Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (0 μέλη και 49 επισκέπτες)

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Λόρδε , που χάθηκες εσύ;
 

Andrew19

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
109
Like
18
Πόντοι
1
καλα αστο φιλε.... εμεις εδω μαλακιες γραφουμε. (εσυ το'γραψες σε αλλο forum).
Αφού στα περισσότερα πράγματα διαβάζει εδώ κάποιος την αντίστοιχη άποψη του Αμερικάνου της δεκαετίας του 60 που πήγαινε μόνο στην Τρούμπα.
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
καλημέρα και από μένα σε όλους τους φίλους του θρεντ...
και στα παιδιά που γνώρισα στην Pattaya και περάσαμε καταπληκτικά...(να περνάτε καλά και θα τα πούμε...)
κάποιοι λόγοι με αναγκάζουν να μην μπώ σε περιγραφές και λεπτομέρειες...απλά υπέροχα...
θα παραθέσω μόνο μία καταπληκτική φωτογραφία από την ταράτσα του ξενοδοχείου μου,
που μόνο στην εξωτική ταιλάνδη μπορείς τραβήξεις...
το σύννεφο έχει κατέβει πολύ,στο ύψος της ταράτσας και έρχεται σιγά-σιγά προς το μέρος μου...
δυστυχώς άνεμοι το πήραν μακριά μου και δεν έζησα την καταπληκτική αυτή εμπειρία της δημιουργίας των σταγόνων της βροχής σε απόσταση, κυριολεκτικά, αναπνοής...
 

Συνημμένα

  • DSC00043.JPG
    DSC00043.JPG
    280 KB · Εμφανίσεις: 47

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
@stefan00
Δε θα διαφωνισω σε αυτα που λες...Ολες φουμαρα πανε να πουλησουν...
Ομως νομιζω οτι εχω πια την εμπειρια να καταλαβω ποτε μου τα "πουλανε",γιατι ολες,εχουν εναν πανομοιοτυπο τροπο να στα "σερβιρουν"...Με το που "μπαινει" μια κοπελα στο χορο,μεσα σε λιγες μερες,τη "δασκαλευουν" οι παλιοτερες...Στην αρχη λοιπον μπορει να τα "χαφτεις",αλλα μετα απο μερικα ταξιδια και αρκετα στραπατσα,"μαθαινεις" σε μεγαλο βαθμο να αποφευγεις τις κακοτοπιες...
Και μια μικρη ιστορια...
Οταν ειχα παει το Φεβρουαριο,εκανα καμακι σε ενα μωρο που δουλευε πωλητρια σε ενα μαγαζι στο Πουκετ...Της τη πεφτω στεγνα και ανταποκρινεται...Κανονιζουμε ραντεβου το βραδυ και αφου παμε Hollywood,μετα τη κανουμε για ξενοδοχειο...
Οταν μπηκαμε μεσα,πηγε κατευθειαν προς το ασανσερ,ΔΗΘΕΝ οτι δεν ηξερε οτι πρεπει να αφησει τη ταυτοτητα της στη ρεσεπτιον (γνωστο κολπο)...ΤΟ ΣΗΜΕΙΩΝΩ...
Περασαμε 3-4 μερες "ζαχαρη",δε μου ζητησε φραγκο και τη τελευταια μερα,πηγα και της ψωνισα καποια ρουχα και παπουτσια,καθοτι οπως εχω επαναλαβει,εγω "τζαμπαγαμης" δεν ειμαι...
ασε που η συγκεκριμενη γκομενα,μου εκανε μακραν το πιο κορυφαιο γαμησι,που μου εχει κανει Ταυλανδεζα...
Κρατησαμε επαφη μεσω e-mail και το καλοκαιρι που περασα ξανα απο Πουκετ,παω και τη βρισκω...Αυτη μου ελεγε πως ειχε γυρισει Μπανγκοκ το Μαρτιο και ξαναηρθε Πουκετ πριν λιγες μερες...Ελα ομως που εγω ειχα τις πηγες μου πως δεν το ειχε κουνησει ρουπι...
Παω και τη βρισκω και κανω "το μαλακα"...Ερχεται στο δωματιο μου,κουβαλαει και μερικα ρουχα και μου "κατσικωνεται"...Η πρωτη κινηση που εκανα,ηταν να ανοιξω το κινητο της οταν ηταν στο μπανιο και να κανω forward καποια μηνυματα της στο δικο μου,απο καποια αλλα "κοροιδα" που πουλαγε αγαπες και λουλουδια,ΠΡΙΝ τα σβησει...Σαν μεγας γνωστης βεβαια της κινητης τηλεφωνιας,τα σβηνω ΕΓΩ απο τα απεσταλμενα για να μη παρει χαμπαρι...
Καθεται λοιπον..Μια μερα...Δυο μερες...Τρεις μερες..Ωσπου βαρεθηκα να τη γαμαω και ηθελα να τη διωξω...
Τη φωναζω λοιπον,τη ρωταω αν με αγαπαει και μπλα-μπλα...Αυτη αρχισε τις γλυκες και τα μου-σου-του...Της δειχνω κι εγω τα μηνυματα,παιρνω και ενα υφος "απατημενου συζυγου" και τη διωχνω σα "κυριος"...Εκλαψε,πλανταξε (το γνωστο on-off του κλαμματος),αλλα στο τελος μαζεψε τα πραγματα της και τη πουλεψε,βαζοντας την ουρα στα σκελια...
με αφορμη την ιστορια σου να αναφερω και γω τη δικια μου.γνωριζω ενα γκομενακι στο mixx στην παταγια,για να μην τα πολυλογο φαινοταν απο αυτες του επαγγελματος που το παιζουν νορμαλ-και καλα φοιτητριες ή τα σχετικα δουλευω σε μαγαζι κτλ-φευγουμε βουρ για ξενοδοχειο..μου εκανε οντως μερικα απο τα καλυτερα γαμησια στην ιστορια μου :knockinb: και το πρωι οταν την εδιωξα διακριτικα της εδωσα το 1000ακι,ελα ομως που αυτη μου εκανε ολοκληρο σκηνικο οτι και καλα δεν δεχεται να της δωσω τπτα..και πως εγω ο "μαλακας" νομιζα πως ειναι της δουλειας αλλα δεν ειναι και στεναχωριες και ανοιξε το συστημα του κλαματος κτλ..στραβωνει και φευγει.Μετα απο 5 μνματα αργοτερα συμφωνει να ερθει απο το ξενοδοχειο να τα "βρουμε" χαχαχα..ειχα καβλες..ερχεται και τα σχετικα την κρατησα και δευτερη μερα και της αγορασα ενα φορεμα και κατι αρκουδακια και μλκιες,ξερετε τα κλασσικα..το βραδυ ερχεται απο το ξενοδοχειο για να βγουμε και φερνει μαζι της και μια τσαντα..αμαν λεω μας την επεσαν! :grin: και να φανταστεις οτι με ειχε ψησει για μια φαση οτι "ΙΣΩΣ" και να μην ητανε της δουλειας.χαχαχα..παει για ντους και λεω δεν ανοιγω το κινητο της να δω τι παιζει..και τι βλεπω..ολη τη βορεια ευρωπη στα Ι MISS U την ειχε!! :2funny: βγαινει απο το ντους το παιζω αδιαφορος,την αφηνω να ντυθει για εξω και μετα της λεω..τωρα μπορεις να πας μονη σου..πηρα και το υφος οτι χαλαστηκα και καλα..αυτη αρχισε να κλαιει κτλ και μετα την εκανε..της περασε..
ολες οι γκομενες εχουν δασκαλευτει με τον ιδιο τροπο..στη τελικη εχει πλακα να ακους τετοιες ιστοριες ειναι και αυτο μερος του παιχνιδιου.

tyler.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
η καθε γκομενα στελνει μηνυματα σ'αυτους που εχει καποια επικοινωνια μηπως τσιμπησει καποιος και την παρει απο εκει.
εξαλλου ολες αυτο ψαχνουν. να βρουν καποιον να τις απαλλαξει απο την φτωχεια και την μιζερια.


να ρωτησω πως μπορει να μεινει καποιος ταυλανδη για ενα χρονο???
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
η καθε γκομενα στελνει μηνυματα σ'αυτους που εχει καποια επικοινωνια μηπως τσιμπησει καποιος και την παρει απο εκει.
εξαλλου ολες αυτο ψαχνουν. να βρουν καποιον να τις απαλλαξει απο την φτωχεια και την μιζερια.


να ρωτησω πως μπορει να μεινει καποιος ταυλανδη για ενα χρονο???
Αν έχεις πολλά $$$$$$ μένεις όσο θες το μόνο για το οποίο θα ψαχτείς είναι για τη visa
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ξερογλυφεται διαβαζοντας τα μαμησια του πιπι και του λακη κτλ.
χιλια συγνωμη λορδε για το κακο που σου εκανα ανοιγοντας το τοπικ :2funny: :2funny:
Μπαααα
Αφου αφορα μονο Πατταγια θα προσπερασω.
Αφου αφορα ανθρωπους που κανουν το σκατο παξιμαδι παλι θα προσπερασω.
Οπως εχουν κανει ΟΛΟΙ οι παληοι.
Ας περνανε καλα τα παιδια και ας πηγαινουν οπου γουσταρουν, ουτως η αλλως εγω και μερικοι αλλοι δεν εχουμε και πολλα να πουμε πλεον ετσι οπως εγινε αυτο που αρχισες.
 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
η καθε γκομενα στελνει μηνυματα σ'αυτους που εχει καποια επικοινωνια μηπως τσιμπησει καποιος και την παρει απο εκει.
εξαλλου ολες αυτο ψαχνουν. να βρουν καποιον να τις απαλλαξει απο την φτωχεια και την μιζερια.
συμφωνω ετσι ακριβως ειναι απλα ολα αυτα αναφερονται για να μην παει κανενα παλικαρι και νομιζει οτι εβγαλε στη παταγια η και στη μπανγκοκ κανονικη γκομενα..
αλλες καταστασεις,διαφορετικη προσεγγιση, αλλα μαγαζια, αλλα κυκλωματα και πολυ κωλοφαρδια για να χτυπησεις γκομενακι κανονικη ταυλανδεζα ;)
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Μπαααα
Αφου αφορα μονο Πατταγια θα προσπερασω.
Αφου αφορα ανθρωπους που κανουν το σκατο παξιμαδι παλι θα προσπερασω.
Οπως εχουν κανει ΟΛΟΙ οι παληοι.
Ας περνανε καλα τα παιδια και ας πηγαινουν οπου γουσταρουν, ουτως η αλλως εγω και μερικοι αλλοι δεν εχουμε και πολλα να πουμε πλεον ετσι οπως εγινε αυτο που αρχισες.
συμπεριλαμβανομένου και σένα???
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
ναι ρε γαμώτο κρίμα που μιλάνε και γαμιούνται με πολους η ταιλανδεζες....  :(      ενω εμεις παμε κατω για να βρουμε τη πριγκιπισσα,,,  :thumbsup:    ,,,  του short time !!!!!!!!!!!!!!  axaxaxxaxaxa
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Μπαααα
Αφου αφορα μονο Πατταγια θα προσπερασω.
Αφου αφορα ανθρωπους που κανουν το σκατο παξιμαδι παλι θα προσπερασω.
Οπως εχουν κανει ΟΛΟΙ οι παληοι.
Ας περνανε καλα τα παιδια και ας πηγαινουν οπου γουσταρουν, ουτως η αλλως εγω και μερικοι αλλοι δεν εχουμε και πολλα να πουμε πλεον ετσι οπως εγινε αυτο που αρχισες.
  φυσιολατρης  και  εσεις  κυριε?  :2funny:
 

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
Μπαααα
θα προσπερασω ετσι οπως εγινε
μπα, Παταγια sex trip ηταν απο την αρχη και ετσι παρεμεινε
νομιζω η φτηνια της Παταγιας αποτελεσε τον μαγνητη για την μεγαλη μαζα
και τοποθετησε την Μπανγκοκ σε χειροτερη μοιρα στη λιστα των προτιμησεων
προσφατα γυρισε φιλος πρωταρης, απο την Ταιλανδη, και παροτι καθησε εκει δυομισυ βδομαδες δεν εκανε ουτε μια διανυκτερευση στην πρωτευουσα :o
οταν ομως η συζητηση περιστραφηκε γυρω απο το θεμα του κοστους του ταξιδιου, τοτε συνειδητοποιησα ποιος ηταν ο βασικος λογος που δεν πατησε το ποδι του εκει
κατα τη γνωμη μου η Μπανγκοκ ειναι σαφως καλυτερη απο Παταγια, για μας τους πορνοταξιδευτες, αλλα απαιτει παχυλοτερο πορτοφολι
οποιος εχει τα φραγκα μενει Μπανγκοκ και την κανει ορμητηριο για προορισμους εντος και εκτος Ταιλανδης
οποιος τα φερνει βολτα τσιμα-τσιμα δεν εχει αλλη λυση απ' το να ριξει αγκυρα στην Παταγια, αντε και σε κανενα Πουκετ
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6


Πριν  ένα  μηνα , ειχες  γραψει  αυτό , κατηγορωντας  εμμεσως  εμενα , γιατι  εγω  τοτε  ,εγραφα  και  τετοια ,  μαζι  με  άλλες  πληροφορειες  .Υποτιθεται  ( συμφωνα  με  τα  λεγομενα  σου ) ο,τι  εβγαινα  εκτος  θεματος.

 
τι είναι αυτά που περιγράφεις ρε πιπι...
είσαι σοβαρός???
περιέγραψε κανά ταξίδι με λεπτομέρειες, πως ήταν οι διαδρομές...πώς ήταν οι κουκέτες...πώς έπεφτε ο χρυσαφένιος ήλιος από τα παράθυρα στα απέναντι ντουβάρια...τί όμορφα και εντυπωσιακά παράξενα ήταν τα δάση γύρω σου...τι καταπληκτικοί και άγρια όμορφοι οι ναοί του τάδε που στέκονταν επιβλητικά ανάμεσα σε δέντρα εκατοντάδων χρόνων...τί καταπληκτικές και πανέμορφες διαδρομές υπάρχουν για να φτάσεις στην τάδε παραλία με τα κρυστάλλινα νερά και τα απείρους κάλλους κατσάβραχα...κλπ...κλπ...κλπ...

ποιον ενδιαφέρουν τα agogo της pattaya???
σιγά τα ωά...
μιά έτσι να κάνεις εδώ και τα βρίσκεις όλα αυτά που περιγράφεις...
ενώ τις φυσικές ομορφιές και όλα τα παρεμφερή πού να τα δεις εδώ στην Ελλάδα...στον ξερότοπο...

Τωρα  που  γυρισες  από  την  Πατταγια  , εγραψες  αυτό

καλημέρα και από μένα σε όλους τους φίλους του θρεντ...
και στα παιδιά που γνώρισα στην Pattaya και περάσαμε καταπληκτικά...(να περνάτε καλά και θα τα πούμε...)
κάποιοι λόγοι με αναγκάζουν να μην μπώ σε περιγραφές και λεπτομέρειες...απλά υπέροχα...
θα παραθέσω μόνο μία καταπληκτική φωτογραφία από την ταράτσα του ξενοδοχείου μου,
που μόνο στην εξωτική ταιλάνδη μπορείς τραβήξεις...
το σύννεφο έχει κατέβει πολύ,στο ύψος της ταράτσας και έρχεται σιγά-σιγά προς το μέρος μου...
δυστυχώς άνεμοι το πήραν μακριά μου και δεν έζησα την καταπληκτική αυτή εμπειρία της δημιουργίας των σταγόνων της βροχής σε απόσταση, κυριολεκτικά, αναπνοής...

Συγχαρητηρια , ουτε  ενας  γνησιος  φυσιολατρης, δεν θα  εκανε  τετοια  περιγραφη
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Συνάδερφοι, ο ΣΟΦΟΣ λαός λέει....

1. Απο όσα ακούς μην πιστεύεις τίποτα και απο όσα βλέπεις να πιστεύεις τα μισά....

2. Δεν έχω εμπιστοσύνη ούτε στον κόλο μου... Μια φορά είπα να κλάσω και χέστικα...

Τα συμπεράσματα δικά σας.....
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Πριν  ένα  μηνα , ειχες  γραψει  αυτό , κατηγορωντας   εμμεσως   εμενα , γιατι  εγω  τοτε  ,εγραφα  και  τετοια ,  μαζι  με   άλλες   πληροφορειες  .Υποτιθεται   ( συμφωνα  με  τα  λεγομενα  σου ) ο,τι  εβγαινα   εκτος   θεματος.

 
Τωρα  που   γυρισες   από  την  Πατταγια  , εγραψες   αυτό

Συγχαρητηρια , ουτε  ενας   γνησιος   φυσιολατρης, δεν θα   εκανε   τετοια   περιγραφη
Ναι...Ωραιο το συννεφο...Αλλα ξεχασε να πει οτι εκεινη την ωρα του επαιρνε πιπα μια γκομενα στη ταρατσα... :grin:
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Ρε συ shamans9 μην τον κατηγορείς τώρα που ξεκίνησε να γράφει όμορφα ...  :grin: ... Μπορεί να έχει ετοιμάσει κανα 5σέλιδο στο word και τώρα να μην το ποστάρει ...  :huh: ... Δηλαδή αν έγραφε "είχε απίστευτο σώμα σαν μοντέλο, την γάμησα μέχρι και στην ταράτσα, ήταν το καλύτερο γαμήσι της ζωής μου κτλ" θα ήταν καλύτερα ; ...  :uglystupid: ... Άσε που μπορεί να σου έχει στείλει και pm ζητώντας να τον συγχωρέσεις, τα έχεις ελέγξει τώρα τελευταία ; ...  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom