικο στα δυσκολα η σε στιγμη αδυναμιας(αντε για να ενθαρυνω τους ωραιους)
φυσικα και δεν εισαι ανωμαλος που εχεις γουστα προσωπικα ποσο μαλλον γιατι σου αρεσουν οι ομορφες νεαρες εστω λιγο πιο ανοιχτοχρωμες (εγω δεν κολλαω στο χρωμα αλλα συμφονω απολυτα με το γουστο σου ¨,υψος βαρος ΗΛΙΚΙΑ κλπ λεπτομερειες)
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
κατι ασχετο...

θελει κανενας ψημενα σπορια απο κολοκυθια???
5ευρω/μισο κιλο. εξοδα δικα σας.

να τρωτε παρεα με μια singha/tiger!!!  :grin:
οποιος δεν εχει φαει δεν ξερει τι χανει!!!  :dancing:
5 ευρω?? τι πουλας ρε φιλε ...μαργαριταρια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom