Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
α ρε πιπι δεν το πιστευω που τα πιστευεις η θες να τα πιστευεις αυτα που λενε....101% των σκληρα εργαζομενων κοριτσιων δηλωνουν φοιτιτριες,τουριστριες,ξαδερφες καποιων πατταγιανων που ηρθαν για επισκεψη,και αλλα
οπως και οτι δεν θα παρουν 1000ρικο στα δυσκολα η σε στιγμη αδυναμιας(αντε για να ενθαρυνω τους ωραιους)
φυσικα και δεν εισαι ανωμαλος που εχεις γουστα προσωπικα ποσο μαλλον γιατι σου αρεσουν οι ομορφες νεαρες εστω λιγο πιο ανοιχτοχρωμες (εγω δεν κολλαω στο χρωμα αλλα συμφονω απολυτα με το γουστο σου ¨,υψος βαρος ΗΛΙΚΙΑ κλπ λεπτομερειες)
Ο γες συμβαίνει και αυτό, Μπανγκογκέζες και από λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις της Ταιλάνδης και όχι μόνο της Ταιλάνδης κατεβαίνουν 2ήμερα, 3ήμερα ή και παραπάνω αναλόγος αν σπουδάζουν ή δουλεύουν σε κανονική δουλειά κάπου και έχουν άδεια, κατεβαίνουν για αρπαχτές
όπως φυσικά συμβαίνει και το αντίστροφο πολλές Παταγιανές εξαφανίζονται από Πατάγια για κανα δυο μέρες ή και παραπάνω και πάνε Μανγκόκ ή και άλλου για "δουλειές" τώρα τι δουλειές, ο καθένας μπορεί να φανταστεί ότι θέλει, το σίγουρο βέβαια είναι να μην καταπίνουμε αμάσητο ότι μας λέει η κάθε γκόμενα, που μπορεί να λέει αλήθεια ή και παραμύθια :grin:, όχι ότι με νιάζει προσωπικά αν είναι φοιτήτρια ή πουτάνα ολκής ή το κάνει για εξτρά της κανονικής δουλειάς το αποτέλεσμα για μένα είναι το ίδιο  :knockinb:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
και'γω εχω γνωρισει αρκετες που κατεβαινουν απο BKK ως freelancers.

αυτη τωρα τι ειναι, ασπρη η μαυρη???  :think:
 

Συνημμένα

  • DSC_0174.jpg
    DSC_0174.jpg
    239,6 KB · Εμφανίσεις: 42

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
κανουν μπαμ οι μαυρες..οι πιο πολες βαφουν μαλια ξανθα σαν γυφτισες πεταν και κανενα μπλε φακο στα ματια και το αποτελεσμα ψιλοφρικιο...δε πειραζει ομως εχει και πετυχημενες
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μαύρη με λέυκανση είναι! Εχεί πέσει πολύ λευκαντική κρέμα! ;)
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Μαύρη με λέυκανση είναι! Εχεί πέσει πολύ λευκαντική κρέμα! ;)
Πούδρα πούδρα φλομώνονται στην πούδρα να ασπρίσουν λίγο πίσω από κάθε beerbar μπορεί να κρύβεται και μισό κιλό πούδρα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πούδρα πούδρα φλομώνονται στην πούδρα να ασπρίσουν λίγο πίσω από κάθε beerbar μπορεί να κρύβεται και μισό κιλό πούδρα  :2funny: :2funny: :2funny:
Και η κρέμα πάει σύνεφο... Υποτίθεται ότι οι μελαμψές Ταϊλανδές ειναι κατώτερου επιπέδου και για αυτο παλέυουν να ασπρίσουν...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
αυτη το πετυχε η οχι???  :grin:
καλη ειναι..καλη..οπως γουσταρει ο καθενας
παντως ρε μαγκες οταν ειδα πρωτη φορα στα ραφια του tops s/m σαπουνι ξασπρισματος....επαθα..τι κομπλεξ τραβανε
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Και η κρέμα πάει σύνεφο... Υποτίθεται ότι οι μελαμψές Ταϊλανδές ειναι κατώτερου επιπέδου και για αυτο παλέυουν να ασπρίσουν...
Και η πλάκα είναι ότι παρόλο που σε πολλές δεν αρέσει το μαύρο του δερματός τους σε πολλούς συναγωνιστές που ξέρω τους αρέσει ποιο πολλύ το μαύρο παρά το άσπρο, για μένα same same
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
και'γω δεν εχω προβλημα με το χρωμα.
ας ημουν εκει τωρα και ας μαμουσα και κοκκινες!!!  :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
@stefan00
Δε θα διαφωνισω σε αυτα που λες...Ολες φουμαρα πανε να πουλησουν...
Ομως νομιζω οτι εχω πια την εμπειρια να καταλαβω ποτε μου τα "πουλανε",γιατι ολες,εχουν εναν πανομοιοτυπο τροπο να στα "σερβιρουν"...Με το που "μπαινει" μια κοπελα στο χορο,μεσα σε λιγες μερες,τη "δασκαλευουν" οι παλιοτερες...Στην αρχη λοιπον μπορει να τα "χαφτεις",αλλα μετα απο μερικα ταξιδια και αρκετα στραπατσα,"μαθαινεις" σε μεγαλο βαθμο να αποφευγεις τις κακοτοπιες...
Και μια μικρη ιστορια...
Οταν ειχα παει το Φεβρουαριο,εκανα καμακι σε ενα μωρο που δουλευε πωλητρια σε ενα μαγαζι στο Πουκετ...Της τη πεφτω στεγνα και ανταποκρινεται...Κανονιζουμε ραντεβου το βραδυ και αφου παμε Hollywood,μετα τη κανουμε για ξενοδοχειο...
Οταν μπηκαμε μεσα,πηγε κατευθειαν προς το ασανσερ,ΔΗΘΕΝ οτι δεν ηξερε οτι πρεπει να αφησει τη ταυτοτητα της στη ρεσεπτιον (γνωστο κολπο)...ΤΟ ΣΗΜΕΙΩΝΩ...
Περασαμε 3-4 μερες "ζαχαρη",δε μου ζητησε φραγκο και τη τελευταια μερα,πηγα και της ψωνισα καποια ρουχα και παπουτσια,καθοτι οπως εχω επαναλαβει,εγω "τζαμπαγαμης" δεν ειμαι...
ασε που η συγκεκριμενη γκομενα,μου εκανε μακραν το πιο κορυφαιο γαμησι,που μου εχει κανει Ταυλανδεζα...
Κρατησαμε επαφη μεσω e-mail και το καλοκαιρι που περασα ξανα απο Πουκετ,παω και τη βρισκω...Αυτη μου ελεγε πως ειχε γυρισει Μπανγκοκ το Μαρτιο και ξαναηρθε Πουκετ πριν λιγες μερες...Ελα ομως που εγω ειχα τις πηγες μου πως δεν το ειχε κουνησει ρουπι...
Παω και τη βρισκω και κανω "το μαλακα"...Ερχεται στο δωματιο μου,κουβαλαει και μερικα ρουχα και μου "κατσικωνεται"...Η πρωτη κινηση που εκανα,ηταν να ανοιξω το κινητο της οταν ηταν στο μπανιο και να κανω forward καποια μηνυματα της στο δικο μου,απο καποια αλλα "κοροιδα" που πουλαγε αγαπες και λουλουδια,ΠΡΙΝ τα σβησει...Σαν μεγας γνωστης βεβαια της κινητης τηλεφωνιας,τα σβηνω ΕΓΩ απο τα απεσταλμενα για να μη παρει χαμπαρι...
Καθεται λοιπον..Μια μερα...Δυο μερες...Τρεις μερες..Ωσπου βαρεθηκα να τη γαμαω και ηθελα να τη διωξω...
Τη φωναζω λοιπον,τη ρωταω αν με αγαπαει και μπλα-μπλα...Αυτη αρχισε τις γλυκες και τα μου-σου-του...Της δειχνω κι εγω τα μηνυματα,παιρνω και ενα υφος "απατημενου συζυγου" και τη διωχνω σα "κυριος"...Εκλαψε,πλανταξε (το γνωστο on-off του κλαμματος),αλλα στο τελος μαζεψε τα πραγματα της και τη πουλεψε,βαζοντας την ουρα στα σκελια...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ετσι ,ετσι ακριβως ειναι τα πραγματα..τωρα βαριεμαι αλλα καποια στιγμη θα γραψω ΤΑ παραμυθια που πουλαγε καποια σε γνωστο να πεσει χοντρο γελιο
 

Andrew19

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
109
Like
18
Πόντοι
1
Και η κρέμα πάει σύνεφο... Υποτίθεται ότι οι μελαμψές Ταϊλανδές ειναι κατώτερου επιπέδου και για αυτο παλέυουν να ασπρίσουν...
Γενικά σε όλη την Ασία υπάρχει αυτό το σκηνικό...παλιότερα υπήρχε και στην Ευρώπη. Στην Ινδία στο facebook έχουν application για να ασπρίζουν τις φάτσες τους για να φαίνονται πιο εμφανίσιμοι!!!! Οι μαυρισμένοι είναι αυτοί που δουλεύουν στα χωράφια/οικοδομές/κλπ ενώ οι πιο άσπροι είναι ανώτερη κοινωνική τάξη και αυτό έχει περάσει και στο φυσικό χρώμα που έχουν αυτοί.
Πάντως από ότι μου είπαν κάτι εργαζόμενες κοπέλες οι πελάτες τις θέλουν μαυρισμένες και έτσι πάνε στον ήλιο και μαυρίζουν.
Επειδή εγώ ζω με τους Ταυλανδούς αρκετοί από τη φύση τους είναι κάτασπροι όλο το χρόνο, πάνε 2 βδομάδες διακοπές και γυρίζουν κατάμαυροι. Αλλά και εγώ κάπως έτσι είμαι οπότε τι να πω.

Για τα παραμύθια είναι μέρος του παιχνιδιού. Δεν έχει φάση αν δεν πουλήσει λίγο ιστορία η γκόμενα ότι σε αγαπάει, σε λατρεύει δεν μπορεί χωρίς εσένα...
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Γενικά σε όλη την Ασία υπάρχει αυτό το σκηνικό...παλιότερα υπήρχε και στην Ευρώπη. Στην Ινδία στο facebook έχουν application για να ασπρίζουν τις φάτσες τους για να φαίνονται πιο εμφανίσιμοι!!!! Οι μαυρισμένοι είναι αυτοί που δουλεύουν στα χωράφια/οικοδομές/κλπ ενώ οι πιο άσπροι είναι ανώτερη κοινωνική τάξη και αυτό έχει περάσει και στο φυσικό χρώμα που έχουν αυτοί.
Πάντως από ότι μου είπαν κάτι εργαζόμενες κοπέλες οι πελάτες τις θέλουν μαυρισμένες και έτσι πάνε στον ήλιο και μαυρίζουν.
Επειδή εγώ ζω με τους Ταυλανδούς αρκετοί από τη φύση τους είναι κάτασπροι όλο το χρόνο, πάνε 2 βδομάδες διακοπές και γυρίζουν κατάμαυροι. Αλλά και εγώ κάπως έτσι είμαι οπότε τι να πω.

Για τα παραμύθια είναι μέρος του παιχνιδιού. Δεν έχει φάση αν δεν πουλήσει λίγο ιστορία η γκόμενα ότι σε αγαπάει, σε λατρεύει δεν μπορεί χωρίς εσένα...

καλα αστο φιλε.... εμεις εδω μαλακιες γραφουμε. (εσυ το'γραψες σε αλλο forum).
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
στις ντισκο ειναι καλυτερα να ψωνιζουμε γκομενες στο πουκετ?ξερει κανεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom